Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vodstvo za Kirigakure

+7
Ayame Takahashi
Akasuna no Sasori
Crystal Takaishi
Arata Hiashi
Shinobi
Assasin Senju
Hitomi Yamada
11 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Aug 30, 2013 7:39 am

First topic message reminder :

Na opačné straně Kirigakure, za lesy a bažinami se odkrývá pohled na oceán, který Kirigakure z této strany obklopuje. Ještě zde není přístav, ale uvažuje se nad tím, že se vybuduje. Prozatím se toto místo používá jen zřídka kdy, po většinou pro rychlejší a osobní přesuny někam.
Jelikož je to stále u Kirigakure a je zde hodně vody a voda se vpařuje, stále je to tu obklopené mlhou. Samozřejmě ne celý oceán, ale ty dva kilometry od pevniny jsou zahalené mlhou. Díky tomu je i z této strany poměrně těžké najít pevninu Kirigakre, a ten, kdo to místo nezná, Kiri jen tak nenajde.


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Fri Aug 30, 2013 7:43 am, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Arata Hiashi Fri Aug 30, 2013 9:26 am

"Také ještě existuje varianta že si prostě uděláte do vesnic klony, tady madam Crystal pokud vím ovládá jedno z nejtvrdších kekei genkai na světě a vaše klony by tím pojistila proti zničení. Pořád je lepší aby byl útok směřovaný na jednu vesnic než na všechny tři. A pokud vím jsem jedna z vesnic, která má největší vojenskou sílu. nedal jsem se jen tak rychle odbít, zatím co jsem mluvil jsem si stál. Byl by to rozhodně lepší nápad než nechat si odstřetlit tři vesnice. "Pak se může stát že se najde někdo,kdo zjistí kam chodíte trénovat a počká si na vás."
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 30, 2013 9:34 am

Také jsem se nenechal odbít, to že má Raikage největší vojenskou sílu moc neznamená, nikdo z nás nechtěl ohrozit Želví ostrov. "Raikage-sama, já už mám vybraného svého zástupce, trénink bijuu vyžaduje co největší množství čakry a opatrnosti, kloni můžou trénink ohrozit. Já se klidně přesunu na želví ostrov do Kumogakure, pokud nedáte jinak. Bez čakry bijuu se nikdo dostat do vnitřních prostor nemůže dostat," to už vím, po tréninku s Yoko Ayme..
"Budeme v bezpečí, nemějte obavy. Jde jen o to, začít, co nejdříve, po všech přípravách..Nebude problém vrátit kage do jejich vesnic s Hiraishin no jutsu."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Aug 30, 2013 9:47 am

Povzdychla jsem si a přidala se k Hokagemu. ,,Mně je to v podstatě Jedno, kde Želví ostrov zakotví. Taktéž mám svého zástupce, kterému věřím, proto nemusím být nutně ve vesnici." pousmála jsem se. ,,Záleží ještě na odpovědi Tsukikage-dono." naklonila jsem havu na stranu. Potichu mi zakručelo v břiše. Položila jsem si naň břicho, aby bylo zticha a nikdo to neslšel. Ten ramen mi pěkně provokativně voněl pod nosem.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri Aug 30, 2013 9:57 am

Poslouchala jsem se a nijak se nezapojovala. Všechno podstatné bylo řečeno, takže jsem nepovažovala za nutné, abych k tomu něco dodávala. Zvlášť, když mi v podstatě nezáleželo na tom, kde přesně se Želví ostrov bude nacházet.
Nakonec se dobrali k výsledku. Zjevně přece jenom chtěli, abych se k tomu vyjádřila, takže jsem nasadila úsměv a kývla.
„Také nemám problém,“ řekla jsem a zakončila tak toto téma.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Aug 30, 2013 10:00 am

"výborně schváleno, další bod programu?" optala jsem se a vše jsem si začala zapisovat, aby se to mohlo později archivovat.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 30, 2013 10:09 am

"Yosh," usmál jsem se, vytáhl svitek a zapsal to.
"Tak a co teda s vytvořením spojenecké armády Shinobi? Konoha je připravená. Sakura připravuje medik oddíly, namísto stěhování Kage do jednoho velitelství jsem připravil komunikační tým propojený Yamanaka telepatií, díky které budeme moci komunikovat, aniž bychom byli v jedné místnosti. Vůdce klanu Yamanaka ve spolupráci s Kiri, je schopen vytvořit senzorovou bariéru přes celý svět Shinobi, abychom věděli o přesunu vojáků v Iwě. Můžeme využít týmy napříč vesnicemi a spolupracovat na poražení Iwy, která už začala operovat. Základnu můžeme mít v Kaminari no Kuni blízko Kumogakure, kde můžou sídlit stratégové, bariérový tým..Co říkáte?" zeptal jsem se s úsměvem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Arata Hiashi Fri Aug 30, 2013 10:20 am

"Nemám s tím problém souhlasím s vámi Hokage-dono." a přitáhl jsem si k sobě misku s ramenem, už jsem na něj měl opravdu chuť.
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Aug 30, 2013 10:22 am

"Můžu Sakuře poskytnout i zbytek mích lidí, rádi se přidají do boje." pronesla jsem jen tak mimochodem. 
"Pár senzibilů nám ještě zůstalo, kdyby do každého týmu přibyl jeden, ale medikové jsou převážně chunini."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Aug 30, 2013 10:33 am

Pousmála jsem se a následně si odkašlala, abych přehlušila zakručení v břiše.
,,Ani já nemám námitky." pokrčila jsem rameny. Nechtěla jsem sice spojenectví, jenž v této válce mi nic iného nezbývalo. Musela jsem se spolehnout i na ostatní. Samotná Kirigakure by to nezvládla. A když jsem viděla, jak se Raikage pustil do ramenu, neodolala jsem a přitáhla si mističku k sobě, abych si nabrala alespoň jedno sousto. Pak jsem ale vstala, dolila do další mističky ramen a podala jej s úsměvem Crystal. Nebyla jsem si jistá, zda přijde i Daimyo. Zase si zasedla, papkala a poslouchala ostatní.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Fri Aug 30, 2013 10:38 am

Přikývl jsem.
"Dám dohromady starý Fuuinhan, pro případ, že by se mezi nepřáteli objevilo Edo tensei. Můj příbuzný Akasuna no Raijin může vést jednotky loutkařů. Navrhujem, aby tábor mediků byl vytvořen někde jinde než v Konoze, aby zranění vojáci měli k němu přístup. Využití síly Jinchuuriki možná bude klíčové v této válce. Ještě dnes, se pokusím o únos několika občanů z Iwagakure, aplikuji na ně svou techniku Sennō Sōsa no Jutsu, aby mohli sloužit jako špioni naší aliance."
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri Aug 30, 2013 10:50 am

Na Hokageho nápad jsem přikývla. Rozhodně to bylo lepší, než pořád lítat sem a tam nebo si posílat vzkazy.
Natáhla jsem se ke stolu a vzala si skleničku s limonádou. Ramen jsem nechala netknutý, nějak jsem neměla hlad. Shi by se na možnost jídla zdarma okamžitě vrhla a ještě by žádala přídavek. Jenže ta tu nebyla, takže jsem měla misku jídla, kterou by si klidně mohl vzít někdo jiný.
Podívala jsem se na Raikageho, který se hladově vrhl na svůj ramen. Nakonec jsem se zarazila. Asi by se nehodilo začít vyvolávat: Kdo chce moji porci?
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 30, 2013 11:02 am

"Skvělé," usmál jsem se na všechny. "Kekkaihan!"
zvýšil jsem hlas, aby mě slyšel i bariérový tým, který udržuje bariéru okolo domku.
"Půjdete s Raikagem, věci Vám pošlu do Kumo a zabezpečíte Želví ostrov." slyšel jsem jen zoufalé Hai. Vítězoslavně jsem se ušklíbl a opřel o židli.
Možná to bude znamenat víc, možná se už konečně poučíme a stvoříme pro další generace nový svět..
"Pokud je to vše, měli bychom už asi jít, jen otázka. Ettoo...Jak vás pošlu zpět?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Aug 30, 2013 11:07 am

Na chvíli jsem přestala jíst a usmála se. ,,Já půjdu po svých." ušklíbla jsem se. Pak jsem se zamyslela. ,,Dva z Vás by mohla odvést moje liška." navrhla jsem jim a počkala, jak odpoví. Mezitím jsem si stihla v klidu dojíst ramen. Ale...
,,Kdy tedy začneme s tréninkem?" zeptala jsem se ještě.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Aug 30, 2013 11:12 am

"Já půjdu také sama...." promluvila jsem. "jen mi řekněte kde jsem, abych se zorientovala." dopsala jsem poslední informace ze srazu a uložila si je do vnitřní kapsy kabátu
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Arata Hiashi Fri Aug 30, 2013 11:13 am

"No a my jsme mladík my se proběhnem s klukama z venku, Kumo určitě není tak daleko." uhladil jsem si vousy a vlasy a nadmul se, abych vypadal co možná nejlépe.
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Fri Aug 30, 2013 11:17 am

"Možná na Želví ostrov pošlu i svou jinchuuriki, mohli bychom vytvořit tým složený jen z Jinchuuriki, což mě napadá. Vybral jste už hostitele pro Kyuubiho a co Hachibi?" otočil jsem se na Raikageho.
"Hokage s Mizukage by mohli vytvořit týmy, pošlu k Vám do vesnic záznamy o shinobi." pohlédl jsem na Mizukage.
"Hai, to by klidně šlo.."


Naposledy upravil Akasuna no Sasori dne Fri Aug 30, 2013 11:25 am, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 30, 2013 11:23 am

"Jsme asi dva kilometry od pevniny, Kirigakure no sato," rozpačitě jsem se usmál.
"Můžu poslat hada napřed, označit ho a pak se s Vámi přesunout, ale jak říkáte, to nebude třeba, já půjdu také sám." kso, chybí nám schopnosti Iwagakure, tenhle domek bychom mohli přesunout do Kumo. Tsuchikage no yatsu..
"Kyuubiho vybraného mám, Sanbi je na speciální misi, ale můžu ho odvolat..Pokud ostatní budou souhlasit, rád si to vezmu s Mizukage-sama na starost." přikývl jsem a hodlal zodpovědět Himi otázku.
"Můžeme začít po přípravách, za týden?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Arata Hiashi Fri Aug 30, 2013 11:27 am

"Já už mám potencionálního smolaře taky vybraného, až se vrátí z mise dozví se to." pronesl jsem to bude sranda, chudák kluk to si nezaslouží...
"Ano můžeme připravím ostrov i vesnici pro vás."
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Aug 30, 2013 11:33 am

Konečně jsem se dozvěděla odpověď na svou otázku. Přikývla jsem.
,,Dobře, alespoň budu mít čas připravit Kirigakure." pousmála jsem se.
,,Ještě něco mě zajímá. Je dobrý nápad udělat tým z Jinchuuriki? Totiž, nevím jestli je správné soustředit všechny Jinchuuriki na jednom místě. Mohlo by se nám to krutě vymstít. Sice nevím jak, ale už se tak několikrát stalo." skousla jsem si slabě ret a odložila prázdnou misku s ramenem.
,,Jinak souhlasím, Sasori-dono. Nemám problém s připravením týmů." umála jsem se. Konečně alespoň něco udělám... ,,Stejně tak spravím bariérové a sensibilní tým o tom, co chystáme a kam se mají dostavit." pokývala jsem hlavou a napila se limonády.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 30, 2013 11:46 am

"Možná ano, možná ne, ale něco takového, že by spolupracovalo všech devět jinchuuriki, tu ještě nikdy nebylo. Neznáme plnou sílu této skupiny," usmál jsem se.
"Vyhrajeme.." vytáhl jsem hiraishin no kunai a zabodl ho doprostřed stolu. Jako důkaz naší bleskové aliance.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Arata Hiashi Fri Aug 30, 2013 12:00 pm

"JOOOO!" prudce jsem vstal až jsem odsunul jak židly tak stůl a zvedl ruku nahoru v pěst a bojovém výkřiku potrvzující Hokageho nadšení
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Fri Aug 30, 2013 12:04 pm

Přikývl jsem, také jsem sdílel nadšení Raikageho a Hokageho. Hokage odpověděl za mě, takže jsem jen opět přikývl. Napadla mě však jedna myšlenka.
"Měli bychom ale zvolit Taiken/a, nejvyššího vůdce."otočil jsem se na Crystal.
"Jste tady jako představitelka neutrálních národů, respektujeme vaše slovo. Koho navrhujete?"
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Aug 30, 2013 12:19 pm

Slabě jsem se zasmála, když Raikage projevil takové nadšení. Pak jsem přikývla.
,,Přesto bychom si měli dát pozor." pousmála jsem se a zadívala se na Hiraishin a potom na Crystal, čekala jsem, koho navrhne. Já jsem typ měla, ale s tím by ostatní nemuseli souhlasit, tak jsem počkala raději.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Aug 30, 2013 12:23 pm

"No..." přelétla jsem všechny pohledem, neměla by to být žena, podle mého ženy do války nepatří jako velitelé, ale zase mají dobré nápady a mají lepší potenciály ve vůdcovství, naopak muži jdou buď po hlavě nebo s rozvahou. Raikage by šel po hlavě, Sasori s Assasinem s rozvahou. Assasin ale nevydrží celou válku pokud jí bude ještě velet. Sasori má sice zkušenosti, ale jeho minulost by taky nemusela projít. 
"Je to těžké, každý z vás má něco co by ve válce bylo dobré. A podle mého, když už se tu tak scházíte a konečně jste se domlouvali a v pořádku bez sebemenších hádek, proč by jste nemohli velet společně." 
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Fri Aug 30, 2013 12:30 pm

Crystal měla dobrý nápad.
"Co takhle Raikageho a Hokageho? Oba navrhli dost řešení a opatření jak vyhrát tuto válku. Raikage je zkušený a silný, ale neudrží chladnou hlavu, ale souhlasím i s návrhem Daimyo."
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru