Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kirigakure no Himitsu

+5
Goku
Junka
Totsuki
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 1:28 pm

Kirigakure no Himitsu Xv3y
Tajné místo se nachází směrem, kterým se jde k jezeru Kiri. U něj se zamíří do lesa, který se kolem jezera rozprostírá. Když má člověk trpělivost a pokračue pořád dál, dojde k malé mýtince, Tam stromy udělaly místo, kudy koukají sluneční paprsky. Díky klidu, vlhku a slunečnu tam mohl vyrůst nádherný strom.
Když je Sakura rozkvetlá, zabírá celou tu mýtinku. Toto místo znají jen obyvatelé Kiri, ovšem jen málo komu se chcepodstoupit tu cestu, která není zrovna nejkratší. Ovšem za návštěvu to stojí ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 4:57 pm

Hned u Jezera jsem si to namířila do lesa. Prodírala jsem se lesní cestičkou. Nebyla to zrovna pohádka a ten hmyz kolem taky ne. Věděla jsem ale, že to bude za to stát.
,,Za chvíli jsme tam." usmála jsem se a jelikož jsem šla vpředu, tak jsem mu podržela větev, aby ho nešlehla do obličeje.
Čím dál více jsme se blížili k mýtince. Těsně před tím místem se křížily husté větve, takže přes ně nebylo vidět. Tam jsem se zastavila.
,,O tomhle místě ví asi málo lidí, ale stojí za to. Objevila jsem ho jen nedávno, když se znovu vystavěla vesnice." usmála jsem se a odkryla jednu z větví a nechala Meiza, aby prošel.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 5:57 pm

Následoval som Mizukage cez tie vetvy, hmyz a bohvie čo ďalšie. Fakt sa mi to až tak nepáčilo, tá cesta, ale čo už, keď som mal podstúpiť toto všetko, snáď to miesto bude stáť zato. A čoskoro sme sa tam zjavne dostali, keď zastala a odhrnula vetvu. S očkami malého zvedavého decka som prešiel cez rastliny popod konár, načo som vyšiel z toho húštia von. Pri pohľade, ako to tu vyzeralo, sa mi trošku zasvietili oči.
"Váu..." Šepol som si a ticho som čumel na to prostredie tu.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 6:32 pm

Vyšla jsem hned za ním. Prošla jsem se až ke kmenu stromu a pohladila květy sakury.
,,Vítej na mém oblíbeném místě." usmála jsem se na něj. Bylo tu krásně. Svítilo sluníčko, mlha byla daleko od nás, stejně tak to veliké vlhko, foukal tu příjemný vánek. Ten mi rozfoukával vlasy a já si je strkala za uši, abych je neměla v obličeji. Když do toho začaly padat růžové kvítky, bylo to prostě kouzelné.
,,Tak co?" naklonila sem hlavu na stranu a opřela se o kmenu rozkvetlého stromu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 7:45 pm

"Eh, koľko ľudí už o tom mieste vie?" Zvedavo som sa spýtal. Sem si donášať baby, tlačiť im do hlavy kaleráby a potom si získať ich špeciálnu pozornosť... veď toto bolo ako miesto stvorené na také veci! Nezbedne som sa uškrnul a pristúpil som až k stromu, načo som sa poobzeral zas po celom prostredí.
"Je to tu parádne." Pokýval som hlavou a trošku som poťahal za jeden konár, aby som nechal popadať o niečo viac lístkov dole. Len mi nenapadlo, že ma celého lístky posypú, a teraz som musel vyzerať asi fakt komicky.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 7:51 pm

Zavrtěla jsem hlavou. ,,Tak to nemám tušení, kdo všechno o tomhle místě. Vím jen, že ty jsi první, koho jsem sem vzala já." pousmála jsem se. Když se tak přiblížil a začal třást větvičkou, rozesmála jsem se. Vypadal jako cukrová vata. Mě těmi lístečky ohodil taky, ale ne tolik. Stoupla jsem si na špičky, abych z něj lístky shodila.
,, Jo, růžová ti k vlasům padne." zasmála jsem se a zase si stoupla normálně.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 8:10 pm

"Hmm... a mohol by som Vás poprosiť, aby ste ho neukazovali veľa ľuďom?" Hoc sa tváril ako niekto, kto by mal mať na chrbte krídelká, nad hlavou svätožiaru a v srdci len dobré úmysly, panoval v ňom skôr pravý opak. Mal by mať skôr rohy, chvost a špic-... no, špicaté zuby už mal. Následne trochu zvedavo zaklipkal očami, načo sa uškrnul.
"Občas som rozmýšľal nad melírom... ale neviem, čo do tej červenej vsadiť, ružovú rozhodne nie." Zažmúril som očami na tie lístky, načo som si ešte pre istotu otriasol hlavu, keby mi tam nejaké zostali.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 8:19 pm

Zase jsem se opřela o kmen stromu a nechala vítr, aby mi rozfoukával vlasy. ,,Nemám to v plánu. Nepotřebuji, aby někdo tohle krásné místo zničil." trochu jsem se usmála a pak jsem se zadívala na Meiza. Zavrtěla jsem hlavou.
,,Nech si vlasy, jak je máš. Nenič je peroxidem." naklonila jsem hlavu na stranu. Jestli mi ve vlasech nějaké lístky zůstaly, nevadilo mi to. Přivřela jsem oči a nechala se unášet vlastními pocity.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 8:28 pm

"Skvelé.." Na zničenie totiž postačím aj ja. Tú druhú časť vety som si radšej povedal len v duchu, a tak nevinne som sa začal škeriť, načo som sa opäť poobzeral. Následne som sa kukol na Mizukage, opäť, a trochu ľahostajne som mávol rukou.
"Rád by som Vás uistil, že by to bola ta najlepšia látka, ktorá by mohla môjmu telu ublížiť." Pobavene som poznamenal a znova som prižmúril oči, keď ich ona privrela. Pristúpil som k nej a z vlasov jej pár lístkov tiež zhrabol rukou dole. Nechal som jej len jeden, čo sa jej do vlasov napasoval akurát tak, aby to vyzeralo parádne.
"Tak, hneď je to lepšie." Uškrnul som sa a prehodil som si špajlu zas na druhú stranu úst, k druhému zubu, aby som si aj s ním trošku pohrýzol.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 8:36 pm

,,Výborně, takže vlasy budou v pohodě." pokývala jsem hlavou se stále přivřenýma očima. Během chvíle jsem ucítila dotyk, otevřela jsem oči. Meizu mi úpravu oplatil a nepotřebné lístečky shodil na zem. Trochu mi zrůžověly tváře.
,,Arigatou." usmála jsem se mile.
,,Když už jsi mi nabídl tykání ty, mohla bych i já tobě. V takovýchto chvílích mi prosím tykej. Není u nás až tak velký věkový rozdíl." zaklonila jsem hlavu, abych mu viděla do očí a znovu jsem zvlnila rty do úsměvu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 8:47 pm

Asi mi práve vyšlo niečo také, čo som želal, aby som jej privodil. Začervenala sa! So spokojným pocitom, že som jej aspoň oplatil tú nervozitu, som si strčil ruky do vreciek a špajlu som si zas prehodil.
"Nó, tak teda dobre. Aj tak ma moc nebaví vykať, pre mňa je to moc... moc slušné." Uškrnul som sa a trošku som naklonil hlavu, akoby som chcel tvár dostať nad jej hlavu.
"Ták, Hitomi..." Nadvihol som obočie, načo som sa ešte priblížil, ale to som sa už odtiahol so smiechom. Chcel som skúsiť niečo také, ale nevydržal som to na moc dlho, takže to nakoniec skončilo slabým záchvatom smiechu, ktorý som doteraz držal xD...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 8:54 pm

Po celou dobu jsem se snažila udržet si oční kontakt. Přeci jen je lepší, když člověk může tomu druhému číst z očí. Když přijal nabídku tykání, potěšilo mě to, i když to bylo trochu zvláštní, když mi začal říkat jménem. Navíc se ke mně přibližoval stále víc a víc a já byla víc a víc nervózní a o něco víc zčervenala. Přešlápla jsem z jedné nohy na druhou a očima nehnula....A on se v tu chvíli začal tlemit.
Zamračila jsem se. ,,Baka." bouchla jsem ho jemně pěstí do hrudi a nafoukla jsem na tváře
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 9:06 pm

Skutočne som si nemohol pomôcť, ale v tom smiechu som ešte nejakú chvíľu pokračoval, až kým som sa neupokojil a nerozdýchal som to.
"Prepáč, musel som." Dostal som zo seba, až som sa nakoniec posadil na zem a s dobrým pocitom som sa ponaťahoval. Už dávno som také niečo chcel niekomu spôsobiť, občas som rozmýšľal, že takou obeťou bude nejaký chalan... ale bože chráň, aby som sa nad niečím takým vôbec už iba zo srandy zamýšľal. Radšej som teda takto napálil takú autoritu, ako Kage. Zároveň som si mohol aj všimnúť nejakej zvláštnej reakcie, keby nejaká bola. Až na tú päsť do hrude ale asi nebolo nič také, takže ju už ani moc neštudoval. Hoc, práve bola nafúknutá jak balón.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 9:15 pm

Povzdychla jsem si. Byla jsem dneska....zmatená, jenomže jsem sama nevěděla z čeho. Sledovala jsem jeho výtlem a trochu se pousmála. Alespoň je veselý. Jeho nálada mě uklidňovala, proto jsem nemohla nýt nafouknutá jako bublina věčně.
Když se posadil na zem malinko jsem se znovu začervenala. Přeci jen, on je teď níž a já mám na sobě kimono, navíc kratší, než normálně bývá. Připlácla jsem si ho k tělu a potom se pro jistotu posadila. Klekla si na nohy vedle Meiza, zaklonila jsem hlavu a dívala se na koruny stromů.
,,Občas bych se chtěla stát součástí větru." vyslovila jsem svou myšlenku nahlas. ,,A nebo sněhové vločky."
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 9:29 pm

Zvalil som sa úplne na zem, skoro by som aj ležal, s výnimkou toho, že som teda mal Samehadu zas na zemi, a tiež som sa rukami zapieral o zem za mnou. Takto som sa zahľadel do koruny stromu.
"Ja som šťastný za to, kým som. Nemám skoro žiadne starosti, nič mi nechýba..." Zhodnotil som a pokrčil som ramenom, nikdy som si nesťažoval na svoj život. Jedine po párty, kedy ma bolela hlava, a preklínal som jedinú vec, ktorá mohla vtedy hocikomu napadnúť... správne, bol to spánok xD...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 9:44 pm

Usmála jsem se nad tím, co řekl. ,,Jsem ráda, že je tu alespoň někdo takový." opřela jsem se zády o kmen stromu a hleděla před sebe. To jen já si pořád stěžuji.. Podívala jsem se na Meiza, znovu se pousmála a zavřela oči. Hlavu jsem si opřela o kmen. Vlasy mi lítaly sem a tam díky větru. Neustále jsem ze sebe sbírala růžové lístečky. Byla to krásná pohoda. Přesto jsem nevěděla, zda se cítím šťastná. Rozvázala jsem si čelenku Kiri, kterou jsem měla kolem krku. Můj krk měl tak možnost okusit kousek větru.
,,Koukej se usmívat, když máš vedle sebe chlapa! Depresivní holky kluci nechtějí!" ozvalo se mi v hlavě. Hrozně jsem se lekla, nečekala jsem to, takže jsem sebou škubla. Proti své vůli jsem zčervenala.
,,Ticho, jsem zadaná!" odpověděla jsem mu Nanabimu.
,,Jo, to říká ta, která je věčně sama." kdyby to šlo, viděla bych, jak se Nanabi ušklíbnul. Pak naštěstí zmlknul. Teď mě ale zmátl dokonale.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 9:49 pm

"Bolo by takých viac, keby Kiri neobsahuje len mudrlantov a suchárov." Povzdychol som si a ostal som sa ticho dívať na tú korunu, z ktorej furt padali lístky, ktorým som sa už ale vyhýbal, aj keď nejaké padali na mňa. Hitomi bola ticho, ja som akosi nemal dôvod hovoriť, alebo teda, aspoň som nevedel čo. Až kým som si nevšimol, že so sebou trhla, a následne sa nejako začervenala. Prižmúril som oči.
"Éh, si v poho?" Poškrabal som sa vo vlasoch a naklonil som hlavu, toto mi musel fakt niekto vysvetliť!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 9:56 pm

Přemýšlela jsem, jak přesně to Nanabi myslel. Ačkoliv jsem věděla, jak to myslel, nechtěla jsem si to přiznat. Když na mě Meizu promluvil, trhla jsem sebou ještě víc, než když začal otravovat Nanabi. Jeho hlas na mě působil jako budíček.
,,Co?...Jo, jsem v pořádku, nic se neděje." usmála jsem se rozpačitě. Jakmile jsem se ale podívala Meizovi do obličeje, vzpomněla jsem si na slova Nanabiho a znovu jsem zčervenala. Kso, to mi ještě scházelo...Hmyz otravnej...Má štěstí, že je větší než já, jinak bych použila repelent...
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 10:08 pm

Pokrčil som si sám pre seba ramenami, načo som sa zas kukol hore. Musel som sa zas uškrnúť, netušil som, prečo bola zrazu taká divná, ale zato mi domýšľanie vytváralo veľmi pobavený výraz. Nuž čo, aspoň to tu nebolo také suché, že sme tu iba nesedeli a tupo nekukali na strom. Heh, to som jej zas dal teda situáciu... Pokrútil som hlavou a nakoniec som uvoľnil ruky, čím som si celý ľahol na zem, a rukami som si teraz podložil hlavu, načo som privrel oči a špajlu v ústach som začal držať zubom, pretože takto by mi ešte mohla aj zabehnúť.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 10:18 pm

Nevěděla jsem, zda mi věřil nebo ne, ale....Měla jsem mu říct: Ale to nic, jen jsem si povídala s démonem, který nás málem zabil..? Povzdychla jsem si. Posunula jsem se níž a pomalu se položila na měkkou trávu. Lehl jsem si a dívala se na nebe, které prosvítalo skrze větve stromů. Přestože už tmavlo, stále bylo kolem nás vidět. Na chvíli jsem naklonila hlavu směrem k němu a prohlédla si jeho tvář. Ačkoliv byl tak odlišný, byl mu i přesto podobný. Zavřela jsem oči a zamyslela se.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 10:31 pm

Mal som fakt divný pocit. Teda, divný preto, lebo akási divná bola ona. Hádam si niečo nemyslela z toho žartu s naklonením! No, to som mohol asi len tak dúfať. Teda, no, dúfať ako dúfať. Ako som tak ležal, nemohol som sa zbaviť pocitu, že na mňa kukala, keď tak práve aj robila, až nakoniec zas zavrela oči. Nakoniec som sa zas uškrnul.
"Nad čím že dúmaš?" Neodpustil som si priamu otázku, no čo, chovala sa zvláštne, tak som sa rovno spýtal no.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 10:40 pm

Byla jsem zamyšlená, takže na mě opět měl jeho hlas vliv elektriky. Tentokrát jsem sebou netrhla, jen se mi rozbušilo leknutím srdce.
Zprvu jsem se chtěla vymlouvat a otázku zamluvit, pak jsem toho ale nechala. Otočila jsem se na bok a hlavu si podložila jednou rukou a druhou jsem si skrčila i hlavy, jako malé dítě.
,,Nad vším...Nad minulostí, nad přítomností i nad budoucností." pousmála jsem se. ,,A že je o čem přemýšlet." usmála jsem se znovu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 10:56 pm

Prekrútil som trošku očami.
"Každý len furt rozmýšľate o minulosti a budúcnosti. Sakra, veď sa žije v prítomnosti né?" Zamrmlal som svoj názor, ktorým sa dnes ale asi riadilo už len málo ľudí, načo som radšej ale stíchol a zavrel som oči. Kým teda rozmýšľala, nechcel som ju nejako otravovať rečami. Aspoň som začal oddychovať a sám rozmýšľať, hoc tie moje myšlienky ani zďaleka neboli nejaké také, aké mala ona.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 11:05 pm

,,Víš...minulost je klíčem k budoucnosti..A přítomnost ji nijak nezmění, tím jsem si jistá. Může ji ovlivnit, ale nezmění." pousmála jsem se. Zůstala jsem o točená k němu. Nadechla jsem se, abych mu ještě něco řekla, ale co bych mu řekla? Vyprávěla mu mou minulost, to bychom tu byli dlouho. Nechala jsem pusu zase zavřít. Tak podobný....proč? Tentokrát jsem na něj koukala, neuhnula jsem pohledem, jenom jsem zkoumala jho obličej, tělo i chování. A přestože jsem našla tolik rozdílů, nemohla jsem se toho pocitu zbavit. Pro sebe jsem se pousmála.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 19, 2013 11:15 pm

"Géz, zas tieto múdrosti." Povzdychol som si a trošku som sa dvihol, načo som sa zas podoprel rukami o zem.
"Ľudia sa toľko zamýšľajú nad minulosťou a budúcnosťou, že zabúdajú na prítomnosť, ktorú si potom, keď je neskoro, užívajú už asi len maximálne tak ako dôchodca nejakú párty. Má síce chuť do tanca, ale ten tanec už nebude nikdy taký ako býval." Zamudroval som teraz ja, pričom som, aby to proste bolo aspoň trochu zábavné, začal na krátku chvíľu napodobňovať starecké tanečné pohyby. Následne som sa zas rozrehotal a spustil som sa, aby som si zas ľahol. Ani som si už nevšimol, že ma začala sledovať bez odtrhnutia pohľadu. Ale raz si to už hádam všimnem no.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru