Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Kirigakure

+64
Mikasa Aomine
Killunia
Michie Ai
Akemi Kagayaki
Atsuka
Sarada
Kisuke Uchiha
Tatsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Mizuki Netsu
Natsuki Uzumaki
Airis Shiroyaki
Rokuro
Misha Haybushi
Seito Senju
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Goku
Hakuei
Hana Ichiro
Takao Hanare
Hisa Kaguya
Kenji Uesugi
Reina Kana
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Rin Saito
Nizashi Shiroi
Hine Kureta
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Crystal Takaishi
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Kirin Yakushi
Civil
Kairi Utsushi
Sora no Sen
Yoko Terumi
Anbu
Rei Casius
Gats Terumi
Ruko Terumī
Takeshi Kenpachi
Naoki Utsushi
Kataro Terumi
Sadao
Junka
Totsuki
Kioshi Hoshigaki
Akio
Hirin
Akira Hitsumi
Shin
Hoozuki Meizu
Daisuke Utsushi
Bijuu
Shinobi
Yogi
Kashike
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
68 posters

Strana 2 z 33 Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:40 pm

First topic message reminder :

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 23008-kirigakure_super
Kirigakure je zahalená mlze, tudíž ani brána není vidět. Najít Kirigakure je celkem těžké a většina lidí, kteří zde zatím nebyli, bloudí. V blízkém okolí jsou však shinobi, kteří cestu do vesnice hlídají, takže Vám můžou pomoct.
U brány je několik ANBU, kteří hlídají všechny, kdo přichází i odchází. Po několika hodinách se stráž vystřídá. Dále se tu střídají dva Jounini, kteří zapíší každého, kdo z vesnice odchází a právě přichází dovnitř. Samotřejmě jsou tu i dva medici, kteří jsou připraveni na vše.
Ti, kteří přicházejí do vesnice potřebují nějaké povolení či prohlášení od svého Kage, proč do vesnice přicházejí. Nemají-li ho, pobýt ve vesnici můžou až na základě rozhodnutí Mizukage.
Ti, kteří z vesnice odcházejí, musí mít povolení od Mizukage, že můžou opustit vesnici. Povolení předloží u brány.
Brána vesnice se uzavírá přesně ve 21:00. Poté už nikdo neodejde z vesnice ani se nedostane dovnitř. Výjimky pouze v případě nouze (napadení, válka, na příkaz Kage/Kageho)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Wed Aug 07, 2013 1:11 pm

Kashike

Přicházím k bráně do Kiri a mým očím se naskytne pohled na jednu postavu, která drží v rukou druhou. Nejsem senzibil, takže necítím žádnou hnusnou chakru... a tak přejdu ke strážným a optám se jich: Co se tu děje?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yogi Wed Aug 07, 2013 1:12 pm

Mnohým sa mohlo udiať že sa niečo stalo pri bráne od okamihu kedy sa hliadka nedokázala vrátiť od brány. Táto správa prešla až k Mizukáge, tá ale nemala veľa možností čo urobiť na ich záchranu keďže brána ktorá doteraz symbolicky stála ako obrovská masívna obrana Kirigakure bola spálená na uhoľ. Čierne plamene ohňa Amaterasu doteraz oblizovali vysoké hradby Kiri, telá ktoré donedávna patrili ich strážam boli pravdepodobné zabité skôr ako ich stihlo postihnúť nešťastie v podobe ohňa. A predsa niekoho nechal prežiť aby dokázal v dedine vyvolať poplach...

... „Choď a znič to.. NANABI!“ Ozval sa potom, keď sa mu rozkrútil Sharingan v oku a doslova démonovi prikázal vďaka tejto moci uveznenému v oku, aby pretrhol už tak sa rozpadajúcu sa pečať vďaka Hebimu a uvoľnil sa okamžite pri bráne, ničiac všetko čo sa tomuto postaví do cesty. Jediné čo Kashike dokázal vidieť bola tmavá postava v plášti a rozbesnený Jinchuuriky. Ostatok stráži bol mŕtvy. Takže nech sa už pýtal kohokoľvek na situáciu pri bráne, nejako sa mu nedostalo odpovede.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Bijuu Wed Aug 07, 2013 1:25 pm

Jinchuurikiho tělo na centimetr přesně překročilo bránu Kiri. V tom momentu z jeho těla vycházela ohromná čakra a během momentu mu roztrhla tělo. Objevil se Nanabi Choumei v plné síle a měl pěkný vztek. Začal naplňovat ústa svou čakrou a tvořit ohromnou bijuu damu, kterou mířil na Shinobiho, který byl nejblíže. Kashike.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Wed Aug 07, 2013 1:37 pm

Kashike

Očima přelétnu okolí a uvědomím si jednu zásadní věc. Mám kapitální průšvih. Jediný alespoň trošku slušný úkryt mi nabízela kamenná pata hradeb, nicméně má důvěra v její pevnost nebyla valná. Lepší než nic... rozhodnu se a po hlavě se vrhnu do úkrytu. Pokud mi ještě zbývá trošku času, vytvořím před sebe z kostí jakýsi zkosený štít, který by mě chránil před úlomky kamenů a jehož úhel by mohl odklonit část energie pryč.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Bijuu Wed Aug 07, 2013 1:40 pm

Nečekal jsem na nic. Vypustil jsem obrovskou vlnu energie na jednoho obětního beránka. "BIJUUDAMAA!" Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Tumblr_m4j62e2cTm1r3knooo1_500 Mezitím jsem svým velkým tělem a křídly rozmlátil skoro celé hradby. Určitě už to museli vědět všichni, že na vesnici útočí bijuu.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Wed Aug 07, 2013 1:44 pm

Kashike

Na můj štít dopadla hromada trosek, které mě zarazili hlouběji do hlíny. Že mě to zachránilo od jisté smrti jsem si mohl jen domýšlet. Otočím se pod štítem a pomocí z kosti vytvořené lopatky začnu pomalu hrabat. Bude to lepší než se snažit zvedat trosky hradeb.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 1:46 pm

Již z dálky jsem cítila sálající chakru, nemusela jsem být senzibil, abch nepoznala, že tak velká chakra musí patřit bijuu. Rozeběhla jsem se k tomu míst, odkud jsem chakru cítila nejvíce. Pak už jsem ani hledat nemusela, během chviličky jsem zahlédla Nanabiho v celé své kráse. Zůstala jsem úplně ohromená. Zatla jsem ruku v pěst a kousla se do rtu, krev jsem si rozmázla po ruce s pečetěmi a vyvolala malou Kitsune. Poslala jsem ji za Hoozukim. Pak jsem znovu pospíchala k bráně.
Ještě než jsem tam doběhla, viděla jsem, jak Nanabi nabíjí Bijuu damu. Kso! Rychle jsem poskládala pečetě a doufala jsem, že to ještě stihnu.
,,Hyouton: Souryuu Boufusetsu!" Proti Nanabimu se začalo tvořit velké černé tornádo. AŤ to alespoň odkloní. PRo jistotu jsem se kamsi za ruiny, které Nanabi stihl vytvořit.
https://www.youtube.com/watch?v=hPBl52JsmSk
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Bijuu Wed Aug 07, 2013 1:54 pm

Hitomina technika zafungovala dokonale. Bijuudama která byla blízko Kashikeho úkrytu se odklonila a mířila přímo za hranice Kirigakure někam do moře.
Roztáhl jsem křídla a ještě více to tu rozmlátil. Vznesl jsem se do vzduchu a ze svého těla vypustil chakru, která musela rozmlátit okna xD
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Wed Aug 07, 2013 2:02 pm

Kashike

Podle zvuku to vypadá, jako by přímo nade mnou zuřila ohromná bouře. Vyhrabu se ven z trosek a koukám na tu zkázu kolem. V dálce uvidím Mizukage a tak k ní rychle vyrazím. Pohybuji se od krytu do krytu v maximálně 3 vteřinových intervalech. Rozkazy? optám se jí když k ní dorazím.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Aug 07, 2013 2:10 pm

Nemohl jsem si nevšimnout, že se ve vesnici něco děje. Se zvýšenou opatrností jsem se dostal až na bojiště. Sledoval jsem co se děje. Mé pozornosti neunikla obří vážka poletující nad branou. "Měli by jsme zavolat deratizéra, lítá tu obří hmyz!" zakřičel jsem a ukázal při tom na Nanabiho. Myslim, že se tu asi zdržím. Podíval jsem se s kým Nanabi bojuje, konečně jsem zahlédl Himi. Neváhal jsem a přispěchal k ní. "Zdravíčko."
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 2:17 pm

Začínala jsem panikařit. Útok jsem sice odklonila, ale i tak má Bijuu neuvěřitelnou sílu. To už vedle mě stál Kashike a hned po něm Daisuke.
,,Dobře, jediný rozkaz vám dám. Za každou cenu ho musíme udržet u brány, nesmí se dostat do vesnice. Znovu si vesnici zničit nenechám." zavrčela jsem a znovu jsem použila krev ze rtu. Tentokrát jsem přivolala princeznu Yuki. Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 F5l3
Jen jsem jí ukázala na Nanabiho a ona pochopila. Jenže on má křídla, to se nám nepovede, zakníkala jsem v duchu. Já mezitím poskládala pečetě na další techniku.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 07, 2013 2:21 pm

Dokráčal som pokojnou chôdzou k bráne, kde to zjavne síce také pokojné asi nebolo, ale mňa to predsa nemohlo zmeniť a nahnať mi to nejaké vzrušenie do tela. Znudene som sa pozrel na Nanabi a následne po ľuďoch, ktorý tu boli. Zahliadol som Mizukage, načo som sa prinútil trošku si zabehnúť a zastaviť až pri nej.
"Váš summon teda vie milo budiť." Oznámil som, vlastne iba preto, aby som na seba upozornil, že už som dorazil a začal som sa kukať znova na Nanabi. A tak trochu som ešte celkom nevnímal dej tu, kým som nezačul rozkaz, že máme Nanabi udržať tu. Ticho som si povzdychol, akurát tu by sa mi hodila technika, ktorú som bohužiaľ nemal.. A chcel som si ešte pospať, takže som dúfal, že sa to tu nejako vybaví rýchlo. Čo asi bolo nepravdepodobné, ale čo už...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Bijuu Wed Aug 07, 2013 2:24 pm

Přistál jsem na zemi před nimi. Jen jsem na to malé smetí letmo pohlédl a už jsem nabíjel opět bijuu damu.
Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Tumblr_m46urfe2aY1qeftwfo1_500
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Wed Aug 07, 2013 2:32 pm

Kashike

Bylo mi ctí, Mizukage-dono... pronesu na potvrzení rozkazu a vyběhnu směrem od skupinky. Zatímco Nanabi nabíjí další výstřel a nemůže se pořádně hýbat, vypálím mu několikrát Teshi Sendan na oči. Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 320px-Drilling_Finger_Bullets
Mám v úmyslu ho buď oslepit nebo alespoň upoutat na mě... aby jeho výstřel nezasáhl vesnici.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Aug 07, 2013 2:44 pm

Magor.. pomyslel jsem si, když se Kashike vrhnul na bijuu. Kdyby si alespoň nejdřív zajistil krytí. Ta vážka teď nelétá a dokud se soustředí na bijuudamu, tak nepoužije křídla, no ne? přemýšlel jsem pro sebe, poté jsem neváhal, složil pečetě a použil Kirigakure no jutsu, abych zajistil Kashikemu alespoň nějaké krytí.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 07, 2013 2:53 pm

Pozrel som sa na Nanabi, formovala sa tu práve Bijuu Dama, ale to som si už musel vstúpiť trošičku do svedomia a donútiť sa k činu. Napokon, Samehada bola už celá nadšená z prítomnosti tak veľkej a chutnej chakry.
"Vybrala si si zlý deň na moje prebudenie." Zašomral som a stiahol som Samehadu z chrbta, pričom som ju vystrel pred seba. Najprv som si trochu vylepšil svaly na ruke, aby sa mi lepšie zachádzalo s mečom, načo sa Samehada sama zbavila obväzu na sebe, a ukázala sa v celej svojej kráse.

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Samehada
"Tak poď..." Zamrmlal som a i napriek hmle, ktorá sa začala tvoriť, som vyskočil akoby nič rovno pred Nanabi, pevne stískajúc rukoväť Samehady, ktorou som hodlal Bijuu Damu aktuálne zastaviť...len či mi to vyjde, to bolo vo hviezdach...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 3:02 pm

Zamračila jsem se, když znovu vypouštěl Bijuu damu. To je zlý, to je zlý... Věděla jsem, že Meizu má Samehadu, ale...Dobře, musím doufat, že tu Bijuu damu samehada spolkne do posledního kousíčku.
,,Yuki? Připrav se s tvým raitonem." prhodila jsem ke své lišce a postavila jsem se za ni.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Bijuu Wed Aug 07, 2013 3:05 pm

To snad nebylo možné! Nejdřív mlha, pak nějaké otravné kůstky které se jen neškodně odrazily od mé kůže. Nastal čas na bijuudamu! Měla být obrovská, ale nějakým způsobem ztrácela na síle. Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Bijuudama
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 07, 2013 3:18 pm

Zabudni! Nevyjde ti to! Akoby ani o nič nešlo, som skočil priamo oproti Bijuudame a Samehadu, ktorá sa medzitým stihla už vďaka pohlteniu trošičku zväčšiť, som vystrel priamo oproti letiacej guli, ktorú mala zastaviť.
Ak to nevyjde, som v riti. Napadlo mi, no i tak som bol odhodlaný viac než dosť nakŕmiť svojho mečového priateľa. Už i tak mala Bijuudama slabšiu silu, než mala prv mať, takže som si pomerne veril. Ale ono to vždy dopadne zle, keď si niekto verí až moc! Takže som na tom bol s myšlienkami pomerne divne... ale o tie tu predsa nešlo.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Aug 07, 2013 3:49 pm

Je čas ho chytit, jinak tu s ním můžem válčít do vyčerpání sil.. našich sil. Přiskočil jsem blízko k Nanabimu a složil pečetě na Kuchiyose no jutsu, ale hned dvojnásobně. "Kuchiyose no jutsu!" položil jsem obě ruce k zemi a v tom okamžiku se na bojovém poli objevili dva krabi - Shigeru a Toru.
Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 2x6y Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 1a5v
Uctivě jsem pozdravil své kraby a ti následně udělali, co jsem žádal. "Potřebujem ho chytit." Jelikož byl Nanabi na zemi, byl pro ně lehkým cílem a oba ho pevně sevřeli svými klepety.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 4:06 pm

Pousmála jsem se, když se Meizovi dařilo pohlcovat Bijuu damu. A když Daisuke vyvolal své dva mega kraby, byla jsem spokojená. Stále jsme však neměli vyhráno.
Jelikož jsem měla už dávno poskládané pečetě, stačilo jen techniku přivolat. ,,Hijutsu: Kirisame." Z oblohy začal padat déšť. Nebyl to ale obyčejný déšť, tenhle odebíral chakru. Sice po troškách, ale přeci jen odebíral.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Bijuu Wed Aug 07, 2013 4:08 pm

Neměli tak zdaleka vyhráno. Bijuudama sice ztratila na své zničující síle ale i přesto vybouchla u samehady.
Nanabiho tělo pevně sevřely krabi a začal pršet podivný déšť, ale já měl čakry dost! Vzpíral jsem se a snažil se vykroutit z jejich sevření. Otevřel jsem tlamu a vypustil tlakovou vlnu na ty otravné šváby.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 07, 2013 4:21 pm

Bijuudama nakoniec predsa len pri mne vybuchla, ale vďaka Bohu už vôbec nie tou silou, ktorej som sa obával. Tento výbuch ma len silno odhodil, načo som prudko začal letieť po zemi niekoľko metrov ďalej. Roztrhalo mi to oblečenie, ale vďaka klanovej technike som nemal ani škrabanec. Samehadu som navyše nejako aj udržal, respektíve, vlastne to práve Samehada ma vzala so sebou a teraz som ju mal na sebe, kým som sa zas nepozbieral na nohy.
"Tak fajn, žralok sa nebude maznať s hmyzom!" Vyhlásil som, zakričal som potom jak keby trochu bláznivo "juchú", pričom som sa silno odrazil od zeme a vyletel som až nad Nanabi, ktorú teraz držali tie dva kraby. Tlaková vlna ma však trochu vyviedla z miery a silného odrazu, ale nejako som to už ustál, keďže ma nezasiahla až tak úplne, keďže som bol pomerne vyššie než mala Nanabi hlavu, a tak som teraz z výšky začal letieť priamo na ňu, naťahujúc Samehadu spoza chrbta v jeden silný švih až pred seba. Udrieť som mal práve pri dopade, ak sa mi teda nestalo niečo neočakávané. Ak nie, Nanabi dostala Samehadou po hlave a tá si začala okamžite brať jej chakru, zároveň sa zväčšujúc. Bolo z nej už teraz poriadne veľké hovädo...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Aug 07, 2013 4:32 pm

Jelikož se Nanabi až moc hýbal, potřeboval trochu zklidnit a tak jej krabi o něco víc zmáčkli, stačilo trochu tvrdší sevření a Nanabi by byl na pět bijuu nudlí. "Hlavně nepoužívejte drtící techniku, nepotřebujem z něj udělat polévku.. nebo ano Himi ?" sledoval jsem jak Samehada pojídá chakru a čekal.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 4:40 pm

Když Bijuu dama vybuchla, lekla jsem se, že se Meizovi něco stalo. Naštěstí...se mu nic vážného nestalo. Se mnou to otřáslo, když pak putil tlakovou vlnu, zavrávorala jsem tak, že jsem hodila placák na zem. Přede mě se postavila Yuki, která to schytala.
,,Yuki!" křikla jsem. Naštěstí byla v pořádku díky své velikosti, ale.. Ta se rozeběhla, aby pomohla krabům. Svými pěti ocasy Nanabiho spoutala a občas do něj jedním z ocasů pustila trochu blesku, aby se na pár vteřin přestal hýbat. Já ale nevěděla, co dál. Vlastně věděla, měla jsem jedinou možnot, jak ho zlikvidovat.
,,Musíme ho zapečetit!" zakřičela jsem a kousla do rtu. Ale do koho, navíc...Pečetit umím já. Došla jsem k Daisukemu.
,,Nikdo jiný tu není, zapečetím ho do sebe. Věřím, že mi Assasin pomůže, abych ho ovládla. Pak už nenapáchá žádné škody." podívala jsem se mu do očí. Stále ještě trvala má technika s deštěm, který odebíral chakru, ale to stále nestačilo.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 33 Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru