Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Kirigakure

+64
Mikasa Aomine
Killunia
Michie Ai
Akemi Kagayaki
Atsuka
Sarada
Kisuke Uchiha
Tatsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Mizuki Netsu
Natsuki Uzumaki
Airis Shiroyaki
Rokuro
Misha Haybushi
Seito Senju
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Goku
Hakuei
Hana Ichiro
Takao Hanare
Hisa Kaguya
Kenji Uesugi
Reina Kana
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Rin Saito
Nizashi Shiroi
Hine Kureta
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Crystal Takaishi
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Kirin Yakushi
Civil
Kairi Utsushi
Sora no Sen
Yoko Terumi
Anbu
Rei Casius
Gats Terumi
Ruko Terumī
Takeshi Kenpachi
Naoki Utsushi
Kataro Terumi
Sadao
Junka
Totsuki
Kioshi Hoshigaki
Akio
Hirin
Akira Hitsumi
Shin
Hoozuki Meizu
Daisuke Utsushi
Bijuu
Shinobi
Yogi
Kashike
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
68 posters

Strana 33 z 33 Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 33 Empty Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:40 pm

First topic message reminder :

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 33 23008-kirigakure_super
Kirigakure je zahalená mlze, tudíž ani brána není vidět. Najít Kirigakure je celkem těžké a většina lidí, kteří zde zatím nebyli, bloudí. V blízkém okolí jsou však shinobi, kteří cestu do vesnice hlídají, takže Vám můžou pomoct.
U brány je několik ANBU, kteří hlídají všechny, kdo přichází i odchází. Po několika hodinách se stráž vystřídá. Dále se tu střídají dva Jounini, kteří zapíší každého, kdo z vesnice odchází a právě přichází dovnitř. Samotřejmě jsou tu i dva medici, kteří jsou připraveni na vše.
Ti, kteří přicházejí do vesnice potřebují nějaké povolení či prohlášení od svého Kage, proč do vesnice přicházejí. Nemají-li ho, pobýt ve vesnici můžou až na základě rozhodnutí Mizukage.
Ti, kteří z vesnice odcházejí, musí mít povolení od Mizukage, že můžou opustit vesnici. Povolení předloží u brány.
Brána vesnice se uzavírá přesně ve 21:00. Poté už nikdo neodejde z vesnice ani se nedostane dovnitř. Výjimky pouze v případě nouze (napadení, válka, na příkaz Kage/Kageho)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána Kirigakure - Stránka 33 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Wed Aug 12, 2015 9:50 pm

To ma trocha prekvapilo a .. aj sklamalo. No očividne som s tým nemohol čo robiť. Jeho ponuka s obchodníkmi mi príliš nevyhovovala. Môj podnik totiž nevyrábal.. v podstate nič, odkupoval som alkohol od svetovo najistejšieho zdroja ktorý nemal konkurenciu a tým pádom celá moja rozrastajúca sa obchodná sieť tak nejak.. padla. Krvavá Mary však nemohla ostať mojim jediným útočiskom. Potreboval som aj iné krytie. Na Anbuho som však prikývol. 
"Ďakujem za vás čas pane. Vyzerá to tak, že som sem meral cestu zbytočne. Nevadí. Prajem pekný deň." Otočil som sa a podišiel som k môjmu "povozu", ktorý sa znova musel obrátiť a odísť z Kirigakure preč. Pri ceste som si sadol na povoz a zapálil som si cigaretu, z ktorej začal vychádzať červený dym.. že ja som mal ostať robiť senseia tomu mladíkovi z kumo...
(presun)
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 33 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sarada Sun Aug 16, 2015 3:16 pm

Přímo z kanclu jsem na Sanagy doběhla až k bráně, kterou jsem profrčela jako torpédo. Sanagy byla velmi rychlá a proto jsem se nebála toho, že bych cestou domů někde zastavila a přespala. Byla jsem tam skoro ihned. Potřebovala jsem si něco ověřit, jestli je všechno v pořádku, protože tyto pocity buď byly náznaky úzkosti, nebo se opravdu něco dělo.

Přesun
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 33 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Aug 20, 2015 9:35 pm

Doma jsem si sbalil všechny potřebné věci na cestu(tím je myšleno jídlo, pití a věci na spaní venku). S výzbrojí jsem to tentokrát nijak nepřeháněl, vzal jsem si zkrátka jen to co s sebou nosím vždycky. Další věcí bylo to, že jsem vycházel bez ANBU masky. Hodlal jsem tudle záležitost vyřídit jako Keigo.
Vyrazil jsem tedy rovnou k přístavu.

//přesun Kiri->Ni no Kuni lodí a do Konohy potom ze břehu pěšky
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 33 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 21, 2015 8:58 am

Akuma Saito


Přišel jsem k bráně očividně připraven na cestu. Na sobě jsem měl masku ANBU, výstroj taktéž a na zádech se mi pohupovala katana. Očividně jsem nešel dělat nic hezkého. V ruce jsem držel bingo knihu. Když se na mě podívali strážní brány, jen kývnuli hlavou. Bylo jim jasné, co jdu dělat. Ze všeho nejdříve jsem musel začít sbírat nějaké informace a ty se získávali jen na jednom místě, mezi špínou lidstva. Mezi ostatními nukeniny. Vzpoměl jsem si na Kangaeho. I on byl jeden z Nukeninů. Nebyla za něj nijak velká odměna, ani lovcům odměn by za ten risk nestál. Ale i tak jsem hodlal ulovit i ho, abych ho mohl chytit za límec, a konečně ho odvléct domů.
Zhluboka jsem se nadechl a připravil se na cestu. Musel jsem vyrazit k loděnicím, kde bych nasedl na nejbližší loď na pevninu a z pevniny vyrazím do vnitrozemí, do Hi no Kuni. Byl tam jeden vyhlášený pajzl, kde by nějaká ta špína Světa mohla být.


//Přesun Mizu no Kuni -> Hi no Kuni
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 33 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 27, 2015 8:24 pm

7 hodin cesty má něco do sebe, perfektně jsem si pročistila hlavu. Ono občas jít sama a na nic nemyslet bylo lepší než být ve společnosti. U brány jsem si sundala svou kápi a podívala se na strážníky s prázdnýma rukama.
"Jdu navštívit Mizukageho." pronesu jen vlídně.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 33 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Anbu Thu Aug 27, 2015 8:33 pm

Anbu u brány si tě všimli prakticky jen co jsi se objevila a dva k tobě přistoupili. Poznat tě pro ně nebyl problém. Mohla sis všimnout, že jeden cosi zašeptal a pak chvilku počkal. Vypadal jako když naslouchá. Pak znovu zaměřil pozornost na tebe. Můžete vstoupit madam. Lord Mizukage je momentálně na cvičišti č. 1. Přidělíme vám eskortu která vás tam zavede. 
Jediným gestem ruky vydal rozkaz a za tebou se objevili dva další Anbu - tvoje eskorta. Brána před vámi se nehlučně otevřela a tobě se naskytl pohled na Kiri v její tradiční podobě... s lehkým mlžným příkrovem.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 33 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 27, 2015 8:37 pm

Pěkné, mohla bych to také zavést. Prohlédla jsem si letmo přes rameno svou eskortu a pomalu jsem vyšla směrem do středu vesnice. Nechala jsem se jedním z eskorty navést, kde je první cvičiště.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 33 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 06, 2015 1:07 pm

Akuma Saito


Zatím můj lov nevypadal dobře, proto jsem se rozhodl, že se vrátím do vesnice a budu hledat novou misi. Potřebuji už nějakou misi jako sůl. Byl jsem už "zkušeným" ANBU. Brzy se ze mě mohl stát kapitán ANBU týmu. Toto povýšení bych jistě uvítal s otevřenou náručí.
S maskou na tváři jsem šel skrz mlhu do své vesnice. Nijak jsem ani nezdravil stráže, prostě jsem prošel skrz a zamířil si to do ANBU centrály.


//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 33 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 33 z 33 Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru