Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasedací místnost rady Ohně

+9
Hyūga Fū
Raiki Senju
Shiranui Heiwa
Inuzuka Shisen
Moru
Hikaru Hyuuga
Shinobi
Tor Vizsla
Assasin Senju
13 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:19 pm

First topic message reminder :

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Titulni
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Wed Sep 24, 2014 7:10 pm

Mírný otřes mě nevyrušil v mé akci. Zavile jsme s Murasakim mířili dál k Moruovi s jediným cílem. Vyřadit ho. Byli jsme si tak jistí, že ho vyřadíme, že nám nepřišlo ani podivné, že se pořád nehýbe. Tentokrát mu jde přeci jen o kejhák, a tak by něco dělat měl. Nebo snad ne? Pokud tento chlápek něco před Námi ukrývá, my už to odhalíme! Ať už to je cokoli. A že on něco tají. "Murasaki jdeme na to! Sundáme ho!" Nepochybně ze mě mluvila pýcha klanu Inuzuka. Dokázali jsme být velmi zatvrzelí. Naše útoky ale nebyly bezmyšlenkové. Jsme jeden z mocných klanů v Listové! Jak pak by jsme tedy mohli útočit bezmyšlenkově? Na Morua se řítili dva rychle rotující objekty. Čelit jim v taijutsu by bylo rozvážné. Jak pak se v tom případě Moruo bude bránit?
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Raiki Senju Sat Sep 27, 2014 7:42 am

Záviděl jsem Fuu a Kenovi, že mají svoje doujutsu a můžou alespoň trochu vidět, co se děje. Nedalo se nic dělat.
Nyní jsem se řídil pokynem Fuu, ať zkoušíme útočit, útočit a útočit a tím zjistíme jeho slabinu. Momentálně útočila Shisen, já už si v hlavě tedy skládal záložný plán, kdyby jí to nevyšlo. Seskládal jsem pečetě na Doton: Retsudo Tenshō a čekal, až Shisen dokončí svůj útok a dostane se od něj do dostatečné vzdálenosti. Možná jeho ta jeho tajemná síla, která ho obklopuje, dokáže zničit katon nebo raiton, ale uvidíme, jak si poradí s dotonem.
Sykl jsem na jednoho ze svých klonů. Ten ke mně poslušně přiběhl a já mu pošeptal, co má dělat. Klon přikývl a vzápětí se rozběhl pár metrů dál. Vytvořil pár pečetí a pak zmizel. Konkrétně se podhrabal a mířil směrem k nepříteli. Usmyslel jsem si, že ta jeho divná síla, co ho obklopuje, nemusí fungovat podzemí. Klon měl podle mých pokynů použít na nepřítele zespodu Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu, ale teprve poté, co uslyší ze shora náraz Shisen. Je to dobrý plán, jak se alespoň pokusit dostat k nepříteli dostatečně blízko. Původně jsem to chtěl udělat sám, ale nechtěl jsem riskovat. Kdyby se klon už nevynořil, je to znamení, že je nebezpečno i v podzemí, proto to beru spíše jako test.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Sep 27, 2014 9:18 am

Když jsem dokončila pár těch pečetí, vytáhla jsem Fuuma Shuriken a použila techniku. Přede mnou se objevily dva klony s Fuuma Shurikenem. Jeden se rozutekl na východní stranu. Druhý zas vyskočil do vzduchu a já setrvávala na zemi. Jakmile jsme byli všichni na svých pozicích, tak jsme hodili Fuuma Shurikeny na nepřítele. Jeden z východu, druhý ze zhora a třetí z jihu. Chtěla jsem otestovat jestli se i hmotné předměty jako Fuuma Shuriken rozloží, nebo zdali se tomu nějak vyhne. Naplnila jsem je však chakrou, nebylo to tak silné jako s větrnou podstatou, ale mělo by to stačit.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Sep 27, 2014 6:01 pm

//Och, zle som to pochopila, ospravedlňujem sa ^^

Zetsua som si samozrejme nevšimla. Byakugan mi síce poskytoval 359° zorné pole, avšak vzhľadom k tomu, že som nepočítala s príchodom niekoho druhého, zamerala som sa len na nášho černobylského protivníka. Zem sa trochu zatriasla, ale okrem toho, že som sa jemne zatackala, to so mnou nič neurobilo. Nemienila som tu ale len tak nečinne stáť. Zaujímalo ma, ako ten jeho plyn reaguje na chakru.
V ruke som si vytvorila niekoľko chakrových senbonov, ktoré som hodila presne proti tomu maskovanému podivínovi. Mierila som mu samozrejme na krk. Pochybovala som však, že by ho to zasiahlo, toto mala byť skôr taká skúška.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Sep 28, 2014 10:16 am

Nepriateľ sa stále nehýbal a to som po ňom hodil 3 kunaie a jeden mal na sebe výbušný lístok. Musel už nastať výbuch, lebo on na ne nijako nereagoval a hneď po tom začala séria útokov od ostatných a prvá začala Inuzuka. Jej ten dym z výbušného lístka, asi nevadil ale pri najlepšom šťastí by jej to mohlo aj nejako pomôcť. Ja som tentoraz čakal, čo sa bude diať, lebo som predtým zaútočil a teraz útočili ostatný, takže som sa snažil analyzovať boj aj keď som nebol najlepší stratég dokázal som vidieť jasnejšie, ako ostatný. Aj keď na Fu som určite nemal ani z ďaleka. Ak by ho dostal hlúpy výbušný lístok asi by som sa smial.... Prebehlo mi hlavou pri tom, ako som to sledoval.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Zetsu Sun Sep 28, 2014 5:08 pm

Navzdory tomu, že v zemi bylo dost útulno, jsem v ní nechtěl strávit vánoce. Jednal jsem plošnou technikou, kterou zde přítomni pravděpodobně nikdy v životě neviděli. Ovládal ji totiž známy pro ně pouze Assasin Senju, Nanadaime Hokage. Mokuton Jikukan Koutan.

Ze země se začala vynořovat hromada kořenů, a to čím dál tím ve větším počtu, což dělalo své. Tohle taky že byl plán. Jeden z prvních se objevil něco dál před Moruem a zablokoval Kenův kunai letící směrem na něj. Jelikož se jednalo ještě o nevyvinutý kořen, exploze způsobená výbušným lístkem jej zničila. U tohohle to zdaleka nekončilo. Pak byla na řadě ta mladá Inuzuka, která se tak odhodlaně řítila proti Moruovi. Prvně ji kořeny zabránily svým proplétáním další postup, a pak se ji snažili společně s jejím psem svázat. Její útok byl mocný. Kdyby se ji tedy podařilo kořeny zničit, okamžitě by je nahradily další. Kořeny současně ohrozily i Kena skrze obklíčení, spoutání a možnému rozmáčknutí.

Kořeny byli ohrožení úplně všichni, a jelikož to nikdo nepředvídal, určitě to napáchalo dost nepříjemnosti. Přece jen tohle byla mise ranku S, takže nemohou počítat s tím, že budou čelit něčemu snadnému. Ještě v průběhu toho, co Shiranuininy klony běžely na svá místa, je stihly obklíčit již zmíněné kořeny. Bylo zřejmé, že svůj plán už aplikovat nemůže. Měla nyní dost svých starostí. Kloni byli obklíčeni a každou chvíli následně rozplácnuti. Shiranui samotná se potýkala se stejným problémem. K překonání tohoto problémů nebude postačit pouze Fuuma shuriken, který s největší pravděpodobností ještě nestihla hodit, jelikož nedošla na sebou plánované místo.

Doton: Retsudo Tenshō Raikimu nevyšel, jelikož zem byla nyní zpevněná kořeny, ale jeho technika, i když kvůli kořenům ve zmenšeném provedení mířila dál na Morua. Čelila C ranková technika S rankové, ale ta ještě nebyla v zemi tak upevněná, a proto umožnila Raikimu útoku postupoval dál. Taky jeho klon měl až podezřele volnou cestu pod zemí.

No taktéž, jak kořeny znemožnily další postup Kenovým kunaiům, znemožnili postup kunaiům Fuu, kterou pak následně taky ohrozily. Když se začaly tvořit snad všude. Měly ale omezení. To obsahovalo délku poloměru pár desítek metrů, takže bylo zřejmé, že se nikomu nepovede technice vyhnout. Možná.... pokud by se okamžitě uchýlili na ústup. Tahle technika dala zabrat i samotnému Sandaimemu, který navzdory svým snahám, nebyl schopen se technice vyhnout. Tak tedy uvidíme, jak si s tím poradí další generace Konohagakure no sato.

Fuu si nyní pochopitelně uvědomila svou obrovskou chybu. Nepočítala s dalším samozvaným hostem, a tím ohrozila úplně všechny v týmu. Automaticky tedy pravděpodobně začala skenovat okolí, a tu narazila na dalšího nepřítele. Jeho chakra k jejímu překvapení se od jiných lišila. "Tomuhle říkám rodeo." Promluvil jsem pobaveně, točíc si s prstem. Fuu mě zahlédla nedaleko Morua. Nepřibližoval jsem se však prozatím k němu, a to z důvodu, protože jeho okolí bylo již výrazně pozměněno mou technikou. Čeho si ale Fuu ještě všimla bylo to, že se kořeny společně s jakoukoli známkou mé chakry v Moruově blízkosti nenacházely.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Moru Sun Sep 28, 2014 5:25 pm

Téměř o vše se nakonec  postaral Zetsu. Ke mě se pouze dostal Raikiho útok a jeho klon. Tohle pro mě však ohrožením nebylo. Dokumu T-4 i tentokrát splnilo svůj účel. Rozložilo další chakru nepřítelovy techniky. Nehrálo roli o jaký živel se jednalo. Dokonce se nemuselo jednat ani o živel žádný. Klon, nebo jakákoli dotonová, katonová, suitonová, raitonová a fuutonová technika. Taktéž i mnoho dalších. Nic nemělo žádný účinek. Mohl jsem pořád stát na jednom místě, ale tentokrát by to už nemělo smysl. Zetsu dorazil. On je jedním z důvodů, proč jsem tady. Uzavřel před několika týdny společně s Reinou se Shuuketsu obchod. 

Počkal jsem chvíli. Ať se kořeny, které jeho technika vytvořila vyvinou v hustý les, čím se pro mě stanou méně nebezpečné a nepředvídatelné, a pak se vydal běžíc směrem k němu. Neviděl jsem ho v tomto hustým lese, ale věděl jsem, že On mě díky jeho senzibilským schopnostem vnímá. Jak už zde přítomným mohlo dojít, tohle nebyl obyčejný Zetsu. Běhal jsem kolem, a pak tak různě po zalesněným okolí, očekávajíc jeho kontaktování. Zároveň jsem se ohlížel za Konohagaure no shinobi. Tohle byla výborná příležitost. Pokud se nějak neseskupili a přežili tuto techniku, jsou výborně od sebe segregování. Dostat je jednoho po druhém bude jistě lehčí.
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Sun Sep 28, 2014 5:37 pm

Ukázalo se, že jsem pro tentokrát byl hloupá, očekávají úspěch. Kdyby se do toho nevložil záhadný zahradník, který ve chvíli tu vysadil řadu stromů, které mě navíc chtěly spoutat a rozmáčknout, nepochybně bych je porazila. Jenže na kdyby se nehraje. "Měla jsem to čekat. Kso... jsem už jounin." Zkritizovala jsem v duchu sama sebe, a pak rychle přemýšlela nad způsobem, jak to s Murasakim přežijeme. Napadla mě jedna možnost. Složila jsem, jak nejrychleji a nejodhodlaněji pečetě. Šlo nám s Murasakim o krk! Musela jsem se snažit! Spojení netrvalo dlouho, a už jsme tomuto s Murasakim čelili jako jeden. Jinjuu Konbi Henge: Soutourou uživateli poskytne dost síly na to, aby jej něco takového nepřimáčklo, a však čím větší cíl, tím lehce jej jde spoutat, a proto jsme se museli s Murasakim potýkat s problémy spojenými s trháním kořenů. Kořeny se však záhy měnily v obří mohutné stromy, čím nám 85% znemožnily pohyb. Byla jsem přinucena tuto techniku odolat, ale ještě jsem ji z osobních důvodu nedeaktivovala.
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Sep 28, 2014 6:20 pm

Kvůli tomu květináči, co se tady jen tak zjevil a celé nám to ještě ztížil, je teď situace ještě horší, než se zprvu zdála. Trochu mě překvapilo, že se moje technika dostala přes ty kořeny, i když v menším množství. Jestli došla až k cíli, nebo se vypařila, jsem už neviděl, neboť jsem měl dost práce s uhýbáním před kořeny. Všelijak jsem před nimi uskakoval, předváděl jsem elegantní salta a pořád se nevědomky oddaloval od ostatních.
Později už ani uskakování nestačilo a já musel použít svůj Hiraishin shuriken, abych se alespoň pokusil nějaké kořeny přeříznout. Když byly ještě nevyvinuté, šlo to, ale ihned zase dorostly, pak už to šlo jenom stěží a nakonec vůbec. Uvnitř mého těla začala panika. Ještě horší bylo, že jsem nevěděl, kde jsou ostatní. Na Kuchyiose nějakého psa nebylo čas a nechtěl jsem plýtvat chakrou. Chtěl jsem začít volat na ostatní, takže bez sebemenšího promyšlení jsem otevřel pusu a zvolal: "He-!" Nedořekl jsem to, protože jsem se ihned zarazil a rukama si zacpal pusu. Baka, takhle tě akorát nepřátelé najdou.
Udělal jsem proto jinou primitivní věc, která mě momentálně napadla: Do větví jsem zběsile vyřezával písmenko R. Možná mě potom najdou...,anebo taky ne. Na to jsem teď nemohl myslet, protože jsem se snažil utíkat před kořeny všemi směry, přestože pořád nenacházely konce.

Mezitím se všichni moji klonové rozplynuli a skončili v kloním nebi, až na jednoho který se pořád držel v blízkosti Kena a Fuu.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Sep 30, 2014 3:54 pm

Nestihla jsem svůj plán včas provést. Mé klony se nestihly dostat na určené místo, avšak zničeny nebyly. Stejně jako já originál i oni se snažili uhýbat větvím. Nebyla to však procházka růžovou zahradou. Kdybych nebyla už v horších situacích, asi by mě dostali i s klony. Byla jsem však od svých klonů odříznuta a nemohla jsem se k nim nijak dostat když jsem se vzdalovala. Mohla jsem je jednoduše najít, ale na to prozatím nemám čas ani klid. Nemohla jsem zůstávat na jednom místě kvůli roztoucím kořenům. Svou největší zbraň jsem si zatím nechala pro sebe. Chika kolem mého krku mi pomáhala s navigováním a kryla mi záda. Díky tomu do mě nečekaně nevrazil žádnej kořen.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hyūga Fū Thu Oct 02, 2014 4:29 pm

Uvedomila som si, že som urobila obrovskú chybu. A tou bolo to, že som sa príliš zamerala na Morua a takmer nevnímala okolie, pretože som nepočítala s tým, že tu bude niekto ďalší. A už vôbec nie že bude niekto pod zemou. Ohrozila som nás všetkých svojou hlúposťou a nepozornosťou. Sakra... Túto techniku som v živote nevidela, myslím naživo, ale pokiaľ som sa nemýlila, bol to práve Mokuton Jikukai Koutan. Strávila som veľa času študovaním, čo sa odrazilo i na mojich vedomostiach.
Dnes ale nikto nezomrie. Mojou výhodou bol Byakugan, preto, keď som utekala pred koreňmi, nerobil mi problém uhnúť sa každému, ktorý sa ma snažil chytiť a doslova ma rozpučiť. Kedykoľvek sa zdalo, že sa snáď nevyhnem, využila som Hakkeshō Kaiten, ktorý ten koreň doslova zničil a kým ho nahradil ďalší, bola som zase ďalej. Sledovala som dianie okolo, pred mojim pohľadom neušiel dokonca ani ten čudák, ktorý postával neďaleko toho...druhého maskovaného čudáka. Jeho technika nezasiahla, neobjavil sa pri ňom ani jeden jediný koreň. Prižmúrila som oči. Stopercentne to boli spojenci. To však teraz nebolo podstatné, musela som niečo urobiť, nejak ostatným pomôcť. Ale ako?
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Oct 02, 2014 6:58 pm

Heh, som v prdeli .... Bola to prvá myšlienka, ktorá mi prelietla v hlave po tom, čo sa tu z ničoho nič začalo vynárat toľko koreňou stromou alebo čo to kurňa bolo. Ja som študovaní až tak veľa času nevenoval, takže ma to nielen prekvapilo ale mal som čo robiť, aby ma to nezapučilo nechytilo alebo nebodaj uväznilo. Sharingan pracoval na plné obrátky ale bol som genin a nebol som dostatočne rýchli, aby som som sa tomu vyhol. Tie korene ma zahnali do kúta obtočili sa všade okolo mňa a ja som sa nemal kam pohnúť a stále sa to zatváralo. Ešte som sa k tomu pošmykol a medzi tie korene my padla noha, ktorú mi to zovrelo, div mi ju to nezlomilo. Ostatný mohli začuť môj bolestný výkrik, ktorý museli počuť tí, ktorí boli na okolo.
Myslel som si, že je to môj koniec, lebo sa to začalo uzatvárať a rozpučí ma to ale tesne predtým, než ma to rozpučilo sa to zastavilo. Neveril som svojim očiam. Bol som uväznený a chytený, aká hanba!. Musím sa odtialto nejako dostať. Pomyslel som si a snažil som si odtiaľ nohu vytiahnuť ale s tou som už pohnúť nedokázal, preto som vytiahol kunai a aj s tou maličkou nádejou som sa snažil zničiť tie korene, aby som ich aspoň trocha povolil, no zatiaľ márne.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Zetsu Thu Oct 02, 2014 9:16 pm

Jak správně zmínil Moru, nebyl jsem obyčejným řadovým Zetsuem, ačkoli to tak nejednou vypadalo. Ne však mou sílou, nýbrž mým chováním. No ani Gurugurururu na tom nebyl psychicky nejlépe. Kdyby jsme se pořádně zamysleli a vzali v úvahu všechny předešlé Zetsu, dalo by se říct, že čím praštěnější Zetsu, tím silnější Zetsu. Jop... velmi výstižné.

Moru pobíhal po okolí, a Já si jej pochopitelně všiml. Měl jsem senzibilské cítění chakry. Nebyl jsem však rozhodnut se u něj okamžitě ukázat. Když už tu totiž jsem, tak si to trochu užiji. Sundám jednoho, možná i dva shinobi, pak dokončím obchod a bude to. Byl jsem málo kdy k zahlédnutí, protože jsem se málo pohyboval, a proto, když už jsem ráčil tu cestu do Hi no kuni, řádně toho využiji. Moru mě nejspíš chápal. Taky se v rámci Shuuketsu pohyboval minimálně. U mě byl jeden podstatný rozdíl, Já jsem neměl nadřízeného jako on u Shuuketsu, i přes to jsem se ale hýbal minimálně. Člověk je přeci jen od přírody stvořením lenivým. Nebýt teto vlastnosti Doba kamenná trvá do dnes. Kdyby se nám nechtělo chodit pěšky, nevymyslíme auto. Tak tedy k čemu se v rámci evoluce vyvinu tou svou lenivostí Já?

Mým hlavním cílem se stala Shisen. Nejspíš mě upoutala tou svou výškou, čím mě nepřímo ponižovala. Já nebyl totiž stejný obr jako ona. Přiskočil jsem k ní kousek, poskládal pečetě. Nedělo se však nic, tyto pečetě ovlivnily to, co se bude dít s Kenem (popíšu v odděleném odstavci). Po chvíli jsem ke Shisen natáhl svou ruku, a z ní se směrem na ní vyřítilo nespočet větví, které navzdory své na pohled nestabilní struktuře, měly drtící sílu. Zasáhnout ji to přímo, nebude to nic hezkého. Byla omezena kvůli velkým stromům v pohybu a svou techniku ne deaktivovala, tak tedy lze předpokládat, že jsem úspěšný byl. Není však vyloučeno to, že se ji podařilo uniknout. Pár možností tady bylo, ale to by musela v této těžké situaci přemýšlet s chladnou hlavou, což dokáže málo kdo. Ona je však jounin...

Raiki měl bezpochyby originální nápad. Vyřezávat písmenko R do stromů nebylo k zahození, ale přes to při počtu těch stromů, které vypadali naprosto totožně a celý tento les byl poměrně hustý, tato metoda měla pár chyb. Na ty možná Raiki sám časem přijde. Tento les ale nebyl až tak velký, takže se pravděpodobně co nevidět s někým setká. Zda-li to bude přítel, či nepřítel, uvidíme. Prozatím Já samotný jsem se na něj nezaměřoval.

Co se týče Shiranui. Situaci podcenila. Tato technika byla jakoby více zaměřená proti ní, než proti ostatním. Zatímco u ostatních se poměrně brzy stabilizovala, Shiranui pořád pronásledovaly s jejími klony větve, které se neustále větvily, čím dávali pořád víc mladé jounince zabrat. Nejhorší na tom bylo, že nepolevovaly. O lidském organismu to říci nelze. Tímto Shiranui bránily i v případě nouze použít svou tajnou zbraň, na kterou potřebovala alespoň chvíli klidu.

Ken byl docela pevně svázán, takže se nemohl ani trochu pohnout. Směl pouze detekovat chakru v okolí. Na víc se žel se sharinganem nezmohl. Vidět skrze předměty neuměl. No a chakru viděl prakticky všude kolem sebe. Hlavně se jednalo o chakru jeho protivníka. Nakonec byl vysvobozen z té ukrutné nudy pouhého pozorování přítomnosti mým klonem (pečetě sepsány o pár odstavců výše). Byl jediný důvod proč se zde objevil. Chystal se ukončit to, co začal. Počet dvou shinobi se Shisen jsem si tak představoval. Tak tedy pro tentokrát nejspíš naplním svá očekávání.

Fuu prozatím musela být asi v depresích. Nemohla se namnožit, takže, ačkoli chtěla, nemohla pomoci všem, které díky svému byakuganu viděla. Nejblíže se k ní nacházel Ken, a tomu očividně přihořívalo nejvíce. Pokud nebude jednat rychle a rázně, její výčitky budou o to větší. První shinobi teoreticky přijde o život kvůli její předešlé chyby.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Moru Fri Oct 03, 2014 8:43 pm

Zetsu se očividně činil. Od stvůry jeho úrovně nic jiného možné ale čekat nebylo. Nejednalo se přímo o stvůru, spíše o přeměněného člověka v rámci věčného Tsukyoami, a nebo geneticky vypěstovaného jedince z buněk prvního Hokageho. Zřejmě nepovažoval za nutné obchod absolvovat okamžitě, takže jsem se osamocen pohyboval napříč hustým lesem. Do chvíle, kdy se mi podařilo narazit na první živou duši již po nějaké době od vzniku tohoto lesa.
Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Tumblr_mzngwtQjtD1spt5w3o1_500
Jednalo se o Raikiho, který hledal všemožné způsoby, jak se v lese neztratit. Jedním z nich bylo vyřezávání písmenka R do větví. Raiki však netušil, že tím umožní i nepříteli ho najít. Já jsem ale měl v momentální chvíli více štěstí, než-li promyšlené taktiky, což u mě nebývá zvykem. Své kroky mívám promyšlené velmi důkladně a hlavně daleko dopředu, což znamenalo, že tentokrát jsem štěstí musel mít nehorázně velké, aby překonalo tuto mou chloubu v oblastí strategie. Na Raikiho jsem zaútočil z hůry. Nejednalo se o útok na úrovní tichého zabíjení, takže lze předpokládat, že si ho Raiki dřív nebo později všiml. Na mé straně zde však byl moment překvapení. Do chvíle než jsem zaútočil jsem se totiž pohyboval tiše. V lese se přeci z pravidla nedělá hluk. Neplašme zvěř.
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Sat Oct 04, 2014 6:08 pm

Naivně jsem si myslela, že mi velikost v něčem pomůže. Svou techniku jsem nedeaktivovala, protože jsem si myslela, že stromy hrubou sílou prorazím a s Murasakim jako tým skácíme celý tento les. Kdybych měla dost času, nepochybně bych to zvládla, jenže se mě nepřítel vyhlídl jako jednu ze svých prvních obětí. Nevěděla jsem o nim nic, kromě toho, že ovládá mokuton, který byl na pár desítek let zapomenutý. Změnilo to až narození Assasina Senju. Očividně nebyl sám obdařený tímto mocným darem. Opět kvůli mé nepozornosti jsem dostala další ránu. Co hůř? Neodnesla jsem to pouze já, ale také Murasaki. Nepřítelova technika nás tedy zasáhla a zapříčinila to, že jsem se s Murasakim vrátila do obvyklé podoby. "Omlouvám se Murasaki. Nevím, co to se mnou je." Promluvila jsem k němu tiše, ale přes to vážně. S úst mi tekl pramínek krve. Nepřítel nás opět zaskočil. Jeho útok nás odhodil o pár nepříjemných metrů dozadu. Nyní jsem již ale zaznamenala jeho pach, a tedy se do toho budu moci pořádně opřít!
Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Tumblr_mlm8gqsDhf1rmlp2to1_500
Murasaki měl něco s nohou. Kulhal. Vypadalo to zle. Nebýt naší S rankové přeměny tak zranění budou pravděpodobně kritické. "Murasaki. Bojujeme s našim nejsilnějším nepřítelem vůbec, ale již dávno nejsme geníny, tak tedy mu ukážeme, zač je toho loket klan Inuzuka se svými psy." Řekla jsem vážně, nebojácně a odhodlaně. Chtěla jsem Murasakimu dodat odvahu. Bál se totiž a ve strachu se přeci nedá žít. Sedla jsem si na něj, ačkoli kulhal, a rozběhla se společně s ním vstříc nepříteli. Nesedala bych na něj, když kulhá, kdybych neměla plán.
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Oct 06, 2014 6:00 pm

Skákal jsem lesem a neustále jsem vyřezával svůj iniciál do větví. Nenapadlo mě, jaké to má nevýhody a později také následky. Usilovně jsem se snažil najít nějakou živou duši na mé straně, ale marně.
Po nějaké době jsem měl divný pocit, že mě někdo sleduje. Pokaždé, když jsem se snažil ujistit, nic jsem nenašel. Snažil jsem se to ignorovat, ale pocit se zvyšoval a zvyšoval. Nátlak už byl tak velký, že jsem se neudržel a zakřičel do prázdna: "Vylez, ať si kdo jsi, nebo...!" zmlkl jsem. Nejspíš mám jenom halucinace, nebo jsem byl právě chycen do genjutsu. Pro jistotu jsem se kousl do prstu a přivolal si pár pomocníků: "Kuchyiose no Jutsu!" Objevili se tu dva malý psi: Chlupatý bílý Kestai a hnědý krátkosrstý Pinchi. Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Ninja-dog Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 464bc1e8a8_92491627_o2
Oba se objevili vedle mě a kupodivu měli dobrou náladu. Věděl jsem, že určitě ne na dlouho. "Poslyšte, potřebuji vaši pomoc. Jednak se musíme dostat k ostatních a vystopovat nepřítele, dřív, než on nás." vysvětlil jsem jim. Byli už na tento styl zvyklý, takže neměli zbytečné otázky. Kestai zavětřil. Začmuchal do vzduchu a jeho dobrá nálada byla tutam. "Děje se něco?" zeptal jsem se. "Myslím, že někde blízko máme společnost."
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Oct 07, 2014 9:38 am

Stále jsem  unikala před kořeny, ale čím déle jsem utíkala tím více jsem byla unavenější. Vlastním klonům to také došlo a udělali proto sabotážní krok tím, že se odpálili s plnou várkou výbušných lístků a z různých oblastí lesa byla slyšet řada výbuchů. U mě jako originálu taktéž, protože jsem kolem sebe pokládala při útěku jeden výbušný lístek za druhým abych to zpomalila. Když jsem však utíkala tak jsem běžela stranu k Raikimu a byla za Moruem, kterého jsem si jen náhodou všimla. Nebýt toho neustálého rozhlížení asi bych si ho nevšimla, ale byla jsem ráda. Mířila jsem k Moruovi a snažila se mu nějak uškodit, přičemž mě stále pronásledovali větve. Mohlo se tak stát, že pokud je nevyruší tak by mu mohl ublížit sám Zetsu. Odvedla jsem tím alespoň pozornost od Raikiho. Tento protivník je na něj moc silný.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Oct 07, 2014 5:36 pm

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Tumblr_m596invWIU1r8z853o1_r5_500

Cítila som sa otrasne. Kvôli mne sa všetci ocitli v problémoch. Urobila som triviálnu chybu, sústredila som sa len na jeden jediný objekt. Bola to pre mňa obrovská hanba, prenasledovalo ma to, rovnako ako svedomie, ktoré mi nedalo pokoj a neustále ma hrýzlo. Preto som musela urobiť všetko preto, aby som to napravila.
Zaregistrovala som, že Ken na tom je pravdepodobne najhoršie zo všetkých zatiaľ. Neďaleko neho stál Zetsu, ktorý sa ho určite pokúsi zabiť. Ale to mu nedovolím. Nikomu na život siahať nebude, pokiaľ som tu ja! V očiach mi zahorelo odhodlanie. Neostávalo mi teraz nič iné, než použiť jednu z techník, ktorú som sa naučila len prednedávnom. Nahromadila som dostatočné množstvo chakry do dlane, ktorú keď som natiahla pred seba, vyrútila sa z nej takmer neviditeľná vlna. Rútila sa k Zetsuovi obrovskou rýchlosťou, neviem, či si to všimol, ale každopádne musel uhnúť. Technika Hakke Kūshō mala rovnaké účinky ako Jūken, možno o čosi slabšie. Jej úlohou bolo taktiež doslova rozdrviť korene, ktoré Kena držali, a tak by sa ich zovretie malo uvoľniť a čiernovlások vyslobodiť.

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Tumblr_mz0imuIWyu1s2i3s4o5_500

Bez váhania som pred Kena skočila a zaujala bojový postoj. Dnes nikoho vraždiť nebudeš, kaktus. Precedila som pomedzi zuby smerom k nemu, pripravená brániť seba i Kena, či už pred koreňmi alebo možným útokom Zetsua.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Oct 07, 2014 5:47 pm

S počiatku som si mysle, že sa technika už nepohne a tak som ďalej rezal kunaiom, čo naozaj bolo nanič. V tom sa zasa dali do pohybu a znemožnili môj pohyb ešte viac, ako predtým, takže som nemohol pohnúť ani brvou. V tom sa u mňa objavil klon, ktorý spríjemnil moje väzenské chvíľky. No super ... Bezmocnosť je snáď najhorší pocit, ktorý sa dá zažiť. Našťastie pre mňa som si všimol, že sa blíži Fu, ktorá na nepriateľa použila svoju techniku na diaľku, ktorou sa jej podarilo čiastočne uvoľniť korene. Bol som do polovice voľný, len ruka akosi nechcela povoliť. Ešte k tomu skočila predo mňa. "Vďaka Fu!" Bol som veľmi rád, že sa tu objavila inak by asi už bolo po mne. Nemôžem tu takto trčať. Privrel som oči a poriadne potiahol. Korene mi spáli a poranili povrch kože na ľavej ruke ale mal som ju voľnú. Ono to bolí viac, ako som čakal! Nebol čas na plačkanie. Zaujal som bojový postoj aj ja s tým, že podporím spoločníčku v boji. Proti nám tu stál akýsi zvláštny týpek, ktorý mi príliš človeka nepripomínal.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Zetsu Sat Oct 11, 2014 7:13 pm

(Omlouvám se za tak pozdní post, ale vyskytly se neočekávané potíže)
Bitevní pole se nám rázem Fuuiným zásahem rozdělilo na tři fronty. Na mé oblíbené frontě, kde se teprve před chvíli přidala Fuu, jsem stál proti ní a Kenovi. Její nástup mě uchvátil. Něco mi to připomínalo. Něco co jsem už zažil. Chvíli jsem pořád nevěděl koho mi tak připomíná, ale po chvíli jsem si vzpomněl na incident v Konohagakure no sato. I tam jsem kdysi byl. Spíše jeden z mých starších Já. Koukajíc na Fuu jsem viděl úplnou Hinatu. Zvláštní. Co na tom sebeobětování Ti slabí Hyuugové vidí? Že místo jednoho zemřou dva? Nejspíš. Její útok tak jak její vstup mě zaskočil. Možná to byl ten důvod, proč mě Fuuina technika zasáhla, a nebo jsem být zasažen možná chtěl. Jak těžké na přemýšlení. U zázraku mého kalibru nikdy nevíte. Zázraku proto, protože jak už stihla zmínit Fuu, kaktus a žije? Jaký nevídaný zázrak! Klon padl, ale Fuu s Kenem nedošli klidu (nemyslím ten konečný, že umřete xD). Po chvíli se totiž ocitli v dřevěném vězení.

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Mokuton-prison-o

"Překvapení!!! Toho kaktusáka si vezmu k srdci. Je to to nejhezčí, co mi kdo za posledních dvanáct hodin řekl! Díky Hinato-san!" Z neznámých důvodů se u nich z ničeho nic objevil tentýž kaktusák, kterého právě Fuu zničila. Co hůř. Spletl si ji s Hinatou a stihl je uvěznit. Příliš možnosti obrany nebylo. Jelikož tentokrát kaktusáka nebyla ani Fuu schopna byakuganem zaznamenat. Tedy až do chvíle, kdy aktivoval svou techniku. Ačkoli se jednalo o dřevěné mříže, nebylo tak lehké je prorazit. Zabíjet jsem je nechtěl. Byla by to škoda. měl jsem za to, že Hinata zemřela. Pravda... od doby, kdy jsem ji viděl naposled omládla a i po obličeji se změnila, ale podle chování to byla zcela určitě Ona. Doufám, že netřeba zmiňovat, že se jednalo o originál, který ještě před chvíli bojoval se Shisen (jak pak se tu dostanu vysvětlím v jiném odstavci)

Moru si vzal na starost frontu s Raikim a Shiranui. To ale neznamenalo, že se jim do ní nebudu míchat. Shiranui správně předpokládala. Mokutonové větve ji pořád pronásledovaly, a to i když mířila pořád blíž Moruovi. Chtěl jsem snad Morua zabít společně se Shiranui? Za zvážení to rozhodně stojí. Jak pak to dopadne se přesvědčíme v následujících postech.

A konečně Shisen! Rád bych s ní pobyl déle, což taky pobudu, ale nyní, když jsem ucítil, že můj klon u Kena byl zničen jsem byl nucen tuto naši schůzku ukončit. "Omlouvám se slečno. Něco si musím ještě zařídit." Bez žádného studu jsem se rozloučil s tak nabuzenou do boje Shisen, že jsem se ji pomalu sám začínal bát. Zmizel jsem pomocí mé typické cestovní techniky, "ponořováním do země". Navzdory mému odchodu jsem Shisen klidu nedopřál. Jakmile jsem se ocitl pod zemí, stromy, které vypadaly, že už zůstanou v této podobě, se začaly opět dělit a vytvářet větve, jak na začátku u mé uvítací techniky. Bylo jasné, co bude následovat.

Když jsem se tak aktivně zapojil do dění na všech frontách, musel jsem se pochválit. Jsem vskutku neobyčejný Zetsu!
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Moru Mon Oct 13, 2014 8:26 pm

Když jsem mířil proti Raikimu, dostal takový špatný pocit, že se na něj něco chystá, a tak přivolal pár svých psů. Vskutku lze pouze spekulovat nad tím, co by se stalo, kdybych dál pokračoval v mém tažení. Byl jsem nucen jej přerušit kvůli Shiranui, která si na momentu překvapení příliš záležet nedala. Chvíli předtím než se zde objevila totiž o kus dál odpálila výbušné lístky, které mě přinutily automaticky zbystřit.  Tu jsem se tedy míříc na Raikiho z ničeho nic zastavil na jedné z větví, kterými jsem k němu skoky mířil a udělal prudký výpad na Shiranui s úmyslem ji pravou rukou udeřit do břicha. Pokud by se tak stalo, automaticky by do ní vrazily Zetsuovy větve. Tento krok jsem učinil až jak Shiranui byla opravdu blízko mne, abych využil, jak nejlépe to šlo, momentu překvapení. Její rychlost byla rovná té moji, a tak možnost, že by se jen tak dokázala vyhnout nepřipadala v úvahu. Přeci jen zde hrálo velikou roli hned několika faktorů jako například již zmíněný moment překvapení s rychlostí. 
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Wed Oct 15, 2014 8:48 pm

"Kso..." Vypadlo ze mě, když jsem postřehla, že nepřítel vzal roha. To to vzdal tak rychle? Ne. Říkal, že prý má ještě něco jiného i na práci. Jeho odchod přišel nevhod, jelikož postačila chvilinka, a už bych podstoupila další útok, tentokrát nebezpečnější než-li předtím. Jenže když jsem si to mířila s Murasakim na jeho hřbetě k Zetsuovi, ponořil se do země. Došlo mi, že pod zemí jeho pach asi nezachytím, jelikož se nemám pod ní jak dostat, ale, kdyby z okolí zavál jeho pach vítr, budu mu na stopě! Okamžitě jakmile jsem si uvědomila, že z mé snahy nejspíš nic nebude, seskočila jsem s Murasakiho hřbetu. nechtěla jsem ho dál namáhat, když si předtím udělal něco s nohou. Zdálo se, že budu mít dostatek času na to, abych mu ji ošetřila, jenže toto byla pouze má představa. Stromy se začaly opět dělit, a vše se začalo opakovat. Murasaki se zraněnou nohou však nebude pravděpodobně schopen vyvinout potřebné tempo, aby mohl začít efektivně uskakovat, a proto jsem byla přinucena po nějaké době improvizovat. Mé techniky v takovém to prostředí a se současným stavem Murasakiho byly nepoužitelné. Kdybych použila katon, chvíli bych schopna odolávat byla, ale s C rankovými technikami příliš nenaděláte. Začala jsem tedy uskakovat. Prvně společně s Murasakim, ale pak, když mu noha znemožnila další pohyb, jsem si jej položila na záda, a, i když zpomaleně, dále uskakovala větvím. Takovou fyzickou námahu ale nevydržím dlouho, tak tedy jsem jako správný jounín začala přemýšlet i nad mými tahy, jakmile zmíněná situace nastane.
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Raiki Senju Sat Oct 18, 2014 3:06 pm

Nepřítel se nevynořoval, dokud jsem nezaslechl ten nedaleký výbuch. Prudce jsem se otočil tím směrem a váhal. Buď je to znamení, že nepřítel je blízko a já bych se měl skrýt, anebo právě někde probíhá souboj a můj spojenec potřebuje pomoc.
Psi se na mě tázavě podívali, já nasadil vážný výraz a pokynul rukou směrem k výbuchu. Všichni tři jsme se tam naráz rozeběhl. Na lepší krytí nebyl čas, tak jsem se alespoň snažil schovávat za křovinami a stromy. Znenadání jsem spatřil toho týpka v masce, jak útočí na Shiranui.
Zastavil jsem se a zaběhl za strom. Podle toho, co vím, nefungují na něj techniky na dálku, takže to je teď absurdní. Musel jsem ji nějak pomoct, tak jsem s pouzdra na shurikeny vzal hrst shurikenů, nalepil na ně všechny své výbušné lístky a vhodil je proti nepříteli. Počítám s tím, že mu to vůbec nic neudělá, ale jeho pozornost by to alespoň na malinkatou chvíli upoutat mohlo.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Oct 19, 2014 3:28 pm

Nebyla jsem tak bláhová jak si nepřítel zřejmě myslel. Nešla bych proti někomu takovému hned přes taijutsu vlastním tělem, a proto jsem za sebe hodila do rotace jeden kunai s výbušným lístkem a před sebe kouřovou bombu. Byla nulová šance, že by mě v tom kouři nepřítel zahlédl. Vytvořila jsem v tom malém okamžiku stínový klon, který se se mnou rozdělil na jinou stranu. Jeden vyskočil spodem a druhý horem. Oba jsme vytvořili stejné pečetě abychom ho zmátli a nemohl určit zdali jsem já nahoře nebo dole. Každopádně v tu chvíli u něho byly také výbušné lístky o Raikiho. Když jsme měli své pečetě tak jsme každý mohli na něj hodit jednou rukou další kunai s výbušným lístkem. Výbuch je prostě výbuch a pokud použije nějaký plyn tak to jen výbuch posílí. Navíc výbuch nemůže zrušit jako předtím, zdali jeho útok opravdu ruší chakru.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hyūga Fū Thu Oct 23, 2014 5:08 pm

Zaskočilo ma to, že si ma pomýlil s Hinatou. Bola to mocná kunoichi, avšak nepodobali sme sa. Vzhľadovo ani povahovo. Takto som to aspoň videla ja. Brala som to ale ako kompliment. Teraz však nebolo času na červenanie sa, mali sme s Kenom práve viac než dosť, keď sa tu odrazu zo zadku objavil zase ten hnusný kaktus a uväznil nás v technike. Som Hyuuga, to áno, patrím k tým rýchlejším shinobim, ale proti tejto nečakanej technike som nemala žiadnu šancu. V tej chvíli, keď sme sa s Kenom ocitli v úplnej tme, som ľutovala, že som sa ešte nenaučila Juho Soshiken. Táto technika by podľa mojej mienky stopercentne mokutonovú stenu prerazila. Sakra. Zamrmlala som. Neviem ako Ken, ale ja som vďaka Byakuganu bola schopná vidieť. Avšak len prostredie mimo tohto väzenia a jednotlivé chakrové obehy. Predpokladám, že ak by sa k nám tu teraz dostal, boli by sme na tom ešte horšie ako ty predtým. Nemali by sme šancu, pretože by sme sa nachádzali v prostredí, ktoré si on sám ohraničil, a ja tu nič okrem chakrových obehov kvôli tme nebudem schopná vidieť. Zasyčala som nervózne a vyslala proti stene Hakke Kusho s nádejou, že ju to aspoň poškodí, keď už nič.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru