Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ,,Kirin Nectar"

+16
Kiseki Mirakuru
Yumi Mia Hōzuki
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Faito Dansaku
Kataro Terumi
Asuka
Kashike
Hirin
Kioshi Hoshigaki
Daisuke Utsushi
Totsuki
Akio
Yuuki Botan
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
20 posters

Strana 13 z 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:31 pm

First topic message reminder :

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Qg4
Tento bar se specializuje na alkohol s názvem Kirin Nectar (jednorožčí nektar...BTW: podle naturopedie je to specialita Kirigakure, ale nikdo o tom neví nic bližšího xD). Doporučujeme ochutnat! Říká se totiž, že každému to chutná jinak - někomu sladce- někomu hořce... ^^ Sto lidí, sto chutí ^^
Je tu ale alkohol všeho druhu, stačí si jen vybrat ^^


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Fri Aug 23, 2013 8:31 am, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Asuka Sat Sep 20, 2014 7:50 pm

Myslím že s vařením ti raději pomůžu, Keigo chtěl jídlo víš, popíchnu Kashikeho a vstanu od stolu. Tak asi prásknem do vrtule ne? Otázka byla naprosto zbytečná, jelikož když žena zavelí, je to jako Mizukageho osobní rozkaz.
Asuka
Asuka
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 126
Registrován : 18. 08. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 20, 2014 7:53 pm

Auuu, to nebylo milé... odvětím Asuce a taktéž se zvednu. Inu, co se dá dělat, když jste do toho všichni tak žhavý, půjdeme... prohodím ke společníkům, počkám až Keigo zaplatí a vyrazím směrem ke svému sídlu.

//přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sun Sep 21, 2014 7:37 am

Pobaveně se pousměju nad tím, jak se ty dva pořád pošťuchují. Měl jsem dneska očividně kopec štěstí, protože na takovou partu příjemných lidí se nenarazí na každém rohu.
Měl bych ještě uvažovat, jestli si nepůjdu vsadit sportku, určitě bych vyhrál jackpot....
Každopádně jsem to tu poplatil a rázným krokem jsem vyrazil za Kashikem.

(přesun)
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Tue Aug 11, 2015 12:25 am

Vyrazila jsem dveře a vešla dovnitř jako královna. Vždyť tady jsem vlastně skoro královnou byla. No kde jinde královna tráví nejvíce svůj čas než ve svém paláci hm? Zazubila jsem se na partičku u stolu, která hrála karty a mávnutím ruky je pozdravila. Minule jsem je obrala slušně.Vybavilo se mi jak jeden z nich vsadil trenky a prohrál je. Jak ráda bych viděla výraz jeho manželky, když přišel domu nahý. Vyhoupla jsem se a stoličku přímo u baru a objednala si pivo. Zatímco jsem na něj čekala jsem si párkrát rýpla do barmana, že je jako šnek. Byl to to tak trochu náš rituál. Když už jsem před sebou měla vychlazenou sklenici vytáhla jsem cigaretu a zapálila si. Tak na to umírání. Pozvedla jsem sklenici do vzduchu a ťukla si s imaginárním přítelem.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Aug 11, 2015 4:33 pm

Viedol som Shirui za ruku pomerne dlhú dobu cez ulice až sem na toto miesto. Pred barom som sa zastavil a pozrel na ňu. "Chcem sa ti ospravedlniť, za to ráno, takže by som ťa teda rád na niečo pozval." Nevedel som, ako inak to odčiniť a aj keď na takéto miesta vôbec nechodím a ani nepijem prišiel mi to, ako najlepší nápad. Preto som vošiel dnu spolu s ňou a mieril k baru, kde bol čašník. Okom som zavadil o blondínu, ktorá nás videla pri jazere. Vyzeralo to tak, že hrá karty, preto som okolo nej len rýchlo prešmykol a u baru som usadil Shirui a ja som sa posadil vedľa nej. "Čo si dáš?" Opýtal som sa jej. Keďže, ako abstinent som nemal skúsenosti s potím, bolo lepšie, ak si to, čo chce piť vyberie sama, inak by sa mohlo stať, že jej to nebude chutiť. Dlho tu ostať nebudem môcť. Musím sa vrátiť k svojmu obvyklému životu, toto nieje na mňa. Bol som samotár a nevyhľadával som až tak spoločnosť. Bol som spokojný s tým, že som si mohol sám trénovať plniť misie a riadiť sa svojimi zásadami. Pre ostatných ľudí som bol proste nudným človekom a ja som sa o to ale nestaral.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 11, 2015 4:42 pm

Potřeboval jsem mezi tím vším pauzu. Vychovávat tři děti není vůbec žádná sranda. Je z toho sice spousta nádherných vzpomínek, ale té práce mezitím je strašně moc. Přál bych si abych na to nebyl sám, jenže Kaori mě opustila a zmizela. Od té noci jsem ji neviděl. Stále nechápu proč vlastně tehdy utekla a nechala mi mimina v košíku u dveří. Sice jsem byl abstinent, ale rozhodl jsem se, že jednou to neuškodí zkusit. Vzal jsem si zatím jen to nejslabší co tu měli a seděl na baru.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Tue Aug 11, 2015 4:50 pm

V klidu jsem si užívala klid v baru. Ano klid, v podstatě tu seděli ti samí lidé a dělali ty samé věci jako každý den. Díky pár pivům a jedné vyhrané partičce karet se mi opět vrátila veselá nálada a přesunula jsem se zpět k baru abych mohla rýpat do barmana. Při té příležitosti jsem si objednala další. "Ha.." uniklo mi když dovnitř vešel ten kluk od jezera s tou dívkou. Sama pro sebe jsem se ušklíbla a s podepřenou hlavou jsem se vrátila k barmanovi. "Šmouha." Zkonstatovala jsem a ukázala prstem na jednu ze skleniček, které leštil. Spokojeně jsem se zazubila a když přišel další návštěvník nadzvedla jsem obočí. Sem zřídkakdy zavítal někdo "nový" a dneska to tu bylo najedou jako na tržišti. Buď na všechny padla depka a nebo všichni mají co oslavovat. Mlčky jsem se zaměřila na výraz každého z nich a napila se. A nebo nemají co dělat jako já.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Shirui Tue Aug 11, 2015 5:13 pm

Byla jsem ještě trochu naštvaná z toho ranního incidentu, ale nedala jsem to na sobě znát, spíše to už trochu odeznělo, protože se nechávám ráda pozvat.Zastavili jsme před barem a já byla docela šťastná, že mě nevzal někam na večeři, jsem přece jenom trochu noční tvor v mých 19 letech.Mám ráda vášeň, ale romantiku nesnáším.Vešli jsme zvolna dovnitř a nebyl tam zrovna hluk, jako jsem byla zvyklá.Projela jsem očima všechny lidi, kteří tam byli jako vždy a můj pohled se zase zastavil na té nezdravě bílé dívce.V tu chvíli jsem nahodila jen ten otrávený obličej.

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Disgusted_Shika
Pak jsme došli k baru a sedli si, naštěstí dál od ní.
Jsem tu asi jediná, která není abstinent.Všichni si dávali nějaké slaboučké věci, což jsem neměla ráda, než bych se opila, tak bych musela snad tisíckrát na záchod.,,Dvojitou whisky s ledem.'' řeknu a usměji se v koutku.Poslouchala jsem ho co říká a pak jen kývla hlavou a tak nějak ho ignorovala během koukání po jiných, byla jsem už taková, chtěla jsem aby si mou pozornost vydobyl, pak se můj pohled zastavil na vyšším muži s delšími bílými vlasy a já na něj koukala jak blb, trochu jsem se zarazila.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Aug 11, 2015 5:21 pm

Po tom, čo si Shirui objednala ja som si objednal len vodu a zaplatil som za nás oboch. Vyzeralo to, že som ani nemusel nič hovoriť, keďže ona mi už aj tak nevenovala pozornosť. Ak by som mal pravdu povedať, niečo také som čakal. S toho, čo sa stalo som si to aspoň ja tak vydedukoval. Dopil som svoj pohár vody.Je na čase ísť trénovať. Pomyslel som si a pomaly som vstal. Vyzeralo to, že si ani nevšimne, že odídem, preto som sa pobral k dverám a bez nejakých zábran som vyšiel z baru. Konečne čerstvý vzduch bez cigariet a závanu alkoholu. Vyskočil som na strechu baru a z neho na ďalšiu budovu. Bolo lepšie sa pohybovať po strechách budov, než po ulici. Tam vás môže ktokoľvek zastaviť alebo osloviť. Do dnešného dňa, som si myslel, že ak sa budem vyhýbať ľuďom a budem sa tváriť, ako vzduch všetko bude v poriadku a nechajú ma nažívať svoj pokojný život. Musel som sa stať silnejší, mojim poslaním bolo udržať rovnováhu vo svete a nie laškovať s ženami v baroch alebo u nich doma. Je pravdou, že to bola cenná skúsenosť ale nebolo to pre mňa. Radšej som ponáhľal k cvičisku, kde sa môžem poriadne odreagovať, ako som to ja vedel. (presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 11, 2015 5:28 pm

Seděl jsem si tam tak sám na baru, jelikož jsem neměl koho sem přitáhnout. Celej svůj čas jsem trávil s dětmi, už ani na misi jsem dlouho nebyl. Snad se mi ještě neotupěly smysly po té době. Popíjel jsem jednu sklenici saké za druhou a ničeho si nevšímal. Přemýšlel jsem nad tím co asi tak budu v životě dělat dál. Pořád jsem ještě mladý a sám s dětmi. To je docela obtížné, ale člověk se silnou vůlí to nějak zvládne. Uvidíme jak se to vyvrbí zde, jelikož běžně nepopíjím. Spíš se starám o opilce. Pamatuji si na svého Anbu kolegu co se ožral a musel přespat u mě. Ráno měl děsnou kocovinu. Dále jsem si všímal jen své skleničky.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Tue Aug 11, 2015 5:41 pm

Wow. Nadzvedla jsem obočí po tom co ten pár zas tak pohádkově nevypadal. Když ten kluk odešel protočila jsem oči a znuděně zívla. S podepřenou hlavou jsem se koukla na bělovlasého návštěvníka a natáhla k němu ruku se skleničkou na ťuknutí. "Ať je to lepší?" Nadhodila jsem "přípitek" protože se nezdál, že by byl v nějakém veselém rozpoložení. No jo doba byla zlá. Zlá a nudná.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 11, 2015 5:57 pm

Když jsem tak bloudil myšlenkami jinde, uslyšel jsem dívčí hlas vedle mě. Ani jsem si ji nevšiml v mém stavu, ale nejspíš by bylo mnohem lepší se nějak rozveselit. " Děkuji " Snažil jsem se mile usmát jako jsem to vždy dělával. " Smím vás pozvat na drink? " Chtěl jsem být milý. Vždy jsem se tak choval k ženám. Byl jsem takový typ člověka, i když jsem na to párkrát doplatil. Tuhle moji stránku po mě zřejmě zdědila Yukina, vždy usměvavá jak sluníčko a laskavá jako andílek. Byl jsem rád, že je mám i když to nedopadlo všechno tak jak jsem si v minulosti vysnil. Když jsem si vzpoměl na své děti, tak i můj úsměv byl přívětivější.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Tue Aug 11, 2015 6:03 pm

"Oh." Přestala jsem si opírat hlavu o ruku a narovnala se. Hodila jsem do sebe poslední lok piva a šoupla prázdnou skleničku k barmanovi. "Ale jistě." Zakřenila jsem se a objednala si vodku. "Děkuji." Pozvedla jsem skleničku a napila se. "Yumi Mia.." Představila jsem se. "Můžete mi říkat Yumi ale i Mio. Slyším na oboje." Upřesnila jsem jako vždy. Mít dvě jména bylo fajn. "Takže..co vás sem přivedlo jestli se můžu zeptat? Nikdy jsem vás tu nepostřehla." Položila jsem lehce všetečnou otázku a naklonila hlavu na stranu. Zároveň jsem ale na sebe prozradila to, že sem chodím až moc často.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 11, 2015 6:15 pm

Objednal jsem si to samé abych sám nezaostával na slabším. Sice jsem nebyl vůbec zvyklý pít, ale když pije někdo s vámi tak se to rychleji naučíte, jelikož nechcete vypadat blbě před tím druhým i když vám to nebude chutnat. Alespoň tak jsem o tom přemýšlel když jsem pil tu vodku co si též objednala. " Kataro. Mě říkají jen Kataro. Yumi i Mia jsou obě pěkná jména. " Pousmál jsem se, jelikož nemám dvojí jméno a přezdívku mi ještě nikdo nevymyslel. " Já jsem tu vlastně takhle poprvé. Když jsem tu byl poprvé tak jsem odnášel kolegu, který se tu opil. Jinak jsem se sem přišel napít poprvé. Jenže moc mi to nejde, nejsem zvyklý pít, ale řekl jsem si, že bych to taky mohl zkusit když se nacházím v určité situaci. " Neřekl jsem kvůli jaké situaci. Nějak jsem to zapoměl říct, jestli se zeptá na tu věc tak určitě odpovím kvůli čemu. " A vy? " Zeptal jsem se zvědavě.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Tue Aug 11, 2015 6:26 pm

Kataro hmm? Olízla jsem si lehce suché rty a napila se. Zatímco mluvil jsem na něj upřela rudé oči a pak se ušklíbla, když se zmínil o tom, že není zvyklý pít. "Zkusit se v životě musí všechno." Poznamenala jsem. Po jeho otázce jsem se přešla pohledem na flašky vystavené naproti nám a přimhouřila oči. "Ze zvyku a z nudy." Odpověděla jsem mu a sama jsem nevěděla jestli je to celá pravda. Jistě ze zvyku to bylo...a z nudy určitě taky. Hlubší význam jsem si připustit nechtěla. Zavrtěla jsem hlavou sama pro sebe a přešla pohledem zpět na něj. "Takže váš dnešní plán je se opít a zapomenout na tu..hm..určitou situaci, jestli tomu dobře rozumím?" Namotala jsem si pramínek vlasů na ukazováček a sledovala jak z něho vlasy kloužou zpět na své místo. "Jestli je tomu tak.." odmlčela jsem se a natočila pramínek zpět. "..nemusíte se bát, že by jste tu zůstal ležet. Rádi se o vás postaráme." Koukla jsem se na barmana a pak se zazubila na Katara. No co..když měl zkušenost jen takovou, že odsud táhl opilého kolegu. Musel mít taky zkušenost kdy pro změnu bude někdo táhnout jeho z baru! Minimálně každý tohle musí zažít nebo jeho život postrádá to pravé opilecké kouzlo.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Shirui Tue Aug 11, 2015 6:34 pm

Ani jsem si pořádně nevšimla, že odešel a kopla jsem mezitím do sebe další dva panáky a začala jsem být na veselejší vlně.Po chvíli jsem ho přestala sledovat a kouknu se vedle sebe a Kiseki nikde, tak holt asi mým sítem neprošel a vzdal to předem, budiž, jsem asi moc náročná, aspoň oddělím plevel předem.Pila jsem dál, resp. dala jsem si další dvojitou a vydala jsem se po baru, kde jsem zase narazila na tamtu celou bílou.Tak nějak jsem zapomněla, že jsem jí už viděla, když jsem přišla, ale tak co ne?Dějou se horší věci ne?Pomalu to na mě začalo působit a má soudnost se jakoby vytratila a já šla za těmi dvěma.
,,Tak co vy..hrdličky...dlouho jsme se neviděli ty...bělásku!''řeknu už opileckým tonem a sednu si vedle nich.Dívala jsem se na oba, jaká bude jejich reakce, ale bylo mi to vlastně úplně jedno, hlavní bylo, že mám co pít, i když ten zmetek mi zaplatil jen jednu skleničku, škudlil jeden, hned pak utekl.Bylo to ještě dítě, na jeho chování to šlo poznat, ze všeho byl takový rozhozený a nevěděl čeho se sluší a patří.Prakticky jsem ho jen využila jako jednoho ze svých zajíčku, jak to občas dělám, jediné, co mě štvalo je, že to někdo viděl a nebylo to to anonymní jako vždy, co si o mně asi tak bude myslet?No a co?Mám co pít?Mám!Tak nad čím zase sakra přemýšlím?říkala jsem si sama ve své hlavě.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 11, 2015 6:45 pm

" No nepřišel jsem sem zrovna zapomenout na to všechno, jen prostě si chvíli nedělat starosti s tím vším. Na jednoho člověka to je celkem makačka. " Stále jsem však neřekl, že mi žena utekla a nechala mi u dveří tři děti. Popravdě jsem s Kaori svatbu nikdy neměl, takže byly nemanželské. To však neměnilo nic na tom, že jsou můj poklad, který budu chránit vlastním životem i kdyby Zemi hrozila skáza. Jejich životy nad ostatní, tak jsem to momentálně bral jako rodič. Osobního života jsem si moc neužil, vzhledem ke všem těm starostem. Vlastně tohle je už pořádně dlouhá doba co mluvím se ženou, navíc tou, kterou jsem ještě zde neviděl. Nevěděl jsem vlastně už jak jednat. Snažil jsem se proto chovat podle sebe přirozeně. " Alespoň vím, že budu v dobrých rukách " Zase jsem se mile usmál a můj úsměv byl zase o něco lepší. Když nás na chvíli rozptýlila nově příchozí slečna tak jsem na rychlo nenápadně ukázal barmanovi ať nám sundá ty dvě láhve po kterých koukala Mia. Pak jsem se trochu zasekl když řekla hrdličky a mírně se začervenal.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Tue Aug 11, 2015 6:54 pm

"To budete." Uklidnila jsem ho s podivným úsměvem a když se přiřítila ta dívka od jezera mlčky jsem si jí prohlížela. Bělásku? Napila jsem se a můj úsměv se pomalu rozšířil do úšklebku. "Á koho to sem vítr od jezera přinesl." Jen tak jsem se rozhlídla a dělala, že hledám toho klučinu. "Kde jsi nechala zajdu?" Rýpla jsem si a věnovala veselí úsměv Katarovi když barman sundal z poličky ty dvě flašky. "Jestli chceš pomůžu ti ho zase chytit. Máš asi díru v sítích." Prohodila jsem stále s rýpavým úsměvem. Och ano rýpala jsem ráda ačkoliv jsem jí nikterak neodsuzovala. Ba naopak, měla jsem pro to pochopení ale to ona nemusí vědět. "Tak na zdraví." Natáhla jsem ruku se skleničkou, která byla už dolitá směrem k nim.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Shirui Tue Aug 11, 2015 7:17 pm

Sice jsem byla napitá pěkným způsobem, ale její urážky jsem byla ještě schopna snést.Prej zajdu..Tss já jí dám.Pak jsem si všimla, že se věnuje Katarovi.,,A todle je kdo?To je nějakej tvůj objev?Copak?Bojíš se barev?"řekla jsem se snahou jí zesměšnit, ale jelikož jsem taková drobnější, tak se mnou těch pár skleniček zacloumá a mé věty a narážky začnou být prostější nebo úplně hloupé.Pak pronesla hlášku na chytání zajíčku, tak jsem se naštvala a spustila jsem:,,Ale já ho už znám teda pěkně dlouho a..a..jenom vypadá mladší...a...no..Co tu vlastně děláš s tímdle?Vypadá spíš jako tvůj brácha, či co jako..tyy.."pak barmanovi naznačím rukou, že si dám další dvě skleničky, které do sebe kopnu a s podepřenou bradou sleduji Miu vražedným pohledem.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 11, 2015 7:40 pm

Trochu jsem zamával rukama a snažil se ty dvě uklidnit. " Ale no tak. Nebuďme na sebe takový. Jsme dospělí, nemáme to zapotřebí. " Nejspíš jsem právě začal rejpat do vosího hnízda. Nebo jak se říká, otevřel Pandořinu skříňku. Každopádně jsem se je snažil uklidnit. Je škoda, že se ta atmosféra takto skazila. Projistotu jsem si stoupl mezi ně, kdyby se náhodou chtěli pustit do rvačky. To to raději schytám já, než aby si ubližovali dvě pěkné holky. Stále jsem se snažil usmívat a na pití díky tomu úplně zapoměl.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Tue Aug 11, 2015 7:44 pm

Fascinovaně jsem sledovala tu dívku. Nemusela jsem říkat nic a ona se zvládla ztrapnit sama. Dokonalé. Moje zorničky se patrně rozšířily a s úsměvem jsem čekala co ze sebe vysouká dál. "Ach ano..barvy nejsou moje." Věnovala jsem pohled jejím modrým vlasům a pak se uchechtla. "Tak znáš to..vrána k vráně sedá." Poznamenala jsem po jejím výroku, že Kataro vypadá jako já. Přešla jsem pohledem na něj a rozpačitě se usmála. "Omlouvám se." Broukla jsem jako by to byla moje chyba, že se modrovláska opila a teď se tu se mnou hašteří. Ráda bych jí to oplácela pořádně ale před Katarem a v jejím stavu mi to nepřišlo vhodné. Když si Kataro stoupl napila jsem se a povzdechla si. "To nebude zapotřebí." Mávla jsem rukou a dolila si sama. "Tak um..Kataro co vlastně děláš?" Přešla jsem rovnou na tykání aniž bych se na to zeptala a hrála si se skleničkou.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Shirui Tue Aug 11, 2015 7:56 pm

Do této hádky jsem dávala vše, chtěla jsem ji zesměšnit co nejvíce, z mého opilého pohledu se to možná zdálo, ale ve skutečnosti jsem celou dobu akorát ztrapňovala sebe.Na její argumenty jsem jen vždy nahodila namyšlený pohled, při kterém jsem složila ruce a hlavou jsem se koukla nad sebe.Měla jsem nos pěkně nahoře, když jsem opilá procházím několika stádii.Při prvním jsem velmi společenská a rádoby vripná.Při druhém se cítím ublížená.Ve třetím se naštvu a začnu nadávat všem kolem sebe.Po přeběhnutí těchto stádií většinou usnu a když ne, tak začínám být extra společenská, znáte to ne?Vše je dobrý nápad.Mezi nejlepší vždy patří tance na stolech nebo rychlovky na záchodech.Ale pro mojí smúlu se vyplnilo to první, teda spíš pro moje štěstí a než jsem si stihla objednat 7 skleničku, tak jsem padla na bar a usnula.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 11, 2015 8:13 pm

Nakonec se to uklidnilo když ta dívka usnula, zřejmě po alkoholovém záchvatu. Přišel jsem k ní a rozhodl jsem se jí odnést do nějakého pokoje. " Máte tady volný pokoj, kde se z toho může vyspat? " Zeptal jsem se a na chvíli jsem zmizel s barmanem. Shirui jsem uložil do postele a přikryl, aby neprochladla, potom jsem se vrátil za Miou. Já jsem si znovu přisedl k Mie a pokračoval v konverzaci. " No popravdě. Nějakou dobu už na mise nechodím. Mám doma tolik starostí, že je to na jednoho člověka celkem velká nálož. " Pověděl jsem a stále si nechával pro sebe, že myslím své tři děti. To by je musela vidět na vlastní oči jinak by nevěřila, že někdo tak mladý jako já má tři děti a žádnou ženu. Každopádně jsem vzal flašku a zase nám dolil. " Co mi povíš o sobě ty? "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Tue Aug 11, 2015 8:34 pm

Modrovláska odpadla. Musela jsem se tomu zasmát a nechala si dolít. Zatímco jsem čekala až se Kataro vrátí jsme do sebe hodila dvě skleničky. Prohrábla jsem si vlasy a rozhlédla se po hospodě. Moc lidí tu už nebylo. No co, aspoň tu nebyl hluk. Jakmile se vrátil nadzvedla jsem obočí. "Co máš za starosti?" Naklonila jsem zvědavě hlavu na stranu. Ne že bych se ráda rýpala ve věcech ostatních....vlastně ano Rýpala jsem se v tom velmi, velmi, velmi ráda. "O sobě?" Přesunula jsem pohled na dno prázdné skleničky a mlčela. Co jsem o sobě mohla říct hm? "No, v podstatě jsem jen Jonin co se vyhýbá svým povinnostem a radši vysedává v baru." Zamumlala jsem a pak si dolila.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 11, 2015 8:42 pm

" A nechceš to změnit? " Zeptal jsem se vyzívavě. Docela mě zajímala její odpověď, ale nejdřív jsem ji tedy už odpověděl. " Kdybych ti řekl, že mám tři děti a jejich matka utekla určitě by si mi nevěřila. " Kdo by tomu taky věřil, vzhledem k mému věku. Každopádně zda mi uvěří je jen na ni. Pokud se bude chtít přesvědčit tak jí je klidně ukážu. Alespoň holky poznají trochu i ženská vzor když mají jen tátu. Též jsem popíjel s ní a to už byla několikátá. Proto ze mě dostala tu pravdu. Divné je, že jsem se ještě slušně držel na poprvé.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 13 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru