Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kassai HlavníMěsto

+6
Nukenin
Tobiru Senju
Shinobi
Hikaru Hyuuga
Tor Vizsla
Assasin Senju
10 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:19 pm

First topic message reminder :

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Coronation_Plaza
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 14, 2013 9:51 pm

Tohle je i na genjutsu moc šílené. I přesto jsem složil pečeť tygra. "Já jsem Tobiru a co jste sakra zač vy? Duo šílenců?" ušklíbl jsem se a byl na pozoru. To samé i mí společníci. Každý z nich uchopil kunai.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Wed Aug 14, 2013 10:02 pm

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 4DF
Při Tobiruových slovech se dívka zarazila. Jakoby úplně zkameněla a z očí jí začaly téct slzy.
"Šílenců?...Nii-san...on řek...šílenců?" Zadržovala slzy jak jen mohla a pak se škaredě podívala na Tobirua.
Její bratr se jen začal smát, ano jak šílenec a znovu si pobrukoval tu písničku.
"Jen klid nee-chan! Pořád si taková dotčená." Znovu se zasmál a pak jen vydechl. Jeho sestra zůstala zatím nehybně stát a plakala.
"Nii-san, ta bytost...zabij ji!" Vykňourala ze sebe a oči ve tmě zhasly. Kolem Tobirua cosi prolítlo, potom kolem jejich společníku s podivným zvuk, jakoby někdo pracoval s drátem...Objevil se znovu u sestry a tak ďábelsky se usmál. Bylo jen na nich, jestli si uvědomí co se děje, nebo zůstanou nehybně stát.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 14, 2013 10:14 pm

Zakroutil jsem hlavou. Když řekla, že nás má zabít odskočili jsme každý jinam, mimo dosah toho zvuku (xD). "Shoton: Rokkaku Shuriken!" máchl jsem rukou a vzduchu zkrystalizoval, zformoval se v shurikeny a mířily na oba dva. Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 10ql4lj
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Wed Aug 14, 2013 10:33 pm

Bylo chytré uskočit, ale i tak Shoruko (bratr Doruko) škubl drátky, které se naply. Už před tím se mihl kolem nich, po celou tu dobu si dělal pastičky právě z drátů. To znamenalo, že špatný pohyb pro ně znamená tržnou ránu na těle. Ano, ty dráty byly pevné a nebylo jich málo, záleželo taky na jejich výstroji.
Když na oba dva letěly kristalické shurikeny, Doruko se na ně podívala, zaměřila si je a dala ruce do pečetě.
"Kage Nui." Slzy jí přestaly téct a shurikeny odrazily stínové nitě. Její bráška se začal jen potichu smát, až se zase dostal do toho hysterického smíchu.
"Dámy a pánové...Hra začíná." Pochechotal se a zatím zůstal nehybně stát ve tmě. Jediné co svět teď osvětlovalo byl měsíc a hvězdy...I tak se Shoroku stále ukrýval a čekal jen na to, jak si poradí s tím, že se nitě řítí na ně.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 14, 2013 10:39 pm

Nerad používám Shouton. Odskočil jsem a byl přilepený na zdi. To samé i mí společníci. "Shouton: Hashou Koryu!"
Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 715k78
teď jsme všichni stáli na jednom drakovi, měli bychom se vyhnout nitím, něco takového by nemělo poškodit krystal. Dva draci se vrhli na ně.
Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 2lid09k
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Thu Aug 15, 2013 1:55 pm

Oba dva jen s údivem koukali na to co Tobiru udělala. Shoruko a jeho pasti na krystal neměli ani nejmenší vliv a koukal jak se k nim dva draci blížili.
"Nee-chááááán!" Samozřejmě že něčemu takovému je těžké se vyhnout a Doruko draka co mířil na ní, zastavila stínovými nitěmi, aspoň na nějakou malou chvilku. Shoruko se snažil drakovi vyhnout, ale cítil jak ho škrábl na noze. Vytáhl kunaie a hodil je na draka s výbušnými lístky.
"Kage Bunshin." Kuneie se zněkolikanásobily a když už byly u draka, vybouchly, byl to výbuch docela dost brutální, vzhledem k tomu, že kunaiu bylo asi 30 s výbušnýma lístkama.
Doruko se snažila draka udržet, ale místo toho přidala na technice a snažila se do tak rozdrtit. Shoruko byl zraněný, ale i tak se k ní dostal a sekl svými ocelovými drápy. Mělo by to způsobit tlak, že drak popraská a na konec se rozpadne. Rozhodně jim to ale dalo dost zabrat a snažili se něco vymyslet, proto měl tým chuuninů čas myslet.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 15, 2013 7:54 pm

Sourozenci byli opravdu vynalézaví, když zaútočili na draka s výbušnýma kunaiema vyskočili jsme na střechu protějšího domu, protože nás výbuch pohltil a popálil. Teď nastal čas na společné jutsu.
Oba chuunini vlastnili vzdušnou podstatu. Poskládali pečetě a vyfoukli proud vzduchu, který zůstal předemnou. "Katon: Endan!" Do vzdušné techniky jsem přidal svou ohnivou techniku a pak se řítila na sourozence. "To je za toho chlapečka!"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Fri Aug 16, 2013 11:46 am

Jejich ohnivá technika byla vskutku působivá a na tuto příležitost Shoruko čekal.
"Suiton: Suijinheki Jutsu." Usmál se a před ním a Doruko se objevila vodní stěna, problém jen byl vtom, že jejich technika byla silnější, proto se voda hned po nárazu ohně vypařila celá. Oba dva z toho byly dost vedle.
Shoruko se usmál a vystoupil ze tmy. Jeho obličej byl dost podivný, vypadalo to jakoby měl přišité kůže na obličeji od různých lidé. bylo to dost nechutný a poměrně i depresivní. I tak ale vytasil své zoubky a pomocí Shunshin se dostal až za Tobirua a snažil ho drápy škrábnout přes záda. Aby měl jistotu, tak Doruko použila Stínovou spoutací techniku na jeho dva parťáky, tudíž se nemohli ani pohnout a bylo jen na Tobiruovi, jestli dokáže být až tak rychlí, aby se Shorukovému rychlému útoku vyhnul.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 16, 2013 9:19 pm

Bylo vychytralé, když použili Suijinheki. A pak byli mí přátelé svázání aza mě se dostala Doruko. Nebyl jsem tak rychlý jako ona, ale podařilo se mi seskočit na zem. Na zádech jsem měl krvavé šrámy. Bylo to zlé, byl jsem tu sám. Ale neotálel jsem, když jsem padal skutálel jsem se a otočil na Shoruko. "Gamayuudan!"Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Gamayudan-o
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Fri Aug 16, 2013 9:54 pm

Když se Shorukovy podařilo ho trefit, nadějně se usmál, ale když se ta radoval, nestihl Tobiruovi uhnout a olej ho celej zmáčel.
"Ty idiote!" Zařvala na něj jeho sestra Doruko, jenže stínové spoutání nesměla zrušit, naopak se stíny pomalu blížili k jejich krku, aby se udusily. Shoruko byl olejem pocákaný a tak začal zmatkovat...byl to prostě vůl, ale i tak se dost naštval.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 16, 2013 10:13 pm

Moji společníci měli na mále. Ale Shoruko byl zmáčený olejem, za chvíli z něj bude smažená hranolka. Kousl jsem se do prstu. Skládal jsem pečetě. "Ninpou Kuchiyose: Yatai Kuzushi no jutsu!" Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Ninp%C5%8D-kuchiyose-yatai-kuzushi-no-jutsu-oNa Doruko padala Gama, žába velikosti menšího domku.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Sat Aug 17, 2013 11:57 am

Doruko neváhala a skončila to s jeho společníky dřív než na ní spadla žába, byla rozhodnutá se pro bratra obětovat. Kage Nuii (Stínové nitě) se zabodly do jeho společníků. Před tím už museli být taky dost oslabení, už z toho důvodu, že je neustále škrtila. Byl to konec jak pro ní, tak i pro jeho dva společníky. To si ale Shoruko neuvědomoval. Ke své sestře nic necítil, proto se jen koukal jak na ní spadla žába a podíval se na Tobirua s nautrálním výrazem a pousmál se. Shoruko...Nebyl tak úplně z klanu Nara, i když se o nich říkalo že jsou to dvojčata. Jeho DNA bylo pozměněno v laboratořích a to způsobovalo taky jeho rudě zářící oči a našité kůže na obličeji, které si začal pomalu strhávat.
"Toto...byl velmi špatný krok." Zasmál se Shoruko a stáhnul ze sebe tu slupku na obličeji. Vypadal úplně jako Orochimaru, až na jeho oči, které byly rudé. Kdo ví, co to bylo za monstrum.
Jeho ocelové a dlouhé drápy se obalily chakrou. Stačil jeden šleh rukou.
"Juuha Shou!" Křikl s úsměvem a na Tobirua se řítil obří chakrový bumerank spojený s elementem vzduchu. Byla to je nejlepší technika, přeci jen to byl pořád chuunin. Výhodou v této technice bylo, že bumerank mohl řídit i on sám, proto by měl Tobiru vetší problém se mu vyhnout, protože jestli ho zasáhne přímo, dokáže jehotělo rozpůlit na dvě části...Jediný Shorukův problém byl, že nemyslel na tu žábu...dostane snad z toho nějaké ponaučení?

Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 17, 2013 6:59 pm

Ne!! Vykřikl jsem, když moji společníci padli. Ne...Ne...moje první mise a já..Polkl jsem na prázdno. V mém nitru se vzedmula vlna nefalšovaného vzteku a nenávisti. Kdybych byl Uchiha, určitě bych probudil Sharingan. Tohle neměl dělat.Jeho technika mě docela znepokojovala, i přes můj hněv jsem dokázal uvažovat. Vzduch posiluje oheň. Vyskočil jsem do vzduchu skládal pečetě. "Katon: Endan!" Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Katon-endan-o
Ohnivou bombu jsem namířil přímo proti té větrné technice, katon by měl vybouchnout a měl by být výbuch posílen větrem. Gama zvedla pracku a chytila mě do ní, pak mě postavila na svou hlavu.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Sun Aug 18, 2013 7:24 pm

Vypadalo to, že se boj blíží ke konci. Shoruko se nemohl moc pohybovat a byl zmáčený od oleje. Když Tobiru použil Katon, udělal nejlépe, taky že on to tak nějak tušil a věděl že to je jeho konec, ale nechtěl umřít jako srab.
Právě proto, jak absolutní šílenec běžel proti té technice s melodií, která zněla hned na začátku jejich setkání. Své drápy co měl na rukou si usekl tou druhou a ocelové, dlouhé a ostré ostny hodil přes techniku rovnou na Tobirua. Ať už to byla láva, jeho drápy by to nerozložilo. Navíc oheň vydává i světlo, proto měl za to, že Tobiru ostny neuvidí a zabodnou se do něj.
Technika Shoruko po hodu dostala a on začal hořet, po chvilce byl mrtvý, stejně jako jeho sestra...
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 18, 2013 7:30 pm

Blížil jsem se k místu, kde jsem cítil hodně lidí, kteří postupně ubývali. Musím to stihnout! Už jsem byl skoro u nich a jelikož jsem přibíhal z boku, uviděl jsem ty ostny, jak pronikají ohněm a míří dále na Tobira. Skočil jsem k němu a s Tobirem uskočil rychle na bok. Být tam jen o sekundu později, už by možná žádný Tobiru nebyl. Oba jsme dopadli na záda a já se pomalu postavil a oklepal se. ,,No, asi jsem přišel na čas."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Aug 18, 2013 7:32 pm

Oheň a smrad spáleného nukenina mě dokonale oslepil. Navíc ta věc letěla moc rychle, myslel jsem, že je konec, zavřel jsem oči a pak je otevřel. Místo toho, abych viděl světlo na konci tunelu, viděl jsem Seita.
"Díky, že jsi přišel," usmál jsem se.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 18, 2013 7:40 pm

,,V pohodě." usmál jsem se a pomohl mu na nohy. Pak jsem se otočil a rozhlídl se kolem. Jelikož ten oheň zapálil pár stromů, tak tu byla docela slušná viditelnost, tak jsem se šel podívat na těla. Jako prvního jsem prohledal toho spáleného. Hmm, nepoužitelné. Pak jsem přešel k té dívce, co byla rozmačkaná a podíval se na ni z blízka. To by možná šlo. Měla černé oči, jako Assasin, ale použitelné bylo jenom jedno, naštěstí přežilo to správné. Vytáhl jsem zkumavku a oko opatrně vyjmul a uložil do zkumavky, kterou jsem následně schoval. Pak jsem ještě uviděl dvě ležící těla s čelenkou Konohy. Sbohem bratři. Na chvíli jsem zavřel oči a pak pokračoval. Došel jsem k Tobirovi a podíval se na něho. ,,Takové věci se bohužel stávají. Lidé umírají a rodí se další. Příště zachráníš zase jiné životy."


Naposledy upravil Seito Senju dne Sun Aug 18, 2013 7:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Aug 18, 2013 7:47 pm

"Ale ztratil jsem první tým, který jsem kdy měl. Nejhorší věc, která se může stát." zakroutil jsem hlavou a vyhnal z hlavy bolestivé vzpomínky. "Už nikdy tým vést nebudu, zklamal jsem."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 18, 2013 7:51 pm

,,Ale zastavil jsi ty nukeniny. Kdyby jsi je neporazil, tak kolik životů by ještě vzali?" podíval jsem se na něho a dále už nic neříkal. Jen jsem čekal, až bude alespoň v rámci možností připraven k odchodu.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Sun Aug 18, 2013 8:04 pm

Na jedné z nejvyšší budově se objevil muž, co pozoroval celou tu událost tady, proto věděl čeho je ten kluk schopný. Uviděl žábu, obří žábu a povzdechl si. Taková zátěž...načase se jí zbavit. Povzdechl si. Měl ohromnou rychlost, šlo vidět že ten chlápek má úroveň. Jak stín se objevil za Tobiruem a stačilo na něj jen máknout. Katon: Tenrō Proběhlo mu v hlavě a podíval se na Seita. Ten muž měl celé černé oči, vypadalo to že je slepý, pravda ale byla jiná. Hned po tom, co se jen tak dotkl Tobirua, znovu zmizel a objevil několik metrů za Seitem.
Na Tobiruovi se objevila pečeť...
"Veliká škoda...že to nebyla lepší podívaná." Usmál se a dívky tomu že pečeť zakázala Tobiruovi překonat určitý limit chakry, ta žába by měla zmizet, protože na udržení Kuchiyose to bylo až moc náročné.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Aug 18, 2013 8:09 pm

"Uááá!" začal jsem ječet, když se mi na břiše objevila ohromná čakra. Žába bohužel zmizela a já jsem padal dolů. Navíc jsem měl zranění z předešlého boje. Seito, vypadá to, že jsi na to sám.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 18, 2013 8:13 pm

,,Co to?" než jsem stihl zareagovat, tak Tobiru už ležel na zemi a na něm se značila ta pečeť. Bylo vidět, že ten nukenin je fakt rychlý. Ale bude to stačit? Složil jsem pečetě a aktivoval Mizu no jikuukan. Následovaly další pečetě. Suiton: Suidan. Kolem toho neznámého se objevilo 5 vodních střel, velikostně asi jako kunaie a zamířily přímo na něho.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Sun Aug 18, 2013 8:23 pm

Muž jen pozoroval Seita a musel se sám pro sebe usmát. Mezi tím co poskládal pečetě, mu stačila jen chvilka jeho nepozornosti, když prováděl techniku. Jeho technika ho zasáhla, teda, tak to bylo aspoň vidět, jen hned po tom, co se do něho 5 vodních střel dostalo, se objevilo *puf*. Místo něho tam bylo tělo toho chlapečka co tu ležel, použil ho jako Kawarimi a objevil se na špičce jedné z nejvyšších budov. Věděl, že to asi nebude jen tak a proto se sám pro sebe usmál a vzdálil se od nich na docela dobrou vzdálenost. To byl ten problém, že pečeť na Tobiruově těle začala zářit a on mohl pociťovat velké teplo, kdyby se muž od nich vzdálil ještě víc, je možné, že by Tobiru začal hořet. Ta pečeť byla vyhrazena na nějakou vzdálenost, proto se jen sám pro sebe usmál a byl zvědavý, jestli s tím Seito něco udělá, přeci jen byl muž s černýma očima docela daleko.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 18, 2013 8:27 pm

Když udělal Kawarimi, ani mě to nijak nepřekvapilo. Jen jsem si ho chtěl trochu ověřit. Pak se začal ale vzdalovat a pečeť se rozzářila. Došlo mi, že to má něco společného se vzdálenosti. Tak jsem vzal Tobira a začal ho sledovat. Po cestě za ním jsem vytvořil dva vodní klony a jeden se přeměnil na Tobira. Už jsme byli docela blízko a pečeť byla zase normálnější, tak jsem zpomalil a dál pokračovali ti dva.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Sun Aug 18, 2013 8:34 pm

"Toto...jako fakt?" Řekl to docela dost arogantně a díval se na ty dva jak míří k němu. Samozřejmě že nebyl slepej, právě naopak...zrak měl dosti vyvinutý. Když k němu mířili ty klony, podíval se na ně, vytasil katanu, která se obalila chakrou a pak švihl. Chakra ostrá jak samotná katana mířila přímo na klony, je to jakoby poslal šleh katany na delší vzdálenost a pro jistotu si složil ještě nějaké pečetě, kdyby se o něco Seito pokusil.
"Začínáte mě nudit..." Povzdechl si, zase to znělo tak moc namyšleně, že by se z toho jeden poblil.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 3 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru