Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 3

+32
Sarada
Soshi
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Rokuro
Rino Hatake
Yuri Sarutobi
Yaeko Uzumaki
Uzumaki Shinji
Sakura Haruno
Hyuuga Mikomi
Katashi Aokawa
Hiashi Hyuuga
Yuu
Lucy Shiro
Itama Senju
Saya Uchiha
Hana Ichiro
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Orochimaru
Killunia
Raiki Senju
Ken Uchiha
Ryuuk
Senju Maro
Seito Senju
Hikaru Hyuuga
Hyūga Fū
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Assasin Senju
36 posters

Strana 2 z 30 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next

Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 3 - Stránka 2 00ae12567a64253463o2
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Jul 23, 2013 7:46 pm

Kdyz jsem sledoval co delaji bylo mi to az moc povedome. No nakonec sem se smal az jsem sletel z vetva pri padu jsem dopadl na vsechny 4. No a ma pritomnost byla prozrazena mym smichem jelikoz jsem se rechtal jak kun. No proste nostalgicke.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Tue Jul 23, 2013 7:54 pm

Sleduji jeho pohyby, ale moc mi to nejde, najednou se jako blesk přemístí do mých zad s kusem klacku a začne mi ho rvát do prdele. *Co to kur..* nestihl jsem ani domyslet poslední slovo, když v tom palčivá bolest začala a a odhodilo mě to pár metrů dál. Potlačím bolest a jen vzdechnu. Fuu si to zřejmě užila!" řeknu a uchechtnu se. Každopádně, čekám, že mě bude následovat. Složím pečetě a čekám na správný okamžik, jen co vykročí tak schytá mé né moc silné Goukakyuu. Najednou přede mě spadne další Hyuuga (vůbec nedělají problém xD), já se leknu a vrhnu do něj své poloviční Goukakyuu. Ale nemělo by mu to nic moc udělat než jen "popálit", protože jutsu umím jen z poloviny, navíc na něj dosáhl jen konec jutsu.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Jul 23, 2013 7:59 pm

Tajnú taijutsu techniku? Kukala som na klon ako vyoraná myš. Fakt som si myslela, že to bude niečo čupr supr dupr silné...Ale na moje sklamanie si ten klon vzal obyčajný konár a snažil sa mi ho napchať do riti, čo však nestihol...Pretože som ho kopla rovno do hlavy, konár mu z ruky vytrhla a odskočila od neho. No, to čo akože malo byť? Nadvihla som jedno obočie. Prudko som sa otočila, keď som začula pád...A zrazu na Hikarua letela ohnivá technika Uchihu, ktorý sa naľakal. Hikaru! Zvrieskla som a rozbehla sa tam, avšak už bolo neskoro. Musela som sa zastaviť, inak by som vletela rovno do ohňa.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Jul 23, 2013 8:06 pm

No tak cekal jsem vsecho ale tohle ne tu kouli jsem videl a zapomoci Shunshinu jsem se dostal za Kyuchiho. A rekl :" Nejsem tady kvuli boje a navic jestli ses me timhle dostat tak to se musis vic snazit a navic spoustiz oci z praveho nepritele." V duchu sem si rikal. Zkus to jeste jednou a udelam ti Clystyr za pomoci Juukenu tiy malej smejde. Pomyslel jsem si A usmival se jak slunicko na Hnoji.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Jul 23, 2013 8:08 pm

Tajná technika?
Zmátl mě. Hodně mě zmátl. A ještě víc mě zmátl klacek v mém zadku. S vyjeknutím ve vyšší tónině jsem odskočil a rychle se obrátil směrem k němu.
Když jsem uslyšel pád, otočil jsem se.
To si ze mě Kyuchi dělá blázny... Pokud tu techniku neumí ovládat, tak ať ji nepoužívá. Koukal jsem na to s otevřenou pusou. Ale rychle jsem se vzpamatoval.
Fuu! Tvůj příbuzný se o sebe dokáže jistě postarat, takhle slabá technika a na takovou vzdálenost by mu neměla ublížit. Což se ukázalo jako pravda. Kyuchi, ty používej techniky jen když si budeš jistý tím, že je dokážeš perfektně ovládat. Máme tu jednoho nepřítele. A nemyslím, že si musíme dělat další. Takže pokud chcete zůstat v tomhle týmu tak se koukejte znova pustit do práce. Pronesl jsem lehce motivační řeč a doufal, že zafunguje. Rychle jsem se obrátil zpět k Hokagovi s úmyslem použít Kanashibari. Ale v očích měl Sharingan.
A jsem v háji.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Jul 23, 2013 8:15 pm

Cvičiště 3 - Stránka 2 Tumblr_mp5qqsA9a41spt7vpo1_r1_500
Zasmál jsem se, když ve většině případů má nová technika zabrala. Byla geniální! No, bylo načase je poučit o jiných technikách. Klony jsem zrušil a s jedním kunaiem jsem začal podivně máchat a díval jsem se na ně.
"Lekce Druhá, genjutsu.." Cvičiště 3 - Stránka 2 YanagiMěli by ztuhnout a vidět duhové poníky. "Konoha ryuu - yanagi"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Jul 23, 2013 8:23 pm

Uhm, vidím. Uškrnula som sa na Katashiho, Hikaru bol zjavne v poriadku, tak som si vydýchla a otočila sa späť k Hokagemu. Keď spomenul slovo "Genjutsu", zbledla som ako stena.
Toto nedopadne dobre... Genjutsu bola moja slabina...Hokage začal divne hýbať rukou...A čo sa nestalo? Stuhla som a pred sebou videla kone, čo serú dúhu. Cítila som ako sfetovaná. Zatvárila som sa, ako keby mi niekto tresol s tehlou po hlave. Keby som nemala stuhnuté telo, tých dvoch by som z toho dostala...Bohužiaľ, teraz som nemohla robiť nič iné, len sa priblblo usmievať a pozorovať tých poníkov či čo to malo byť.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Tue Jul 23, 2013 8:23 pm

"Sorry Hyuugo, ale nepleť se mi pod nohy, jak vidíš, víc toho zkazíš než pomůžeš, radši běž mimo boj než se zraníš.." řeknu Hyuugovi. Zasáhl ho tou technikou, protože se leknul, že by to mohl být Hokage. Ani Shunshin mu bohužel nepomohl a trochu jsem mu spálil oblečení. "Katashi má pravdu.." řeknu a připravím se na genjutsu, které se snažím prokouknout Sharinganem. V hlavě si opakuje: je to jen genjutsu.. Po tom, co Hokage řekne techniku, udělá pečeť. "Kai!" řekne a pokusím se z techniky uvolnit. Díky mému Sharinganu bych měl být víceméně imunní.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Jul 23, 2013 8:28 pm

Jen jsem se zadíval do jeho očí, už jsem se nemohl hnout. A co bylo ještě lepší? Poníci! Roztomilé věci mám rád, ale z tohohle mi bylo na blití.
Rychle...vzpomeň si....genjutsu....genjutsu...jak bojovat s genjutsu. Snažil jsem se rozpomenout co nás učili. Až jsem si konečně vzpomněl.
Zastavil jsem proud čakry ve svém těle. Chvíli jsem vyčkal a pak vypustil co nejvíc, co jsem si mohl dovolit. Jen jsem doufal, že to pomůže. Další možnost - přehlušení genjutsu bolestí - mě fakt nelákala.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Jul 23, 2013 8:40 pm

"Výborně, velmi dobře...Moje genjutsu vás neošálilo, nicméně to bylo ještě slabý kafé," ušklíbl jsem se a udělal přesně to, co na gifu xD
Cvičiště 3 - Stránka 2 Orochimaru_tongue_action_7_by_naga07-d36aejb
"Lekce třetí, Ninjutsu!"
Nikde tu nebyla voda, musel jsem přidat do techniky víc čakry, než normálně. Poskládal jsem rychle pečetě a vyplivl vodního draka. Mířil však přímo a jen na Fuu.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Jul 23, 2013 8:48 pm

Když jsem se dostal z genjutsu, všiml jsem si, že Fuu v něm ještě zůstala. Rychle jsem do ní vpustil dost své čakry, aby jí to dostalo z genjutsu. Nehledě na to, zda se mi to povedlo či ne, jsem se rozeběhl a rychle ji strhl s sebou z cesty vodního draka.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Tue Jul 23, 2013 8:50 pm

Jak vidim, tak jsem uspěl. Ale potom přišla dalši lekce, Ninjutsu. Uvidím vodního draka, který jde po Fuu. Rozběhnu se co nejrychleji před Fuu, složím ruční pečetě a vyfouknu neúplnou ohnivou kouli, která by měla vodního draka oslabit a trochu vody vypařit a schytat bych to měl já. *Proč jí vůbec pomáhám?* zeptám se sám sebe v duchu. Katashi ji z cesty velkého vodního draka jedním skokem dostat nemohl.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Jul 23, 2013 8:57 pm

Povzdychla som si, keď konečne tie hnusné kone zmizli. Do konca života žiadneho vidieť nechcem! Zatvárila som sa znechutene, keď Hokage oblizol kunai a pritom mal taký...Úchylný výraz. Hokage je čudný... Pomyslela som si a zavrtela hlavou, aby som to jednoducho vyhodila z mysle.
Čo to sakra...? Vytiahla som zo seba, keď na mňa odrazu letel vodný drak. Prečo práve ja? Katashiho som od seba prudko odstrčila, nebola som tak bezbranná, ako sa na prvý pohľad zdalo, navyše si mohol ublížiť. Hneď na to sa predo mnou objavil i Uchiha. Avšak skôr, než vôbec ten oheň vyfúkol, odstrčila som na bok i jeho. Oheň by mu figu maľovanú pomohol. Sama som odskočila dozadu, aby som získala čas a prudko sa drakovi vyhla do strany. Na pozornosti som však nepovoľovala.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Jul 23, 2013 9:05 pm

Ze začátku se mi líbili jejich reakce, ale pak..Co to mělo být? Po hlavě mi stekla malá kapka. Pravda byla taková, že ani jeden se nepřiblížil k rolničce. Ztuhl jsem a doširoka otevřel ústa. Vylezl jsem ze své kůže. (gif se snad načte) Cvičiště 3 - Stránka 2 Orochimaru-kawarimi-o Plazil jsem se k nim s bojovným výrazem ve tváři a s nataženou pěstí.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Jul 23, 2013 9:14 pm

Člověk si chce zahrát na hrdinu a co schytá? Odstrčení. Pro dobrotu na žebrotu. Pomyslel jsem si, když mě Fuu odstrčila. Rychle jsem se zvedl ze země a otočil se zpět k Hokagemu. S odporem jsem si měřil jeho další činnost. Vyhnul jsem se Hokagemu rychle přemýšlel co dál.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Jul 23, 2013 9:18 pm

Udivene som zazerala na Hokageho. Ozaj bol čudný...Pretrela som si rukami oči, či dobre vidím...To si teraz ozaj vyliezol z úst? Nechutné.
Sťažka som pregĺgla, keď sa k nám Hokáge blížil. Samozrejme že to pravdepodobne schytám ja, keďže som zmarila hrdinské činy oboch. Ale budem sa brániť, ja sa nevzdám! Znova som sa postaivla do bojového postoja...A vyčkávala.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Jul 23, 2013 9:29 pm

Zastavil jsem se těsně před nimi a nohy se mi zase daly do původní podoby. "Jste špatní, ne li horší. Nikdy jsem neučil tak hrozný tým. Každý jede za sebe, ačkoliv jste chtěli spolupracovat. Ani jeden na mě nezaútočil, nenaplánovali jste protiútok nic. Když už nic, tak jste měli všichni utéct. To si zapamatujte. Stáhni se, bojovat můžeš zítra..." mračil jsem se a založil si ruce na hrudi.
Naklonil jsem se k nim a natahoval svůj ortel.
"Ale líbíte se mi..Takže žádné záchodky ani zemědělství!" Cvičiště 3 - Stránka 2 Tumblr_mah0enPN8S1rcsyomo1_500
Pak jsem se zatvářil vážně. "Zapamatujte si jedno, v Konoze jste v bezpečí. Ale pokud půjdete do skutečného boje, děti se stanou dospělými a nikdo na Vás nebude pohlížet jako na děti. Budou s Vámi bojovat jako s dospělými, zabijí Vás jako dospělé. Já už zažil dvě války, vím, o čem mluvím. Proto je nejdůležitější týmová práce. Musíte si pomáhat, na bojišti nejsme klan Senju, Uchiha, Hyuuga, Souta ale všichni jsme bratři a sestry z Konohy..Jsme přátelé a rodina. Líbilo se mi, jak jste zachraňovali Fuu a nevzdávali se. Ale musíte na sobě zapracovat..Fuu, nevyužila jsi ani jednu techniku, kterou umíš. Ani jeden z Vás..Ale nevzdali jste se. Musíme to napilovat, potom, až se z Vás stanou chuuniny, dáme si tento trénink ještě jednou. Pak se uvidí, jak se kdo zlepšil. Snažte se..Člověk, který porušuje pravidla je odpad, ale člověk, který se nestará o své přátele, je horší než odpad. Pamatujte si to!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Jul 23, 2013 9:36 pm

Začínal jsem se smiřovat s příjemnou klidnou prací pod sluníčkem, když nám Hokage s tvářičkou jak slunce na hnoji oznámil, že se mu líbíme. Při pohledu na jeho výraz jsem dostal neodolatelnou chuť mu jednu vrazit, ale nějak jsem ji potlačil.
Jeho výtky jsem přijal s pokorným kývnutím. Měli jsme toho hodně co zlepšovat.
Co se týče nepoužitých technik, chtěl jsem ji použít, ale jaksi nebyla příležitost.
Když jeho proslov skončil, zasalutoval sem. Rozkaz pane! Usmál jsem se.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Jul 23, 2013 9:38 pm

"Zítra si přijďte pro techniku a půjdeme na misi někam mimo Konohu," ušklíbl jsem se a pak zmizel (až odpovíte vy dva xD)
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Wed Jul 24, 2013 6:20 am

"Hai!" řeknu, vypnu Kenshin i Sharingan a odcházím se pořádně vyspat, po tomto dni. (Berte to jako večerní post, zapomněl jsem a šel jsem spát xD)
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Jul 24, 2013 10:00 am

Nakonec jsem se odtud vydal pryc a v hlave mi znelo.
Jeste jednou na me neco zkusis tak te zabiju.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Wed Jul 24, 2013 1:49 pm

Narovnala som sa a uškrnula sa...Yés, a je to tam! Žiadne záchody! Zaradovala som sa v duchu, na povrchu som ale radšej nič vedieť nedala.
Hokage mi síce vyčítal, že som nepoužila žiadnu techniku. Však som ani poriadne príležitosť nemala! No ale to je jedno, hlavná vec, že sa ani z jedného z nás nestal...Upratovač.
Hai... Kývla som, otočila sa a vybrala sa rovno domov. (presun)
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Wed Jul 24, 2013 1:52 pm

Ušklíbl jsem se, když hokage zmizel.
Tady si někdo potrpí na teatrálnost. Řekl jsem do prázdna, otočil se a šel domů.

Den druhý
Došel jsem na cvičiště. Byl jsem tu zatím sám a tak jsem si alespoň protáhl svaly, které mi po spánku poměrně ztuhly. Poté jsem se opřel o jeden z kůlů, dal si ruce do kapes a čekal.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Wed Jul 24, 2013 2:15 pm

Přijdu na cvičiště. Vidím jen Katashiho, Fuu ani Hokage ještě nedorazili.. V okolí nevidím žádnou lavičku, tak jsem si sednul na kůl co leží nejdále od Katashiho, moc ho ještě neznám. *Chtěl bych se dnes naučit Kuchiyose nebo nějaké Genjutsu, doufám, že mi Hokage vyjde vstříc..* říkám si v duchu.

DALŠÍ POST: Je zde podezřele ticho. Katashi je zřejmě hodně trpělivý. "Nejsem si jistý, ale myslím, že nám Sensei řekl, aby jsme si do kanceláře přišli pro techniky.." řeknu Katashimu a přesouvám se do kanceláře. (oops xD)
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Wed Jul 24, 2013 6:10 pm

Zaslechnu Kyuchiho a zblednu. Do háje zelenýho, na třikrát pokácenýho. Rozeběhnu se směrem ke kanceláři.
//Přesun
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 30 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru