Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 2

+33
Azurashi Shiniko
Kameko
Yuki Ōkami
Shinobi
Hanabii Hyuuga
Uchiha Benjiro
Natsuki Uzumaki
Hideo Hatake
Hana Ichiro
Airis Shiroyaki
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Killunia
Soshi
Sumoru Furasshu
Sania Senju
Hideaki
Hiashi Hyuuga
Yaeko Uzumaki
Senju Maro
Inuzuka Shisen
Raiki Senju
Hyūga Fū
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Assasin Senju
37 posters

Strana 10 z 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Cvičiště 2

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 2 - Stránka 10 781px-Third_Training_Ground
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Fri Oct 31, 2014 8:31 pm

Soshi

"Jistě, promiň..." řekl jsem a vzal si od ní své věci. Vypadalo to, že chtěla někam jít. To mě trochu rmoutilo. Ale byl jsem zvyklý na samotu. třeba se lekla toho příjmení, kdo ví. Ale raději budu nosit čest svého otce než mít pár přátel, kteří neví, kdo jsem...


Nakonec jsem vstal a odešel pryč.

//přesun


Naposledy upravil Soshi dne Sun Nov 30, 2014 12:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sania Senju Sat Nov 01, 2014 10:41 pm

*Sleduje Soshiho. Kdesi v diaľke už obloha pomaličky nadobúdala krvavý odtieň. "Bude svitať.." Uvedomí si. Nepozastavuje sa, nečaká na krásu vychádzajúceho slnka. Má dnes toho ešte naozaj veľa na práci. "Vrátnik by už na ubytovni mal byť, kím sa tam dostanem normálnou chôdzou." Zamýšľa sa. Shunshin by nebol práve najlepšia voľba vzhľadom na jej lýtko. "Ale rozhýbať ho budem musieť čo najskôr... Nemám čas na strácanie.." A v pozadí jej znejú v mysli ockove slová "Ohnivá vôľa.."* Chlapci, opustím vás, mám toho dnes ešte veľa na práci. *"A potom pôjdem spať.." Dokončí v duchu poloprosbu-polorozhodnutie. Nevie totiž, či sa k tej druhej časti dostane. V svetle lampy a možno vychádzajúceho slnka si až teraz všimne Soshiho oči. Pripadajú jej smutné, jeho výraz skormútený. Len sa usmeje, nakoní tvár do strany, natiehne k nemu ruku. Prikladá svoju dlaň k jeho lícu a keď pocíti teplo a hladkú kožu láskavo, ale s náznakom pobavenia povie.* Nebuď smutný Soshi. Veď ja sa ti ešte vrátim.. *Dokončí, palcom priloženej dlane ho pohladí od jamky vedľa nosa po vrchnej časti líca a stále sa len láskavo a z časti pobavene usmieva. Možno by to pozorovateľovi mohlo prísť vtipné, ako sa tuto 11 ročné dievčatko naťahuje k tvári o nemálo vyššieho a staršieho chlapca a hladí ho po tvári, akoby bola jeho matka či milenka. Ale ona za tým nevidí nič zlé, nič poburujúce. Len má proste pocit, že Soshi je dobrý človek. A ani nevie prečo.. Po kratšej chvíli ruku stiahne, usmeje sa ešte na obidvoch chlapcov a odkráča preč z cvičiska. Je si istá, že sa s nimi eše stretne.*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hideaki Sun Nov 02, 2014 4:46 pm

*Po chvílke sledovania tejto udalosti vlastne ani nechápe čo sa dialo, postaví sa* Hideaki *Odpovie mu a vyskočí do stromov, po stromoch odskáče preč*

Hideaki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 12. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Dec 04, 2014 6:59 pm

Cvičiště 2 - Stránka 10 A5ab8b2d0b_99805630_u
Když jsem se procházela po cvičišti, rozhodla jsem se zároveň procvičit si oblíbenou techniku. Už dlouho jsem přemýšlela nad vylepšením, tedy nad možností jutsu trochu rozvinout. Možná kvůli tomu budu muset trochu využít několik starých přátel. Jeden se mi ale zrovna připletl do cesty, usmála jsem se, zadívala jsem se mu do očí. Povedlo se. Před očima se mi objevil záblesk, dům s nádhernou zahradou. Netušila jsem, jestli je to reálné nebo jen představa, ale rozhodně si to zasloužilo úsměv. Šli jsme dál. Několik vteřin pohledu do očí pro tu krátkou myšlenku stačilo. Mé předpoklady se vyplatily. Sice to není efektivní, ale mohu číst myšlenky, i když někdo není uvnitř mé hlavy.

Rozhodla jsem se pokračovat s někým neznámým. Když se někomu díváte do očí, musí se on dívat do vašich. Zamířila jsem proto k prodavači, který se tu pokoušel udat nějaké sladkosti. Takhle na plném cvičišti to občas přijde vhod. Požádala jsem ho o jednu porci a přitom jsem se mu zadívala do očí. Zcela jistě se mu to zdálo zvláštní. Nejistě se usmál, ale pohled opětoval. A než ho sklonil k přípravdě jídla, bleskla mi hlavou jeho myšlenka. A bylo to něco, co jsem zřejmě nechtěla slyšet. Přesto jsem se za takové vloupání do soukromí ostatních nestyděla. V bitvě mohlo být prospěšné nejen pro mě, ale i pro mou vesnici a neexistuje nic důležitějšího.

Vyzkoušela jsem si tuto techniku ještě několikrát, než jsem zjistila, že mírně pobolívá hlava. Nic těžkého, ale byl čas trochu zpomalit duševní aktivitu a rozhýbat se. Bolest hlavy se nejlépe vyběhá. Výstup z tréninku jsem hodnotila jako pozitivní. Rozběhla jsem se. Prostor pro myšlenky a čerstvý vzduch.
Nádhera.
Zhluboka jsem se nadechla. Už jsem jasně věděla, co má technika dokáže a měla jsem i představu, jak ji využít v boji. Pokud se zvládnu nepříteli dívat delší dobu do očí, mohu předvídat každý jeho tah. Efektivní, jednoduché a relativně bezpečná, ačkoli můj protivník nebude jediný, koho pohled do očí může rozptýlit. Budu si muset dávat pozor.

//Přesun
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Killunia Thu Dec 11, 2014 11:15 pm

Ryuu no Jutsu (C-Rank verze) - učení techniky


Na cvičiště jsem dorazila s jídlem a lahví s pitím. Jak jsem tušila, budu to potřebovat. Vždycky předtím mě zaskočila únava a především dehydratace, tentokrát jsem to nehodlal riskovat, přestože se tentokrát nemělo pracovat s ohněm. Tentokrát jsem chtěla pracovat se svou vlastní dračí podstatou, aby se dala využít ve světě ninjů.


Velkou část svého tréninku jsem strávila meditací. Bylo totiž velice důležité, aby se dokonale spojila má dračí a lidská složka. Jakýkoli výkyv by mohl znamenat, že něco selže. Třeba se nebudu moci vrátit zase zpět do lidské podoby. Nebo se místo na draka přeměním na ohyzdného hybrida. A proto se musím soustředit. Tady a teď. Jednalo se o to, že jsem poloviční drak - mé geny byly takhle změněny skoro ihned po zapečetění. Kdybych v sobě nenesla dračí geny, nedokázala bych přežít mnohé transformace spojené s mým plazím protějškem. Má práce nyní spočívala v tom, aby se má dračí polovina genů plně propojila s lidskou polovinou. V mé mysli to vypadalo jako barevná světýlka. A já měla každé z nich spojit s opačnou barvou, aby vznikla míšená. Nesměla jsem zapomenout jedinou žárovičku.


Trvalo to asi i několik hodin, než jsem otevřela oči. Kdokoli, kdo by se tu objevil, si mohl myslet, že jsem jen celou dobu spala, přestože se jednalo o úplný opak. Spánek by mi ulevil, dokázal by poskytnout odpočinek mysli i tělu. Ale ne, můj mozek musel jet na plné obrátky. A stejně tak teď i mé tělo.


Nyní přišla ta jednodušší, kratší, ale o trochu více bolestivá část. Jednalo se o pouhou změnu fyzické struktury z lidské na dračí. Má plazí forma pak měla zatím zůstat stejně velká. Zdálo by se, že tento mezistupeň snad ani nepotřebuji, ne? Ale jak by se mýlil ten, kdo by to tvrdil.  Právě tento stupeň je nejdůležitější z celé techniky. A já se musím naučit jej ovládat.


Neskládala jsem pečetě. K dračím technikám jsem je nikdy nepotřebovala. Jen jsem počátek své přeměny svázala se slovy "Ryuu no Jutsu". Pouze tyto tři výrazy prozradí, že něco tvořím. Jakmile jsem navázala přeměnu na název, začala jsem pomalu uvolňovat svou dračí podstatu. Šlo to pomalu. A stejně jako kdysi u křídel, i tady jsem prožívala změnu tělesné stavby v bolestech. S protažením obličeje ani s nárůstem tygrované srsti problém nebyl, avšak jakmile se mi měla prodloužit krční páteř, měla jsem sto chutí si krk utrhnout a zahodit, jen abych to necítila. V nohách a rukou to trochu šimralo. Oblečení se mi pomocí nějaké magie či čeho ztratilo a nahradilo se srstí.  Postava pomalu začala nabírat zvířecích tvarů.


Brzy tam stála postava podobná Killunimu, jen mnohem menší a... měla zelené oči se zornicemi a bělmem. Moje oči. A vlastně jsem si sem zakomponovala ještě nějaký svůj detail - hříva nebyla černé barvy, nýbrž mé. A měla ofinu, která z obou stran lemovala mou dračí tvář. Zuby se mi zaostřily, stejně tak i drápy. Takže jak se zdá, přeměna sama o sobě nebyla tak složitá. Teď už šlo jen o to to udržet co nejdéle.


A tak jsem si prošla ještě několika transformacemi, než jsem ji doladila tak, aby mi vyhovovala. Aby nevyčerpala příliš mnoho energie, ale aby se s ní dalo stále dál pracovat.


Jakmile jsem dokončila učení, občerstvila jsem se. A jakmile jsem si dostatečně odpočinula, s úsměvem jsem se vydala zpět do vesnice.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sania Senju Sat Dec 27, 2014 11:19 pm

*Znova sa po nejakej dobe vracia na prvé cvičisko, ktoré navštívila za svoj pobyt v konohe. Lýtko ju už znova nebolí. Je šte trochu nadopovaná analgetikami a tak by nemalo mať vplyv na tréning. Aspoň v to dúfa. Má na sebe dhé nohavice, v prípade, keby sa jej zem chcela znova dostať do rany. Porozhliadne sa. Páči sa jej toto miesto, a verí, že práve toto bude skveé miesto na tréning dvoch techník, ktoré si pripravila.

Doton: Moguragakure no Jutsu
Spoiler:


Doton: Himitsu no Chika Hozen
Spoiler:
*Po dlhom tréningu sa s dobrým pocitom, že zmákla dve otonové techniky vracia domov.* (presun)
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Fri Jan 16, 2015 6:30 pm

Dorazil jsem s Kenem na cvičiště, které o této večerní hodině bylo již celé prázdné, což se bude hodit. Kenovi jistě došlo, že zde nejsme kvůli tréninku. Vybral jsem toto místo kvůli množství místa, které tady bylo. Přijímacím testem nebude žádný test a, b, c, i když by to možná nebylo špatné, ale něco trochu jiného, praktičtějšího.
"K anbu tě nepřijmu. Jevíš se jako slabý, nebyl bys schopen nést tíhu vesnice." Začal jsem ostře. Vše jsem hovořil klidným tonem, což působilo dosti nepříjemně, jako by mi byl Ken úplně volný. Určitě bych však s Kenem nešel na toto místo jen kvůli toho, abych mu řekl, že jej neberu. "Dám ti ale příležitost. Přesvědč mě o tom, že se v mém zdání mýlím." Kenovi hned muselo dojít, jak to myslím. Možná jsem jej chtěl vyprovokovat, abych viděl, co v něm skutečně je, ale není vyloučeno, že má slova jsem myslel pravdivě. Kruté, neohleduplné jednání u mě někdy bývá zvykem.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Jan 16, 2015 6:57 pm

Mieril som za Itachim po celú tú dobu od centrály. Popravde už tak u konca cesty som vedel, kam presne ideme aj keď som si myslel, že pôjdeme na iné miesto. Zastavili sme a ja som bol o niečo ďalej od Itachiho pri čom som naňho pozeral a musel som si vypočuť jeho slová, ktoré neboli vôbec príjemné. "Zdanie vie niekedy veľmi pekne klamať." Odpoviem so zamračením. Toto som mu ale povedal až po tom, čo povedal, že mi dá šancu ho presvedčiť o opaku. Vedel som, že nemám šancu v priamom boji s niekým, ako je Itachi a ak chcem ísť k Anbu asi ma nebude príliš šetriť. Začal som skladať pečate a v očiach sa mi zjavil sharingan, musím ísť do toho na plno. "Sanzengarasu no Jutsu" Nastal výbuch dymu, ktorý ma zahalil a hneď na to sa tu začalo zjavovať pomerne veľké množstvo vrán. Tieto vrany spolu s dymom veľmi dobre ukryli moju polohu a hlavne to, čo som práve robil. Vrany zaútočili v celom húfe na Itachiho a ja som si medzi tým pripravil zopár shurikenou na ktorých boli pripevnené drôty.Tieto shurikeny som po ňom hodil zopár zo stredu malou skulinou, a bokom od vrán tak, aby som ho nimi buď trafil alebo zviazal.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Fri Jan 16, 2015 7:43 pm

Ken pochopil, co jsem měl na mysli přesvědčením, a tak se do toho okamžitě pustil, nejspíš na 100%. Když mu ale nepostačí 100% výkonu, aby na mě nějak zapůsobil, může se už přímo rozloučit s postavením anbu. 100% je totiž známým maximem, dál už zvyšovat svůj výkon nepůjde. Využil jsem výbuchu, který nastal při jeho technice a také poskládal pečetě. Mé skládaní pečetí se o dost lišilo od toho Kenového. Skládal jsem pečetě tak rychle, že je ani samotný sharingan nedokázal zaznamenat, jak jsem už jednou předvedl v boji proti Kakashimu v Narutu (v BOS 5).
Ještě ani Ken nestihl vyvolat vrány a přede mnou se objevil klon, zatímco já se skryl. Ken počítal s tím, že mu kouř pomůže se schovat, ale nepomyslel na to, že mu znemožní i sledovat mně. Proto Ken neměl ani tušení o klonu a mém ústupu. Pak Ken hodil drátkem svázané kunaie, které klona svázali, ale ne probodli, když ačkoli se jednalo pouze o klona, měl pořád jakési reflexy, takže se pokusil vyhnout. Nestačilo to ale dostatečně a klon skončil svázaný. Vrány jej nezmátly, ale pouze zhoršily orientaci v terénu. Udržoval si totiž pořád nadhled nad věcí, očividně ne dostatečný.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Jan 16, 2015 7:59 pm

Moje skladanie pečatí o proti jeho bolo, také, ako keby som stál proti bohu. Preto som si to nedokázal všimnúť. Myslel som si, že som ho zviazal a keďže tento ťah  som mal natrénovaný na pár vrán, ktoré boli pri mne som im rozdal výbušné lístky a oni sa vrhli po ňom s tým, že takto nepekne vybuchne. Bolo mi čudné, že sa nevyhol a nechal sa len tak chytiť, však to bol jeden z najsilnejších Uchihov. Buď sa práve už nachádzam v genjutsu alebo to je nejaká habaďúra a použije kawarimi .... Pomyslím si a pre istotu som sa rozhliadal očami letmo po okolí či nezahliadnem niekde jeho chakru. Dokonca už aj pár vrán radšej, ako sondy snorili a hľadali všemožné. Potom som prikázal ostatným vranám, aby ma obkľúčili tak, že na mňa nieje vidno. Vytvoril som klona z vrán a seba pomocou techniky preblesknutia ukryl do stronou. Vrany boli stále okolo klona, ako keby sa ma snažili chrnániť ale teraz tam už bolo dostatok priestoru na to, aby na mňa bolo vidno, teda na toho klona. Aj keby ma to má teraz zabiť, tak mu aspoň ten škrabanec na tele urobím!! V priamom boji ho dostať nemôžem ale ak sa mi podarí vytvoriť nejakú liečku, tak to by výjsť mohlo, preto som za tým stromom začal niečo vytvárať za pomocou drôtou a ninja zbraní.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Fri Jan 16, 2015 8:35 pm

Vrány s výbušnými lístky úspěšně doletěli ke klonu, kde následně bouchly. Výbuch opět doprovázel kouř, který Kenovi znemožnil vidět, co se stalo. Ať už se stalo cokoli, po výbuchu pořád na tomtéž místě, stál můj klon. Výbuch tvořený výbušnými lístky nebyl obzvláště rozsáhlý, a tak smrtelně nepoškodil všechny vrány tvořící klon. Při výbuchu je však rozmetal do všech stran a řadu z nich zabil, což mělo za následek, že klon nebyl úplný.
Toho si ale Ken nemohl všimnout, když klona pořád zakrýval kouř. Zbývající vrány se snažily udržet stejný tvar klona jako předtím, což se jim dařilo, ale někde se jejich nedostatek projevit musel. Prozatím nebylo známo kde, když Ken podle obrysu viděl v kouři z jeho perspektivy celého klona zahaleného v kouři. Vrány, které Ken přivolal, neměli senzibilské schopnosti a ani nic na tento styl, takže vrány, které poslal na průzkum, pořád nemohly nic najít. Nejspíš jich bylo málo, aby něco našli, a nebo nebylo co najít.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jan 17, 2015 3:49 pm

Bol obmotaný drôtom, preto som si myslel, že po výbuchu tam už nebol ale keď sa dym rozišiel stále tam stál. To bolo pomerne zvláštne, preto som si teraz myslel, že to buď je klon alebo sa z toho nejako vyvliekol. Bola to len hrubá dedukcia, takže to nemusela byť vôbec pravda. Ja som teda ostal v úkryte a môj klon, ktorý mal na chrbte nalepené výbušné lístky, ktoré mu tam prilepili počas toho skrývania vrany sa rozbehol priamo na Itachiho, ktorý stál o proti nemu. Vrany taktiež zaútočili s ním pri čom ja som očami mapoval súboj a okolie, predsa len som svojim sharinganom dokázal vidieť chakru. Pasca s tej strany už bola pripravená, len som ešte dotiahol jeden alebo dva drôty. Klon zaútočil priamo, najprv rukou smerom na jeho tvár a ak by ju vyblokoval, tak by hneď vykopol kolenom pri čom by následne vybuchol. Zopár vrán, čo letelo po okolí neobjavili vôbec nič.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Jan 18, 2015 6:11 pm

Klon v dýmě zůstával bez hnutí, což Kenovi mohlo přijít podezřelé, ale uměl jsem řadu legendárních technik, takže jsem si to mohl dovolit. Ken se díval před sebe, zkoumaje mou chakru, a pořád nic nenašel, nakonec kdy se však ohlédl dozadu a chtěl dodělat poslední past, spatřil pět kunaiů mířící na něj. Kunaie byly hozeny tak, aby bylo obtížné se jim vyhnout pouhým uskočením (něco podobného jak Sasuke hodil kunaie na Sakuru, Kakashi poznal jejich trajektorii sharinganem, tak ji zachránil dotonovou technikou).
Ken jejich trajektorii jistě poznal a došlo mu, že bude muset použít jakousi obrannou techniku, a nebo potrápit svůj sharingan a vyhnout se tomu jen tak tak, což bylo hodno ale úrovně chunína, nebylo to vyloučeno však i u genína. Ken se chce z genína posunout výš na anbu na úrovni chunína, takže musí prokázat, že jeho schopnosti jsou hodny povýšení.
Ken měl pravdu, sharingan je schopen vidět chakru, ale použít jej místo vran k mému nalezení jej napadlo příliš pozdě. Našel jsem jej totiž první já. Stál jsem opodál na jedné větvi a sledoval Kena s aktivovaným sharinganem. Určitě jsem měl ještě něco v plánu... možná jsem ale jen nechtěl Kena podcenit.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jan 24, 2015 2:30 pm

Ja som vedel, že ovláda radu neskutočne silných techník, preto všetky moje predpoklady mohli byť zlé ale zas nemuseli byť až tak od veci. Než som stihol dotiahnuť drôt na tu moju pascu vyletelo po mne pomerne početné množstvo kunaiov, preto som ju nestihol natiahnuť. Našťastie som sharinganom spozoroval dráhu po ktorej letia ale aj tak som vedel, že im bude veľmi ťažké sa vyhnúť. Proti prvým dvom som sa skrčil pri čom som vyťahoval vlastný kunaie ktoré som hodil po jeho, ktorým som nestíhal uhnúť. Pri tom som sa už snažil vyhnúť ďalším ale ten posledný sa mi obtrel pomerne poriadne okolo ramena, čo mi spôsobilo zranenie. Predsa len trafiť kunai kunaiom je pomerne ťažké,  ale aj tak som nečakal, že ten posledný prejde. Ja som sa hneď obtočil okolo stromu, aby som sa dostal zaňho a tým znemožnil jeho videnia na mňa. Za stromom som poskladal pečate a zasa vykukol smerom naňho. "Katon: Goukakyuu!" Možno to bola C ranková technika ale bol som Uchiha a môj katon bol na pomerne dobrej úrovni na to, že som bol genin, preto som dúfal, že ho to aspoň troška potrápi.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sat Jan 24, 2015 5:56 pm

Ken se úspěšně ubránil letícím kunaiům, jak se od Uchíhy dalo čekat. Poté se moudře rozhodl krýt své pečetě za stromem, ale od techniky, kterou použil očekával nemožné vzhledem k mé současné pozici. Goukakyuu v šikovných rukou sice měla hodnotu B rankové techniky, možná i víc, ale toto je podmíněno chakrou. Shisuiovo goukakyuu dokázalo zastavit několik vodních vln (suiton mizuu rappa), i když se jednalo o podřadný element a stejný rank. Důvodem bylo využití chakry, jak jsem už zmínil.
Čím víc chakry do této techniky uživatel vloží, tím silnější je. Vzhledem ke Kenově zásobě chakry, pokud chtěl, aby tato technika byla skutečně hodna něčeho většího, vyčerpal svou chakru takřka na minimum, jinak ji použil na běžné pro Uchíhu na úrovni genína úrovni. Nic extra. Jen jsem rychle seskočil na nižší větev. A když jsem na ní dopadl, vedle mě se objevili dva kloni. Pečetě na jejich přivolání jsem poskládal, když Ken byl schován za stromem, opět jsem tedy využil toho, že se sám připravil o možnost pozorovat mé kroky a podniknout případně proti útok.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jan 24, 2015 6:43 pm

Je pravdou, že som mu tým asi príliš nemohol urobiť ale musel zmeniť svoju pozíciu. Čo mi asi príliš nepomohlo, preto som radšej prestal plýtvať chakrou. Nemal som, ako sledovať svojho protivníka a bojovať proti nemu, keď bol na omnoho vyššej úrovni. Keďže som ho sledoval po tom, čo dopadol na vetvu som si mohol všimnúť, že u seba vytvoril tie klony, keďže sa objavili vedľa neho. Preto som tým smerom vystrelil zopár shurikenou a jeden kunai s výbušným lístkom. Zasa sa okolo mňa začali zhromažďovať ostatné vrany. Predsa len vďaka nim ma vytváranie klonov stálo o poznanie menej chakry.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Jan 25, 2015 7:01 pm

Kolem Kena se začaly shromažďovat vrány, očividně za účelem použití jakési techniky. Vrány ale Kenovi nešetřili chakoru, nýbrž časem. Chakra, kterou ušetří, když zde má vrány přímo, minul předtím, aby danou vránu vyvolal pomocí sanzengarasu. Každé množení vran mu bralo chakru. K tomu ještě to nepovedené goukakyuu. Šetřit chakrou neuměl. Možná to ale vynahradí dobrou improvizací, kdy bude válčit bez technik. Jsou dva způsoby, jak toho lze dosáhnout, pastmi, jak se doposud snažil, a nebo přímo v taijutsu.
Strachovat se o sebe vážně nemusí v taijutsu, jelikož mu jistě došlo, že i když soupeří proti shinobimu ranku S, není vystaven jakémusi velkému nebezpečí skrze mé techniky. Z toho plyne, že se do toho nezapojuji na 100%. Pouze hodnotím Kenovy schopnosti. Nechci jej zabít, nebo porazit. Toto dopadne tak či onak nerozhodně, jak mám v plánu, ale záleží na tom, zda Ken zapůsobí či ne.
Dřív než ke mě doletěl kunai s výbušným lístekm a shuriken, byl jsem pryč já i kloni. Někdo skočil dolů na zem. Jiný zase doprava. Poslední doleva. Ten, co skočil dolů, se poté rozběhl po stromě, na kterým byl Ken nahoru. Ti, co uskočili do stran, ke Kenovi mířili z boku, a to po větvích a vzduchem.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Jan 29, 2015 11:50 am

Popravde to tak až pravda nebola. Ak by som najprv vytváral klony a potom vrany minul by som jej viac, ako teraz takže podľa môjho mienienia som tou chakrou naozaj šetril. Preto si myslím, že som chakrou šetriť vedel aj keď mi to Goukagyuu nevyšlo. Predsa len, ak si to zoberiem až tak málo som jej na genina nemal. Kedysi mal sám Itachi podobnú zásobu chakry(2.5) , ako ja sám(2) a už v tedy bol takmer neporaziteľný. Lenže teraz mal Sanbiho a asi sa mu zdalo, že mi chakra proste mizne rýchlejšie. Aj tak by bolo lepšie, ak techniky príliš používať nebudem aj tak ich jeho netrafím, bude to len zbytočné mínanie. Bol som si toho vedomí a preto ja som sa vlastne skôr pri tom boji predvádzal, že čo viem aj keď som ho chcel silou mocou zasiahnuť. Ako som už spomínal vďaka zrhomaždení vrán som vytvoril tentoraz aj ja klony ale tí boli 4. Všetci sme sa presunuli hneď na jedného z jeho klonou a zaútočili sme na blízko. Ja som bol v prvej línii, predsa len som nepredpokladal, že si bude myslieť, že som to ja. Chcel som ho udrieť rukou a hneď na to by som vystrelil nohou na jeho rebrá. Z prava a ľava zaútočili kloni, ktorý taktiež použili techniku preblesknutia a snažili sa Itachiho dobiť. Ostatný dvaja mohli ale nemuseli zaútočiť tiež. Predsa len boli niečo, ako ochranka k tomu, aby mi dali čas zničiť toho jedného. Ak by to bol klon na ktorého sme zaútočili je šanca, žeby som ho odrovnal a mohol sa presunúť vo väčšom počte po ďalšom ale on to určite tak nenechá, preto tá poistka. Možno to bol riskatný krok ale ak chcete vyhrať a niekoho zničiť je dobré riskovať hlavne, ak neohrozujete nikoho iného len seba. V týme by som si to nemohol dovoliť, lebo by som tak mohol dostať do nebezpečia zvyšok.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Feb 01, 2015 5:09 pm

Nenapsal jsem, že mu došla chakra. Zmínil jsem, že chakrou šetřit neuměl, a to ať už třeba dle jeho názoru s ní šetřil maximálně tím, že využíval vrány vyvolané sanzengaratsu ke tvorbě klonů, což mohla být pravda po stránce samotné tvorby klonů, ale sanzengaratsu bralo tím víc charky, čím se vrány množily, a jeho se na začátku množily pořádně, jak sám napsal. Takže po krátkém zvážení chakrou šetřit neuměl, možná mě ale překvapí. Argument, že jsem na jeho úrovni měl stejný objem chakry je směšný, neboť já jsem byl od mála znám vysokou úrovní v používaní shurikenů. Od genína jsem používal techniky minimálně. Se stoupajícím rankem to bylo častější, ale zdatnost házen dobře shurikeny využívám i jako S rankový shinobi. Díky tomu jsem byl v minulosti schopen vyřadit během chvilky jednu z Nagatových sfér, a to konkrétně Chikushōdō.
Ken se svými klony zaútočil koordinovaně na jeden z mých klonů. Žel pro Kena, nejednalo se o obyčejného klona. Daibakuha bunshin byl vcelku zákeřnou technikou, a to hlavně tím, že od normálního Kage bunshinu byl těžko rozeznatelný, jak bylo předvedeno v Narutu, kdy ani Kakashi nepoznal rozdíl a álem za to krutě zaplatil. Jakmile všichni byli nashromážděni kolem klona, explodoval. Nejednalo se o malou explozi na styl výbušného lístku. Daibakuha bunshin byla technika ranku A, takže si šíři výbuchu jistě Ken sám dobře domyslí. Mezitím originál se v běhu nahoru ke Kenovi zastavil na jedné z větví položených níže. Druhý klon byl o kousek vzdálen od místa, kde došlo k explozi. Taktéž se zastavil, ale pořád byl ve střehu.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Feb 04, 2015 7:08 am

Dobre nakoniec je asi pravda, že teda s tou chakrou šetriť neviem ale buď sa to naučím alebo ešte nebola príležitosť. Aj tak som už príliš techniky používať nechcel, lebo by som ich nimi jeho netrafil. Myslel som si, že môj útok zafunguje, ako má lenže som absolútne nečakal, že ten jeho klon vybuchne. Preto ma to odhodilo a klony sa rozleteli na vrany. Mal som šťastie, že by sa mohli dať opäť do kopy ale ešte som to neurobil a nechal som vrany vranami. Ja som bol poriadne otrasený. Nakoniec som si všimol, že ma to odhodilo na miesto, kde som pripravoval predtým tú pascu. Natiahol som ten drôt rukou a skryl ho poza svoj chrbát a robil som sa, že som proste v bezvedomí po tom výbuchu. Predsa len som genin a taký výbuch vie narobiť také škody, aby ma uzemnil a ak mi to uverí, mohol by som využiť tú pascu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Feb 08, 2015 2:34 pm

Ne jen, že Ken předstíral nějaká zranění, ale také nějaká mít musel. Ovšem se nemusí jednat o nic smrtelného. Výbuch byl ale velký a silný, což rozhodně nemělo za následek jen to, když byl Ken přímo v centru výbuchu, že by na chvíli otřesený. Jak tam tak Ken ležel, někdo k němu zezadu přiskočil, čehož si jistě všiml kvůli odrazu neznámého, který bylo možno zaslechnout, ne však z konkrétního místa, aby si mohl domyslet, že kdyby to bylo ze zpod byl by to originál, a nebo z boku... v tom případně by se jednalo o klona. Odraz zněl z obou směrů.
Zda se jednalo o druhého klona, kterého jsem vytvořil, a nebo o originál, Ken pravděpodobně nemohl vědět, jelikož jeho předstírání bezvědomí jej opět připravilo o přehled, co se děje v okolí. Jen pro zajímavost... jednalo se o originál.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Wed Feb 25, 2015 6:30 pm

Tak prišiel som na cvičisko, no nie hneď som našiel Itachiho, chvíľu trvalo, než som prebádal všetky cvičiská, teda takmer všetky. Toto bolo asi tretie. Mal som to šťastie, že som nemusel hľadať ďalej a na koniec som teda zbadal Itachiho. Postavil som sa neďaleko Itachiho a Kena, neprehovoril som, len som ich sledoval. Kena som nevidel už nejaký ten čas a podľa mňa aj dostatočne zosílil. Mohol by som pokračovať v tom, že ho budem trénovať, ale nevedel som čo tu presne robil s Itachim. Itachi mal na starosť ANBU a možno... Napadlo ma, že aj Ken chce byť Anbu. Nevadilo mi to, podľa mňa by sa mu oplatil taký poriadný tréning ANBU, vedel by oveľa lepšie ovládať svoje city a naučil by sa veľa nového, otázne však bolo či by to zvládol. Bol však Uchiha, mal krv ako ja a preto som nepochyboval, ak sa do niečoho dá, isto to zvládne.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Wed Feb 25, 2015 6:53 pm

Už jsem tasil kunai. Ken, jak se zdálo, zaváhal, čehož jsem hodlal využít ve svůj prospěch, a chystal jsem se jej zatlačit více do kouta než byl nyní. Chtěl jsem vidět jeho skutečnou sílu, odhodlání a schopnost improvizace. Dřív než jsem však postoupil o krok dál a náležitě na Kena zaútočil, objevil se zde Rokuro. S Kenem jsem na cvičišti strávil mnoho času, což bylo spíše na škodu než k užitku. Jako pro velitele anbu to bylo pro mě nepřijatelné.
Také jako hlava klanu Uchíha, jsem měl povinnost se věnovat všem Uchíhům než-li pouze Kenovi. Měl jsem v plánu znalosti členů klanu rozšířit, aby se minulost neopakovala. Nerad bych čelil tomu všemu znovu. Jistě o tom všichni informování byli, ale je něco jiného, když vám o tom něco řekne někdo, kdo tam byl a zažil to. A ne pouze znalosti rodinné historie, ale také technik, jak jsem začal praktikovat již u Benjira technikou Uchiha Kaenjin.
Krok vpřed s útokem jsem se rozhodl neudělat, a místo toho jsem učinil pravý opak. Krok vzad se slovy, které pro mě byla tak známa, protože jsem je kdysi často říkal Sasukemu. "Omlouvám se Kene, dokončíme to někdy jindy. Pro dnešek si odpočiň." Ken si něco mohl domyslet, když uviděl Rokura, ale nevěděl, co jej ho tu zatáhlo, a co s ním chci pak řešit i já. V minulosti toto věčné odkládaní brášku připravilo o veškerý čas, který mohl trávit se mnou, a po té hrůzné události už to nešlo napravit. Klony zmizely, a já spolu s nimi. Objevil jsem se nedaleko Rokura a naznačil mu pohybem ukazováčku od něj ke mě, že má přijít blíže.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Wed Feb 25, 2015 7:13 pm

Itachi nakoniec skončil ten súboj s Kenom. Naznačil, že mám ísť k nemu. Samozrejme to by som spravil aj bez toho, aby to naznačil. V podstate tu nebolo nič závažné, čo by som s ním chcel prebrať, len pár nepodstatných otázok ohľadne sharinganu. "Zdravím Itachi-sama." Pozdravil som Itachiho, nevedel som či mu vykať alebo tykať. "Asi si sa dopočul, že som pred nedávnom mal problém so sharinganom. Na misií som oň takmer prišiel, našťastie ma zachránila operácia so senju bunkami. Chcel som sa len opýtať, ako dlho to podľa tvojho názoru vydrží. Mankekyou Sharingan sa snažím čo najviac obmedzovať, ale občas to jednoducho nejde." Toto bola asi najdôležitejšia otázka, ktorú som mu plánoval položiť a ani som nezdržiaval. Dúfal som, že sharingan mi vydrží čo najdlhšie. Potreboval som bratove oči, ale jeho telo bolo spálené a už pochované. Takže som nemal veľa možností a predsa sa len tak hocikde nepovaľujú oči mankekyou sharinganu...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Wed Feb 25, 2015 7:46 pm

"Cena za mangekyou sharingan je vysoká, a nutně říci, že tvůj špatný stav ve vesnici není nejhorším u Uchíhy." Podle toho, jak jsem členy klanu znal, jsem soudil, že na tom nejhůře bude asi Benjiro, kterého posledně, co jsme byli spolu, toto bylo právě nejmenším problémem. "Nevyužívaní mangekyou sharinganu není prokletím, i když jej vlastníš. Právě naopak. Opravdové umění je slabším přemoci silnější." Každá technika má slabinu. Silnější techniky ji mají sice dobře skrytou, ale o to lepší pocit je z jejího odhalení. Využívaje tuto slabinu pak i slabým přemůžeme silné. Aby toho shinobi mohl dokonat je nutné zlepšit schopnost rychle analyzovat. Není od toho žádná technika.
"Senju buňky v minulosti využívali pouze dva Uchíhové, a proto nelze s jistotou nic říci. Jeden před implantací senju buněk získal eternal mangekyou sharingan, takže ten ti nic nepomůže, ale druhý, Uchiha Obito, neprojevoval takové poškození zraku mangekyou sharinganem jako ostatní. Nejspíš to zbrzdí průběh slepnutí. Senju buňky mají mnoha výhod, ale také nebezpečí. Jedná se snad o buňky sedmého?" Zeptal jsem se vážně. Pokud ano, Rokuro je ve vážném nebezpečí, když se mohou vymknout kontrole stejně jako v minulosti u Danza.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru