Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kassai HlavníMěsto

+6
Nukenin
Tobiru Senju
Shinobi
Hikaru Hyuuga
Tor Vizsla
Assasin Senju
10 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:19 pm

First topic message reminder :

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Coronation_Plaza
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 18, 2013 8:42 pm

Klon s druhým klonem se vyhnuli útoku do strany a pokračovali dále za ním. ,,Jsi to ty, kdo stále utíká." řekl jeden z klonů a když byli už blízko, tak můj klon, hodil klona, který měl podobu Tobira na něho a vytasil katanu. Já, originál, se zatím pomalu blížil k nim a přemýšlel na dalším kroku. Rozhodl jsem se, že chvíli nechám proti němu bojovat jen klony.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Sun Aug 18, 2013 8:50 pm

Pobaveně se na Seita podíval a když to klony nezasáhlo, neměl asi jinou možnost. Byl jeden z nejlepších lidí v kenjutsu, dávný nukenin, po kterém lidi prahly, no spíš po jeho černých očí.
Klon co na něj mířili s katanou, se k němu sice dostal, ale to už on čupěl pod ním v letu a při tom sekl katanou tak, že se klon rozpadl, muž se rukou odrazil od budovy a přistál na nohou. Potom si zase stoupl a díval na klon Seita, při čemž si hlídal chakru v okolí. Pečeť co před tím provedl byla k něčemu platná...jen si čekal, co se dál bude dít. On strašně nerad útočil, měl svou hrdost, byl to namyšlenej a arogantní muž, že zabít ho měli chuť lidé, co se na něj jen podívali.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 18, 2013 8:58 pm

Ještě než se klon rozpadl, vytáhl výbušný svitek a poslal ho na střehu budovy, na které stál. Další klon se k němu rozeběhl s připravenou katanou, ale ještě než doběhl, tak se zničeho nic ozvala hlasitá rána a následný výbuch, v blízkosti nukenina. Já mezitím poskládal pečetě a už jsem byl relativně blízko. Bylo mi jasné, že mě asi ucítí, ale moment překvapení bych i tak mohl stihnout.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Sun Aug 18, 2013 9:10 pm

Toto Masao (ten chlap, dejme tomu xD) vůbec nečekal až když uslyšel výbuch, menší tlak v zádech ho posunul dopředu a jeho záda byla méně popálená. Samozřejmě že k němu mířil i druhý klon a on teď byl v pozici jaké chtěl být. Usmál se sám pro sebe. Kuchiyose no Jutsu. Už před tím, jak byl pod klonem se dotkl země a proto se kolem něj objevili 3 totálně černí vlci. Jeden mel v tlamě katanu s hroty na obou stranách, druhý mě své drápy neobyčejně velké a lesklé a ten třetí vypadal dost hbitě, jakoby ani neměl páteř. Toru (vlk s katanou) se rozběhl naproti klonovi, ke kterému udělal salto tak, že vyskočil nad něho a katanou švihl skrz něho, proto by se měl hned rozpadnout.
Samozřejmě Seitův moment překvapení byl. Masao to nečekal, ale Sashi (ta hbitá) to hned zaznamenala a proto se postavila hned za Masaa, vytasila drápy a zuby a rozhodla se ho ochraňovat. Masao byl ale v jednom směru vůl, tak moc si myslel, že možná během boje udělal jednu základní chybu, tu si ale neuvědomoval ani on sám.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 18, 2013 9:19 pm

Když se před klonem objevili ti vlci o něco zpomalil a připravil se na boj. Samozřejmě salto vlka stihl zaregistrovat a katanu vyblokoval svou katanou. Stačil malý moment na to, aby vytáhl další kunai s výbušným svitkem a hodil ho do jedné ze stěn. Za chvíli se ozval opět hlasitý výbuch a budova se začal rychle řítit. V té rychlosti klon vyskočil na jeden ze stromů a díval se, kdo všechno přežije. Když už nic, tak to možná poškodilo aspoň ty vlky. Já mezitím byl stále schovaný za stromem a čekal i s Tobirem.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Sun Aug 18, 2013 9:31 pm

Rychlost toho klona byla až obdivuhodná, protože Toru byl vlk docela velké velikosti a rychlost měl jako vždy na jedničku, proto skočil na zem a přesunul se zpátky k Masaovi. Díky tomu, že za něj konali práci vlci, si dokázal všimnout všeho co klon udělal. Než výbušný lístek dopadl na stěnu, hodil na ní ve velké rychlosti jednu jehlici, která lístek propíchla a proto vybouchl ještě během letu.
Tentokrát ale doufal, že právě on bude mít moment překvapení. Jeho třetí vlk Ao (ten s drápy) stále pozoroval originál, po celou tu dobu, co Toru, Sashi a Masao pracovali.
Jestli ho Seito sledoval, mohl si všimnout jak Masao mávnul rukou a vlci tam jakoby nebyli, prostě zmizeli, ale kdo ví kam.
Nějakou chvilku tam Masao jen tak stál s menším úsměvem, protože věděl i on jejich polohu.
Nebyli schovaní ale na dlouho, strom se najednou zřítil, to byla práce Aoa (jo je to divný jméno xD), když švihl drápy do stromu, následně se nad nimi objevila Toru s katanou, připravená šlehnout po Seitovi.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 19, 2013 12:23 pm

Když jsem viděl, že ti vlci zmizeli, raději jsem hned jednal. Pečetě už jsem měl poskládané, tak jsem se kousl do prstu a ruku přiložil na větev. Kuchiyose no jutsu. Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Neo_Daikaiju_VARAN_by_Dino_masterObjevili jsem se i s Tobirem na Akiovi, který se okamžitě vznesl do vzduchu, když se začal hroutit ten strom a vlka s katanou se snažil švihnout svým ocasem.
Mezitím co se všechno už soustředilo na originál, tak můj klon na stromě znovu hodil po nukeninovi kunai s výbušným lístkem a po výbuchu byl připraven okamžitě zaútočit katanou.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Mon Aug 19, 2013 2:15 pm

Toru s katanou se snažila vyblokovat ten ocas a kdyby to neudělala, asi by se i vážně poranila. Seskočila znovu na zem a všimla si dalšího lístku mířícího na Masaa. Ten vytáhl další jehlici a hodil ji naproti kunaii s lístkem, který po srážce změnil směr a vybouchnul. Jenže si Seito něco neuvědomil. Zatím se objevili jen dva vlci. Sashi, ta nejohebnější a nejrychlejší se objevila hned za Seitem a drápy mu škaredě sjela po zádech (má normální drápy jak normální vlci). Myslela i na Tobirua, proto by popřípadě jeho útok odblokovala, i když by nemusela, protože Tobirua měl pod kontrolou Masao. Škrábnutí nebylo sice tak strašné jako kdyby to udělal Ao, ale i tak to mohlo hezky bolet. Po svém útoku zase zmizela jak blesk a objevila se na zemi. Masao měl v plánu spoustu věcí, ale šlo vidět, že se do boje za chvilku bude muset zapojit i on, když viděl tu velkou příšerku, složil si pro případ pečetě...Jediné co věděl bylo to, že popáleniny na zádech byli o něco větší, proto měl popálenou i kůži, nejen oblečení a začalo ho to nepěkně bolet.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 19, 2013 2:30 pm

Toho třetího vlka jsem vůbec nezaregistroval, takže jsem měl jedině štěstí, že mám vestu, která útok alespoň trochu zmírnila, ale i tak jsem na zádech škrábance měl. A navíc mi zničil plášť. Fakt díky. Podíval jsem se směrem dolů a můj pohled směřoval na Masaoa. Klona jsem zatím zrušil a Akio vyletěl do pořádné výšky, kde se nikdo nemůže dostat, ale hlídal jsem si vzdálenost tak, abych neublížil Tobirovi kvůli té pečeti. Zatím jsem zůstal stát na hřbetě a podíval se na hlavu Akia. ,,Pusť jim tam jednu vlnu." slyšel jsem jen souhlasné zachraptění a pak následné nadechnutí. Najednou z Akiových úst vyrazila tlaková vlna, která měla takový rozsah, že měla zasáhnout Masaoa i jeho vlky.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Mon Aug 19, 2013 5:24 pm


Byl to moc dobrý útok. Masao něco takového ani nečekal, proto když se ten (drak?) nadechl a poslal na ně tlakovou vlnu, tak si Masao čupl.
"Doton: Doryuuheki!" Před ním se objevila obří Dotonová stěna. Myslel si, že tlakovou vlnu zastaví. Taky že ano, jenže když drakova technika byla u konce, stěna se rozpadla na hromadu bahna a Masaa udržování stěny docela dost zmohlo.
"Dobře, přestaňme si už jen hrát." Podíval se na Seita strašně arogantně.
"Katon: Onidourou." Dal ruce do pečetě a kolem něj se objevilo snad sto démonických malých ohýnků, co mířili velkou rychlostí na Seita a jeho draka.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 19, 2013 8:24 pm

Teď jsem konečně mohl zase použít Suiton. Poskládal jsem pečetě. Suiton: Mizu rappa. Přidal jsem tomu více chakry, ať je vodní vlna větší a zhasí tak potřebný počet ohnivých koulí, aby se mohl Akio v pohodě vyhnout do strany. Hned po vyhnutí, jsem seskočil dolů kousek od něho. Tobira jsem nechal na Akiovi a ten zatím kroužil ve vzduchu v dostatečné vzdálenosti. Když jsem stál naproti němu, vytáhl jsem katanu a podíval se na něj. ,,Tak pojď." předpokládal jsem, že ti vlci zmizeli pod náporem tlakové vlny, ale raději jsem byl přichystaný i na ně.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Mon Aug 19, 2013 9:09 pm

Na protiútok použil Suiton, což jsem čekal už z toho, jak udělal vodní klony, že je právě na Suiton zaměřený. Byla to pro mě na jednu stranu nevýhoda. Objevil se najednou předemnou a jen tak tak jsem stačil uhnout jeho zásahu katanou, která mě lehce přejela po kůži, způsobilo mi to škrábnutí, nijak závažné. Na protiutok jsem vytasil i tu svou a naše katany se střetly.
"Jen doufám, že si opravdu nemyslíš, že mě někdo dokáže v kenjutsu porazit." Usmíval se namyšleně a každý jeho útok katanou vyblokoval a k tomu se nepotřeboval ani nijak extra hýbat, bral toto jako hru, byl to dost velký šmejd a když to Seito nejméně čekal, na jeho pláši se cosi rozsvítilo. Měl na něm několik ohnivých lístků, které začaly konat svou práci a pomalu by jeden po druhém měl začít hořet. Zajímalo ho, co Seito udělá. Jestli se nechá raději popálit, nebo si uštědří sešnou ránu od Masaa. Byl špatný nápad, bojovat s ním na blízkou vzdálenost.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 19, 2013 9:20 pm

Všiml jsem si, že mi začal trochu hořet plášť, tak jsem při jednom z výpadů katanou tu svou vyhodil do vzduchu a stačilo mi pár vteřin na poskládání pečeti. ,,Doufám v něco jiného." Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Suiton_SuishohaSuiton: Suijinheki. Nejenže by mě to mělo uhasit, ale jelikož byl Masao v dostatečné blízkosti, tak by ho i ta masa vody měla poranit.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Mon Aug 19, 2013 9:33 pm

Masa-a ta vodní vlna zasáhla a stáhla ho o něco dál. Byl to chytrý tah. Když zase vstal, začal vykašlávat vodu z plic a svou katanu si dal zpět.
"Jsi dobrý v používání Suitonu, zajímalo by mě jestli bude stačit na toto!" Usmál se do široka, složil zběsile pečetě a snažil se to tu nějak ukončit.
"Katon: Gōka Mekkya-...." Jenže než to stačil doříc, chytla ho obří křeč v zádech a padl na nějakou dobu na kolena a snažil se to rozdýchat. Samozřejmě že z techniky nic nevzešlo, díky tomu, že jí nestačil provést celou...Masao si s senou očividně nevzal Cosmodisk xD.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 20, 2013 9:20 am

xD. Katana, kterou jsem vyhodil do vzduchu, pomalu dopadala na zem a já ji zachytil. Udělal jsem pár kroků k němu a katanu mu přiložil k srdci. ,,Tohle je asi tvůj konec." mezitím se Akio i s Tobirem přiblížili kousek k nám, ale zůstávali ve vzduchu.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Nukenin Tue Aug 20, 2013 1:52 pm

Když Masao viděl, jak hrot katany je přiložený k jeho srdce, jen se usmál. Byl to sice arogantní a namyšlenej vůl, ale taky už nebyl nejmladší, bojoval se spousty shinobi, které ani nešetřil.
"Když už mám umřít...Rád bych věděl jméno toho, kdo mě porazil." Usmál se zase tak arogantně, ale čest shinobi si chtěl vzít do hrobu. Už nemohl taky nic dělat, starý a hledaný, to nejde do sebe. Ale aby se ani nezapomnělo, že to byl nukenin, podíval se nahoru na toho draka a aktivoval pečeť na Tobiruových zádech, který začal hořet.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 20, 2013 2:45 pm

,,Seito Senju. Odkaz druhého." vrazil jsem mu katanu přímo do srdce a Akio okamžitě přistál vedle mě. Složil jsem rychle pečetě. Suiton: Mizu rappa. Vypustil jsem na Tobira vlnu, ale takovou abych mu uhasil jen oblečení a pak se na něj podíval. ,,V pohodě?"
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 20, 2013 4:47 pm

Celou dobu jsem byl v bezvědomí ta pečeť, zranění, trénink rasenganu mi dali zabrat. Probudil jsem se když na mě dopadla voda. "Eee.." zamumlal jsem něco neurčitě. "Už je mrtvý?" vstal jsem, ta záda mě neuvěřitelně štípala, kdo ví, jestli ty škrábance nejsou hluboké.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 20, 2013 4:51 pm

,,Ano." podíval jsem se na něho a pak na Akia. ,,Děkuji ti." Akio jen něco zamumlal a zmizel v obláčku dýmu. Cítil jsem palčivou bolest taky na zádech, protože mě tam poškrábal ten vlk. ,,Zvládneš to, nebo ho mám zase přivolat." ukázal jsem směrem, kde ještě před chvíli stál Akio.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 20, 2013 5:00 pm

"Zvládnu to, pojďme se rychle vrátit do Konohy.." otočil jsem se. Nechtěl jsem myslet na to, co jsem tady ztratil a jak jsem neuvěřitelně zklamal.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 20, 2013 5:18 pm

,,Dobrá. Jdeme." otočil jsem se směrem ke Konoze a vydal se k ní. Sem tam jsem se otočil, jestli Tobiru stíhá.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 20, 2013 5:53 pm

Přesun
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 29, 2013 8:46 pm

Dorazili jsme spolu S Kill k hlavnimu mestu byla to spoust. Vypadalo to tu jako by to tu bylo posledne. Akorat ze tentokrat jsem tu mel sebou Genina a to mi moc nedodavalo na jistote a uz vubec ne na tom jak jsem se citil. Killu to mozna nechapala ale stale i po te dobe jsem nedokazal odpustit sam sobe co se stalo. "Hele to ze jsem te nechtel sebou nema spolecneho stim kdo jsi nebo co mas v sobe ja proste od jedne mise s Geniny nepolaprucuju tak me nechapej spatne. Proste nechci aby nekdo kvuli me chybe znovu zemrel takze to je vse. Takze mej oci na stopkach. " Nadechl jsem se a Aktivoval Byakugan.
Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Tumblr_luu5l5ppl71r12d1bo1_500 A rozhlizel se.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Killunia Thu Aug 29, 2013 9:11 pm

Dorazili jsme na naprosto zdevastované místo. Přeběhl mi mráz po zádech. Nelíbilo se mi tu, chtělo se mi odejít. Jenže jsem tak čestný člověk, že prostě tohle místo neopustím, dokud nebude má práce hotová. Otočila jsem se na Hikarua.
"Já nezemřu, toho se nemusíš vůbec bát..." Několik vteřin poté, co jsem to vyslovila, jsem zapochybovala. Určitě dokážu přežít? No, nyní jsem to v podstatě prohlásila. Najednou jsem si prostě nebyla tak úplně jistá, zda to dodržím. Připravila jsem se k jakékoli akci a obezřetně jsem se dívala kolem sebe, zda neuvídím něco zvláštního.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 29, 2013 9:20 pm

"Killunia-San. Davej si pozor tady neni prostor pro zadnou chybu. Pokud to bude nutne utec a dojdi pro pomoc nebo zachran sebe. Pokud menuzes lhat nikdo nebude zpochybnovat tvuj utek. Vim ze je to ale pro me jsou zivoty druhych cenejsi nez muj vlastni. Rikal jsem s usmevem mohl jsem se zdat jako blazen ale kdybych mohl vratiti cas radeji bych aby prezil mut tym nez ja.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kassai HlavníMěsto - Stránka 4 Empty Re: Kassai HlavníMěsto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru