Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kannabi Kyo

+2
Bakuton no Jin
Hokori Mai
6 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jun 20, 2014 1:59 pm

First topic message reminder :

Kannabi Kyo
Kannabi Kyo - Stránka 2 480px-Kannabi_Bridge
Nepochybně se jedná o jednu z nejvýznaměnších pomátek v tomto světě, která se je schopna rovnat jak Hokageho monumentům, tak i sochám Hashiramy a Madary v Údolí konce. Jedná se právě o ten slavný most, který v minulosti měl zničit Minatův tým, a po jehož zničení se začalo říkat Kakashimu Sharingan no Kakashi. Tento most vždy využívala Iwagakure no Sato, a to kvůli jeho dobrém strategickém umístění. Nyní ho během trvající války opět obnovila, aby využívala jeho výhod. Skrze něj putují potraviny, zbraně a další věci na všechny fronty. Kdyby nebylo toho to mostu, transport těchto věcí by byl minimálně o týden delší, což by Iwagakure no Sato nijak nepomohlo, takže je most pravidelně hlídán, aby nedošlo k jeho zničení.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Jun 22, 2014 7:29 pm

Nečakala som to. Hoc som mala aktivovaný Byakugan, sústredila som sa málo a tak, keď nás obklopila dymová clona, bola som úplne dezorientovaná a nevedela som, čo sa deje. Avšak vďaka inštinktu som kamsi hodila senbony, myslím, že som jedného z nich trafila. To však nezabránilo tomu, aby ma surovo schmatli. Katashi! Skríkla som, videla som jeho Tenketsu dosť zreteľne a tak isto aj tenketsu ostatných, ale bolo mi to na prd platné. Hádzala som sa zo strany na stranu, ale nezmohla som už nič. Držali mi pevne hlavne ruky. Hneď na to sme zmizli.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jun 22, 2014 7:43 pm

To co se stalo me dost prekvapilo ale zaroven me to vratilo opet do minulosti. "Fuu!" byla jedina vec co se ozvala nez na jednoho z tech co zustaly vyletelo Hakke Hasangeki (drtič hor) Kannabi Kyo - Stránka 2 Hakke-hasangeki-o  jelikoz byl prilis blyzko me teda pro jeho smulu  predpokladal jsem ze cestou veme par stromu nez se zastavi o nejaky.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Jun 22, 2014 7:53 pm

Periferním viděním jsem zahlédl kouřovou bombu a hned poté stíny postav, z nichž mě jedna odkopla pryč. "FUU!" Vykřikl jsem, když jsem zaslechl její výkřik. Rychle jsem se postavil na nohy a složil pečetě. "Hikarasu no Mai!" Vykřikl jsem a za mnou se vynořila desítka ohnivých vran, které se všechny vrhly na jednu z postav přede mnou. Jednak jí škrábaly a klovaly, jednak i nesnesitelně pálily.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Jun 22, 2014 8:18 pm

Vrhla jsem se hned po tom třetím když začali odpadávat ti ostatním. Objevila jsem se hned za tím třetím a omráčila ho jedním chvatem. Něco mi tu však nehrálo, že se nechali tak snadno porazit potom co unesli Fu. Museli jsme je začít hned pronásledovat. Ale byla tu i mise, kterou jsme měli splnit jako hlavní.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sun Jun 22, 2014 8:32 pm

Tři shinobi z Kumo se proměnili v hromadu zeminy. To co shinobi z Konohagakure zničili byli jen kloni. Samozřejmě že neskočili do bitevní vřavy nepřipravení. Praví byli jen ti co utekli. Ti tři se stále schovávali v okolí čekajíc na vhodnou příležitost jim dát lekci, zatímco jim budou vyslýchat jednoho z nich o něco dál.
Mezitím Jin s dalšíma dvěma dorazili k jeskyni tou největší rychlostí. Na Fu bylo uvaleno genjutsu a mezitím se z ní snažili získat informace zatímco ji mají v držení. Jin tu však dlouho nezůstal a vrátil se na své stanoviště u mostu kde očekával shinobi z Konohy, kteří mohli udělat i strategický tah, přičemž by nejdřív zničili most a pak šli zachránit jejich kamarádku.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jun 22, 2014 8:48 pm

"Takze klony jo. Se*u na vas." Necekal jsem a oreol  jsem na Infra videni(teplo. Kde jsem zjistil pozici tech tri. Na jednoho jsem se vydal primo s [color=#ff0000]Hakke Rokujūyon Shō (hmat 64 úderů)

nemel jsem v planu je setrit a ani sebe. Tentokrat jsem sel do vseho na plno a  bez velkeho prremysleni.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Jun 23, 2014 4:17 pm

Naštvaně jsem sykl, když jsem zpozoroval, že se jedná jen o klony. Prakticky okamžitě se ohnivé vrány stáhly kolem mne jako jakýsi ochranný štít. Samozřejmě dost daleko na to, aby mě nespálily.
"Shiranui! Navrhuji plán. Já se vydám pro Fuu a vy dokončíte misi. Jakmile se mi ji podaří zachránit, vrátíme se k vám a pomůžeme vám, pokud to bude potřeba." Houkl jsem na Shiranui a doufal, že to povolí. Tušil jsem, že Jin nebude hloupý a nenechá most nechráněný. Tudíž by mohla být Fuu hlídána "jen" ostatními shinobi. A to už bych mohl zvládnout. Ale věru... takový hněv jsem v srdci již dlouho necítil...
Kannabi Kyo - Stránka 2 B_firecrow_TqW1zudq
// ať víte jak ty vrány přibližně vypadají
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 23, 2014 4:31 pm

Myslela jsem na to jak zachránit Fu, zlikvidovat nepřítele a zároveň splnit misi. Mise byla samozřejmě přednější, ale jakožto člověk jsem nemohla nechat Fu shinobi z Iwagakure. Zradila bych samu sebe a svou ohnivou vůli chránit vše co mi je drahé. Katashi však přišel s plánem, měl však jednu chybku, samotného ho jít nenechám. Zachráníme ji všichni společně. " Zamítá se. Fu je jedna z nás. Mise počká, neztratím nikoho kdo mi byl svěřen. Samotného tě jít nenechám. Budeme pokračovat až ji zachráníme " Prohlásila jsem celkem rozhodnutě. Kolem mě se vířila chakra a vlasy mi vlály ve vzduchu. Tohle těm shinobi z Iwagakure nedaruju. " Pojďte si pro mě " a vystartovala jsem kupředu i když jsem je konkrétně neviděla. Mám dobré reflexy, takže dokážu reagovat.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Mon Jun 23, 2014 4:58 pm

Hikarovi se povedlo znehybnit jednoho ze tří shinobi, kteří zde byli. Taky chtěl zaútočit na něj, bohužel jeho taijutsu nebylo tak dobré a místo toho schytal plnou dávku a padá k zemi bez chakry, avšak snaží se stále hýbat.
Zbývají však ještě dva, kteří se zaměřili na naštvanou Shiranui. Ve velké rychlosti proběhli s dlouhým ostnatým řetězem kolem Shiranui, kterou tím rozseknuli vejpůl. Byli si hodně jistí, že ji dostali. Dál si ji už nevšímali a soustředili se na Hikarua a Katashiho. Shiranui si dále už nevšímali. Jeden se vrhnul na Katashiho tím, že využil Doton: Domu aby se probil přes vrány svými údery. Další zase se vrhl na Hikara a opřel se do země. " Doton: Doryō Dango " a hodil kus země na něj.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 23, 2014 9:19 pm

Vydel jsem co na me leti. No dostal sem tik do oka. Si ze me dela prd*l?! To me ma zastavit?" Proletelo mi hlavou  ale to uz se mi zacala formovat cakra kolem predlokti. Jūho Sōshiken (Jemný krok: Lví pěsti)- Jūho Ryuuken (Jemný krok: Draci pesti) Technika vypada stejne krome tvaru ten  ma tvar draka.)  Kannabi Kyo - Stránka 2 Paso_Suave_Doble_Pu%C3%B1o_de_Le%C3%B3n Ten kus zeme co na me vyhodil se rozletel na male kousky pri stretu s mou technikou. Nemel jsme v planu se snim parat.. Ten co lezel bez cakry me nezajimal uz nebyl zadnym nebezpecim. Dale sem se ritil na toho typka co po me hazel ten balvabn hliny ci co to bylo. "To si myslys ze me sejmes takovou srac*ou!!!! Nepodcenuj Hyuugy Smejde." Teda pokud neuhnul coz byla velice mala pravdepodobnost tak mel velky problem.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Jun 23, 2014 9:25 pm

Kývl jsem na Shiranuino zamítnutí. Tenhle přístup se mi líbil. Iwagakure zas jednou podcenila Ohnivou vůli. Smrtelná chyba, ze které se snad již mohla poučit.
Můj ochranný štít se ukázal jako zbytečný a já tedy všechny vrány zrušil, využil dýmu jako krytu a odskočil o tři metry dozadu. Rychle jsem složil pečetě a nadechl se. "Katon: Goukakyuu no Jutsu!"
Kannabi Kyo - Stránka 2 Tumblr_m1usi6NKyd1qdfdg1o2_500
Z mých úst vyletěla koule ohně, přímo na útočícího shinobiho. Samotného mě zajímalo, jestli tohle ustojí. Pro každý případ jsem si do ruky připravil kunai s výbušným lístkem a připravil se do obranného postoje taijutsu. Ne, že bych zrovna v tomhle aspektu exceloval.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 23, 2014 9:50 pm

To co se mi právě stalo jsem s největší pravděpodobností čekala, že na mě zaútočí. Proto jsem využila své Kawarimi no Jutsu abych se vyhnula. Tím, že si mě pak nevšímali z důvodu mé smrti tak jsem na ně mohla kdykoliv zaútočit. Počkala jsem však než je Hikaru a Katashi ke mě dostanou blíž. Vyčkávala jsem v křoví a přichystala si ruce. Chtěla jsem je vyřídit jedním chvatem.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Mon Jun 23, 2014 10:05 pm

Jeden z shinobi, který bojoval zrovna proti Hikarovi měl namále. Musel se ubránit jeho silnému útoku a tak zvolil moudře lstivou techniku, která Hikarovi způsobí problémy. " Doton: Doryū Taiga" Pod jeho nohama se vytvořili znenadání proud tekutého bahna po kterém mohl jedině sjed a vedlo ho to až ke Katashimu. Shinobi pak přeskočil k jeho parťákovi, který se právě kryl před Katashiho katonem vytvořením kamenné stěny z půdy. Nechtěli se vzdát a chtěli získat mezitím nějaký čas na výslech.

Mezitím co se odehrával boj v lese tak v jeskyni se z omámené Fu snažili dostat informace. Fu byla odolná a nechtěla nic prozradit, avšak pomalu polevovala pod silným vlivem genjutsu. Potřebovala nutně záchranu jinak se shinobi z Iwagakure dozví o plánu Konohy a dalších informacích.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 23, 2014 10:17 pm

Cim dale vice me zacinaly stvat. Technika se zrusila. Zatim co jsem jel po bahne. sklopil jsem svou dlan k bahnu a vypustil Hakke Kūshō (prázdná dlaň) Kannabi Kyo - Stránka 2 Hakke-kuushou-o Smerem do zeme. coz me vymrstilo do vzduchu a ja po nich hodil kunai s vybusnym listkem. jelikoz jeden vytvarel stenu aby ochranil partaka tak kdo vi co udelal ten druhy kdyz uvidel letici kunai.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Jun 24, 2014 3:45 pm

Před mým útokem se ochránil stěnou ze země. Já jen sykl, kousl se do palce a uspořádal nové pečetě. Poté jsem dlaní praštil do země.
Kannabi Kyo - Stránka 2 Tumblr_lz4qclmQ3U1qe1mubo1_500
Když se vzniklý dým rozptýlil, ukázalo se jednak hejno vran, s přesným počtem vran 30 a také má "osobní" vrána, Chiyo. Té jsem ukázal na kamennou stěnu. Ona přikývla, vzlétla a z jejích křídel vyletělo několik peříček, které se ale hned po dopadu chovaly jako výbušné kunaie. Zkrátka a jednoduše, vybouchly.
Já se mezitím věnoval jiné technice. Znova jsem složil pečetě. "Karasu Bunshin no Jutsu!" Z vran v hejnu se staly dvě mé přesné kopie. Ty se rozeběhly na dvojici shinobi. Jeden zaútočil na toho, jenž se před tím chránil kamennou stěnou a druhý na jeho partnera.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Jun 24, 2014 5:57 pm

Katashi s Hikaruem mi dali dostatek času a rozptýlili je. Zatímco byli víc než zaneprázdněni jejich útoky já jsem se pustila do díla. Za jejich zády jsem se při jejich uhýbání objevila já. Byli u sebe což mi nahrávalo a já je chytila silně pod krkem čímž jsem je začala dusit do omdlení. Dávala jsem však pozor aby mě nezranili útoky mojich společníků. Pokud se to povedlo tak jsem se usmála na oba dva. " Zdar " řekla jsem jako bych se vrátila z dovolené.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Tue Jun 24, 2014 6:14 pm

Oba dva se prozatím drželi a kryli se navzájem, jenže při posledním úderu už nemohli ubránit svoji nynější pozici při které byli a museli uskočit zpět. Jenže než si toho co se za nimi skrývalo všimli, Shiranui oba chytla kolem krku a začali se oba dusit až nakonec odpadli. Na ženu měla celkem sílu v pažích, ale i tak shinobi bojovali udatně. Hikaru i Katashi bojovali bravurně proti nim a díky jejich rozptýlení se jejich odstranění povedlo. Teď však zbývaly dvě věci. Vypořádat se s dalšími shinobi u Fu a pak vyřídit samotného Jina, který chrání most.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Jun 24, 2014 7:28 pm

Kdyz Shiranui viridila ty dva byl koinec zatim.
"Shiranui Katashi. Ja jdu pro Fuu vy dva se postarejte o most. Je to moje chyba ze ji zajaly, takze to musim napravit." Rekl jsem a pomalu se vydal k mystu kde byl paralyzovany jeden ze Shinobi kteri nas napadly. Nakonec jsem jej chytl pod krk a pritlacil ke kmeni stromu. Vytahl Kunai a bodnul jsem jej do jeho stehna a pomalu snim pootaccel do stran s jedinou otazkou. "Kde je?!!!!" Muj pohled mu rikal jedine neodpovis zabiju te!. A vyckaval jestly se neco dozvim a dale pootacel s Kunaiem v jeho stehne. Ale daval jsem si zalezet abych nezasahl tepnu nebo neco vaznejsiho. To muselo bolet a hodne.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Wed Jun 25, 2014 9:47 am

Shiranui nám vydatně pomohla, což jsem kývnutím ocenil. Zrušil jsem oba klony a tak kolem mě lítalo oněch třicet vran a Chiyo se mi posadila na rameno. "Kde přesně je to tvoje chyba, Hikaru? Fuu počítala za a) s tím, že jí zachráníme a za b) rizika znala. Jak řekla Shiranui, je jednou z nás. Já s ní byl prakticky od začátku v týmu. Nenechám jí tam." Tady jsem zariskoval, protože jsem prakticky neuposlechl rozkazu nadřízeného. Ale hodlal jsem se řídit pokyny Shiranui.
Otočil jsem se tedy na Wakanu, která vedla ono hejno vran. "Určitě znáte čakru Fuu. Rozprostřete se po lese a snažte se jí najít. Jakmile ji najdete, vraťte se." Vrány udělaly jak jsem řekl, jen Chiyo mi zůstala na rameni. "Umí vycítit čakru." Poznamenal jsem ke svým spolubojovníkům.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Jun 25, 2014 11:21 am

Přišla jsem k ním blíž abych taky něco řekla. " Půjdeme všichni společně. Nepřítel je silný, bude potřeba nás všech abychom ho porazili. Nejvyšší prioritu teď jako velitelka týmu dávám k záchranně Fu. Je to definitivní a po misi si beru za její únos odpovědnost. Teď ji hlavně potřebujeme najít. Shinobi z Iwagakure jsou hrdí, tihle nám už nic neřeknou tak ho nech být. Bojovali dobře. " Jakmile jsem domluvila tak jsem položila ty dva shinobi k jednomu stromu a svázala je. Potom jsem přišla k tomu třetímu, kterého držel Hikaru. " Tohohle taky ať neuteče později. " Vzala jsem si ho a připoutala ho k ostatním. " Tak to by bylo. Teď najít Fu "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Wed Jun 25, 2014 11:28 am

Shiranui měla pravdu, opravdu nehodlal nic říct a stále mlčel se zamračeným výrazem i když ho Hikaru mučil. Bolelo ho to děsně, ale nepřinutilo ho to zradit svou vesnici. Taková byla hrdost Iwagakure no Sato. Byl připoután ke svým padlým kolegům, kteří byli v bezvědomí.
Mezitím v jeskyni výslech stále pokračoval, ale shinobi zpozorněli po výbuchu. Začali se proto připravovat na přepad.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Jun 25, 2014 11:32 am

Tohle nemelo cenu mel jsem chut jej zabit ale to bybyla ztrata casu. NAkonec jsem zacal patrat. Kannabi Kyo - Stránka 2 Olhando-com-o-byakugan-o "Mam vas!" Nic sem neresil a rovnou vyrazil kupredu. Nebyl cas cekat a zamiril k jeskini. a Cestou ve sve hlave vytvarel plan.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Wed Jun 25, 2014 11:38 am

Přikývl jsem na příkaz Shiranui. Měla pravdu a koneckonců, nevíme, co tam na nás bude čekat. Zahlédl jsem, že už se vrací mé vrány, když tu Hikaru vyrazil. "Počkej, potřebujeme..." Ale to už byl pryč. "Plán." Dořekl jsem a povzdechl si. Vyslechl jsem si hlášení Wakany a poté jí propustil, nicméně Chiyo jsem si stále nechal na rameni. "Dle mých vran a i podle směru Hikaruova útěku by měli být nějaké čakry v jeskyni v lese." Oznámil jsem Shiranui. "Mohu to tam zkusit v podobě vrány prozkoumat, ale zrovna v této oblasti se moc vrány nevyskytují." Navrhl jsem jeden z možných plánů a počkal na její instrukce. Samozřejmě jsem chtěl Fuu zachránit, ale bez plánu by to jen znamenalo se nechat zabít.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Jun 25, 2014 11:45 am

Hikaru vyrazil okamžitě, nestihla jsem mu ani nic dál říct. Otočila jsem se na Katashiho. " Na plán není čas. Udělám návnadu a jakmile zaútočí tak je odrazíte a já je zasáhnu když budou nekrytí dobře? " Navrhla jsem Katashimu a vyrazila jsem za Fu. Čekala jsem že on udělá to samé a bude mě následovat.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Jun 25, 2014 11:55 am

Dorazil jsemk jeskyni kde se skryvaly. A cvyly jsem premyslel jestly pockat na Shiranui a Katashiho. Byl jsem rychly. Mozna jsem se radi i mezi jednoho z nejrychlejsich Chuuninu ve vesnici. Nakonec jsem vyrazil do jeskyne a vzal to stropem. Cesou jsem videl dva shinobi kteri nestihli ani pipnout jelikoz presne mirene Kunaie do hrtany byla jista smrt. Nakonec jsem cekal v jedne male chodbicce nez se ti dva dostanou sem.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 2 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru