Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeskynní komplex

+2
Hakuei
Hine Kureta
6 posters

Strana 2 z 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Mon Jul 14, 2014 8:00 pm

First topic message reminder :

Toto místo se nachází kdesi mimo Kirigakure a přesto dostatečně blízko. Vstup na vlastní nebezpečí. V blízkosti jeskynního komplexu neustále stráží jeden senzibil a čtyři Anbu. Vchod do jeskyně a celý její povrch je ozdoben pavučinou, která neslouží k dekorativním účelům, ale okamžitě informuje Hineho, obří pavoučici Amandu a dalších 50 - 100 tisíc nas***ých osminohých zvířátek, že dorazila svačinka.

Napřed vás čeká dlouhá cesta klikatou chodbičkou, jejíž stěny ani pod množstvím drobných tělíček nelze spatřit. Poté vás už jenom pár schodů dělí od srdce Hineho laboratoře.

Laboratoř:

Odtud vedou odbočky například do skladu, obývací místnosti a v neposlední řadě trochu zašlého archivu.

Knihovna:

Kdo bude mít odvahu, dostane se až do oddělení cel, oddělených výzkumů a podobných zařízení.

Pohovka:

Ale nevítaný host tam už zůstane do konce věků.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down


Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Sun Aug 31, 2014 4:29 pm

Kupředu. Zavelel jsem v duchu svému osminohému vojsku. Michiko i její společník si nemohli nevšimnout, že mé drahé potvory na ně skáčou ze všech možných úhlů. Dokonce se pár rozkošných tvorečků začalo spouštět z korun stromů. Nepochyboval jsem o tom, že si Michiko dokáže poradit. Ale co ten její koumák?

Já tu mám však evidentně návštěvu a pro změnu přátelskou. Poskládal jsem pečetě a v mžiku zde byl šílený vědátor Hine dvakrát. Tolik úžasnosti na jednom místě, já vím, jste okouzleni. Jeden z nás zůstal vepředu, nepřátelům poměrně na očích. Z úst začal vytahovat jakousi podivnost. Hrál si nejspíš na polykače mečů, jenže obráceně. Druhý Hine se připletl ke Kashikemu a uznale mu poplácal po ramenou.
"Nevěřil bych, že ten hnusný kostěný obličej zase rád uvidím." věnoval jsem mu šílený úsměv. Možná jsem se tak narodil, možná je to alkohol.
"Jsou dva. Tu holku chci živou. Dokáže přebrat vlastnosti jakéhokoliv materiálu, kterého se dotkne. Včetně mé pavučiny a lávy." stručně jsem jej obeznámil se situací, aby věděl, do čeho leze. Nerad bych, aby si ta malá bestie začala vytahovat kosti ze zadku. Doslova.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 31, 2014 5:42 pm

Najednou se Hine objeví vedle mě. Taky tě rád vidím, prý tu máš nějaké trable. Dobře, holku nechám tobě... co víš o tom druhém? optám se rychle a pomocí Sharinganu se snažím sledovat dění dole, i když je to na pendrek s tou mlhou. Neslyšně vytasím meč z pochvy a do druhé ruky vezmu pukléř.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Sun Aug 31, 2014 6:15 pm

"Vůbec nic kromě toho, že ta holka ho má sakra na háku. Nic víc kromě naprosté podřízenosti nepředvedl. V Hakuei se to halt magorama hemží." ušklíbl jsem se.
"Mimochodem, jsou přesně tam. Teď je to zhruba dvacet metrů." ukázal jsem kamsi za druhého Hineho. Zdálo se, že díky pavučinám jsem si s mlhou těžkou hlavu nedělal.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 31, 2014 6:21 pm

Chvilku přemýšlím nad tím co mi řekl. Okey, to zní dobře. Můžem ho na to dostat, jestli je to takovej submisiv, bude se jí snažit za každou cenu bránit. Holku teda nechám na tobě a až se na tebe zaměří ten druhý, zkusím ho dostat na první dobrou. Jen nevim jak s tou mlhou, vidím tu úplný kulový.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Sun Aug 31, 2014 7:07 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Je pravda, že mi môj ochranca doposiaľ viacmenej všetko toleroval, ale v súčasnosti to už bolo až príliš vážne na to, aby v tom mohol i naďalej pokračovať. Rozhodol sa preto utvoriť základnú pečať na hromadenie chakry, skoro ako keby sa pokúšal vyslať akýsi signál. Ťažko povedať, aký presne bol jeho zámer, ale pravdou je, že sa nejednalo o snahu bojovať.

Zatiaľ čo sa zdanlivo len všemožne snažil vyhýbať pavúkom, pokúsil sa okrem iného o spojenie s neznámou osobou.
Ozvite sa, Akira-san! Toto je vážne! Prosím, prosím...!
Je ti dúfam jasné, že zbytočne plytváš mojou chakrou. Čo chceš? Aký je problém? ozval sa po chvíli v jeho hlave chlapčenský hlas, ktorý chcel tak zúfalo počuť. Ja som si medzitým začínala uvedomovať, že vo svojej súčasnej podobe veľa nezmôžem. Zmohla by som, ak by som Hineho plánovala zabiť, ale takto sa k nemu nemôžem ani len priblížiť bez toho, aby som riskovala jeho smrť.

Používať za takýchto okolností lávu je fakt nezmysel. Musím zvoliť niečo,
čo sa ovláda jednoduchšie a zároveň mi to ponechá všetky potrebné terajšie výhody,
zamyslela som sa, keď som mala možnosť neďaleko od seba zahliadnuť Hineho klon. Pravda, pavučina by sa mi hodila, ale niet pochýb o tom, že by ju niekto ako on nemal problém negovať. Tá najjednoduchšia možnosť sa však niekedy zdá byť tou najsprávnejšou. Láva, ktorá pokrývala moje telo, zmizla, ale ešte nebolo zreteľné, vlastnosti akého materiálu som si zvolila tentokrát. Nečakala som na výsledok Hineho techniky a rovno sa mu vrhla naproti.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Sun Aug 31, 2014 7:26 pm

Zatímco doprovod Michiko spustil doslova tanec svatého Víta mezi dotěrnými pavouky, ona si s nimi hlavu příliš nelámala. Vrhla se kupředu jak smyslů zbavená. Můj klon stál nějakou dobu jako opařený, lehce natočený z boku. Z obličeje takového typu lze ovšem vyčíst emoce jen velmi těžko. Opravdu jsem zažíval nepříjemný šok z faktu, že mě běží zmlátit malá holka?

Když se Michiko v plné rychlosti přiřítila, v očích strašnou odvetu, jednoduše jsem zhoupnul svou zbraň směrem kupředu. Teprve teď si mohla všimnout, že jsem nevytvořil žádný meč, ale dlouhé kopí. Pro větší stabilitu jsem jej chytil i druhou rukou a vykročil Michiko naproti.

Já originál, jsem si užíval siestu ve větvích a zvažoval všechny možnosti. Že se Michiko bojí lávu použít, z toho jsem ji jaksi nepodezříval.
"Ten mamlas něco nacvičuje. Hodně štěstí." konstatoval jsem suše a řada pavouků si to namířila přímo k němu. Dávali tak Kashikemu jasně najevo, kde se nachází.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 31, 2014 7:35 pm

https://www.youtube.com/watch?v=eOGkZsuFILU

Přikývnu na Hineho a vydám se naprosto neslyšně za pavouky. Koruny stromů se tu dobře překrývají a já mám tak celkem pohodlnou cestu, kterou mi navíc ukazují pavouci. Dorazím až nad toho druhého muže a chvilku si ho prohlížím. Můj úkol byl jasný, dostat ho na první dobrou, tím spíš jestli se snažil s někým spojit. Namířím čepel svého meče a pustím do ní svou chakru. Zbraň jakoby ožila a hrot vyrazil přímo nepříteli zezadu do krku s cílem přetnout míšní kanál. Já skočím hned potom, abych si toho šmejda pojistil, kdyby se náhodou první rána nepovedla. Na zdraví!
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Sun Aug 31, 2014 8:14 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Zatiaľ čo som sa ja pokúšala dostať k Hineho klonu, môj údajný ochranca predal informácie ďalej a vypočul si pokyny.
...je mi ľúto, ale Hakuei nerozdáva rozkazy, rovnako ako ani zákazy. Michiko je v tomto súboji sama za seba, nie za nás. Ak si myslíš, že ju bude najlepšie opustiť, pokojne tak učiň.
To predsa nemôžete myslieť vážne! Naozaj je to to jediné, čo mi na to poviete?! ohradil sa vo svojej mysli márne.

Obávam sa, že áno. Aby náš rozhovor ale nebol úplne zbytočný, dám ti malú radu. Teraz, keď som na teba napojený, funguješ tak trochu ako môj vysielač... preto ti môžem povedať jedno... niekto sa ťa práve pokúša zabiť. Pekný zvyšok dňa, tak zneli posledné slová neznámej osoby, s ktorou môj ochranca hovoril. Len vďaka tomu dokázal napriek hmle inštinktívne uskočiť a zachrániť sa pred istou smrťou, ale to sa po ňom už pravdepodobne vrhol Kashike osobne. Bude z toho napokon nebodaj súboj na taijutsu?

Nemala som čas venovať pozornosť spoločníkovi. Sama som bola postavená do situácie, kedy som nemala na výber. Musela som na Hineho byť vskutku tvrdá, a to v pravom slova zmysle. Brala som to naozaj vážne.
"Dōka, Ganseki Sensha," vyslovila som názov techniky a odhalila, vlastnosti akého materiálu som na seba vzala. Bol to kameň. Aby som ale o to viac zvýšila jeho prieraznosť, tesne pred Hineho klonom som sa roztočila, vytvoriac tak zo seba nepríjemný rotujúci balvan, ktorý prerazil dokonca aj jeho oštepom a pritlačil ho o najbližší prítomný strom.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Sun Aug 31, 2014 8:21 pm

Kámen? Co si mám počít s kusem šutru probůh? Sledoval jsem jak můj klon cinknul oštěpem o zkamenělou Michiko a poté dostal na držku. Kůra stromu, který inkasoval náraz nepříjemně zapraskala. Bylo mi jasné, že kdybych tam stál já, asi se budu slepovat po zbytek souboje. Zatvářil jsem se, jako kdybych cítil tu nepopsatelnou bolest na vlastní kůži. Klon se rozpadl na několik set pavouků a ti okamžitě začali kolem Michiko omotávat pavučinová vlákna. Mnoho jich nezbylo. Spoustu z nich náraz rozdrtil.

"Njn. Tak tomuhle říkám Yolo. Teď to teprv začne."
zamrmlal jsem si nespokojeně. Jestli ji mám porazit, pak ji musím unavit.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 31, 2014 8:32 pm

Jak dopr...? bleskne mi hlavou. Ještě za letu stáhnu čepel zpátky a dopadnu mu těsně za záda. Okamžitě jak se moje špičky dotknou země, oženu se mu mečem po zákoleních šlachách, ale nečekám velký úspěch a tak odpružím v kolenou a uskočím dozadu dřív než stihne reagovat. Vzdej se a nechám tě žít! vyzvu ho a chystám se k obraně.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Sun Aug 31, 2014 9:29 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Bola som rada, že sa mi podarilo dostať Hineho, ale vôbec ma nepotešilo, že sa jednalo iba o obyčajný klon. Ak si ale myslel, že mi tým spôsobí väčšie problémy, bol na obrovskom omyle.
Hádam ani sám neveríš tomu, že sa tvojim maličkým pavúčikom podarí ma spútať, ani na chvíľu som sa neprestávala točiť. Práve i vďaka tomu som dokázala pomerne rýchlo uniknúť zo spárov prípadného polapenia a rozmliaždiť väčšinu odporujúcich maličkých. Keďže som ale nevedela, kde sa moja obeť nachádza, neprestávala som útočiť. Zaradom som dávala dole strom po strome v nádeji, že to tu vyčistím a nájdem ho.

Môj spoločník mal teraz zjavne o dosť väčšie problémy.
Bolo zrejmé, že jeho súper, Kashike, bol neuveriteľne zdatný v taijutsu. Nebyť pomoci neznámeho chlapca, ochranca Michiko by bol už s najvyššou pravdepodobnosťou mŕtvy. Ani to, že sa však vyhol prvému útoku, úplne nestačilo. Pred preseknutím zákolenných šliach ho zachránil sotva okamžik. Keby do predchádzajúceho úskoku dal čo i len o trochu menej sily, je možné, že by mal teraz už vskutku nevýslovné problémy stáť. Takto sa ale len tak tak vyhol okamžitej prehre len s neplánovane skráteným plášťom a po dočasnom upokojení situácie sa v obavách otočil na Kashikeho. Ten sa napokon dočkal jednoduchej odpovede: "Mám lepší nápad... nechaj ma odísť a ja dobrovoľne pôjdem," prehlásil v nádeji, že na to pristúpi.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Mon Sep 01, 2014 8:44 am

To nemůžu, půjdeš se mnou do Kiri. Vykročím znovu směrem k němu. Je jen na tobě, jestli v poutech nebo v pytli. Takže? Mezitím co čekám na jeho odpověď, pozorně ho sleduji sharinganem kdyby si chystal nějakou techniku abych byl připravený. Zároveň se mi pod kůží tvoří lehká šupinová zbroj, kdyby tahal něco víc... na tělo.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Mon Sep 01, 2014 4:15 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Mužovi v maske netrvalo dlho, aby si uvedomil, že na blízko zdá sa nemá šancu. Musel preto rýchlo zvážiť iné možnosti.
Moje taijutsu nie je zlé, ale stačil mi jeho úvodný nástup, aby som pochopil, že tento ninja je v ňom v porovnaní so mnou na úplne inej úrovni. Niečo mi hovorí, že ho k sebe nechcem pustiť priveľmi blízko. Nemám inú možnosť, prehodnotil situáciu a rozhodol sa, že mu predsa len odpovie na jeho výzvu.

"Obávam sa, že to neprichádza do úvahy. Nie som si vedomý toho, že by som ja osobne urobil niečo, čo by vám malo dať právo na moje zadržanie, a už vôbec nie zabitie. Ak ale inak nedáš, neostáva mi nič iné, ako ťa v sebaobrane eliminovať," vysvetlil a prudko uskočil čo najďalej od Kashikeho v snahe získať čas na utvorenie pečatí. Našťastie ich nebolo vôbec veľa, takže mu to akurát stačilo.

"Doton, Doryūha," vyslovil názov techniky,
následkom čoho sa zem pod nimi začala otriasať. Ak sa mu aj zároveň s ním Kashike vrhol naproti, môj ochranca získal behom chvíľky akúsi kamenistú plošinu, ktorej pohyb ovládal jedine on sám. Vďaka tomu sa dokázal udržať čo najďalej od neho, najlepšie čo najvyššie vo vzduchu, zatiaľ čo na nepriateľa z Kiri zo zdanlivo bezpečnej vzdialenosti posielal ďalšie a ďalšie dotonové útvary s úmyslom rozmliaždiť ho.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Mon Sep 01, 2014 6:42 pm

Vstup na území Kirigakure a napadení jejího občana... víc nepotřebuji... tak zněla má odpověď, následovaná rychlým úskokem do strany a vpřed. Tak co? Jak rychle to umíš zaměřovat? pomyslím si a chvilku jen uskakuji. Díky sharinganu mám v tomhle navrch, ale ne o moc, je docela dobrý. Rozhodně to nedělá prvně, protože reakční doba na vyhodnocení a znovu zaměření je anatomické minimu, to nedovede každý. Dvě a půl vteřiny... dojdu k závěru a vyrazím vpřed, zatím podporujíce jeho dojem, že jsem čistě zaměřený na taijutsu. Co dvě vteřiny změním náhodně směr nebo uskočím do strany aby mě nemohl zaměřit a když doběhnu k plošině, vyrazím po ní rychle nahoru, stále dodržujíce pravidlo dvou vteřin.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Mon Sep 01, 2014 6:54 pm

Seděl jsem na stromě a sledoval to boží dopuštění, které tu Michiko páchala. Tvářil jsem se na výsost otráveně. Mezitím co pokračovala v likvidování stromového porostu jsem pomocí složitých vzorců, intuice a brilatních kalkulací došel k závěru, že pokud tu budu jen tak dřepět, dříve či později mě pokácí.
"Nehan Shōja no Jutsu..." povzdechl jsem si. V blízkém okolí Michiko se začala snášet pírka, kterých si pravděpodobně v zápalu boje nevšímala. Ostatně nedělaly jí starosti ani poletující pavučinky.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Mon Sep 01, 2014 8:24 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Nejakú dobu mi to zabralo, ale zdalo sa,
že som to konečne vyčistila dostatočne na to, aby sa zapojil aj Hine osobne. Nanešťastie pre mňa použil niečo, vďaka čomu sa zdalo, že je to môj koniec. Veru tak. Genjutsu bola moja obrovská slabina, o tom niet najmenších pochýb. Ako náhle som si teda všimla pierka naokolo mňa, prestala som sa točiť a všetko nasvedčovalo tomu, že to naozaj zaberá.

Zatiaľ čo som sa ja potýkala s Hineho genjutsu,
môj ochranca sa i naďalej pokúšal dostať Kashikeho. Bohužiaľ ale zbytočne, keďže ten všetko včas predvídal. Pravdou ale bolo, že od začiatku nepočítal s tým, že by sa mu ho naozaj podarilo rozdrviť, keď o ňom predsa predpokladal, že je expert v taijutsu. Jeho najsilnejšia vlastnosť, akožto shinobiho, vonkoncom nespočívala v samotnej sile útokov, ale skôr schopnosti kladenia pascí. To sa preukázalo vo chvíli, kedy Kashike vybehol na plošinu.

Noha jounina z Kirigakure sa z ničoho nič zaborila a zasekla v akomsi kamenistom výbežku. Keďže si muž v maske myslel, že sa jedná o bojovníka, ktorý využíva obzvlášť taijutsu, predpovedal, že jeho jediný spôsob, ako sa k nemu dostať, bude práve tento, preto na to už od prvého použitia techniky napäto čakal. Teraz, keď sa podľa všetkého nemohol pohnúť z miesta, víťazoslávne prehlásil: "Asi ťa sklamem, ale zhltol si moju návnadu. Retsudo Tenshin." Z časti plošiny sa okamžite potom sformoval bodec, ktorý značnou rýchlosťou mieril rovno na súperovu hlavu.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Mon Sep 01, 2014 8:44 pm

Tím že mě zastavil pomocí takhle jednoduché techniky jsem byl opravdu ohromen. Dohajzlu, já jsem takovej vůl... zanadávám si v duchu a sleduji ohromný kamenný bodec, který mi směřuje do tváře. Nelením ani chvilku a nastavím proti bodci nataženou ruku s pukléřem. Protože není odzkoušený a tolik mu nevěřím, začnu zhušťovat kosti na ruce a rameni. Naštěstí se ukáže, že to není třeba. Hrot bodce se dotkne povrchu pukléře a nejdřív se ozve jen kovové cinknutí. Vzápětí ale nastane peklo ve formě hromady střepin, skřípění skály a oblaku prachu, který mě na okamžik zakryje. Teď jen jak se dostat ven? Zkusím odstranit z kostí na nohách všechny látky, které jim dodávají pevnost, takže se z nich stane prakticky guma. Sice dosti nemotorně spadnu na záda, ale nohy ztratí formu a jdou vytáhnout z úchytu. Rychle, než se prach rozptýlí, se přesunu za nejbližší strom a dám se tak nějak dohromady.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Mon Sep 01, 2014 8:57 pm

Jakmile Michiko přestala se zuřivým otáčením, nebyl jsem na pochybách. Pomalu podléhá účinkům genjutsu. Její chakrový oběh byl evidentně narušen. Když přestala s otáčením, vystřelil jsem z dlaně pavučinové lano, které její tělo omotalo kolem dokola. Nechtěl jsem jí poskytnout sebemenší možnost pohybu. Stále jsem se zdržoval v koruně stromu i když vlákno mou pozici momentálně udávalo více než jasně.
"Promiň, ale do vašeho spolku se přidat nehodlám. Brzdil by mne v rozletu, tak jako se to právě děje tobě." pronesl jsem a sebral veškeré dostupné pavouky, abych jimi Michiko obklíčil. Můj cíl byl jasný. Vysát jí chakru tak, aby se držela při životě, ale přesto jsem měl jistotu, že se nezmůže na odpor.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Mon Sep 01, 2014 9:22 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Môj sprievodca čelil nepríjemnému zážitku.
Vo chvíli, kedy bol už presvedčený o tom, že zvíťazil, sa nielenže jeho útok vrátil naňho, ale ešte mu aj jeho obeť unikla zo spárov. Nie je ani nutné dodávať, že z toho vôbec nebol nadšený. Jediné, čo stačil urobiť, bolo to, že si chránil hlavu. Navzdory tomu by mu ale črepiny predsa len mali spôsobiť nejaké problémy. Jednalo sa vonkoncom o ťažké úlomky skál.

Na opačnej strane to taktiež vyzeralo výhodne pre shinobiho z Kirigakure. Niet divu, že si Hine očividne myslel, že súboj týmto už definitívne skončil. Ani si ale neuvedomoval, na akom obrovskom omyle bol. Niet najmenších pochýb o tom, že na mňa genjutsu účinkovalo, ale z neznámeho dôvodu som i napriek tomu nespala. Veru tak. Ani len vplyvom mocnej hypnózy som neupadla do spánku. Ako je vôbec niečo také možné?

"Dōka, Iwafubuki," Kureta nedostal čas na to,
aby zistil, kde sa vlastne stala chyba. Ako náhle som určila jeho pozíciu, rozpadla som sa na niekoľko skál, s úmyslom vymaniť sa z jeho lana, ktoré sa okamžite obrovskou rýchlosťou vrhli na miesto, kde sa Hine zdržiaval. Aj keby sa tomu, navzdory zaručenému prekvapeniu, zázračne úspešne vyhol, prenasledovali by ho naďalej. Nie nadarmo som zvolila túto podobu. Ovládala sa mi o dosť jednoduchšie, ako napríklad láva.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Mon Sep 01, 2014 9:29 pm

Když se dám trošku dohromady, využiji času na přípravu dalšího postupu. Je to profík na ninjutsu a boj z dálky, takže ho musím nějak ochcat... ale jak? Co kdybych zkusil... no jasně! Vyjdu zpoza stromu a namířím si to rovnou k němu s úmyslem pokračovat v otevřeném boji. To ušlo, málem jsi mě dostal... pochválím ho a upřu na něj černé otvory očí ve své kostěné masce, doufaje že jsou dost poutavé na to aby se do nich podíval... a chytil se do genjutsu z mého sharinganu. Pokud se tak stane, prozatím nic neměním, aby nepoznal že je v iluzi.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Mon Sep 01, 2014 9:58 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Môj ochranca sa dostal do problémov. Aj keď to vyzeralo, že sa mu napokon podarilo ako tak ochrániť pred svojimi vlastnými skalami, ihneď potom bol nútený pokračovať v súboji.
Tse, ďalšiu takúto šancu už nedostanem! V tom prípade mi zostáva len... Kashike mal rozhodne dobrý nápad. Muž v maske sa totiž rozhodol, že zaútočí priamo. Tesne predtým mu ale predsa pohľad do očí venoval, takže jounin z Kiri bol úspešný.
"Oceňujem tvoje komplimenty. Tak isto nie si vôbec zlý. O to viac mi je ľúto, že ťa musím zabiť."

Zámer nič netušiaceho spoločníka Michiko bol prostý. Tentokrát sa rozhodol, že na útok použije priamo plošinu, na ktorej stojí. Rýchlosťou, na akú Kashike uňho ešte nebol zvyknutý, sa dostal zaňho a pokúsil sa ho opäť raz, podobne ako predtým, prebodnúť. Ak by to znova zvrátil, rovnako ako predtým, jednoducho by z nej zoskočil a zasadil úder osobne. Tak v súčasnej dobe vyzeral jeho plán. Aby toho ale nebolo málo, mal v rukáve ešte jeden trik, ale to netušil, že je už zrejme v genjutsu.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Mon Sep 01, 2014 10:22 pm

Zaútočil přímo? Tak to mi dost ulehčí práci. Buď je zoufalý nebo má plán... ale to já taky. Pohledem si rychle vyberu cíl na jeho těle. A teď už jen ta iluze... Pohnu se do strany, vytvářejíce dojem, že se snažím uskočit a protivník to tak taky zřetelně vidí. Stejně jako vidí že při drobné opravě mě svým útokem zasáhl. Realita je ovšem taková, že při prvním kroku do strany se odrazím od dopadové nohy a skočím přímo proti němu. Doslova kolem něj proletím a ve chvíli kdy se jemu zdá že mě zasáhl, už hruška mého meče směřuje na jeho spánek s úmyslem ho omráčit.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Mon Sep 01, 2014 11:49 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Kashike sa možno domnieval, že útok muža v maske bol zúfalý, ale pravdou je, že mal pomerne solídny plán. Nemohol však ani len tušiť, že sa v tom čase nachádzal v ilúzii. Vo chvíli, kedy teda bez akýchkoľvek komplikácií prebodol svojho protivníka, bezpochyby prepadol krátkodobému pocitu blaha a radosti

Zdalo sa, že napokon predsa len nebudú žiadne veľké problémy a bez ohľadu na moju budúcnosť bude môcť proste uniknúť. Z ničoho nič ale muž v maske pocítil niečo, čo pocítiť nemal, a to, čo považoval za realitu, sa ukázalo byť mylné. Kashike mal ale obrovskú smolu. Ak by sa neponáhľal, možno by si aj uvedomil, že miesto, kde sa nachádzal jeho spánok, bolo až neprirodzene tvrdé, ale v tej rýchlosti si to s najvyššou pravdepodobnosťou ani nevšimol.

Práve vďaka tomu môj sprievodca dostal pri dopade na zem dosť času na to, aby pochopil, čo sa vlastne stalo.
Č-čo to má znamenať?! Viem, čo som videl! Toto nemohol byť len tak nejaký obyčajný trik! Genjutsu?! Ale kedy?! Nehovor mi, že... veru. Až teraz mu konečne došlo, čo vlastne uvidel v Kashikeho očiach.

Namiesto toho, aby teda poslušne ostal len tak, sa okamžite muž v maske zdvihol a odskákal čo najďalej od pravdepodobne ešte nič netušiceho Kashikeho. Ihneď potom urobil prvú vec, ktorá ho v súvislosti s prelomením ilúzie napadla - Genjutsu Kai. Mal šťastie, že jeho súper nebol zameraný na tento obor, inak by to možno ani nestačilo, ale takto to bolo akurát dosť. Uvedomoval si však, že mu už došlo, že muž v maske nie je od hlavy až po päty zahalený len tak.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Tue Sep 02, 2014 5:09 am

Když doskočím a otočím se, abych sebral bezvládné tělo, naskytne se mi hrůzný pohled. Jak to dopr...? No skvělý, fakt paráda.... nadávám v duchu zatímco on ruší moje genjutsu. Máš pěkně tvrdou škebli chlape, tohle jsem ještě neviděl. Vyjdu proti němu, pomalu zrychluji až přejdu do dost agresivního běhu. Čekám ale jeho útok a hodlám ho pořádně využít, protože až zaútočí, bude na chvilku odkrytý a já se mu budu moct dostat do boku... doufám.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Tue Sep 02, 2014 12:39 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Situácia nebola pre muža v maske vôbec výhodná. Uvedomoval si viac než dobre, že sa nachádza v tiesni. Rovnaký trik s plošinou už fungovať nebude, o tom niet najmenších pochýb, ale ísť čisto len na taijutsu sa tak isto nezdalo byť tým najlepším možným nápadom. Ihneď potom, ako ale prelomil genjutsu, sa naňho už rútil Kashike, takže ani nedostal čas na premýšľanie. Jediná vec, na ktorú sa zmohol, bola tá, že presunul svoju chakru do rúk a aplikoval na ne jednu zo svojich techník.

Toto je šialené! Ako proti nemu môžem bojovať s taijutsu?! Ešte predtým by som možno mal akú takú šancu, ale teraz, keď už s najvyššou pravdepodobnosťou pozná moje tajomstvo, prídem o moment prekvapenia! A navyše... ako proti nemu mám bojovať na blízko, keď sa mu ani nemôžem pozerať do očí?! Nemožné! jediné, na čo sa môj ochranca zatiaľ v šoku zmohol, bolo to, že sa naslepo bránil svojimi extra posilnenými rukami a uskakoval dozadu. Ak Kashike využíval tento stav a útočil svojim mečom, mohol si uvedomiť, že sa tvrdosť vzťahuje na takmer celé jeho telo.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 2 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru