Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 5 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 5 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 30, 2013 9:46 pm

Kashike

Přeberu si oba dokumenty a pečlivě je uložím. Provedu madam. Ohlásím se vám hned jak se vrátíme z mise. Srazím paty, ukloním se, otočím se a rázným krokem vyjdu z kanceláře.

//přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Jul 30, 2013 11:10 pm

Dokončil som svoju čokoládu a s prázdnym pohárikom som sa zostal stáť na chodbe a sledovať zaujímavú stenu, podlahu, pavučinky po stenách či prípadne niečo ďaleko iné, čo by sa tu ešte dalo nájsť. O chvíľu z kancelárie vyšiel ten mladý s vlkom.. či so psom.. či čo to bolo. Môj pohľad na ňom zostal až kým nezmizol preč, načo som pokračoval v skúmaní celej chodby, ako som aj začal. Mohol som síce venovať pozornosť viac hlasom z kancelárie, ale to ma nezaujímalo. Niežeby síce tie steny boli zaujímavejšie, ale proste o nejaké reči s misiami som nejavil záujem. Hmmh, zišla by sa ďalšia pochutina. Ale v tom automate ma iné nič nezaujalo! Grr.. Nespokojne som kukol na prázdny a umelý pohár v ruke, načo som si povzdychol a oprel som si o stenu už aj hlavu, čiže som ju trochu zaklonil. Práve vtedy z kancelárie vyšiel ďalší, ktorý si to rovno zamieril preč a tak som tipoval, že už možno bude rad na mne. Teda, videl som tam ešte niekoho za gaučom, ale to by nebolo fér, keby je na rade ona! Aspoň pre mňa, vzišla by z toho na ňu žaloba! xD Takže som sa odrazil od steny, otočil som sa na mieste a takým mini-skokom som sa dostal až rovno pred dvere... alebo lepšie povedané, pred vstup, keďže dvere boli otvorené. Prekročil som prah a s pohľadom, akoby som tu nikdy v živote nebol, som sa začal obzerať po miestnosti. Nakoniec tento môj rozrušený a priam fascinujúci pohľad vymenil pobavený úsmev, s ktorým som predstúpil pred Mizukage.
"Mnom, toto je tu dobré," ukázal som jej pohár, v ktorom bola čokoláda a uškrnul som sa, "len tým ostatným veciam nedôverujem." Dodal som, vlastne, neviem načo som to vôbec povedal, ale snáď ju táto informácia poteší. Koho by chvála automatu predsa nepotešila, nie? Nakoniec som sa tak divne zatváril a donútil som sa k slabšiemu ukloneniu, netúžil som po vynadaní len kvôli neúcte.
"Som Meizu z Hoozuki klanu, ale to asi viete, keď ste ma zvolili za zástup. Hoc, asi ma ale nepoznáte. Keby áno, za zástup by ste ma rozhodne nedali." Uškrnul som sa a vystrel, pričom som pohľadom zas zmapoval kanceláriu. Niečo som hľadal, to bolo vidno, len som to aj nemohol nájsť. Pfe, asi to bude pod stolom. Napadlo mi, no skúšať sa nejako pozrieť pod stôl som skúšať nešiel, takže som sa zas pozrel na Mizukage.
"Ehm, však tam máte pri sebe kôš? Nech to tu nemusím vláčiť." Znova som pohodil rukou s pohárom, aby som objasnil čoho sa chcem zbaviť a naklonil som hlavu. Ísť potom dole ku košu vedľa automatu by skončilo niečím ďalším z výberu, takže som dúfal, že ten kôš tu bude mať. Nechcel som nič iné, inak by som sa pos.. ehm, inak by to nedopadlo dobre s potrebou ísť na záchod xD. Ale zároveň som sa poznal dosť dobre nato, aby mi došlo, že by som si proste aj tak niečo ešte kúpil.
"No á, som tu vlastne len preto, aby som oznámil, že ešte žijem a že tiež stále úspešne kradnem podnikom zásoby, a podniky sa vďaka mne stávajú čoraz bohatšie." A znova som sa uškrnul a tiež si to tu obzrel. Netušil som, ako na tento môj určite dôležitý dôvod Mizukage zareaguje, ale v každom prípade som dúfal, že mi nedá hneď niečo na starosť. Alebo niekoho.. nie, mne stačil meč a drink v ruke, viac som nechcel! Možno práve preto som sa na Mizukage aj netrpezlivo zahľadel, nechcel som totiž nič z toho, čo mi v hlave lietalo. To by bol môj... ehm "život" ukončený!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Jul 31, 2013 6:28 am

Ako postupne všetci odchádzali tak som viac a viac pochybovala o tom že z tohto výjdem bez ujmy na zdraví. A zrazu sa tam zjavil zástup!
Ako... ako je možné že ma zástup nevidel už pred týmto? Celý čas som bola v kancelárií! Alebo žeby to bolo tým že som bola za gaučom? Nie, veď si spomínam že som sedela v kresle! Moje vnútorné úvahy prerušil práve ten zástup, predstavil sa a dôkladne si obzeral kanceláriu.
Heh, zaujímavý panáčik... Zasmiala som sa v duchu no navonok sa mi na tvári tiež zjavil úsmev. Zrazu som zacítila vôňu čokolády, ešte pohodlnejšie som si sadla na gauč a premýšľala som kam sa pôjdem dnes najesť. Je koniec mesiaca! Chce to niečo výnimočné! Žeby som Hitomi poprosila o povolené vychádzky? Baaw~ Chcem rámen!
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Jul 31, 2013 5:06 pm

Sledovala jsem Kashikeho odchod. Alespoň se dozvím, kdo stal novým vůdcem Suny. Víc jsem rozmýšlet nemohla, do kanceláře se mi nahrnul můj zástupce. Doslova mi do kanceláře vpadl. Automat? vykulila jsem oči, když to bylo první, co mi řekl.
Rozpačitě jsem se usmála. ,,Jsem ráda, že ti chutná, ale asi nejsi člověk, který rád zkouší nové věci, když nechceš ochtnat i něco jiného." pokývala jsem hlavou, pak jsem se ušklíbla.
,,Alespoň vidíš, že jsem ti dala šanci a že ti důvěřuji." zvedla jsem se z křesla, obešla stůl a posadila se na stůl přímo před Meiza. Ukázala jsem ke stolu.
,,Trefa, koš je pod stolem, jak je libo." pousmála jsem se. Mezitím jsem si vyslechla jeho práci, kterou jsem ovšem příliš nepochopila. Zašklebila jsem se. Pak mě něco napadlo. Když už ten kluk vytáhl i Yuuki z pod gauče, měla bych toho využít. Nejprve jsem se ale zaměřila na kluka před sebou.
,,Jaký je tvůj cíl?" zeptala jsem se.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Jul 31, 2013 5:28 pm

Otočil som hlavu a chvíľu som až prepichoval očami osobu, ktorá bola na gauči. Prižmúril som pritom oči a začal som rozmýšľať. Tá tu bola už aj predtým? Začínam asi starnúť, keď som ju nevidel... ale okuliare mi ani nepristanú. Ani sám neviem, ako som sa nakoniec dostal k myšlienkam o okuliaroch, o tom, aké si kúpiť, kde ich nosiť a tak nejak... Nakoniec som to nechal tak a pozrel som sa na Mizukage.
"Prd! Skúšať nové veci je malý koníček... ale už viem čo-to o automatových potravinách, preto im moc nedôverujem hoc bola ta čokoláda chutná." Zaprotestoval som a nafúkol som líca, pričom som trochu naklonil hlavu. Nakoniec som sa zas rozhliadol, pričom som si vypočul to, že mi.. eh, dôveruje?
"Hé?! No, len pre informáciu, ste jediná a aj posledná." Uškrnul som sa. Aby mne niekto dôveroval? Šance mi dával kadekto a pre všeličo, ale dôvera u mňa teda takto už dávno nebola! Možno ani vôbec nebola... no ani nad tým som sa moc nepozastavil a sledoval som, ako si Mizukage sadla na stôl pričom kreslo nechala smutné a opustené. Heh, výhoda pre mňa!
"Nyhahá, vedel som to!" Spokojne som sa usmial a pomaly som prešiel až k stolu, pohárik som hodil do koša a pozrel som sa na kreslo. Následne na Mizukage, potom na Yuuki na gauči a nakoniec zas na kreslo. Takto by bolo divné, keby sa doň posadím.
"Raz si ťa zas obsadím!" Šepol som kreslu xD, pričom som sa zas vystrel a akoby nič som sa presunul späť pred Mizukage. V tvári som mal úsmev, tiež hovoriaci, že sa proste nič nestalo. Ale ten sa mi tiež príliš dlho nezdržal, kým mi nebola položená otázka. Sakra, musel som zas rozmýšľať... prečo mi to ľudia furt robia?!
"Môj cieľ? No, ako to povedať... Mojim cieľom je žiť tak dlho, kým mi nezačnú šedivieť vlasy a odchádzať jeden zmysel za druhým. To hádam bude ešte nejaký dlhší čas, ale nikto nevie. Zároveň to vlastne cieľ možno ani nieje, skôr len dôvod, ktorý si opakujem vždy keď vstupujem do baru. Druhý cieľ je taký, že po dlhom čase spravím niečo rozumné a vyšplhám sa na Vašu pozíciu, len aby som pokračoval v tom, čo robím teraz, ibaže s výhodami spájajúcimi sa s touto hodnosťou. Som síce blb, ale uvedomujem si aj starosti tejto hodnosti... tie ma práve nútia zostať na mieste, na akom som a robiť to čo doteraz. Čiže cieľ nemám v podstate žiadny, len mám možnosť nejaký mať." Ukončil som to pokrčením ramien a samozrejme so širokým úsmevom. Sen, ktorý som mal, bol ešte debilnejší než to, čo som práve povedal, takže ten som ani nešiel vravieť. A cieľ som teda definoval takto, keďže som nad takým nerozmýšľal už dlho. Stačilo mi to, čo som robil doteraz, nič iné som veľmi nepotreboval. Pravda, občas nejakú akciu, misiu, ale po takom netúžim predsa furt!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Jul 31, 2013 6:17 pm

Tu je aj automat!? Vybafla som a potom som si zakryla ústa. Gomen~! Zapišťala som potom a dúfala som že sa gauč na ktorom sedím rozhodne zjesť ma.
Potom som sledovala čo ten panáčik, Hoozuki Meizu, hovorí. Hmm, zaujímavé...
Keď dohovoril čo je jeho cieľ tak som sa ozvala znova. Ehm, som teraz na rade ja? Sledovala som Hitomi a Meizua (či ako to skloňovať xD) a dala som si pramienok vlasov za ucho.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Jul 31, 2013 7:25 pm

Pobavilo mě, když Yuuki vypískla kvůli automatu.
,,Stojí hned naproti dveřím do budovy, Yuu." ukázala jsem tím směrem. Pousmála jsem se, když ze sebe nakonec dostal svůj cíl. ,,Ach, takže...třetí člověk, který mi do očí řekl, že by chtěl křeslo Mizukageho." zakřenila jsem se.
,,A další zajímavostí je, že je to další muž. Ajéje, to abych se začala bát." vytáhla jsem koutky úst do úsměvu. ,,No, dobře. Tak alespoň něco navíc jsem se o tobě dozvěděla. Prozatím pro tebe nic nemám, ale až se něco naskytne, budeš první, komu dám vědět." usmála jsem se medově. Bylo vidět, že se mu do mise moc nechtělo, však ono ho to přejde, až ho někam nakonec pošlu. Poled jsem stočila na Yuuki.
,,Ano, teĎ už jsi na řadě, Yuuki." usmála jsem se na brunetku na gauči.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Jul 31, 2013 8:17 pm

Otočil som sa zas na Yuuki, keď sa ozvala a prižmúril som oči. To si ten automat fakt nikto nevšíma?! Sakra, mal by som si ho asi vziať domov, tam by bol do rána už prázdny... Prehrabol som si vlasy a pozrel som sa späť na Mizukage, pričom som zvedavo nadvihol obočie.
"Tretí? Hmh, fajn, tak nech sa o ten post pobijú, ja zatiaľ sfalšujem papiere a bude to vyriešené." Uškrnul som sa, hoc, fakt by som toho bol schopný. Tí dvaja by sa zničili a mne by zostalo miesto bez istej konkurencie xD. Aké jednoduché. Ale zas, falšovať papiere... nie, to by sa mi nechcelo.
"Číslo zostáva na dvojke, mňa sa báť nemusíte." Pousmial som sa a znova prižmúril oči, keď sa zdalo, že to ide akosi zhrnúť a povedať asi posledné a to potrebné. Fakt som čakal nejakú prácu... o to lepšie prekvapenie bolo, keď mi zostalo voľno!
"Iste, iste... potom ma zavolajte..." Začal som rýchlo prikyvovať hlavou a pritom veľmi "nenápadne" cúvať k dverám. Zároveň som sa škeril jak na Mizukage, tak aj na Yuuki, na ktorú som zostal už pri prahu dvier ešte hľadieť. Mal som menší nápad čo povedať, ale nakoniec som nad tým len mávol rukou a ešte naposledy som sa kukol na Hitomi.
"Ták, dovideniá!" Zvolal som veselo načo som sa otočil, privrel som dvere a upaľoval som dole schodmi, div som sa nestrepal a nespravil si schody ešte aj z chrbtice. Nakoniec som to zvládol a zmizol som do ulíc, aby som si našiel novú zábavku.

~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Jul 31, 2013 8:23 pm

Zhrozene som sledovala ako panáčik odišiel a potom som sa pozrela na Hitomi. Netušila som že tu niekto ako on žije... hmm... Zapozerala som sa na Hitomi a spýtala som sa jej priamo. Hitomi, niečo na tebe chýba... čo je to? Necítim z teba to čo kedysi... Zo starostlivým pohľadom som si ju premerala a povzdychla som si.
A ako prebiehalo to všetko? Už mi môžeš povedať ďalšie informácie...? Alebo mám stále bádať v tme? Dodala som už tichšie.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Jul 31, 2013 8:37 pm

Docela jsem pobaveně jsem sledovala jeho odchod. Nakonec jsem tak nenápadně (xD) vykulila oči, když se zadíval na Yuuki. Hmm, zajímavé. Při Yuukiiných otázkách jsem se vrátila do reality. Slezla jsem ze stolu a šla zavřít dveře.
,,Stalo se toho dost." povzdycha jsem si a usedla zpět do křesla.
,,To, co ze mě už necítíš, je pečeť." odhrnula jsem si vlasy a ukázala místo, kde nedávno byla vtisknuta prokletá nebeská pečeť.
,,Vrátím se ale na začátek. Do Konohy jsme šli proto, že nás Hokage požádal o pomoc. Téměř všichni jeho shinobi byli na misích a v Konoze se objevily problémy. Já i Daisuke jsme pomáhali bojovat proti člověku, který unesl Kyuubi no Jinchuuriki. Bohužel byla mise nespěšná. Kyuubiho jsme sice získali zpět, ovšem jinchuuriki zemřel." sklopila jsem pohled a prstem malovala různé čárky na stole.
,,Jelikož jsi ANBU, o tomhle můžeš vědět. Musíš mi však odpřísáhnout, že informace, které ti teď povím, se nesmí dotat ven." podívala jsem se jí pevně do očí. ,,Odpřísáhni to jako ANBU, Kirigakure no Shinobi své Mizukage."
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Jul 31, 2013 8:43 pm

Zapozerala som sa na Hitomi, spracovávala som informácie a potom som sa zdvihla z gauča.
Kľakla som si na jedno koleno, sklonila som hlavu a vyhlásila som. Prisahám na svoju hodnosť ANBU, na svoj pôvod Kirigakure no Shinobi, svojej Mizukage a členke klanu že neprezradím nič čo odznie v tejto miestnosti ani keby ma to malo stáť život. Nezdvihla som sa, ako slušná ANBU som čakala na vyzvanie.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Jul 31, 2013 9:01 pm

Kývla jsem hlavou. ,,Dobře, můžeš se postavit a raději se posaď. Možná ti to způsobí trochu šok." pousmála jsem se hořce a ukázala na křeslo naproti mně.
,,Za dobu mého vládnutí jsme zabili Orochimara, Kabuta a mnoho dalších. Ti dva však ovládali techniku, která ničila svět po staletí. Když zemřeli, byl zde už jen poslední člověk, který něco takového ovládal - Nanadaime Hokage, Assasin Senju. Nejspíš ti došlo, kterou techniku mám na mysli." ušklíbla jsem se.
,,Když sme bojovali s Daisukem, protivník na nás povolal ANBU z různých vesnic, ale...Byli Edo Tensei. Moc toho ale nevydrželi a brzy se rozpadli. Aby toho nebylo málo, přivolal na mě Nagata." zaťala jsem ruku v pěst. Stále jsem si vyčítala, že jsem ho nedokázala zastavit. ,,Díky němu jsem se dozvěděla, že se ten člověk jmenuje Hebi. Měl podobná, možná stejná jutsu, jako měl Kabuto." povzdychl a jsem si a pěst jsem uvolnila.
,,A teď další perla. Otokage, který držel v zajetí Mikomi Hyuugu, ji Konoze opět vydal, ale pěkně si to u Konohy naúčtoval. Mikomi propustil pod podmínkou, že Hokage před jeho očima použije Edo Tensei a oživí..." zmlkla jsem a postavila se. Prošla jsem se po místnoti a zády Yuuki. ,,Reinu." znovu jsem zatla pěst. Navalil se ve mně vztek a já vrazila pěstí do zdi.
,,Celá válka byla k ničemu. Zabili jsme sice Tsukiko, ale o Reinu nám šlo předně! Ta, která napáchala v porovnání s Kabutem stejnou škodu ve světě Shinobi jako on!" zase jsem se šla posadit, tedy...spíše jsem sebou do křesla hodila, až mě kolečka na křesle odvezly pryč. Zastavila jsem se u okna, jinak křeslo nemohlo. Přišoupla jsem se zpátky ke stolu a pokračovala.
,,Assasin jí sice nařídil, aby byla pouze ANBU Otogakure a chránila pouze Otogakure a jiným vesnicím neublížila, ale i tak." složila jsem ruce na stůl a položila si na ně bradu.
,,O tomto ví jen pár lidí v Konoze, já s Daisukem a ty. Nikdo jiný se to dozvědět nesmí. Ty o tom víš jako ninja ANBU a tak to také musí zůstat. Kdyby se rozkřiklo, co Konoha musela udělat, mohlo by to znamenat další válku." zavřela jsem oči.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yogi Wed Jul 31, 2013 9:08 pm

Chodbou sa ozvali tiché kroky. S určitosťou šlo povedať že sa jednalo o dosť vyvinutého muža. Ten teraz došiel až pred kanceláriu, kde ako správne vychovaný posol zo Suny zastal, rukou napriahol ku golieru ktorým si zakryl späť tvár a pohľad započal na dverách pred ním. Masívne dvere nepochybne, podľa kancelárneho lístočku, viedli do kancelárie Mizukáge kde Ogi pomaly ale pevne zaklopal a počkal si na vyzvanie vstúpiť. Cestu sem nemal namáhavu čo sa podpísalo aj na jeho tunajšom stave, vedel presne kde zamieriť bez zbytočných otázok, ktorá by prípadne mal pokládať dedinčanom ak by sa zatúlal.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Jul 31, 2013 9:10 pm

Zdvihla som sa teda a sadla som si do kresla. To čo som ale počula ma zarazilo. R-Reina-sama je nažive...? Roztriasol sa mi hlas, rýchlo som začala dýchať a pokiaľ by som mohla tak by som zaliezla do najtmavšej diery a už by som z nej nevyšla. Reina ma už raz zabila Hitomi... Kusla som si do pery.
Oživil len Reinu? Nikoho iného...? Hokage nie je predsa... musel oživiť ešte niekoho rovnako silného! Vybafla som a buchla som päsťou po stole.
Triasla som sa. Nevedela som ako reagovať, nie keždý deň sa človek dozvie že je niekto ako Reina nažive. Od hnevu sa mi aktivoval suitongun. Čo sa teraz bude diať... ? Máte vôbec predstavu čo toto všetko znamená? Čo ak toto celé bola len zámienka pre ďalšiu vojnu!? Zvýšila som hlas, nevinila som Hitomi ani nikoho iného.. ale v duchu som dúfala že pokiaľ by Assasin niekoho oživil tak by to mohol byť Manzou... aj keď to je len moje prianie.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Jul 31, 2013 9:16 pm

Čekala jsem její reakci. Moje byla podobná. Povzdychla jsem si a zase se narovnala.
,,Máš pravdu, není to jen ona. Je toho více,..." ztichla jsem. Ozvalo se zaklepání na dveře.
,,O tom ale později. Hlavně se uklidni, nesmí se to dostat ven." opět jsem jí připomněla teď už o něco tišším hlasem. Způsobně jsem si sedla.
,,Vstupte." křikla jsem.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yogi Wed Jul 31, 2013 9:37 pm

Nastalo nikým nerušené ticho, v tejto atmosfére nechal posol zo Suny čakať obyvateľstvo kancelárie, kým sa ohodlal položiť ruku na železnú kľučku, pevne ju doprava otočiť a vstúpiť do miestnosti. Nepochybne šlo podľa oblečenia skonštatovať odkiaľ tento nečakaný veľvyslanec bol poslaný. Teraz začala pre neho tá ťažšia časť jeho úlohy, nemal totiž žiadne presne na Kiri súvisiace informácie čo sa ich diplomatických či iných vzťahov týkalo, dokonca nemal ani len to najmenšie tušenie kto bol jeho cieľom. Neostávalo mu nič né len ľahko kývnuť hlavou k zemi, čím ukázal svoju Sunskú vznešenosť kedy sa, ako sa očakáva od správneho diplomata, s rešpektom poklonil pred Mizukáge a postavil sa do stredu kancelárie, kým ho sama neosloví, aby sa posadil na jedno z kresiel...

... "Dobrý deň, Mizukáge~sama. Ospravedlňujem sa za meškanie, teda za predpokladu že bol zo Suny vyslaný aj orol, ale po ceste sem som narazil na skupinku nepríjemných banditov, ktorý ma uniesli. Trvalo hodnú chvíľu kým som dokázal nájsť správny smer, ale to s tým nesúvisí. Pred piatimi dňami som bol vyslaný zo Sunagakure, v jedinej úlohe. Upozorniť väčšinu ešte nezávislých dedín na isté podivuhodné útoky na Jichuurikov. Nedávno bol v Konohe napadnutý a unesený Kyuubiho Jinchuuriky, našťastie sa ho ale podarilo zachrániť. To isté sa udialo ako v Kumo, tak aj u nás. Nepredpokládame že o tom máte viac informácií, ale každá možná by bola pre našu obranu Jinchuurikov prospešná. Máme potvrdené jedno. Nenapadajú ich kvôli ich pôvodu, snažia sa z nich ako kedysi v minulosti, vytrhnúť ich moc a prisvojiť si ju. Máme obavy že pôjdu aj po vašich.." Prehovoril spočiatku milým hlasom ktorý sa pozmenil na dosť vážny. Zvolil si cestu jemnej diplomacie, kedy ich upozornil. To by žiaden terorista nespravil, upozornil ich na lov ktorý sa chystá, nedovolil by nikomu zvýšiť ochranu ich cieľov. Šlo nepochybne o naozajstný čestný skutok upozorniť v tejto dobe jeho informáciou každú dedinu osobne, pre prípadné otázky, ktoré očakával že mu budú Mizukáge položené, hodlajúc na ne presne a pravdivo odpovedať. V miere samozrejme. Zároveň im nemienil podať akúkoľvek domnienku v jeho falošnú podobu, hrať túto hru bude najlepšie ako vie.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Jul 31, 2013 9:55 pm

Kývla jsem mu hlvou pozdrav a pořádně si ho prohlédla. Kdo ví, proč jsem měla zvláštní pocit. Byl oblečený jako shinobi ze suny a měl na čelence znak Písečné. Proto jsem si ho vyposlechla. Ovšem, že by ho banditi unesli a on ztratil směr, to se mi zdálo....přinejmenším dost divné, ale nechala jsem to být. V tichosti a s pokyvováním hlavy jsem poslouchala. Čím déle mluvil, tím více jsem se mračila. Pak jsem se ale zarazila.
,,No, děkuji Vám za varování. O útoku na Kumo ani Sunu jsem nevěděla. Ovšem o Konoze vím. Osobně jsem byla při záchraně devítiocasého, proto vím, že Bijuu jsme zachránili, ale ten chlapec to nepřežil. Umřel mi téměř v rukách." zamračila jsem se ještě víc. Něco se mi na tom nezdálo. Buď, anebo jsem prostě jen moc nedůvěřivá.


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Thu Aug 01, 2013 9:04 am, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yogi Wed Jul 31, 2013 10:09 pm

Až po dopovedaní si uvedomil aká absurdná bola jeho výhovorka prečo stratil cestu sem, čím si privodil dosť nedôverčivý pohľad u Mzukáge. Spočiatku to nenechal na sebe poznať, o to viac začínal byť napätý. To však vďaka vrstve oblečenia a plátenej maske na ochranu pred pieskom, nebolo možné nejako zaznamenať, potichu sa znova uklonil akoby to bolo všetko čo chcel oficiálne prebrať. Jeho jediná úloha bolo upozorniť ich na možný atentát proti ich Jinchuurikymu, nič viac si nemali čo povedať, kým si pomaly neuvedomil ako ho poddozrieva. Bolo to jasné na prvý pohľad, veriť maskovanému Shinobimu s dosť podivuhodnou historkou jeho cesty tu, nebolo tak veľmi možné, preto zvolil trochu úlisnosti spojenom s podlizovaním...

... "V mene Suny je nám naozaj ľúto nad stratou ktorú Konoha utrpela pri strate svojho Shinobiho. Avšak jeho obeť by nemala byť zbytočná. Nemali by sme toľko riskovať, mali by sme zvýšiť ochranu našich Jinchuurikov, pre prípady ako bol práve v Konohe. Našťastie ste ho zachránili ale nemyslím že Kiri bude môcť byť na všetkých miestach. V tejto dobe bude najdôležitejšia príprava. Je tu istá vec ktorá by, no skôr ide o takú malú láskavosť, bol by som rád.." Prehovoril znova, tentoraz sa schyľovalo k podstate prečo som prišiel. Požiadať o túto "láskavosť". Výmen mien Jinchuurikov v Sune s tými Kirijskými? Aj to bolo podľa všetkého možné. Avšak na podklade jeho presladeného hlasu bolo možné zistiť niečo. Chystá sa povedať niečo extrémne dôležité, niečo možno nepekné, niečo čo zmení chod Kiri.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 01, 2013 7:11 am

Keď posol zo Suny prišiel do kancelárie, priniesol zo sebou takú podivnú atmosféru. Nemala mu prezrádzať že tam bola, kto vie ako to Suna využije. Pomyslela som si, otočila som sa smerom na posla a prezrela som si ho, Suitongun sa deaktivoval hneď ako som sa upokojila.
Zdá sa mi až príliš presladený... počkať, banditi? Banditi? Nukeninov chápem ale... banditi? Na svojej kamennej tvári som nedala nič poznať ale v skutočnosti som veľmi usilovne premýšľala. Takto zneli kedysi ANBU keď sa rozprávali z Manzouom... on sa... podlizuje? Oprela som sa o operadlo kresla a čakala som čo vysloví.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 01, 2013 9:12 am

Tím, že se omluvil, si to trochu vyžehlil. Zřejmě měl trochu mylnou informaci, to se může stát. Přesto to byla zvláštní situace.
,,Dobře, v tom případě můžeme očekávat útok na naše Jinchuuriki. Zvýšíme tedy jejich ostrahu." rozhodla jsem se a čekala, co vyplodí dalšího. Mírně jsem nakrčila obočí.
,,O jakou laskavost se jedná?" zeptala jsem se. Trochu se mi nelíbilo, kam to směřuje. Se Sunou zatím žádné vztahy nemáme. Kashike s Faitem mi odpověď ještě nepřinesli. Do té doby je tu možné téměř cokoliv.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yogi Thu Aug 01, 2013 9:32 am

Predovšetkým mu jeho prvý ťah vyšiel. Nešlo pochopiť o čo sa mohlo jednať pri túžbe ochraňovať Jinchuurikov, po ktorých sa v tejto dobe strašne loví, bolo nutné ale poukázať na fakt, že tento Shinobi patrí k dosť inteligentnej skupne ľudí, rovnajúci sa členom Nara v Konohe. V hlave mal nespočetné množstvo pochodov a ten ktorý si zvolil ho aj tak zavedie za cieľom, čo najdivnejšou cestou aby nikto nedokázal pochybovať o jeho skutkoch. Nikoho ani nenapadne podozrievať teraz z terorizmu práve jeho, nie po podaní jeho informácie do rúk Mizukáge. Podivný kolotoč nadchádzajúcich udalostí sa práve roztočil...

... "Viem ako to neslušne môže znieť, ale bola to dlhá cesta, tak isto ako tí banditi, proste, potrebujem si odskočiť. Zároveň sa ale chcem spýtať o malú, bezvýznamnú láskavosť. Cesta sem bola dlhá a dosť, no veď viete, trochu nebezpečná, pred tým než sa vydám späť do púšte, rád by som si pár dní oddýchol v jednom z vašich hotelov, ak my vaša jasnosť, dovolíte prespať.." Pousmial sa znova keď konečne vyslovil svoju naozaj nepochybne "dôležitú" láskavosť. Skúšal to slušnosťou uhrať do outu, nedávajúc im jedinú zámienku na odmietnutie. Čakajúc na verdikt od Mizukáge konečne prešiel pohľadom po kancelárii a zrak mu spočinul na Yuki. Temné kolieska očí sa zakrútili, ale nenabrali červeného odtieňu. Ostali čierne ako tá najtemnejšia noc bez hviezd a nádeje.  
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 01, 2013 9:46 am

Ústa se mi roztáhla v úsměv. Čekala jsem něco trochu jiného, což bych musela vymlouvat. Takto mohu ukázat svou milou tvář Suně, do které jsem poslala své vyslance.
Přikývla jsem. ,,Samozřejmě, že můžete. Proto zde hotel máme." usmála jsem se znovu.
,,Yuuki." otočila jsem se na dívku. ,,Mohla bys, prosím, naši návštěvu zavést k hotelu?" udělala jsem na ni psí oči.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 01, 2013 9:51 am

Pozrela som sa na Hitomi a povzdychla som si. Samozrejme že áno. Povedala som potom a zdvihla som sa z kresla. Posol bol dosť vysoký a tak som mu znova nevidela poriadne do tváre ale to mi nezabránilo prehovoriť. Ideme? Pokiaľ tu máte ale ešte niečo na práci tak vás pokojne počkám pred kanceláriou. Usmiala som sa a čakala som čo na to posol povie. Niečo sa mi na ňom nezdalo ale... je dobré udržiavať si priatelské vzťahy zo Sunou a tak som nič nehovorila.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 01, 2013 9:57 am

Prišiel som až k tejto väčšej budove. Vošiel som dnu. No nájsť kanceláriu Mizukage nebolo príliš ľahké.
Dosť dlho som tú kanceláriu hľadal. Moje orientačné schopnosti boli niekedy veľmi slabé.
Konečne som dorazil pred kanceláriu, kde mala byť Mizukage-sama. Nevedel som ako to tu chodí či sa klope alebo podobne. Samozrejme som nechcel uraziť Mizukage-sama. To by ma zase Tsukikage-sama zabila.
Tak som teda stále pred kanceláriou a čakal, kým niekto pôjde odtiaľ von.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yogi Thu Aug 01, 2013 9:58 am

Okamžite ako kanceláriou zaznela kladná odpoveď, tajomný posol zo Suny i mohol vydýchnuť a permamentne ukončiť prvú fázu svojho zvráteného plánu. Bolo ale jasné že si musí teraz chvíľu dávať pozor, čo by mohla táto jeho nová "ochranka" skomplikovať. Predsa sa len jednalo o muža ktorý započal druhú časť svojej úlohy získanú od Hebiho. Musel sa poponáhľať ale nemohol nenamietať. Jediné čo ešte stihol odvediť bolo...

... "Nemusíte si robiť starosti, niekoho sa spýtam a ubytujem sa aj sám. Ale ak na tom trváte, budem vás čakať pred budovou. Ešte raz vám ďakujem za vaše milé pohostenie vo vašej dedine, snáď to len utuží vzťahy medzi našimi dedinami. To je odo mňa všetko, teraz ak dovolíte, pôjdem.." Znova sa s rešpektom uklonil, presne na spôsob aký použil pri vchádzaní do miestnosti, pousmial sa pod púštnou maskou a vyšiel z kancelárie. Z doprovodom ktorý ho mal zaviesť do hotelu sa po kladnom prikývnutí hlavy pomaly aj s ňou pustil po schodoch smerom preč z budovy a následne sa stratil vo víre Kirigakure no sato, smerujúc k najbližšiemu hotelu.

Presun...
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 5 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru