Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kannabi Kyo

+2
Bakuton no Jin
Hokori Mai
6 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jun 20, 2014 1:59 pm

First topic message reminder :

Kannabi Kyo
Kannabi Kyo - Stránka 5 480px-Kannabi_Bridge
Nepochybně se jedná o jednu z nejvýznaměnších pomátek v tomto světě, která se je schopna rovnat jak Hokageho monumentům, tak i sochám Hashiramy a Madary v Údolí konce. Jedná se právě o ten slavný most, který v minulosti měl zničit Minatův tým, a po jehož zničení se začalo říkat Kakashimu Sharingan no Kakashi. Tento most vždy využívala Iwagakure no Sato, a to kvůli jeho dobrém strategickém umístění. Nyní ho během trvající války opět obnovila, aby využívala jeho výhod. Skrze něj putují potraviny, zbraně a další věci na všechny fronty. Kdyby nebylo toho to mostu, transport těchto věcí by byl minimálně o týden delší, což by Iwagakure no Sato nijak nepomohlo, takže je most pravidelně hlídán, aby nedošlo k jeho zničení.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sun Jun 29, 2014 9:05 pm


Spôsob, akým Fu zabránila zásahu techniky, bol rozhodne elegantný. To isté sa však nedalo povedať o Shiranui. Vzhľadom na to, že som spomínaný kameň vystrelil, nie iba hodil, bolo naozaj obdivuhodné, že vôbec stihla včas vytvoriť pečate na jej techniku. To však nič nemení na tom, že hoci sa jej podarilo vodou zabrániť tomu, aby z výbuchu začali šľahať plamene, pri prvom kontakte s ňou tak či tak došlo k explózii, ktorej tlaková vlna z tak značnej blízkosti uštedrila konožanke nepekný úder. Hoci sa teda vyhla smrti, ba čo viac prekvapivo i omráčeniu, v súčasnosti bola v najhoršom stave z prítomných, keďže aj po stránke chakry, aj po stránke zranení už nemohla nazbierať viac síl na to, aby ma mohla v danej chvíli ohroziť.

Tse, nemôžem uveriť tomu, že je ich tak ťažké zabiť. Už som si myslel, že som sa konečne zbavil jedného, a odrazu stojí predo mnou. Ale na tom nezáleží... prišiel čas učiniť tomu prietrž! Nedopustím, aby znevažovali Iwagakure, zhrozil som sa nad opätovným príchodom Hikara a čo najskôr unikol zo spárov útokov jeho vyvolaní. Para v kombinácii s dymom mi narozdiel od nich znemožňovala vidieť, preto som uznal za vhodné, že bude najlepšie vrátiť sa zasa na most. Tak som napokon aj učinil a skutočne som vyskočil až na samotný vrchol.
Zdá sa, že čo si neurobím sám, to nedostanem. Nevadí... konečne sa dozviem, aký pach zanecháva spálené mäso Hyuugov, poprvýkrát za súboj som ukázal svoju sadistickú stránku.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jun 29, 2014 9:18 pm

Jakmile jsem uvidel co se stalo to me dozralo uplne. Zdrejmne prisel cas si konecne overit sve limity. Opet a znovu. Nehodlal jsem nic riskovat. "Kaito Akako ziskejte mi co nejvice casu muzete." Ti dva jen nechapave koukali po sobe ale nakonec to udelaly. Zacaly se priblizovat k Jinovi na dosah techniky. A zacaly po nem plivat fuutonove a suitonove koule ale kazdy zvlast techniky tentokrat nespojovaly. Jinovi muselo byt jasne ze se Hikaru na neco Chysta jelikoz neutocil ani nedelal nic krom toho ze pouze stal na jednom zvireti ktere vyvolal. Fuu mohla videt Byakuganem ze se snazim zkoncentrovat co nejvice cakry je mozne. Jinak receno Jin si mohl dat dohromady pouze to ze co se chysta nebude nejlepsi pro nej.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Sun Jun 29, 2014 10:30 pm


Zdalo sa, že jediná osoba, ktorej útokov som sa momentálne musel obávať, bol Hikaru, vrátane jeho privolaní. Ani ten na tom však po tom všetkom už nemohol byť práve najlepšie s chakrou. Bol som presvedčený o tom, že ak sa postarám o jeho zvieratá, doraziť jeho by už nemal byť nijak zvlášť veľký problém. Všetko nasvedčovalo k tomu, že sa blížime ku koncu.
Šetriť naďalej chakru nemá zmysel. Musím do toho dať všetko, zhodnotil som a uskočil mimo most, spoliehajúc sa na to, že ma summoni budú prenasledovať.

"Doton, Dochūbaku," vytvoril som jej názov a vrazil do zeme, spôsobiac tak, že pôda pod nohami začala praskať, vyformujúc predo mnou štít z porozbíjaných skál. Ten ma nielen ochránil pred technikou, ale spomínané deštrukčné následky sa naďalej prehlbovali, následkom čoho zem doslova vybuchovala  Musel som uznať, že Hikarove vyvolanie bolo vskutku akrobaticky zdatné, ale predsa len šlo o tulene. Ak im znemožním prístup a uštedrím im zásah, nezvládnu to ustáť. Na oboch sa vplyvom dotonu rútila kamenná smršť, sprevádzaná mohutnými otrasmi.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Jun 30, 2014 12:11 pm

Vedela som, že musím pomôcť Shiranui. Tá na tom nebola vôbec dobre, čo sa týka jej zranení a množstva chakry, ktorú som videla s pomocou Byakuganu.
A v boji proti Jinovi som stála za tak akurát veľký prd s týmito zraneniami. Pohľad som uprela na Hikara. Ten na tom bol dosť biedne. Všimla som si, že hromadí chakru, ale na čo presne, som nevedela určiť. Nechám to na tebe, zvládneš to. Ja zatiaľ idem pomôcť Shiranui. Prehovorila som smerom k nemu, na čo som sa otočila a ako najrýchlejšie som mohla, rozbehla sa k Shiranui. Netrvalo dlho, než som sa pri nej objavila a kľakla si k nej. Vytiahla som mastičku, ktorá bola vyrobená práve v mojom klane, určená na hojenie zranení. Možno to bude trochu štípať, ale vydrž. Rýchlo to prejde. Otvorila som ju, s rukami obalenými zelenou chakrou som si trochu nabrala a namastila jej popáleniny. Práve ten dotyk by ju mal štípať, ale vzhľadom k tomu, že som použila i Shosen, malo by to aj hneď prejsť. Shiranui si taktiež mohla všimnúť, že pri pár mojich dotykoch sa jej počet chakry rapídne zvyšoval. Dodala som jej svoju vlastnú chakru, využila som jej málo, tak som si to mohla dovoliť.
Teraz si trochu oddýchni. Dúfam, že to Hikaru zvládne. Zavrela som mastičku, strčila som si ju do taštičky. Pomaly som sa postavila a rozhliadla sa. Trochu som zanadávala, keď mojim telom opäť prebleskla bolesť, ale musela som to vydržať. Nestarala som sa o vlastné zranenia.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Jun 30, 2014 2:20 pm

Po mém využití Sanzengarasu jsem se i já zapojil do pozemního boje, ačkoli "jen" proti řádovým shinobi. Tento boj si na mně začínal vybírat daň. Jednak samozřejmě na čakře, ale i na zranění. Pár modřin jsem měl na rukou i na tváři. S tím, jak se boj prodlužoval jsem byl víc a víc unavený a mé reflexy se zpomalily. Věděl jsem, že to musíme rychle ukončit. Čím rychleji tím lépe.
Poté, co jsem vyčistil své nejbližší okolí jsem zkontroloval jak se vede zbytku. Shiranui-san byla zraněna, nicméně Fuu se o ní starala. Hikaru ale bojoval s Jinem a i když měl podporu svých Kuchiyose, rozhodl jsem se mu pomoci. Doběhl jsem tedy k němu a utřel si pot z čela.
Poté jsem namočil prst do kapky krve z jedné otevřené rány na předloktí a provedl Kuchiyose no Jutsu. Přede mnou se objevila Chiyo a Yatagarasu.
Kannabi Kyo - Stránka 5 Ikki___the_crow_by_geerdesings-d4w1pqf - Chiyo
Kannabi Kyo - Stránka 5 YatagarasuSMT - Yatagarasu

"Chiyo, zdrž Jina, Yatagarasu-san, hlídejte, nechci, aby nám něco vlítlo do zad." Chiyo otráveně zakrákala a vyletěla za Jinem, po kterém začala "vystřelovat" pera dostatečně ostrá na to, aby prořízla kmen stromu. Já s Yatagarasuem jsme zatím zůstali u Hikarua a utvořili kolem něj ochranný kruh.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Mon Jun 30, 2014 4:16 pm


Zem sa i naďalej otriasala a ja som do svojej dotonovej techniky dával čo najviac chakry, snažiac sa o zaručené zneškodnenie Hikarových vyvolaní. Nanešťastie ma však nenapadlo, že by som sa dočkal vzdušného útoku. Niet najmenších pochýb o tom, že to bol dobrý ťah.
Tse, nedokážu sa postarať ani o jedného! zahromžil som a rýchlo zvážil svoje možnosti. Nechcel som zbytočne prerušiť svoje ninjutsu, preto mi zostávalo využiť len voľnú ruku.

Nepodceňujte ma! Dokážem bojovať a útočiť naraz jak na zemných, tak i na vzdušných nepriateľov! pomyslel som si a zatiaľ čo moja predchádzajúca technika i naďalej pokračovala v páchaní škôd a ohrozovaní tuleňov, do svojej práve nepoužívanej dlane som si nabral za hrsť kamienkov. Tie sa vďaka technike Raikan Fūin okamžite stali mojimi výbušninami. Bez váhania som ich vrhol smerom, odkiaľ sa na mňa rútili pierka, spôsobiac tak pri prvom kontakte s nimi niekoľko explózií, ktorých sila väčšinu z nich zastavila a zvyšné odklonila tak, aby som z toho vyviazol bez úhony. Aby toho ale nebolo málo, mnohé z nich sa dostali až  k Chiyo. S trochou šťastia sa mi podarí dotonom poraziť tulene a zároveň bakutonom vtákov. Vzhľadom na to, že oblasť pod mostom bola stále zakrytá dymovou clonou, som nemal možnosť všimnúť si, o čo sa pokúša Fu, a aj keby som to postrehol, moje ciele boli v súčasnosti inde. Chcel som sa zbaviť privolaní a Hyuugu.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 30, 2014 7:23 pm

Kaito aAkako dale vystrelovaly sve lelementarni koule. Cimz njsme byly dost daleko od vybuchu. Mel jsem nashromazdeny dostatek cakry na to abych mohl konecne pouzit tu techniku. Nebyl jsem si jisty jestli ji udrzim dostatecne daleko a jestly bude mit nejaky efekt ale byla to zdrejme jedina moznost jak to zjistit. A taky mozna jedna z mala sanci kterou jsem mel na preziti. Byl risk pouzit nevyzkousenou techniku ale rozhodl jsme se tak. Seskocil jsem z Kaita dolu za nej. abych mu neublizil.
Pak ssem se podival na Katashiho a rek. "Dekuji Katashi ale ted se stahnete. Vyskoc na Jesdnoho znich a oni te odnesou do bezpeci. Nevim co ma technika muze zpusobit. Takze se stahnete. Kaito Akako vy taky. neni duvod abyjste tak riskovaly zivoty."
Kaito i Akako chteli neco naitnou ale nemely sanci muj pohled jim rekl jasne. Jdete! Ruce jsem uvolnil a kolem meho tela se vypustila dost velka masa cakry ktera se okamzite zmenila svuj tvar na Tvar draka. "Miyabiryu no Yoroi -Aoi ( Brnění Nobl draka- Modra)"
Krikl jsem ale to mohl slyset jen Katashi diky vybuchum. Jedine Fuu mohla videt ze ma cakra rotuje kolem meho tela Podobne jako u Kaitenu jen stim rozdilem ze ja jsem se netocil. Kolem celeho meho dela byla cakra ve tvaru draka ktera pro normalni oko vypadala jako by byla stala a ani se nehla. Kartashi si ovsem mohl taky vsimnout toho ze pod mymy kroky se Delaji diry jako bych do ni prastil Juukenem nebo necim podobnym. Pote jsem se rozbehl K Jinovy ktery diky kouri mohl videt jenom obrys riticiho se draka jeho snerem. Pouze posdeji si mohl vsimnout ze jsem to ja ale az kdyz jsem byl hodne blyzko. Jelikoz Diky Byakuganu jsem byl stale schopen uhybat tesne tak aby me nic nezasahlo.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Jun 30, 2014 8:06 pm

Rychle jsem odvolal Chiyo, než k ní stihly dolétnout výbušniny. Na Hikarův pokyn jsem jen přikývl a s Yatagarasuem v zádech jsem rychle začal běžet pryč. Raději jsem se neohlížel, ale i tak jsem viděl, kterak se pod Hikaruem objevovali díry, ne nepodobné dírám po Juukenu. To mě nicméně přinutilo zrychlit.
Zastavil jsem se až u Fuu a u Shiranui. Fuu také měla pár zranění, ale díky Bohu žila. Teď jsem jen doufal, že se Hikarovi ta technika povede.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Mon Jun 30, 2014 8:21 pm


Katashi urobil dobré rozhodnutie. Ako náhle sa výbušniny priblížili k Chiyo, bolo rozumné stiahnuť ju dozadu. To mi však na druhej strane dalo dosť času na to, aby som sa konečne postaral o Hikarove vyvolania. Ak som chcel využiť príležitosť, lepšia chvíľa na to už nebude.
Tentokrát je to váš koniec! tesne predtým, ako som ich však bol schopný svojimi podzemnými výbuchmi obkľúčiť, ich Hyuuga odvolal. To mi na jednu stranu celú túto situáciu uľahčilo, no na druhú ma to mierne vytočilo. Dúfal som, že sa mi už konečne podarí aspoň niekoho odpáliť. Svoju frustráciu som sa však rozhodol presmerovať priamo na konožanov.

"Nuž teda dobre. Pre tentokrát predjedlo vynecháme. Nadišiel čas na hlavný chod," prehovoril som namyslene, ale potom, ako sa na mňa vyrútil akýsi chakrový drak, môj nepatrný úsmev veľmi rýchlo zmizol. Spočiatku som si myslel, že sa jedná o akúsi diaľkovú techniku. Následne som si však všimol, že je to len chakra, ktorou sa Hikaru obalil.
Čo to má znamenať? Myslíš si snáď, že mi to zabráni, aby som- nestihol som ani ukončiť myšlienku a už som sa bol nútený všemožnými spôsobmi vyhýbať a brániť. Každý jeden zásah, ktorý mi navyše Hikaru uštedril, zanechával na mojom brnení čoraz väčšie a väčšie praskliny.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 30, 2014 8:51 pm

Jin Byl prekvapeny a to dost. Coz me celkem pobavilo a taky potesilo. Na jeho slova  sem musel reagovat.  "Mel by jsi vedet ze kazdy clovek je zvlastni a ma zvlastni techniky nebo odlisne silne a slabe stranky. Ale  nikdy se neoplaci podcenovat. A uz vubec ne nikoho z klanu Hyuuga! a uz vubec me.!!!!"  Rekl jsem a zasypaval jej udery. Bylo videt ze   nedokaze  uplne drzet krok i kdyz se mu darilo vykryvat utoky kolik toho jeohop brneni mohlo vydrzet]. Byla otazka. Chvili jsem snim  bojoval ale nahle na nej vypustil.  Hakke Hasangeki (drtič hor) Kannabi Kyo - Stránka 5 Hakke-hasangeki-o  Jedna ze nepredvidatelnych technik  teda pokud nedokazal videt cakru. coz umeluy jen tri Dojotsu. i kdy by jej technika zasahla mirne  by mel odletet par metru daleko. a Jeho brneni by melo byt znacne poskozen.(Viz presne co je na Gifu sem udelal ja.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Mon Jun 30, 2014 9:22 pm


Hikarove útoky boli úspešné. To najhoršie na tom ale bolo, že som naňho kvôli neustále rotujúcej chakre nemohol zanechať svoju vlastnú v podobe pečate. To však nebolo všetko.
To nemôže byť pravda! Tá technika je horšia, než to na prvý pohľad vyzerá! Nielenže nemôžem použiť Raikan Fūin, ale ani Jiraiken, pretože by s najvyššou pravdepodobnosťou odklonila výbuch smerom na mňa! Ale to nič nemení na tom... i napriek tomu, že som možno nepôsobil práve najinteligentnejšie, dokázal som taktizovať. Celá tá vec s taijutsu súbojom bol len spôsob, ako dookola pomaly porozmiestňovať pečate. Samozrejme, že by si to Hikarov byakugan všimol, ale ani tak nemohol v tej rýchlosti predpokladať, o čo presne mi ide.

Fakt, že sa niečo deje, si Hikaru mal možnosť uvedomiť až vo chvíli, kedy ma od seba odsotil drvičom hôr. To malo za následok, že som skutočne doletel až k najbližšej skale, ba čo viac, poprvýkrát sa na mojom brnení objavili aj väčšie diery. Ani to ma ale neodradzovalo. Každá vec, ktorá sa totiž práve okolo Hyuugu nachádzala a ktorej som sa dotkol, zanechala jeho očami viditeľnú chakrovú stopu. Bol nimi obkľúčený. Následne mi už stačila jediná pečať a celá oblasť pred mostom explodovala. Ani s ochranou od jeho techniky nebolo kam odkloniť výbuch.
"Mýliš sa... to ty by si mal vedieť, že ja nikoho nepodceňujem... vy sa preceňujete! Nedopustím, aby sa naničhodníci z Konohy stavali na rovnakú úroveň s nami... tie časy už dávno pominuli! Iwagakure stojí nad všetkými ostatnými ninja národmi! Nadišiel čas, aby vaše "lístie" spráchnivelo a jeho pozostatky pohltila naša "zem"!"
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 30, 2014 9:42 pm

Co jsaem videl me malem  porazilo ve chvili kdy Jin  udelal pecet ja jsem udelal svou na Shunshin no jutsu Coz me dostalo  z ohniska ale ne z cele oblasti vybuchu. Vybuch me odpail primo na  Jina rozpalcnuteho na skale. A pokud se tomu nevyhl tak jeho brneni utrpelo dalsi poskozeni.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Mon Jun 30, 2014 10:00 pm


Moja snaha o Hikarove zabitie sa nestretla s úspechom. S tým som ale ani ja sám nepočítal. Nečakal som však ani to, že to využije na to, aby ma napadol. Namiesto toho, aby som sa vyhýbal, som však v duchu pomerne hlboko zakoreneného nacionalizmu zariskoval, aby som mu dokázal našu nadradenosť. Bol som zjavne ochotný zájsť skutočne akokoľvek ďaleko.

"Konečne ucítim vôňu spáleného lístia!"
zaradoval som sa a zámerne sa nechal zasiahnuť. Moje brnenie už po tom všetkom naozaj nemohlo vydržať, ale na tom nezáležalo. Ako náhle mi dal svoju ranu, pevne som ho zovrel za obe ruky a využil posledné kúsky Iwa no Yoroi na to, aby ma celá táto akcia nezabila..
Je pravda, že za normálnych okolností by jeho chakra odvrátila výbuch naspäť na mňa... ale z takejto blízkosti, keď sme navyše istení výbuchom spredu a skalou spoza mňa, je to jedno! Kaboom! nie je snáď ani nutné dodávať, čo sa stalo. Hikaru pocítil ostrú bolesť v oboch svojich rukách...
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 30, 2014 10:23 pm

Tohle sem necekal to co udelal bylo horsi nez bych predpokladal. Me ruce utrpely vazna zraneni ktere ani brneni nevydrzelo. Me ruce byly naprosto nevyuzitelne ale diky brneni jsem jeste sale mel. Drive nez i posledni cast brneni zmizela z me hlavy jsem mu dal z poslenich sil Hlavicku.Kannabi Kyo - Stránka 5 Fight-2-o Ktera byla fakt silna. Ta bolest byla silena i diky tomu brneni a popaleninam po celnem tele jsem ondlel. od bolesti.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Mon Jun 30, 2014 10:53 pm


Moja arogancia sa mi práve vypomstila. Je pravda, že som sa zámerne zameral na ruky namiesto toho, aby som šiel po krku, pretože to bolo menej predvídateľné a jednoduchšie na uskutočnenie, ale to nebol tak úplne jediný dôvod. Hikarove nervy boli značne poškodené, bez operácie od zdatného medika svoje ruky už nebude schopný používať ako predtým. Presne to som chcel dosiahnuť. Skúsenosť, ktorou si Hyuuga práve prešiel, ho mala naučiť, že s Iwagakure sa nie je radno zahrávať. To však nemení nič na tom, že po jeho finálnej hlavičke som rozbil dokonca aj skalu za mnou a bezvládne sa odkotúľal až k nohám známej osoby, ktorá mi prepožičala brnenie. Shinobi, ktorí predtým utekali zmyť zo seba olej, sa už totiž vrátili.

"Naznačil som ti, že to nie je práve najlepší nápad."
"Nie... pomohol si mi dosť... to ja som zlyhal. Je mi to ľúto, nechal som sa uniesť. Mal som zariskovať ešte viac a zaútočiť na hlavu..." ospravedlňoval som sa nepriamo zo zeme Datsuchimu. Je fakt, že som na sebe predtým mal jeho ochrannú dotonovú vrstvu, ale Hikarove rany bolo cítiť aj cez ňu. V kombinácii s jeho záverečnou hlavičkou mi to teda skutočne dosť ublížilo.
"O čom to hovoríš? Hyuuga je dole. Zdá sa, že neuniesol tú bolesť. Kunoichi so suitonom si zjavne dosť zavaril i bez nás a so zvyškom... s tým sa dokážeme bez problémov vysporiadať i sami," upokojil ma Datsuchi a prevzal velenie nad ostatnými shinobi z Iwy. To, čo som začal, sa v tejto chvíli očividne chystal osobne ukončiť.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Jul 01, 2014 12:08 pm

Pohľad som presunula späť k Shiranui. Mala by byť už v poriadku, bolesť by ju mala trápiť minimálne. Popáleniny tam stále boli, obávala som sa len jediného - že sa jej to zapáli. Dúfala som ale, že sa nič také nestane.
S Byakuganom som opäť začala pozorovať okolie, zastavila som sa na Hikaruovi, ktorý použil nejakú super čuper dupr mega techniku, až som sa naň dívala s otvorenými ústami. Ani zďaleka som netušila, že ovláda niečo také. Spočiatku to vyzeralo dobre, myslela som si, že Jina porazí, ale mýlila som sa. Hikaru skončil strašne. Neváhala som a rozbehla sa priamo k nemu, preskakujúc oheň, ktorý neuhasil a zastavila sa prudko pri ňom. Okamžite som si k nemu kľakla. Pre satana. Zamrmlala som celá šokovaná. Priložila som mu ruky obklopené zelenou chakrou na miesta zranenia. Mohla som tam maximálne zastaviť krvácanie. Nič iné som preňho nemohla urobiť. Sťažka som prehĺtla. Obávala som sa toho, že svoje ruky už nebude môcť používať, pokiaľ sa urýchlene nevrátime späť do Konohy. Jediný medik som tu bola ja, aj to som ovládala len základ zo Shosenu a s niečím takým som si nevedela poradiť. Sakra. Otočila som sa na Shiranui, s prosbou v očiach. Musela to ukončiť, čím skôr, tým lepšie.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Jul 01, 2014 12:23 pm

Konečně jsem se mohla víc hýbat když mi vyléčila Fuu mé zranění. Byli jsme všichni na tom tak trochu bídně. Hikaru to taky pořádně schytal a byl na tom zdá se nejhůř. Potřebovali jsme aby tato mise skončila ihned. Hikaru potřeboval hned převést do nemocnice. Neviděla jsem proto jinou možnost a riskla tu techniku. Dokončím ji přímo na bitevním poli i když jsem to původně neplánovala. Aktivovala jsem techniku Yamata no Jutsu a začala se měnit na obří hydru. Z mého těla vycházeli obří hadi, kteří se zvětšovali až z mého původního těla nezbylo nic. Objevila se obrovská hydra před vojskem Iwagakure no Sato. Doufala jsem, že se mi to tentokrát podaří udržet. Tentokrát je to jinačí než tenkrát.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Jul 01, 2014 12:40 pm

I přes Hikarovu zjevně velmi silnou techniku se mu nepodařilo Jina porazit. Sykl jsem a spolu Fuu vyběhl k němu. Stačil pohled na něj a následně na Fuu, abych věděl, že to s ním nedopadne dobře. Podíval jsem se na Shiranui a chvíli ji šokovaně pozoroval. Technika vypadala velmi silně, ale těžko říct, co si brala z těla Shiranui. Nicméně, pokud něco mohlo tento boj ukončit v náš prospěch, byla to tato technika. A já se rozhodl raději nezasahovat. Musel jsem si šetřit to něco čakry, co mi ještě zbylo, kdyby byla potřeba.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Tue Jul 01, 2014 1:00 pm


Pri pohľade na to, ako bola Shiranui i po tom všetkom schopná dostať zo seba takúto ohromnú techniku, som si o nej upravil názor. Zdá sa, že skutočne má právo nazývať sa jouninkou. To, čo ma ale v tejto chvíli prekvapilo najviac, bola reakcia Datsuchiho.
"Fíha, no to ma pos*r. Cool," prehovoril s úsmevom na tvári.
"Cool?! To myslíš vážne?! Ak nás tá vec napadne, behom chvíľky zmätie celý most aj s našimi ľuďmi! Na tom nie je nič cool! Potrebujeme okamžite vymyslieť nejakú stratégiu, inak-"
"Ja viem, ja viem. Odpočiň si. Odteraz nechaj velenie na mňa," prerušil ma Datsuchi a okamžite začal vydávať rozkazy.

"Yosh, teraz ma dobre počúvajte! Konožania, pred ktorými stojíme, sami konkurovali Iwagakurským jednotkám a výrazne obmedzili naše počty... ale zaplatili za to daň! To, čo práve vidíte pred vami, sa môže zdať ako majestátna ukážka ich dominancie, ale je to presne naopak! Je to iba ich posledný výkrik do tmy! Víťazstvo nám klope na dvere, dokážeme to!" pozdvihol môj kolega svojimi slovami morálku zvyšných piatich ninjov, ktorí okamžite potom využili zbytok ostávajúcej chakry na vytvorenie finálneho ninjutsu. Bol to obzvlášť obrovský Iwa no Gōremu. Ihneď potom som sa aj s Datsuchim z posledných síl presunul na jeho rameno a prevzali sme nad ním kontrolu. Bude to vskutku veľkolepé zavŕšenie súboja titanov.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Jul 01, 2014 1:15 pm

Hydra se konečně celá sformovala a byla připravená i k útoku. Avšak jedna hlava hydry se chovala podivně. Otevřela ústa jak nejvíc to šlo a z jejich úst něco lezlo ven. Byla to Shiranui, ovšem ne tak jak původně. Neměla na sobě vůbec nic, zřejmě to byl vedlejší účinek techniky. Tohle se ji předtím nestalo tak byla trochu překvapená až se z toho začala červenat. Přesto neztratila na ostražitosti a hydru kontrolovala. Nepřítel mezitím vytvořil na pohled velmi silného golema, kterého musela porazit. Bude to celkem tuhž boj. Hydra vs Golem. Shiranui tohle musela zvládnout jinak je s nimi ámen. Všechny hlavy hydry se pořád pohybovaly a nebylo jisté kdy zaútočí.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Jul 01, 2014 2:29 pm

Když už to skoro vypadalo, že máme vyhráno, Iwa použila další trik. Chvíli jsem s otevřenými ústy pozoroval golema, když z jedné z hlav hydry vylezla jistá osoba, která způsobila, že se mi téměř vykloubila čelist. Rychle jsem odvrátil zrak a pevně doufal, že Fuu se starala o Hikarua dost na to, aby si mě nevšimla. Byl jsem víceméně připraven postarat se o případně shinobi z Iwy, kteří by na nás chtěli zaútočit, nicméně spoléhal jsem na to, že Shiranuina hydra odvede jejich pozornost.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Tue Jul 01, 2014 2:42 pm


Pohľad, ktorý sa tejto chvíli všetkým prítomným naskytol, otriasol srdcom nejedného muža.
"Čo to má byť?!" neubránil som sa dokonca ani ja nepatrnému pramienku krvi z nosa a začervenaniu. Pre moju serióznu povahu som sa však pomerne rýchlo spamätal.
"Heh... už je mi to jasné... takže toto bol pravý zámer tvojej techniky! Zaútočiť na city bojujúcich chlapov, ktorí pre vojnu už nejaký čas nemali možnosť nájsť potešenie zo ženskej nahoty... ale budem ťa musieť sklamať! My, shinobi z Iwagakure, nie sme natoľko slabí, aby sme podľahli vábeniu veľkého poprsia! Nemám pravdu, Datsuchi?!"

Márne som sa snažil nájsť oporu vo svojom kolegovi. Ten totiž podľahol už dávno, pričom od vzrušenia stratil rovnováhu a spadol z golema. Nebyť toho, že mu zvyšok zmiernil dopad, s najvyššou pravdepodobnosťou by to neprežil. Vďaka zákroku zo strany ostatných však skončil len omráčený. To ale nič nemenilo na tom, že som bol nútený pomocou svojej doton podstaty prevziať kontrolu nad golemom osobne. Celá táto situácia ma ale aj napriek tomu výrazným spôsobom psychicky ranila.

A to som si konečne začínal myslieť, že by z teba bol naozaj dobrý vodca... stratil som v teba všetku dôveru!!! zhodnotil som s nepopierateľnou dávkou sklamania vo svojej mysli.
"Hej, nahá hadia žena! Nerád to priznávam, ale toto nebola práve najlepšia ukážka nášho odhodlania... no predsa ťa varujem! Zapíš si za kozy, že ak sa okamžite nevzdáš, skončí to smrťou vás všetkých! Čím väčší cieľ, tým jednoduchšie ho je označiť," neblafoval som. Je pravda, že som bol pomerne dosť zranený, ale chakry som mal ešte dosť. Svojho golema som preto presunul pred most s úmyslom zabrániť jej, aby sa k nemu dostala. Vytvoril som tak niečo ako živý štít, ktorý som za žiadnu cenu nemienil nechať padnúť.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Jul 01, 2014 2:58 pm

  " To jsem neměla vůbec v plánu. " Řekla tichým hláskem pro ostatní. Pro ně to z té dálky šlo slyšet jako tichý hlas. Pak jsem se podívala na svého zbývajícího protivníka a dala povel hydře. Hydra se začala hýbat směrem k golemovi, který chránil most. Nezaútočila však všema hlavama naráz aby je Jin nemohl odpálit. Dvě hlavy mu zamířili na ruce s úmyslem mu je vytrhnout přičemž další hlavy se připravovali k útoku.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Bakuton no Jin Tue Jul 01, 2014 3:13 pm


Niet pochýb o tom, že sa slová Shinarui k mojim ušiam nedostali. Konečne som bol schopný aspoň trochu sa rozptýliť. Nadišiel čas na veľké finále. Moju poslednú taktiku, ktorá sa zdala byť prakticky nepriestrelná. Ultimátna kombinácia našich vzájomných techník.
Je nemožné, aby som dokázal prostredníctvom doton techniky používať Jiraiken... ale o to mi od začiatku nešlo. Ak je niečo, čo môžem úspešne využiť, je to zasa raz Raikan Fūin...

Môj nápad bol skutočne dobrý. Nechal som golema, aby hydre svoje ruky ochotne ponúkol. Vo chvíli, kedy sa ich však jej hlavy dotkli, obe okamžite explodovali. Ak bol niekto, kto si mohol uvedomiť, ako to robím, bola to práve Fu, ktorá so svojim byakuganom spozorovala niečo, čo si ostatní zjavne nemali ako všimnúť. Boli to pečate, ktoré som s použitím svojej ostávajúcej chakry porozmiestňoval po vlastnom golemovi. Ten sa tak stal mínovým poľom. Útočiť s ním by bolo riskantné, ale využiť ho ako štít? To je iná vec. Ak na mňa hlavy hydry zaútočia, vybuchnú. Ak mi dovolia, aby som sa ich dotkol, vybuchnú tak či tak. Bol som prakticky absolútne nedotknuteľný.
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Jul 01, 2014 4:08 pm

Když se mi konečně podařilo toho golema chytit tak se stalo to čeho jsem se nejvíc bála. Hlavy explodovaly a já přišla o dvě ze svých 8 hadích hlav. Přemýšlela jsem nad tím jak bych ho mohla porazit když mě může kdykoliv odpálit. Mohla bych zkusit sebevražedný útok a využít jeho váhu proti němu abych zničila most, jenže to by mě stálo život. Musela bych přijít s plánem, který mi zaručí přežití. Hydra začala být trochu nervózní, sále syčela a vypadala nebezpečně. Hydra se začala připravovat a rychlý start kterým zaútočí na golema. Bylo to kdo z koho. Já se pro jistotu musel schovat a proto jsem povyskočila a přímo do krku. Sklouzla jsem se celým jejím tělem jak na tobogánu až úplně naspod. Hydra mezitím vší rychlostí mířila na golema do kterého i narazila vší silou aby ho povalila na most. Sice to byla sebevražda, ale třeba mu to vážně ublíží nebo ho ten náraz dokonce zničí i s mostem na který bude padat. To jsem však neviděla když jsem byla v těle hydry.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kannabi Kyo - Stránka 5 Empty Re: Kannabi Kyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru