Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrýš Shuuketsu

+11
Marise
Seiji
Itama Senju
Assasin Senju
Hokori Mai
Airis Tooya
Seina
Sadao
Takao Hanare
Shinji
Hebi
15 posters

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Iwagakure

Skrýš Shuuketsu - ohromný a komplex jeskyní v horách, které lemují samotnou Iwagakure!
V jednotlivých částech jsou tréninkové prostory, knihovny, dokonce i restaurace. Je zde také hlavní místnost, ve které se nachází socha Gedou a přesunuta květina Zetsu.

Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Tue Nov 11, 2014 8:12 pm

Nemám v plánu ještě zautočit na Marise protože jesli vyskočil tak nemám možnost jak ho chytnout. Přesto že jsou to pouze Bunshiny tak se na to Maris chytl (zistil jsem že Kage Bunshin neumím ale umím je odbouchnout.. ach ta ironie.) Bunshiny zastaví a jsou připravení až Maris na ně dopadne. V tu dobu co dopadne ho chytnu a použiju Dotonovou techniku. Ten chlápek je silnější v Taijutsu než já ale na druhou stranu jsem ho neviděl používat Ninjutsu. Jsem mistrovský špion a zloděj technik a nakonec tu bojuju proti Jashinistovi. Jsem připraven zautočit jak budu moc. Čekám pouze až Maris dopadne na zem
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Wed Nov 12, 2014 7:02 pm

Když jsem udeřil do klona, rozplynul se, ale nedoprovázelo to žádné PUF, protože se jednalo v podstatě o pouhou iluzi. Na mé tváři výraz překvapení k postřehnutí nebyl. Očividně se mnou toto nijak vážně nehnulo. Jakmile jsem ale postřehl, že se jedná o klon, domyslel jsem si, co bude následovat. Je samozřejmé, že nepřítelův následující krok nemůžu přesně určit, a však předpokládat jsem něco mohl. Nebyl jsem si tím sice naprosto jistý, a proto jsem si dával pozor úplně na vše v mém okolí.

Měl jsem za to, že nepřítel se dostal jaksi pod zem. Přeci jen již jednou jsem ho tuto cestovatelskou techniku pod zemí viděl použít a k zahlédnutí nikde v okolí nebyl. Jenže toto mi došlo až jak jsem dopadl oběma nohama na zem. Ačkoli to vypadá pro Mishu docela dobře, nemůže si dovolit svého nepřítele podcenit, jelikož ten, jak se zdá ještě nevytasil ani jedno eso z rukávu (ten jed nepočítám, jelikož skoro o nic nešlo xD, takže to není eso)
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Wed Nov 12, 2014 7:42 pm

Není na co čekat a vím že tohle je jedna z nejsilnějších technik kterou mužu tady použít. Mám mnohem silnější techniky kterýma bych mohl Marisovi zavařit ale rozkaz zněl jasně. Nemám tu nic zníčit a silnější techniky které umím jsou plošné. Zníčil bych nejenom skrýš ale dostal bych to techniky i velkou část Iwy. Když vezmu že tato skrýš je tajná tak by se velmi rychle ohalila a to není můj zaměr. Mé klony se rozplynuli a Maris bude ostražití protože bude čekat útok ze zálohy. Proto ho provedu velmi rychle abych měl nejvetší šanci uspěšnosti. Nechci nechat šéfa dlouho čekat tak to musím zvládnout. Uslyším tichý dopad Marise na zem. Vím že těd máš jedinečnou šanci jak zautočit.

Ruce mi vylezou ze země a chytnu Marise za kotníky z mích ust jde slyšet název techniky (bez pečetní) Doton: Kajuga no Jutsu Pokud technika usměje měl by Maris začít rychle kamenět.



(Ten jed ani jako Eso brát nejde. Byla to taková mini pojistka která překvapivě selhala xD )




Obrázek pod čarou
______________________________________
Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 ?di=1014159003253
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Thu Nov 13, 2014 6:48 pm

(Dám ti jednu radu... Konohou se neřiď, jelikož na sepsání těch technik se nedá vůbec spolehnout, TADY to máš sepsáno důvěryhodněji. Jen k tomu, abys pochopil, co tvá technika dělá. Nepřítel nezkamení ale jeho hmotnost se několikrát znásobí. U Zetsua to měla za následek to, že zkameněl... jen aby nedošlo k nedorozumění)

Misha mě úspěšně chytl za kotníky a já najednou začal pociťovat účinky techniky. Najednou jsem se nemohl udržet na vlastních nohou. By jsem až příliš těžký. Pod náporem této obrovské tíhy jsem klekl na kolena a nepříjemně se začal křivit, jak v obličeji tak i v dalších částech těla (myšlena celá osa člověka). Bude toto ale můj konec? Vážně si Misha myslí, že shinobi, který byl schopen se dostat až do skrýše Shuuketsu padne v důsledku této techniky? Nechme se překvapit. Prozatím to vypadalo ale pro Mishu velmi slibně.
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Thu Nov 13, 2014 11:30 pm

Kotníky ihned pustím a sleduju jak Maris díky mé technice není schopen se udržet na nohou. Nemužu se mu divit je také mnohonásobně těžší a být pod nátlakem velké váhy není snadné ani pro někoho jako je on. Padá na kolena a hned provedu další krok pro splnění mise. Ze země se vysunu do půl těla a v ruce už držím kunai. Kunai položím Marisovi na krk a zvednu ho víš. Tímto si zajístím větší přesnost při bodnutí aby se nestalo že bych se náhodou netrefil. Kunai dám do svislé polohy a prudce machnu kunaiem na Marisův krk. Kunai by měl rozdrtit páteř na krku a odělit hlavu od těla.

(Fajn Smile říkal jsem si že je to nějak silné na rank techniky. Budu se teda řídit narutowiki a ne Konohou)
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Sat Nov 15, 2014 3:41 pm

Na první pohled jsem byl poražen a už jen čekal na poslední úder, ale skutečnost byla trochu jiná. Čekat na Mishův úder jsem čekal, ale poražen jsem nebyl. V momentě kdy mi jeho kunai podřízl hrdlo, ba spíše usekl hlavu, vyteklo spoustu krve, ale předpoklad Mishi, že se mi hlava oddělí od těla se nenaplnil. Jak Misha mohl tušit, jsem Jashinista, ale ne tentýž co býval Hidan. Znamenalo to snad, že nepoužívám stejné techniky jako on? Ano, znamenalo. Nesmrtelný jsem ale očividně byl, jelikož po tomto smrtelným zásahu jsem se pouze usmál, pomaličku vstávajíc opět na vlastní.

Mishova technika nepřestala působit, takže žádná chyba v ní nebyla. Proč jsem znovu tedy stával na vlastní? Že by v tom hrál roli Mishův útok? "Ani si nedovedeš představit, co si způsobil." Možná že jsem nepoužíval ninjutsu a ani příliš nevynikal v taijutsu, ale v tom pravděpodobně má síla netkví. "Hádám, že sis myslel, že jsem stejný jako Hidan, ale musím Tě zklamat. Hidana jsem znal, jelikož jsem dříve byl než on a vůbec si v technikách podobní nejsme." Co to mělo znamenat? Byl jsem na tomto světě dříve než on? Pokud tomu tak je, kolik mi je? Jak jsem se seznámil s Hidanem, a proč má identita nebyla zveřejněna již dříve v minulosti? Misha určitě měl řadu otázek, a ta nejvíce významná určitě byla ta, kdo nebo co jsem?
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Sat Nov 15, 2014 4:09 pm

Není tomu tak jak si myslíš. Nemyslel jsem že máš stejné schopnosti jako Hidan ale základ máte totožní. Nesmrtelnost ale u tebe to není vše. Mám sice hodně otázek proč ale určitě mi neřekneš jakto že jsem ti nebyl schopný useknout hlavu. Řekl bych že to bude nějaka technika na kterou nepotřebuješ pečete a nebo to také muže být nějaké KG který vlastníš. Když vezmu tito dvě a všechno možnosti tak prakticky nevím nic. Možná nevím proč ti kunai neodělil hlavu od těla ale krev teče. Jak rád říkám, když to nejde silou tak to pujde ještě vetší silou.

[i]Poslední větu jsem nemyslel vážně a není můj záměr mu silou tahat rukama hlavu od těla. Zneužiju že se Maris zvedá, chytnu kunai a začnu na něj více tlačit. Popravdě jsem na kunai uvázal výbušný papírek který odpalím. Má doměnka je že je možnost mu odělit hlavu od těla ale budu potřebovat vetší tlak než mu jí prostě užíznout. Ten vetší tlak by měl způsobit papírek který jsem na kunai uvázal. Myslím si že to nebude mít učinek ale zkusit to musím.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Sun Nov 16, 2014 11:02 am

Podľa mapy, ktorú mi dal Tsukikage sa mi sem podarilo dostať za pomerne krátku dobu. Vonku som nechala zapichnutú jednu zo svojich katán. Vstúpila som dnu a smerovala podľa mapy pri tom som ale skrývala svoju prítomnosť tak, ak by som náhodou niekoho zahliadla tak on by nezahliadol mňa. Na rameno som si pripevnila pečať alebo znak vďaka ktorému by ma mal poznať spojenec, ktorému som sem mala príjsť pomôcť. Netrvalo dlho a podarilo sa mi spatriť dve osoby. Jednu z nich som mohla identifikovať, ako spojenca vďaka jeho plášťu a druhý bude pravdepodobne nepriateľ. Bude dobré ak by som počkala na správny okamih. Ak by som ho dobre využila mohlo by sa stať, žeby tento proces, ktorý sa tu odohrával rýchlo skončil. Moje telo bolo ale potriesnené krvou. Prečo tomu ale bolo tak je akosi neznáme. Nebolo jej veľa ale kvapôčky krvi na brnení boli dobre viditeľné. Ak bude nepriateľ senzibil moje skrývanie mi nepomôže. Mohla som len dúfať a vyčkávať, že to tak nieje.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Sun Nov 16, 2014 2:47 pm

Ve chvíli, kdy explodoval výbušný papírek, jsem byl odhozen tlakovou vlnou, kterou způsobil, na okraj místnosti, ve které jsme se nacházeli. Ke Mishovu překvapení, hlava držela pořád na svém místě, ale co určitě neuniklo jeho pozornosti, byla barva mé pokožky. Stejně jako předtím, změnila se, ale tentokrát nezbledla Zčernala. Nepřeháním, když si ji dovolím srovnat s barvou uhlí. Že by tato změna barvy pokožky měla nějakou spojitost s předešlou změnou? Ano, ale jakou pak?

Postavil jsem se a pohlédl na Mishu. Můj hábit byl v oblasti břicha roztrhán. Tam nyní mohl Misha spatřit Jashinův symbol nakreslen mou krví, pravděpodobně. Čí jinak by byla? "Končíš." Bylo jediné, o ze mě vypadlo. Tu jsem najednou zmizel a objevil se za Mishou, snažíc se ho dlaní udeřit do zad. Má rychlost se několika násobně zvýšila. Nejspíš to mělo nějakou spojitost s tou změnou barvy kůže. Převyšovala shunshiny, a kdo ví, zda by nyní byla schopna se měřit i s legendárním Hirashinem?
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Sun Nov 16, 2014 10:53 pm

Koukám že výbuch nic nezpůsobil a furt Maris žije.
Co si ku*va sakra zač. Jde vidět že jsem velmi naštvání Žadná technika nefunguje a když .....Nestihnu to doříct a dostanu ránu do zad. Nebyla tak velká aby mě zranila nějak vážněji ale částěčně mě odhodila. Stihnu se otočit na záda a dopadnu zádama na zem. Neboj taky končíš. Klidně tu to změním na prach to mi věř.Jde slyšet že boj začínám brát vážně a nehodlám se držet v zadu kuli šéfovi. Skrýš neskrýš klidně jí celou rozmetu a klidně zníčím i sochu Gedo Mazo. Šefovi to pak nějak vysvětlím protože pokud nejde zabít tak určitě rozmetat jeho tělo na kaši pomuže. Pokud ne tak aspoň ho uvězním na několik set let. Konec koncu měl by zemřít pokud nebude moc svému falešnému bohovy Jashinovi dávat oběti. Vytáhnu mapu kterou mi šéf dal a použiju krev kterou mám na ruce. Krev není má ale Marisova. Není duležité čím to namaluju ale výsledek. Na druhou stranu mapy začnu malovat něco na čtverce. Očekávam další kopačku od Marise která příletí rychlostí blesku.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Tue Nov 18, 2014 6:15 pm

Veľmi dobre sa mi sledovalo, čo robil protivník s toho úkrytu v ktorom som bola. Bol naozaj veľmi rýchli, dokonca by som to porovnala s mojou technikou, ktorou som ja sama používala a s mojou vlastnou rýchlosťou som si verila, žeby som problém mať nemala. Čakala som pokým zmizne a pri tom mala v ruke červenú katanu, ktorú som mala nachystanú v takom uhle, aby som ho mohla zasiahnuť v určitom bode. Hádzala by som ju pred neho okamžite, ako by sa pohol. Je rýchli ale jeho pohyb sa dá predvídať, keďže bude útočiť po ňom a o mne nevie. Na červenej katane boli ponalepované výbušné lístky, ktoré sa budú určite hodiť. Nevedela som, na akej bázy funguje jeho technika ale jeden výbušný lístok vydrží, no kto vie, ako to je s ostrím, ktoré prenikne ostatnými kovmi, ako maslo?
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Fri Nov 21, 2014 8:45 pm

Misha jak se zdá ani nemá tušení proti čemu stojí. Podle mých slov mu ani nedošlo, že nejsem pouhý řadový vyznávač Jashinistického kultu. Sochu Gedo mazo by Misha klidně rozmetat mohl, kdyby tu byla. Tsuchikage mu říkal, že se má i podívat, zda vetřelec něco neukradl, a jak se zdá... ještě Mishovi nedošlo, že jsem ukradl sochu Gedo Mazo, i když jsme se nacházeli v místnosti, kde původně byla.

Žel, Mishovo očekávání se nenaplnilo, jelikož místo kopačku dostal úder dlaní do zad, kde v případě, že jsem jej udeřil, čeho bych v tomto momentu překvapení schopný být měl, na zádech se mu objevil stejný znak jako ten, který jsem měl na břiše, dokonce i stejnou velikostí. O Kaye jsem pořád nic nevěděl, ale možnost dalšího nepřítele jsem od začátku nezavrhl. Ať už se rozhodne Kaya udělat cokoli, měla by si to pořádně promyslet, jelikož jak se doposud ukázalo, na mou maličkost nepůsobí řada technik, útoků, a nebo působí, ale projevuje se to jinak, než u obyčejného shinobiho?
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Sat Nov 22, 2014 12:13 am

V skrýši jsem byl poprvé a nevěděl jsem kde co tu je. Přestal jsem hned malovat plán na techniku protože mi došlo že nemužu zníčit zbytek Iwagakure. Také doufám že šéf neposlal posily protože pomoc v boji beru jako projev slabosti. Nemám rád pomoc, nežádal jsem o ní nikdy a nebudu. Začal jsem se soustředit na obranu. Čekal jsem od kud přiletí další rána. Byly to záda jako úder před chvilkou. Došla mi jedna malinka věc. Není to bůh nebo Madara aby ta jeho technika neměla háček. Možná zranění převadí na chakru která mu mízí. Třeba jeho nesmrtelnost a toto zbarvení má určitou dobu půsovení a znovu aktivovaní. Možná ho zraňuju málo a musím ho zásobovat útokama nebo je v tom něco jiného. Tito a další desítky otázek si pokládám abych našel řešení.

Při úderu se mi oběvil symbol na zádech. Nemám tušení co to má za spojitost ale možná právě Marisovo břicho je zranitelné.Odskočí od Marise pár metru a stále se držím při zemi. Napadla mě možnost zapečetění ale nemám na to techniku a dokonce ani svitek. Mám už pouze u sebe dva Fumma Shurikeny, pět vybušních papírku, dva kunaie a jednu kouřovou bombu. Bombu vezmu do ruky a hodím jí na zem. Kolem se oběví temně fialový kouř který by měl Marisovi znemožnit vidět, Nevím jesli těd zemřu na techniku kterou aktivuje díky symbolu na zádech nebo to nemá žádnout spojitost. Vytahávám Fumma Shurikeny a roztačím je. Jsem připraven je hodit po Marisovi.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Tue Dec 02, 2014 10:24 am

Podľa toho, čo som videla som naozaj nemohla len tak zaútočiť, ako som chcela. Zahryzla som si do pery a skonštatovala som, že bude lepšie, ak ostanem pozorovateľkou. Jediné, čo som teraz spravila bolo to, že sa moja červená katana s výbušnými lístkami rozletela na malé kúsočky a zaryli sa do zeme. Pod zemou sa pomerne pomaly presúvali smerom k nim. Ak by som mu aj tým nijako neublížila mohla by som tak odviesť jeho pozornosť a prípadne tým pomôcť Mishovi. Bola som zameraná hlavne na boj s blízka, preto ak sa ho nedá zraniť bolo by hlúpe, ak by som tam nabehla, preto by som mala radšej bojovať všetkými možnými prostriedkami, ktoré mám ale hlavne aby som  ostala v úkryte. Sledovala som každý ich pohyb, dianie na bojisku a všetko ostatné, aby som to mohla analyzovať.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Tue Dec 02, 2014 7:03 pm

Mishu se mi označit podařilo, takže jsem mohl začít s regenerační fázi svého těla. Neumisťoval jsem Jashinův symbol na Mishu jen tak z legrace, což mu určitě došlo. Misha zvolil po označení takticky ústup a skrytí se v kouři vyvolaném explozí kouřových bomb, a však právě tímto mi nahrál. Nejen že jsem nyní byl skryt i já, a proto jsem byl momentálně v bezpečí před Kayouvými střepy meče, když jich nemohla přesně orientovat na mou osobu, ale také mi to dopřálo chvíli času pro regeneraci mého těla. 

Misha správně smýšlel o tom, že nemůžu být skutečně nesmrtelný, takže v tom musí být něco víc. Má eliminace stylem, jakým si poradili Konohagakure no shinobi s Hidanem ale nevyšla, takže jak pak na mě? "Říkal jsem, že nesdílím stejné techniky jako Hidan, takže mě s nim nemáš srovnávat, ale některé ovládám o stejné podstatě a na mnohem vyšší úrovni." Toto neznamenalo pro Mishu nic dobrého. Narážel jsem se tímto na symbol na jeho zádech, který tam byl jasně zobrazen mou krví. Zmiňoval jsem přeci, že jsem byl dřív na tomto světě, než-li Hidan, a tak proč to Misha konečně nezačne brát vážně? Hidanova nesmrtelnost byla odvozena od té moji. Ať už myslíte, že ji získal rituálem, experimenty atd. stála za tím má malá maličkost. Popravdě se tedy jednalo o tak trochu z toho všeho. 

Ačkoli se ale nyní bude zdát, že je pro Mishu pozdě, nechť neztrácí naději, jelikož je vždy nějaké východisko, kterým nikdo nemusí utrpět nějakou újmu a ani má následující technika není beze slabiny. Jen to je o tom na tu slabinu přijít. Zahalen v kouři, jsem svou pravou ruku prorazil svou hruď a uchopil své srdce, svírajíc jej. Náhle tutéž bolest, kterou jsem cítil, pocítil i Misha, ale na hrudi se mu neobjevila žádná viditelná rána, a však něco nebylo v pořádku a bolest byla až tak intenzivní, že by se mohla rovnat i bolesti v Tsukuyomi jakou utrpěl Kakashi Hatake. Zatímco Misha se pravděpodobně svíral v bolestech, má barva kůže se vracela do normálu. Z černé zbledla, čím se trochu rozjasnila, a pak na mě přirozenou barvu kůže, kterou jsem měl na začátku tohoto. Misha možná považoval jakékoli posily za známku nedocenění jeho schopností, ale není to spíš tak, že Misha nedocenil sílu nepřítele?
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Wed Dec 03, 2014 1:57 pm


Má doměnka je taková že zranitelné místo muže být právě jeho břicho. Přesně tam budu své Fumma Shurikeny mířit. Pokud to nezabere tak odříznu část kuže ze zad. Pokud nebude symbol Jashina celej tak by neměla technika fungovat. Sice to není Hidan ale pokud bude Jashin symbol narušen tak by neměl Maris techniku moc použít. Touto doměnka budu řídit svůj boj.

Počkat![/ *Bleskne mi myšlenka* co když opravdu není tak nezranilitný. Pokud vezmu v potaz že by dokázal díky symbolu se regenerovat a ukládat regeneraci tak by prakticky mohl použít regeneraci později. Tak právě při útoku na jeho krku to použil. Proto se mu změnila barva kuže. Pokud je to pravda tak mu jednou regeneraci dojde. Pokud jsem mu chtěl useknout hlavu tak místo toho se nic nestalo. Pokud jsem mu vlastně to smrtelné zranění způsobil tak ho mohl okamžitě zregenerovat a tak to potom vypadalo jako kdybych mu nic nezpůsobil. Pokud mám pravdu tak je vlastně jedno jesli se pouze renegeruje či je nesmrtelný nebo snad oboje. Nesmrtelnost mu hlavu sama neudrží při výbuchu lístku na krku. Pokud se teda nepletu tak stačí ho zásobovat útokama a nenechat ho v klidu se regenerovat. Časem mu ta regenerace dojde a až se to stane tak další seknutí hlavy bude konec.

Nevím jesli mám pravdu ale je to zatím nejlepší myšlenka co jsem byl schopný takhle narychlo vymyslet.

Možná nejsi jako Hidan ale základ je vždycky stejní. Rozdíl mezi vámi jsou techniky a další schopnost z kterou si doplňuješ schopnost už zmíněnou. *schválně naznačím regeneraci ale slovo regenerace nepovím*

Ucítím velkou bolest na srdci ale přesto hodím Shurikeny na Marise. Bolest je sice velká ale pokud bych se těd složil tak bych prohrál. Nenechám se zabít od Jashinisty. Možná jsem protivníka podceňil ale není všemu konec. Je možné že tento útok otočí jako Hidan proti mně ale klidně to risknu. Posily budou dobrý v případě že mi pomužou táhnout Marisovo tělo do vesnice abych splnil misi. Také se budou hodit pokud prohraju a budou mé tělo táhnout do vesnice. Tak či onak!

Hodím prudce Fumma Shuriken a hned druhý. Druhý shuriken se schová do stínu toho prvního. Oba Fumma Shurikeny míří na Marisovo břicho. Doufám že získám čas abych prolomil Marisovo techniku. Zaměřím se prvně na zrušení techniky a až potom na další útok.

Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Thu Dec 04, 2014 3:08 pm

Dúfala som, že sa mi podarí zhromaždiť čo najviac informácií ale nezistila som takmer nič, lebo sa okolie zahalilo do dymu. Nielen, že som nevidela svojho spolubojovníka ale dokonca ani protivníka, takže som naňho nemohla zaútočiť. Preto som kúsky svojej katany nechala približne v mieste, kde som ho videla predtým, lebo som naňho teraz zaútočiť nemohla. Taktiež som nevidela, že si vytiahol srdce a už vôbec ma nenapadalo, že niečo také urobí aj keď som už niečo málo o Hidanovi počula ale ani to neboli príliš obšírne informácie.

Dym, ktorý tam bol sa jemne vytrácal a preto som si všimla kadiaľ leteli veľké shurikeny. Mohla som sa len domnievať, kto z nich to hodil ale podľa ich rozmiestnenia to skôr vyzeralo na Mishu, takže som si počkala a podľa ich trajektórie som presunula svoje strepy. Stačilo by mi len zahliadnúť nepriateľa a tie kúsky by sa mu pozabodali do tela ale väčšina z nich by sa zapichla do krku a hneď na to by asi vybuchli. Nemohla som vedieť, či tým Mishu odrovnám ja alebo by to dostalo toho druhého. Nevedomosť je zvyčajne to najhoršie, čo v takýchto bojoch môže byť. A ja, ako nechcený spolubojovník o ktorom sa tu ešte ani nevedelo sa rozhodol jednať. Jeho pokožka už dokonca nebola ani čierna, takže bolo možné, že už zraniteľný je, predsa len predtým, keď naňho zaútočil a skoro mu urazil hlavu bol v čiernom prevedení. O tom, že už nieje čierný som ešte nevedela ale určite by som to čoskoro zistila.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Sat Dec 06, 2014 12:11 pm

Misha s Kayou začali ve velkém fantazírovat o mých schopnostech. Nejde říct, že jejich úvahy byly naprosto mylné, jelikož v některých případech se alespoň z části přiblížili pravdě. Že by rozlouskli v čem spočívá má síla, to říct nelze. Srdce, které jsem prozatím jen svíral uvnitř mého hrudníku, jsem vytáhl, a tu se Misha pod náhlým návalem bolesti nemohl ani pohnout. Jeho tělo bylo pořád nepoškozené, co se týče fyzických poškození, reagovalo na vše však tak, jakoby Misha byl na mém místě a samotný si vytahoval vlastní srdce. Dále to pokračovalo k tomu že upadl na kolena, nemoci se zpátky zvednout. Ať už jsem provedl cokoli, nemělo to Mishu zabít, ale očividně ho omezit v pohybu.

Misha ještě předtím stihl hodit dva fuuma shurikeny, čehož využila Kaya, připravujíc se na útok na mou osobu. Já postávajíc na jednom místě jsem začal pojídat vlastní srdce. Jednalo se o jakousi prapodivnou techniku? Nebo spíše o jakýsi jashinistický rituál? Jasné bylo to, že jsem ignoroval nepřítelovy útoky a věnoval se své autokanibalistické (nový výraz pro pojídání sama sebe xD) činnosti. Tu náhle, kdy fuuma shurikeny dovršil svůj cíl a narušily Jashinův symbol na mém břiše, symbol zmizel, ale Misha se stále svíral v bolestech. Co se týče projevů, jakým se má technika projevovala, nepřipomínalo to ani tak moc ninjutsu, jako spíše...
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Sun Dec 07, 2014 1:03 am

Padnu na kolena a sleduju Marise. Druhý shuriken se vynoří ze stínu pomocí techniky Fuuma Shuriken, Kage FuushaDruhý shuriken míří na ruku kde Maris drží srdce. Nemužu zatím nic neudělat než sledovat co se stane. Pomalu si zvykám na bolest abych mohl si šáhnout pro Kunai až nebudu paralyzován bolestí.

(Prostě čekám nic víc)
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Mon Dec 15, 2014 1:37 pm

Musela som počkať nejakú tú dobu, než som konečne mohla vidieť nepriateľa. Keď som ho konečne uvidela stalo sa to, že som zistila, že si žerie vlastné srdce. Tento pohľad ma pomerne prekvapil a na chvíľu som sa zarazila ale už bolo dosť otáľania. Zo zeme uňho doslova vystrelili črepiny zo zbrane. Niektoré sa mu zabodli hneď do nôh a to do lítka, či stehna ale ostatné pokračovali smerom hore. Jeden mu taktiež skončil v bruchu, ak sa nevyhol a ostatné mierili na jeho krk a chrbát. Aj keby sa teraz snažil uhýbať ovládala som ich ja a preto by ho nasledovali. Ak by sa mu do krku zabodli aspoň 3 tieto črepiny odpálila by som okamžite tie výbušné lístky. Už nebol čierny, preto som predpokladala, že tentoraz už zraniteľný bude.
(gome, príšte to bude rýchlejšie.)
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Mon Dec 15, 2014 3:43 pm

Druhý fuuma shuriken mě překvapil, ale neznamenalo to, že zapříčinil mou zkázu. Misha s Kayou nepochybně značně pokročili v odhalování mých schopností, ale žel, ještě nebyli tak daleko, aby jejich konečná dedukce byla pravdivá. Jejich následující akcí ale získali příležitost, si v tom již konečně udělat obrázek. Kaya usuzovala, protože zde nebyla od začátku, že jakmile jsem opět ve své původní podobě, jsem zranitelný, ale pravdou bylo, že do podoby s černým zbarvením jsem se dostal právě kvůli mému poškození v normálu. Když se nad tím zamyslíte, jistě přijdete na to, jak mé schopnosti fungují, pokud ne, máte znovu příležitost něco o nich zjistit nyní.

Své srdce jsem kompletně pozřel, a pak nastavil proti fuuma shurikemu svou pravou ruku. Ten se do ní zaryl, ale podezřele navzdory svému ostří ji nebyl schopen celou přeseknout. Skutečnost, že mám hezkých pár centimetrů v ruce zarytou čepel od fuuma shurikenu, nevypadala nejlépe, když z toho intenzivně tryskala krev. Pak následovalo Kyino ostří, které se do mě zapíchlo všechno, jelikož jsem nepovažoval za nutné uskakovat, a pak následně ostří bouchlo.

Má kůže se zbarvila do bledého zbarvení, což byla ta chvíle, kdy si Kaya s Mishou mohli začít dávat jedna a jedna dohromady. Předtím jsem se ale ihned zbarvil do černa, tak čím pak to bylo? Kdy jsem pozřel vlastní srdce, stal jsem se odolnějším, nebo předtím se jednalo o jiný druh poškození? Záhada. Není nic ale skrytého, co by nemělo být ostatním odhaleno, takže se to jistě brzy dozvíme. Mé tělo bylo pořád pohromadě, čemu se divit, když se mi Misha předtím pokusil useknout hlavu, a ani to nebylo možné?

Misha se pořád nemohl pohnout a jelikož neměl žádné povrchové zranění a cítil neuvěřitelnou bolest, i když mu nic nebylo, jistě Kayi došlo, co za tím vězí, a tím pádem i způsob, jak jej dostat zpátky do hry. Jenže měla by jednat rychle, neboť já trpělivý nejsem, a okamžitě po explozi výbušných lístku jsem se rozběhl proti Mishovi s jediným cílem.
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Mon Dec 15, 2014 10:02 pm

Možná to začíná trochu dávat smysl ale nemužu uvěřit že potřebuju pomoc. Jsem tak slabý? nejsem slabý ale proč mám takový problém jít proti Jashinostovi?. Zemřu těd?. Možná ale nechci aby to skončilo takhle. Ne vůbec Marisovo rukou!. Nezemřu, nesmím! Z pusy mi začne téct krev která ušpíní celou ruku. Není to krev způsobena tímto zraněním ale zraněním které mi bylo způsobeno nedávno. Byl to ten úder který mi vyrazil zub. Vypadá to nakonec ale jak říkám, není všemu konec!. Sval na ruce uplně vypne a padnu na kolena bolestí. Pravou rukou se opřu o zem a sleduju velice rychle blížícího Marise. Sklopím hlavu a koukám na ruku kterou se opírám. Je celá od mé krve. Opět se kouknu na Marise a tak to udělám párkrát. Svijí mě bolest ale pohnout hlavou není to nejsložitější co jsem zažil.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Tue Dec 16, 2014 7:26 pm

Môj útok nezabral, nechápala som, čo sa to vôbec deje. Predsa len už nebol čierny, takže by ho to malo zničiť! Lenže moja teória správna nebola a po mojom útoku a výbuchu sa mu nič nestalo, ba dokonca zmenil zasa farbu. Ešte než sa vôbec rozhodol naňho zaútočiť vedela som, že bude jeho ďalším cieľom. Určite už vedel, že tu nieje sám, preto som ho odtiaľ musela dostať. Moja zbraň, ktorá sa rozdelila na menšie kúsky sa už po výbuchu začala skladať, vedľa miesta, kde bol Misha. Svoju katanu, ktorú som držala v rukách som zabodla do zeme, kde som sa ukrývala a v sekunde som sa objavila pri Mishovy. Dotkla som sa ho a aj svoje červenej katany a hneď na to sme zmizli do úkrytu za jednou skalou v jaskyni, kde som bola aj predtým. Keď som si myslela, že sme boli v bezpečí narušila som tok chakry svojho spolubojovníka dúfajúc, že sa bude môcť opäť hýbať. "Si v poriadku?" Opýtala som sa pomerne potichu a jednu z katán som ukryla do pochvy a jednu nechala stále vytasenú.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Fri Dec 19, 2014 5:25 pm

Kaya naštěstí pro Mishu jednala rychle, což pro tentokrát zachránilo život. Misha neměl právo si připadat podřadně tím, že ho musela zachránit žena, jelikož toto může vykompenzovat tím, že Kaye sdělí všechny informace, které o mě za tento souboj získal, jelikož ta netušila, kde ji hlava stojí, bojujíc proti někomu jako jsem já. Senzibilem jsem nebyl, ale má změněná podoba mi dávala vždy jakési výhody. Předtím jsem jako jednu z výhod předvedl svou extrémně navýšenou rychlost tím, že jsem se z nenadání objevil za Mishou a udeřil jej do zad, čím se dostal do problému, z kterého jej musela zachránit Kaya.

Rychlejší rychlost ale nebyla jedinou výhodou. Jak si mohla Kaya tak i Misha všimnout, do své normální podoby jsem se vrátit nemohl, alespoň do doby, kdy opět někoho neocejchuji stejně jako předtím Mishu jashinovým symbolem. Když jsem je tedy najít nemohl, a tak též jsem se nemohl ani vrátit do normálu, vytáhl jsem fuuma shuriken z mé ruky a probodl se s ním. Imunní vůči bolestí jsem nebyl, a tak se nejednalo v žádném případě o příjemnou záležitost. Z krve která vytekla jsem pak nakreslil na zem symbol všem přítomným znám.

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Tumblr_mrevnvnQdy1s4c0kso1_400

Má kůže se v důsledku zranění z bledé zbarvila do černé. Proč jsem riskoval zbarvení do černé, když se jedná pravděpodobně o poslední fázi, po které již zemřu? Samozřejmě to, že se jedná o poslední fázi Kaya a Misha tušit nemohli.
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Sun Dec 21, 2014 6:41 pm

Maris se blíží a sleduju jeho pohyb. Podceňil jsem ho a to totalně. Nebral jsme to vážně od začátku a to byla chyba. Chyba která mě dostala do této pozice. Asi je tohle můj konec ale já nechci. Nemuže to být můj konec, ne těd!. Sleduju mojí ruku kterou se opírám o zem.
Nenechám se zabít tak jednoduše
Kuchiyose: Rashōmon
Hned jak se vytvořila pečet tak zasáhla Kaya. Odteleportovala mě do bezpečí čím zrušila techniku kterou jsem chtěl přivolat.

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Tumblr_lopcciETml1qhmojno1_500

Sleduju tu dívku a dost se dívím kde se vzala.
Jesli jsem v pořádku? jsem v pořádku tak jak vypadám.**Ušklíbnu se**
I když jsem byl na pokraji smrti tak jsem nepřestal vtipkovat. Rád bych se zeptal jak se jmenuješ ale problem je že asi nemáme moc čas. Přišla si bojovat nebo pouze mě zachranit jak se ti povedlo. Nenechám tě bojovat samotnou ale podcenil jsem ho a jsem právě na takové pozici že nemužu ti pomoc, ne aspoň těd. Pomužu ti a dost ale na delší vzdalenost. Přivolám svojí nejsilnější Dotonovou techniku kterou ovládam. Mohl bych ho znehibnit a potom ho zapečetit ale ta technika potřebuje přípravu.
Vyplivnu poslední kousek krve na zem.

Zkusím ti to tu příblížit. Když jsem ho dovedl na pokraj smrti pro normalního sninobiho tak změnil barvu na černou. Získal rychlost a myslím že i nesmrtelnost nebo regeneraci, možná obojí. Když umístil na mě ten symbol tak začal zbělal a citil jsem bolest jako kdybych jedl své vlastní srdce. Má domněnka je že těd použije nějakou techniku která tu techniku převede na smrt. JInak řečeno snědl své srdce a já citil bolest. Přesto pořád jsem naživu! proto si myslím že další technika způsobí smrt právě na selhaní srce, zmizení či snězení to je jedno. Víc toho jsem nezistil a doufám že jsem ti dal trochu informací. [/i]**Trochu se pousměji**[/i]

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Menma-smile

Vytáhnu mapu na kterou začnu dodělávat malbu kterou jsem začal.
Chceš se na něco ještě zeptat?
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 4 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru