Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrýš Shuuketsu

+11
Marise
Seiji
Itama Senju
Assasin Senju
Hokori Mai
Airis Tooya
Seina
Sadao
Takao Hanare
Shinji
Hebi
15 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Iwagakure

Skrýš Shuuketsu - ohromný a komplex jeskyní v horách, které lemují samotnou Iwagakure!
V jednotlivých částech jsou tréninkové prostory, knihovny, dokonce i restaurace. Je zde také hlavní místnost, ve které se nachází socha Gedou a přesunuta květina Zetsu.

Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Moru Wed May 27, 2015 2:53 pm

Kaya smýšlela o koupi nějakých cenných informací. Zlaté oko je k tomu určitě ideální. Když tam zdejší lidé údajně toho tolik ví, musíme k nim zavítat i my. Nemyslím si ale, že by Hokori přistoupil na obchod, informace za peníze. Tsukigakure bohatstvím neoplývá a pokladna Shuuketsu také není nekonečná. Určitě se dá potřebné informace zjistit i jiným způsobem než tím peněžním. Když nebudeme schopni s nikým tam dospět k nějakému kompromisu, bude zbývat nepochybně jediná možnost. Té by bylo ale lepší se vyhnout, a to pro dobro nás všech. "Vydáte se zjistit co nejvíce do Zlatého oka. Zjistěte sumu, za kterou by nám někdo sdělil potřebné informace, a zda vůbec ví to, co chceme vědět."

Kaya a Rinku nevypadají jako někdo, komu by nedělala problém špinavá práce, takže jsem jim o jiných možnostech, jak zjistit vše potřebné, neříkal. Možná je pak samy napadnou, když si nebudou vědět rady. Hostinec Zlaté oko je však nebezpečné místo, kde by si každý měl své počínání důkladně promyslet. Otázku Rinku jsem nepochopil, takže jsem na ní nereagoval. "Sejdeme se pak zase tady. Já zkusím štěstí jinde."
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Thu May 28, 2015 10:42 am

"Poviem ti o tom viac, keď sa odtiaľto dostaneme dobre?" Odpovedala som jej zatiaľ takto a vypočula som si slová Morua. "Horšie bude to, ak o ňom nebude vedieť nič." Ak nastane taký prípad nejako sa už s toho vymotáme. "Dobre, takže vidíme sa potom." Túto situáciu som mohla využiť pre svoj prospech a hľadala by som informácie, ktoré by pomohli aj mne. Ja som bola predsa len "najatá" takže ma nič nedržalo len v jednej dedine. Ak by som sa rozhodla z vlastnej vôle odíjsť, nebudu ma môcť držať. Pokiaľ ale platia dobre ešte by som to chvíľu aj vydržala.
(presun aj s Rinku = zlaté oko)
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Mon Aug 31, 2015 12:11 pm

Objavil som sa priamo na tomto mieste. Telo sa mi z črepov priam nečujne poskladalo priamo uprostred hlavnej miestnosti, kde ešte kedysi sídlila istá sila, ktorá sa tu už ale nenachádzala, ako aj celkové postavenie organizácie. Teda, aspoň ja som bol toho názoru, že Shuuketsu je už dávno odpísaná. Žiadny iný dôvod ma sem teda ani neviedol. Každý člen vlastnil pečať, ktorá nás v krajnom prípade mohla kedykoľvek zabiť. Nič sa však nedialo, buď sme ešte boli potrební alebo to malo iný, ďalší dôvod, ktorý by ma celkom zaujímal. Posadil som sa do tureckého sedu priamo uprostred veľkej haly, pričom som si zbraň položil cez nohy, oprel o jej kraje zľahka ruky a zavrel som oči. Bol som vyliečený, ale stále bolo na mne vidieť, že som prežil bezpochyby ťažký boj, už len kvôli pozostatku plášťa, ktorý som na sebe mal a ktorý tiež skrýval už iba polovicu môjho tela. Nehovoriac o pozostatkoch rán a šrámoch, ale to myslím, že bola dobrá cena za to, čo som prežil. Myšlienkami som sa na krátko vrátil k Hideovi. Zaujímalo by ma v akom stave je, ale ak tam už dobehla Kazekage, pochyboval som, že by na tom bol už nejako horšie. Môj úmysel sa teda nezadaril, ale popravde, Hideo tým získal viac než tušil. Získal novú motiváciu, poučenie, získal nenávisť, ktorá ho dokonca mohla poháňať ďalej a získal i pomstu. Nemuselo, no mohlo to byť všetko podnetom k jeho zlepšovaniu sa. Nepochyboval som, že sa ešte stretneme, no ak mi robil problémy už teraz a nabudúce bude silnejší, zjavne by som sa čoskoro mal tiež trochu postarať o môj repertoár techník. Pravda, len čo si zistím pár vecí priamo na tomto mieste..
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 31, 2015 4:28 pm

Skrýš Shuuketsu bylo hned první místo, které jsem s Lizzy navštívil. Nevěděl jsem, že tu Sadao je. Šel jsem tu prvně, protože není lepší místo, kde jej začít hledat. Na Sadaa jsem naštěstí narazil už tady. Nijak jsem se nesnažil polohu tohoto místa už krýt, takže jsem tu s Lizzy šel přímo. Jestli má alespoň nějaký orientační smysl, bude vědět, že je plus mínus někde v horách, které lemují samotnou Iwu.
"Platí pořád to, co jsem řekl v Tsukigakure no sato. Nezapojuj se. Místo toho sleduj, kým je ten koho si myslíš, že dokážeš zabít." Řekl jsem Lizzy hned při vstupu. Vyznělo to, jako bych se považoval za nepřemožitelného, ale nepovažuji se za něj. Už ne. Potom, co mi nakopal zadek Tsukimaru, se mé smýšlení o mé síle změnilo. Nebýt Mai, už tady nejsem. Šel jsem přímo do hlavní místnosti, kde jsem spatřil uprostřed sedícího v tureckém sedu Sadaa. Nepřibližoval jsem se příliš. Už si mě určitě všiml. Je tu pár hořících loučí, takže, i když tu nejsou okna, je tu světla dost. Mohl mě proto lehce spatřit, pokud v tom sedu neusnul. Ty louče tu nehoří věčnost. Někdo je tu chodí vždy měnit a zapalovat. Toto není zas tak opuštěné místo, jak si Sadao myslel. Shuuketsu už nejsou sice tak organizovaní, jak byli, ale pořád tady jsou. Ne ale na dlouho. První bude Sadao, pak Itama s Mishou a Moruem.
"Dlouho jsme se neviděli, Sadao-kun. Dlouho jsem tě ignoroval. Byla to chyba. Určitě sis všiml, že pečeť, kterou máš, nic nedělá, když si žiješ po svém a pravidelně se neohlašuješ. Je to Hebiho dílo. Když zmizel, nedokážu ji bez jeho pomoci aktivovat a zabít tě. Nyní, když tu ale oba tak stojíme, udělám to, čeho ta pečeť schopna nebyla." Shuuketsu o svých vůdcích vždy málo vědělo až na některé výjimky. Většinou je kontaktoval Hebi pomocí sfér. Asi Sadaovi hned nedošlo, s kým má tu čest, ale... něco by už měl tušit. Jsem tu jako Tsukikage, takže si mou návštěvu nejspíš spojí s jeho řáděním blízko Tsuki, ale není to hlavní důvod.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Lizzy Mon Aug 31, 2015 4:54 pm

Kráčala som v blízkosti Hokoriho po celý čas.. až kým sme sa nedostali na územie Tsuchi no Kuni. Nemožno povedať že by ma návšteva tohto miesta tešila. Nie že by som tu zažila práve najšťastnejšie chvíle môjho života. Keď sme vstúpili do nejakého horského komplexu... stále mi tak úplne nedochádzalo čo by tu chcel robiť. Podľa jeho slov mi ale mal ukázať to, čoho je schopný. Presvedčiť ma tak že by som ho mala brať ako hrozbu.. uvidíme. Na jeho slová som len prikývla a naďalej som pokračovala v chôdzi, v útrobách tejto skrýše. Keď sme sa dostali až do miestnosti, v ktorej sedel nejaký muž, člen.. Shuuketsu.. Sadao? O ňom som čítala v bingo knihe. Nepríjemný týpek. Toho chcel poraziť? Zabiť? ale prečo? Bolo mi to však jedno. Bola som tu len ako divák a sama som si o sebe myslela, že tento krát by som v prípade nutnosti aspoň dokázala utiecť.
Oddialila som sa pre to od Tsukimara a oprela som sa o jednu zo stien v ústraní, kde som sledovala, ako sa situácia u týchto dvoch shinobi vyvinie.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Mon Aug 31, 2015 6:39 pm

Dá sa povedať, že som po kratšej chvíli trvania tu začal i meditovať, pretože som zľahka privrel viečka a ostal som bez pohybu. V mojom okolí sa vytvorili okamžite črepy, obzvlášť ten jeden, ktorý sa vždy nachádzal tesne predo mnou ako mini-zrkadlo na dívanie sa za môj chrbát, aj keď návšteva, ktorá došla sa zrovna nesnažila svoju prítomnosť skrývať. Povedzme, že som tušil, kam presne ísť aby sa "niečo" zrealizovalo. Aj keď tiež musím priznať, že som očakával trochu iné zastúpenie ľudí, ktorí by po mne šli pre ten incident v Tsuki, ktorým som sa svetu pripomenul. Otvoril som oči, keď som začul kroky v hale a zrak som uprel práve do črepu, v ktorom sa mi odrážal príchod dvoch postáv. Tsukikage a nejaká žena, aktuálne som veľmi neriešil jej identitu, no ak by som vedel, aké schopnosti má, očividne by ma kľud prešiel. Pozornosť som presunul na Tsukikageho. Zaprel som nohy, pomocou ktorých som sa aj vyšvihol do postoja a rovno som sa aj otočil čelom k návšteve. Plášť sa mi v rámci možností jeho pozostatkov hneď vyrovnal a zatiaľ jediný zvuk odo mňa bol ten, ktorý som vytvoril položením špicu zbrane zľahka k zemi, čo vytvorilo tichšie cinknutie. Situácia mi došla, možno nie úplne, pretože som nepoznal okolnosti až tak, ale už len podľa slov Tsukikageho som tak nejak začínal tušiť, o čo tu ide. Zdalo sa, že sa mi odkryl nový tieň, aj keď pre mňa už dosť zbytočný, nakoľko organizácia dýchala už z posledného, čo sa aktivity týkalo.
"Privádza vás len čistá chuť mstiť sa, Tsukikage-sama? Alebo vás sem privádza niečo väčšie, čo môžem len tušiť a hádať?" spýtal som sa s kľudom. Bol som rád informovaný o týchto veciach, vlastne celkovo o všetkom. A ak toto nemala byť len odplata za zničenie steny, napadnutia Hidea a zabitia tej úbohej jednotky, určite ma zaujímal pravý dôvod. Čo sa týka Lizzy, aktuálne, keď ešte aj prešla nabok od Tsukikageho, veľmi si moju pozornosť nebrala. Snáď len tu periférnu, no dá sa povedať, že by som mal byť rád, že sa prišla len dívať. Boj s oboma by pre mňa mohol skončiť ešte horšie než ten s Hideom.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 31, 2015 7:15 pm

Čekal jsem, že to Sadao nebude protahovat, a hned zaútočí. Zklamal mě. Jen se postavil a něco si tam řekl. Skoro jsem mu ani nerozuměl. Střepu před ním jsem si všiml. Těžko říct k čemu mu tam je. Sadao je takový skleněný chlápek, který sklo nejen vyrábí, ale dokonce ho i využívá pro své vlastní potřeby, které jsou... rozmanité. V Tsuki by se nám sklář hodil. Budu se ale muset ohlídnout za jiným. Budoucí mrtvoly bych zaměstnávat neměl. Neprospělo by to obchodu.
Jestli tu v okolí má více skla, a já si jej nevšimnu, budu mít problém. Sadao ovládá kekai tota, haton. S Kekai tota se může měřit jen prý Kekai tota. To znamená, že by mě mohl porazit. Proto jsem opatrný, co se pohybu v terénu týče. "Turistika milý Sadao. O tomto místě se vypráví vzrušující příběhy." Naklonil jsem se trochu dozadu a pozorně se na něj s jeho střepem podíval.

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 200_s

"Jsem rozhodnut tu začít velkolepé dobrodružství." Mám slabost pro blbé kecy v důležitých chvílích. Nestydím se ale za to. Nikdo není dokonalý.  "Vidno, že vše jde podle plánu. Porazím příšeru a zachráním princeznu." Posunem samotné hlavy o pár centimetrů k Lizzy jsem mu naznačil, že tou princeznou tady je ona. "Braň se, zlobře!" Vykřikl jsem vznešeně, házeje na Sadaa jeden kunai, který jsem rychle vytáhl z mé shinobi brašny u pasu. Nebyl to nijak zvláštní hod. Určitě se zvládne vyhnout, a nebo, pokud chce zapůsobit stejně cool jako já, odrazit jej. Je to na něm. Záleží tady na tom, jak na princeznu zapůsobí. Když tak nad tím ale přemýšlím... to on tady je tou příšerou. Té by mělo být nějaké princeznino srdce ukradené.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Mon Aug 31, 2015 7:41 pm

Zdalo sa, že informácie mi mal poskytnúť znova až vývoj vo svete, v organizácii.. možno vývoj v tomto boji, ktovie. Určite som však rátal s pokračovaním svojej cesty i po tomto boji. Tak trochu som si veril, zdravé sebavedomie je predsa fajn! Kým Tsukikage začal so svojím príbehom, ktorý ma obišiel ako čert kríž, ja som si len trochu popukal krk a následne som pozoroval, ako na mňa vyletel kunai. Stihol som iba nadvihnúť obočie, po čom som spravil krok dozadu do strany, vytočil som telo a kunai som nechal vo svojom smere doletieť niekde ďalej. Ja som už však nemal chuť rozprávať, skutočne, neoplatilo sa to ani pre ten prvý raz! Sám seba som tým sklamal, no čo sa dá robiť. Odrazil som sa ihneď z miesta a to priamou čiarou za Hokorim. Okrem toho, že som na neho útočil priamo so zbraňou ja, celkom jednoduchým ťahom, za chrbtom sa mi sformovalo niekoľko sklenených ihiel, ktoré ma mali podporiť v útoku zo strán, keď sa ku nemu dostanem, čo bola len otázka pár sekúnd. Bol som rýchly a priamy, mohol mať dosť času na reakciu. Ja som si len čosi skúšal. Útok zbrane mal byť zakončený bodnutím, kým ihly si mali vziať časť jeho pozornosti a trochu mu spomaliť reakciu na samotné bodnutie, aj keď stále šlo o jednoduchý krok, s akým sa niekto jeho úrovne určite ľahko vyrovná. Problém teda nemal možno hroziť.. iba ak by sa za útokom skrývalo čosi ďalšie..
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 31, 2015 8:09 pm

Vyhnul se úskokem do strany. Jak jsem čekal, nechce zapůsobit na Lizzy, takže ho neodrazil. Když tak nad tím ale přemýšlím, možná že chce, ale jiným způsobem. Jinak by na mě nezaútočil přímo. Copak má asi za lubem? Sadao je S rankový nukenín. Někdo jeho úrovně nebude riskovat svůj život přímým útokem. V tom případě bych si měl dát pozor. Současně s tím, jak vyrazil, jsem pravou rukou udeřil do země. Ten můj reflex! Tu najednou jeho nohy ztěžkly, ba dokonce se podlomily. Záleží jak pevně na zemi stál... no, jelikož zrovna proti mě běžel, nemyslím si, že stál pevně na zemi oběma nohama, takže nejspíš hodil držku, a nebo se musel rychle zastavit.
Co se to dělo? Nic mimořádného. Jen jsem podlahu v okolí Sadaa společně s tou, na které zrovna stál, vyzvedl nahoru. K jeho smůle jsem techniku nezastavil, když už byl pár metrů nade mnou. Ne, hodlal jsem ho rozdrtit, a to tou podlahou a stropem. Jeho nohy ztěžkly, a nebo se podlomily právě proto, protože stoupal nahoru nepřirozeně rychlou rychlostí. Pro přiblížení... představte si výtah, který Vás vyveze výše o dvacet pater za deset sekund. Jestli by jste v něm běhali, nedopadlo by to pravděpodobně dobře.
A co to bylo za podivnou techniku, ke které jsem nepotřeboval skládat pečetě? Jedná se o Doton: Chidōkaku, typickou techniku pro Iwagakure no sato. Jsem posledním Tsuchikagem. Co se ode mě dalo čekat? Doton ovládám na pokročilé úrovni. Poslal jsem Sadaa nahoru, aby se rozdrtil mezi stropem a podlahou, a sebe s Rinku nechal na tomtéž místě! Geniální to nebylo, ale, jestli to tak půjde dál, za chvíli budu o sobě smýšlet tak jako kdysi, když jsem se považoval za neporazitelného.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Wed Sep 02, 2015 6:50 pm

Či mi to vyšlo či nie, ťažko povedať. Celkom naisto som teda aspoň vedel, že útočiť priamo bez techník je znova trochu zbytočné, zjavne mal každý chuť predvádzať len svoje jutsu! No, čo sa dá robiť. V prvom rade som sa musel pohrať so situáciou, ktorú mi vytvoril, keď mi dvihol zem pod nohami a vyslal ma prudko k stropu. Automaticky som sa prikrčil a takmer som si vlastne až ľahol z toho kľaku, no nie iba preto, že by ma to ta technika donútila. Jednoducho to bolo najjednoduchšie pre získanie aspoň ako-takej možnosti sa rýchlo hýbať tak, ako som potreboval. Zachytil som sa len o kraj tejto vyvýšeniny, pričom druhou rukou som zalovil do brašne a vytiahol pár výbušných lístkov, ktoré som nalepil hneď blízko seba priamo na kus zeme. Bez čakania, nakoľko som veľa času nemal, som to bez výčitiek odpálil, čím som sám seba aj kus onej zeme jednoducho odstrelil a oddelil od zvyšku. Odletel som niekde bokom k už normálnej zemi, ignorujúc prach a zbytky zeme, ktoré ostali poletovať vzduchom. Čo si Hokori ale mohol všimnúť i tak bolo to, ako som dopadol priam ako stroj na štyri, ostal som hlboko prikrčený a podvihol som okamžite jednu ruku v pečať, kým moje oči až svietili smerom na Hokoriho. Zabavil mňa, nie však moje črepy, ktoré proti nemu vyrazili, boli rýchlejšie než jeho zem a i tak ich zjavne odignoroval alebo si ich nevšimol. Dalo mi to šancu. Nechal som tieto drobné kusy skla preletieť okolo neho. Bez pochýb mu spravili škrabance na tele, nie však niečo viac, šlo o dosť prosté vecičky, ktoré sa na viac ako slabý rez nezmohli. Od toho tu však bola moja pečať. Ponechal som, aj po jednoduchom a prostom útoku, črepy tesne vedľa neho a pečaťou ich všetky až niekoľkonásobne zväčšil, čo mohlo mať oveľa horšie následky na Hokoriho tele. Šlo skutočne o zlom momentu, kedy sa zväčšili až do veľkosti človeka. Musel som sa na to viac sústrediť, nebyť takej veľkosti, dokázal by som ich zväčšiť už pred preletom črepov okolo neho, ale takto som aspoň dosiahol väčšiu veľkosť, ktorá bola stále rovnako tesne blízko neho, ako keby to spravím aj skôr. Šlo tu už iba o rýchlosť toho, ako som začal hneď tieto mega-črepy ovládať do útoku na Hokoriho, ktorý sa s nimi musel vysporiadať nablízko. Črepy mali ostré všetky hrany a nepravidelne sa točili, ich tupá strana sa nedala teda odhadnúť, no rátal som s tým, že Hokori vytiahne kartu, ktorou sa z toho dostane. Bol som preto hneď pripravený aj reagovať na ďalší jeho útok.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Sep 03, 2015 1:32 pm

Sadao si šikovně poradil se zemí pod ním. Odpálil ji kousek, aby se uvolnila a volně spadla na zem. Zbytek plochy, kterou neodpálil, narazil do stropu tak, jak bylo plánováno. Ten se trochu zachvěl. Pořád jsem od použití Doton: Chidōkaku jedním kolenem klečel a ruku měl položenou na zemi. Jeho střepy, které na mě poslal, se najednou zvětšily. Kdybych nic neudělal, mohl bych dopadnout špatně. Samozřejmě jsem nepočítal s tím, že se ty střepy zvětší, ale celou dobu jsem na nich dával pozor. Chystal jsem se jim vyhnout dřív než ke mě doletí.
Neudělal jsem to preventivně hned po zvednutí plochy pod Sadaem, protože jsem tento můj krok chtěl spojit s dalším útokem. Doton: Chidōkaku jsem použil plus mínus ve stejné době, kdy na mě Sadao hodil ty střepy a rozběhl se ke mě. Měl jsem proto dost času použit ještě nějakou techniku. Navíc na tuto techniku, kterou jsem se teď chystal použít, jsem nemusel skládat pečetě. Nejednalo se opět o nic mimořádného. Použil jsem tutéž techniku, kterou jsem použil před chvíli. Tentokrát ale za jiným účelem. Ne abych se zvedl, ale abych se propadl. Jak jsem psal, nezvolil jsem ji proto, protože bych očekával ze strany Sadaa ten zákeřný krok se zvětšením těch střepů, ale protože toto měl být můj další útok, který bych nejspíš použil za jakýchkoli okolností. Zem pode mnou se propadla, a já Sadaovi na okamžik zmizel z dohledu. Chvíli poté zvětšil ty střepy. Propadl jsem se zhruba op pět metrů níže. Tady dole jsem trochu v pasti. Sadao bude ve výhodě, jestli na mě z hora pošle nějakou techniku. Vědom si toho, poskládal jsem pečetě a vytvořil vedle sebe dva dotonové klony.
Já s jedním se ponořil do země, a jednoho klona jsem tu nechal. Technika, kterou jsem tentokrát použil se jmenuje Doton: Moguragakure no jutsu. Pod zemí je těžké se samozřejmě orientovat. Ten pod zemí neví, co se děje na zemi, ale toto platí i opačně. Sadao by neměl vědět nic o mě a tom druhém klonu, pokud není senzibil. Já na štěstí senzibilem jsem, takže jeho polohu nahoře určit můžu. Ovšem není to totéž jako bych tam stál a díval se na něj. Pro něj zatím existuje jen ten jeden klon, kterého jsem nechal v jámě. Ten tam ovšem nečinně nečekal než se tam Sadao ukáže. Odlehčil své tělo a vyletěl trochu nahoru, aby na Sadaa mohl nečekaně z jámy zaútočit, když se k ní přiblíží.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Sat Sep 05, 2015 12:37 pm

V tejto polohe, jak plaz skrčený pri zemi a iba s jednou rukou vo vzduchu v pečati, som zostal nejakú chvíľu, čo som sledoval i Hokoriho krok proti mne. Tentoraz nevyvýšil časť zeme, ale naopak nechal časť zeme klesnúť priamo pod ním. Tuším by mu mal niekto povedať, že to sa so zemou nerobí. Stiahol som ruku s pečaťou tiež k zemi a z tejto zvláštnej polohy som sa vyrovnal už len normálne na nohy. Moje oči mierili k diere, vďaka ktorej si Tsukikage zariadil to, že som ho stratil z dohľadu. To v boji nebolo dobré. Podvihol som ruku a namieril ju priamo na jamu, pričom na jej vrchu sa začala tvoriť akási plocha skla, ktorá bola dokonalo vymeraná na hrany jamy. V podstate to bolo "ušité na mieru". Toto sklo som ale aj patrične zväčšil do výšky, pretože môj úmysel bol jasný - nechať tohto skleneného giganta jednoducho padnúť do jamy a zaplniť/zničiť/rozpučiť všetko, čo by tam mohol vytvoriť či mať. Vrátane jeho. A preto, nečakajúc na to, či by z nej i chcel vyskočiť alebo vyslať techniku, som toto sklo prudko nechal vyletieť do diery. Ak sa jeho klon nevedel zmeniť na placku a prilepiť čo najviac k okraju, nemal jedinú šancu, obzvlášť, keď ešte vzlietol a bol bližšie ku sklu počas jeho pádu. O tom, že to však bol klon, som samozrejme netušil. Nemal som senzibilské schopnosti, nie teda tie, čo sa týkali väčšieho cítenia chakry, moje senzibilské schopnosti spočívali v trochu iných technikách. No pre prípad, že by skutočne mal vyletieť odniekiaľ inakadiaľ, a že som s tým skutočne rátať musel, opustil som svoje miesto na zemi a začal som preskakovať z miesta na miesto, až kým som nedopadol do dosť veľkej vzdialenosti od samotnej diery. Čo tentoraz Hokori vidieť nemohol bolo to, ako sa mi znova pri mne tvorí množstvo črepov, ktoré som mohol v núdzi využiť rýchlo a efektívne. Mal som tu majiteľa Dotonu, takže útok mohol prísť v tomto prípade z hocijakej strany, smeru.. horniny.. eh..
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Sep 05, 2015 7:54 pm

Sadao vytvořil u vrcholu jámy jakési provizorní skleněné víko, které chtěl pak nechat spadnout na dno jámy. Chtěl ho i zvětšit do výšky, aby smrt toho, kdo se kryl uvnitř jámy, byla jistá. Určitě počítal s nějakým mým protitahem. Že by mě zabilo něco tak primitivního? Je ale pravda, že v jednoduchosti je síla. Teď však má Sadao smůlu. Můj klon se vznášel u vrcholu jámy, jak jsem napsal už o post dříve. Čekal, kdy se Sadao přiblíží, aby mohl z nenadání zaútočit. Odhadl jsem ho však ale špatně. Je až příliš opatrný. Nepřiblížil se. Právě naopak. Vzdálil se.
Ten klon tam však nebyl k ničemu. Současně s tvorbou víka klon skládal pečetě. Ve chvíli, kdy Sadao vytvořil to víko, a ještě ho nezvětšil, klon udeřil pěstí do skleněného víka. Pěst měl klon obalenou tvrdou vrstvou horniny, která vypadá jako boxerka.   Jedná se o techniku Doton: Kengan no Jutsu. Existuje mnoho podobných technik jako například Doton: Domu. Tyto techniky však nejsou zcela totožné. Nějaké rozdíly se mezi nimi najdou. Třeba už jen v tom, že Doton Kengan no jutsu je pouze zaměřen na posílení rukou, což se mu docela daří. Jestli se klonu to víko nepodařilo rozbít, 100% do minuty zahynul, protože na něj spadlo. Šance na úspěch jsou ale velké, protože klon nečekal do doby, kdy víko bude tak tvrdé, jak si Sadao přál. Zaútočil hned, když se zformovalo. 
Pod zemí se pohybuje různě. Je to jako na zemi. Někomu to jde rychleji a někomu pomaleji. Asi jsem z důvodu rychlosti přesunu pod zemí na Sadaa nezaútočil, protože byl ode mě daleko. Nestihl jsem se k němu dostat. Pravděpodobnější je ale to, že čekám na vhodnou příležitost. Přímé války mi nikdy nešli, takže se nehodlám při první lepší příležitosti odhalit.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Mon Sep 07, 2015 1:42 pm

Hokoriho klon uspel, dalo by sa povedať. Uspel teda určite v tom, čo i mal v úmysle a teda rozbiť sklenený objekt, ktorý mal vyplniť celú jamu a pádom zabiť tvorcu tejto techniky. Veci sa však trochu zmenili, keď som spozoroval, ako ešte počas tvorby väčšej vrstvy tohto skla už Hokori doletuje priamo k nemu. V tom momente som prestal chakru sústrediť na tvorbu tohto skla a ponechal som ho tak, ako som ho stihol vytvoriť. Nebolo extra pevné ani obrovské, klon ešte k tomu aj posilnený Dotonom teda nemal problém sklo zničiť, no ja som stavil už na niečo celkom iné. Ak by niečo také spravil skutočný Hokori a nie klon, mal by problém. Takto, nevediac, že tento trik padne iba na kópiu, som ale iba v duchu krútil hlavou nad zle zvoleným útokom niekoho na úrovni kageho. Klon síce zničil sklo, ktoré sa roztrieštilo do strán od jeho ruky, tým pádom ho kusy míňali a normálne by asi dopadli na dno jamy, avšak bol tu jeden háčik. Stále som tu bol ja. Len jednoduchým sústredením na pohyb teraz už zničeného skla som črepy ponechal vedľa klona. Či už šlo o tie, ktoré mal po rozbití už vedľa seba alebo pred sebou, jednoducho všetky. Bez čakania na jeho reakciu som jednoducho len prudko pohol rukou a črepy nechal v plnej rýchlosti aj z tejto blízkosti vyletieť na Hokoriho klona. Mal posilnenú ruku Dotonom, všetko ostatné však už z Dotonu nebolo, takže som veril, že sa zásahu neuhne. Šance na to boli pomerne malé, sklo bolo skutočne okolo neho a v rôznych veľkostiach, ja sám som však stále netušil o polohe pravého Hokoriho. Snáď len šťastím, že som si chcel stále všetko poistiť ako i teraz, som znova iba neostal stáť na mieste a prudko som sa pohol znova do strany, trošku bližšie k jame a klonu, ale stále v bezpečnej vzdialenosti, aby som presne videl, čo jeho klon spraví.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Sep 07, 2015 6:21 pm

Sadaa neřadím do lidí, kteří vydrží stát na jednom místě. Kvůli toho, aby si udržel bezpečnou vzdálenost, odskočil až přehnaně daleko, a teď, protože je zase zvědav, jak jeho snažení dopadlo, se přibližuje. Je ještě mladý, takže to toleruji. Chce si zaběhat, ať běhá. Může se zdát, že mi takto nevědomky ztěžuje můj finální tah, ale není tomu tak. Neuvažuji nad tím, že na něj znenadání zaútočím ze zpod. Dotonové techniky se neomezují jen na útoky, které vyžadují, aby nepřítel stál na jednom místě.
Zatím jsem ale s klonem pořád nic nedělal. Jistě, mohl bych celou tuhle skrýš zbořit a zasypat Sadaa, ale je tu Lizzy, kterou sice taky možná později zabiji, ale... teď si s ní ještě nejsem jist. Možná pro ní najdu využití. Klon úspěšně zničil víko, a to se rozpadlo na menší části skla, které se chvíli vznášeli kolem klonu, a pak na něj zaútočili. Vskutku, tato situace pro klon vypadá špatně. Vznáší se. Nestojí na zemi, kterou by se mohl v případě potřeby chránit. Dotonové boxerky na jeho rukou nestačí k tomu, aby odrazil všechny ty kousky skla. Sadao si myslel, že mě teď dostal.  Jenže v dotonových uživatelích se dost spletl. Ti nejsou omezeni jen na doton kolem nich. Dokáží využít chakru v sobě k tvorbě dotonu, a pak jej využít. Zdá se to jako náročný proces, což taky je, ale klon by ho v měřítku, které hodlá předvést, měl dokázat provést. Otevřel ústa, z kterých se vycházející hlína formovala do podoby golema. Ten klona obalil svými mohutnými rukami, a pak i tělem. Toto je už třetí technika, kterou klon předvedl. Chakra, která jej tvoří je omezená. Nelze jej vytvořit s takovou dávkou chakry, co kage bunshin, takže se nepochybně blíží jeho konec. To však ale Sadao neví. Vidí jen Tsukikageho obaleného dotonovým golemem.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Thu Sep 10, 2015 8:32 pm

Spozoroval som, že ani tento útok nevyšiel dokonalo. Onen klon, o ktorom som nevedel, že je klonom, si totiž vytvoril na samom sebe kamenného golema. Na to, že šlo skutočne len o klona, sa u neho čerpalo dosť chakry, čo ma mohlo len tešiť hneď po tom, čo by som zistil, že to nebol pravý Tsukikage. Hádal by som však, že nejaký dôvod pre to mať bude. V tejto chvíli sa však držal na jednom mieste. Podvihol som ruku, otvoril dlaň a prsty namieril smerom k nemu, pričom som začal pomaly päsť stláčať. Druhou rukou som vytvoril pečať a v tejto chvíli som vytvoril nad klonom hrubý a zároveň dlhý kus skla. V kontexte, v akom som ho chcel využiť, šlo v podstate o sklenený, veľký klinec. A k tomu patrila už iba jedna vec, ktorú som vytvoril takisto, aj keď určite nie do tvaru, v akom to bolo normálne. Nešlo teda o kladivo, no o ďalší kus skla, ktorý bol tentoraz tiež vytvorený tak, aby bol hrubý, pevný i ťažký, no hlavne aby iba splnil zabitie klinca do "rakvy", ktorou bol golem vznášajúci sa na mieste a chrániaci klona. Nečakal som ani o moment viac, nechal som prudko vraziť klinec do golema, čo asi nemalo až taký veľký účinok, no následne na to do tohto klinca ešte vrazilo druhé sklo, ktoré ho malo prebiť cez Dotonovú obranu a zasiahnuť klona. A ak by to nevyšlo, tlak by mal byť dostatočne veľký na to, aby to samotného golema aj s klonom odrazilo smerom dole k zemi. Šlo by o tvrdý pád, k tomu by na dno jamy pravdepodobne dopadli i tieto dva kusy skla, ktoré by mohli klona zavaliť, takže som bol zvedavý, ako si s tým poradí. Na môj vkus bol ale Tsukikage moc defenzívne založený, v podstate len kryl moje útoky.. niečo mi tu už nesedelo..
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Sep 14, 2015 4:26 pm

Sadao je vskutku tvůrčí. Troufám si tvrdit, že neexistuje věc, kterou by nebyl schopný ze skla vytvořit. Je skutečně dobrý sklář. Vytvořil nad vznášejícím se klonem obaleným dotonovým golemem skleněný klín s kladivem. Ten do té vznášející se hroudy dotonu zabil. Byla to pořádná rána. Vznášející hroudu srazil dolů zpátky do jámy, a tam ji zavalilo ještě několik kusů skla. Mohlo se zdát, že to je konec. Sadao si to skutečně nejspíš myslel. Alespoň do doby než by se nezašel podívat k jámě na svého padlého protivníka, ale...
Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Tumblr_m02udsGSe41r3knooo1_500

... i kdyby se chtěl podívat na tu hroudu, nedošel by tam. Využil jsem totiž toho, že byl Sadao soustředěn na mého klona. Vynořil jsem se ze země kousek za ním, a hned jej uvěznil do své jintonové kostky. Očividně jsem to konečně začal brát vážně. Říká se, že Kekkei Tōta porazí jen Kekkei Tōta. Sadaovi proto nyní jde skutečně o život. Na nic jsem nečekal a svou techniku Jinton: Gekai Hakuri no Jutsu dokončil. Sadao se v kostce rozložil na prach. Ačkoli tu Sadaovi něco nehrálo, nemohl předvídat, co bude následovat, a když vezmu v úvahu, že se jednalo o současný útok tomu jeho, nachází se v nepříjemné situaci.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Wed Sep 16, 2015 6:54 pm

Aj keď som možno zasiahol cieľ tak, ako som i chcel, ani mi len nenapadlo sa priblížiť k ním vytvorenej priepasti. Znova som zaujal pokojný postoj, nechal som zvyšné sklá poletovať okolo mňa a to sa vyplatilo pri ďalšej situácii. Hokori chcel využiť moju sústredenosť na jeho klon, ale podceňoval ma, ak si myslel, že si nebudem dávať pozor na nič iné. V takom prípade by som nemohol byť rankom, akým som bol. V tejto chvíli ma však zachránila skutočne maličkosť z mojej strany. Šlo práve o tie sklá v mojej blízkosti. Tak ako vždy, i teraz sa pri mne jedno vznášalo len z jediného dôvodu - pohľad dozadu. I teraz to bolo užitočné, keď mi to dalo aspoň pár sekúnd. Zahliadol som, ako sa Hokori vynoril zo zeme priamo kúsok za mnou a bez čakania okolo mňa vytvoril "základ" svojej techniky prachu. Neunúval som sa strácať čas tým, že sa na neho otočím a skúsim prerušiť jeho pečať či dotvorenie techniky akýmkoľvek spôsobom, to by som už nestíhal. Naopak som hodlal využiť rýchlosť v tom poslednom, čo mi zostávalo. Len obyčajným trhnutím prstov pravej ruky som pod sebou vytvoril prostú plošinu skla. V tejto rýchlosti by som to nedokázal iba pohybom ruky, no práve tu boli užitočné sklá okolo mňa, ktoré sa okamžite do tejto plošiny spojili. Moja rýchlosť bola úctyhodná a práve teraz si to mohol Hokori uvedomiť, keď v tejto rýchlosti pozoroval, ako ma sklenená plošina pod mojimi nohami okamžite vymršťuje do vzduchu, von z prachu vytvorenej kocky, ktorá sa mala zaplniť a všetko v sebe zmeniť na rovnaký materiál, z akej bola sama tvorená.

V tejto chvíli, keď som len zrejme veľmi tesne unikol smrti, som však bol nutný Hokoriho rýchlo zabaviť k príprave svojho esa z rady, ktoré som mal pripravené. Jinton, pravdepodobne jeho ultimátna technika.. už skutočne nebol dôvod brať to čo i len o kúsok menej vážne, než ten druhý. Plošina podo mnou, ktorá ma vymrštila do vzduchu, sa v tomto momente prepolila na dva kusy stredne veľkého skla, približne vo veľkosti trupu dospelého človeka. Jeden z týchto kusov sa okamžite roztočil extrémnou rýchlosťou, ktorou rovnako tak vyletel na Hokoriho. Šlo o priamy, jednoduchý útok, ale človek nikdy nevie, ako veľmi prierazný môže taký rotujúci kus byť. Skutočnosť bola taká, že by vedel spraviť väčšiu škodu, než sa zdalo. Presvedčil sa o tom trochu i Hideo. Kým Hokori mohol sledovať jedno sklo letiace priamo na neho, druhé mu zmizlo z dohľadu. Zo sekundy na sekundu, bez jedinej známky pohybu do strán, jednoducho sa vyparilo. V tejto chvíli sa moja pozornosť znova upriamila na originálneho Tsukikageho, kým moje ruky sa už počas letu do vzduchu spojili pre už spomínané eso. Trik spočíval práve v kusu skla, ktoré sa len tak vyparilo a s ktorým sa možno Hokori bude musieť vysporiadať.. ak takú šancu skutočne dostane..
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Sep 17, 2015 9:28 am

Jeho úhyb mě nepřekvapil. Ne že bych s ním počítal, ale měl jsem tu čest už na začátku vidět, že Sadao sklo využívá i k tomuto, hlídání okolí zrcadlem etc.. Přesto jsem však zaútočil zezadu. Proč? Sadao byl zrovna soustředěn na mého klona, takže jsem měl šanci jej mým útokem překvapit. Ačkoli se však soustředil hlavně na mého klona, dával si pozor i na okolí. Proto byl schopen včas zareagovat. Vyhodila jej do povětří jakási skleněná deska, plošina. Ta se pak po chvíli letu rozpadla na dvě části. Jedna část se rychle roztočila směrem na mě, a ta druhá se rozpadla. Sadao počítal s překvapivým útokem, jeho esem. Vskutku, u kohosi by to skutečně zabralo, protože by ztratil přehled o té druhé vzpomínané desce, a jen by se soustředil na tu, která se proti němu roztočila. Mě tím však překvapit nemůže, a to díky mé schránce se senzibilskými schopnostmi. Cítil jsem chakru, která tvořila zmizelou desku. Přibližovala se. Došlo mi, že ta deska se nevypařila. Poskládal jsem rychle pečetě a z úst jsem vyplivl vlnu Yōtonu na sklo, které nezmizlo, a směrem na chakru ze zmizelé desky, kterou jsem cítil v okolí. Sadao to sklo vytvořil díky své Kekai Tota, ale to neznamená, že proti tomu Kekei Genkai nic nezmůže. Yoton má mnoho forem. Některé jeho formy by proti sklu nejspíš mnoho nezmohli, jako např. "guma" z Kumogakure no sato. Já však používám yoton na styl Kirigakure no sato. Co to pro Sadaa znamená? To, co jsem vyplivl do okolí, nebyla typická sopečná láva jakou používal Yōton no Rōshi, ale kyselé bahno, které používala Godaime Mizukage. Jeho pH je tak kyselé, že rozkládá cokoli, rozpuštěním minerálů které danou věc tvoří. Kvůli toho sklo, které tím rozpustím, by nemělo být dál pro Sadaa využitelné. Po odražení útoku jsem na nic nečekal a použil jeden svitek, který jsem měl ve své shinobi brašně u pasu. Uvolnil jsem na něm pečeť a přivolal Fūma Shuriken, který jsem na Sadaa hned hodil. Padal. Nenacházel se na zemi. Ve vzduchu se mu jistě bude špatně uhýbat. Možná Sadaovi přijde divné, že ovládám yoton a i jinton, kekai tota a i kekei genkai. Mei Termu ovládala dvě kekei genkai, takže podobné vzácné úkazy se v přírodě mohou objevit. Nicméně kekai tota a kekei genkai? Nerozebíral bych to jako dvě samostatné vrozené schopnosti, ale jako jednu. Nejsem uživatelem kekei tota a ani kekei genkai. To, co ovládám, je Kekkei Mōra.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Mon Sep 21, 2015 9:09 pm

Čo sa týka jeho ďalšej Kekkei Genkai, ktorú mi odhalil, nebol som zrovna spokojný. Zo všetkých možných foriem Yotonu bol pre mňa tento najmenej príjemný, no čo sa dalo robiť, musel som sa s tým vysporiadať. V tejto chvíli sa chcel zbaviť môjho jednoduchého, no i tak nebezpečného útoku tvoreného zo sklenenej plošiny a k tomu chcel využiť to, že som bol ešte stále vo vzduchu, takže som nemal zrovna dobre uhýbacie možnosti. Stále tu však bolo dosť čo robiť. V prvom rade bolo nutné nestratiť moje mikroskopické sklo, ktoré som vytvoril. V tejto chvíli, nech mal jeho Yoton formu akú chcel, boli čiastočky skla i tak rýchlejšie v pohybe. A práve túto výhodu som chcel využiť. Yoton Hokori vyslal priamym smerom, na jedno i druhé sklo, ktoré na neho letelo. Celkom dobrý krok, aspoň čo sa týkalo rotujúceho kruhu zo skla, no nie čo sa týkalo čiastočiek. Polovinu z nich som sa pokúsil zastaviť v pohybe a vyniesť ich vyššie, nad dosah lávy, ktorú Hokori vytvoril, kým tú druhú som naopak chcel "podsunúť" pod jeho lávu. Tu rýchlosť hrala najväčšiu rolu, pohyb Yotonu proti pohybu mikroskopických skiel, ktoré sa hlbokým oblúkom zospodu snažili dostať k Hokoriho tvári. Ak sa dostali k nemu blízko a on sa nadýchol, mal problém. Ak sa dostali len k blízkosti jeho tváre a on zadržal dych, mal problém tak či tak, pretože človek dýchať potrebuje a čiastočky mali schopnosť do tela vniknúť aj tým najslabším nádychom, aký by mohol spraviť. A samozrejme ešte musel, ak si to vôbec všimol, dávať pozor na druhú polovicu mikro-skiel, ktoré sa práve vznášali roztrúsené nad ním, medzi nami, nado mnou, jednoducho po kúskoch rozskupinkované v horných i nižších častiach v našom okolitom priestore. Ja som ale mal ešte jednu prácu a to vysporiadať sa so Shurikenom, ktorý po mne letel. Ovládať sklo takto precízne chcelo sústredenosť, to je jasné, ale stále som sa mal ako brániť aj tomuto útoku bez toho, aby som o ňom vedel nejako dlhšie. Stačila mi jednoducho rýchla reakcia a využitie jednoduchosti, keď som svoju zbraň, ktorú som pri sebe vždy mal, chytil iba za časť železnej šnúry a švihol som ňou proti Shurikenu. Nemuselo ho to zastaviť, vlastne tu bola väčšia šanca, že Shuriken zbraň odrazí, ale naopak to jediné mi stačilo na to, aby som mu zmenil smer letu a eliminoval by som tak možnosť, že by ma to zasiahlo. Stačilo mi už iba dopadnúť a pohrať sa s mikro-sklami do takej formy, aby som ho mohol výrazne zraniť a zaručiť si zároveň minimálne šancu na ústup. Mal som síce Kekkei Tota, ale proti mne stál súper s úrovňou oveľa vyššou.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Sep 23, 2015 4:56 pm

Sadao si chce hrát. Budeme si hrát. Nečekal jsem, že ty mikročástice takto rozdělí. Jedny pošle spodem a zbytek vrchem. Nicméně ačkoli jsem to nečekal, o pohybu částic jsem díky kanchi věděl okamžitě a naprosto přesně, takže jsem byl schopen včas reagovat. Hned po vržení fuma shurikenu jsem proto uskočil. Ty částečky jsou rychlé a zákeřné. Nebýt senzibilských schopností, nevšimnu si jich a Sadao mě zabije. Mají však pár svých nevýhod. Jednou z nich je to, že se spoléhají na Sadaovu orientaci. Ten naštěstí není senzibil. Pomáhá si "jen" odrazy ze skla. Svitek, z kterého jsem fuma shuriken přivolal, jsem měl pořád v ruce. Druhou, volnou rukou jsem sáhl ještě jednou do své shinobi brašny u pasu, odkud jsem si předtím vytáhl zmíněný svitek. Tentokrát jsem ale vytáhl kouřovou bombu, kemuridamu. Tu jsem okamžitě použil. Následně, když mé tělo a okolí zahalil kouř, jsem odlehčil své tělo pomocí Doton: Keijūgan no Jutsu, abych mohl létat, a senzibilskými schopnostmi si dával pozor na Sadaovy částečky.

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Tumblr_lt26ljQPUv1r4symdo1_400

Nezaujal jsem však obranný postoj. Na svitku, který jsem předtím použil k přivolání fuma shurikenu, jsem uvolnil další pečetě, a na Sadaa poslal řadu shurikenů, kunaiů, a dokonce jeden krumpáč. Nevýhoda těch částeček ve vzduchu je, že je musí Sadao ovládat. Když ho tedy zaměstnám, nebude schopen nimi manipulovat. Jak pak ale? Je sporné, že by se ty shurikeny s kunaii a krumpáčem k němu dostali dřív než jeho částečky ke mě. Proto jsem si však upravil okolí tak, abych Sadaovi bezproblémovou manipulaci s částečkami znemožnil. Fuma shuriken, který odrazil, měl, jak jistě mnozí tuší, i další účel. Nastal čas ukázat Sadaovi další část mého Kekkei Mōra, Jiton. Tím, že ten shuriken odrazil mi umožnil jeho tělo zmagnetizovat pomocí techniky Jiton: Jakuhō no Sōjin. Všechny shurikeny, kunaie a dokonce i ta železná část toho krumpáče jsou automaticky naváděny na Sadaa. Nestačí je odrazit, a když se do něčeho zapíchnou, nezůstanou tam napořád, protože budou pořád přitahovány k Sadaovi.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Thu Sep 24, 2015 12:46 pm

Tento boj sa začínal nepríjemne naťahovať. Nemuselo to tak byť, no môj odhad bol, že to bude mať skôr prospech pre neho než pre mňa. Potreboval som to čím skôr dostať aspoň do takého štádia, že bude musieť jedna strana svoj útok stiahnuť a boj sa tak preruší. Buď to, alebo skrýša zažije veľmi škaredú smrť. Krok, ktorý spravil proti mojím časticiam, nebol zrovna múdry. Navyše to nebolo po prvýkrát, čo niekto toto proti mne spravil. A vedel som, ako jednoducho na to reagovať tak, aby mal problém s dymom či bez. Cítil chakru, vedel čiastočky vycítiť a určiť ich polohu. Ale v istom prípade mu bude i toto akurát naprd. Po celej jeho zadymenej oblasti som čiastočky rozpustil a rozšíril. Mohol si teda uvedomiť vďaka tej jeho senzibilite, že sa nachádza v centre "mora" týchto skiel. Mohol byť kľudne aj vo vzduchu a vznášať sa, ale v tejto chvíli nech sa pohol do akéhokoľvek smeru, bol stále v ich blízkosti. Znova teda stačil jediný jeho nádych a čiastočky, hoc i len minimálne množstvo, by sa do jeho tela dostali vzduchom. Jeho dym sa vlastne teda stal ohraničenou zónou plnej sklíčok, ktoré ho mohli pripraviť o dominanciu v boji. Práve tej som sa teraz potreboval venovať, keď som si uvedomil, čo sa skrývalo za jeho prvým útokom.

Takže sme tu mali ďalšiu jeho špeciálnu schopnosť. Aké.. potešujúce. Kým ešte útok jeho zbraní nebol dostatočne blízko, prudko som odskočil pár metrov dozadu, prikrčil som sa a jednu ruku som priložil k studenej zemi. Predo mnou sa vytvorila hrubá, len dostatočne veľká stena zo skla, ktorá mala navyše trochu zaoblený tvar, aby ma kryla i z bokov a z vrchu. Jeho zbrane do steny mohli kľudne vraziť, no toto sklo bolo pevné natoľko, že sa zbrane mohli maximálne zapichnúť, ale nie sklo preraziť. Pochyboval som, že budú mať zbrane vlastné myslenie, aby stenu dokonalo obišli o taký uhol a preto som sa posunul k stene bližšie, priložil na ňu ruky a pohľadom som zameral dymovú oblasť. Nevediac síce, kde presne sa Hokori tam nachádza, som jednoducho iba zo steny vyslal desiatky predĺžených sklených.. šipiek?, ktoré mali prejsť celou oblasťou, kde som s Hokorim v tejto chvíli počítal. Znova, jednoduchý útok, ktorý mohol byť účinný, obzvlášť, ak rolu ešte hrali čiastočky v Hokoriho okolí, ak sa radikálne nepresunul z dymu preč. Ale v takom prípade by som ho už zazrel a útok smeroval priamo..
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Sep 28, 2015 2:25 pm

Shurikeny skleněnou stěnu obletěly a Sadaa zapíchly. Ne, dělám si legraci. O jitonu nemohl vědět, ale přesto se shurikenům, kunaiům a krumpáči nevyhnul, nýbrž se před nimi ubránil skleněnou stěnou. Tentokrát mu to vyšlo. Štěstí mu přeje. Vydrží mu to ale dlouho? Snaží se síly v tomto souboji vyrovnat. No, brzy pochopí, že je to těžší než se zdá.
Ne že by neovládal dostatečně silné techniky, ale já mám nesmírnou výhodu v terénu. Co tím mám na mysli? Mnohé. Když Sadao svými částečky pokryl celý dým, a pak na něj ještě poslal několik stovek skleněných šipek, nic se nestalo. Z dýmu se neozval můj bolestivý řev a Sadao necítil, že by jeho částečky pronikli do mého těla. Pochopitelně, o částečkách jsem věděl, a možná jsem i předpokládal, že něco takového Sadao udělá, ale co jsem přesně udělal, abych se tomu všemu vyhnul? Zatím vše kryje kouř, takže Sadao nic nevidí. Vysvětlení všeho se proto dočká až za chvíli, možná na konci postu.
Sklenář neměl čas na rozmyšlení, o tom co se v zadýmené oblasti stalo, protože krátce poté, co na mě vyslal své šipky, se ze zpod vynořila má ruka a pokusila se ho chytit za nohu. Pak bych jej asi stáhl pod zem? Možná. Jak jsem se dostal tak rychle z toho dýmu k Sadaovi? To, že jsem se schoval zpátky pod zem, je logické. Vysvětlovalo by to, proč na mě Sadaovy částečky nefungovaly, a ani jeho šipky. Schoval jsem se pod zem hned, když jsem ucítil jeho tah s rozšířením částeček po celé zadýmené oblasti. Nicméně je nemožné, abych se stihl tak rychle k Sadaovi pod zemí přesunout.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Lizzy Wed Sep 30, 2015 4:32 pm

Ich súboj stále sledovala tretia strana = ja. Človek by si pomyslel, že sledovať niekoho boj je šálka kávy. Naozaj však nebola. nenachádzali sme sa v tak obrovskom priestore a tak bola len o to väčšia pravdepodobnosť, že ma do súboja chtiac-nechtiac zatiahnú. Respektívne že nebudem môcť len nečinne postávať. To sa pochopiteľne stalo už viac krát no mne nikto pozornosť nevenoval, takže sa vyhnúť alebo odstrániť nejaké zvyšky útokov od Hokoriho a Sadaa, ktoré tu poletovali na všetky strany. No muselo sa mi nechať, že sa na mojej tvári zatiaľ neobjavil jediný škrabanec. Mala som predsa len nepopísateľnú výhodu hlavne proti Sadaovi ako takému. Hokori bol určite silný súper, no z tohto súboja som pochopila, že by proti mne pravdepodobne nemal žiadnu šancu. Stále to bolo len sklo... čo sa Hokoriho týkalo, pravdepodobne som musela uznať že by som súboj s ním v lepšom prípade neprežila. Aspoň v mojom momentálnom stave nie. Predsa len mal pravdu.. tento starý pes.. nejakým spôsobom sa mu svoj vek podarilo oklamať a čo viac, vyzeral omnoho silnejšie, než ukazovali záznamy z bingo kníh na začiatku vojny ako takej. Už to ale predsa len bolo pár rokov.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Thu Oct 08, 2015 4:00 pm

Ďalší útok zlyhal, už ma to príliš neprekvapovalo. Hokori mi jasne ukazoval, že napriek mojej cennej schopnosti a sile je aj tak nado mnou. Plytval som tu čas, energiu a riskoval život zbytočne. Potreboval som plán, už nie však na útok. Predovšetkým som ale tiež musel vyriešiť Hokoriho nový útok. Zadymená oblasť bola zjavne prázdna, takže sa moja pozornosť mohla hneď sústrediť inam, no Hokori o sebe dal vedieť aj bez toho, aby som ho musel vyhľadávať. Prudko som stiahol pohľad k zemi, kde sa vynorila jeho ruka a pokúsila sa ma chytiť za nohu. Mohlo mu to i vyjsť, bol na to dosť rýchly, ale ja som bol s rýchlosťou na rovnako skvelej úrovni ako on. Preto, ak by ma ostal za nohu držať, som len mávnutím dlane doslova vystrelil širší kus skla, ktorý bol natoľko veľký, aby mu mohol odťať ruku od lakťa. Nemieril som poblíž svojej nohy, risk, že by mi nohu posunul do vlastnej rany som podstúpiť nemohol. Avšak nemohol som rátať už s tým, že by to bolo jediné, čo spravil. Práve z toho dôvodu som znova siahol po dymovej bombe, ktorú som stlačil prudko priamo v dlani, aktivoval ju a nechal nás oboch zadymiť, ak teda ruka patrila jemu a nie klonu. Čo mu však mohlo prísť zvláštne bolo určite to, že mohol odrazu cítiť viac chakier. Tá moja nebola obmedzená, navyše som bol iba nedávno zotavený a znova v boji, preháňať ako pri Hideovi som skutočne nemohol. Práve preto som siahol po tomto triku..
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 6 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru