Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Kirigakure

+64
Mikasa Aomine
Killunia
Michie Ai
Akemi Kagayaki
Atsuka
Sarada
Kisuke Uchiha
Tatsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Mizuki Netsu
Natsuki Uzumaki
Airis Shiroyaki
Rokuro
Misha Haybushi
Seito Senju
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Goku
Hakuei
Hana Ichiro
Takao Hanare
Hisa Kaguya
Kenji Uesugi
Reina Kana
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Rin Saito
Nizashi Shiroi
Hine Kureta
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Crystal Takaishi
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Kirin Yakushi
Civil
Kairi Utsushi
Sora no Sen
Yoko Terumi
Anbu
Rei Casius
Gats Terumi
Ruko Terumī
Takeshi Kenpachi
Naoki Utsushi
Kataro Terumi
Sadao
Junka
Totsuki
Kioshi Hoshigaki
Akio
Hirin
Akira Hitsumi
Shin
Hoozuki Meizu
Daisuke Utsushi
Bijuu
Shinobi
Yogi
Kashike
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
68 posters

Strana 32 z 33 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:40 pm

First topic message reminder :

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 23008-kirigakure_super
Kirigakure je zahalená mlze, tudíž ani brána není vidět. Najít Kirigakure je celkem těžké a většina lidí, kteří zde zatím nebyli, bloudí. V blízkém okolí jsou však shinobi, kteří cestu do vesnice hlídají, takže Vám můžou pomoct.
U brány je několik ANBU, kteří hlídají všechny, kdo přichází i odchází. Po několika hodinách se stráž vystřídá. Dále se tu střídají dva Jounini, kteří zapíší každého, kdo z vesnice odchází a právě přichází dovnitř. Samotřejmě jsou tu i dva medici, kteří jsou připraveni na vše.
Ti, kteří přicházejí do vesnice potřebují nějaké povolení či prohlášení od svého Kage, proč do vesnice přicházejí. Nemají-li ho, pobýt ve vesnici můžou až na základě rozhodnutí Mizukage.
Ti, kteří z vesnice odcházejí, musí mít povolení od Mizukage, že můžou opustit vesnici. Povolení předloží u brány.
Brána vesnice se uzavírá přesně ve 21:00. Poté už nikdo neodejde z vesnice ani se nedostane dovnitř. Výjimky pouze v případě nouze (napadení, válka, na příkaz Kage/Kageho)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Himiko Hoozuki Thu Jun 18, 2015 3:14 pm

Určitě přijdu. Jak budu mít možnost, udělám to. Už mám pokrk téhle díry a toužím vidět slunce častěji, než pětkrát do roka.

Zamávala jsem Soshimu na rozloučenou, a začala se vracet do centra vesnice. Dřív, než jsem stačila vymyslet co dál, a jestli bych se neměla stavit doma, zaznělo napříč celou vesnicí stručné oznámení.

Měla bych tam jít? Ale co, stejně to mám při cestě.
Přesun
Himiko Hoozuki
Himiko Hoozuki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 02. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Jun 20, 2015 11:34 am

Naposledy jsem mávnul Soshimu a zběžně jsem se podíval na Himiko (zběžně pro to, abych na ni prostě moc dlouho nezíral).
Určitě byla od nás z vesnice, ale netušil jsem, jak se jmenuje. Vlastně to pro mě nebylo nijak důležité, jen jsem byl rád, že si tu Soshi tak rychle našel někoho, s kým si rozuměl. A taky jsem si ji musel zapamatovat. Soshi by asi nebyl moc rád, kdyby se dostala do nějakých problémů.

Když se rozezněly ampliony, nasadil jsem kyselej xicht. Už je to tady... Byl zvolen nový Mizukage... mohli s tim aspoň pár dní počkat...
Vztekle jsem se otočil a vyrazil tam, kam mi zákon kázal.

//Přesun před budovu Kageho
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Sun Jun 21, 2015 1:23 pm

Bezpečnostní protokoly u brány jsou od teď znovu v plné platnosti z důvodu konce oslav. Všichni, kdo nemají v Kirigakure platný důvod k pobytu (diplomatická mise, obchodní jednání...) je vyveden ven.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Thu Jun 25, 2015 8:42 pm

Z knihovny jsme došli až přes branu Kiri-gakure no Sato. Před ní jsem se zastavila. Chvíli byla k Atsuce zády, ale potom jsem se otočila na patě směrem k ní a věnovala jí lehký úsměv. "Takže? Copak se děje?" Snažila jsem se tvářit přirozeně i přes to, že mě žralo neskutečně moc věcí. Dokázala jsem to v sobě potlačit a zachovat si tu tvář, jako vždy...dívky bez špetky dětinskosti, zcela dospělého jedince, neplačícího, občas se usmívajícího a inteligentního shinobiho. V hlavě mi však běžel přesný opak toho, jak jsem právě vypadala. Atsuka ale za mnou nejspíš nepřišla jen tak a jestli ano, hodně bych se divila.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Atsuka Thu Jun 25, 2015 9:21 pm

Pri ceste von z dediny, som sa ešte zastavila po môjho koňa. Možno trocha ne-shinobi spôsob cestovania... no ja som nebola práve známa mojimi fyzickými schopnosťami. Ťahala som ho za mnou a sama som následovala Akemi, ktorá sa však zrazu zastavila, otočila sa ku mne čelom a spýtala sa ma, čo sa deje. No.. sama som jej na tú otázku nevedela odpovedať. Trocha som podvihla obočie, po čom som však musela pohľadom obrátiť niekam na sochy Hakuei, ktoré boli pred Kiri postavené.
"Ťažko povedať.. popravde som sa ťa chcela spýtať podobnú otázku." Znova som na Akemi uprela pohľad.
"Mám o teba starosť. Pevne dúfam že nie je opodstatnená, aj keď si to nemyslím. Nepotrebuješ sa o niečom porozprávať ty? Neber ma teraz prosím ako tvojho nadriadeného. Nie sme v Kumogakure a ja na sebe momentálne nemám jej čelenku. Som tu ako Atsuka, ktorej záleží na Akemi možno viac, než si uvedomuješ." Čakala som, čo mi na to povie, aj keď by som sama rada prešla skôr niekam, kde má človek aspoň nejaké .. pohodlie? Boli sme v podstate na mieste, kde pred pár týždňami až mesiacmi bojovalo o životy stovky shinobi, bolo tu hnusné počasie, trocha zima, nemali sme si kde sadnúť a ani čo vypiť.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Fri Jun 26, 2015 3:56 pm

Takže jsem se spletla. Bylo pro mě překvapující, že přišla jen proto, že se mě chtěla zeptat na totéž. Nebyla až příliš společenský člověk, když už jsem po několika letech přišla do Kumo, bylo to vždy kvůli Rin, kterou zajímalo, co dělám, co semnou je, kde jsem a jestli jsem v pořádku. Teď se mě na to zeptala Atsuka. I přes to že jsem nebyla tak dlouhou dobu v Kumo, jsem věděla o tom, že její vztah s mou sestrou byl asi tak stejně pevný, jako můj. Nebyla jsem typ, který by se svěřoval, ale když mě takto oslovila, byla jsem rozhodnuta jí to říct, ale tady ne. Snažila jsme si zachovat svou tvář. Opět jsem jí položila ruku na rameno a pousmála se. "Pravý důvod mého odchodu z Kumo nebyl o technikách, Atsuko. Tady ale není vhodné místo na to, to rozebírat, co si to říct po cestě?" Přivřela jsem oči a zaměřila se na okolní chakry, byla jsem senzibil a proto mi bylo jasné, že něco tu říct, hned se to doslechne Kage, jestli tu tedy nějaký je. Jen jsem se podívala na jejího koně a poté hned na ní, cukla hlavou a pomalu se vydala na cestu do Kumo. Měla jsem v plánu jí to všechno říct někde mimo společnost.

Přesun (Cesty a stezky napříč světem - Kumo)
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Atsuka Fri Jun 26, 2015 4:32 pm

Moje tušenie bolo správne. No tiež som jej dôvod a prípadnú kovenrzáciu nechcela rozoberať tu. Keď mi položila ruku na rameno, usmiala som sa a len som prikývla.
"Máš pravdu, myslím že to by bolo najlepšie." Keď nakoniec začala viesť, sama som nasadla na koňa a začala som ju nasledovať. Rozmýšľala som, že by som jej ponúkla miesto na koni, predsa len by sme sa tu zmestili aj dve. No nechcela som, aby si to zle vysvetlila. Predsa len o mne kolovalo chýr... 
(presun)
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Jul 11, 2015 6:00 am

Akuma Saito


Po úmorné cestě jsem se konečně blížil k domovu. Cestou tam i zpět jsem četl knihu, kterou jsem si již dávno půjčil v knihovně. Originální recepturu jedu bych neměl, kdybych ji nečetl. Nyní stačí jen smíchat ingredience v místní kuchyňce a je to. Za pasem se mi houpalo trochu rostlin, které kolem Kirigakure často rostli v hojném počtu, ale v dnešních dobách je to jako hledání jehly v kupce sena, v přeneseném významu hledat kytku v kupě sutin.
Měl jsem takový špatný pocit, že za tu dobu, co jsem tu nebyl, a to bylo dlouho, se tu spousta věcí změnila. Na pravé ruce jsem stále cítil novou hračku. Nemohl jsem se dočkat, až ji použiji v praxi...
Brána byla zprvu zavřená, inu jsem zakřičel ať ta líná cháska stává, že Devítka se vrací domů. Deset minut trvalo, než mi otevřeli, nu což, nemám chodit tak brzo. Poděkoval jsem jim, vešel jsem dovnitř a mířil jsem domů, tedy do kasáren, doma jsem se nemohl s poskvrněnou ctí ani ukázat.


//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sarada Sun Jul 12, 2015 9:16 pm

Z cest jsem se dostala až sem. Byla to poměrně dlouhá cesta, ale pro svůj cíl jsem byla schopna udělat vše. Byla jsem tu však pouze jako učeň, neměla jsem v plánu se chystat do nějakých konfliktů, nebo něčeho podobného. Brána však byla zavřená a stráže nejspíš uvnitř, proto mi nezbylo nic jiného, než si sednout, opřít se zády o bránu a čekat do rána, až se tu někdo objeví a vpustí mě do vesnice, případné opatření mi nevadily. Celou dobu jsem se měla ale na pozoru, kdyby se kolem mě něco pohlo, postřehla bych to a zareagovala. Nebyla jsem si v této vesnici zrovna jistá bezpečností. O sebe samotou jsem měla celkem strach, když tu nebyl nikdo známí, ale nějak jsem to přežila.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Jul 14, 2015 10:18 am

Akuma Saito


Moje cesta od Mizukageho mířila k bráně. Už z dálky bylo vidět, že se dělá na její opravě, no lešení byla stále bez dělníků. Nyní jsem nebyl v aktivní službě, nemusel jsem nosit masku. Na druhou stranu jsem nikomu nesměl říkat, že jsem ANBU. Svoji ANBU výstroj i masku jsem si schoval do své cestovní tašky, kterou jsem měl na zádech. Na sobě jsem tedy měl pouze čelenku uvázanou kolem paže a mundůr mého klanu, triko s vysokým límcem a krátkými rukávy v šedo-zelené barvě.
Vypadal jsem teď jak Genin, možná Chuunin. Vesele jsem si kráčel probouzející se vesnicí. Obchody teprve otevíraly, lidem z oken trčeli ven deky, aby se provětraly, takovéto věci jako ANBU nevidíte. Vidíte jen věci PRO vesnici, nevidíte výsledky vaší práce, spokojenost lidí uvnitř. Byl jsem na sebe uvnitř pyšný. Jako vždy tu všude byla mlha, po ránu hustší než obvykle, ale to se mělo stejně brzy změnit, se Sluncem se mlha vždycky opět zredukuje.
No konečně jsem došel k bráně. Jelikož byla zavřená, nedalo se dostat ven ani dovnitř, pokud jste však nebyli z vesnice. Znal jsem tu totiž každou skrýš a zkratku, už jako dítě jsem to tu prolezl naskrz. Věděl jsem o únikové cestě na východní zdi. No ale tak daleko se mi chodit nechtělo, proto jsem radši vylezl po lešení a sledoval, jak je na tom cimbuří. Chvíli mi to trvalo, než jsem si všiml dívky, která seděla opřená o bránu. Nepoznával jsem jí, tudíž asi nebyla odtud, co tu pak ale chtěla..? To mi vskutku vrtalo hlavou. No a to bych nebyl já, kdybych to osobně nezjistil, už od mala jsem byl ten zvídavý typ člověka.
Pomocí chakry v nohách jsem dopad z hradeb na zem přežil bez zlomenin, jen země pode mnou se trošku ozvala. Pokud z toho čekání usnula, určitě jí to vzbudilo. 
Šel jsem k ní pomalým, ale jistým krokem. Jakoby jsem si dával pozor na každý pohyb, který udělá. No byla to pravda, pozor jsem si dával. Sledoval jsem jí bedlivě očkem a kdyby udělala něco podezřelého, určitě bych zakročil. Došel jsem na tři metry od ní, čupl jsem si, abych byl v úrovni jejich očí, jelikož seděla a tichým hlasem jsem se zeptal: "Zdravím, co tu děláš před tou branou, ehm Konožanko?" Připadalo mi zvláštní, že zrovna teď tu sedí člen jiné vesnice. Ale co, asi nesla zprávu pro Mizukageho.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sarada Tue Jul 14, 2015 5:51 pm

Ve chvíli, kdy jsem uslyšela a ucítila, že někdo skočil nedaleko ode mně, ihned jsem otevřela a oči a sledovala postavu v mlze, která se stále přibližovala ke mě. Nehla jsem však ani brvou, triky v rukávu jsem měla! Ten chlápek, nebo kluk, nedokázala jsem si typnout jeho věk, nebyl až tak na pohled, zlý, dokonce ani když promluvil. Zdál se být celkem milý, až na to jedno slovo. Konožanko? V duchu jsem si povzdechla a zvedla jsem se z kamene. "Zdravím, ty nějakej z Kiri. Potřebovala bych se dostat dovnitř a naučit se nějaké Suiton techniky. Případně se něco víc dozvědět o jeho historii." Nadzvedla jsem obočí a pak jsem si na něco vzpomněla. Mile jsem se usmála. "Prosím?" Dodala jsem.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Jul 14, 2015 9:46 pm

Akuma Saito


Povzdechl jsem si a taktéž jsem se společně s ní zvedl. Nevěřícně jsem zakroutil hlavou. Přece si nemohla myslet, že ji do Kiri pustíme po útoku na vesnici, kdy je ostraha v nejvyšší pohotovosti. Bylo nemyslitelné, aby se tu bez povolení Mizukageho mohla zdržovat, to bylo jasné.
Je mi líto slečno, ale do vesnice se jen tak nedostanete, nyní je uzavřená před okolním Světem a jediné, co Vás může udržet uvnitř na delší dobu, je souhlas Mizukageho s Vaším pobytem u nás. Copak v Konoze nemáte také Suitonové techniky..? Zeptal jsem se s podezřívavě zvednutým obočím. Nechtělo se mi totiž věřit tomu, že ušla takový kus cesty jen proto, aby se naučila nějaké Suitonové techniky, vždyť v Konoze se narodila také velká řada uživatelů Suitonu, kteří se nám vyrovnali, či předčili. Například takový Druhý Hokage, zářný příklad. Měl jsem pocit, že za její návštěvou je víc než pár svitků s technikami a knížkami o Kiri.
Možná by bylo lepší, aby jsi šla zpátky domů, nemyslíš? Řeknu opět příjemným, možná až rodičovským tónem. Myslel jsem to s ní dobře, stejně by tu na ní bylo přilepeno spoustu ANBU jednotek, monitorující její pohyb. A kdyby měla tu smůlu, byl bych to právě já.
Určitě na tebe doma někdo čeká, tak utíkej... Dodám ještě přátelsky s milým úsměvem na tváři.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sarada Wed Jul 15, 2015 11:54 am

Podívala jsem se tomu muži do očí a zamračila se. Můj důvod o příchodu jsem byl opravdu čistě o Suitonu. S povzdechem jsem se pousmála a založila si ruce opět do sebe.
"Ano, dědeček mi ponechal fůru Suitonových technik. Tady jde však o něco jiného. Chci ho překonat a nedokážu tím, že se naučím všechno, co v Konoze zanechal. V Kirigakure no Sato máte plné knihovny Suitnových technik, která ani on sám neuměl, máte klan Hoozuki." Kousla jsem se do rtu. Nechtěla jsem být drzá, ale v Kiri jsem se bezpečně rozhodně necítila. Šla jsem si sem za svým snem. Za svým cílem ke snu. Můj výraz se z nervózní změnil na odhodlaný. "Nemám problém s tím, kdyby jste mě osobně přivedl k Mizukagemu a já mu řekla vše, co bych opravdu potřebovala. Do Konohy se prozatím vrátit nechci." Jako Senju jsem nechtěla zradit vesnici, neměla jsem to ani v plánu, ale lidé dělají spoustu věcí, aby se stali silnějšími a to jsem chtěla já. Nikdo nebyl schopný utvořit mezi vesnicemi mír, dokonce ani dohody tomu na dlouho nezabránili. Tím, že jsem sem přišla v míru, s úmyslem zesílit, jsem chtěla dosáhnout i toho, že Konoze mohou věřit. Nebo alespoň klanu Senju.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Anbu Wed Jul 15, 2015 8:11 pm

Najednou jsem se tu objevil odnikud hned vedle Akumi. Omlouvám se, že ruším, ale lord Mizukage si vás naléhavě žádá. Jedná se o prioritu kategorie S. Do hodiny se dostavte před hlavní budovu připraven k bitvě. Na ta slova zase zmizím, pospíchám najít Keiga.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Jul 16, 2015 2:24 pm

Akuma Saito


Techniky klanu Hoozuki se naučit nemůžeš.. jedná se o klanové techniky, nedokážeš je ovládnout.. hlavně Tě je nemá kdo naučit, předávají se ústním podáním a žádný Hoozuki Tě učit určitě nebude, ani nemůže. Každopádně jestli chceš za Mizu-... Od dalšího sdělování informací mě vyrušil hlas ANBU jednotek. Protočil jsem okem. Nebylo to ani pár hodin, co jsem volno dostal a nyní jdu opět do služby? No co, byla to moje práce, být vždy ready pro vesnici. Mrsknul jsem hlavou směrem k ANBU jednotce. Až nyní si mohla Sarada všimnout, že přes moje levé oko se táhne dlouhá jizva a hned podélně mám stále zcela nedohojené popáleniny.  To byl jeden z důvodů, proč jsem nosil dlouhé vlasy vepředu, nebylo to vidět. Asi bych si měl najít nějakého dobrého felčara, co mě těch jizev zbaví.
Rozkaz! Řekl jsem a rozhodl jsem se rychle vyrazit do kasáren se vystrojit a připravit. Určitě budu u Mizukageho i tak rychleji než ona. Ukázal jsem jí, kudy se dostane do města, přes rozbitou hradbu po útoku. Nyní byla brána uzavřená.
Hledej nejvyšší budovu ve vesnici, to je sídlo našeho Mizukageho... a moc se neflákej, než Tě odsud vyženou... Řeknu s širokým úšklebkem a pomocí chakry v nohou přebíhám hradbu a nejkratšími cestami si to razím ke kanceláři Mizukageho. Cestou na sebe házím kusy zbroje ANBU jednotek, masku si však šetřím až jako poslední část mé výstroje. Chtěl jsem jít ještě do kasáren, ale uvědomil jsem si, že už výstroj s sebou mám v batohu, já hlava děravá.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sarada Wed Jul 22, 2015 9:59 pm

Dívala jsem se na toho týpka a jen jsem si povzdechla. Očividně měl nějakou práci a v Kiri byly nějaké problému, proto jsem si jen povzdechla, kopla do kamene, otočila se směrem k vesnici, ke Kiri. Dostala jsem vlastně povolení vstoupit, no ne? Když jsem mohla, tak jsem prostě se snažila nenápadně vstoupit, pro jistotu.

Přesun
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Shirui Fri Jul 24, 2015 1:48 pm

Procházela jsem se docela dlouho.Vyšla jsem asi ve 4 hodiny a stihla jsem projít parkem, kde jsem nenápadně utrhla nějaké hezké květiny a stavila jsem se na hřbitově za sestrou.Dala jsem kytici, kterou jsem po cestě svázala na její hrob a zapálila jsem svíčky.
Pak jsem si šla sednout na střechu budovi, kde bylo zrovna nejvíce rušno, bavilo mě sledoval ostatní lidi a představovat si jejich příběhy a osudy.Takto jsem tam seděla asi do 7 večer, než mi vyhládlo, tak jsem se pak přemístila do nejbližší restaurace.
Zde jsem čekala poměrně dlouho, než mě vůbec obsloužili, ale to mi moc nevadilo, jelikož tu byla spousta krásných kluků, na které jsem se mohla dívat.
Objednala jsem si rýžové nudle s paprikovou omáčkou.Na samotné jídlo jsem už tak dlouho nečekala, ale i tak mi mé čekání zpříjemnil jeden neznámý kluk, který si přisedl, protože nebylo místo.
Zakecala jsem se s ním poměrně dlouho, asi tak do desíti do večera, kdy už nás vyhodili, protože restaurace zavírala.
Já jsem se s ním společně s předáním jmen rozloučila a vydala jsem se k bráně čekat Hirin.
Říkala jsem si, že to nestihnu, nakonec když jsem k bráně došla, byli na obloze už vidět hvězdy, ale Hirin stále nikde.
Tak jsem se posadila na vršek hradeb a čekala jsem na ní během upravování svých poznámek o lidech, které jsem zatím potkala.
Už jsem byla opravdu nervní, když stále nepřicházela, měla jsem na ní vztek, ale pak jsem si zase vzpomněla na toho kluka a trochu jsem se uklidila a trochu se zasnila.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Sat Jul 25, 2015 10:56 am

Cesta do kiri byla dlouho a nudná. Aspon jsem měla čas na promyšlení a že jsem měla o čem přemýšlet. Kladla jsem si spoustu otázek na které jsem neměla odpovědí. Doufala jsem, že mi to všechno jednou vysvětlí. I když je pravděpodobné, že budeme stát proti sobě. On byl nukenin a já shinobi. Yin a Yang. Možná bychom se k sobě hodili,ale kdo ví. Bez tak si ani ne do týdne najde další. "Ch joo" povzdychla jsem si. Už jsem se blížila k vesnici,ke svému domovu zahalenou mlhou.
Blížila jsem se k braně a snad poprvé viděla sochy před branou. Stráže si mohli všimnout siluety člověka,ovšem senzibilové o mě už věděli dávno. Čím se se přibližovala tím více jsem šla vidět. Měla jsem plašt a kapuci na hlavě. V poslední době se mi líbilo chodit takhle zahalená. Zastavila jsem se před branou a odhalila jsem svou tvář i část rukojeť samehady. "Mizukage-sama a zbytek se už vrátili?" zeptala jsem se jednoho ze stráží. "Ještě ne Hirin-san" odpověděl na mou otázku. "Až se vratí,ta mu pověz te, že už tu jsem. Tak se mějte" řekla jsem a rozloučenu.Vy též, Hirin-san pověděl s úsměvem.
Chtěla jsem jít dal do vesnice,chtěla jsem do svého domečku a taky jsem musela za Kenjim. "Jak mu to jde z klonem"pomyslela jsem si a potom se se usmála. Ovšem jsem si všiml někoho jiného. Použila jsem sunshin no jutsu a objevila se za Shirui.
"Snad si nečekala dlouho, Shi-chan" pověděla jsem a zasmála jsem se při tom.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Shirui Sat Jul 25, 2015 11:10 am

[color=#ffffcc]Věděla jsem o ní hodně dlouho dopředu.Její styl chůze poznám.Čekala jsem, kdy si všimne ona mě.Když si mě konečně všimla, bylo mi jasné, přesně co chce udělat, měla jsem jí dokonale přečtenou, přece jenom se známe už od mala.
Tasila jsem svůj kunai a svojí ruku s ním dala za záda k jejímu krku.,,Dlouho?..Vůbec nee..''řekla jsem
sarkasticky a svůj kunai jsem si vrátila do pouzdra a stoupla si čelem k ní.,,Tos nemohla přijít dřív?''..,,Nebo aspoň nějak dát vědět?''
Viděla jsem opět ten její zaláskovaný úsměv, který vždy měla.,,Tak kdo tentokrát?'',,Pojď to probrat někam jinam, co třeba ke mně?''[/color
]Vzala jsem jí za rameno a vydali jsme se na cestu.Během cesty jsme si povídali jako vždy o úplných zbytečnostech.
Potkali jsme spoustu známých i neznámých tváří, několik podivínůn než jsme došli ke mně domů.
Došli jsme na dvorek a já otevřela dveře a šli jsme si sednou ke mně na gauč. /Přesun
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Sat Jul 25, 2015 11:40 am

Znala mě až moc dobře, ale vítat známe neuměla. "Příště bych vítala objetí místo kunaie" pověděla jsem s úsměvem,když jsem viděla kunai v její ruce. Byla jsem klidná i samehada,což bylo divné, většinou když je někdo poblíž vystrkuje šupiny.
"A jak se asi mám vrátit s S-rankové mise dřív?" podala jsem chladně řečnickou otázku. Neměla jsem moc náladu. Zdálo se, že Shirui jí měla a to i za obě. Ještě to chtěla probírat,co se mi stalo. Kéž by do mě ted uhodil blesk. Vzala mě za rameno a už jsme šli k ní dom. op cestě jsem musela vytvořit klona ať zkontroluje Kenjiho,kéž bych tam mohla jít osobně, za to mě nejspíš zabije. Za což mu budu i vděčna. Došla jsem společně až k jejímu domu.
//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Aug 01, 2015 10:45 pm

Trvalo to pomerne dlho, než sme sa sem dostali, keďže som nepatril k tým najsilnejším ľuďom. No nerobilo mi to až taký problém, no keď sme sa sem dostali a prešli sme bránou neodpustil som si jednu menšiu poznámku. "Kto by povedal, že si taká ťažká?" Utrúsil som si po pod nos sám pre seba ale určite to musela počuť, keďže som ju držal v rukách. Nebolo to myslené, ako urážka bol som proste až príliš uprímny a všetko, čo mi prišlo na jazyk som proste povedal. Mieril som ďalej do dediny, keďže som ju chcel doniesť až do nemocnice. "Nechám ťa v nemocnici a pôjdem podať hlásenie Mizukagemu." Povedal som jej pri chôdzi.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 02, 2015 10:30 am

Ono, ja by som niečo prešla aj sama, problém bol ten, že ma zmohla únava a teda som prespala celú cestu. Zobudila som sa tesne pred tým, než sme prešli bránami Kiri. Boli sme doma. Usmiala som sa. No dovoľ? Prižmúrila som naňho oči, ale následne sa mi môj úsmev tak akurát rozšíril. Jeho poznámka ma neurazila. Vieš, na Vianoce som sa prežrala koláčov, a odvtedy som tie kilá navyše ešte nestihla zhodiť. Zaškerila som sa.
Dobre, to už zvládnem sama, ale bola by som radšej, keby si na mňa počkal. Liečenie týchto rán nebude trvať dlho. Radšej si choď odpočinúť, určite si unavený. Keď ma položil na zem, len som ho potľapkala po pleci, pričom som sa mu otočila chrbtom. Ale tesne, než som vykročila, som k nemu ešte obrátila svoj pohľad a usmiala sa. Ďakujem. Zachránil si mi život a to si vážim. S týmito slovami som pomalými krokmi zmizla v jednej z uličiek.

-PRESUN-
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 02, 2015 12:32 pm

Bolo dobré, že to brala takto. Normálne by sa asi takmer každá na niečo také nahnevala ale ona to krásne opodstatnila.
"Nemáš za čo a maj sa." O tom, či sa pôjdem liečiť alebo odpočívať som jej nepovedal, lebo som to nemal na pláne. Ja som mal iný cieľ a to ísť na ďalšiu misiu. Musel som zosíliť a každou jednou misiu si potvrdzujem to, že tieto misie mi dodávajú toľko potrebných skúseností ako niekedy. Však tentoraz som bol nútený použiť svojho draka. Zamieril som si to nakoniec teda cez strechy domov na uliciach až smerom k Mizukageho kancelárii.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Mon Aug 10, 2015 10:40 pm

Moje kroky ma po dlhom čase zaviedli na otvorené priestranstvo. Teda, ja som rátal Kirigakure ako otvorené priestranstvo. Či to tak videli aj druhý, už bolo čisto na nich. Mal som v rukách kufrík a vedľa mňa chlapíka, čo mi robil nosiča.. teda chlapíka a jeho koňa.
"Takže vravíte že toto je Kirigakure?" Spýtal som sa svojho sprievodcu. Samozrejme že bola.. podľa mapy to sedelo.. no zmenilo sa tu toľké, že sa mi z toho chcelo plakať. Naposledy som tu bol počas mojich chuninskych skúškach.. koľko to bolo rokov? Desať? Poškrabal som sa na hlave a len som chlapíkovi naznačil, aby počkal na mieste. Sám som prišiel až ku jednému zo strážnikov.

"Dobrý deň pane, prosím.. vedeli by ste mi v niečom poradiť? Vidíte som tu ako istý, obchodný zástupca mojej súkromnej rozrastajúcej sa spoločnosti..." No to že táto "spoločnosť" bola zatiaľ vlastníkom len jedného polomŕtveho podniku som už zatajil.. čistá pračka peňazí čo dodať.
"Vedeli by ste ma nasmerovať k nejakej zodpovednej osobe, u ktorej by sa dala vybaviť kúpa nemovitosti?" Spýtal som sa strážnika. Usmieval som sa, správal a tváril som sa milo.. len tie moje oči boli horšie než oči masového vraha. Kto mal tak sfarbené oči? Zatiaľ som videl len no.. seba. a užívateľov Senniky ale, prevažne seba..
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Anbu Wed Aug 12, 2015 9:30 pm

Jeden ze strážných se na tebe otočil. Jelikož měl masku ANBU, těžko odhadneš jak se zatvářil, ale z lehce natočené hlavy jsi mohl usoudit, že je překvapený. 
Je mi líto pane, avšak v Kirigakure není možné, aby si kdekdo koupil něco tak významného jako jsou nemovitosti. Bedlivě si střežíme své... avšak pokud máte zájem o obchod, doporučil bych vám navázat obchodní styky s našimi obchodníky uvnitř. Pokud máte i nadále zájem, přidělím vám eskortu a vpustím vás do vesnice... 
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 32 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 32 z 33 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru