Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrýš Shuuketsu

+11
Marise
Seiji
Itama Senju
Assasin Senju
Hokori Mai
Airis Tooya
Seina
Sadao
Takao Hanare
Shinji
Hebi
15 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Iwagakure

Skrýš Shuuketsu - ohromný a komplex jeskyní v horách, které lemují samotnou Iwagakure!
V jednotlivých částech jsou tréninkové prostory, knihovny, dokonce i restaurace. Je zde také hlavní místnost, ve které se nachází socha Gedou a přesunuta květina Zetsu.

Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Shinji Mon Sep 23, 2013 9:51 pm

Žena vedle mě z ničeho nic najednou okřikla. Pomalu jsem se na ní otočil a celou jsem si jí prohlédl. Měla klasický plášť Shuuketsu a podle prvního dojmu je úplný opak mého bývalého parťáka. Asi bude dost ukecaná, třeba si s ní budu rozumět. Usmál jsem se na ní celkem vlídně, nebylo to provokativní ani škodolibé. To co řekla jsem tak něják přešel a dál jsem to neřešil. Mohla si to vyložit jakkoliv. Ignorace, nebo snad pohrdání? Ve skutečnosti to tak ale nebylo. Podíval jsem se na svitek, který už jsem držel a věděl jsem co s sním. Přešel jsem kolem ní k schodům pryč z téhle díry.
"Jdeme?" podíval jsem se na Airis a na mé tváři se objevil provokativní úsměv.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Airis Tooya Tue Sep 24, 2013 1:45 pm

Při jeho ignoraci jsem neřekla ani slovo, jediné na co jsem teď měla chuť bylo mu propracovat jeho krevní oběh. Jenže...neudělala jsem to, do konfliktů jsem se nehodlala dostávat, ani jsem to neměla zapotřebí. Když se přesunul k východu, zapla jsem si plášť a pomalu došla k němu, prošla kolem něho s totožným výrazem...po chvilce jsem odešla a čekala na něj.

//Přesun
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Apr 23, 2014 9:07 pm

Po nějaké Té době jsme dorazili na místo. Assasin však neměl možnost se zorientovat, kde se přibližně nacházíme, protože jakmile jsme vyšli ze Suny, vešli jsme do jakéhosi tunelu, který nas zavedl sem. Pokud Assasin někde v hlavě neměl zabudovanou GPSku šlo ho nyní považovat za nejvíce dezorientovaného shinobiho na světě. Čím by jste byli Vy, kdyby jste kráčeli několik desítek, ba dookonce stovek kilometrů tunelem a nakonec vešli do obrovité místnosti, která vypadala na jakousi jeskyni. "Drahý Assasine... odtuď se živý nedostanete, alespoň ne v současném stavu." Promluvil jsem, a pak zmizel v jednom ze stínu jeskyně. Po chvíli jsem se vrátil, svírajíc nějaký hadr v ruce, který jsem Assasinovi hodil. Jakmile se na něj Assasin podíval blíže... mohl si všimnout, že se jedná o plášť, a to ne jen tak ledajaký... jednalo se o plášť Shuuketsu. "Tímto Tě Assasine z rodu Senju oficiálně přímám do Shuuketsu." Když jsem tohle dořekl, přešel jsem do jiné místnosti a poukázal na sochu Gedo. "Začneme okamžitě..." Možná by se někomu zdálo, že na to vše du příliš zbrkle... no mělo to svůj padný důvod. Celou dobu, počínaje střetnutím v Sunagakure no Sato, jsem Assasina zkoušel, a to nejde popřít i v nastávajících chvílích.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Apr 23, 2014 9:19 pm

Byla to vážně podivná cesta. Nikdy jsem nic takového neviděl, ani necítil. Sennin módo premiéra a tohle zažít, už to víc nemohlo být podivnější.. To by ses divil, čeho je Hiraishin schopen. Chtěl jsem se ušklíbnout, ale nebylo to vhodné. Tsuchikage odešel, poté se vrátil, donesl plášť. "Ó krása..Veliký, děkuji.." byl z příjemného materiálu, možná příjemnější, než můj plášť..
Šel jsem za ním a viděl něco zajímavého. Něco o čem jsem ani neodvažoval snít. Tělo Juubiho!
"Vážně ohromující!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Apr 23, 2014 9:32 pm

Nádobu s půlkou Kuraminy chakry jsem umístil před sochu, a pak odskočil do zadu. Připravil se začít vztřebávání Kuraminy chakry do Gedo. Již mi chyběla poslední pečeť. Pokud měl Assasin něco v plánu. Měl by to udělat nyní. Věděl příliš dobře, že útoky, které byly hlášeny na jinchuuriki, se soustředily hlavně na jejich chakru. Členové Shuuketsu pomocí jakýsi hadů tuto chakru kopírovali, a pak ji očividně pečetili zde. Assasin si mohl všimnout, že socha Gedo měla již otevřené čtyři očí, což bylo nejspíš pro kladné vesnice zle. Štěstí však, že se jeho postoj k tomuto světu změnil. "Nyní přišel čas... pokračovat v díle, které jsme začali." Když jsem tohle domluvil, Assasin mohl zahlédnout šest hologramových projekcí, které na sobě měly tentýž plášť, který jsem před chvílí dal Assasinovi. Co však na těch postavách bylo zajímavé bylo to, že všem svítily oči fialově... kromě jedné, které jedno oko svítilo fialově a druhé červeně... 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Apr 23, 2014 9:45 pm

"Tak teď jsem vážně zvědav, jak to děláte s tím, že Jinchuuriki jsou na živu.." založil jsem si ruce na hrudi a čekal, co a jak. Nyní jsem mohl vidět několik dalších členů, bylo jich opravdu hodně, tohle bylo daleko nebezpečnější než Otogakure, i když kdo ví, co se v útrobách schovává..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Apr 24, 2014 6:19 pm

"Využíváme jisté hady, ale tento postup nyní nebude potřeba... jelikož nepečetíme bijuu chakru v jinchurikim." Jakmile jsem tohle dořekl, přestal jsem skládat pečetě a svou pozornost jsem plně věnoval Assasinovi. V jeho vlastním zájmu by bylo, aby měl nějaký pádný důvod, kterým by ospravedlnil to, že mě vyrušil. Mezitím šest hologramových projekci svou pozornost taky věnovalo Assasinovi. Zdálo se, že se Assasina dřívě nevšimli... nebo v tom bylo něco jiného? Nanadaime Hokage ve skrýši Shuuketsu, to bylo něco. Lehký terč k eliminaci...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Fri Apr 25, 2014 10:06 am

Na pokyn Tsuchikageho se má projekce objevila na jednom z prstu mocne sochy. Naskytl se mi pohled, který jsem opravdu nečekal. Hokage nám přinesl Kyuubiho! Vypadalo to jako past. Jenze, co když to byl opravdu Kyuubi? Naší klonovy bijuu se těžko mohli spojit s tak mocným originálem, co teď? Riskovat a zkusit něco,co není otestované?
"Zadrž.."pohlédl jsem na balíček.
"Nevíme, co se může stát, když spojíme bijuu s klonem. Mohla by vzniknout nestabilní směsice, nemáme to otestované, nemůžeme riskovat, po tom všem, už jsme tak daleko," pohlédl jsem na nej.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Apr 25, 2014 2:24 pm

Vyslechl jsem si Hebiho, a pak čekal. Čekal jsem na jeho další pokyny. Netušil jsem, co se může stát, když se jeden z Hebiho hadů spojí přímo z chakrou bijuu a nenapojí se při tom na jinchurikiho. Když se zde Hebi tak znenadání objevil, očekával jsem od něj i návrh na další postup. Hadi, kterými jsme kopirovali jinchuriki s bijuu chakrou, byli jeho, což znamenalo, že o nich věděl nejspíš nejvíce v této místnosti. Co ale Assasin? Když se nyní spojil s námi, může Nám ukázat, že bude taky v něčem užitečný, a tak Nám alespoň pro tento krát mohl taky říct svůj názor. To že zde Assasin donesl jednu půlku chakry Kuramy neznamenalo, že se po zbytek své služby v Shuuketsu bude flákat... Já čekal, mlčky, bez pohybu. Pouze hlavou jsem se mírně podíval směrem k Hebimu.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Apr 27, 2014 6:17 pm

Pozvedl jsem levé obočí a zvědavě pohlédl na Hebiho/stín, který řekl "zadrž."
"Takže využíváte klony, tímto jste nejspíš chtěli odvést pozornost od toho, co tady skutečně děláte. Vzpomínám si, že už tato technika byla jednou použita, v historii, jenže klon se projevil jako velmi nestabilní, jedině čakra z bijuu dokázala prodloužit dobu rozpadu," přimhouřil jsem oči a přemýšlel.
"Když se budeme držet hypotézy, že nelze sloučit klony s originálem, tak v tom případě použijte hady, já klona zkrotím a hned začnete s tou technikou."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Apr 27, 2014 7:51 pm

Vyslechl jsem si Assasina, a pak dal pokyn Hebimu, aby udělal to, co Assasin radil. Já jsem momentálně neměl u sebe ani jednoho z jeho hadů, a tak jsem nemohl vyhovět Assasinově radě. Hebi však mohl, protože to byli jeho hadi, a tak jsem počítal s tím, že má vždy nějakého po ruce. Kdyby neměl, nebyl by to Hebi. Hebi nikdy nepodceňoval náhodu, takže zcela určitě počítal s tím, že někdy v nečekané situace budou potřeba. Já jsem byl samozřejmě tak též ostražitý člověk. Já ale nikdy nepodceňoval Hebiho. Náhoda je jen jistá shoda událostí, které na sebe navazují, nebo jsou nějak spojeny. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Sun Apr 27, 2014 8:28 pm

Jak jsem na to mohl zapomenout, Hokage byl také vědec, to nás spojovalo, vlastně nejenom to. Ušklíbl jsem se.
"Pravda," přikývl jsem. Pokud se dal Hokage na naši stranu, budeme si skutečně rozumět. Poskládal jsem ruční pečeť a ze země vylezlo několik černých hadů. Vrhli se hladově na nádobu a přimknuli k ní. Začali nasávat čakru a pomalu vytvářeli jakýsi čakrový stín, neustále se formující a nasávající parazit. Pomalu, ale jistě se přibližoval ke vzhledu Kyuubiho s prázdným bělmem, ještě pořád nebyl plný, teď záleželo na jejich rychlosti.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Apr 27, 2014 8:47 pm

Už to teda začalo, poskládal jsem ruční pečetě a na mé dlani se objevil znak sednout. Nasměroval jsem ruku na čakru, nevěděl jsem, jestli se můžu dotknout, ale člověk nikdy neví.
Z mé ruky vystřelil provazec modré čakry a propojil se s klonem Kyuubiho. Začalo to, pomalu, ale jistě jsem pronikal do jeho vědomí a začal uklidňovat. Tady má práce končila, až Tsuchikage začne s pečetěním, poté přestanu s kontrolou.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Apr 27, 2014 9:17 pm

"Dobrá tedy... začněme." Promluvil jsem, když Assasin znehybnil Kuramovu chakru. Zdálo se, že nejspíš Assasin bude užitečnější než jsem čekal. Po chvíli jsem poskládal potřebné pečeťě a odstartoval jsem tak proces pečeťění, který trval vždy dlouho v závislosti od toho kolik shinobi se pečeťění účastní. Nyní jsem zde byl Já, Assasin a dalších šest postav. Tohle by mělo stačit na to, aby jsme to zvládli zapečeťit do 24 hod., a pak... pak napravíme to, co Airis, Sadao etc. zpackali. Přišel čas ukázat jedné z vesnic toho to shinobi světa sílu Shuuketsu!!!
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Apr 27, 2014 9:30 pm

Poprvé vidím tuto techniku, kterou však musí ovládat někdo s rinneganem. Hm, ty fialové oči. Prohlédl jsem si postavy na prstech. Jejich tolik?! Takže sféry? Teď jsem si uvědomil, že bych mohl gedou mazou ovládat sám, mám mokuton a dřív jsem měl mangekyou sharingan, s mocí sochy bych dokázal mnoho...No, není všem dnům konec, ale já musím mít na paměti původní cíl, začínám se v tom ztrácet. Právě jsem si uvědomil, jak moc těžké to bylo pro Itachiho...
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Apr 28, 2014 6:11 pm

Zhruba po 24 hod. jsme byli hotovi. Zdálo se, že to trvalo nesmírně dlouhou dobu, ale v porovnání s Akaktsuki jsme to stihli docela rychle. Akatsuki však měla ke každému pečeťění čím dál tím méně členů, což zapříčinilo pomalý průběh pečeťění. Nás zde bylo devět (šest sfér, Já, Hebi a Assasin) a zvládli jsme to docela rychle, takže nebyl důvod si na něco stěžovat. Ohlédl jsem se po všech zde přítomných se slovy: "Dokonáno jest." Pak jsem svůj pohled přesunul na Assasina a Hebiho. Bylo zřéjmé co Nás čeká další. Již příliš dlouho Nám Nibi no jinchuriki uniká. Přišel čas ukázat Tsukigakure no Saro Naši sílu!!! Nikdy jsem ale nedělal ukvapené závěry. Vždy jsem si vše pormyslel, což následovalo i nyní. "Další na řadě je Ayame Takahashi. Živá či mrtvá... potřebujeme hlavně její klon." Promluvil jsem, a pak vyčkával na Hebiho a Assasinovu reakci. Čím víc rádcu, tím víc možností a variant jak lze danou věc provést a hlavně kdy ji provést.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Apr 28, 2014 7:18 pm

Bylo to únavné, poprvé jsem něco takového zažil. Dokonáno? Ayame Takashi...zašklebil jsem se.
"Je to Tsukikage, takže bude chráněná, hodně chráněná. Udělal bych to, ale musel bych změnit svůj pach, styl boje, nemůžu být ještě prozrazen, má pozice si to ještě nevyžaduje, nějaký nápad? Samozřejmě, že by to šlo i kdybych měl masku, nikdo by mě nemusel poznat.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Mon Apr 28, 2014 7:44 pm

Zakroutil jsem hlavou a seskočil k nim. Velká trojka? Osa? Smlouva? Dohoda? Jak si budeme říkat?
"Ne, navrhuji zapojit jeho bratrance, Itamu, má časoprostorovou techniku, která je naprosto bezchybná, on a Tendou, dokážou společně otevřít plnou Sílu kamui."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Itama Senju Mon Apr 28, 2014 7:59 pm

Pomocí Kamui jsem se objevil ve skrýši a rozhlédl se kolem. ,,Hoj." Pohled mi jako první spadl na Jura. ,,Tu holku jsem nějak ztratil. Promiň a přijmi moji hlubokou omluvu za nesplnění úkolu. Příště se budu snažit." Samozřejmě jsem to moc vážně nemyslel, ale Jura by to mohlo zahřát u srdíčka. Pak jsem se podíval na Assasina a málem jsem omdlel. ,,Ale copak, Konoha už nebyla dost dobrá? Co Seito? Žije, nebo podlehl na následky našeho boje?" Pod maskou jsem se pousmál a pak se podíval na Hebiho. Ten jeho hadí styl mě pořád děsil. ,,Raději nic."
Itama Senju
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Apr 28, 2014 8:07 pm

"Dobrá tedy... využijeme Itamu." Nic víc jsem neříkal. Prozatím to nebylo potřeba. Nějaké představy o invazi do Tsukigakure no Sato jsem měl již vymyšlené. Cestou jsme schopni domyslet detaily. Najednou se zde právě na čas objevil i Itama, kterému však podrobnosti vysvětlit taky cestou. Přišel čas šířit CHAOS dál. Jen ať lidé vědí, že válka nese svou daň. Nepochybně... bude se jednat o jednu z největších bitev této války. Nepochodujeme však proti Tsukigakure no Sato, aby jsme ji zničili... vždy je něco součástí něčeho většího. Nikdy není vše tak jak se zdá. Co se týče Assasina. Masku si mohl vzít cestou. Nedaleko totiž v další místnosti, kde se nacházeli pláště, zbraně etc.... se nacházeli i masky s různymi znaky. Je pouze na něm, kterou si vybere. Pryč jsme ale mířili stejnou cestou, kterou jsme zde s Assasinem přišli... nechtěl jsem mu prozatím dát vědět, kde se tato skrýš nachází. Ještě před tím než jsem se vydal pryč, jsem vyslal jednoho poštovního holuba se zpárvou někde neznámo kam. Jakmile jsem holuba vypustil, sám věděl kudy je východ, a tak se k němu odebral, a dál pokračoval, aby splnil svou úlohu.

Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Apr 28, 2014 8:48 pm

Tak teda dobrá, plán se mi zamlouval. Nereagoval jsem na Itamu, jeho jedovaté řeči a poslední střet byl dost na to, abych ho měl za mrtvého a neviditelného. Byl velmi interesantní, jsem zvědav, jak to zvládnu, škoda, že neumím bunretsu nebo něco podobného. Vzal jsem svitek a uložil do něj nádobu s Kuramou, pořádně uchoval, ještě jsem nevěděl, co s ním. Zatím ne. Šel jsem se vystrojit a vzal si masku a trochu zamaskoval pomocí Mokuton henge, jež nebylo možno zjistit.
Vypadal jsem nějak takto...
Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 34imxhl Pohlédl jsem na sebe. "Tak do toho!" Šel jsem za Tsuchikagem doufajíc, že vše dopadne dobře.


Naposledy upravil Assasin Senju dne Mon Apr 28, 2014 9:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Mon Apr 28, 2014 8:59 pm

Vše jsem odsouhlasil, jak jinak. Pach války, smrti, krve, nic víc mě neuspokojilo. To, že takto jdeme na oči veřejnosti bylo dost divné, věřil jsem, že vše dopadne dobře. Prohlédl jsem si nový vzhled Assasina a pak Itamu. Hm, krev zrádců? Zachechtal jsem se a připojil k trojici, nyní jsme byla čtyřka.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Itama Senju Mon Apr 28, 2014 9:06 pm

Ach jo. Tak jsem se snažil a takové uvítání... Sklopil jsem hlavu a chvíli se díval do země. Když jsem ji zase zvedl, všichni byli nějak v pohybu a vypadalo to na výlet. Z toho by mohlo něco kápnout. Sláva, moc, peníze, nebo ženy? To všechno si vezmu, jakmile dokončíme výlet a pak to dokončím s těmihle "parťáky". Pod maskou jsem se pousmál a s dobrou náladou je následoval, aniž bych věděl, co mě čeká a nemine.
/přesun
Itama Senju
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Thu Jul 10, 2014 10:53 pm

Zahalen pláštěm Shuuketsu jsem dorazil do sídla. Byl jsem zde osobně. Vždy před tím jsem tady posílal Nagatovu šestku, ale nyní jsem tu musel zařídit něco, co by oni nezvládli. Ovládali rinnegan, to ano, ale bylo zapotřebí jiného umění než-li toho "božského". "Tak se na to podívejme... mešká." Pomyslel jsem si, když jsem dorazil ke Juubiho skořápce. Byl jsem tady sám, což mě nijak netěšilo. "Jeho čas pomalu vyprchává, tak tedy kde je?" Identita shinobi na kterého jsem čekal bude neznáma pravděpodobně do následujícího postu, ale do Té doby. Ale nyní si položme otázku: Kdo to mohl být?
Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Tumblr_mlmlf6sVeE1rwy3fgo1_400
V působeni Shuuketsu by se nejeden začal ztrácet. Účastnili jsme se tolika akcí na tolika různých místech, ale za jediným cílem. Tento cíl byl mnohým nejasný, třebaže si mysleli, že ho znají. Pečetění pseudo jinchuuriki mělo jiné důvody, které ostatní očekávali. Najednou, najednou jsem ucítil chakru, na kterou jsem tak dlouho čekal. "Konečně." Vypadlo ze mě, jakmile jsem se olízl (viz. gif). Byl zde a my jsme mohli začít!
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Seiji Thu Jul 10, 2014 11:22 pm


Konečne nadišla chvíľa, na ktorú Hebi tak netrpezlivo čakal.
Brána, ktorá oddeľovala okolitý svet od tejto skrýše, sa otvorila. Možno i preto sa ňou náhle rozohnal príjemný chládok, rýchlo sa však zmeniac na mrazivý vietor. Dorazil som, pričom som za sebou ťahal nevládne telo hachibiho jinchuurikiho. Rovnako tak, ako ani on, som však ani ja sám nebol práve v najlepšom stave. Môj plášť bol zničený a ešte aj po vlastnej dôkladnej egenerácii som mal na tele nejaké tie zranenia. Pomalými krokmi som došiel až k Hebimu, pohodiac spomínané telo pred jeho nohy. Niečo na mne už od pohľadu nebolo v poriadku.

"Prepáč, ale tie tvoje hady mi ušli. Musel som priniesť originál," prehovoril som a odhalil, kde sa skrýval problém. Moje oči boli uhľovo čierne. Celý som sa chvel a jediné, čo ma udržiavalo pod kontrolou, bola bolesť, ktorú som si sám spôsobil prekusnutím pier. Bol som po veľmi ťažkom súboji, v ktorom som musel dať voľnosť svojim pudom. Aj keď som ich však napokon ovládol, neskôr som tak musel učiniť znova, aby som udržiaval zranenia pod kontrolou a niekde v priebehu cesty neodpadol. Po tom všetkom som sa skrátka nedokázal ovládať. Bolo nad slnko jasnejšie, že tomu budem musieť dať priechod. V opačnom prípade by som mohol skôr či neskôr napadnúť i samotného Hebiho, prípadne ostatných kolegov. Ťažko povedať, aké škody by som dokázal spôsobiť, ale zaručene by to skončilo niekoho smrťou.

"Ospravedlňujem sa... za svoje správanie. Potrebujem sa čo najskôr na niekom vyblázniť," veru, v tomto stave bola čerstvá cudzia krv najlepším riešením. Moje očné bielko sa dočasne navrátilo do pôvodného stavu, teraz som si už mohol aspoň na chvíľu oddýchnuť. Fyzické liečenie a relax som však nepotreboval ani zďaleka toľko, ako práve psychické. Vedel som, že sa Hebimu nebude páčiť skutočnosť, že som priniesol pravého jinchuurikiho, a tak som dúfal, že ma pošle zbaviť sa ho, prípadne mi dovolí nejak ho využiť na to, aby som mohol umožniť svojim zvieracím inštinktom činiť sa. Lepšia chvíľa na zabíjanie neexistovala. V tomto stave zo seba budem schopný vydať dosť na porazenie kohokoľvek. Bol som o tom presvedčený.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru