Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Před branami Amegakure

+10
Nizashi Shiroi
Rei Casius
Reina Kana
Tobiru Senju
Hana Ichiro
Hikaru Hyuuga
Shiranui Heiwa
Sakura Haruno
Rokuro
Sasuke Sarutobi
14 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Sat May 10, 2014 10:46 pm

First topic message reminder :

Před branami Amegakure - Stránka 4 250238-ns_amegakure

Staré a opuštěné údolí, které je několik set metrů před branami Ame a tudíž i před dosahem detekční techniky.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sayame Fri Aug 21, 2015 8:13 am

Vzduchem začaly poletovat drobné bílé částice. O sněhu nemohla být řeč, vzhledem k ročnímu období a také proto, že bílé poletující útvary měly velikost spíše okvětního plátku sakur. Hana s vysokou pravděpodobností věděla, že zde musí být člen klanu Ichiro. Když se drobné papírové útržky začaly spojovat a nabyly formát srovnatelný s hracími kartami, možná pochopila i koho se jedná. Navíc se tu a tam objevila mezi sněhově bílými listy hustě popsaná stránka. Jestliže v našem klanu někdo rozděloval papír na tolik titěrné částečky a dokázal vypreparovat papír ve svém okolí, pak nemohlo být pochyb, že se jedná o ženu, kterou si jistě pamatuje ze svých mladších let.

Před branami Amegakure - Stránka 4 Giphy

Papíry se začaly spojovat do siluety a brzy vytvářely i nejmenší detaily mého obličeje. Stála jsem před Hanou ve vzdálenosti zhruba dvou metrů. Pohlédla jsem jí do očí a neubránila se vzpomínce na doby, kdy jsme byly malá děvčátka a svět se přinejmenším alespoň jedné z nás zdál celkem krásný.
"Už je to pěkná řádka dní, kdy jsme spolu naposledy mluvily." začala jsem s rozhovorem o jehož průběhu jsem si mohla domýšlet nejrůznější teorie. Výsledek však pro mne byl pouze jediný možný akceptovatelný.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Aug 21, 2015 9:17 am

 Nemohla som si nevšimnúť veľké množstvo papiera v podobe okvetných lístkov. O koho sa jednalo? Niet pochýb, že šlo o člena klanu Ichiro. Že by Nao? Nie, určite nie, on k svojej preprave používal podobný formát papiera ako ja. Keď som sa však nad tým zamyslela, napadla ma jedna osoba, ktorú by to predsa len patriť mohlo. Sayame. Nemýlila som sa. Pretože len čo sa zhmotnila a ukázala mi svoju tvár, usúdila som, že tá gebuľa nemohla patriť nikomu inému.
"Nezmenila si sa." Moja tvár nevyjadrovala žiadne pocity. Dívala som sa na ňu s kľudným, trochu chladným výrazom, ako to bolo u mňa typické. Ako keby som ani nevedela, čo za chaos v dedine spôsobila. Prečo nezačať rozhovor v trochu kľudnejšiom duchu, že? Priateľským by som to až nenazývala, predsa len. Nikdy sme sa spolu veľmi nebavili, i keď sem tam k nejakému menšiemu rozhovoru došlo ešte v časoch, keď sme spolu nažívali pod jednou strechou.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sayame Fri Aug 21, 2015 10:59 am

Naše setkání, bylo přinejmenším zajímavé. Rozhodně se nejednalo o nic dojemného, naše vztahy bývaly spíše formální. Má sestřenka byla velice talentovaná a naše rodina od ní čekala mnoho. Do jaké míry naplnila Hana jejich očekávaní? Kdo ví. Vedla si dobře, ale poslední dobou je jako posel zkázy. Tak tu nedaleko od brány Amegakure stojí dvě kunoichi s podobnými schopnostmi, ze stejné rodiny a téměř totožným výrazem ve tváři.
"Za to ty už nejsi sama sebou. Nemám pravdu?" položila jsem vcelku jednoduchý dotaz, ke kterému mě přimělo hned několik okolností. Spolehlivý zdroj informací mi mnohé objasnil, avšak chtěla jsem slyšet názor člověka, který se pohyboval v centru všeho dění.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Aug 22, 2015 9:25 am

Jej otázka ma trochu vyviedla z miery, hoc som na sebe nedávala nič vedieť a stále ju pozorovala s neutrálnym výrazom v tvári. Zaujímalo ma, čo presne myslí pod pojmom "nie si sama sebou". Že by vedela o tom, že som sa nedobrovoľne spolčila s Hakuei? Ako by k tomu vlastne mohla prísť? Alebo myslela na niečo iné?
"Myslím, že do toho ťa nič nie je." Nemienila som jej na niečo také odpovedať, nemala som k tomu žiaden pádny dôvod, bola to moja osobná vec a ona mi nebola taká blízka, aby som jej tu vylievala srdiečko.
"Nezdá sa mi však, že by táto otázka bola príčinou, prečo si sa rozhodla ma vyhľadať." Ak áno, asi bola hlboko sklamaná, pretože sa prakticky nič nedozvedela.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sayame Sat Aug 22, 2015 11:11 am

Hana možná nevědomky jednala tak, jak bych od naší princezničky klanu Ichiro čekala. Ona je ta vyvolená, ta nejlepší a já jsem pro ni jenom odpad, který se naplavil do její rodiny vlivem války. Nic mi do toho není, přirozeně. Ovšem naše role se nedávno vyměnily. To já jsem tím vyvoleným dítětem, které změní naši budoucnost. O tom však tato mladá dáma nemá zatím tušení.

Bez mrknutí oka jsem Haně pohotově odpověděla.
"Pleteš se. Vše souvisí se vším. To, že tu dnes stojím je důsledek mnoha rozhodnutí tvých, stejně tak jako rozhodnutí jiných vlivných lidí. Nitky příběhu se začaly spřádat od dob Deštivých donů, avšak teprve když Konoha a Amegakure uzavřely křehké spojenectví, tehdy už byla naše konfontace neodvratitelná." sdělila jsem jí pár skutečností, díky kterým možná začíná chápat, jakým směrem se hovor bude ubírat.
"Nepokoje, které v Konoze vypukly mi mnoho klidu v srdci neponechaly. Chápeš jak jsem byla na rozpacích z toho, že v Amegakure místo papírového anděla narazím na několik manipulativních jedinců z konožských řad?" vyřkla jsem otázku, na niž jsem popravdě nečekala odpověď. Vzhledem k mému odměřenému chování se těžko dalo hovořit o tom, že by mne skupinka cizinců přivedla do rozpaků. Cílem mého rozhovoru bylo zjistit Hanin názor na celý incident a v neposlední řadě sledovat její reakci při zmínce o konožských zástupcích.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Aug 22, 2015 2:00 pm

"Heh." Pery sa mi roztiahli do širokého úsmevu, ako keby som to snáď v hlave nemala v poriadku. Samozrejme, že som nemala! Kým ma neopustí vplyv Hakuei, tak v poriadku nebudem nikdy.
"V rozpakoch som bola ja, keď som zistila, že si oboch bez ľútosti popravila." Zahľadela som sa jej spriama do očí. Jej to možno pripadalo správne. A v istom ohľade aj mne, skôr tu šlo o to, že mi ukradla to, čo som mala urobiť ja, hneď po tom, čo som sa pokúsila odstrániť radu Konohy.
"Narušila si vzťahy medzi Konohou a Ame, ktorých spojenectvo bolo jednou z najväčších chýb, akých som sa kedy dopustila." Až teraz som videla, že tým, že som podpísala zmluvu, kde som jasne požadovala nezávislosť, Ame nezávislá nebola. Dôkazom boli i tí dvaja, ktorí mi tu oxidovali.
"Irónia, čo? Škodou je, že len donedávna som bola príliš slepá na to, aby som videla, ako mnou ostatní manipulujú. Odstránenie Rady Konohy možno napokon nebol až taký zlý nápad." Pousmiala som sa, skôr pre seba než pre ňu.
"Nehraj tu divadielko, Sayame. Viem, že ti ide o prebratie vlády nad Ame i o to, že ju chceš spojiť s Ishigakure. Čo máš v pláne? Myslíš, že takým niečím nášmu ľudu privedieš kľud a blahobyt?" Úškrn zmizol a nahradil ho opäť neutrálny výraz. Ak ju to zaujímalo, teoreticky nie som už ani Amekage. Dedinu som zverila do rúk môjmu bratovi, mojej žiačke a ďalším, ktorým som verila, so sľubom, že sa jedného dňa vrátim. Otázkou však bolo, či tým niečo zmením, pretože doteraz som sa ako dobrá vodkyňa neukázala a robila som jednu chybu za druhou.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sayame Sat Aug 22, 2015 7:31 pm

Na jednu stranu mě potěšilo, že si Hana uvědomovala, v čem byla chyba. Dokonce pochopila, že doteď nebyla ničím než pouhou loutkou, se kterou nebyla manipulace ničím složitým. Na stranu druhou si spoustu věcí evidentně vysvětlovala poněkud pokřiveným způsobem.
"Já rozhodně nejsem tím, kdo by měl zapotřebí hrát divadélko Hano. Přišla jsem do Amegakure, abych jí nabídla spojenectví s Ishigakure. Bylo to v okamžiku, kdy jsem se dozvěděla, že v Konoze probíhají nepokoje. Avšak jít řešit tuto situaci do Země Ohně nemělo význam. Když jsem však konožské radě přednesla svůj návrh, okamžitě ho zamítli. Velice mě zarazil fakt, že zatímco jejich vesnice se zmítá v chaosu, oni se zdržují zde. O čem jiném to tedy je, než o využívání zdrojů a financí Deštné na to, aby se zotavili z bojů, které způsobila jejich vlastní neschopnost?"
Nebylo to o ničem jiném. Tohle si dokázalo spočítat i malé dítě. Konoha je aktuálně ve zbídačeném stavu a my můžeme jen uzavírat sázky, zda všechny tyto těžké zkoušky přežije.

"Víš, nemluvila bych vysloveně o popravě. Z nějakého důvodu jsem byla vyhodnocena jako hrozba a byla jsem nucena podniknout kroky nezbytné pro svou sebeobranu. Nicméně uznávám, že možná byla trochu přehnaná. Nejsmutnější ovšem je, že největší demolici napáchala jistá konožská Anbu. Myslím, že její činy skvěle demonstrují jaké ohledy na nás bude Konoha v případě nouze brát. Vrátím se ale k věci. Ishigakure je skutečně dobrá volba. Má podporu nejbohatšího muže světa a navzdory všem možným nepokojům si udržela stabilní ekonomiku. Co se týče jejich shinobi, jedná se o sbírku výjimečných jedinců. Ishi je doslova skladištěm rozmanitých kekkei genkai a unikátních bojových stylů. Ale samozřejmě mi jde o to, že pouze menší území dokáží vzájemně spolupracovat. Až spolu začnou soupeřit velké země, nebudeme ničím jiným než bitevním polem a válečnou kořistí. Pokud se přidáme na stranu některé z mocností, ztratíme svou individualitu. Opět budeme jen malá zemička, která poslouží jako obětní beránek, či štědrá pokladnice. Tenhle scénář se opakoval mnohokrát a je načase tomu učinit přítrž. Samozřejmě za tebou místní lid stojí a tak neměli v plánu souhlasit dříve, než se vyjádří jejich Amekage." vysvětlila jsem jí jak se věci odehrály, i když jsem nepochybovala o tom, že když ví o incidentu v budově Amekage, tak zná i tuto část příběhu.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Aug 23, 2015 6:55 pm

Neprerušovala som ju a sústredene počúvala. Jej slová dávali zmysel, v mnohých ohľadoch mala pravdu, ale zároveň som sa nemohla ubrániť podozreniu, že jej ide aj o niečo iné. Za svojej mladosti som ju často vídala v Akeshiho spoločnosti. Mohla som jej vážne veriť? Nemyslím.
"Máš pravdu, to ti upierať nemôžem, ohľadom toho, ako býva naša dedina využívaná. Avšak Ishigakure mi nepríde ako dedina vhodná pre uzavretie spojeneckej zmluvy." O spomínanej dedine som veľa chválny nepočula, skôr naopak a práve to u mňa budilo pochybnosti.
"Prepáč, Sayame, nemôžem ti veriť." Dodala som tichším hláskom. Možno som mala v hlave zmätok, ale ako som už vravela, manipulovať sebou nenechám a to ani touto osobou a jej zdánlivo peknou ponukou, z ktorej sa môže vykľuť kto vie čo.
"Tvoje úmysly sa na prvý pohľad zdajú byť čisté, avšak nie som si tak úplne istá, či to tak vážne je." Z jej chladného výrazu, podobného tomu môjmu, bolo ťažké niečo vyčítať. Nevidela som v ňom nič, čo by mi mohlo naznačiť, že nebodaj klame a to som v tomto ohľade bola dosť dobrá.
"Zaujíma ma ale...Kde mám brať istotu, že tá Ishigakure nekuje temné plány, ktoré by mohli, ale nemuseli výjsť a tak by mohli situáciu v Ame ešte viac zhoršiť?" Položila som jej otázku, na ktorú som jednoznačne odpoveď očakávala. Bola som zvedavá na to, čo mi povie. Takýto návrh sa mi zdal až príliš dobrý na to, aby to bola pravda. Nejaký háčik tu byť musel. Rovnako ako pri Konohe.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sayame Mon Aug 24, 2015 11:54 am

Hana se nakonec zdála být další překážkou, která mi stála v cestě. Nebyla však čistokrevným konožanem a tudíž jsem neměla v plánu ji odstranit stejným způsobem. Toto byl i hlavní důvod, proč jsem se stahovala z Amegakure, když se zapojili do incidentu i Nao a Sayaka. Samozřejmě jsem věděla nakolik jsou Haně blízcí a zvážila jsem i možnost zajmout je jako rukojmí a pomocí nich dosáhnout svých cílů. Něco mi však našeptávalo, že můj čas má teprve přijít. Není třeba páchat násilí na lidech, kteří jsou téměř mou rodinou a mají se stát silným pilířem pro spojenectví, které jsem měla v plánu vytvořit. Stejně tak, jako se jimi stali lidé z Ishigakure.
"Ať už se Amegakure rozhodne přidat na mou stranu, či zůstane osamocena, mohu říct jen tolik, že Ishigakure za mnou věrně stojí. Víš velmi dobře jaký je můj původ. Jedná se o můj druhý domov. Nejsem už tím, koho si pamatuješ z dětských let. Stala jsem se silnější, nejen na těle, ale především na duchu. Získala jsem toto území diplomatickou cestou a v případě Amegakure nehodlám jednat jinak. Jestli mi nevěříš, jistě pro tebe nebude těžké si tyto informace ze svého postu ověřit." narážela jsem na to, že měla k ruce informátory nejen jakožto Amekage, ale především jako Hokage. Navíc pokud bych opravdu podnikla sebevražedné tažení sama proti celé Ishigakure, rozhodně by se o tom dozvěděla mezi prvními.

"Mým dalším plánem je připojit i jiná menší území. Tori no Kuni, Kuma no Kuni a pokračovat dále směrem k Vodopádové. Jistě, vydobýt si respekt u velkých mocností nebude právě procházka růžovou zahradou, ale jsem z lidí, kteří se neskrývají během bojů v bezpečí, nýbrž kráčí do předních linií. Pokud se Amegakure rozhodne zůstat samostatná, je to tvé rozhodnutí. Budu pokračovat ve vyjednávání v Tori no Kuni. Ostatně věřím tomu, že Deštná je u tebe v dobrých rukách. Kdyby došlo k nějakému konfliktu, můžeš nás kdykoliv požádat o pomocnou ruku." dodala jsem závěrem. Po tom chaosu co nedávno nastal bych se ostatně ani nedivila, kdyby na má slova opravdu došlo.
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Aug 24, 2015 12:26 pm

"Takéto informácie si overovať nemusím, predsa len, kým to nie je vyslovene nutné, nemienim utvoriť spojenectvo medzi Ishigakure a Ame." Napadlo ma, že by Sayame mohla tento svoj veľký plán dosiahnuť inak. Obávala som sa toho, že keď Ame na tú nejakú chvíľu opustím, zmanipuluje tých, ktorým som Ame zverila, ako aj môjho brata a Sayaku, a prinúti ich to spojenectvo vytvoriť. Alebo k tomu využije iné prostriedky. Trebárs sa bude snažiť Ame zruinovať, aby iná možnosť zdánlivo neexistovala? Sayame bola pre mňa veľkou neznámou, čo by som len dala za to, aby som v tejto chvíli mohla nazrieť do jej myšlienok.
"Ame pre tentoraz ostane samostatná. Je v dobrých rukách mojich zástupcov, ktorí sú pre tentoraz našimi rodákmi." Vyniesla som finálny verdikt. Nemienila som pristúpiť k jej na prvý pohľad celkom pekným plánom, kým nezistím, o čo jej ide v skutočnosti. Celý tento rozhovor sa mi akosi nezdal, určite tu existoval nejaký háčik, nejaké to "ale".
"Na tvoj plán však úplne nezanevieram, len mám určité pochybnosti a kým sa ich nezbavím, spojenectvo s Ishigakure nepovolím." Nemienila som sa opäť stať hračkou v niečich rukách a doplatiť tým biedou v Ame.
"Potrebuješ ešte niečo?" Opýtala som sa jej pre istotu. Ak nie, nemienila som tento rozhovor ďalej viesť.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sayame Mon Aug 24, 2015 3:09 pm

Její odpověď mě nepotěšila, na druhou stranu nepřekvapila. Čeho jiného se mohu dočkat od proklatého klanu Ichiro, ve kterém byl pouze jeden jediný člověk, který mě bral jako sobě rovnou? Nicméně tato drobná nepříjemnost nemohla být ničím, co by mě zastavilo na mé cestě. Cestě za lepším světem, za říší složenou ponejprve z menších zemí a posléze silnou natolik, že dokáže s přehledem konkurovat i větším územím.

Na její poslední otázku jsem pouze zavrtěla hlavou. Nebylo tu už nic víc co by mi mohla říct. Nejklíčovější byla její zmínka o zástupcích, kteří jsou tentokrát domovští Amegakurčané. Na mém obličeji se objevilo několik prasklin. Chystala jsem se odejít tak, jak jsem měla ve zvyku.
"Zajímalo by mne, čím sis v Konoze musela projít. Zajímalo by mne, proč všechno muselo skončit právě tímto způsobem. Chtěla bych vědět co plánuješ do budoucna a jaké myšlenky ti víří hlavou. Ale vím, že mi neodpovíš. Jsem ráda, že jsme se sešly. Alespoň nemůžeš říct, že jsem tě nevarovala. Hodně štěstí, opatruj se. Sayonara." věnovala jsem Haně poslední odpověď a rozdělila se na bezpočet malých lístků. Zavanul chladný vítr a já se jím nechala unášet.


Možná jsi trochu dospěla. Opravdu máš velký strach, že tě někdo využije. Ale tvá paranoia způsobí více škody než užitku. Jak snadněji lze člověka manipulovat, než-li využitím jeho vlastního strachu? Amegakure bude má Hana-chan, dny tvé slávy nenávratně pominuly. Užij si život v ústraní a vzhlížej ke mně, tak jako jsem já kdysi vzhlížela k tobě...

Tok mých myšlenek přerušila blížící se bouře. Ještě před chvíli slabě mrholilo. Obláček papírků poletující na dosah oblaků tak udržoval směr letu takovým způsobem, aby se epicentru bouřky vyhnul. Brzy po něm však nezůstalo ani památky.

Přesun
Sayame
Sayame
Kanrisha (Amekage)
Kanrisha (Amekage)

Počet příspěvků : 35
Registrován : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Aug 24, 2015 4:27 pm

"Ty tiež." S chladným výrazom v tvári som pozorovala, ako sa predo mnou pomalý rozpadáva a nakoniec mizne niekam v diaľke. Akonáhle som si bola istá, že je preč, povzdychla som si a sklopila pohľad k zemi.
"Bolo to správne rozhodnutie? Nemala som pomoc Sayame predsa len prijať?" Položila som si šeptom otázky, ale odpovede na ne som nevedela. Nemohla som robiť, len čakať. Pretože čas ukáže, či som sa rozhodla správne.
"Miesto som síce našiel už skôr, ale keď som si všimol, že tu máš spoločnosť, radšej som trochu počkal a nechal vám súkromie. Kto to bol, Hana-chan?" Opýtal sa zvedavo dráčik bielej farby s tyrkysovou hrivou, ktorý mi práve pristál na ramene.
"Sesternica." Odvetila som mierne skleslým tónom. "Poďme už odtiaľ preč." Dodala som trochu naliehavo, pričom som ešte krátky pohľad venovala svojej rodnej dedine.
"Hai. Tadiaľ." Fírnen ma zaviedol na nejakú väčšiu čistinku, obklopenú stromami, kde bol schopný nasať dostatok prírodnej chakry k otvoreniu portálu. Keď som sa tak naň dívala, chytila ma pochybnosti, či to mám vážne urobiť. Ale nemala som na výber. Musela som bojovať s vplyvom Hakuei, inak narobím ešte viac škody než úžitku. Musela som sa vyliečiť z tej "choroby", aspoň mne to tak pripadalo. Cítila som, že to ide, len, bude lepšie ak si nejaký ten rok odžijem mimo ľudskej civilizácie, v spoločnosti inteligentných, prastarých tvorov.
"Zbohom, Ame. Konoha. Všetci moji priatelia. Budete mi chýbať." S týmito slovami som sa donútila urobiť tých pár krokov a s Fírnenom vstúpiť do portálu, ktorý sa za nami hneď potom uzavrel a neostala po ňom jediná stopa.

-PRESUN-
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Před branami Amegakure - Stránka 4 Empty Re: Před branami Amegakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru