Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kassai HlavníMěsto

+6
Nukenin
Tobiru Senju
Shinobi
Hikaru Hyuuga
Tor Vizsla
Assasin Senju
10 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:19 pm

First topic message reminder :

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Coronation_Plaza
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Aug 30, 2013 7:23 pm

"To doufam. Dej mi chvili a rikal jsem ti ze pokud pujde do tuheho mas utect ne? Tak proc jsi kruci neutekla?"
V jedne veci mela pravdu dalsi boj by byl hodne tezky jelikoz jsem mel dost malo cakry na to abych pouzil nejakou z technik nastesti Byakugan moc cakry nepotreboval ale zbytek technik byla jina vec. "Dej mi chvili zpamatuju se a pak prohledame jeste mesto." Kdyz jse videl co se delo nemel jsem moc na vyber. Rychle jsem vstal a z posledni zbyvajici cakry jsem kolem me a Kiilu udelal Hakkeshō Kaiten (vír proroctví)
Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Scaled.php?server=841&filename=kaiten
Tohle byl muj limit po technice jsem slysel jeho slova a temer se uz ani nemohl hybat. Moje cakra byla na hranici zdraveho minima. Muj Byakugan se deaktivoval a ja doufal ze se uz nikdo neobevi. Mel jsem spalene konecky prstu a moje telo bylo tak tezke ze jsem padl na kolena a nemohl ani zvednout ruku.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 30, 2013 8:12 pm

"Protože jsem měla Kawarimi! Nic by se mi nestalo!" Ohnivou vlnu zastavil svým Kaitenem, takže jsem své Kawarimi nemusela ani použít. No skvělé. Když Hikaru zkolaboval a ten chlápek zemřel, povzdechla jsem si. Jasně, a to jeho tělo přenesu jak? "Sorry, chlape, ale nemám čas tě nosit do Konohy a tam tě pohřbívat..." Takže jsem jeho tělo jednoduše zapálila a nechala jsem ho shořet na popel. Stejně by o tom neměl vědět, jestli teda neexistuje nějaké nebe. Udělala jsem klon a s jeho pomocí jsem vzala Hikarua a vydala jsem se s ním směrem do Konohy.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Aug 30, 2013 8:18 pm

Bylo mi lito ale ja nemohl nic delat. Kdyz me Killu vzala. "Az prijdu dio vesnice tak dazidim aby jsi mel radny hrob. A lide vedili ze jsi byl timto bojem jsi si zaslouzil mou uctu. Odpust ale nejsem schopen ti splnit tve posledni prani . Ale slibuji ze budes mit hrob kde bude tve jmeno. Vedle tve rodiny. Doufam ze pro tvou dusi bude alespon toto polechcujici okolnost a bude odpocivat v pokoji." Proslo mi hlavou. A pak uz jsem zmizely.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 18, 2015 6:05 pm

Po dvou hodinkách cesty, jsme se konečně dostali na území Hi no Kuni. Respektive do hlavního města Kassai. S povzdechem jsem se zastavil na náměstí a koupil jsem si krabičku cigaret. Hned jsem si jednu strčil do pusy a zapálil si.
"Okey, jsme už v Hi no Kuni. Nějaké plány jak před Konohu? Mohl bych nás tam dopravit vzdušnou trasou, ale je to až moc nápadné. Jsi senzibil, pokud se nepletu. Je potřeba snížit naše chakry, aby nás nikdo nenašel a nepodezříval. Pak počkáme na Uchihu a tadáá do Oto, co ty na to?" Zazubil jsem se na Mizuki a vydechl z úst kouř. Pak jsem si otevřel flašku s vodou a napil se.
"Mám fakt chuť někomu dát přes pusu." Sykl jsem a koukal se na lidi okolo. Neměli jsme čelenky ani žádný znak toho, že by jsme byli z Oto, proto si nás nikdo nevšímal. Pak mě napadl ale ještě lepší nápad. Sjel jsem Mizuki pohledem a usmál se.
"Nebo...snížíš naše chakry natolik, že budeme normální lidé. A budeme hrát páreček milenců na své předsvatební cestě." Cukl jsem obočím nahoru s šibalským pohledem. Během cesty se mi podařilo zapomenout na toho hajzla, co se vydával za Reinu, takže vystoupila zase má lepší nálada.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 18, 2015 6:32 pm

Hlavné mesto Kassai bolo celkom pekné. Páčilo sa mi to tu. Trošku som sa rozžiarila a sledovala všetko naokolo. Bolo tu mnoho obchodov a ja som všetko obzerala. Potom Tatsuya začal plánovať, ako sa dostať pred Konohu. "Moc zložité plány, modrovlások. Neviem znížiť chakru niekoho iného, len tú svoju. Vždy som pracovala sólo v utajení..." Poznamenala som, potom prišiel s tým nápadom milencov, no určite do toho by som mu neskočila aj keď možno...
"Máme ísť pred Konohu a v dostatočnej vzdialenosti čakať na Uchihu, takže ani toto nepôjde." Mrkla som naňho a pozrela som sa mu do očí. Ešte sme mali čas ísť pred bránu Konohy. "Mimochodom mal si mi kúpiť pyžamo a ak budeš dobrý, tak si ho možno oblečiem... Ktorékoľvek vyberieš..." Navrhla som mu s úsmevom. Mala som celkom dobrú náladu ani neviem prečo. Najskôr to bolo Tatsuyom, na ktorom som zbadala, že zabudol na toho týpka z Oto...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 18, 2015 6:54 pm

Když mi na to neskočila, jen jsem se zasmál a tvářit se chvilku sklesla. Pak jsem jen dokouřil cigaretu a nedopalek jsem odhodil. Pití jsem schoval do báglu a založil si ruce do kapes.
Došel jsem těsně před Mizuki a nadvzedl obočí.
"Hmmmm, opravdu kterékoliv?" Radši jsem se ujistil, když to řekla, nemůže to už vzít zpátky a já jsem se jen mile usmíval, jako kdybych byl největší anděl na této zemi, i jsem byl přesnej opak a už teď jsem vyhlížel nějakej obchůdek.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 18, 2015 6:59 pm

"Prečo nie? Aspoň uvidím aký máš vkus." Zasmiala som sa, čakala som skôr niečo také, kde bude čo najmenej látky... Momentálne som mala takú hravú náladu, takže som to akceptovala a skôr som sa tešila, čo presne vyberie. Vlastne bola som ako malé dieťa, mala som ako by hviezdičky v očiach a strašne som sa tešila. Detstvo som nikdy neprežila, takže sa to možno prejavovalo práve teraz. "Snáď nebude vadiť, že sa chvíľku zdržíme čo?" Opýtala som sa, pre istotu, ale pochybovala som, že by mu to vadilo. Teraz som si uvedomila, že som v živote nedostala darček od niekoho ani neviem, čo som to mala za život...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 18, 2015 7:10 pm

Po tom co všechno Mizuki řekla jsem měl jen vykulený oči a pootevřenou pusu. Trošku jsem se zamračil, ale hned potom jsem se zasmál.
"Nevěřil jsem, že to někdy řeknu, ale mám na tebe fakt špatnej vliv zrzko." Zuzubil jsem se, levou ruku nechal v kapse a pravou jí chytl přes ramena a došel k jednomu obchůdku, který se mi zalíbil. Ten název "eroticshop" byl poněkud na oko přehnaný, ale tady mají vždycky nejlepší věci.
Šli jsem tedy dovnitř, až ke spodnímu prádlu, respektive k nočnímu oblečení a já se mohl kochat.
Chvilku jsem jen tak stál a sledoval, co by se mi asi tak líbilo.
Stačila chvilka a měl jsem vybráno a byl jsem si jistý, že toto je ideální.
Spoiler:
Vzal jsem ho a ukázal Mizuki. Neměl jsem moc rád barvy, já byl zastánce černé a bílé, ale co už. Vždycky jsem to většinou sundal strašně rychle, nebo se kochal, nebo to roztrhal a na nic nečekal. V tomto jsem si byl ale jistý. Nejspíš mě odhadovala na typ, který by si vybral pyžamo s nějakýma podvazkama, ale to mi připadalo nepřirozené a ve skutečnosti to ani tolik sexy nebylo.
"Tak co? Souhlasíš?." Usmál jsem se na ní a doufal, že to příjme a i kdyby ne, prostě bych to koupil, tak jako tak.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 18, 2015 7:23 pm

"To vieme obaja, že ty ma len kazíš..." Usmiala som sa, momentálne mi to nevadilo, že ma trošku kazil, predsa bolo na čase si trošku užiť zábavy ...
Zaviedol ma do ero shopu, nikdy som v takomto obchode nebola a boli tu veľmi zaujímavé pomôcky. Prešli sme k spodnému prádlu, skôr nočnému. Vtedy mi vybral nejaké zaujímavý kúsok. Sama som nevedela ako v tom budem vypadať, ale pokrčila som ramenami. "Si si si tým naprosto istý? Nechceš to zvážiť. Je tu toho mnoho." Poznamenala som a zapozerala som sa naokolo, boli tu rôzne nočné oblečenia a on si mohol vybrať.
Mohol zbadať, že som sa začala červenať, pretože bolo to také dosť ... ani neviem jednoducho som mala taký hanblivý pocit. Musela som sa však usmiať, keď som videla kostým zajaca, teda trošku v ero podaní... Prišla som k tomu panákovi a rukou som prešla po tých zajačích ušiach toho kostýmu. Vypadalo to celkom kawai. Čakala som na výsledné rozhodnutie, bolo to na ňom.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 18, 2015 7:33 pm

"Pff, to je jedno, nikomu to stejně nevadí a tobě to neuškodí si užít trochu zábavy." Zazubil jsem se na ní a když se koukala na to spodní prádlo, všiml jsem si jejího zčervenání. Když však přešla ke spodnímu prádlu, kde byly zaječí ouška, pohled mi sklesl a já zakroutil hlavou na protest.
"Nejsem pedofil, zajíčky ne." Zakroutil jsem nekompromisně hlavou a došel blíž k ní. Naklonil jsem se k uchu a usmál se.
"Já provozuju o trošku, no, tvrdší styly tohoto...tréningu, jestli se to tak dá nazvat." Usmál jsem se na ní a kousl jí do ucha. To pyžamo co jsem vybral jsem dal už prodavačce a zaplatil. Ani jsem nevěděl proč, ale kdyby na sobě měla nějaké zaječí oušky, fakt bych se cítil jak pedofil.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 18, 2015 7:51 pm

"Veď to vypadá kawai!" Namietala som, keď v tom ma zahrýzol do lalôčku. Trošku ma to zabolelo, ale zároveň mnou prešlo menšie rozrušenie, trošku ma to vyviedlo z miery. Viac som sa očervenala a celá červená som vyšla von z obchodu. Srdce mi o niečo viac bilo a zahrýzla som si do spodnej pery. Z hlboka som sa nadýchla a pozrela sa na Tatsuyu.
"Toto mi nerob... ty tupelo!" Povedala som ešte stále červená. Neviem prečo, ale stále mi bilo srdce a keď som sa naňho pozerala mala som menšiu chuť ho znova pobozkať, ale snažila som sa to ignorovať. Radšej som sa zrazu zamerala na misiu, než na Tatsuyu. "Pôjdeme normálne pred brány, ale stále trošku ďalej od nich. Budeme ho čakať, kým sa objaví. Nič zložité netreba robiť. Len čakať a dúfam, že nebudeš vymýšľať blbosti. " Upozornila som ho a pramienok vlasov som si dala preč z tváre, popri tom som si upravila katanu a čakala na jeho reakciu, pomaly som sa vydala už von z tohto mesta smerom ku Konohe.
(Presun)
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 18, 2015 7:55 pm

Zakroutil jsem hlavou. Neměl jsem rád kawaii věci. Měl jsem rád sexy věci. Kawaii byl spíš výraz na malé děti, které jsem neměl rád, stejně jako malá roztomilá stvoření. Mizuki byla prostě sexy, tak proč by nemohla mít sexy prádlo, no ne?
Když jsem ale viděl tu její reakci, jen jsem se spokojeně usmál a pobaveně došel za ní ven.
"Ale no táák, na toto si zvykej." Vyplázl jsem na ní jazyk a tašku s pyžamem strčil do báglu. Aspoň jsme měli nějaký suvenýr z Hi no Kuni, neee?!
Když se znovu zaměřila na misi, jen jsem kývl a vydal se rovnou za ní.
"Tse, proběhne to v klidu, pokud ten Uchiha nebude vůl a bude dělat to co je plánu."

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 6 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru