Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 2

+33
Azurashi Shiniko
Kameko
Yuki Ōkami
Shinobi
Hanabii Hyuuga
Uchiha Benjiro
Natsuki Uzumaki
Hideo Hatake
Hana Ichiro
Airis Shiroyaki
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Killunia
Soshi
Sumoru Furasshu
Sania Senju
Hideaki
Hiashi Hyuuga
Yaeko Uzumaki
Senju Maro
Inuzuka Shisen
Raiki Senju
Hyūga Fū
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Assasin Senju
37 posters

Strana 2 z 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Cvičiště 2

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 2 - Stránka 2 781px-Third_Training_Ground
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 01, 2013 6:33 pm

Pochopitelně nebyl můj otec jediný, kdo tu měl 360 stupňů zorné pole. Zaútočil. Přesně jak jsem čekala. Můj dopad byl poněkud překvapivý zdánlivou neohrabaností. Vypadalo to, že se mi v okamžiku dopadu podlomila kolena. Díky tomu jeho úder prosvištěl nad mou hlavou. Má pravá ruka okamžitě zaútočila zespoda na jeho břicho. Levá zůstávala skrytá za mými zády a z jeho pohledu to vypadalo tak, že nedělá vůbec nic.

Měla jsem však pocit, že ji budu co nevidět potřebovat. Přece jen jsem se v tomto podřepu necítila právě jistě.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Thu Aug 01, 2013 6:46 pm

Jej zvláštny dopad ma nepochybne prekvapil.
Zdá sa, že rýchlosť a sila neboli jedinými aspektami, ktoré sa u Mikomi zlepšili. Stala sa nepredvídateľnejšou. Momentálne som prakticky ani nebol schopný rozoznať jej bojový štýl, ale tým som sa nemohol nechať odradiť. Bol som toho presvedčenia, že všetko, čo doteraz urobila, bol jej počiatočný zámer s úmyslom zmiasť ma. Neplánoval som jej však nechať prvý zásah tak ľahko.

V momente, ako sa jej ruka blížila k môjmu bruchu, som sebou čo najrýchlejšie trhol do strany a jej útok vykryl lakťom ľavej ruky.
Tým to však nekončilo. Nezastavoval som. V polohe, v ktorej sa práve nachádzala, musela byť jej schopnosť udržať rovnováhu mizerná, a to som sa chystal využiť.
Popritom, ako som sám sebou trhol a zatočil sa,
som zároveň klesol a natiahol ľavú nohu. Momentálne už bolo jasné, o čo mi ide. Chcel som ju doslova podkopnúť a spôsobiť tak stratu jej balancu, následkom čoho by skončila na zemi. Následne by mi už stačila iba chvíľa a súboj by tým mohol skončiť.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 01, 2013 7:01 pm

V okamžiku kdy můj úder vykryl loktem jsem svou pravou ruku namířila k zemi. Kousek vedle ní se zapřela i má druhá dlaň. V tom samém okamžiku jsem měla co dělat abych se vyhnula otcovu kopu. Bylo to opravdu perfektně načasované, a několik let, možná i měsíců zpátky bych jistojistě skončila na zemi. Ne však dnes.

Různá salta, otočky a podobné parádičky mi zkrátka byly vlastní. I tentokrát se mé nohy ocitly ve vzduchu. Propnula jsem se v loktech a prohnula záda. Mé nohy se zároveň zalomily. Napřed levá, poté pravá. Bylo nutné zablokovat tedy dva výkopy.

Cvičiště 2 - Stránka 2 Kururi-mairu-o

Jakmile jsem dokončila tuto neobvyklou stojku, znovu jsem lehce pokrčila lokty a vymrštila se pryč. Levá ruka však na zemi zanechala malé překvapení. Výbušný lístek.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Thu Aug 01, 2013 7:18 pm

Moja dcéra ma neprestávala prekvapovať. Bolo mi jasné, že určite bude podstatne obratnejšia ako naposledy, ale predsa. Myslela očividne poriadne dopredu. Celkom efektívna pasca, našťastie som bol pripravený na všetko. Vzhľadom na to, že jednu otočku som mal už za sebou, vo chvíli, kedy som si uvedomil prítomnosť výbušného lístku, som neprestával a točil sa ďalej. Presne tak, šlo mi o...
Kaiten, len vďaka nemu sa mi podarilo odvrátiť explóziu bez zranenia.

"Stala si sa celkom nebezpečnou," prehovoril som potom ako som sa konečne prestal točiť a dym okolo mňa začal miznúť. Na mojej tvári si bolo ihneď možné všimnúť dve veci. V prvom rade to bol úsmev, ktorý očividne prejavoval pochvalu. Zároveň to však bol pohľad, ktorého sa doposiaľ Mikomi pri žiadnom z našich tréningov nedočkala. Bol som stopercentne seriózny. Odteraz som bol pripravený brať smrteľne vážne. Bolo mi jasné, že už to nie je to malé dievčatko, ktoré sa pri boji so mnou večne váľalo po zemi.
"Priprav sa," prehovoril som naposledy a vydal sa jej rovno naproti s otvorenými dlaňami. Chcel som z toho urobiť klasický taijutsu súboj Hyuuga klanu, aby som si overil, o koľko je Mikomi rýchlejšia.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 01, 2013 7:29 pm

"Děkuji za milá slova." pousmála jsem se, když jsem nabrala rovnováhu v bezpečné vzdálenosti od dosahu otcova Kaitenu. Jeho slova pro mě znamenala moc, právě tak jako fakt, že zatím stojím na nohách. Něco mi však dávalo tušit, že tentokrát to bude brát ještě vážněji.

Rozeběhl se proti mě. Neměla jsem příliš mnoho času, přesto jsem zůstávala do poslední chvíle ve střehu, byť naprosto nehnutá. Svým tělem jsem naznačila pohybu kupředu a učinila výpad. Zároveň jsem však minula první úder, který se mi chystal uštědřit a má ruka zklouzla k jeho lokti.

Cvičiště 2 - Stránka 2 Ac9973cc04_80031971_t1

Doslova jsem použila jeho sílu a rychlost proti jemu samotnému. V okamžiku kdy jsem se dotýkala jeho paže jsem si neodpustila malé juukenové štípnutí. V okamžiku kdy jsem k němu stála bokem a on se začínal vzdalovat, jsem měla levou ruku volnou a mohla si začít připravovat útok na jeho záda. Pokud by se mu tedy nějak povedlo nepokračovat v běhu a zarazit se... V případě že se rozhodl nechat nést svou vlastní silou a proběhnout okolo, tak jsem se ho pochopitelně už nedokla.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Thu Aug 01, 2013 7:39 pm

Jej výpad bol síce veľmi schopný, ale tentokrát ma už neoklamala.
Pomaly som začínal chápať jej bojový štýl, čo mi obzvlášť pomohlo v tom, aby som zrealizoval tentokrát pre zmenu svoju vlastnú pascu. Potom ako totiž využila moju vlastnú silu proti mne a zdanlivo odklonila môj útok som urobil čosi, s čím rozhodne nemohla počítať.

Pravou nohou, ktorú som mal momentálne vpredu, som sa celou silou zaprel a vo chvíli, kedy mala ešte pravú ruku pred sebou a ľavou sa chystala ma zasiahnuť, som ja svoju ľavú dal za chrbát a v čo najväčšej rýchlosti odrazu cúvol. Zaútočili sme teda jeden na druhého zároveň. Naše ruky sa však napokon neminuli a skôr než som jej uštedril veľmi nepríjemný zásah do hrude a ona mne do chrbta sme sa zrazili. Ja som ale neprestával, okamžite som sa otočil a tentokrát zaútočil druhou rukou. Zomlelo sa to presne tak ako som chcel - urobil som z toho klasickú výmenu úderov dlaní. Otázkou ostávalo, kto z nás dvoch dlhšie vydrží.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 01, 2013 7:51 pm

Všechno se to semlelo velmi rychle. Těžko říct kdo z nás dvou dokázal lépe klamat tělem. Každopádně podívaná to musela být úžasná. Oba údery jsem tedy vyblokovala a pokoušela se útok oplatit.

Cvičiště 2 - Stránka 2 Hinata-VS-Neji-hinata-6235139-200-156

Vraceli jsme si údery, vykrývaly útoky toho druhého a naopak se snažili nalézt skulinku v obraně. Byl to souboj rychlosti, postřehu a v neposlední řadě vytrvalosti. Stačil malý okamžik, vteřinka polevení v pozornosti a mohlo být o souboji okamžitě rozhodnuto.

Naše tempo se pomalu začínalo zrychlovat. Zatím jsme si byli vyrovanými soupeři. Věděla jsem, že je však otázkou času, než mě otec porazí díky svým zkušenostem.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Thu Aug 01, 2013 8:15 pm

Konečne som to pocítil na vlastnej koži.
Rýchlosť a sila úderov mojej dcéry bola impozantná. Čím viac sme zrýchľovali, tým viac som sa začínal strácať. Pomaly si to už musela začať uvedomovať i samotná Mikomi. Párkrát sa jej podarilo totiž prejsť mojou obranou. Síce mi zatiaľ ešte nedala priamy zásah, ale niekoľko letmých tam už bolo. Tým to ale nekončilo. Moja stamina bola podstatne menšia ako tá jej, čo sa odrazilo na tom, že od istej chvíle som začal spomaľovať.
Princíp vymieňania úderov v Hyuuga klane je jednoduchý:
napadnúť protivníka, vztýčiť obranu a stiahnuť sa. Následne opäť napadnutie, vztýčenie obrany a ústup, a tak znova, znova a znova, až kým jeden nepoľaví a nedôjde na úder, ktorý celú výmenu ukončí. To mi ale nevyhovovalo. Kedysi som s ňou trénoval výhradne iba takto, a preto si to ani sama nemala možnosť uvedomiť, ale toto nebol môj "pôvodný štýl boja". Ak by sme ale naďalej pokračovali v týchto usporiadaných výmenách, prehral by som. Musel som teda siahnuť na dno svojich síl a predviesť niečo, čo odo mňa už veľmi dlhú dobu nik nevidel.
Tesne predtým, ako to už fakticky vyzeralo, že si odnesiem finálny priamy zásah, ktorý ma pošle k zemi, som urobil čosi zhola nepredvídateľné. Udrel som z na prvý pohľad absolútne nereálnej pozície. Vynechal som všetky základné princípy usporiadaného taijutsu súboja Hyuugov a presne v momente, kedy Mikomi natiahla ruku s úmyslom ma zasiahnuť, pričom tú druhú už inštinktívne pripravovala na vykrytie a ďalší takýto útok, som sa vykašlal na obranu, zohol sa v páse a zaútočil na ňu z neuveriteľného uhla na miesto, o ktorom sa jej nemohlo ani snívať, že by som z takejto na prvý pohľad nevýhodnej polohy napadol.
Ak bojuješ proti niekomu, kto je rýchlejší a má navyše bystré zmysly klanu Hyuuga, jediná chvíľa, kedy je možné uštedriť zásah, je tá, kedy si súper neuvedomuje, že je vôbec nejaká šanca na to, aby ten zásah dostal. To ma naučili práve tréningy s mojim vlastným otcom, pomyslel som si a moment prekvapenia využil k tomu, aby som uskočil čo najďalej od Mikomi a poriadne sa vydýchal.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 01, 2013 8:30 pm

Na malý okamžik jsem i uvěřila tomu, že táta povolil natolik, že mu zasadím velmi bolestivý úder. Odkryl mi svou obranu a já se dostala do nebezpečné blízkosti. Teď... to je šance! Využila jsem ji tak, jak by to udělal každý správný Hyuuga. Místo toho abych zasáhla, jsem však máchla do vzduchu a zároveň ucítila bolest kdesi na žebrech.

Celé se to odehrálo šíleně rychle. Nebýt byakuganu, myslela bych si, že mi uštědřila zásah jakási třetí osoba. Zdálo se však, že nemožné se stalo skutečným. Vzduch vyrazil z mých plic, aniž bych vydala hlásku. Rychle jsem se stáhla z dosahu svého otce a na okamžik ho jen sledovala. Co to k čertu bylo? Zasažené místo mě nepříjemně brnělo a mimoděk jsem jej držela. Kdyby mě chtěl zabít... Je možné, že už nedýchám.
"Tohle na mě nestačí!" zvolala jsem a ignorovala bolest i únavu. Znovu a znovu jsem útočila a nemínila ani na okamžik zpomalit. Kopy střídaly údery, čas od času jsem se stáhla a provedla některý ze svých obvyklých úhybných manévrů. Snažila jsem se rozluštit tu hádanku. A zatím nejspíš bez úspěchu.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Thu Aug 01, 2013 8:48 pm

Ihneď potom, ako som videl, že na mňa znova útočí, sa na mojej tvári objavil pomerne zdesený výraz.
To myslíš vážne? Daj mi trochu vydýchnuť! vzhľadom na to, že mi nedala veľa času na to, aby som si odpočinul, som sa bol opäť nútený ponoriť do onoho rýchlostného pekla návalu jej dlaní. Spočiatku som sa znova pokúšal o klasický Hyuuga štýl, ale potom ako som bol doslova zavalený niekoľkými letmými juukenmi, som si uvedomil, že nemá zmysel v tom pokračovať.
To má ešte po tom všetkom toľko sily?! Alebo je to snáď v tom, že ja starnem?! Na tom nezáleží... zdá sa, že ti budem musieť odhaliť tajomstvo môjho vlastného štýlu, pomyslel som si a úplne povolil obranu. Tá pre spôsob môjho boja nemala absolútne žiadny význam.

Môj štýl bol natoľko efektívny preto, pretože som využíval reflexy. Čím lepšia bola v taijutsu tá daná osoba, proti ktorej som bojoval, tým jednoduchšie to bolo. Opäť raz vo chvíli, kedy vyrážala dopredu s úmyslom zraziť ma k zemi, som sa ohol v páse a vyklonil sa do jednej zo strán tak, aby som predĺžil dosah svojho úderu. Takýmto spôsobom som znova a znova vytváral ilúziu toho, že vo chvíli, kedy by som podľa fyzikálnych zákonitostí mal dostať zásah, zmiznem a vrátim ho tej danej osobe. S touto stratégiou som prišiel už dávno. Tréningy môjho otca boli obzvlášť tvrdé. Bol to práve jeden z nich, keď vo mne ostatní poprvýkrát uvideli potenciálneho ďalšieho vodcu klanu. Keďže som svojho otca nedokázal prekonať v klasickom usporiadanom vymieňaní úderov, vymyslel som si presne túto stratégiu. To by však nebolo možné uskutočniť, keby som sám nemal neuveriteľne ohybné telo a ohromný talent na útočenie z neprirodzených polôh. Po veľmi dlhom čase som sa k tomu vrátil konečne až teraz a robil presne to, čo Mikomi chcela - predvádzal jej to až dovtedy, kým si neuvedomila, ako presne to funguje.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 01, 2013 8:59 pm

Konečně jsem pochopila jak jeho styl funguje. Nikdy ho totiž proti mě neopoužil. Nepotřeboval to. Cena za to, že jsem si konečně uvědomila co se to děje byla však vysoká. S každou ránou jsem cítila, že mé svaly zpomalují a nedokážu je ovládat tak dobře jak na začátku souboje. Přesto jsem se snažila vydržet co nejdéle. Marně.

Poslední zásah jsem koupila do břicha. Na okamžik jsem ztratila půdu pod nohama a dopadla na zem. Proč jsem se vůbec tak snažila, když mi bylo jasné, že takto skončím? Pokoušela jsem se na poslední chvíli vymyslet spásnou strategii? Nezadařilo se.

Zůstala jsem ležet v trávě a pozorovala mraky. Dávno jsem přestala počítat bolavá místa na svém těle.

Vypadá to, že každý z nás je plný překvapení...

Prudce jsem oddychovala. I když to během souboje nevypadalo, i já jsem byla pěkně vyčerpaná. Nebyl důvod v souboji pokračovat. Co jsem chtěla vědět, to jsem věděla. A nebyla jsem momentálně ve stavu s otcovým stylem boje něco udělat.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Thu Aug 01, 2013 9:08 pm

Konečne bolo po všetkom. Náš malý taijutsu súboj skončil.
Odniesol si však svoju daň, nielen na Mikomi, ale aj na mne.
Nemohol som si ale dovoliť tváriť sa tak, ako by som sa od bolesti tváril za normálnych okolností.
"Uf, dala si mi zabrať," prehovoril som s úsmevom a ľahol si vedľa ňu.

Behom chvíľky sa teda náš súboj premenil na pokojné sledovanie nočnej oblohy.
Nikto z nás nebol práve v stave ohrozenia, zámerne som sa vyhýbal životne dôležitým miestam.
K jednej veci som sa však predsa nepriznal. Keby sme boli pokračovali, už by som svoj bojový štýl nemohol používať veľmi dlho. Spôsoboval totiž ohromný nápor nielen na svaly ale i na samotnú chrbticu. Nechcel som však pred ňou ešte stratiť svoju neoblomnú tvár a tak som ani napriek ukrutným bolestiam snáď po celom mojom tele nič z toho nahlas nepripúšťal.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 02, 2013 10:45 am

Netrpělivě jsem sebou zavrtěl a něco mi spadlo na hlavu. Otevřel jsem oči, podíval se na jasné nebe a pak jsem zaječel.
"NÉÉÉ, MISE SE SHIJIN!" chytl jsem se za hlavu a začal utíkat k bráně.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Aug 02, 2013 4:27 pm

Učení techniky: Kuchiyose no Jutsu

Přišel jsem na cvičiště a začal se učit novou techniku. Kuchiyose, hmm? pomyslím si. Katanou se říznu do palce, abych se ušetřil bolesti od kousnutí a složím pečetě. "Kuchiyose no Jutsu.". Předemnou se objeví čerstvě narozený jedinec netopýra. Toto nestačí. probleskne mi hlavou. Byl jsem zklamán. Ale nenechám se otrávit a trénuji dál. Při tréninku jsem se motivoval neustálým přemýšlením o tomto Jutsu, co vše se s ním dá dělat, nehledě na to, že už nebudu muset chodit, ale budu moct lítat. "Kuchiyose no Jutsu!" zkusím znovu techniku. tentokrát se na zemi objeví typický netopýr. Ale neumí mluvit a je divoký, ihned uletí, takže z toho nic nemám. Zlepšuji se, to je hlavní! motivuji se. Ještě jednou! "Kuchiyose no Jutsu!". Na pečeti se objeví něco zvláštního. Byl to Bílý Natopýr. Zvídavě na mě pohlížel, byl mladý, sotva uměl lítat. Nechtěl jsem ho nechat uletět. Byl přátelský a po chvíli se i ukázalo, že umí mluvit. Stal se mým společníkem. Už se blížím.. zamyslím se a zkouším to znovu a znovu. Pořád se zlepšuji. Po pár hodinách tréninku už si myslím, že už to konečně mám. "Kuchiyose no Jutsu." řeknu zřetelně a přede mnou se objeví velký černý netopýr. Evidentně je přátelský a je ochoten se řídit mými rozkazy. "Výhra!" vykřiknu nadšeně a odvolám ho zpět. Čekal jsem na toto tak dlouho.. zamyslím se. Vypadá to, jako by měl z toho i můj Bílý Netopýr radost. Rozhodl jsem se ho odvolat, je z velmi vzácného druhu. Dokončil jsem svůj trénink.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Fri Aug 02, 2013 5:10 pm

Další mrak na chviličku zakryl měsíc a obloha byla skutečně náramnou podívanou. Marně jsem vzpomínala na okamžiky, které jsem s tátou trávila podobně. Většinu času jsme řešili jenom záležitosti okolo klanu, popřípadě můj trénink.

Důkladný trénink.

Ale zdá se, že to k něčemu bylo.
"Zabrat? Opravdu? Snad ti nekřuplo v zádech." zachechtala jsem se. Trochu jsem se zavrtěla a protahovala každý sval ve svém těle. Cítila jsem na sobě celkem příjemnou námahu. Pohled na nebe mi však připomněl jednu osobu. Sayuri. Možná že kdyby mě táta netrénoval dostatečně důkladně, tak už jsem tu nebyla.
"Tati... Co mi můžeš říct o Sayuri?" pravila jsem se zamyšleným pohledem upřeným na nebe. Pravda byla, že se o ní příliš nemluvilo, a veškeré záznamy o ní byly více než strohé. Nedávno mi o ní otec něco málo řekl, ale měla jsem pocit, že teď je chvíle, kdy bych si poslechla další dílek skládačky.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Fri Aug 02, 2013 6:13 pm

Dalo by sa povedať, že sme skutočne prakticky celú noc preležali vonku. Tak dlhú dobu sme spolu mimo nášho sídla snáď ešte ani neboli. Bol to nepochybne príjemný zážitok. Fakt, že som mohol byť Mikomi otcom viac ako kedykoľvek predtým, ma veľmi tešil. Už som ju viac nemusel vodiť za ručičku s neoblomným tvrdým prístupom. Mal som k nej možnosť byť úprimný viac ako kedykoľvek predtým.

"Neviem, či ti o tom Naomi rozprávala, ale... v našom klane došlo kedysi k obrovskému konfliktu. Bolo to potom ako náš bývalý hokage, Naruto-dono, odišiel z úradu. V čase, keď sme už dávno nadobudli presvedčenie o tom, že náš klan konečne nepoškvrňuje nenávisť, nezhody našich rodín ohľadom toho, akým smerom by sme sa mali uberať ďalej, dospeli k udalosti, ktorá behom chvíľky pochovala všetku tú vzájomnú dôveru, ktorú sme si medzi sebou navzájom, členovia toho istého klanu, celé roky budovali. V tom čase bola Sayuri ešte malé dieťa," začal som rozprávať jej príbeh.

"Sayurin otec, Hyuuga Nozomi, prišiel bohužiaľ práve aj vďaka onomu konfliktu o život a tak som sa jej tréningu ujal ja osobne. Bol som pre ňu po dlhú dobu náhradným otcom. Obával som sa však toho, že nás, starších, alebo pokojne i celý klan, za to bude nenávidieť... alebo minimálne vedľajšiu rodinu. Bol som však na omyle. Jedného dňa som pristihol jedno dieťa z vedľajšej rodiny, ako Sayuri šikanuje. Vyhadzoval jej na oči a mstil sa jej za všetko zlé, čo mu náš konflikt priniesol, vrátane pečate na jeho čele. Pochopiteľne som zakročil. Chcel som ho potrestať, ale čuduj sa svetu... Sayuri ma zastavila. Keď som sa jej spýtal, prečo o tom nikomu nepovedala a dokonca trvala na tom, aby som to i ja nechal tak, povedala mi "On si už vytrpel až až. Zdieľanie jeho vlastnej bolesti s ním je to najmenej, čo preňho ako členka hlavnej rodiny môžem urobiť." Už vtedy som vedel, že z nej bude výnimočná kunoichi, a v prvom rade aj výnimočný Hyuuga...," a takto som rozprával po väčšinu času, ktorý sme spolu strávili. Konečne som po tom všetkom Mikomi vyrozprával, čo za človeka Sayuri bola, a rozhodol som sa, že už viac slovami šetriť nebudem...

Bolo nám spolu veľmi dobre, a preto čas plynul rýchlejšie ako sa zdalo.
Napokon som si však našťastie uvedomil, že už musí byť veľa hodín.
"Pane bože, to je už tak neskoro! Nestihneme poradu!" doslova som vyskočil z miesta, úplne zabudnúc na moje bolesti chrbta a svalov. To mi na tvári vykúzlilo veľmi vtipný výraz,
ale rozhodne som sa nenechával paralyzovať bolesťou.
Tse, čosi také ma nezastaví, pomyslel som si a skutočne dostál svojich myšlienok. Nenechával som sa odradiť a čo najrýchlejšie sa ponáhľal na poradu jouninov.
Spoločný presun.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 05, 2013 7:59 am

Učení techniky: Kuchiyose no jutsu

Zamračil jsem se. Svitek jsem dostal už dávno a Kuchiyose mi stále nešlo. Ale co, zkusit to musím. Kousl jsem se do palce, nemotorně předvedl pár ručních pečetí a přiložil ruce na zem. Kuchiyose no jutsu. Na zemi se objevilo majestátní, až nádherné, dechberoucí černé pírko. Tušil jsem, kde se stala chyba. Moje pečetě byly příliš...nejisté. Zkusil jsem to znovu a pomaleji. Místo pírka se objevilo něco, co vypadalo jako vajíčko. To už bylo lepší. Tentokrát jsem se naprosto soustředil. Pečetě jsem skládal pomalu a pečlivě, se špičkou jazyka vystrčenou z pusy. Objevila se vrána. Vrhla po mně šokovaný pohled a odletěla. Už tam skoro jsem. Řekl jsem si a provedl to znova.
Nazdar šéfe. Ozvalo se. Překvapeně jsem zamrkal a spadl na zadek. Přede mnou stála vrána a přezíravě si mě měřila. Hej, co se děje? Zeptala se mě a přešla blíž, zkoumavě si měřila můj obličej zblízka. Tak...to by bylo. Pousmál jsem se. Díky...můžeš jít. Odvolal jsem ji. Vrána se na mě zadívala jako na naprostého debila a zmizela. Zkusil jsem to znova. Tentokrát se mi podařilo přivolat vránu, jež vypadala takřka stejně, jako ta předtím. Chvíli jsem se zmateně díval, když se začaly objevovat další vrány. I s tou první jsem jich napočítal 51. Šokovaně jsem to pozoroval a odevzdaně jsem mávl rukou. Všichni do jedné zmizela. Ale možná tam bylo ještě něco. Znova jsem provedl Kuchiyose. Objevila se majestátní vrána, velikosti malého koně. S pocitem uspokojení, že je to snad vše jsem ji propustil. Ale pak mě něco napadlo. Mohl bych snad trochu překvapit senseie, kdybych mu ukázal svou vránu. Znova jsem provedl Kuchiyose a tentokrát se objevila ta první. Tak se konečně rozhodněte. Podívala se na mě káravě. Víš co? Budu ti říkat Chiyo. Vyskoč mi na rameno. Právě pojmenovaná Chiyo to s povzdechem udělala. Vyrazil jsem za senseiem.
//Přesun
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Aug 05, 2013 2:44 pm

Presunul som sa teda z jedného cvičiska na druhé a to vlastne doslova kde som zamieril na pred breh vody kde som sa ukempil. Teda zhodil som si veci dal sa do treniek a začal trénovať. Po poskladaní pečatí a sústredení svojej chakry v pľúcach som sa snažil pilovať moje umenie ohňa. Lenže horšie bolo to že tam začínalo byť strašné horko tak som si skočil aj do vody. Sakra ! Kto by povedal že tá voda na tomto mieste bude potom taká sčanda ... Hmm ale keď si to tak zoberiem nieje to také ťažké pomaly už na to začínam prichádzať. Chvíľu som sa teda čvachtal vo vode ale to netrvalo dlho a vrátil som sa zasa na breh kde som pokračoval v precvičovaní novej techniky.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Mon Aug 05, 2013 4:49 pm

Přijdu na cvičiště a jdu za Kenem. Pořád trénuje ohnivou kouli.
"Ahoj. Byl za mnou Rokuro, mám tě najít a říct ti, že máme misi. Když budeme připraveni, máme jít na Ulici Konohy, tam se sejdeme. Uvidíme se tam."
Odcházím na Ulici Konohy.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Aug 05, 2013 4:54 pm

"Aj Karamba." Ako som to počul okamžite s rozžiarenými očkami som sa vydal domov kde som si mal v pláne zobrať si čo potrebujem a hneď potom by som šiel smerom do ulíc.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Aug 06, 2013 6:31 pm

Učení techniky: Sanzengarasu no Jutsu
Přišel jsem na cvičiště a rozvinul svitek, který jsem začal zaujatě studovat. Hm...první fáze je takřka stejná jako Kuchiyose, jen nevyžaduje obětování krve. Navíc se ty vrány umí klonovat. Jsou snad nějakým typem klonů? Ne...na to by potřebovali předlohu. Ale něco s klonovým jutsu to mít společného bude. Zabral jsem se do čtení. Ale ovládat tak veliké hejno jen pohyby rukou... Dokážu si představit výhody této techniky, ale bude náročná. Povzdechl jsem si. Ale co, přemýšlením nic nezískám, jde se na to. Zvedl jsem se od svitku a provedl tři ruční pečetě. Zaplať pánbůh, že jich je tak málo. Povzdechl jsem si. Objevila se jedna vrána a s gustem si to namířila na strom, rychle jsem začal gestikulovat rukou, ale místo toho, abych její pohyb zpomalil nebo aby se stromu vyhla, ještě zrychlila a po nárazu se proměnila v obláček dýmu, načež zmizela. Tak jo, takhle by to nešlo. Znova jsem poskládal pečetě. Když se vrána objevila, provedl jsem jinou gestikulaci. K mému překvapení se vrána posadila. Aha, takže když hejbnu takhle... Udělal jsem jiný pohyb a vrána vzlétla, nicméně zůstávala na místě. Dalším pohybem prstu jsem ji usadil. Začal jsem trénovat pohyby jednotlivce. Učil jsem se, jakými pohyby se pohne kam. Když jsem si byl jistý, že jednotlivce zvládnu, odletěla vrána do lesa, kde jsem ji pohyby prstů koordinoval aby se vyhnula všem stromům. Vrátila se. Super! Zvládl bych jednotlivce! Teď jak se klonuje? Napadlo mě roztáhnout dlaň. A najednou tu bylo jedenáct vran. Čili počet roztažených prstů se rovná počet klonů. Uvědomil jsem si. Teď jsem začal trénovat těchto jedenáct jedinců, stejně jako tu jednu předtím, dokud jsem si nebyl jist, že je naprosto ovládám. Poté jsem jim udělal stejnou zkoušku, kterou všichni prošli. Prima...teď, čas naučit se operovat s dvěmi hejny. Samotnému mi došlo, že na to asi budu potřebovat dvě ruce. Nebo, že by ne? Pozorněji jsem se zadíval do svitku. Vrány jsou ovládány vysokofrekvenčními zvuky, které jsou vytvářeny v uživatelových konecčích prstů. Letmými pohyby prstů může uživatel tak dávat odlišné příkazy. Přečetl jsem si. To nicméně znamená, že nepotřebuji ani pohybovat rukama, ani je nepotřebuji obě. Zajímavá technika. Pousmál jsem se a po chvíli snažení jsem rozdělil své hejno na dvě 5:6. Začal jsem s nimi pohybovat odlišně a stejně jako před tím jsem je poslal do lesa. Znova uspěli a tentokrát i jako dvě rozdílná hejna. Super, teď se ještě musím naučit ovládat víc jedinců. Jak jsem si pomyslel, tak jsem i udělal. Naklonoval jsem víc jedinců a započal s nimi trénink.
Po nějaké době se mi podařilo posadit si jedince ze čtyř rozdílných hejn na ramena, zatímco zbytek hejn poletoval ve vzduchu. Mám to! Téměř jsem zakřičel nadšením. Luskl jsem prsty a tím jsem odvolal veškeré vrány, které zmizely v obláčku dýmu. Sbalil jsem svitek a rozeběhl jsem se do kanceláře, vrátit ho senseiovi.
//Přesun
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 13, 2013 7:27 pm

Pomaly som došiel na toto celkom pekné miesto. Na pláne som mal toho dosť čo trénovať. V prvom rade som vytvoril Kage Bushin, ktorého som poslal za Hokage-sama pre tú misiu. Keď som mal túto malú činnosť za sebou. Musel začať ďalší tréning Kirin. V posledných dňoch som nemal čas ho trénovať, kvôli vojne a všetkému naokolo. Najskôr som poskladal pečate, na vytvorenie Kirin som potreboval podporu teplého vzduchu. Inak by ma stálo Kirin priveľa chakry a bolo by tým pádom nepoužiteľné. Po poskladaní pečatí som len povedal.
"Katon: Gōryūka no Jutsu"
A z úst som do vzduchu vypustil masu ohňa, dosť veľkú. Tá sa čoskoro vo vzduchu ako by rozplynula. Potom prišiel čas na Kirin. Zdvihol som ruku nad seba. Dlaň začal obklopovať raiton.
*Kirin
Prešlo my mysľou a ruku som nasmeroval na zem. Z oblohy zrazu akoby vyliezlo Kirin, trošku menšie, než to bolo popisované v zvitku, ale už som to celkom ovládol. Chvíľu som ho podržal na oblohe, nechcel som tu urobiť zbytočné škody, preto som techniku radšej zrušil. Už to bolo veľmi dobré s Kirin. No potom, ako som to skoro zvládol som si musel sadnúť, tréning Kirin dával telu zabrať. Po chvíľke odpočívania som sa postavil na nohy. Dlho som ani nesedel, ale necítil som sa natoľko vyčerpaný aby som hodiny odpočíval.
V tej chvíli som sa obzrel po okoliu so Sharinganom či tu nikto nie je. No okolie som prebehol dosť rýchlo a nevidel som so sharinganom žiadne chakry, ale nevidel som do diaľky a ani nejako detailne som okolie neprehliadal, tak som mohol niekoho prehliadnuť. Z hlboka som sa nadýchol a v očiach sa mi objavil môj nový Mankekyou Sharingan. Sústredil som sa, chcel som niečo z toho nového sharinganu aspoň niečo dostať. Spojil som ruky a zatvoril som oči. Sústredil som sa. Okolo mňa sa začala ako keby povznášať chakra a z očí, zatvorených očí mi začala tiecť krv.Otvoril som ich a ona tiekla naďalej. Vtedy tá chakra okolo mňa ako keby spadla, ja som pocítil bolesť hlavne v očiach. Tá krv mi prestala tiecť o pár sekúnd. Vypadal som dosť podivne. Pod očami som mal pramienky krvi. Zobral som servítku a utrel som si to. Potom som vyčerpane sadol pod strom a svoj sharingan som si deaktivoval. Opieral som sa pod strom a utieral som si krv na sebe.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Aug 13, 2013 7:47 pm

Nakoniec než som sa sem dostal mi trvalo lebo som musel niečo pomôcť mame ktorá ma stretla na ulici. Ale aj keď ma to zdržalo dorazil som. Namieril som si to priamo k jazeru aj keď už bola vlastne tma na kúpanie ale zima nebola až taká veľká aby som sa bál spadnúť do tej vody. Keď som bol pri brehu vyzliekol som sa do trenok. Všetky veci som si dal tak aby som na ne videl a aby sa nenamočili keby som spadol.
Hmm tak ako to bolo... Začal som spomínať a potom som si všetko v hlave pekne zopakoval. Sústredil som chakru v chodidlách a pomaly šliapol na vodu. Potom som tam mal na pláne tam dať aj tú druhú. A teraz ubierať a pridávať podľa potreby ... čo najlepšie rozložiť ... Asi po 3 sekundách čo som tam stál som zasa spadol a bol vo vode.
Mal som pravdu vážne nieje taká studená... No hurá pokračovať. Vyzerá to že tu asi chvíľu ostanem. Vyliezol som na breh a celú tú "akciu" som zopakoval rozdiel bol asi ten že som spadol skôr než predtým. Asi by som nemal premýšľať nad inými vecami keď sa mám sústrediť. Ale nejaká nová ohnivá technika by sa vážne hodila keď mi hokage sama zatiaľ dovoliť trénovať to čo chcem, ale možno by sa mohol prihovoriť môj senseii. Toto sa mi odohrávalo v hlave keď som sa snažil dostať zasa na breh aby som znova skúšal chodiť po vode. Dúfal som že to bude čo najskôr lebo som odtiaľto nemal v pláne odísť pokiaľ sa to nenaučím.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 13, 2013 7:59 pm

Pozrel som sa na Kena, ktorý práve prišiel. Pozeral som sa naňho ako trénuje. Ja som sa postavil a sledoval som ho, ako sa Ken snažil chodiť po vode. Prišiel som k brehu, keď už mu to celkom šlo, tak som zobral kameň z brehu a hodil som k nemu kameň, aby som ho vyrušil. Ak by spadol, tak by to musel odznova, ak nie tak to už vie celkom fajn.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Aug 13, 2013 9:19 pm

Ja som si tak krásne trénoval keď som si tu nevšimol môjho senseiia ktorý mi tu z nenazdajky hodil kameň blízko mňa ktorý mi rozvíril hladinu. Prvých pár sekúnd som si myslel že to ustojím a skoro sa tak aj stalo ale nakoniec som poľavil a spadol som do vody. Ako som ale vyšiel na breh tak som spustil. "Tak ale toto od vás nebolo pekné." Prehlásil som aj keď som vedel že to čo spravil pre mňa bolo dobré keďže som nedokázal ustáť ani malý kameň čo mi narušil hladinu. Veľa rečí som ale okolo toho nemal a šiel som to vyskúšať zasa.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru