Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasedací místnost rady Ohně

+9
Hyūga Fū
Raiki Senju
Shiranui Heiwa
Inuzuka Shisen
Moru
Hikaru Hyuuga
Shinobi
Tor Vizsla
Assasin Senju
13 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:19 pm

First topic message reminder :

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Titulni
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Oct 26, 2014 10:10 am

Z jednej zlej situácie ma dostala a hneď sme sa obaja dostali do ešte lepšie, čo nebolo príliš povzbudivé. Čistko, ako z dažďa pod odkvap. Najhoršie na tom bolo, že jediné, čo som ja tam v tejto tme videl, bol chakrový obeh Fu, ktorá tu bola a určite bol neďaleko aj ten kaktusák, ktorý nás tu uväznil. Po tom, čo prehovorila použila na tú stenu svoju techniku a ja som v tedy spustil. "Bolo by to zlé, preto ju musíme rýchlo zničiť. Je to pomerne veľké a dlhé, preto si myslím, ak na tú stenu nalepíme výbušné lístky na druhom konci by nám to nemuselo ublížiť." K tomu ona určite ovládaka Kaiten, čo by nás ochrániť mohlo. Chcel som ale počuť jej názor, preto som to ešte neurobil aj keď to bolo asi najprijateľnejšie. Chcel som sa čo najskôr dostať von.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Zetsu Sun Oct 26, 2014 6:58 pm

Je samozřejmé, že Fu se nerovná Hinatě doslova, ale v daný okamžik jako bych viděl Hinatu, když se snažila zachránit Naruta. Nakonec to dopadlo, že sama zemřela, a její smrt nebýt Minatové chakry u osmého stupně jeho pečeti, kterou věznil Kuramu, by danou situaci výrazně zhoršila. Nagata se Peinem sice prohlašoval za Boha, ale nebyl jím. Nedokázal udržet pak ani krok s Kuramovou yang chakrou. Nepřítele vysoce podcenil. Štěstí že jsem Já byl samé překvapení. Nerad bych Kenovi kazil náladu tím, že mu vyžvaním, že skutečně výbušné lístky na toto stačit nebudou, ale je tomu tak. Když mu to nějak nesdělím osobně, pak to jistě brzy zjistí sám. Mokuton je sice element dřeva, ale nejedná se o dřevo, které snadno podlehne požáru a podobně. Mokuton je jeden ze dvou legendárních Kekei Genkai, které bez problémů ustojí bijuu damu i v podání juubiho, jak Nám předvedl Madara a Hashirama při boji s juubim. Toto je samotná podstata této techniky, mokuton. Jistěže všechny mokutonové techniky nejsou nějak ultra mega supr čupr OP, ale toto mokutonové vězení taky nebylo nějaké Bčko, aby jej dokázala zničit exploze z několika výbušných lístků. Fuu viděla také díky byakuganu mou maličkost, a ta se blížila blíže k mokutonovému vězení. Nenaplnily se však Fuiny obavy, že se je pokusím zneškodnit. Pouze jsem přistoupil k mokutonové krabici, která do značné míry připomínala krabici od krabicového vína, a zaklepal na ní. Mokutonové stěny vedly otřesy dobře po celé své ploše, takže to nepochybně slyšeli. "Prosím vás počkejte tam na mě. Dodělám něco s tou slečnou u které jsem byl před chvíli a hned se vrátím." Ani Ken a ani Fu netušili o čem přesně mluvím, jenže Fu to byla schopna pomocí byakuganu zjistit. Chystal jsem se dokončit svou rozdělanou práci se Shisen, a žel pro ní, Fu s Kenem byli momentálně mimo hru, takže ji nemohli pomoct. Shiranui a Raiki měli svých problému taky dost, takže nejspíš máme první cíl, který z této hry vypadne. Jakmile jsem tedy zaklepal, poskládal jsem pečetě a má maličkost se začala opět pomocí Moguragakure no jutsu doslova propadat do země.

Shiranuinino chápání výbuchu jako výbuchu je vážně pozoruhodné. Pouze málo lidem dojde, že výbuch není možné pohltit, ale, jak se zdálo, Shiranui tak úplně nepochopila princip na jakým funguje oné pohlcování techniky. S Moruem jsem nyní spolupracoval prvně, a taky mi netrvalo příliš dlouho to pochopit. Možná že to bylo mou vysokou inteligencí, že jsem na to přišel tak brzo, ale toto není důležité rozebírat. Netýkalo se mě to až tak jak samotného Morua. Mě se to týkalo pouze v tom, že větvě, které šli doposud výrazněji pouze po Shiranui, začaly zezadu útočit i na Raikiho. Tímto vytvořily jakoby skleník, v jehož centru byl Raiki, Moru a Shiranui. Roli stěn skleníku ztvárnily mokutonové větve, roje mokutonových větví. Na rozdíl od normálního skleníku se stěny tohoto skleníku přibližovaly, takže mokutonové větve si to mířily ze všech stran na trojici shinobi. Vzhledem k počtu větví a tomu, jak rychle se zvládly regenerovat, je nedokáže zastavit ani nějaká obyčejná technika natož exploze způsobená výbušným lístkem. No v ohrožení tak, jak Raiki a Shiranui byl také Moru, můj dočasný partner. Plánoval jsem ho nyní snad zabít?

Shisen statečně tahala Murasakiho na zádech pryč od působení mokutonovýh větví, jenže, jak samotná předvídala, její síly v důsledku tahání na rovinu tak tlustého psa, ochabovaly. Ne natolik, že by se po nějaké době nedokázala vyhnout některé z větví, ale na tolik, že nedokázala reagovat úplně na všechny větve. Už tak byl zázrak, že s jejími zraněními a Murasakim na zádech dokázala to, co dokázala, a kdyby ještě při tom stihla vnímat vše-li co v okolí, a ne jen to, co ji ohrožovalo, dostala by se na úroveň Uchíhů se sharinganem, což není nemožné, ale vzhledem ke murasakimu na zádech a jejím zraněním to je vysoce nepravděpodobné. Možná nás ale všechny něčím překvapí. Každopádně u Shisen se nyní vyskytl v podstatě stejný problém, jak u Shiranui a Raikiho. Mokutonové větve ji obklíčily. Celou tu dobu se formovaly tak, aby ji mohly obklíčit. Jenže jakmile ji obklíčily, nevyřítili se na ní s úmyslem ji zabít, což Shisen pravděpodobně předvídala. Útok přišel z poněkud méně očekávaného místa, zdola. Tak rychle, jak má maličkost zmizela, jsem se také objevil zpátky. Pokud si Shisen horninu pod sebou hlídala, možná stihla včas zareagovat, ale pokud ne, během chvilky do ní udeřila ze zpod má ruka, z které se vynořil nespočet mokutonových větví. Jak vám již mohlo dojít, jednalo se o Wood Release: Underground Roots Technique (žádná technika v tomto boji z mé strany nebyla vymyšlena).
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Moru Tue Oct 28, 2014 6:25 pm

Shiranui s možná myslela že není bláhová, ale jak by jste Vy soudili, když se řídila tím, že mne uvrhne do oblasti zamořené kouřovými bombami, kde budu na orientaci totálně levý, a ona mě v tom kouři snadno lokalizuje? Tím že na mě zaútočila z bližší vzdálenosti než-li Raiki její útok projevil dříve své následky. Když tedy prvně zaútočila kouřovými bombami, zmátla  tom kouři jak sebe tak i Raikiho. Jak Raiki tak i Shiranui sice útočili přesně na mou polohu, ale kvůli kouřových bomb již nebyli schopni určit mé další pohyby po tom, jak kouřové bomby explodovaly. Shiraui se rozdvojila a jedno její Já mířilo dolů, a to druhé nahoru. Všechny výbušné lístky bouchly přesně jak čekali v přesných intervalech, jak čekali. Jenže co nepředvídali bylo to, že jsem věděl jak o Raikiho tak i o Shiranuininých výbušných lístcích. Nebyl jsem žádný looser, aby mi unikla tak důležitá část boje. Čím vyšší rank jste, tím si z pravidla dáváte větší pozor na veškeré dění v okolí, a já tak taky činil. Shirauinia kouřová bomba explodovala až po tom, co hodila za sebou do rotace shuriken s výbušným lístkem, a Raiki svůj útok podnikl ještě před Shiranui, takže nebylo nemožné si toho nevšimnout. Aby jste si toho ale všimli, potřebovali jste jistý nadhled nad věcí. Ten jsem měl, ale do jisté míry omezený. Nebyl jsem obdařen senzibilskými schopnostmi a ani jakýmkoli doujutsu.

Na svou obranu jsem do povětří vyhodil další plechovku, která pak explodovala. Shiranuinin selský rozum ji správně ujišťoval v tom, že se výbuch nedá pohltit, tedy dá, ale můj vir to nedokáže, a však já jsem zvolil tentokrát jinou verzi mého plynu. Jakmile plechovka explodovala, fialový oblak se roznesl do plochy o poloměru pěti metrů. Jelikož jej výbuchy pak roznesli do větší plochy, pokryl i Raikiho. Toto by se u ani jednoho z nich nestalo pokud by se rozhodli ustoupit, ale tehdy by byli ohrožení Zetsuovými mokutonovými větvemi.

Má maličkost se neprůsvitném oblaku ztratila. Stal jsem se pro tuto chvíli jak Raikim tak i Shiranui nevystopovatelným. Nepochybně jsem se někde poblíž nacházel, a možná jsem byl od výbuchu i raněný kdo ví? Žel, tentokrát to netuší ani Fu, jelikož oblak byl tvořen mou chakrou a plnil funkci podobnou Kirigakure no jutsu, jenže na vyšší úrovni. Aby toho ale nebylo málo, Shiranui i Raiki v oblaku pocítili svědění po všech jejich částech, které neměli jakkoli kryté. Je snad tento oblak více nebezpečnější než si mysleli? Aby jsme si to shrnuli za 1) Zabránil jim si všimnout Zetsuových větví, za 2) Skryl mou přítomnost, a za 3) Začínají je svědět veškeré nijak nekryté části těla. Toto bude ještě nepochybně zajímavé.
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Sat Nov 01, 2014 1:47 pm

Uhýbala jsem, co se dalo. Toto ale bylo nad mé síly. Nechtěla jsem si to připustit, ale proti mokutonovi jsem bezmocná. Uměla jsem příliš málo technik, které by mi v momentální situaci pomohly. Bojovat stylem klanu Inuzuka jsem nemohla vzhledem ke zraněním Murasaikiho. Dalo by se říct, že jsem tu byla čekající ovce na porážku. Murasakiho bych za žádnou cenu neopustila, a tak jsem byla nucena uhýbat společně s ním. Ačkoli má fyzická zdatnost nebyla na nejlepší úrovni, dokázala jsem se úspěšně vyhýbat všem útokům mokutonových větví. Netrvalo dlouho, a protože jsem nezvládala vnímat všechny větve, abych tomu zabránila, obklíčily mě. Byla jsem nervozní. Nevěděla jsem, co mám dále dělat. Po obličeji mi ztékaly kapičky potu. Rudla jsem. Možná bych se dokázala zachránit, kdybych tady Murasakiho nechala, jenže co by mi pak v životě zbylo? S Murasakim jsem prakticky vyrůstala. Byl to člen naší rodiny. Nechat ho tu bych si nikdy neodpustila. Tu jsem se ani nenadála a ze země na mě zaútočil osobně Zetsu. Měla jsem tušit, že na dlouho nezmizí. Měla jsem ho čekat. Zetsuův útok byl úspěšný. Jeho větve propíchly mě rázem s Murasakim. "Kso... omlouvám se... Murasaki..." Byla poslední slova, která jsem pronesla před svým skonem. Zahanbena tím, že jsem proti nepříteli nic nezmohla, jsem s Murasakim bezvládně padla na zem.
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Nov 02, 2014 2:49 pm

Po výbuchu jsme byli obklopeni jakýmsi divným kouřem. Původně jsem si myslel, že je to jenom kouř z toho výbuchu, ale ukázalo se, že ne. Jednak nezmizel a navíc mě začali strašně svědit ruce a tvář. Začal jsem se zběsile drbat, ale nebyl na to moc čas, tak jsem to prozatím musel přežít a odložit. Snad to není nic vážného.
Kouř celou situaci ještě zhoršil. Neviděl jsem Shiranui, nepřítele a hlavně větve. Začal jsem slepě uhýbat. Zprvu se to zdálo lehké, ale pak jsem o jednu větev zakopl. A aby to bylo ještě lepší, další větev mě řízla do nohy. A to celkem pěkně. Jednu rukou jsem si chytil krvavou ránu a odskočil od toho místa. Rychle jsem si sundal ochrannou čelenku a obvázal si ránu. Celkem to bolí, ale prozatím to bude muset stačit.
Pomocí Kage Bunshin jsem přivolal dva pomocné klony. V téhle situaci budu potřebovat pomoct. "Hledejte Shiranui nebo nepřítele. Pokud někoho z nich najdete, začněte...štěkat. Anebo radši krákat jako vrány. A dávejte si pozor na větve!" dal jsem rychlé pokyny a všichni tři jsme se rozutekli jiným směrem. S mojí nohou to šlo trochu hůř, ale musel jsem dělat, co se dalo. Doufám, že jsou všichni z naší skupinky v pořádku. Uvnitř mám ale divný pocit.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Nov 06, 2014 4:02 pm

Bylo zde příliš mnoho zmatku, dokonce jsem nemohla zůstat v klidu, protože mě začalo svědit celé tělo. Došlo mi, že to je tím kouřem. Potřebuji to ze sebe nějak sundat, jenže se tu utopíme všichni když to tu zaplavím. Moc na výběr jsem neměla, a proto jsem začala skládat určité pečetě. Pokud se mi to podaří, možná dám Raikimu aspoň šanci k útěku, ale nejdřív ho musím najít, ale kouř mi to zrovna neusnaďnoval. Nakonec jsem málem zakopla o jednoho jeho summona, který mě k němu dovedl. " Raiki, dávej pozor na své okolí, nepolevuj v ostražitosti. Pokusím se ti získat nějaký čas k útěku, tak toho prosím využij. " Tahle taktika by měla správně vyjít, i když se budou větve obnovovat, já je budu několika násobně ničit rychleji. Bylo to kdo z koho, nečekala jsem, že z toho vyváznu já, ale alespoň aby utekl Raiki. " Jakmile se proměním, vyraž vzhůru, vytvořím ti cestu. Neohlížej se zpět a opusť tuhle oblast. Bude nejlepší, když dojdeš pro pomoc. Jestli to nikdo neudělá tak tu všichni zemřeme. " Položila jsem mu ruce na ramena. " Spoléhám na tebe " Dala jsem mu nejspíš velké břemeno, ale někdo to musel udělat. Jakmile jsem dopověděla, tak jsem se na něj usmála, přičemž jsem se potom otočila k němu zády. Pečetě byly hotovy a já to udělala. V mžiku se mé tělo proměnilo v obří hydru větší než ta kopule, což mělo za následek roztrhnutí dřevěného stropu. Samozřejmě se začaly obnovovat, ale všechny hlavy ničili větve brutální silou a rychlostí. Já jsem se zatím byla v hydře a čekala než se Raiki dostane ven. Pak jsem teprve mohla vylézt, jelikož kdybych vylezla, jednu hlavu by to zpomalilo, tak jsem čekala na správný čas.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Nov 07, 2014 10:15 pm

Celé sa to zvrtlo. Divne. My dvaja sme boli v dosť zlej situácii. Nehovoriac o tých ostatných von. S pomocou Byakuganu som videla, čo sa von deje. A len čo som zbadala, ako chakra postupne mizne z tela Shisen, ako pomaly umiera i s jej psíkom, po líci mi stiekla slza.
To je zlé. Shisen padla. Udrela som päsťou do steny, div som si nenarazila celú ruku. Následne som sa k nej obrátila chrbtom a skĺzla po nej až úplne k zemi. Je to moja vina...Všetko. Ak im nepomôžeme, zomrie Raiki i Shiranui! Nevedela som ale ako. Ken bol len Genin a ja som neovládala techniku, ktorá by bola schopná preraziť mokutonovú stenu.
Ale čo treba urobiť? Ako sa môžme odtiaľ dostať? Ako im môžme zachrániť? Položila som otázky, zúfalým tónom, pričom som si rukami zašla do vlasov a prázdnym pohľadom sa dívala pred seba. Mohla som ale premýšľať, keď som nevedela na nič prísť. Napĺňala ma zúfalosť, strach, a predovšetkým pocit viny.
Ak to nevyriešim. Ak vážne všetci mojou nepozornosťou zahynú...Moja psychika by to nezniesla. Keď som nad tým ale premýšľala, niečo ma napadlo. Ken. Mám nápad. Vyskočila som prudko na nohy. Ovládaš Katon, že? A predpokladám, že i jednu z tých základnejších techník, ktorá je typická pre Uchihov, tuším sa to učíte už ako malé deti, ale to je teraz nepodstatné. Ja s pomocou Jukenu dokážem, akoby, napomôcť prúdeniu chakry, to znamená, že keby si sa zameral na istý bod, dokázal by si vypustiť nie len väčšie množstvo ohňa, ale aj v omnoho vyššej rýchlosti, čo by s mojim Hakke Kusho vytvorilo kombináciu, ktorá by mohla preraziť i niečo takéto. Napomôcť si môžme aj výbušnými lístkami, ktoré nám dopomôžu svojou tlakovou silou pri výbuchu.
Toto by mohlo vyjsť. Okamžite som sa rozbehla k stene oproti, kde som do kruhu, okolo jedného pomyselného bodu nalepila niekoľko výbušných lístkov. Bolo to niečo ako terč.
Následne som sa vrátila ku Kenovi. Možno ťa tá technika bude stáť viac chakry, vopred upozorňujem. Ale to by si myslím mal zvládnuť. Zamerala som sa na jeho chakrový systém. Natiahla som pred seba roztvorenú dlaň, čakajúc na jeho súhlas. Možno sa potreboval pripraviť. Ak to však má výjsť, bude musieť konať rýchlo a ja tak isto.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Nov 10, 2014 2:32 pm

Keďže ja som mal sharingan dokázal som vždy vidieť veľa vecí, lebo som mal dobré veci ale nie toľko, ako Fu. Preto som sa nemohol dozvedieť skôr, ako ona, že tam vonku niekto zomrel. Skôr než prehovorila som vedel, že je zle, lebo sa mi stačilo pozrieť na jej tvár. Určite sa to dotklo aj mňa ale nie tak, ako ju. Nie žeby som bol necitlivý ale ja som si nikdy radšej nič také nepripúšťal k telu. "Fu, netrep. Tvoja vina to nemá byť ako. Ak už hej tak sa na tom maximálne podielame všetci. " Bol som až príliš veľký optimista, aby mi to zobralo chuť bojovať. Vždy je niečo, čo sa dá ešte robiť a musíme na to príjsť skôr, než bude neskoro. Nestihol som na nič poriadne príjsť ale vyzeralo to tak, že Fu múza tentoraz trafila. Na to, či ovládam Katon som len prikývol súhlasne hlavou, aby som jej neskákal do reči.  Chápal som čo tým chcela dosiahnuť a súhlasil som s ňou. Než ona rozmiestnila svoje lístky ja som si pripravil kunai a priprevnil naňho ocelové lano, ktoré som hodil k výbušným lístkom. "Nevadí ešte som jej toľko nepoužil, aby mi to vadilo. Len potom choď čo najviac dozadu, aby som ťa nespálil." Varoval som ju a čakal som, kým mi rozprúdi chakru. Potom som jej dal znamenie, aby ju na mňa použila a keď som pocítil ten účinok skočil som o niečo v pred a poskladal pečate. Natiahol som poriadne drôt a v ten okamih sa okolo mňa rozšľahli plamene v pomerne silnom rozsahu okolo mňa. To netrvalo dlho a plameň sa začal premiestňovať v plnej sile k miestu s výbušnými lístkami. "Katon : Ryuuka no jutsu!" Možno to bola len C ranková technika. Lenže bola zosílená vďaka Fu a už tak sa využíva na to, aby bol oheň centralizovaný do jedného miesta a tým napáchal čo najväčšie škody. Už tak bolo obdivuhodné, že len tlak a žár toho plameňa dokázal za normálnych okolností preraziť bez problémov strom. K tomu v tej oblasti nastal ešte výbuch a určite aj Fu to posilnila svojou technikou. Ak nám nevýjde toto, tak sme už určite boli v koncoch a nedostali by sme sa cez ňu no ja som nemal na pláne prestať v chŕlení ohňa než tam neuvidím tú prekliatu dieru.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Zetsu Thu Nov 13, 2014 5:57 pm

Improvizace u Fu očividně neznala mezí. Dělala čest svému klanu, ale bude to stačit? Mokuotonová klec pořád držela, jelikož Ken byl odhodlaný přestat až po dosažení jakéhokoli úspěchu, pravděpodobně se nám vyčerpal. Jeho snaha však nepřišla vniveč. Výsledek jeho společného snažení se Fu se totiž ukázal až o něco později, než-li čekal. Bylo to až po uplynutí jeho techniky. Až po z toho důvodů, že použil C rankovou techniku, i když zesílenou, ale sám nedisponoval takovým objemem chakry, že by si mohl dovolit ji vypustit v potřebném množství naráz, pravděpodobně by ho to zabilo a stálo mu to snad za to? Jako mrtvola už nic moc nepomůže. Mokutonové vězení se přibližně tak po desíti sekundách od přerušení Kenovy techniky zhroutilo. Bylo potřeba tomu nechat nějaký čas, jelikož právě tato mokutonová klec, i když se to nezdálo, byla dosti odolná náhlým technikám, které by ji měly prorazit. Zcela jistě v Kenovým úspěchu značnou roli odehrála Fu. Očividně nebyla až tak k zahození, jak si myslela.

Jelikož zničení mokuotnového vězení taky něco trvalo, poskytlo mi to dostatek času se od mrtvé Shisen zpátky přemístit ke Fu a Kenovi. "Blahopřeji ke zničení mé techniky, nyní ale se naskytá otázka. Kdo bude další?" Promluvil jsem jejich směrem zamyšleně. Chakru jsem neměl nekonečnou a její úbytek jsem neustále zaznamenával, ale ještě mi zbyla chakra na pár technik, kterými to tady zatočím, a nebo jednu, kterou zničím Shiranui, Raikiho, Kena a Fu zároveň. Měl jsem na Zetsua výjimečnou sílu, o tom není pochyb, ale jak pak to? Vypadal jsem jako obyčejný řadový Zetsu jako Ti, proti kterým byli nuceni v průběhu čtvrté velké války ninjů bojovat spojené armády všech pěti vesnic. Prozatím jsem zde na této části bitevního pole nic dalšího nepodnikal, ale je zcela zřejmé, že jakmile si vyberu, kdo další poletí ze hry, zaútočím a tentokrát nebezpečněji a hrůzostrašněji. Možná je na čase své protivníky s mým původem seznámit trochu víc než doposud.

U Shiranui a Raikiho se dělo takřka vše, co Shiranui předpověděla. Mokutonové větve začaly vrážet bezhlavě do kouře. S čím však nepočítala bylo to, že po transformaci v obří hydru se do pohybu dají i mohutné kořeny stromů s úmyslem Shiranui svázat, zabránit ji v jakémkoli pohybu. Docela se to podobalo tomu, když se Shisen předtím proměnila v toho velkého dvojhlavého psa, jenže toto byla jedna z věcí, které zapříčinily její pád. Jak pak se to tedy vyvine u Shiranui. Otázka, kterou jste si již určitě nejednou položili, jak to že stromy pořád jakoby samovolně útočí, když se zdá, že je má osoba vůbec neovládá, zůstane nadále tajemstvím, na kterého objasnění si budeme muset ještě chvíli počkat.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Moru Sat Nov 15, 2014 3:28 pm

Začínalo se to vyvíjet dost zajímavým směrem. Ale navzdory všemu tomu dění se kouř držel pořád na místě (přibližně ve stejné poloze, ale místy kvůli vzniklému přes útoky poryvu větru byl rozfoukán). Pokud se Raiki i nadále nacházel v kouři, jeho místa na těle, které neměl nijak kryté, se začínaly červenat. Některé části jeho oblečení se v případě, že byl i nadále v oblaku kouře, začaly rozkládat. Nejednalo se však o žádný rychlý proces, takže se prozatím neměl čeho obávat, ale měl by zvážit svůj další pobyt v něm. Shiranui ve své změněné podobě účinkům kouře, oblaku, zvolte si co Vám lépe sedí, neunikla. Některé její části ano, ale jelikož byla nyní zaujímala podstatně větší plochu než-li předtím, nějaká část jejího změněného těla v kouři nadále byla. Tam Shiranui pocítila rozklad šupin, jenže tak jak v Raikiho případě se nejednalo o žádný rychlý proces (šupiny se pouze začaly rozkládat, ale nerozložily se).

Já jsem mezitím pořád nebyl k vidění. Dokonce ani pro Fu a Kena. Bylo to z toho důvodu, že jsem oklamal jejich doujutsu kouřem, ve kterým nebyli schopni naprosto nic vidět. Z tohoto ale plynulo to, že se musím nacházet někde v oblaku kouře. Zda tam jsem raněn některou Zetsuovou větví pořád zůstávalo záhadou, ale jelikož o mně za poslední uplynutý čas nebylo ani slechu, lze předpokládat vše možné.
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Raiki Senju Fri Nov 21, 2014 8:44 pm

Byl jsem čím dál tím víc nervózní. Na mém oblečení se začaly objevovat malé dirky a já věděl, že už nesmíme ztrácet čas. Shiranui navrhla nápad, ale nezamlouval se mi. "Ale co když..."namítl jsem. Je pravda, že mi asi nic jiného nezbývá. I kdybych tu zůstal, byl bych k ničemu. Můžu se alespoň pokusit dojít pro pomoc.
Očima jsem pohlédl do země a zatnul pěsti. Aniž bych se podíval Shiranui do očí jsem nakonec řekl: "Hai." . Jakmile se Shiranui proměnila v toho hada, sebral jsem všechny síly a plnou parou jsem vyskočil protrženým stropem pryč z té klece. Neohlížel jsem se, i když jsem měl hroznou chuť se ujistit, že je Shiranui v pořádku. Nesměl jsem. Teď jsem musel dojít pro pomoc, nebo to nikdo z nás nepřežije. Rozběhl jsem se tou cestou, kterou jsem si jakžtakž pamatoval, zpátky do vesnice a mezitím se mi hlavou honily ty nejstrašnější myšlenky.

/Přesun (?)
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Nov 23, 2014 7:36 pm

Podarilo sa to. Náš útok fungoval. Toto väzenie sa síce nezrútilo hneď, ale stalo sa tak nejakú chvíľu po tom. Pocítila som v končekoch prstov zvláštne šteklenie, čo znamenalo len jediné - mala by som si dať aspoň na chvíľu pokoj od Hakke Kusho. Inak by som nedaj bože ešte do ruky dostala kŕč, a to by bolo...Viac než nepríjemné.
Opäť sa tu objavil ten Zetsu. Zamračila som sa. Sotva sme sa odtiaľ dostali, zase tu začal oxidovať. Povzdychla som si a postavila sa hneď vedľa Kena. Nikoho ďalšieho už nezabiješ. Prehovorila som smerom k nemu. Ak už niekoho, tak maximálne mňa. Raiki zjavne šiel po posily, preto sme museli Zetsua zdržať.
Stihla som zaregistrovať, že tu nie je ten divný chlapík. Nikde som ho nevidela. Že by odtiaľ ušiel? Alebo snáď ovládal niečo, na čo schopnosti Byakuganu nepôsobili, takže som cez to nemohla vidieť? Celé to bolo divné.
Zaujímalo ma, čo bol ale tento Zetsu zač. Pokiaľ som vedela a dočítala sa, Zetsuovia, ktorí sa objavili počas štvrtej veľkej vojny ninjov. Nespomínalo sa tam, že by oplývali nejakou veľkou silou. Tak ako je možné, že práve tento si nás podával ako nič? Niečo mi tu nehralo. Niečo tu bolo zle? Ale čo? Na to som neprišla, než som nad tým akokoľvek premýšľala. Nenapadalo ma žiadne normálne vysvetlenie.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Nov 24, 2014 11:33 am

Větve se stále snažily hydru svázat, bohužel měly smůlu v tom, že hydra měla ostřejší tesáky a rychlejší reflexy než Zetsu tušil. Zatímco však hydra zaměstnávala Zetsua tak já byla uvnitř ní. Byla ze mě smyta všechna špína a všelijaké jiné látky či bakterie, takže na mě předchozí plyn neměl vliv. To se však nedalo říci o hydře, které měla kousek těla v kouři, rozklad však nebyl rychlý, takže mi dával spoustu času. Tím, že prorazila strop způsobila zasažení přírodních jevů do vnitř dřevěné kopule, automaticky tak všechen plyn a kouř směřoval vzhůru z kopule. Tím jsem se dokázala zbavit dalšího problému. Hydra však nedovolila aby něco sundalo Raikiho při útěku. Já měla dostatek času a klidu uvnitř hydry abych se připravila. Byl čas také na můj debut a také abych získala čas Raikimu aby doběhl pro posili. Stojí tu proti mě dva S rankoví shinobi a to není zrovna nejlepší. Moru se někde ztratil, avšak kouř rychle mizel, čímž se musela odkrýt jeho poozice. Buď jsem ho hned po zmizení uviděla a nebo se přesunul do jinačí oblasti kde já nebudu. Každopádně jsem měla dostatek času, abych aktivovala svůj sennin mod. Hydra však na tom nebyla moc dobře a jestli něco brzy neudělám nebo Zetsu nepřestane útočit, budu muset vylézt a zakročit. Doufala jsem však, že už nikdo z nás nezemře, jelikož když jsem se dostala do sennin modu, uvědomila jsem si smrt Shisen, tedy téměř. Nějaký plamínek života jsem v ní ještě cítila, ale pokud nedostane extrémně velkou dávku něčeho co jí může vyléčit, skončí nadobro.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Nov 28, 2014 3:58 pm

Ja som na tom bol pomerne horšie, ako Fu, keďže som minul priveľa chakry a nevedel som, či budem môcť ešte vôbec bojovať. V tedy ma ale zachránila spásonosná myšlienka, ktorá určite pomôže aj jej. Namieril som si to bližšie k Fu a pri tom som vytiahol 4 bojové pilulky. Predsa len sa hovorí po ich použití sa dá bojovať takmer 3 dni a 3 noci bez zastavenia. Natiahol som ruku k nej a v nej boli dve pri tom som si ja sám dal dve. No v tom sa tu ale zjavil hosť, ktorého som nikto nezval a to Zetsu. "Neviem presne ako ale budeme ho musieť poraziť." Povedal som pomerne sebavedomo tak, aby to počul aj sám zetsu. "Takže sa teš." Ušrknul som sa a čakal na jeho ďalší krok. Nemohol som si dovoliť teraz len tak míňať chakru inak by som odpadol veľmi skoro. Bude to veľmi ťažké ale určite ho nejako porazíme! Musíme ho ukonať .... Bol som genin ale veľmi sebavedomí a preto mi moje ja nedovolila sa vzdať  aj keď sme na tom neboli príliš dobre.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Zetsu Sun Nov 30, 2014 12:23 pm

"Přišel čas na závěrečné číslo!" Zvolal jsem nahlas, aby to mohl každý slyšet. Ani má chakra není nekonečná, a proto si nemůžu hrát na kouzelníka věčně, ale mé techniky nepramení pouze z mé chakry, což taky je důvod, proč má síla není odpovídající řadovému Zetsuovi. Bylo na čase, aby to konečně někomu zde došlo. Škoda jen že si uvědomil jen jeden člověk ze zde přítomných, že mne s řadovým Zetsuem srovnávat nelze. Řadový Zetsu byl speciálně vypěstovaný pomocí skořápky na Gedo Mazo, aby získal nějakou tu sílu. Můj původ byl mnohem komplikovanější a delší. Někteří Zetsuové v Narutu pamatovali i čtyři generace zpátky, ba dokonce i deset a dvacet, což o mě nelze říct, když mi nebude ani pět let. Tento fakt, kdyby jste se pořádně zamysleli nad mou silou, vám může už leda co napovědět. Nejsem originální Zetsu, ale odvozenina odvozenin, která byla odvozeninou od etc. až ke původnímu Zetsuovi. Dalo by se říct, že můj genetický materiál měl několik generací na to, aby se přírodní cestou pozměnil (zmutoval). Má síla tedy pramení z evoluce. Podle Darwnia kdysi byla taková zebra, která jednou porodila postižené dítě, které mělo o jeden obratel na víc, pak se to opakovalo až do doby než vznikla zebra. Zda vám to přijde smyslné a nebo ne, je to vaše věc, ale takto podobně se vyučuje genetika na středních a vyšších školách (můj obor se tak trochu zaměřuje na genetiku, takže vím). Pokud jste si doposud mysleli, že zmutovat lze jen v laboratoři, každý člověk i v reálném světě je prakticky mutant, jelikož jeho původní geneticky materiál se neustále i za jeho život pozměňuje třeba už jen tím, že dostane opar. Každý Zetsu se ale za tyto generace vyvinul jinak, a proto pravděpodobně nenaleznete mezi Zetsu mě podobného. Dalo by se říct, že jsem výjimečný. Pokud jste toto krátké vysvětlení, které by šlo rozepsat i na 8 562 785 řádku, nepochopili, kupte si učebnici do genetiky a studujte, v jiném případě do svého další postu napište své jakékoli otázky a já je vám rád zodpovím, jelikož toto vysvětlení jsem od jeho původní podoby velmi zestručnil.

Byl jsem tedy geneticky zesílený Zetsu, ale to neznamenalo pouze to, že dokáži používat běžné techniky Shodaimeho. Má vrcholní technika tkví v tom, že pomocí své životní síly dokáži použít i jednu ne běžnou S rankovou techniku Shodaimeho, jelikož se ale jedná o techniku hlavně čerpající z mé životní síly, která je v symbióze s přírodou, má řadu vedlejších nežádoucích účinku. Ty však pro mě nyní nehrály roli, neboť jsem měl v plánu si tento souboj užít za jakýchkoli okolností! O hrdinské smrti ať už na straně záporné či kladné jsem čítával v románech a vždy jsem o ní snil! No nebyl jsem tak úplně smířený s takovýmto mým koncem, a proto jsem ještě nehrál tuto hru na plno, co by zaručilo mou smrt. "Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju." Poskládal jsem pečetě a řekl vznešeně název mé vrcholné techniky. Jednalo se o vrcholnou etc. jelikož ji Shidaime zvládl použít pouze v sage modu, já ji v sage modu nepoužíval, ale neslo to na mě jinou daň, co se mé životní síly týče.


Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Shin_Sūsenju

Za mnou se zformovala mohutná dřevěná socha budhy. Já posléze skočil na její vrchol, ale nevypadal jsem tak jak předtím... začali na mě růst rostliny a Fuu díky své byakuganu mohla vidět jak má životní síla etc. začíná splývat s okolní přírodou. Nejednalo se ale o rychlý proces, a když tyto konožany zvládnu zlikvidovat rychle, neutrpím žádnou vážnější újmu, v opačném případě ale splynu zcela s přírodou a zaniknu. Na vrcholu soch jsem složil ještě jednu pečeť a promluvil "Chōjō Kebutsu". Tu náhle socha svými tisíci rukami, které měla v pozadí, začala útočit na hydru, čím Shiranui znemožnila další klidné soustředění, a také na Kena s Fuu. Ruce při svém útoku se také začínali větvit, čím se úderná síla tohoto útoku několika násobně zvětšila. Přítomní konožané měli tu čest stát proti části síly legendárního Shodaimeho... určitě na tento okamžik dlouho nezapomenou.

Raiki měl štěstí a únik se mu povedl, ale když si nedá na čas, nebude již ke komu přivádět posily.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Dec 01, 2014 10:09 am

To, čo sa následne udialo, vo mne vyvolalo pocit, že tento deň skončí veľmi zle. Pre nás. Predo mnou sa z dreva vyformovala obrovská socha, tak veľká, že som nemala ako na ňu vyliezť s tým, že by som sa Zetsua pokúsila zastaviť.
Ken...BEŽ! Skríkla som, prudko sa otočila a rozbehla sa preč od sochy. Zaostávala som za Kenom, ten mal menej možností ako sa brániť, a taktiež aj nižšiu rýchlosť. Odmietala som ho tu nechať samého.
Veľmi dobre som vedela, čo bude pokračovať. Už len podľa tých rúk. Srdce mi búchalo ako šialené, bála som sa. Ale musela som jednať s chladnou hlavou. Čoskoro to začalo. Tisícky rúk sa rozhodlo v jednu chvíľu zaútočiť. Uhýbala som sa, robila som čokoľvek preto, aby ma to nezasiahlo, a sledovala Kena. Všimla som si predtým, čo zvláštne sa so Zetsuom stalo, ale teraz som nad tým ani nepremýšľala.
Keď však rýchlosť nás oboch nestačila, ruky nás začali doháňať, zadívala som sa na Kena. Prepáč... Možno spočiatku nevedel, o čo sa jedná, ale keď som proti nemu natiahla dlaň, z ktorej vystrelila vlna chakry s takou silou, že ho to odhodilo niekde úplne mimo nebezpečenstva, aspoň pre tentoraz, kým Raiki privolá pomoc, určite pochopil. Snažila som sa o to, aby mu to ublížilo čo najmenej.
Ja som medzitým, zmietaná bolesťou v ruke kvôli kŕču pre nadmerné využívanie tejto techniky v takom krátkom časovom intervale, prudko pridala na rýchlosti, avšak bolo mi to na taký veľký prd, pretože vo chvíli, keď som vyskočila do vzduchu, aby som sa vyhla jednej z rúk, ďalšia ma zasiahla takou silou, že som odletela niekam ďaleko. Jediné, čo som vo chvíli, keď som tvrdo pristála na zemi, cítila, bola prudká bolesť v celom tele, predovšetkým v oblasti hrude pri každom nádychu, kovovú tekutinu v ústach, ktorú som následne vypľuvla von a kŕčovitú bolesť v ruke. Byakugan som deaktivovala a pomaly privrela oči. Pomaly som prestala vnímať, čo sa deje, až som upadla do bezvedomia.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Moru Tue Dec 02, 2014 6:39 pm

Zcela určitě je možné říci, že to tu žilo, ale ne v tom špatném slova smyslu. Přesně něco takového jsem si představoval, když jsem se Zetsuem uzavíral obchod. Nejsme totiž spojenci, ale pro tuto bitvu jsme spolčili své síly, což se ukázalo býti prospěšné pro nás oba. Zetsu se dozví to, co potřeboval vědět a lidech, kteří jsou schopni Reinu přivést zpátky mezi živé, a já splním úkol zadaný Shuuketsu, eliminaci vysoce představených lidí Hi no kuni. Svůj úkol jsem splnil již na začátku, když jsem zničil tuto budovu, a tak již zbývalo Zetsuovi předat potřebné informace a budeme urovnání.

Dým dle očekávání Shiranui nebyl odolný vůči vedlejším faktorům typu foukání větru, alespoň ne tento typ, který jsem nyní použil. Tak se tedy stalo, že postupně vyprchával a s ním i výhoda udržet mou osobu skrytou před všemi zde přítomnými. Kouř mě udržel skrytého dobu, kterou jsem potřeboval pro vyrovnání účtu se Zetsuem. Věděl jsem, že Zetsu má senzibilské schopnosti, alespoň tento, a tak jakmile kouř vyprchal, byl jsem k nalezení na jednom ze stromů s potrhaným pláštěm a rozbitou části masky. Minulé Zetsuovy a i od konožanů akce mne neminuly. Volil jsem ale taktiku neustálého ústupu, čím se mi dařilo se skrýt dobu, kterou jsem potřeboval. Po chvíli jsem se ale uchýlil pryč z tohoto bojiště, využívajíc zmatku, který zde Zetsu způsobil. Ano... dalo by se říct, že jsem utíkal, ale to protože mi došli plechovky s mým speciálním virem. Předtím než jsem se odebral k odchodu jsem ale na stromě, kde jsem se nacházel, pro Zetsua zanechal poštu, čím jsem splnil i mou část dohody. Zetsu si to zde očividně užíval, za co jsem byl rád, jelikož to já jsem mu prakticky zajistil tuto zábavu. Snad jen si neublíží...


PŘESUN?
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Dec 02, 2014 7:55 pm

Přiběhl jsem se Seitem a tím druhým shinobim k místu dění. Moc se toho nezměnilo, všude větve jako předtím. Tedy spíše klec z větví, ve které byli všichni uvězněni.
"Tady" vydechl jsem. Nervózně jsem se kousal do rtu a snažil se očima najít nějakého žíváčka. Nakonec jsem se rozeběhl vstříc větvím a vtrhl jsem dovnitř. Nemusel jsem ani jít hluboko a zahlédl jsem živou postava-podle rysů to byl právě Ken.
"Kene!" zavolal jsem na něj, ale radši jsem k němu neběžel. Mohla by to být past. V ruce jsem svíral shurikeny, kdyby bylo potřeba. Ale už mi jich moc nezbývalo.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Seito Senju Tue Dec 02, 2014 8:37 pm

Raiki mě dovedl na bojiště, ale ještě než jsme se přiblížili blíže, nechal jsem jeden ze svých Hiraishin kunaiů zabodnutý do země daleko od bojiště. Člověk totiž nikdy neví, kdy bude potřebovat do bezpečí.
Každopádně na bojišti jsem spatřil něco, o čem jsem slyšel jen povídky. Byla to ta jedna z legendárních Mokutonových technik. ,,To není možné. Nemohl přeci získat takovou sílu." Řekl jsem spíše do prázdna a rychle hodnotil situaci. Raiki už samozřejmě vběhl do jakési klece z větví a tak jsem ho následoval, ale byl připraven kdykoliv reagovat. Při postupu jsem vytáhl další kunai a když Raiki zavolal Kenovo jméno, podíval jsem se tím směrem a reagoval. Ken zrovna letěl vzduchem v důsledku techniky od Fu, takže jsem hodil kunai jeho směrem tak, abych ho samozřejmě netrefil, ale abych se dostal na dosah. Když už byl kunai skoro u něho použil jsem Hiraishin, objevil se u Kena, chytl ho za rameno a dalším Hiraishinem se přesunul na bezpečné místo, které jsem zmiňoval. Událo se to docela rychle, takže nás snad žádná z ruk během manévru nezasáhla. ,,Zůstaň zatím v klidu." Pronesl jsem ke Kenovi a já byl rozhodnutý se vrátit na bojiště.
Použil jsem opět Hiraishin a objevil se u kunaie, který jsem před chvíli hodil směrem ke Kenovi. Zabodl se do bezpečné vzdálenosti od sochy, ale i tak jsem zůstával ve střehu.
Všiml jsem si také Fu. Ta však ležela v blízkosti sochy, kde jsem se nemohl dostat ani teleportací. Navíc vypadala, že je v bezvědomí, což taky situaci moc nepřilepšovalo. Teď jsem doufal, že se Zetsuova pozornost obrátí na mě a tím pádem dá možnost na zachránění Fu.
Raiki se však zmiňoval o dvou soupeřích a já viděl zatím jen jednoho, takže má ostražitost byla o to větší.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Wed Dec 03, 2014 3:19 am

Po chvíli cesty, kdy jsme následovali Raikiho jsem začal už z dálky cítit chakru našich spojenců a tak jsem přidal do kroku a řídil se tak nějak vlastními smysly. Netrvalo to tak dlouho a mohli jsme vidět jednu z legendárních technik shodaimeho. Většina konožských shinobi jí zná, ale dneska už jen málo z nich jí viděla naživo. Ale kdo je tak mocný aby mohl používat tuhle techniku a vůbec vysokoúrovňový mokuton. Toť otázka.
Když jsme doběhli až k bojovému poli, byl zde vlastně takový lesík, který tady zůstal po nějaké technice. Společně s ostatními jsem tam vběhl jako poslední a pozorně jsem sledoval svoje okolí, přece jen jsem měl obavy aby na mě nezačal útočit ten les. No možná že jsem byl trochu paranoidní, ale opatrnosti nikdy není dost. Seito nám předvedl svojí rychlost hiraishinu, což se určitě bude hodit, jen jsem přemýšlel jak využít svých schopností v tomhle boji. Snažil jsem se co nejrychleji zorientovat, což nebyl zas takový problém vzhledem k mým senzibilským schopnostem jsem si hned všimnul všech přítomných. Ale tak nějak jsem si byl vědom mé role, senzibila, léčitele a tak jsem nechtěl bojovat tak úplně na vlastní pěst. Většinou jsem byl jen podpora.
"Takže tímhle směrem je jeden z našich" ukázal jsem směrem kde je Shiranui a její hydra "tam je další" ukázal na Fu v bezvědomí a pak jsem zachytil ještě malý náznak chakry, ale to bylo neslučitelné se životem. Rychle jsem uvažoval co můžu udělat. Vytvořil jsem tři stínové klony a nechal je vejít pod zem. Jak moc je tam bezpečno to je otázka,.. ale dva jsem poslal k Fu a jednoho zjistit jestli bude možné zachránit Shisen, přece jen jsem byl schopný zachránit i někoho se smrtelným zraněním. Moje pravé já zůstalo stát v bezpečné vzdálenosti od sochy a čekal jsem na příležitost.
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Dec 04, 2014 12:17 pm

Byla jsem na tom velmi zle, možná v nejhorší situaci, která momentálně byla na bojišti, jelikož jsem to byla zrovna já na koho přímo útočila ta socha. Nemohla jsem tak zůstat moc dlouho, spíše jen pár vteřin. Zetsu si možná mohl myslet, že mě tímto zlikvidoval, ale opak byl pravdou. Já jsem se dostala do sennin modu dřív než na mě zaútočil. Skrz přírodní chakru jsem dokázala vyčíst na co se chystá a taky se na ten útok připravit. Bylo mi víc než dost jasné, že tento útok nepohltím, ale mohla bych udělat jednu věc i když nerada. Musela jsem obětovat hydru, abych dokázala uniknout z dosahu. Před útokem jsem nepozorovaně unikla ocasem pryč z těla hydry, což mi zachránilo tak tak život. Hydra to však schytala celé, jelikož i když se snažila ničit ruce sochy, tak ji socha přemohla díky počtu rukou. Chtěla jsem něco zkusit, aktivovala jsem techniku Kokuu no Jutsu, čímž jsem nad Zetsuem a sochou přivolala olejový déšť. V tu chvíli přiletěl výbušný lístek k soše, který vzplanul. I kdyby se ho snažil odrazit, tak jiskry a kousky plamene by se chytly oleje a zapálily sochu. Tohle bude pro něj velice nepříjemné, jelikož dřevo s olejem celkem dobře hoří a nezbaví se ho když se vsákne. Já jsem v tom zmatku nepostřehla ani, že dorazila posily. Mohla jsem je cítit, ale nebyl čas tomu věnovat pozornost, vzhledem k okolnostem a soustředění se na Zetsua. Snažila jsem se dostat dost daleko od sochy a plamenů.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Dec 04, 2014 2:42 pm

Naozaj som si myslel, že ho budeme môcť poraziť alebo zdržať na potrebnú dobu pokiaľ som nevidel, čo za techniku si na nás nachystal. Pomerne zhrozene som na to pozrel a tak, ako Fu som sa rozbehol preč. Bolo to veľmi zlé, uhýbať sme tomu príliš nemohli a dokonca aj zo svojim sharinganom som to nemohol stíhať. Maximálne som ich mohol vidieť ale to mi nebolo platné, keďže boli rýchlejšie, ako ja. V tom som začul, že sa mi za niečo omlúva a v tom som už letel. Ak by som vedel, čo chce urobiť asi by som jej za to poriadne vynadal. Ja som ju tam nechcel nechať! Nevedel som, čo by som spravil ale určite by som sa o niečo pokúsil. Pri lete bola zasiahnutá a ja premiestnený preč. Nespamätal som sa ani poriadne z letu a než sa Seito dostal preč, rýchlo som k nemu ešte prehovoril. "Fu tam ešte ostala musíte ísť pre ňu!" Naliehal som ale to už on zmizol. Určite by si toho všimol aj sám, no mňa to žralo. Zaťal som ruky a rozčuľoval som sa. Nemôžem tu len sedieť musím im pomôcť! Kašľal som na to, že som len genin a že toho príliš nezmôžem. Bez rozmýšľania a bez plánu som sa rozbehol smerom k bojisku, aby som sa mohol zapojiť. Než som tam dobehol spustil sa olejový dážď, ktorý bol odo mňa ešte ďaleko.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Zetsu Sun Dec 07, 2014 3:10 pm

Shiranui přemýšlela až příliš logicky. Je již jounín a tak by samotná nejlépe měla vědět, že obzvláště u mokutonu neplatí všechny zákony přírody. Vysokoúrovňový mokuton byl schopen odolávat i bijuu damě juubiho, Madarovým super extra silným ohnivým technikám, což historie nijak netají, hlavně když se jedná o nejslavnějšího Hokageho Konohy, tak proč si k čertu Shiranui myslela, že C rankovou technikou podpálí mohutnou mokutonovou sochu S ranku? Myslím, že je nadmíru jasné, že ačkoli se jedná o techniku kombinovanou s olejem pro delší účinnost, není ani 5% pravděpodobnost, že by taková to technika se mohla měřit s technikou o tři ranky vyšší. Jistěže... jednalo se o katon. Pokud Shiranui chtěla útočit s jistou výhodou proti mokutonu katonem, měla zvážit alespoň A rankovou techniku.

Socha zůstala tedy takřka nepoškozená, ale v ohrožení se nenacházela tak příliš socha jakožto já. O to jsem se ale postaral následující technikou. Z toho že ovládám mokuton lze odvodit i manipulaci dalších dvou podstat, dotonu a suitonu. Shiranuininu techniku jsem nepovažoval za hrozbu, takže jsem byl prvně připraven na pouze taktický pohyb, který by mě před ohněm ochránil. Pak mi ale došlo, že oleje kolem lze náramně využít, a to pro eliminaci již neschopné pohybu Fuu. Poskládal jsem patřičné pečetě, a tu jsem vypustil do všech stran mohutnou vlnu suitonu, která olej spláchla dolů pod sochu, kde se nacházela Fuu. Nyní se dostáváme do té spekulativní otázky, zda olej, když jsem jej splach dolů, bude dále hořet, když je olej lehčí než voda, a proto jej nelze hasit vodou, kvůli nežádoucím chemickým reakcím, a nebo se přeci jen nějakým záhadným způsobem olej uhasí? Do úvahy by připadalo i rozředění takovým množstvím vody, ovšem záleží na tom, jak dlouho se rozhodne mít Shiranui svou techniku aktivní, a tím pádem kolik oleje se zde vezme. V každém případě i padající voda z tak velké výšky nebude mít na Fuu příjemný účinek, když při pádu nabere ohromnou rychlost.

Pomalu se to tu začalo scházet, čehož jsem si velmi dobře díky mým senzibilským schopnostem byl vědom. Na mém těle se začínaly obětovat po rostlinách i keře a malé stromky, a však pořád jsem nebyl v situaci, která by byla pro mě nebezpečná. Touto technikou zde všechny zahubím, a pak se vrátím v pořádku do Oto pro svou mamku, která tam již nějaký ten měsíc na mě čeká (pochopíte, pokud jste četli mé posty před měsícem a něco, možná i více v Oto). Zde přítomní si mohli ještě naivně myslet, že Shisen ze zachránit, ale copak to možné je? Při tom, jakmile jsem to s ní skoncoval, jsem ní probol nespočet mokutonových větví... toto bylo již nějakou tu dobu zpátky, a tak nejpravděpodobněji pokud ještě tehdy žila, když jsem od ní odcházel, vykrvácela, ale možná jen podceňuji schopnosti mladého Uzumakiho, a nebo jen on své schopnosti přeceňuje. V každém případě brzy zjistíme, jak tomu je.

Socha mi umožňovala možnosti útoku, o kterým se mnohým nesnilo, a to právě kvůli počtu rukou sochy. Nečekal jsem na nic a okamžitě složil další pečeť, která způsobila, že ruce sochy začal útočit na všechny, kteří se nacházeli nejblíž u sochy, takže ne na ty, kteří jako Shiranui vzali nohy na ramena a stáhli se. Počet rukou uhýbání ztěžoval a taktéž jakoukoli obranu, jediné, co se doposud zdálo býti efektivní, byl Seitův Hirashin, jelikož jsem nebyl schopen předvídat, kde se Seito objeví, když jsem z tak velké výšiny, kde jsem se nacházel, jeho kunaie pořádně neviděl. Řídil jsem se nyní hlavně mými senzibilskými schopnostmi, což mě staví do výhody i nevýhody zároveň. Moru mi neunikl, a když tak dlouho byl na jednom místě, došlo mi, co provádí. Málem bych úplně zapomněl, proč tu vlastně jsem.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hyūga Fū Wed Dec 10, 2014 7:15 pm


Pomaly som otvorila oči. Kto vie, ako to bolo možné. Ale stalo sa to, aj keď som viac menej nebola schopná normálneho pohybu, najmä preto, že som zjavne mala zlomené rebro. Inak som si tú silnú bolesť v hrudi nevedela vysvetliť.
Neaktivovala som Byakugan, bolo by to zbytočné, navyše som sa nechcela ďalej trápiť. Pomaly som sa pretočila na chrbát, a ruku obalenú zelenou chakrou si priložila na miesto, kde malo byť to zlomené rebro, nech si aspoň trochu zmiernim bolesť. Cítila som sa otrasne, točila sa mi hlava, po brade mi tiekla z kútikov úst krv. Pravú ruku som si už ani necítila, nie, nemala som ju zlomenú ani narazenú, pravdepodobne to bolo kvôli používaniu Hakke Kusho. Prinútila som sa posadiť sa, prinieslo mi to veľkú bolesť, na čo som sykla a zanadávala si popod nos.
Následne som sa snažila postaviť, ale akonáhle som sa postavila na nohy, okamžite som padla na zem, pretože mojim telom prebehol prúd bolesti vychádzajúci práve z mojej hrude, z čoho som usúdila, že nemá cenu sa o to ďalej pokúšať.
Zdvihla som pohľad. Doširoka som roztvorila oči, keď na mňa letel z obrovskej výšky prúd vody. No ešte toto mi chýbalo... Prebehlo mi mysľou. Bolo mi jasné, že takéto niečo bude bolieť, nemohla som sa však poriadne hýbať, nemala som odtiaľ ako ujsť. Aktivovala som Byakugan. Okamžite. S bolesťami som zdvihla rotvorenú dlaň proti vode. Keď bola tesne nado mnou, potichu som vyslovila názov techniky. Hakke...Hasangeki... Proti vode sa náhle vyrútil "vír chakry", ktorý by ju mal poslať preč. Túto techniku som ale musela použiť s ľavačkou, pretože pravačka už toho nebola schopná. Toto bolo to posledné, čo som dnes ešte zo seba vytiahla. Nie len že som skončila s menším množstvom chakry, cítila som sa otrasne. Pomaly som prešla do ľahu a takým trochu prázdnym pohľadom som sa zadívala na oblohu, už s opäť deaktivovaným Byakuganom.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Seito Senju Thu Dec 11, 2014 8:10 pm

Situace se nevyvíjela vůbec dobře. Podařilo se mi zachránit Kena, ale Fu byla stále v ohrožení. Pak jsem uviděl, jak Shiranui zkombinovala útoky, ale moc velký vliv to na sochu nemělo. Tím hůř, že Zetsu využil olej spíše ve svůj prospěch a poslal ho dolů na Fu.
Musel jsem teď jednat přesně a rychle. Vytáhl jsem jeden z kunaiů a vyhodil jej do vzduchu. Můj záměr byl takový, aby kunaiu ve vzduchu opsal malý oblouk a pak dopadal směrem na hlavu sochy, kde se právě nacházel i Zetsu. Aby se to však podařilo, muselo to všechno klapnout na vteřiny přesně.
Druhý úkol byla samozřejmě záchrana Fu. Byl jsem ještě od sochy dostatečně daleko, ale ruky se začaly nebezpečně přibližovat. Vytáhl jsem další kunai a hodil ho směrem k Fu. Dost mi nahrála její technika, protože by měla na chvíli rozdělit vodu a tím vytvořit malý prostor. Samozřejmě tam bude teď i trochu horko od toho, jak hoří olej, ale snad nebude žár až tak nepříjemný. Dráha letu hozeného kunaie musela být však přesná. Nesměla trefit ani žádnou z pohybujících se ruk ani Fu. Věděl jsem, že mě určitě jedna z ruk zasáhne, ale risknout jsem to musel.
Pokud všechno vyšlo tak, jak bylo v plánu, teleportoval jsem se k Fu, chytl ji za ruku a chystal se ji přesunout pryč. Najednou se vyřítili jedna z ruk a zasáhla mě do boku. Fu jsem však držel pevně, takže když mě to odmrštilo, teleportoval jsem se k původnímu kunai na místo, kam jsem přesunul i Kena. Přistání nebylo zrovna hladké kvůli ráně, kterou jsem obdržel, ale podařilo se mi zastavit tak, aby to nijak neublížilo Fu. ,,Zatím si odpočiň. Zvládla jsi to dobře."
Teď se dostávám k hlavní části. Jestli jsem byl totiž ve všech fyzických výpočtech a zákonech naprosto přesný, tak by měl prvně jmenovaný kunai teď pozvolna dopadat nad hlavu sochy. Poskládal jsem pečetě a kolem ruky se mi začala tvořit technika, kterou jsem chtěl použít. Jako další jsem použil Hiraishin a objevil se nad sochou. Zaměřil jsem Zetsua a mířil na něho s mojí technikou, která se už zformovala do finální podoby. ,,Suiton: Koka Suijin." Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 200px-Koka-Suijin-2 Pokud bylo všechno štěstí nakloněno na naší stranu, tak by to mohlo vyjít. Pokud ne, tak jsem byl připraven teleportovat se jinde a vymýšlet nový plán. A hladit si bok, protože na něm budu mít od sochy pěknou modřinu.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru