Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velitelství ANBU a Oinin jednotek

+5
Goku
Faito Dansaku
Shinobi
Anbu
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Velitelství ANBU a Oinin jednotek - Stránka 5 Empty Velitelství ANBU a Oinin jednotek

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:33 pm

First topic message reminder :

Velitelství ANBU a Oinin jednotek - Stránka 5 Oinin
Budova, kterou znají pouze členové ANBU a Oinin jednotek a Mizukage. Nedoporučuji ji hledat, dlouho byste v ní nepřežili ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Velitelství ANBU a Oinin jednotek - Stránka 5 Empty Re: Velitelství ANBU a Oinin jednotek

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Nov 10, 2014 9:56 pm

Akuma Saito


Svým tempem si dojdu opět až k centrále ANBU, kde jsem si chtěl vyzvednout novou masku, jelikož mi při výkonu mé služby jaksi selhala. Vyšlapal jsem schody a opět se opřel do studených železných dveří, jež zavrzaly a otevřely se.
Ocitl jsem se opět v centrále ANBU, kde jsem již několik měsíců pravidelně docházel. Rovnou jsem zamířil k okénku s nápisem "Výbava" a skrčil jsem se do okénka, kde na mě nejspíše civěl výdejce. Pohlédl jsem na něj a ironicky jsem se usmál. 
Zdravíčko, jednu masku, nic platit nebudu, neztratil jsem ji, nýbrž se zničila ve službě. A prosím kočičí.
Řeknu až s nepříjemně vřelým hlasem, načež se však nedočkám žádné slovní odpovědi. Výdejce se zvedne a na chvíli zmizí. Když se vrátil, hodil masku ledabyle na pult a rukou mi naznačil, ať jdu. Sebral jsem tedy masku a vyšel z centrály. Nyní jsem šel trénovat novou techniku, jež jsem se chtěl naučit.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU a Oinin jednotek - Stránka 5 Empty Re: Velitelství ANBU a Oinin jednotek

Příspěvek pro Goku Sun Feb 22, 2015 10:58 pm

Moje kroky ma zaviedli späť do centrály. Pred tým som dal samozrejme vedieť, že som to ja. Inak by ma čakalo bohvie čo. Bol som rád že momentálne nikto neriešil moje trojmesačné zmiznutie. Predsa len tu bola pohotovosť a niekto ma videl bojovať za stranu Kiri, dokonca pri Kagem, takźe nikto nemusel nič riešiť. 
Rýchlo som vošiel až do mojej "izby", kde som za sebou zatvoril dvere a dal sa do práce. Zo stola som dal dole všetko, čo na ňom bolo. Teda umelú ľudskú hlavu, niekoľko roztvorených zvitkov a zopár už suchých pier. 
Rozprostrel som na stole niekoľko zvitkov, kde už boli predpripravené práve na činnosť, ktorú som tam mienil vykonať. Spod postele som vytiahol dve krabice plné kunaiov a iných zbraní. 
Nikam som sa neponáhľal. Skôr som sa šetril. Predsa len som sa nechcel spoliehať len na bojové pilulky. Skôr som ich teda nechcel brať pred tým, než to bude naozaj nutné. Vedľajšie účinky neboli nič príjemné.
Sadol som si pre to na lôžko a začal vyberať jeden kunai po druhom. Na každý Kunai som namotal ocelové lanko a k lanku pripevnil výbušný lístok. Následne som Kunaie pokladal vedľa mňa do istej "pyramídy". 
Mal som ich rozdelené na dve kopy. Kunaie ktoré na sebe mali výbušné lístky, ktorých bolo aj najviac. Niekoľko desiatok. Následne kunaie, ktoré na sebe mali pripevnené dymové guličky a posledne, kunaie so svetelnými guličkami. Teda "bombami", ktoré oslepovali. vedel som že posledné dva druhy, zatiaľ nebudem potrebovať. Aspoň teda pravdepodobne.
Kunaie s výbušnými lístkami som pre to začal po jednom vkladať do zvitkou pomocou jednoduchej pečatiacej techniky. Zvitok som následne zvinul a začal napĺňať aj druhý. 
Celkovo som mal štyri zvitky. Dva boli plné kunaiou s výbušnými lístkami a dva plné katán. K štyrom zvitkom som pridal ešte vrecúško, v ktorom boji bojové pilulky. Rovnako som pridal aj vrecúśko s chakrovými pilulkami. 
Na stole ma však taktiež čakalo jedno prekvapenie. Bolo to Wakizashi, ktoré som si dal vyrobiť na zakázku. Chcel som ho využiť pri boji s Iwou no pred tým ešte nebolo hotové. Bolo v zbrusu novom púzdre.. úplná krása. Taktiež som Wakizashi priložil ku zvitkom a ešte k tomu všetkému aj jednu klasickú katanu. 
Prezliekol som sa do klasického oblečenia. V Nemocnici som sa osprchoval, teda teraz na mňa stačilo dať praktické veci. Jednalo sa vlastne o klasické trojštvrťové nohavice s tmavomodrým topom a na to tenšiu taktickú anbu-vestu. Začal som si k opasku pripevňovať wakizashi a katanu. Následne som si ešte pripevnil aj menšie zvitky a k tomu využil dve brašne, v ktorých boli základné taktické veci. Len som kuanie znova vymenil za kunaie s výbuśnými lístkami. Predsa len proti tomu, čo bolo pred bránou, obyčajné kunaie nebudú stačiť. Na hlavu som natiahol Anbu masku a vlasy si zviazal do menšieho copu.
Cítil som sa dobre. Anbu maska mi už dlhší čas chýbala. Bolo to ako stretnutie sa s priateľom, ktorého som dlhé mesiace nevidel. 
Pod Anbu maskou sa mi však objavil úsmev, čo u mňa nebolo typické. Posledné mesiace ma však zmenili. Ťažko povedať, či k lepšiemu, alebo k horšiemu.
Následne som ešte zobral dve malé vrecúška a vložil ich taktiež do dvoch brašní. Znova som odtiaľto vyšiel. Tento krát však ako Anbu Kirigakure no sato. Bez mena a bez nejakých ambícií. Mojou misia znela jednoducho. Eliminovať nebezpečenstvo ktoré ohrozovalo Kirigakure no sato.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU a Oinin jednotek - Stránka 5 Empty Re: Velitelství ANBU a Oinin jednotek

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue May 05, 2015 2:38 pm

Moje první kroky mě vedli do práce. Do mého zaměstnání, do místa, kde sídlila organizace, jíž jsem zasvětil svůj život, kde přebývali ti, kdož se v tajnosti starali o blaho vesnice.
I když jsem neplánoval se vrátit do plné služby, doplnil jsem si výbavu a vyměnil "staré za nové".
Dopřál jsem si rychlou stravu v místní žrací místnosti a pak jsem vyrazil za zástupcem velitele. Podal jsem mu hlášení o své poslední misi a náhlasil jsem ještě minimálně týdenní neschopnost.
Když jsme vyřešili papírování a já ukázal zástupci svá zranění(nějak se mu nechtělo věřit, že nejsem bojeschopný), vydal jsem se zase dál. Bylo tu pár lidí, které jsem potřeboval navštívit a lehce seřvat.
(přesun)
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU a Oinin jednotek - Stránka 5 Empty Re: Velitelství ANBU a Oinin jednotek

Příspěvek pro Akuma Saito Sat May 09, 2015 7:53 pm

Akuma Saito


Po velice dlouhé době dojdu do centrály. Chyběly mi ty dveře, které pokaždé při otevření zavrzaly, nepříjemní nadřízení a pach zpoceného podpaží, které se roznášelo z šaten po celé centrále.
Rád jsem se sem vracel, bylo to poslední místo, kterému jsem mohl říkat domov. Můj opravdový domov jsem už totiž domovem nazývat nemohl, nyní ne. Musím nejdříve získat zpátky svoji čest.
Šel jsem sem jenom z jednoho důvodu, doplnit zásoby a vzít si ANBU masku. S tím problém nebyl, dokonce mě moji starší kolegové přivítali, jelikož slyšeli o mém zranění... a také o mých vyslýchacích metodách.. Inu jen jsem dojat poděkoval a vydal jsem se k bráně, cesta byla dlouhá.


//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU a Oinin jednotek - Stránka 5 Empty Re: Velitelství ANBU a Oinin jednotek

Příspěvek pro Akuma Saito Wed Sep 09, 2015 7:30 am

Akuma Saito


Už zase jsem stál u těch dveří, kde můj život znova začal. Klasické zavrzání starších dveří dalo jasně všem najevo, kdo se vlastně vrátil. ANBU č. 9, to jsem byl já. Dlouho jsem se tu neukázal, jen co je pravda. Možná právě proto se spousta lidí ohlížela, když viděli mě v celé kráse.
Kráčel jsem jistým, avšak ne nijak rychlým, krokem do oddělení pro přidělování ANBU misí. Nějaká ta mise by se mi totiž náramně hodila. Oddělení se nacházelo až ve třetím patře a výtah jsme tu neměli, takže jsem zaměstnal své nohy a plíce, překonáváním výškových rozdílů.
Po zdolání mého osobního Everestu jsem konečně otevřel dveře v oddělení pro přidělování ANBU misí. Ne každou misi uděluje Kage, obvzláště ty ANBU mise. Právě proto toto oddělení existovalo, aby nám poskytovalo dostatek práce a mi nemysleli na to, jak se ostatní náramně baví. Sedělo tu dost lidí, očividně jsem nebyl jediný, kdo sháněl misi. Šel jsem si tedy sednout k ostatním, než uslyším "ANBU č.9 do kanceláře.". Mohlo to trvat třeba i rooky.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU a Oinin jednotek - Stránka 5 Empty Re: Velitelství ANBU a Oinin jednotek

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 13, 2015 11:03 am

Akuma Saito


Ukázalo se, že nejsem ten typ člověka, který vydrží čekat dlouho ve frontách. S mojí netrpělivostí a Yinem, který se mnou v hlavě lomcoval jsem chytal nervy. Nasraně jsem proto odtud odešel, když ani po tolika hodinách jsem žádnou misi nedostal. Ani jsem sám pořádně nevnímal, jak rychle jsem odtud vystřelil.
Každopádně jsem byl do dvou minut mimo budovu, daleko od ní. Očividně sem nehodlal zbytečně ztrácet čas s něčím, čeho se ani nedočkám.


//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU a Oinin jednotek - Stránka 5 Empty Re: Velitelství ANBU a Oinin jednotek

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru