Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hranice země Ohně

+11
Sasuke Tobirama
Niboru no Kentaro
Uchiha Benjiro
Katashi Aokawa
Sakura Haruno
Daisuke Utsushi
Yume Sarutobi
Hitomi Yamada
Sarutobi Sen
Hebi
Assasin Senju
15 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Hranice země Ohně Empty Hranice země Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 18, 2013 9:23 pm

Hranice země Ohně Images?q=tbn:ANd9GcSOSyAak9mQ5SsDHgWD-Sk-gNV-J2s2M5B5XPe4MKmDp74aGZ8gJA
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Thu Jul 18, 2013 9:26 pm

Stál jsem před malou jeskyní. Had, který mi čouhal z pláště zasyčel. Přede mnou stál malý chlapec. Spíše byl připevněn ke čtyřem zemním kůlům. Měl roztrhané tričko a na břiše se mu rýsovala jasná pečeť se složitým vzorem. Bylo těžké ji prolomit, ale už jsem byl blízko. Hlídkovali kolem mí edo tensei ANBU, které jsem nedávno oživil. Za chvíli se rozpadnou, ale to nevadí. Mým cílem byl ten chlapec.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Jul 19, 2013 10:41 am

Sen Sarutobi

Po únavnej ceste ktorú sme za sebou preskákali som pristál na neďaleký strom, posledné miesto kde som naposledy stratil stopu po zvuku týmu. Cítiac vinu n pleciach, posledný tým ktorý sa stratil som viedol ja, ale o tom som pomlčal. Skladajúc si kapucňu z tváre, nechávajúc si masku som zoskočil na zem potichu ako keď mačka pristane na všetkých 4roch a rozhliadol som sa, kým som dal rukou znamenie. Vzduch bol čistý tak mohli zoskočiť aj oni, tentoraz som ale vedenie vložil do ruky sestry, ktorá by mala ako senzibil pocítiť jeho čakru aj keby bola potlačovaná. Bezvetrie aké vládlo mi ale nedalo mnoho do spokojnosti, nechal som ich pracovať a sám som sa vydal preskúmať do blízkeho okolia terén, kým si po dosť namáhavej ceste odpočinuli. Potrebovali to, ja ale nie čo sa výdrže týkalo. Mal som jej takmer ako Uzumaki.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 10:51 am

To, že jsem dlouho nic nedělala, se trochu odrazilo. Cesta do Konohy byla sice delší, ale právě proto mě to trochu unavilo. Když jsme seskočili ze stromu, rozhlédla jsem se. Byl tu až moc velký klid na to, že nám unesli lištičku. Vůbec se mi to nelíbilo. Kage klobouk jsem si sundala u Assasin v kanclu, takže nepřekážel. Chtěla jsem si přivolat zbraň, ale nechtěla jsem prozatím použít chakru. Čekala jsem tedy, až nás Yume povede dál.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Yume Sarutobi Fri Jul 19, 2013 11:00 am

Cesta sem mi přišla povědomá, častokrát jsem se sem vydávala hledat bratra, když se zrovna ztratil a někde se jako obvykle toulal, ale to už bylo dávno. Zastavila jsem se stejně jako ten ANBU, věděla jsem, že teď je čas na mě.
Tak devítiocasý, podíváme se, kde tě máme.
Poskládat tak automatické pečetě, zavřít oči, nevnímat žádné okolní zvuky, soustředit se na určitý bod..
Cítila jsem chakru Mizukage, skoro hmatatelná, chakru svou i ostatních zde, ale já pátrala dál. Nepochybně tam byl Kyuubi, jeho chakra se nedala ničím potlačit.
"Našla jsem tě.." Krátce jsem se zamračila.
"Je tam spousta chaker. Ale takové, těžko se dají rozpoznat. Kromě Kyuubiho je tam jedna obrovská rovnající se té vaší Mizukage, ne ji převyšující, jako kdyby odněkud čerpala neustálý zdroj síly. Kolem ní asi skupina dalších osob, s chakrou menší, rovnající se Jouninovi nebo chunninovi" Potom jsem otevřela oči, porozhlédla se kolem, ten ANBU zmizel, nevadí, sama jsem se vydala do středu lesa, za zdrojem Kyuubiho chakry.
Yume Sarutobi
Yume Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 48
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 11:05 am

Dorazil jsem jako poslední. Línou chůzí jsem došel k Mizukage a znuděně si nasadil masku, přičemž jsem si povzdychl. Už je to dlouho co jsem jí měl na sobě.. ten smrad keramiky mi nechyběl. Rozhlédl jsem se kolem sebe a pod maskou se ušklíbl. Tahle země vypadá všude stejně.. jak trapné.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 11:06 am

Přivřela jsem oči a pozorovala Yume. Když nám tak řekla, co tam všechno je, byla jsem překvapená. Za prve mě překvapily její schopnosti, které opravu byly na vysoké úrovni, za druhé počet osob a síla chakry.
,,Tohle bude zajímavé." pousmála jsem se a vydala se za Yume. Jestli má někdo stejně vysokou chakru jako mám já, tak to bude síla. Moje je vysoká jen díky pečeti.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Fri Jul 19, 2013 11:21 am

Čirou náhodou byl jeden z ANBU také senzibil, pocházel z Kumogakure. Sdělil mi, že jsou zde vetřelci. Ošklivě a krvelačně jsem se ušklíbl. Přestal jsem se zkoumání pečetě. Sám jsem složil jednu pečeť. "Tailed beast extraction technique!"
Hranice země Ohně 20120209223347!Tailed_Beast_Extraction
Měl jsem před jeskyní 4 ANBU, kteří hlídkovali. Bude dost dlouho trvat, než Kyuubi pronikne ven. Pečeť byla opravdu dost silná.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Yume Sarutobi Fri Jul 19, 2013 11:52 am

Dovedla jsem skupinu až k menší jeskyni uprostřed lesa, pěkně skryté místečko. Hned na tom místě jsem znovu zkoumala chakra, Kyuubiho chakru už museli pocítit i ti, co senzibilové nebyli.
"Je to tady. Uvnitř je cítit chakra 4 osob, potom Kyuubiho a další silné osoby, zjevně velitele.." Odpověděla jsem rázně. Vejít dovnitř bude jednoduché.. Ven už rozhodně ne. Čekala jsem na rozkazy.
Yume Sarutobi
Yume Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 48
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Jul 19, 2013 11:54 am

Sen Sarutobi

Moja stopa čakry ale úplne zmizla z ich dohľadu a ani Yume m nedokázala zamerať. Opustil som ich snáď rovnako ako som opustil moju jednotku Anbu pred pár dňami? Moje kroky totiž viedli mimo jaskyňu kde mala byť odohraná záchrana Kyuubiho, moje kroky viedli na opačnú stranu čím som sa od jaskyne vzďaľoval.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 12:19 pm

Doplížili jsme se až k jeskyni. Do nosu mě hned udeřila chakra, která patřila Kyuubimu.
,,Počkat, když je Kyuubi zapečetěn, chakra by neměla být tak silně hmatatelná, ne?" zamračila jsem se. ,,Že by se pokusili ho dostat ven?" napadlo mě. Tohle bude hodně těžký, jestli je to pravda a Kyuubi se dostane ven.
,,Dobře, budeme předpokládat, že se pokouší z něj dostat Kyuubiho, což znamená, že se bude soustředit na jinchuurikiho a na nás pošle ty ostatní spojence. Použijte klony, abychom zjistili schopnosti a úroveň nepřátel. A dál se uvidí. Hlavně si dávejte pozor." dodala jsem.
Poskládala jsem pečetě. ,,Hyouton: Kouri Deisuku no Jutsu." ve vzduchu se utvořilo 5 neviditelných disků, které čekaly, až je namířím na cíl.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 12:21 pm

Jelikož jsem sledoval pohyb všech ve skupině, protože opatrnosti není nikdy dost, všiml jsem si, že nám chybí ten ANBU. "Myslim, že nám někdo zmizel." Už to začíná .. věděl jsem, že to s nima nebude v pohodě. Hitomiin rozkaz jsem přenechal pro tu dívku, nehodlal jsem použít chakru dokud neuvidím nepřítele.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Fri Jul 19, 2013 12:30 pm

Tři ANBU přiskočili před nepřátelé. ANBU z kumo zůstal vzadu.
Hranice země Ohně 300px-Brid-Masked_ANBU_Captain Hranice země Ohně 300px-Unnamed_ANBU_CaptainHranice země Ohně 300px-Unnamed_anbu_captain_%28ino%29
Všichni tři poskládali pečetě a byli připraveni zaútočit.
Tora - ten s maskou ptáka, zaútočil jako první.
"Fuuton: Kazekiri no jutsu!"Hranice země Ohně Futon-kazekiri-no-jutsu-o
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Yume Sarutobi Fri Jul 19, 2013 12:59 pm

Mizukage měla naprostou pravdu, pokud je Kyuubi zapečetěn, jen senzibil dokáže poznat, kdo je jinchuuriky. Ale takhle..
"Souhlasím s Vámi Mizukage.." Potom jsem se porozhlédla a všimla si, že ten ANBU chybí.
"Jejich chakry nejsou tolik silné, tuším, že to zvládnete, proto se omlouvám, ale... Ten ANBU zmizel, pokud se jedná o zradu, jen by nám to zhoršilo a je to na zodpovědnost Konohy." Podotkla jsem, ale nemohla se odtud nijak vzdálit, nemohla jsem nechat ninji z Kirigakure samotné.
Jestli je to nějaká bouda..
Vytvořila jsem Dotonového klona a poslala ho směrem do jeskyně, jenže odtud se ozval vítr. Pohotově jsem poskládala pečetě.
"Doton: Droryuheki!" Rány ochránila Dotonová stěna, taková menší a já jsem Mizukage s jejím ANBU navigovala na přesnou pozici každého ANBU. Jenže ten nás ANBU se nevracel.
Kso..
"Omlouvám se Mizukage, ale musím ho jít najít.." Podotkla jsem, věděla jsem, že tohle pro ně bude hračka, dělal mi starosti spíš ten, co získával chakru Kyuubiho a vydala se hledat toho ANBU, jen já ho mohla najít.

/ Omlouvám se, ale v půl 4 odcházím a vracím se až zítra odpoledne. Sen má dovoleno manipulovat s mou postavou ^^
Yume Sarutobi
Yume Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 48
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 1:07 pm

Ten ANBU je pryč? Nijak jsem na to nestihla zareagovat. Mířila na nás větrná smršť a já se soustředila na svou techniku. Naštěstí Yume před nás postavila stěnu, která nás před útokem ochránila. Přikývla jsem, čímž jsem Yume dala povolení, že může odejít.
Já jsem mezitím poslala disky na všechny ty ANBU. Jejich ostří je ostré, mohly je poranit, pokud by je zasáhly. Já si mezitím poskládala pečeŤ a rychle se rozhlédla kolem, jestli je Daisuke v pořádku. Do jeskyně se ještě chvíli nedostanem.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 1:15 pm

"Super, věděl jsem, že se na nás ty konožáci vykašlou, není na ně spolehnutí." Tim líp pro mě.. stejně se s nima pracuje blbě.. Pomocí Kirigakure no Jutsu jsem zahalil bojiště mlhou a sundal si svou ANBU masku. Pitomá maska, zmenšuje mi zorné pole.. Připravil jsem se do bojové pozice a vyhlížel nepřátele.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Fri Jul 19, 2013 1:18 pm

ANBU se nijak nebránili. Ledové disky je zranili a delegace z Kiri mohla vidět, že jsou jen edo tensei. ANBU s kočičí maskou poskládal další pečetě. "Katon: Goukakyuu no jutsu!" ANBU s maskou ptáka se nadechl a s fuutonem posilnil katonovou techniku. Neviděli jsme nepřítele, ale to nevadilo. ANBU s maskou prasete poskládal pečetě a bojiště obehnaly čtyři sloupy. "Raiton: Shichuu shibari!"Hranice země Ohně 320px-Shichu_Shibari
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 1:33 pm

Bylo mi jasné, že ohnivá koule nepoletí přímo na nás, jelikož stříleli naslepo, ale byla nasměrována nabezpečně blízko a to se mi nelíbilo. Poskládal jsem pečetě a že jich nebylo málo.. "Suiton: Daibakufu no Jutsu!" Obří vlna se hnala přímo na katon.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 1:42 pm

,,Edo Tensei?!" vykřikla jsem, když jim ty disky neudělali nic. To je vtip?! To už po nás vypustili Katon posílený větrem. Pokusila jsem se uskočit pryč. Místo mě zareagoval Daisuke, který vyvolal obrovský vodní vír. Já jsem mezitím čekala na větvi. Kousla jsem se do rtu a krev so rozmázla po pečetích, které jsem měla ruce. ,,Kuchiyose no jutsu!" Přivolala jsem princeznu Yuki. Nemusela jsem jí nic vysvětlovat. Objevily se kolem nás čtyři kamenné sloupy. Seskočila jsem větev. Sloupy se mezitím začaly nabíjet raitonem. Yuki se rozeběhla a do jednoho z nich svou velikostí narazila. Přeci jen, liška velikosti Gamabunty nějakou tu sílu měla, aby se sloup rozbil. Věděla totiž, že blesky jí neublíží, když je jimi nabitá.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Fri Jul 19, 2013 1:53 pm

Jeden sloup, který se nabíjel se rozbil. Technika Edo tensei dosáhla na své dno a ANBU se svévolně rozpadli. Ještě předtím, než zmizeli všichni tři promluvili, "Sumimasen," jejich poslední slova a pak byli pryč.
Mezitím v jeskyni
"Kso," neudržel jsem se a udeřil Kyuubiho jinchuuriki do pečetě. Extrakce bijuu trvala příliš dlouho. Kyuubiho jinchuuriki zakřičel a obalil se čakrou. Konečně to začalo, já jsem se musel zbavit těch dvou, ale nemohl jsem se dostat pryč. Přišel čas na mé eso..
"Kuchiyose: Edo tensei" nová rakev se objevila na bojišti.

Nagato se pomalu vypotácel ven a z jeho těla se začalo odpařovat. Neváhal, natáhl ruce a začal pohlcovat mlhu.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 2:06 pm

"Postarej se o ně, tohle nebere konce, musíme jednat, kdo ví kolik jich tam ještě má, já jdu dovnitř. Zůstaň tu a snaž se upoutat jeho pozornost." Vběhl jsem do jeskyně. Je to největší kravina, co jsem kdy udělal, doufejme, že to vyjde.. Běhal jsem po jeskyni a šel po stopě kyuubiho chakry, kterou by cítil snad i člověk bez nosu.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 2:18 pm

ANBU se najednou rozpadli. Co se to sakra děje? Než jsem se ale stihla rozkoukat, Daisuke mizel v jeskyni.
,,Co? Daisuke, ne!" zakřičela jsem za ním, ale to už byl pryč a přede mě se postavil Nagato. O krok jsem ustoupila. Mezitím se Kyuubiho chakra zvětšila. To ne! Ještě chvíli a bude fakt zle....
Mlha začala díky Nagatovi mizet a já venku zůstala sama. Jít do něj silou nemá smysl, když je Edo tensei, v tom případě vůbec nemá smysl na něj útočit pomocí jutsu, abych zbytečně neplýtvala chakrou. Takže něco zkusím a uvidíme, jestli to vyjde.
,,Yuki, buď prosím připravena." poprosila jsem svou obří lišku. Naštěstí se se mnou teď nehádala. Pomocí pečetí jsem vytvořila vodního klona a sním jsem se rozeběhla proti Nagatovi. Za běhu jsem skládala pečetě. Klon šel z jedné a já zdruhé strany.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hebi Fri Jul 19, 2013 2:32 pm

V jeskyni

 Stalo se to, co jsem nechtěl. Jeden ze skupiny nepřátel se oddělil a šel přímo na mě. Nechal jsem kyuubiho kyuubim a chystal jsem se na techniku.


Venku

  Nagato natáhl ruce a z prstů mu vystřelily rakety, namířili na Hitomi a jejího klona.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Jul 19, 2013 2:37 pm

Vešel jsem do místnosti, kde jsem uviděl nějakého chlapce, dle všeho to byl právě ten kyuubi, pro kterého jsme přišli. Vida, našel jsem ho, někde tu ale musí být jeho únosce, ta holka říkala, že jeho chakra je rovná té Hitomiiné. Neotálel jsem ani vteřinu a celou jeskyni jsem pomocí Kirigakure no Jutsu zahalil mlhou. Doufám, že mi to alespoň nějak pomůže.. podceňovat ho nesmím, musím být ostražitý.. dával jsem si pozor na své okolí a byl jsem připraven reagovat.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Jul 19, 2013 2:45 pm

Jen tak tak jsem se raketám vyhla, bylo to opravdu těsné. A to tak těsné, že mi to ustřelilo několik pramínků vlasů, což mě naštvalo. ,,Mě nikdo stříhat nebude!" zavrčela jsem.
Klon už takové štěstí neměl. Jen co ho rakety zasáhly, zmizel. Bylo to ovšem v takové vzdálenosti, že když se klon rozpadl zpět na vodu, Nagata to ohodilo. Pousmála jsem se a složila jsem poslední pečeť. Jelikož byla od vody i země, dotkla jsem se rukou země.
,,Hyouton: Hyourou no Jutsu." šeptla jsem. Všechno, co bylo mokré okamžitě zmrlzo. Zemí počínaje, Nagatem konče. Kompletně celý Nagato zamrzl a já doufala, že to tak chvíli zůstane, než vymyslím, co dál. Kousla jsem se znovu do rtu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hranice země Ohně Empty Re: Hranice země Ohně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru