Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoha horké prameny

+9
Azurashi Shiniko
Natao Hyuurai
Shinobi
Niboru no Kentaro
Takeru Kana
Ken Uchiha
Hyūga Fū
Shiranui Heiwa
Assasin Senju
13 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Konoha horké prameny

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 9:17 pm

First topic message reminder :

Konoha horké prameny - Stránka 4 Konoha_Hot_Springs

Konoha horké prameny jsou velmi slavným místem. Naleznete zde velký lázeňský komplex se společnými koupelem, ale i rozdělené podle pohlaví apod.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat Jul 25, 2015 6:42 pm

Ten hrad...znie zaujímavo. Zamrmlala som okamžite. Hokage Monumenty a nejaký blbý park už boli otrepané, ale kto sa rozpráva na streche významnej kultúrnej pamiatky o takomto čase? Fajn, poďme tam! Zavelila som a s rukami skrytými vo vreckách som sa vybrala smerom k hradu. Aspoň myslím, že som šla dobre, nebola som pri ňom už vééééľmi dlhú dobu.

PRESUN
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 11, 2015 9:03 am

Dorazila jsem do místních horkých pramenů, už jsem tu snad nebyla věky. Řekla jsem si, že vyzkouším zase smíšené koupele. Stejně tu nikdo není a zařízení tam je mnohem lepší než v rozdělených. Přišla jsem k recepci, kde jsem se poptala co a jak se změnilo a rovnou jsem i zaplatila. Zaplatila jsem i za Neru i tu druhou. Byly stále při mě, jen v miniaturní verzi kvůli pohodlí. Nevěděla jsem kolik se platí za zvířata, tak jsem dala zhruba to co za mě. Poté jsem šla do převlíkárny kde nikdo nebyl a sundala ze sebe ty špinavé hadry. Měla bych si později koupit nějaké nové, podobné alespoň. Tyto mi totiž vyhovují, akorát možná volnější přes hrudník, aby mě tak netlačil. Po svlečení jsem si vzala jen ručník a šla jsem s těma dvěma ven. Ponořila jsem se do vody a užívala si pohodu horkých pramenů.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Tue Aug 11, 2015 9:44 am

Dnešním dnem se zase vracím z mise poměrně utahaný s hlavou plnou myšlenek. Poslední dobou se v Konoze nic moc neděje. Nebo aspoň nic moc co by zasáhlo někoho jako jsem já, obyčejného shinobi bez nějakého zvláštního poslání. Hlídky a zajišťování okolí Konohy, mise a litání tam a zpět je mojí každodenní rutinou. Možná že je to už i trošku nuda. Každopádně stereotypní život je klidný život a když člověk ví co ho čeká další den, nemusí mít tolik obav. Samozřejmě že jde pouze o hloupou úvahu znuděného člověka, co by chtěl zažít nějaké dobrodružství. Povzdychl jsem si. Na tváři se mi objevil úsměv, který měl utišit vlastně mně samotného, ale když jsem si uvědomil že je fakt zvláštní se culit sám pro sebe, zase úsměv zvadl.
Líným krokem jsem dorazil trošku dál mimo centrum města až k místním horkým pramenům s pouhým baťůžkem s ručníkem, šampónem a náhradním spodním prádlem a pomalu vešel dovnitř. S úsměvem jsem pozdravil a rovnou zaplatil paní u pokladny a ta mě pustila k šatnám. Necítil jsem tu přítomnost žádné zvláštní chakry, takže jsem byl poměrně klidný. Šatny byly prázdné a tak jsem si mohl dát trošku na čas, když jsem ze sebe shodil uniformu a rozpustil vlasy co mi drželi pod čelenkou. Nakonec jsem si na sebe vzal jenom ručník okolo pasu a podíval se do zrcadla co tu bylo. Samozřejmě že by bylo blbé se v šatně dívat na sebe do zrcadla a nemít na sobě ručník. Co kdyby někdo přišel.
Chmm,... možná bych se měl krotit, s takovou se každá zděsí... povzdychl jsem si tiše a konečky prstů jsem přejel po okolí klíční kosti a ramene, kde mám plno kousanců a to nemluvím ani o celé pravé ruce. Po chvíli jsem ale vzdal tu chvilkovou sebelítost nad tím poměrně nehezkým vzezřením. I když možná že jsem jenom měl chvilkovou melancholickou a viděl to hůř než to vypadalo a když pomineme tohle tak mám vlastně poměrně vypracovanou spíš šlachovitou figuru.
Mávl jsem nad tím rukou jako kdyby tady byl někdo další s kým jsem to řešil a vyšel jsem přímo vstříc lázním do otevřeného prostoru jenom s ručníkem okolo pasu. Okolí bylo zahalené z velké části výpary, takže nebylo zase tolik vidět. I když jsem si vlastně hned všiml přítomnosti další osoby hlavně díky senzibilským schopnostem. Huh? Docela to vzbudilo mojí pozornost a přešel jsem tak nenápadně kolem a jenom tak po očku koukal a pak se nepozorovaně ponořil do vody vlastně kousek od ní. Radši jsem se víc ponořil aby nebylo vidět tolik z mých okousaných částí těla, možná něco málo z ramene. Rozhodně mi nedalo moc na klidu že sdílím bazén s dívkou,... ehm, poměrně hezkou dívkou. Takže jsem tak nenápadně koukal když se dívala jinam.
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 11, 2015 10:34 am

Užívala jsem si náramně tu teplotu vody a ovzduší. Konečně se mi začalo uvolňovat tělo. Byla jsem celkem ztuhlá po té době strávené  jeskyni. Byla jsem však ráda za tyto chvíle kdy jsem mohla jen tak lenošit a netrénovat, i když mě zase npadla další bláznivá technika ze které budou zase všichni na větvi. Každopádně jsem si všimla siluetu mužské postavy v dáli jak se přibližuje. Nechtělla jsem to moc řešit, ale tak opatrnost není na zbyt. " Neru, pojďte blíž " Oba hadi se připlazili blíž, aby mě chránili. Vypadala jsem s nima jako hadí královna, smím-li to tak podat. Neudělala jsem však nic útočného. Pořad jsem byla na okraji opřená. Ručník jsem na sobě neměla, protože s ručníkem se mi nechtělo být ve vodě. Do čeho bych se pak zabalila až bych vylezla. Tak jsem o tom přemýšlela. Naštěstí pára zakrývala mé partie, takže i kdyby byl u mě tak nic neuvidí. Zůstávala jsem proto v klidu. Kdyby se o něco pokusil tak mu Neru ukousne penis.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Tue Aug 11, 2015 11:10 am

Tak v první řadě bych taky uvedl že Shinji asi zrovna s ručníkem kolem pasu do vody nevlezl xD trošku by to ztrácelo ten smysl, to je pravda. Poměrně opatrně nakukoval po vlastně poměrně skryté dívce v mlze a byl i docela zvědavý. Měl pocit že její chakru už někde cítil, ale nemohl si vzpomenout. Přes tu mlho bylo fakt docela blbě vidět, ale i tak se radši snažil pokukovat nenápadně. Její hlas nezněl nějak agresivně, takže si hned vybavoval kdo by mohl být za tou figurou schovaný. Opatrně jsem se přišoupl blíž abych měl lepší výhled a i když jsem se už mnohokrát spálil při pokusech oslovit dívku a nebo při špehování, tak jsem neztrácel elán. Pomalu jsem se prodral mlhou a když jsem byl dost blízko abych viděl víc z jejího obličeje a ramena, spíš mě praštily do očí její hadi. Místo nějakého obecného zděšení z hadů jsem se na ně docela nadšeně podíval a bez nějakého pudu sebezáchovy jsem na ně koukal aniž bych to skrýval. Mírný úsměv se změnil v totální fangirl pózu.
Konoha horké prameny - Stránka 4 Tumblr_mswaxoNGYc1rewhhdo1_500
"Aaaaww,... ti jsou ale roztomilíí~" začal jsem se tam rozplývat nad hady aniž bych si nějak zvlášť uvědomil že si takhle otevřeně si prohlížím plazy co se plazí po jejím těle a úplně to tělo přehlížím. No trošku prioritně asi. Ale co že. 
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 11, 2015 11:34 am

Jeho reakce mě přímo šokovala. Ani já jsem z hadů tolik nejásala jako on. Choval se jako poblouzněná roztleskávačka, která našla to co chtěla. Já jsem tam každopadně pořád dřepěla ve vodě snažíc z toho nedělat vědu. Nevěděla jsem jestli fakt zírá jen na hady nebo to maskuje aby mě šmíroval. Každopádně být ticho bylo trochu divné, tak jsem taky něco řekla. " No vidíte, někdo vás tu zbožňuje " Pověděla jsem Neru i té druhé. Byla mlha, takže jsem toho moc na něm neviděla. Ani nerozpoznala obličej tak jsem se radši zeptala, nepamatovala jsem si ho. Mám děsné mezery v zapamatování si jmen i obličejů, takže ho zřejmě stejně nebudu znát. " Kdo jsi? " Zeptala jsem se zdvořile a trochu si zakryla rukou hrudník, přeci jen jsem dívka.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Tue Aug 11, 2015 11:50 am

Trošku problém s filtrování emocí, dalo by se říct. I když si taky moc neuvědomoval moc co to dělá, ale jakmile promluvil a trošku se zakryla rukou, trošku mi došla ta blbá situace a šlo na mě taky hned poznat jak mi pomalu růžoví tváře načež jsem jenom trhnul pohledem zase před sebe a nepatrně se pousmál. Trošku nepřiměřené reakce a očumování holek, jakoby toho nebylo dost.
"Hadi jsou skvělá stvoření,.." pronesl jsem o to nevinněji a radši se koukal někam do blba abych zamaskoval růžové tváře. Což by nejspíš nebylo tolik vidět díky zdejším páře nad vodou, ale ten postoj a jak jsem se zasekl asi trošku prozradili víc než dost.
Konoha horké prameny - Stránka 4 Tumblr_n2wg31bOJo1t4dfn8o1_500
"Myslím že si mě budete pamatovat jako toho kluka co Vás přepadl v horkých pramenech." pousmál jsem se roztržitě nad tím a bylo opravdu zvláštní vykat někomu kdo působí jako vrstevník, ale je to slušnost. Po očku jsem se na ní znovu podíval a tentokrát jsem si jí prohlédl spíš v tváři. Možná že mě i trošku maskoval rozcuch mých středně dlouhých rudých vlasů.
"Uzumaki Shinji,.." otočil se k ní s vlastně poměrně veselým zakřeněním, ale rozhodně to neřekl nějak nejistě. Rozhodně byl hrdý na svůj původ. Teda, asi ne úplně Uchiha pride, ale přiměřeně. ",...a vy?" zeptal se zvědavě a udržoval oční kontakt.
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 11, 2015 12:54 pm

Dala jsem si na rty prst a zamyslela se nad tím. Nemohla jsem si však vzpomenout, měla jsem z toho všeho padání jen zmatek v hlavě a útržky vzpomínek. Ale pamatovala jsem si ho jen matně, ale však kdykoliv se může začít znovu od začátku. Rozhodla jsem se mu dát druhou šanci a tak jsem mu odpověděla. " Pamatuji si na to jen matně, ale tak seznámit se můžeme klidně znova. " Usmála jsem se mile, že to šlo i přes mlhu vidět. Jeho červenání jsem však nechala být, nechtěla jsem aby se cítil ještě víc nesvůj než je teď. Každopádně když se zeptal na mé jméno jsem ukázala zase na sebe prstem a odpověděla." Já? Já se jmenuju Shiranui. Těší mě, že tě poznávám Shinji. " Podala jsem mu druhou ruku s milým výrazem.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Tue Aug 11, 2015 1:17 pm

Na lidi jsem většinou působil jako takový veselý pozitivní člověk, ale těžko říct jak to může vypadat v tuhle chvíli. Ale nevypadalo to že bych měl snad nějaké postranní úmysly. I když úsměv se změnil v trošku překvapený výraz když z ní vypadlo že si nepamatuje nebo že si pamatuje jenom útržky Přece jenom není nic moc co si pamatovat. Trošku překvapeně jsem se na ní díval a pak se znovu pousmál. Je milá,.. pomyslel jsem si když se takhle usmála a je pravda že většina kunoichi je tak trošku tsundere. 
"No vlastně,... my jsme se oficiálně nikdy nepoznali, možná od vidění." usmál jsem se na ní mile a projelo mi hlavou určitě že působí docela zmateně. Ale možná že jsem to podal špatně a je opravdu zmatená nebo. Ale asi nebyl toho se nějak ptát. Ten stydlivý výraz zmizel a bez nějakého zvláštního ostýchání jsem k ní natáhl ručku posázenou kousanci aniž bych si to uvědomil a potřásl si s ní jemně rukou.
"Těší mě." stále se uculoval a po očku pohledem zavadil o hady co se po ní plazily. Teda, nevím přesně jak jsou velcí, ale Shinji určitě bude chtít taky mazlíčka x)
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 11, 2015 1:35 pm

Byly tu celkem dva hadi velikosti mé ruky co se plazily u mě. Bylo příjemné si pro jednou popovídat s člověkem, to jo. Každopádně jsem si s ním potřásla rukou, ale nenapadlo mě co říci dál. Byla jsem spíš akční typ než debatní. " Co tě sem přivádí? Sem moc lidí nechodí. Většina je zalezlá někde v ústranní a trénuje. Nebo jsou někde daleko na misi. Já do teď trénovala daleko odsud. " Pověděla jsem na začátek konverzace. Neuměla jsem začínat moc konverzaci tak jsem vžy něco plácla a bylo to.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Tue Aug 11, 2015 1:50 pm

Nikdy jsem neměl niják zvlášť problém s tím začít nějakou konverzaci. Teda nikdy jsem nad tím ani moc nepřemýšlel a taky asi spíš plácal co mě v tu chvíli napadlo, ale řekněme že v tom je to kouzlo. Stáhl zase ruku k sobě a když se tedy jako první ujala slova, pousmál se a zaklonil hlavu dozadu a opřel jí načež si spokojeně vydechl. Relaxace je asi to hlavní.
"No jo, já vlastně taky pořád lítám po misích, ale někdy je potřeba se i trošku odreagovat, relaxovat,.." hlesl do ticha a spokojeně zavřel očka a zavrněl když se trošku zavrtěl ve vodě. Vypadal naprosto spokojeně a opravdu ho niják zvlášť přítomnost hadů neznepokojovala. Letmo pootočil hlavu k Shiranui, pootevřel očko a podíval se na ní skrz vlasy.
"Takže daleko říkáte,...?" pozastaví se. ",..nebude ti vadit tykání?" uculí se andílkovsky.
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 11, 2015 2:05 pm

Pozastavila jsem se nad tím tykáním když jsem si uvědomila, že on mi vyká a já mu tykám. Nebylo na škodu abychom na tom byly stejně. " Však můžeš mi tykat, já ti tykám celou dobu " Hodila jsem úšklebek a trochu se ponořila do vody. Koukla jsem se na chvilku na jeho ruku a neubránila se vlastní zvědavosti. " Proč máš tak pokousanou ruku? Neříkej, že si na takové věci " Moc dobře věděl co tím myslím, jelikož normální člověk, někdy i nenormální nemá taková kousance na rukou. Koukala jsem zaujatě a vyčkávala co z něj vyleze. Jestli mám být šokovaná a nebo ještě víc šokovaná.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Tue Aug 11, 2015 2:17 pm

Stále se tak nějak spokojeně culil a očividně se dostával do docela příjemné relaxační pozice. I když je nejspíš dost k údivu že se shinobi takhle bez nějakého ostýchání a obav v klidu bez obav relaxuje aniž by paranoidně pokukoval a sledoval jestli ho nechce zabít. Možná že šlo jenom o přehnanou důvěru v lidi co prakticky nezná, nebo byl prostě naivní. Těžko říct. Její otázka ho docela zaskočila, protože si ani neuvědomil že nechal takhle obnaženou ruku. Ale i tak se nad tím pobaveně zasmál.
"To néé, zas takový úchyl nejsem." zašklebil se nad tím pobaveně. Zvedl ruku a prohlédl si jí a úsměv na jeho tváři trošku přimrzl.
"Jde o techniku, kterou vlastní někteří členové klanu Uzumaki. Jsem si jistý že jsi o ní už někdy slyšela. Když to řeknu zkráceně, kousáním ze mě můžou ostatní vysávat chakru a léčit se jí, dokonce i zranění neslučitelné se životem. Háček je v tom, že jizvy po kousnutí nikdy nezmizí,.." řekl vlastně poměrně klidně a trošku se vynořil z vody a šla vidět i velká část jeho ramene a okolí klíční kosti.
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 11, 2015 2:38 pm

" Ou. Ještě, že nejsem Uzumaki, bez urážky, ale nechtěla bych aby se do mě pořád kousalo a mě to pak zůstala " Každá žena se starala o své tělo. Ani já jsem nebyla vyjímkou mezi nimi, ikdyž jsem trochu jinačí a zároveň stejná. Vždy mě zajímalo, zda existuje svět kde jsem já víc dívčí a bez povinností. Občas by mi nevadilo si obléct něco pěkného a zajít na nějaké pěkné místo s příjemnou atmosférou. Jenže to je jen přání, které se plní v tomto shinobi světě jen zřídka. My shinobi máme čas si odpočinout jen v onsenu jednou za půl roku. Budoucnost kdy se usadím a budu žít pohodový život je tu tam. Alespoň jsem teď k užitku a někdo mě potřebuje. To prozatím stačí. Bylo vidět, že nad něčím dumám, ale mluvit se mi o tom moc nechce, jelikož je to soukromá věc.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Tue Aug 11, 2015 3:14 pm

Po tom se zatvářil na oko uraženě a mírně si odfrknul.
"Pff,... náhodou jsem hrdý na svůj původ." pronesl vážně přesvědčeně se souhlasným přikyvováním.
"ale je pravda že je to nepříjemné...." zamumlal po chvíli ticha a zamyšlení. Přece jenom ho docela trápí jak vypadá. Sice není ženská, ale i tak se docela o svoje tělo snaží starat. Jemně konečky prstů přejel po svojí ruce a cítil ty rýhy od kousanců. 
",...je mi teprve osmnáct a už teď jsem ohryzanej jako ohryzek." zamručel nespokojeně a pak se po očku podíval po očku na Shiranui a šibalsky se pousmál. Nechtěl vypadat nějak negativně nebo tak něco.
"Pravda že na tobě by bylo kousanců škoda,.." 
Konoha horké prameny - Stránka 4 Tumblr_nr4vk11mm91s94m2qo7_500
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 11, 2015 3:25 pm

Zakryla jsem se i druhou rukou když to řekl. " Ale jdi ty lichotníku " Usmála jsem se šibalsky. Všimla jsem si i toho jeho chlípného úšklebku, asi jsme tu už dost dlouho, že se pohledem na mě začíná takto šklebit. Na chvilku tomu učiním přítrž. Bez varování jsem se potopila a pod vodou plavala o něco dál a schválně zdali mě v té páře najde když neviděl kde jsem. Pod vodou jsem použila kage bunshin což nešlo vidět a každá jsme plavala jiným směrem.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Tue Aug 11, 2015 3:37 pm

Vždycky se tak nepatrně letmo podíval jejím směrem a když si všiml jak se zakryla, pobaveně se nad tím zakřenil a sám ani netušil že působí tak obscénně. I když jí spíš jenom trošku provokoval a zvědavě čekal jak bude reagovat. Jakmile se tedy ponořil pod vodu, nějak instinktem sklapl nohy k sobě aby ho náhodou fakt nějaký had nekousl do slabin a začal se rozhlížet.
"Co to zkoušíš?" zasmál se nad tím a moc dobře věděl kde je. Přece jenom Kagura shingan je těžké oklamat něčím takhle primitivním. Ale nechal tomu volný průběh pro tuhle chvíli.
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 11, 2015 3:49 pm

Ze všech stran se ozvala to samé naráz. " Zkus mě najít pokud to dokážeš. " Chtěla jsem se taky trochu pobavit, ach ty hormony. Byla jsem vždy trochu akční a chtěla se i bavit a tak jsem začala já, jelikož jeho něco takového napadnout určitě nemohlo. Chakra byla mezi klony rozdělená. Ani byakugan to nerozpozná. A hadi mě neprozradili, jelikož nebyli u mě. Já pravá jsem seděla v tureckém sedu uprostřed ponořená ve vodě. Uměla jsem na dlouho zadržet dech.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Tue Aug 11, 2015 4:05 pm

Nad tím se jenom mírně ušklíbl a povzdychl si tiše ve stylu že to prostě nevypadá zas tak složitě. I když pravda že její manipulace s chakrou při vytváření klonů je působivá. Nejspíš nepůjde o nějakého amatéra. Pokud jsem to správně pochopil, tak klony jsou všude po stranách a originál je uprostřed což mohlo být poměrně nápadné. Na druhou stranu si člověk říká něco ve stylu - co když si myslí že já si budu myslet že je uprostřed, takže se schová jinde. I když na druhou stranu by si mohla myslet že já si myslím že si ona myslí že já si myslím že si myslí,.. ehm, okay, nebudu to překombinovávat.
"Myslím že kdybych do vody hodil fén, bylo by to raz dva." zašklebí se nad tím pobaveně a minimálně díky svojí senzibilské schopnosti ví kde jsou klony, takže sám podle toho vytvoří pomocí stejné techniky klony, úplně stejný počet. Složí jednoduchou pečeť a v mžiku se hladina vody zvedne ještě víc až začne okraj přetékat a každý klon si najde jednu Shiranui x)
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 11, 2015 4:26 pm

Zkusila jsem takovej trik, kterej snad nepozná ani on. Nevšímal si hadů kam zmizeli, což bylo dobré. Já jsem nenápadně totiž přivolávala Neru ke mě. Přeměnila jsem se do malé kuličky, která zapadla mezi její dásně. Takhle mě nemohl nikdy najít. Ani podle chakry, jelikož hadi mají také chakru a já byla v ní. Uvidíme co s tím nadělá. Ostatní klony jsem čekali co udělá on, nebránili se a kdyby na ně sáhl tak zmizí. Mě original už cítit nemohl díky této kamufláži. Nebyla jsem již ani uprostřed toho všeho.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Tue Aug 11, 2015 4:51 pm

Já bych řekl že s tím že poslal klony po jejích klonech a sám si v klidu seděl, tak mohl docela dobře monitorovat její pohyb, stejně jako fakt že si přivolala Neru a samotné henge. Přece jenom Kagura shingan zvládne detekovat chakru detailně a v hodně rozšířeném prostranství. Takže zvládne předčit i dōjutsu na podobné úrovni. Proto mohl vlastně bez problému sledoval pohyb všech chaker co tady jsou jako kdyby to viděl. No a tu jsou nejspíš jenom oni. Jeho klony se ale v dost podobné chvíli vynořili z vody přímo před jejími klony s takovým vítězným úsměvem co říkal něco ve stylu - Mám tě! A ve chvíli kdy jí položili ruce na ramena tak zmizela v obláčku páry. Ouch,..
Takže nejspíš zmizeli její kloni a zbyli tu jenom její hadi. Ušklíbl se.
"Notáák, vyléz." zahuhlal a zrušil svoje klony už z principu a pomalu šel po chakře hada dost poslepu když v té páře člověk blbě vidí.
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Aug 12, 2015 9:02 pm

No nakonec jsem se rozhodla znovu objevit. Neru se odrazila do vzduchu a vypala ji kulička z pusy. Já jsem se ve výšce proměnili zpět a dala šipku zpět do vody. Vyplavala jsem nad hladinu a prohodila vlasama. Nejspíš ale byl čas z té vody vyléz, já už tu jsem opravdu dlouho. " Já už nejspíš půjdu, už jsem tu moc dlouho a asi bych co nevidět omdlela kdybych tu byla déle. " Pověděla jsem Shinjimu a pomalu se připravovala na odchod.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Wed Aug 12, 2015 9:17 pm

Sledoval poměrně klidně hada, který se tak odrazil a následné akrobatické číslo jeho společnice. Bylo to trošku zvláštní, ale zároveň i docela zajímavé. I když nevěděl moc dobře co si o tom má myslet a tak tam stál do půli těla zahalený vodou a sledoval to docela překvapeně. Nekonal se teda žádný zvláštní schauma efekt když tak pohodila vlasama, ale jenom se nad tím pobaveně ušklíbl.
"Trocha teplé vody nikomu neuškodí,.." zašklebil se nad tím a sledoval jí i nadále a když pomalu plavala ke straně aby vylezla, jenom mírně naklonil hlavu na stranu a sledoval. 
"Počkejte,.. chtěl jsem se ještě na něco zeptat." pokusí se jí ještě zastavit.
",...ty máš smlouvu s hady?" zeptal se hned zvědavě a samo o sobě že by jí chtěl taky. Přece jenom jeho oblíbení tvorové. Třeba by mu mohla někdy v budoucnu pomoct.
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Aug 12, 2015 10:09 pm

Otočila jsem se směrem k Shinjimu a povídám. " Ano mám smlouvu, ale ne u sebe. Tehdy mi ji nechal podepsat Assasin-sensei. Smlouvu by měl mít u sebe on pokud chceš s nima smlouvu. " Nejspíš to bylo to co chtěl slyšet. Já u sebe fakt smlouvu neměla a tak jsem mu to nemohla zařídit a jít až za Hakuja senninem se mi nechtělo když jsem se zrovna odtamtud vrátila. Každopádně jsem na sebe dala ručník a pomalu začala vylézat z vody.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Wed Aug 12, 2015 10:40 pm

Sledoval jí docela zvědavě a když se k němu otočila a začala mluvit, rozhodně zamyšleně poslouchal a přikyvoval možná až trošku tupě. No ta zpráva ho zase asi moc nepotěšilo, nebo obecně její obsah ho nepotěšil. Asi to nebude tak jednoduché jak se zdá. Povzdychl si tedy tiše, protože přece jenom podle všeho Assasin taky už nějakou dobu v Konoze není. Ehm, počkat.
"Eh,.. ty jsi studentkou Osmého?!!" zeptal se po chvíli dost překvapeně jako kdyby mu to došlo a koukal na ní trošku vyjeveně. Přece jenom bude asi trošku vyšší rank. A to jí docela dost podceňoval možná už jenom protože je to ženská. 
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru