Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

+6
Hine Kureta
Kashike
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Keigo Nakagami
Faito Dansaku
10 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 15, 2014 7:34 pm

First topic message reminder :



Skalami obklopujícími Iwagakure no sato se hnala mlha. A v ní stovky kroků lehkých a rychlých jako vítr. Stovky shinobi odhodlaných zabíjet. Iwagakure do posledního okamžiku netušila, že víme, kde se schovává kage... A že si pro něj jdeme.

Byla to trochu změna plánu, ale ten se dal upravit. Ve skutečnosti shinobi z Kirigakure neběželi přímo k vesnici, ale k jeskynnímu komplexu na východ od ní.
Mlha se přehnala přes krátkou planinu a pak zmizela. Místo ní spatřila obrana Iwy Kirigakurské jednotky a mezi nimi i Mizukageho.
Šípy, kunaie, kamenná jutsu. Bránili se o sto šest, než jsem se dostal do patřičné blízkosti a nad bojištěm se rozlehl démonický šepot:
"Genjutsu: Shibari..."
Veškerá vnější obrana Iwagakure znehybněla. Jako by se zastavil čas... Od té doby nezbývalo moc času. Shinobi museli jednat rychle a instinktivně.
Pochopitelně došlo k nějakým ztrátám, neboť někteří shinobi se dostali do boje mnohem dříve, než jsem k nim doběhl já.

Vstoupili jsme do jeskynního komplexu, kde genjutsu nefungovalo tak úplně, jak by mělo, proto naše jednotky sem tam narážely na odpor. Všechny cesty ale vedly na podivně osvícenou louku, kde na nás čekala samotná ochranka Tsuchikageho a někde tam jistě byl i on sám...


//Pravidla pro zapsání mise ranku S:
Budou celkem tři fáze, každá uvedena podobným postem.
V této fázi napište jeden 30ti řádkový post o tom, jak jste se dostávali k jeskynnímu komplexu a bojovali v něm. Inspiraci se meze nekladou. Ale ne, že uvidím genina likvidovat jouniny jak na běžícím pásu. Post by měl končit situací na "louce".
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jul 30, 2014 3:46 pm

Možná byla chyba geníny nechávat samotné. Přeci jen nic nezažili, a pokud si mysleli, že ano, opravdu hodně se pletli. Třebaže měli více let než bylo u genína obvyklé, ale tady šlo u zkušenosti, díky kterým se dostáváte výše. To dělalo velké rozdíly i mezi šestnácti ročním jounínem a dvaceti jedna ročním genínem. Keigo počítal s každou možností. Bylo vidno, že jeho zkušenosti, které získal za těch pár let byly užitečné. Měl dvacet dva... byl v nejlepším věku svého života, ačkoli si to neuvědomoval. Nebyl blbý, protože ho život naučil své. Akuma... typický příklad dvanácti ročního genína. Děti v tomhle věku ještě bývají dost ovlivňovány svou fantazii, a však ta není vždy přítěží, ale Akumova fantazie opravdu nemohla nahradit orientaci, kterou ztratil kvůli této mlze. Na začátku možná ano, ale pak se seběhl krátký boj, a už byl pravděpodobně někde. Ani dospělým shinobim si dělá problém zapamatovat, kde se něco nacházela před tím než šli spát. Pak se v noci vzbudí... žádné světlo a hledají to. Tohle nebylo samozřejmě totéž, ale mělo to k tomu blízko.

Nějaké zkušenosti Akuma o tom, jak se pohybuje v mlze určitě měl, kdo by ne, že? Určitě jednou každý byl nucen se někde orientovat poslepu. Akuma však měl pouhých dvanáct a byl genínem. Itachi se v jeho věku sice stal již velitelem anbu, ale všichni nejsou géniové od přírody. Někteří k tomu musí dospět, což je lepší možnost. Protože když získají něco, co jim na začátku dáno nebylo, získají víc, než Ti, kteří byli obdařeni i na začátku. Vypadalo to tak, že Akuma byl toho názoru, že jsem  mlze naprosto nahraný. Já měl ale přibližně sedm krát víc roků než On, opravdu si myslel, že mu skočím na klony, kteří nejsou hmotní? Měli chakru, protože by jinak neexistovaly, takže v tomhle se Akuma pletl. V mlze jsem byl nejspíš podle něj nahrán kvůli oreintace. Nebyl jsem senzibil, a i kdybych byl.... nic by mi to nepomohlo, protože v mlze se nacházela všude nepřítelova chakra, takže bych Hirin nebo Yoko cítil všude. Navíc Akuma neovládal tiché zabíjení, takže mě lokalizovat nemohl. Měl problém i s cítěním svých klonů, a to nejen kvůli okolní mlze, ale hlavně kvůli tomu, že se jednalo o obyčejný bunshin. Mohli jsme si tady hrát na kočku a myš, ale to nebyl můj styl, obzvláště, když jsem měl v patách Hirin, která tuto mlhu vytvořila a byla senzibil, takže ji nedělalo problém mě i v ní lokalizovat. Další problém byli pavouci, kterých množství neubývalo. Mé Já u Akumy se rozběhlo směrem pryč. Za jiných okolností bych neváhal s Akumovou eliminací, ale nastála situace nebyla zrovna pro mou veličkost dobrá, takže přirozené instinkty zavelely k ústupu.

Jelikož však byla mlha a Já v ní byl ztracený. Mohl jsem se spoléhat pouze na své dva smysly, dotek a sluch. Sluch mi ale při pavoucích příliš nepomáhal , a dotek by zafungoval kdybych byl opravdu v koncích, protože bych si nepřítele ohmatal. Má rychlost byla na vysoké úrovni, takže ačkoli Akuma postřehl, že někdo utíká, nemohl včas zareagovat. No nebyla ale vyloučena varianta, že se v mlze ztratím ještě víc a místo utíkání pryč z mlhy, budu utíkat do samého centra, a pak se něco semele, a budu zpátky při Akumovi. No něco podobného se stalo. Připomínalo to nějakou grotesku. Prvně jsem v mlze narazil na Kashikeho... rychle jsem se ale vzpamatoval a změnil směr. V mlze byla zhoršená viditelnost i pro sharingan, takže i Kashike měl zkomplikovaný život. Pak jsem utíkal, a omylem běžíc pošlapal pár pavouku. Bylo divné, že jsem je nepošlapal dřív vzhledem k jejich počtu. Toto mělo za následek, že po mě začali lézt a Já takto dorazil ke Faitovi a Hirin. Pravděpodobně jsem byl již obklíčený, kdyby se každému podařilo mě pronásledovat podle mého poměrně hlučného běhu.

Toto tak trochu přidalo k názoru, že zde Tsuchikage opravdu zemřel. Pokud ne, proč se snaží i tento uprchnout? Ovšem... mohl jsem být až natolik geniální, že to vše bylo sehrané. Záleží na Kirigakure no shinobi, zda-li se mě rozhodnou podcenit, a nebo naopak. V téhle osudové chvíli mi zbývalo jediné, rozloučit se. Na tváří se mi objevil lehký úsměv a Já se jim snažil vysvětlit, že to je nedorozumění. "Omlouvám se, ale nejspíš došlo k nějakému nedorozumění. Byl jsem právě na cestě do Země ne země, a nějak jsem se ocitl zde." Pravděpodobně jsem si z nich dělal fory. Nebylo to ale nic osobního. Ono sami možná znáte ten pocit, jak začnete zmatkovat, když Vám jde o život. Má výmluva, ale byla absurdní, když jsem na sobě měl Tsuchikageho oblečení. Jedním slovem-> GROTESKA

Mé Já u Keiga byla dost dezorientované. Není pochyb o tom, že po tomto Tsuchikageho mnozí budou mít za blázna, u kterého nikdo nechápe, jak se dostal do své funkce. Byl jsem však blázen, nebo génius považovaný za blázna? Tyto pojmy se mnohým pletou. Keigo hodil na mě kunai, a však minul.... to si myslel, ale pouze On. Instinktivně jakmile ho hodil, jsem se chystal uskočit do opačné strany než letěl kunai, v tu chvíli jsem ale opět uklouzl a váhou se převrátil dozadu, konkrétně do trajektorie kunaie. Mé klouzání nebylo způsobeno vlhkostí, ale tím, že jsme se nacházeli na skále, a pořád mi odjížděly pod nohami kameny, i když si toho Keigo nejspíš nevšiml, protože se nejednalo o nic rychlého. Takové nenápadné sesouvání, které jsem cítil pouze Já, protože se mě týkalo. Jelikož se jednalo o smrt vlastním přičiněním, konkrétně nemotorností, neaktivoval jsem bunretsu. Nevěděl jsem totiž že to takto skončí, takže k tomu nebyl důvod.

(Omlouvám se, ale trochu to urychluji, protože ve čtvrtek večer tu už nejsem, a nerad bych Vás zdržoval. Svou absenci si sepíšu. Bude se jednat o týdenní absenci, něco přes týden)
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Jul 30, 2014 5:00 pm

Faito

"Zruš tu mlhu..." řekl jsem, počkal, až Hirin mlhu zruší, a podíval se na Tsuchikageho.
"Dost!" křikl jsem na všechny. Bylo jasné, že souboj už je u konce, že jsou naživu tři Tsuchikagové a jeden se nám právě vzdal, i když poněkud bizardním způsobem. Doufal jsem tedy, že ten poslední se buď vzdá nebo ho Keigo dorazí.
"Půjdete s námi do Iwy nebo jim mám před bránu hodit Vaši hlavu a oni se vzdají?" zeptal jsem se. Bylo nadmíru jasné, že Tsuchikage svým soubojem přišel o možnost kapitulace a teď je jen na něm, jak dlouho bude ještě žít, byť by měl shnít někde v kobkách.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Keigo Nakagami Wed Jul 30, 2014 5:05 pm

Když jsem dorazil k tělu s kunaiem v sobě, protočil jsem oči v sloup. Rychle jsem tasil meč, probodl jsem srdce a začal s oddělováním hlavy od těla.
Není to nic osobního, Tsuchikage-sama. Jen se chci pojistit, že z vás nevyleze další. Takhle budu aspoň klidnější, kdybych se náhodou otočil zády... Pomyslel jsem si a utřel jsem si stříkající krev.
Nevim jestli byl tak vyčerpanej, nebo to na mě prostě jen hrál a dělal si ze mě srandu... vůbec tomu nerozumim. Tsuchikage, muž ze země Země, oblasti plný skal a já nevím čeho všeho... uklouzl na skále... a já pak hodil dvakrát tak mizerně a když sem chtěl minout, tak sem se asi trefil, nebo já nevim co... Todle celý je snad genjutsu a on se baví na náš účet, já bych se po tomhle už fakt ničemu nedivil...
Když jsem oddělil Tsuchikageho hlavu od těla, trochu lítostivě jsem se podíval na jeho tělo. Opravdu nerad jsem hanobil protivníka, bylo to neuctivé a nečestné... já ale měl moc velký strach z neznámého a nechtěl jsem nic ponechat náhodě. Ještě jsem mu na tělo pod oblečení připlácl výbušný lístek a i s hlavou a taseným mečem od krve(vlastně jsem byl od krve snad uplně celý), jsem se vydal hledat ostatní. Pohyboval jsem se potichu, abych vše slyšel, meč jsem měl připravený v krytu a nepolevoval jsem na obezřetnosti. Pak jsem uslyšel jak jiný Tsuchikage promluvil a běžel jsem tam.
"Je ta mlha pořád nutná?"... to jsem vlastně říct chtěl říct, ale pak Mizukage-sama zavelel, mlha se rozprostřela a ostatní mohli spatřit zkrvaveného Keiga s Tsuchikageho hlavou v ruce a mečem od krve. Hlavu jsem šel položit k ostatním na hromádku.
"Cítí tu senzibilové někoho dalšího?" Optal jsem se a postavil jsem se tak, aby byl Tsuchikage opravdu obklíčen.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hine Kureta Wed Jul 30, 2014 5:28 pm

Jednou rukou jsem za sebou táhl Tsuchikageho tělo, druhou jsem si zapálil cigáro a blížil se k Mizukagemu. Zrovna jsem se chystal shodit svůj náklad, když v tom mě předběhl Kashike a ještě u toho zasalutoval. Protočil jsem oči. Komedie stará.
"Vopice." ucedil jsem skrze zuby. Ten maník si nejspíš ani neuvědomil, že to myslím na něj. Připomínal mi nadšené štěňátko, které se právě naučilo aportovat. Musel jsem se té představě uchechtnout. Z ramene jsem shodil dva úhledné kokony z té nejjemnější pavučinky, dokonce na nich mí pavouci vytvořili mašličky. Nebylo pochyb, že se uvnitř nacházejí hlavičky v dobrém stavu. Spinkají jak v bavlnce! Rozhlédl jsem se po bojišti. Je SKUTEČNĚ po všem?
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hirin Wed Jul 30, 2014 6:32 pm

Tsuchikage bloudil a bloudil až do bloudil. Do bloudil tam, kde bych nechtěla stát být na jeho místě. Na povel jsem zrušila svou mlhu. Už zase mohli pohlédnout na tuhle krajinu, kde se odehrávala, v posledních minutách boje, stínaní hlav Tsuchikageho. Avšak jedná hlava je stále na místě kam patří, ale na jak dlouho? Tsuchukage dělal, jakože já nic, já muzikant. Já jsem jen čekala, co se bude dít.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Wed Jul 30, 2014 9:01 pm

Ve chvíli co jsem zabil již Kashikem "prostříleného" Tsuchikageho,klekl jsem si na zem a vydechnul.. "Sakra,tohle mě vyčerpává,navíc mi má noha nedovoluje více pohybu" Syknu a pevně si utáhnu svůj obvaz,který se mi již rozvazuje a chrání mi mojí propíchnutou nohu.. Trochu to zabolí,tak sebou na malou chvíli trhnu,ale nakonec zaostřím svůj zrak jen na Akumu.. "Sakra,ten blázen snad i ví co dělá" Zasměji se a nakonec si prohrábnu pravou rukou vlasy,katanu zatím nechám zapíchnutou v zemi a v levé ruce si prohazuji kunai.."Sakra,už tu nezbývá žádný Tsuchikage.." Tak nějak se letmě porozhlédnu a vážně již žádného nevidím,instinktivně si však vezmu ze země svojí katanu a připevním na záda.. "Že bychom opravdu vyhráli?" Zadívám se s obrovským úsměvem na oblohu a poté na poražené Tsuchikagy.. "Dá se to však považovat za vítězství? Co,když to byl pouze plán Tsuchikageho a naše oběti byli zbytečné? Umřel by snad Yato takhle blbě jen pro nic?" Pevně zatnu pěst a poté vyrazím směrem k Mizukagemu.. Když už se tak nějak blížím k němu pořád se rozmýšlím co tímto Tsuchikage zamýšlel.. Jestli jen chtěl,abychom měli tak obrovské ztráty,nebo chtěl jen hrdinně zemřít.. To nevím.. Pomalu jsem došel za Akumou a klidně mu podal ruku.. "Si v pořádku?" Řekl jsem jemným hlasem a usmál se..
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Jul 31, 2014 12:40 am

Akuma Saito
Lest nezapůsobila tak, jak úplně čekal. Doufal, že na něj
[center]Tsuchikage zaútočí, šlo mu o to ho hlavně dostat blíže k díře, kterou vytvořil. Celá byla pokryta lepkavou pavučinou, takže kdyby zaútočil, jediné, co Akuma chtěl bylo ho rychle svrhnout na jednu z pavučin, z té by se již nevyhrabal, dále také doufal, že zde najde podporu v pavoucích, kteří zbyli u sítě.
Vše však nakonec vypadalo jinak. Tsuchikage se rozutekl pryč! S tím Akuma doopravdy nepočítal. jeho plán měl spousty chyb, to věděl, alespoň poté, ale nikdy nepočítal s tím, že Tsuchikage začne utíkat. Překvapený tím, co slyší otočí hlavou k místu, odkud slyší hlasy. Neměl vůbec v plánu jej pronásledovat, nač taky, je tu dost Kirigakure no Shinobi na to, aby se o našeho nepřítele postarali.
Jakmile padla mlha, viděl, co se s Tsuchikagem vlastně nyní děje, to jej však již dostil Kangae a Akuma se na něj jen podíval, nijak zvláště, prostě normálně. Jsem v pořádku, jsem více než to, jsem ve formě! I přes má zranění se dokáži usmívat! Řekne Akuma, ale moc se mu usmívat po dnešku také nechce. Tolik mrtvých, tolik promarněných životů a stejně si myslel, že úplně zbytečně. Bez dalších řečí se vydal blíže k dění, chtěl slyšet, o co zde jde a jak to nakonec dopadne.
[/center]
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Jul 31, 2014 5:06 pm

Tak hrdinně přiznat porážku je opravdu ctnost. Já ji přiznat uměl, ale pouze v této bitvě, nikoli v této válce. Válka dál pokračuje, nikdy nenastane doba alespoň zdánlivého příměří. Válka ani nikdy od dob pradávných neuhasla. Typickým příkladem je právě bíly Zetsu. Možná že se nebude nějaká vesnice do této války aktivně zapojovat, ale válka bude pořád trvat a ztráty budou čím dál tím větší. Pořád to však nebyl můj vysněný CHAOS. Toho dosáhnu teprve tedy, když každá vesnice stane proti sobě a dalším stranám, které jim ještě známy nejsou, s úmyslem je zabít. Tomuhle bych Já mohl říkat CHAOS. Nebylo by na světě místo, kde by se žilo klidně a v bezpečí. Zdánlivého příměří kdysi možné dosáhnout bylo, ale doba se mění, a žel pro některé, k horšímu.

"Sami víte Hachidaime Mizukage nejlépe, že když mou hlavu pošlete do Iwagakure no sato, mí shinobi budou bojovat s o to větším odhodláním." Po těchto slovech jsem se musel usmát. To by alianci ještě chybělo, ale ať udělají, co udělají, Iwagakure no shinobi se o mé smrti dozví a aliance bude moct počítat s tím nejhorším. Ono když Vás připraví o Váš vzor, nejste z toho příliš nadšeni, taktéž když se jedná o někoho blízkého a podobně... Já byl pro řadu Iwagakure no shinobi tím vším. Navíc jak už bývá známo, po smrti jednoho zlého padoucha nastupuje další, a o to horší. "Neprotahujme to, je na čase to zde ukončit, ale varuji Vás Mizukage, že pravý nepřítel se teprve ukáže, nyní když se mu odklidil z cesty další konkurent." Hakuei se špatně rozrůstá v územích, která jsou pod něčí nadvládou. Navíc Já jakož to vzorná Tsuchikage jsem o svá území dbal, jak o dobita, tak o původní. S mou smrtí na těchto všech území jako Sunagakure, Tsukigakure a Iwagakure no sato nastane zmatek. Každý kdo má alespoň nějaký vliv se bude chtít dostat k moci. Jedná se o proces, který nebude nikdo schopný zastavit. Co se z toho však vyvine záleží pouze na alianci.

Tato má slova byla závěrečná. Nehodlal jsem nic víc říkat, protože to nebylo potřeba. Pouze by to zkazilo tuhle chvíli. Po mých slovech jsem se vydal pomalými kroky k Mizukagemu. Nezastavoval jsem a šlapal jsem pravidelně v předem udaným tempu. Na každé varování na zastavení jsem nehodlal reagovat a dál šlapat. Ovšem Mizukage oplýval silou, která mě byla schopna zastavit, a nebyla to ta hrubá síla. Mé vědomí však hodlalo dál šlapat. Bylo to něco podobného do chůzi zombie, přesně takhle to vypadalo. Kdybych se dostal dostatečně blízko, kdo ví, co by se stalo? Měl jsem v záloze ještě jedno použitelné bunretsu. To však nejspíš příliš lidi nevědělo. Já bych ho použil ale pouze v těsné blízkosti Mizukageho, takže pokud se rozhodne zasáhnout někdo dřív... je po všem.

Tak nastála situace vypadala zoufale. Tsuchikage, který se snaží zaútočit z posledních sil,... jak ubohé. Jenomže ono to mělo vypadat zoufale. Chtěl jsem v ostatních vyvolat ten pocit, že se Tsuchikage v této bitvě snažil ze všech sil. Oni to nemohli posoudit, jelikož se jednalo o boj jeden proti osmi, ale nemohli říct ani kvůli tomuto faktu, že jeho konec byl předem určen, protože nikdo z nich nemohl říct, že se u toho nezapotil. Každý byl minimálně jednou v kritické chvíli. Pokud by opravdu toto celé Tsuchikage sehrál, jaká pak jeho síla by byla ve skutečnosti, kdyby se vážně snažil?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Jul 31, 2014 5:22 pm

To, že se tu tak volně prochází, se mi vůbec nelíbilo. Zamračil jsem se, došel jsem k Mizukagemu-sama a uklonil jsem se.
"Omlouvám se, Mizukage-sama, ale... neměli by jsme ho raději... eliminovat? Přijde mi příliš riskantní nechat někoho tak prohnaného, silného a nepředvídatelného naživu..."
Řekl jsem a dal jsem si tónem hlasu velice záležet na tom, aby to nevypadalo tak, že se snažim radit Mizukagemu co má dělat, ale aby to skutečně vypadalo tak, že mám obavy z toho co má ještě v rukávu.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Jul 31, 2014 10:30 pm

https://www.youtube.com/watch?v=OVbuqxXirBw

Faito

"S pravým nepřítelem ať se trápí Konoha, my jen vytrhali plevel.." řekl jsem s klidem.
"Setněte ho." kývl sjem na Kangaeho. Bylo mi jedno, kdo to udělá. Z hlediska důstojnosti jsem to měl být já. Na druhou stranu z hlediska důstojnosti si Tsuchikage měl pokorně kleknou a smrt přijmout s hlavou hrdě vztyčenou a ne se snažit doplazit ke mně a odpálit nás bakutonem.
Počkal jsem, až bude po všem a spočítal jsem hlavy. Kývl jsem na pár zvědů, kteří se sem dostali s námi, ale spíš čekali, zda se něco zvrtne, každý z nich chytil jednu hlavu a odbhěli.
Otočil jsem se zpět na spolubojovníky a koutky úst se mi zvedly ve spokojeném úsměvu.
"Dnes jsme dokázali, že Kirigakure nemá ve světě konkurence. Když se i ti rankem nejslabší dokázali postavit někomu jako je kage, už se nadále nebojím o bezpečí lidí v Zemi Vody. Skvělá práce..."
Uklonil jsem se všem, kteří zde hrdině bojovali, ještě extra jsem kývl na Kashikeho, Hirin a Hineho, kteří mohli mou poznámku o nejslabších brát jako urážku, a vzal jsem poslední hlavu Tsuchikageho, kterou jsem potřeboval. Vzpomněl jsem si na slova, která pronesl těsně před smrtí.
V očích mohli shinobi z Kirigakure vidět horlivost vlka pronásledujícího svou oběť. Kashike moc dobře věděl, co mám v plánu. Když boj, tak boj...
"Jde se mnou ještě někdo dobýt Iwu?" zeptal jsem se s opravdu hrůzu nahánějícím úsměvem.
Spoiler:
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kashike Thu Jul 31, 2014 10:43 pm

Na povel "setněte ho" jsem se otočil a vyrazil Tsuchikagemu naproti. Raději když případný bakutonový výbuch odnesu já, který se dá dokupy, než abychom ztratili někoho jiného. V zájmu zachování aspoň určité cti vůči nepříteli jsem si ještě za chůze sundal masku, takže Tsuchikage mohl poprvé a naposledy vidět tvář svého popravčího. Na levé straně na něj svítilo podivné modré oko, které zdánlivě připomínalo sharingan. Když jsme od sebe dostatečně blízko, napřáhnu se k seku a ukončím život tohoto starého, statečného a trochu bláznivého muže. Když se jeho hlava koulí po zemi, otřu do jeho pláště krev ze svého meče a vrátím se k ostatním. Cože? Dobýt Iwu? Asi ne.... myslím že už jsem toho měl pro dnešek dost... řeknu zcela vážně a čekám na výrazy ostatních. No co? Chtěl jsem jen vědět, jak ta věta zní. Taková blbost... už to nikdy neřeknu.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hine Kureta Fri Aug 01, 2014 6:55 am

Sledoval jsem popravu a musel se zamyslet nad tím, jaká to ironie. Zemřít tímto způsobem. Smrt pro kage vskutku prazvláštní. Zrovna on, který měl pod sebou tolik lidí, osobní stráž a v neposlední řadě techniky, jež mu umožňovaly ovlivňovat boj z bezpečné vzdálenosti a využít tak plný potenciál. Rozhodl se jít do první linie. Pokud by vyhrál, jistě by to pohladilo jeho ego, když prohrál, cítil se jako hrdina. Přesto jsem měl však pocit, že neudělal pro své shinobi to nejlepší co mohl. Lidé potřebují vzory a pevnou ruku, která je povede.

Setnuli jsme zmiji hlavu a Mizukage se chystá rozmašírovat i zbytek jejího těla. Neubránil jsem se pousmání, i když nutno dodat nevypadal jsem zdaleka tak šíleně jako on. Spíš jsem se těšil.
"Dobýt Iwagakure? Se mnou můžete počítat!" nadšeně jsem vytáhl placku rumu a pořádně si loknul. Nicméně jsem ho málem vyprsknul, když jsem slyšel Kashikeho odpověď. Změřil jsem si ho podezíravým pohledem. Otřes mozku? Malárie? No koukal jsem na něj jako kdyby se rozhodl děckám zkazit mejdan.

Lidé jsou divní. Vždycky vás umí překvapit.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 01, 2014 7:49 am

Faito

Otočil jsem se spokojeně na geniny a můj výraz se změnil na vážný.
"Tentokrát nebude žádné genjutsu, žádní shinobi navíc, armáda se stáhne nad vesnici do lesů, rozbije tam tábor a bude léčit raněné, dokud se v Iwě neuvolní místo. Chci po vás, abyste se vyléčili a šli domů. Odvedli jste skutečně skvělou práci, nechci riskovat tak užitečné shinobi..."
Pokud Iwa padne, bude to strašný, morálku nalamující masakr před branou. Ale ten koncert se dal hrát jen, pokud přitom nikomu nic nehrozí.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Keigo Nakagami Fri Aug 01, 2014 7:55 am

Přistoupil jsem před Mizukageho a lehce jsem se uklonil.
"Budu vám dobrým pěšákem, pane. Jsem připraven dál bojovat, moje zranění jsou jen povrchová." Řekl jsem s úctou.
Měl sem pocit viny, protože jsem se dlouhou dobu dával v průběhu boje do kupy a pak jsem setnul jednoho Tsuchikageho, kterej snad ani nebyl pro ostatní hrozbou, spíš to bylo takový chodící neštěstí.
Měl jsem prostě potřebu odčinit svoji neschopnost a nerozvážnost pár životy našich nepřátel.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 01, 2014 10:25 am

Akuma Saito
Sledoval tu popravu, sledoval vše, dokonce slyšel i poslední slova muže, který si říkal Tsuchikage. Ať to bral jakkoliv, pro mě to nebyla zrovna hrdinská, ba dokonce ctnostná smrt. Ať by udělal Tsuchikage cokoliv, v mých očích byl pořád jen vrah a sprostý lhář. Neměl jsem rád lidi, jako byl Tsuchikage, nedalo se jim věřit a byli nebezpeční, hlavně pro své okolí a to vše jen kvůli jejich zvrácené mysli. Zasluhovali smrt, brzkou smrt, na Tsuchikageho však čekala již dlouho.
Když poté Mizukage řekl, že se jde dobývat i zbytek Iwagakure. Neměl jsem na to už moc sil, koneckonců, po mých zraněních se nebylo ani čemu divit, ale na druhou stranu jsem neplánoval vzdát misi, byla by to urážka cti mé i celého klanu. To si na triko Akuma vzít nechtěl. Byl rozhodnutý odejít pouze v případě, že mise bude splněna. Svojí hlavou otočil na Mizukageho a prohrábl si vlasy, lépe řečeno nadzvednul si ofinu, takže byla vidět i jizva přes jeho druhé oko, to, které skrýval pod ofinou, stejně na něj byl slepý, nepotřeboval ho ukazovat. Mizukage, dokud mi neřeknete, že mise byla úspěšně splněna, nevrátím se ani o krok zpět! Zakřičel Akuma a pohlédl svým okem přímo do očí Mizukageho.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 01, 2014 10:33 am

Faito

"Tato mise je u konce..." řekl jsem Akumovi. "Teď jen děláme něco, co měly udělat další vesnice aliance a doufat, že se nic neděje na ostatních kontinentech."
Upřímně, útok na ostatní vesnice by byla jediná přijatelná omluva. Zajímalo by mě, co si vymyslí, abych jejich výmluvy vůbec přijal. Měl jsem pocit, že žádná aliance není. Že Kiri je jen pokusný králíček nastrkovaná do konfliktů, které ostatní vesnice prostě nechtějí řešit. A žádné pomoci se jí nedostává.
"Při téhle misi můžete zemřít. Tentokrát vás nebudu bránit, tentokrát ani nechci, abyste šli se mnou. Jdete tam na vlastní riziko..."
Pak jsem se otočil na patách. Každý ať se rozhodne, jak chce. Vyrazil jsem k východu a celá armáda se začala stahovat z komplexů tunelů.

//Přesun
// Každý napište nějaký závěrečný post a přesuňte se buď zpět do Kiri nebo k branám Iwagakure. Musím sehnat admina, tkerý nám to odmoderuje.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Keigo Nakagami Fri Aug 01, 2014 11:19 am

"Hai." Řekl jsem stroze, klekl jsem si na jedno koleno a začal jsem před sebe vykládat svoje zbraně, všechny.
Na kunaie jsem začal nalepovat výbušné lístky a ty jsem dal na jednu hromádku. Na druhou hromádku jsem dal kunaie, na které mi už lístky nezbyli. Na pár z nich jsem připoutal ocelový vlasec, stejně tak jako na pár shurikenů a na některé kunaie jsem ještě přidělal kouřové a oslňující bomby.
Meče jsem pečlivě očistil sněhově bílým plátnem, které se při čištění rozřízlo v půl a já ho tam nechal, zkrvavené, jen tak ležet.
Kunaie jsem pečlivě roztřídil do pouzder na nohách a na opasku, meče jsem zasunul do pochev a vše jsem ještě jednou pečlivě zkontroloval.
Když jsem usoudil, že se v mé situaci už prostě lépe nepřipravím, tak jsem vyrazil za ostatními.

/Přesun
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kashike Fri Aug 01, 2014 12:14 pm

Přikývnu a znovu si nasadím masku na tvář. Pak si, stejně jako Keigo, začnu chystat výstroj. Meč už jsem měl čistý, nicméně jedna z kotviček v soupravě byla ohnutá, takže jsem jí odpojil a vyměnil za rezervní kus. Dále si překontroluji tlak plynu. Stojí za pendrek, takže rozbalím svitek a z něj vytáhnu uložené dvě nové nádoby plynu, které nasadím do ventilů a upevním. Nakonec si neodpustím drobnou provokaci vůči ninjům z Iwy. Dojdu k poslední mrtvole Tsuchikageho a uříznu mu kus pláště se znakem Iwy. Ten plášť si uvážu jako krátkou kápi přes levé rameno. Na lemu této kápě byla jasně patrná krev jejího původního majitele. Tak to bychom měli... pochvaluji si, zatímco vyrážím k bráně Iwy. //přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hine Kureta Fri Aug 01, 2014 12:26 pm

Mizukage-sama by nejspíš dokázal vzbudit zvědavost a touhu po boji i v mrtvém. Na chvíli jsem si měřil okem každého člena skupinky, nutno dodat, že nadšení mláďat mi nedalo jinak, než pokračovat v roli strážného anděla. Byl jsem tu nový, v podstatě cizinec. Ostatní mohli jen hádat jaký motiv mám pro to riskovat život ve jménu Kirigakure. Snad za to může má pýcha, která naprosto odmítá myšlenku toho, že bych právě dnes zemřel. Snad jsem hladový po boji, po delším období klidu. Možná se rád předvádím. Dost pravděpodobně mám radost z cenné kořisti. A velice pravděpodobná možnost je ta, že všechno i nic z toho je pravdou. Vykročil jsem směrem k Amandě a přitom za límec táhl Tsuchikageho mrtvolu.

"Toto mi hezky zabal a schovej. Až odeberu vzorky, můžeš si ho sežrat. No já vím, maso kapku tuhé, ale aspoň řádně uleželé." neodpustil jsem si poznámku na Tsuchiho věk a sledoval s jakou rychlostí a elegencí má drahá pavoučice zvládá balení do pavučiny. Poté jsem zrušil kuchiyose a Amanda zmizela i s konzervovanou mrtvolou.

"A jinak všichni zdrávi?" zvedl jsem obočí a rozhlédl se po ostatních. Možná na okamžik zaváhali, zda se neptám na jejich duševní zdraví. Nikdo si však ošetření nežádal. Ale vono se není co divit, já bych své tělo do rukou takového podezřelého individua taky nevložil žejo.

Vykročil jsem směrem, kterým se vydal Mizukage. Pavouci pochopitelně následovali. Jejich řady slušně prořídly, ale pár set se jich tu nacházelo. Bylo to takové to nezbytné minimum, které jsem si udržoval rozpýlené v okruhu cca 100 metrů, pochopitelně ne tehdy, když jsem zavítal do Kirigakure, protože by mě Mizukage asi zabil.

Nejjedovatější miláček vykoukl z mého šátku a já jej podrbal na hlavě.
"Vstříc dalším dobrodružstvím ne asi?" věnoval jsem mu vřelý úsměv a definitivně z tohoto místa zmizel.

přesun
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Aug 01, 2014 2:48 pm

//Ospravedlňujem sa za krátky post, nemám teraz čas veľmi ^^ ešte stále som výlete ^^

Všetko sa to zomlelo tak rýchlo. Jedného Tsuchikageho som možno akosi porazila, o ďalších sa postarali ostatní. Stále som si tu však pripadala tak nepotrebne, ako keby som bola len obyčajná príťaž. Ruka mi skĺzla na brucho, na ktorej sa črtala pečať. Čo si o mne myslí sedmička? Čakala som len na to, až ma opäť začne urážať, ako to urobil po prvý i zatiaľ posledný krát.
Rozhodne to však nebol koniec. Mizukage nám síce oznámil, že ďalej pôjdeme len na vlastné riziko, ale...Bola som ochotná to risknúť. Neurobím si hanbu a ukážem, že aj niečo viem.
Musím byť užitočná. Aspoň trochu. Postavila som sa teda vedľa Keiga. "Budem vás nasledovať kdekoľvek, Mizukage-sama." Jemne som sa uklonila, pričom som sa uškrnula na Keiga, mňa sa len tak ľahko nezbaví. Venovala som ešte krátky pohľad tomu Hinemu či ako sa volal a uškrnula sa, bol proste divný.
A to sa mi viac menej páčilo, ja som bola "divná" tiež, teraz síce nie, v niektorých situáciách sa viem znormalizovať, ale väčšinou som proste...Postrach Yoko.
Zvážnela som a vykročila za Mizukagem. (presun)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 01, 2014 4:18 pm

Akuma Saito
Ruka se mu lehce třásla, nebyl při všech silách, zranění nebylo sice vážné a nebo nějak hluboké, to se však hovořilo o sečném zranění na jeho hrudi, ne na spálenině, kterou utrpěl po zásahu lávové koule do ramene, když se snažil chytit Tsuchikageho do svého genjutsu. Nakonec to však bylo stejně marné, ale i tak mu to stálo za ten risk. Spustil ruku dolů, tak aby ofina opět zakryla jeho zjizvené oko, vlasy již si prohrábnul, už to nepotřeboval.
"Dnes na mě budou rodiče hrdí, dokázal jsem uhájit čest našeho klanu. Mami, tati, bratře, zkrátka všichni, dneska jsem tu bojoval pro vás a pro Kirigakure, splatím dluh, který k ní máme, to je moje cesta, dokáži všem, že místo ve vesnici se právem zasluhujeme, i kdybych u toho měl zemřít." Řekl si v duchu Akuma, zatímco pohlédl na Kangaeho, který to byl také, otočil se směrem k němu a zase se jen usmál. Nevěděl jsem, zda-li bych ho měl skutečně považovat za přítele, nebo jenom za někoho, kdo mi zde prostě kryl záda, nic co by neudělal kdokoliv z Kiri na tomto poli, i když pravdou je, že záda jsem kryl spíše já jemu.

Omlouvám se Kangae, ale pokud mise končí, já končím taktéž, necítím se na další boj, pokud chceš pokračovat, jdi s nimi, já trefím, sbohem Kangae, potkáme se ve vesnici, snaž se to přežít, tak stejně vy ostatní, rád bych vás opět viděl živé a zdravé. Dořekne Akuma a pomalu se otáčí do jeskynních komplexů a z nich směrem do Kiri.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Aug 01, 2014 4:26 pm

Pomalým krokem jsem se snažil dojít až k Mizukageho nebo Akumovi,no nakonec to bylo jedno,Kashike popravil Tsuchikageho a v té chvíli tato mise skončila.. "1:0" pomyslel jsem si a nakonec vydechl a ulevil jsem si,že již konečně boj skončil.. "Doufám,že tento boj stál opravdu za to" Zasmál jsem se a poté zadíval na Akumu,který se pořád usmíval,úsměv jsem mu vrátil a poté vyslechl jeho řeč s tím,že se vrací.. Pokud bych měl jít bojovat do Iwy bez chakry a s poraněnou nohou byla by to sebevražda,má mise je u konce,tím pádem se i já vracím Akuma-san.. Jen ještě musím něco vyřídit.. Než Kashike odejde,přijdu k němu a ještě mu poděkuji,že mi pomohl proti jednomu Tsuchikagovi,dále jdu směrem k Hinemu,který mi přijde více sympatický než Kashike a též mu poděkuji,že mě vytáhl z propasti.. Nakonec na všechny zamávám a dojdu k Akumovi.. Přidám se k tobě na cestě do vesnice pokud nevadí.. Usměji se a jdu pomalým krokem zpět do Kirigakure (přesun)
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 01, 2014 4:52 pm

Slova Tsuchikageho mě zrovna nenadchli. Proč neřekl : Dobrá práce, dostali jste mě nebo něco podobného. Bylo to naivní ale furt lepší než co řekl. Kashike se chopil práce kata a přidal další hlavu Tsuchikageho do naší sbírky. Co chtějí dělat s tolika hlavami. Doufala jsem, že je nenapíchnou na kuli před bránu. Nemohla jsem si všimnout naše ho nového člena vesnice, spíše jsem si nemohla nevšimnout jeho krásné čutory z které se napil. Co tam asi má. Byla jsem zvěda, mohl to být další člověk s kterým by nemusela být nuda v hospodě. Mizukage zavelel a má povinnost byla ho nasledovat.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru