Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kannabi Kyo

+2
Bakuton no Jin
Hokori Mai
6 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Kannabi Kyo Empty Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jun 20, 2014 1:59 pm

Kannabi Kyo
Kannabi Kyo 480px-Kannabi_Bridge
Nepochybně se jedná o jednu z nejvýznaměnších pomátek v tomto světě, která se je schopna rovnat jak Hokageho monumentům, tak i sochám Hashiramy a Madary v Údolí konce. Jedná se právě o ten slavný most, který v minulosti měl zničit Minatův tým, a po jehož zničení se začalo říkat Kakashimu Sharingan no Kakashi. Tento most vždy využívala Iwagakure no Sato, a to kvůli jeho dobrém strategickém umístění. Nyní ho během trvající války opět obnovila, aby využívala jeho výhod. Skrze něj putují potraviny, zbraně a další věci na všechny fronty. Kdyby nebylo toho to mostu, transport těchto věcí by byl minimálně o týden delší, což by Iwagakure no Sato nijak nepomohlo, takže je most pravidelně hlídán, aby nedošlo k jeho zničení.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Fri Jun 20, 2014 5:12 pm

Přišel jsem už k předem připraveným shinobi, kteří tento most hlídali. Bylo tu celkem dost lidí aby se ubránilo snad komukoliv. Na mě bylo abych tento most ubránil vlastním životem dokud nedostanu od Tsuchikageho další instrukce. Čekal jsem, že vesnice zapojené do války se spojí a budou chtít most zničit tak jsem se začal následně připravovat na bitvu.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Jun 21, 2014 12:48 pm

Konečně jsme se dostali do oblasti poblíž mostu, avšak tady jsme se zastavili. Jen pro případ, měla jsem zlý pocit z toho co je před námi. Počkala jsem tedy na ty tři než dorazí než se vydáme k mostu. Bude to krutá bitva a nikdo neví co se stane. Je na mě abych je ochránila a zároveň splnila svou misi. " Tady na chvíli zastavíme "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Jun 21, 2014 3:09 pm

Dorazili sme...Vlastne ani neviem kam. Viem, že sme boli niekde blízko toho mosta, ktorý sme mali zničiť. Rozhliadla som sa. A čo bude ďalej? Máš nejaký plán? Opýtala som sa Shiranui, pričom som si založila ruky na hrudi a oprela sa o kmeň stromu.
Vzhľadom k tomu, že tu bola takou vedúcou, spoliehala som sa na to, že aj niečo naplánuje.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Jun 21, 2014 3:27 pm

mirnejsim volnym tempem sem se dostal az za nima. Jelikoz jsem se drzel na hranici meho dohledu tak Fuu o me zdrejmne nevedela celou dobu tedy az do ted kdy jsem se za Pomoci Shunshinu obevil na vetvi nad ni. "Hele Fuu, To ze nejsi Jounin ani vedouci neznamena ze nemuzes mit nejaky plan ne?" Seskocil jsme a dal ji pohlavek. "Uvedom si ze uz nejsi Genin ktery je omezeny jen na prikazy Jouninu ci Chuuninu. A Navic jsi zde jedna ze dvou osob co vidi neco vubec i z tohoto mista." Ten pohlavek byl spise pratelsky aby si uvedomila ze jeji slovo ma vahu take obzvlaste ted. A taky aby si uvedomila ze ji davame prostor.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Jun 21, 2014 3:39 pm

Počkala jsem až tu budeme všichni a pak jsem dodala. " Vyslechnu si vaše návrhy taktéž. Zde je prozatím můj. V první fázi budete hrát hlavní roli vy dva. " Mluvila jsem k Fu a Hikarovi. " Potřebuju aby jste zmapovali svým byakuganem oblast a určili jejich hlídky. " Vytáhla jsem tužku a papír velikosti mapy. " Sem označíte oblast s rozmístěním hlídek. Určete rovnou i chakru ať víme na koho se zaměřit. " Na chvíli jsem stichla a popřemýšlela nad dalším krokem. " Jakmile budeme mít první krok za sebou tak musíme tiše odstranit hlídky, aniž by si toho nepřítel všiml. Pokud se prozradíme moc brzy, budeme čelit mnohonásobné přesile a tím by se vše zkomplikovalo. Společně to určitě dokážeme. Jdete do toho se mnou nebo máte jiný plán? " Vyčkala jsem tedy a počkala. Nyní jsem zněla úplně jinak. Jako by se má osobnost zase měnila jak to měla ve zvyku.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Jun 21, 2014 4:59 pm

Sharanui plan byl slusny ale mohla predpokladat ze se zase neco pose*e jako vzdy. Prohledaval jsem okoli s Byakuganem. Kannabi Kyo Olhando-com-o-byakugan-o Nechtel jsme si delat plane nadeje ale nasel jsem par hlidek po 4 Shinobich. Jejich cakra byla dost uboha na to aby mohly delat problemy ale ten pocet byl problem. Byly celkem tri skupinky po ctyrech a 2 po dvouch zaznamenal jsme na mape jejich pozice i cakru urovne nejevyly nejake extra znamky ze by byly silni nebo nejak neobvykly bojovnici melo by to jit jednoduse problem byl v tom ze zlikvidovat je uz nebude tak jednoduche. Shiranui si mohla vsimnout znacek kde jsou kde byla i cakra. Potom jsem prstem ukazal na dve skupinky a podival se n a Fuu a rekl. "Fuu ty jsi vezmes tyhle dve mela by jsi je zvladnout. Ja si vezmu ten zbytek po Ctyrech. "Predpokladal jsem ze Fuu bude vysilovat nebo namitat ze ma ty slabsi skupiny. Ale nebylo v tom nic osobniho proste jsem tusil ze i ja budu mit problem.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Jun 22, 2014 10:03 am

Dorazil jsem na most též. Pořád jsem si nemohl zvyknout na roli Chuunina. Ne, že by mi to bylo nepříjemné... to ne. Jen to byl nezvyk. Prokřupal jsem si krk a vyslechl si plán Shiranui. Byl v principu dobrý, i když jsem tušil možnost, jak ho zlepšit. "Nic proti Hyuugům. Ale mohu to též prozkoumat já v podobě vrány či poslat své vrány. Umí vycítit čakru, i když ne s takovou přesností jako Hyuugové." Navrhl jsem opatrně. Nechtěl jsem kecat Shiranui do práce, měla přeci jen s postavením Chuunina již zkušenosti. Já ne. Byl jsem tu nováček a nehodlal jsem zatím mířit příliš vysoko.

// Sorry, že jsem nepostoval ^^"
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Jun 22, 2014 11:18 am

Prevrátila som očami nad Hikaruovou poznámkou o plánovaní. Nikdy som v tom nebola dobrá, takže som radšej bola ticho a k ničomu sa nevyjadrovala. Prehovorila som, až keď nás Shiranui oboznámila s nejakým plánom. Myslím, že by to šlo. Pokrčila som letmo ramenami.
Rozmiestnenie stráží som už nechala na Hikaruovi. A len čo tie stráže označil na papieri a ukázal mi dvoch, ktorých budem musieť zlikvidovať ja sama, letmo som prikývla. V tomto prípade sa budem musieť zamerať na ich srdce. Účinný a tichý spôsob, ako nepriateľa rýchlo zlikvidovať. Katashi dorazil. Priblížila som sa k nemu a objala ho. Bála som sa, že sa mu niečo stane. Ale verila som, že to zvládne, rovnako ako my ostatní.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Jun 22, 2014 11:31 am

" Tak tedy, až odstraníte stráže přesuneme se k hlavnímu bodu. Musíme nějak odpálit ten most, ale určitě ho bude chránit někdo silná tak se připravte. V nejhorším případě se o něj budu muset postarat sama, zatímco vy budete bojovat s jednotkami. Očekávám, že si nakonec zavolají posily ze zálohy tak buďte připraveni. " Počkala jsem zdali budou mít nějaké připomíňky i já si zatím chystala chakru na boj. V tomto boji budu muset použít něco víc. " Tak tedy mise je zahájena. Vyrážíme "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sun Jun 22, 2014 11:43 am

Jednotky Iwagakure se začaly mobilizovat a rozestavily se na svá stanoviště a každý si všímal okolí kolem sebe. Jin s několika desítkami shinobi hlídali most, který měli chránit vlastním životem. V lesích bylo asi 5 hlídek po třech shinobi, kteří si vzájemně kryli záda a pozorovali okolí. Bude celkem obtížné je obejít v takovém seskupení. Jin však z toho ticha neměl dobrý pocit, jakoby se něco blížilo. Pozoroval proto celou dobu okolí mostu. Přičemž dal jednotce signál ať pošle někoho i pod most.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jun 22, 2014 11:44 am

"Fuu  pokud si tim nejsi jista ta kto zvladnu sam. Neni to ze ti neverim ale tohle neni jako zabit nekoho v boji. A co se tyce tebe Katashi tvuj napad neni spatny az na jeden problem tve vrany by na nas upozornily tedy alespon v tomto obdobi." Z me strany to nebyla neduvera ale vedel jsem ze to neni tak jednoduche.  nakonec jsem poskladal pecete na Kagebushin no jutsu a udelal tri dalsi klony. Kannabi Kyo Kage-bunshin-no-jutsu-o A ty se vydaly pomalu za Shiranui.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Jun 22, 2014 12:17 pm

Kývl jsem na Hikarovu připomínku. Je pravda, že zkušenější shinobi by si vran všiml. Ale zkusil jsem to. Trochu překvapeně jsem pozoroval, jak mě Fuu objala a s mírným úsměvem objetí opětoval. "Budu v pořádku. Vrány mě nenechají umřít." Rozcuchal jsem jí vlasy a zazubil se.

Chvíli jsem uvažoval, zda-li mám povolat Yatagarasua, ale pak jsem si to rozmyslel. Jen jsem mohl dát nepřátelům typ, že tu někdo je. Tudíž jsem se vydal za Shiranui.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Jun 22, 2014 12:32 pm

Prikývla som. Beriem ťa za slovo. Vtisla som mu ešte malý bozk na pery, potom som ho pustila. Bolo na čase vyraziť a ja som sa musela sústrediť. Hikaru, nemaj obavy, ja ich... Nechcela som použiť výraz "zabiť". ...zlikvidujem. Nebola som zvyknutá takto z fleku zabíjať, ale čo už. Raz na to muselo prísť. A  ja sa tomu musím postaviť čelom, nie od toho utekať.
Sťažka som pregĺgla a vybrala sa za Shiranui.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Jun 22, 2014 12:41 pm

Vybrala jsem se vpřed a pustila své hady mezi listí aby je překvapili jednu hlídku. Jakmile byli dostatečně blízko tak vyskočili přímo nepříteli do obličeje a uštknuli je. Jed byl smrtelný a smrt nastala okamžitě. Všichni tři shinobi z hlídky tak mohli akorát tiše spadnout na zem mrtvý. Problém byl v tom zdali to ostatní tak zvládnou také.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jun 22, 2014 1:13 pm

Pomalu jsem se priblizoval ke dvema hlidkam. (ja+1 klon, 2 klony k druhe.)
JA+klon
Pomalu a tise jsmese priblizovaly k jedne z hlidek. Muj klon postupoval po vetvich pricemz si ze struny udelal velkousmycku. Kdyz jsem byl tak 3 metry zanimi a klon nad nimi hodil smycku na krk prostrednimu. Seskocil z vetve do zadu a tim  jednhoho shinobiho podrizl a zaroven obesil. Drive nez shinobi stihly zareagovat  vrazil jsem jim pripravene Kunaie do hrtanu cimz jsem je pripravil o prisun vzduchu a zaroven o hlasivky. Kunai jsem pote trhl a tim jim zpusobil poraneni tepen coz rozdychat nemohly.  Byla to akce vteriny.

Klon+klon
Klony dorazily k hlidce ale ty sly po vetvich. Jakmyle se priblizily k hlidce tak jeden z klonu  kunaiem podrizl jednoho ze straznych a druhy z klonu zarazil straznemu  kunai ze spod brady ze mu poranil  mozek. Tretimu ze strazcu bodl  kunai primo do srdce. tak jako u predchozi akce vse se sebehlo az moc rychle.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Jun 22, 2014 1:26 pm

Pohybovala som sa rýchlo a nehlučne po konároch stromov a blížila sa k hliadke, ktorú som mala na starosť ja. Srdce mi prudko bilo, dúfala som, že to neskazím. Zastavila som sa na jednom konári, prikrčila sa a pozorovala ich, premýšľajúc nad najlepšou taktikou. Boli traja. Takže Juken aj Shotei som musela vylúčiť. Zasiahla by som dvoch, a ten tretí by mal tým pádom dosť času na vyhlásenie poplachu.
Napadla ma len jedna vec. Zamerala som sa na ich tepny na krku, pričom sa mi v rukách objavili chakrové senbony. Nádych, výdych. Musela som sa trochu upokojiť. Potom som prudko vyskočila do vzduchu, tesne nad nich a prudko sa otočila, ako keby som chcela použiť Hakkesho Kaiten s tým rozdielom, že som vypustila senbony, ktoré neminuli cieľ a všetkým trom prepichli hrdlo a preťali tepny. Smrť bola okamžitá. Pristála som na zemi a trochu zbledla, nepozeralo sa mi dobre na tú kaluž krvi.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Jun 22, 2014 1:44 pm

Pokračoval jsem v plížení se po zemi, až jsem se dostal k jedné z hlídek. Skryl jsem se za strom a zahvízdáním k sobě nalákal jednoho ze strážných. Toho jsem kunaiem bodl do krku a položil ho ke stromu. Poté jsem se doplížil za druhého, kterému jsem podřízl krk a třetí byl zasažen kunaiem do čela.
Samotného mě trochu vyděsilo, že jsem ty strážné bral jen jako překážky. Cítil jsem v ústech pachuť žluči, takže jsem si odplivl a utřel si pot z čela. Zabíjení pro mne nebylo... ale ve válce to někdo dělat musí. Zkrvavený kunai, který mi zůstal v ruce, jsem odhodil na zem a v duchu se všem třem omluvil. Byli jen na opačné straně barikády.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sun Jun 22, 2014 2:31 pm

Stráže hlídali oblast, ale bohužel potkaly se s odporem. Než však stihli upozornit okolní stráže tak bylo po nich. Nastalo hrobové ticho a po zemi stékala krev. Hlídky se měli právě hlásit, jenže Jinovi se nikdo neozýval. Poslal proto jednoho aby přivedl víc lidí. Ten zmizel kamsi jinam zatímco Jin s několika muži tu zůstával u mostu a sledoval. Nepohnul se od mostu ani o krok. Vyčkával až se mu nepřítel zjeví sám, věděl moc dobře co to hrobové ticho znamenalo.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Jun 22, 2014 2:37 pm

Přistoupila jsem k ostatím abychom se přeskupili. " Tak hlídky jsou dole, ale je divné že nic neděje. Zaslechla jsem u jednoho z nich vysílačku.  Musíme být připraveni na vše. Nepřítel neví kolik nás tu je, jaké máme schopnosti ani odkud jsme a to je dobře. Musíme obklíčit most a vyhodit ho do vzduchu. Já bych ho mohla zničit snadno, ale tím útokem bych byla dost na ráně. " Podívala jsem se na Hikarua. " Hikaru. Mám nápad. Co kdyby si použil kage bunshiny k otestování nepřítele. Možná by mohly část jednotek odlákat od mostu a se zbytkem bychom se vypořádali " řekla jsem svůj návrh a sečkala jsem.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jun 22, 2014 2:55 pm

Poslechl jsem si Shiranui. Jeji napad znel logickyaz na maly problem. "Dobre udelam to ale pouze te upozornuju ze tim zkratim svou dobu bojeschopnosti pokud se to protahne. Ted to problem neni ale jakmyle klony budou zniceny veskera unava prejde na me telo i oci." Upozornil jsem Shiranui na riziko ktere tato technika sebou prinasi. Mezitim se me tri klony rozbehly do tri stran a upozornili na sebe kunai s vybusnymy listky ktere vyleteli z lesika a krovi klony se totiz neukazaly a pak zamirily uplne jinym smerem aby od tohoto mista odvedly pozornost. Vedel jsem ze Fuu se to libit nebude ale tohle asi byla jedina moznost jak zvysit nase sance. Ja jsem mezitim vytahl lahvicku s pilulkama co obnovuju cakru abych doplnil tu ktera presla na me klony. par pilulek sem rozkousl div jsem nehodil savli z te pachute. Pote lahvicku opet uschoval. I Fuu ted musela chapat ze ted nebyl jiny zpusob jak udrzet mou cakru na urovni abych mohl bojovat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Jun 22, 2014 5:59 pm

Shiranuin plán sa mi nepáčil. Vedela som, čo využitie klonov s Hikaruom robí, nesmierne to namáha jeho oči, nehovoriac o tom, čo sa stane, keď s klonom použije nejaké techniky. Kage Bunshin no Jutsu by mala byť pre klan Hyuuga zakázanou technikou. Človek by neveril, ako dokáže člena klanu Hyuuga zničiť... Preletelo mi mysľou, ale zjavne nebola iná možnosť. Povzdychla som si. A opäť mlčala, radšej som sa pripravila na boj. V rukách som si vytvorila chakrové senbony, čakajúc na to, až budem môcť zaútočiť.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Jun 22, 2014 6:01 pm

Shiranuin plán sa mi nepáčil. Vedela som, čo využitie klonov s Hikaruom robí, nesmierne to namáha jeho oči, nehovoriac o tom, čo sa stane, keď s klonom použije nejaké techniky. Kage Bunshin no Jutsu by mala byť pre klan Hyuuga zakázanou technikou. Človek by neveril, ako dokáže člena klanu Hyuuga zničiť... Preletelo mi mysľou, ale zjavne nebola iná možnosť. Povzdychla som si. A opäť mlčala, radšej som sa pripravila na boj. V rukách som si vytvorila chakrové senbony, čakajúc na to, až budem môcť zaútočiť.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Jun 22, 2014 6:49 pm

Za plánem Shiranui jsem viděl logiku, i když se to zjevně Hyuugům v týmu nelíbilo. Stačilo si vzpomenout na Shijin. Blbý konec, ale nezbývalo než doufat, že to Hikaru zvládne. Byl to přeci jen Jounin, tohle snad mohl vydržet. Doufal jsem v to. Jak kvůli Hikarovi, tak kvůli Fuu.
Já sám se postavil vedle Fuu a povzbudivě se na ní usmál. Byl jsem připraven na boj jak jsem jen mohl. Bohužel veškeré mé další techniky byli až na otevřený boj, takže jsem si jen připravil kunai do ruky a čekal na příkaz.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sun Jun 22, 2014 7:16 pm

Konečně dorazilo několik mužů a zároveň tak i senzibil, který prohlédl oblast. Informoval o tom Jina, který se rozhodl zakročit. Vzal si sebou pět mužů a vyrazil, zatímco most stále chránilo dostatek shinobi. Maskovali se a byli hodně rychlí. Mezitím co se ostatní mezi sebou bavili a připravovali se na další kroky tak se z korun stromů sneslo šest mužů mezi nimiž byl i Jin. Dopadli hned u Fu a Katashiho hned potom co přistála kouřová bomba mezi nimi. Uchopili v tom zmatku Fu a Katashi byl odkopnut samotným Jinem. Hned na to Jin spolu s dvěma muži a Fu zmizeli. Byla to čistá a rychlá akce. Zbývající co zde zůstávali zaujali své pozice, aby je snadno nevyřídili, zatímco Jin s ostatníma se dostanou do patřičné vzdálenosti k jedné jeskyni.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru