Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+29
Kaori
Reina Kana
Misha Haybushi
Himiko Hoozuki
Hine Kureta
Hodnostári
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Shizuka Yoru
Tobias Ohara
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Faito Dansaku
Yuki Katsuragi
Kangae Mizutsuchi
Hisa Kaguya
Hyuuga Mikomi
Muon Kansoku
Goku
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Kenji Uesugi
Kashike
Keigo Nakagami
Ghepard Haybushi
Gats Terumi
Akuma Saito
Gunji
Hirin
33 posters

Strana 6 z 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 02, 2014 10:21 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Mist-adminbldg
Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.

Kancelář Mizukage - Stránka 6 14imuf8

Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její sekretář/ka.

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
BTW: Neberte to doslova, Mizukage je taky jen člověk Very Happy
BTW: Autorská práva na tenhle post patří Lady Hitomi Yamada, Hachidaime Mizukage. xD


Naposledy upravil Hirin dne Thu Jul 23, 2015 11:00 pm, celkově upraveno 2 krát
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 27, 2014 9:22 am

Faito

Pevným pohledem jsem si změřil tu slečnu od hlavy k patě.
"Nevzpomínám si, že bychom registrovali dalšího Kaguyu. Kdes ji našel?" zeptal jsem se, snad i s kapkou zájmu. Jelikož vím, že Kashike opravuje své sídlo, možná ho kontaktovali Kaguyové rozprchlí po světě.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 9:30 am

Nechám Faita, ať si jí prohlédne a pak teprve odpovím. Ve sklepě. Byla v jakési hybernační kapsli. Mimochodem, pošli si tam někoho, kdo té technologii rozumí. Dávám ti jí k dispozici. Těch kapslí tam jsou desítky, ale ona jediná přežila. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 27, 2014 9:35 am

Faito

"Pošlu pro Hineho..." řekl jsem a kývl na jednoho ANBu. Dal jsem mu vzkaz a ANBu odběhl.
"Tak to má velké štěstí..." řekl jsem.
"Hádám, že bude bydlet u tebe v sídle, ukážeš jí vesnici a zasvětíš jí do chodu našeho režimu. Bude u tebe v týmu. Seženu ti ještě dva geniny, abys měl co na práci. Chci, abys je vycepoval. všechny tři. Rozuměno? Vás, slečno, vítám v naší vesnici a doufám, že se vám zde bude líbit." řekl jsem jen tak mimochodem.
"Máte nějaký životní příběh, o který byste se chtěla podělit? A na jaké úrovni ovládáte své schopnosti?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 9:41 am

Provedu... odpovím na rozkaz ohledně týmu. Vím co dělá. Doslechl se o Asuce a snaží se mě udržet v otáčkách, abych se nesesypal. Když člověk spadne z koně, taky musí hned nasednout, jinak už na něj nikdy nevleze. Svým způsobem to bylo dost necitlivé ale byl jsem mu za to vděčný.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Sep 27, 2014 9:41 am

Pozorovala jsem je, jak se tu bavili o té situaci. Přestalo se mi však líbit, jak začal Mizukage mluvit.
"No, nerada mluvím o své minulosti." řekla jsem pevně. Nemuseli vědět, co se tehdy dělo.
"Ale já bojovat nechci. Jsem sice na úrovni chunnina, ale nevím jak na tom jsem teď. Těsně po chuuninských zkouškách se stala ta válka." stáhla jsem se trochu dozadu. Vypadal na přísného Mizukageho. Šel z něj strach.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Muon Kansoku Sat Sep 27, 2014 10:38 am

Beze slova jsem se otočil a nevnímal Mizukageho poznámku o smrti. Nejenže Mizukage tedy vypadá, že by mezi vše nejradši okamžitě skočil a vše povraždil bez jakýchkoliv příprav, ale pokud nedokáže Yoko zlikvidovat bandu banditů bez zvláštních schopností, bylo by to asi velké zklamání pro Kirigakure no Sato. Vyšel jsem ze dveří a bez mrknutí oka prošel okolo těch dvou co čekali venku.
"Ts." odsekl jsem před budovou Mizukageho a vyrazil k místům, kde měla probíhat naše mise. Občas jsem se nenápadně koutkem oka ohlédl, zda-li mě Yoko následuje. Tohle byla chvíle, kdy jsem si mohl potvrdit svou teorii, co je Yoko vlastně zač. A možná i chvíle, abych si potvrdil, kdo jsem vlastně já sám.
*Přesun*
Muon Kansoku
Muon Kansoku
Genin
Genin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 29. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 27, 2014 12:19 pm

Faito

"Takže členka klanu, jehož příslušníci jsou prakticky nesmrtelní a v taijutsu prakticky nemají soupeře, odmítá bojovat?" zeptal jsem se trošku dotčeně.
"Kashike, máš měsíc na to, abys ji vysvětlil situaci. Až za měsíc přijde, bude připravena bojovat, jasné?"
Nehodlal jsem jí vtloukat do hlavy nějakou zodpovědnost nebo výčitky. Kdo ví, jak dlouho pod tím sídlem ležela.
"Bude to všechno?" zeptal jsem se nakonec.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 4:22 pm

Snad ano, ale znáš ženské... připomenu mu pověstnou paličatost tohoto živočišného druhu. Opravdu nevím, jak tuhle pacifistku donutím k jinému než obranému boji. I když, možná že vím. Ještě něco... potřebujem nějakou počáteční dotaci na její oblečení, výstroj a výzbroj. Nemá prakticky nic, jak sis jistě mohl všimnout. Ty moje hadry jí tak nějak nesedí. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Sep 27, 2014 4:41 pm

Dorazil som pred kanceláriu. Stál som pred tými dverami na ktoré som zaklopal a ostal som len čakať. Mal som odpoveď od Tetsuyu a mal som v pláne ju povedať Mizukagemu, aby mohla byť moja misia prehlásená za splnenú. Nevedel som, či ma pustí ešte na ďalšiu ale za opýtanie nič nedám.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 27, 2014 5:52 pm

Faito

Vyndal jsem balíček s penězi. Bylo tam asi 15 000 ryo.
"Beru to jako investici do budoucna. Ručíš mi za návratnost..." řekl jsem a ještě jednou jsem si novou Kaguyu pořádně prohlédl.
"Hodně štěstí se zabydlováním." řekl jsem a považoval toto jednání za ukončené.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 5:57 pm

Vezmu peníze a obratem je předám Hise, která je bude využívat. Jako bych se ti někdy nevyplatil... odpovím na jeho konstatování o investici, načež se otočím a vykráčím ven z kanceláře, kde počkám na Hisu.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Sep 27, 2014 6:52 pm

Baví se o mě, jako bych tam ani nebyla. Právě jsem se hodlala urazit. Založila jsem si ruce na prsou. Zajímalo by mě co by Mizukage s Kashikem dělali, kdybych to odmítla. Mohla bych se třeba konečně podívat jinam. Uvažovala jsem. Mohla jsem začít znova a místo toho budu poslouchat další podobný mému otci? "To jste mě radši měli nechat v tý kapsli." pronesla jsem stroze a odešla jsem bez rozloučení za Kashikem. Byla jsem zvědavá, jak mě hodlá přinutit.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 6:58 pm

Inu, tak to bychom měli. A teď asi nastupuje noční můra každého chlapa... půjdem ti nakoupit věci. O nějakém nucení k boji nebo cvičení nepadne ani slovo, jelikož to zatím rozhodně nemám v plánu. Snažím se tvářit jak jen nejpříjemněji umím.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 27, 2014 7:02 pm

Faito

"Na pacifistku máš docela prořízlou hubu, děvče..." poznamenal jsem k zádům Hisy a nechal jsem zavolat dalšího.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Sep 27, 2014 7:09 pm

Nevravela som nič. Bola som tak trochu na pochybách, či je vôbec múdre ísť na tú misiu bez toho tretieho člena. Nevyjadrovala som sa k tomu radšej. Ak Muon chce, aby sme šli len my dvaja, tak nech to tak bude.
Splníme tú misiu, Mizukage-sama. S týmito slovami som sa otočila a vyrazila za Muonom. Vedela som, že to zvládneme, síce som sa s tým modrovláskom dlho nepoznala, dôverovala som mu. A to v hentej misii bude dôležité, nie? Dôverovať si navzájom.
Vyšla som pred budovu. Yosh! Hor sa im nakopať ich zlodejské riťule! Zaškerila som sa. Nebála som sa, dokonca ani smrti nie. Mizukage nás síce varoval, že by sme mohli zomrieť, ale...Dnes nezomriem, cítila som to. Mala som ešte toľko plánov a snov, ktoré som chcela splniť a hlavne, pokiaľ túto misiu zvládnem, dokážem si, že nie som až taká zbytočná. A že i napriek tomu, že som ešte neprebudila Yoton, nie som čierna ovca klanu! S odhodlaným výrazom som zamierila na miesto, kde sa mali tí zlodeji nachádzať. (presun)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Sep 27, 2014 7:10 pm

"Proč noční můra? Nenutím tě nemusíš chodit se mnou." sice jsem spala dlouho, ale už jsem byla zase nějaká vyčerpaná. A chtěla sjem se zbavit té mastné kůže z té divné tekutiny.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 7:15 pm

Nerad bych tě tu ztratil hned první den. Navíc tě mám už na starosti i oficiálně. Faito by mě zabil... vysvětlím jí prostě a vykročím z budovy ven do města. 

//přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Sep 27, 2014 7:30 pm

"Takže teď jsem něco jako oficiální veřejná atrakce?" následovala jsem ho plná nadšení, že tenhle velký těžký kousavý kus oděvu sundám.

přesun
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Sep 27, 2014 8:00 pm

Akuma Saito


Od brány mířím přímo ke kanceláři Mizukageho. Spěchal jsem, je potřeba, aby tento svitek padl do těch nejlepších rukou, do rukou Mizukageho. Mířil jsem po schodech nahorů, když to jsem si všiml dvou postav. První byl Kashike, kterého jsem ještě poznal, ale druhá postava pro mě byla neznámou.
No jako ANBU jsem neměl ve zvyku kaýdého zdravit, takže jsem jim věnoval můj pohled, ale díky masce si toho nejspíše ani nevšimli. 
Jakmile dojdu ke dveřím, zaklepu a vytáhnu trofej, kterou jsem si z této mise odnesl, svitek na ET. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 27, 2014 8:08 pm

Faito

Měl bych udělat pořádek před kanclem. Je tam nějak narváno... pomyslel jsem si, když už třetí člověk předběhl.
Vešel ANBu. Nerozeznával jsem je. Jen podle odevzdaného svitku jsem pochopil, o koho jde.
"Mise ranku B splněna. Byly nějaké komlikace?" zeptal jsem se. Spíše než komplikace jsem chtěl vědět, jak to v Suně vypadá a kolik je tam čmuchalů.
Mezitím jsem začal počítat ryo jako odměnu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Sep 27, 2014 8:16 pm

Dívala jsem se, jak si tu chodí a ignorují řádu a ostatní. Toho ANBu celkem chápu. Ale Kashikeho s nějakou dívkou. To jsem byla ještě schopná přehlednou, ale ty dva další jejich chakry jsem znala. Bojovali jsme spolu, nebyli vyšší úrovně než chunnin. Možná povýšily ale to jsem nemohla vědět. Vtipně na tom, že oba zaklepali. Odlepila jsem od zdi a byla už celkem podrážděna. Když už nechce čekat v řádě, tak at vleze do kanclu oknem. Nezajímalo mě , jestli má nějakou misi, byla tu řada a ta má svůj smysl. Pokud by se to tak bralo tak geninové se do kanclu ani nedostanou. Byla jsem rozhodnutá. Každý kdo udělá jen krok přede mě dostane samehadou přes hubu nehledě na hodnosti. Myslím, že mladík, který tu byl se mnou to cítil stejně. Počkala jsem až se ti dva smradi vyřídí své.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Sep 27, 2014 8:51 pm

Pomerne veľa ľudí si tu tuším chodilo, ako si chcelo aj keď vlastne, ako Anbu by som si to mohol dovoliť tiež. No, ako genin som nemohol povedať vlastne nič, lebo každý by na to povedal svoje a na mňa by ohľady ani nebral, takže som ostal ticho a čakal som ďalej. Bolo to tu dnes rušné, tak som bol zvedavý, kedy sa to ukľudní. Našťastie som ale nebol jediný, kto tu čakal, tak som v tom nebol sám. "Ako všetci poctivo čakajú." Preniesol som si po pod nos ale tak, aby toHirin počula taktiež.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Sep 27, 2014 8:57 pm

Akuma Saito


Žádné komplikace, mám dokonce pocit, že by mohla být znovu obydlená, pokud bychom pomohli... navíc bychom tím do područí získali další vesnici a rozšířili svůj vliv, město je naprosto prázdné, nikdo by odpor nekladl...
Řeknu suše a položím svitek na stůl, poté se jen dívám na Mizukageho a čekám, zda-li mi zaplatí a nebo mám odejít rovnou... 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kenji Uesugi Sat Sep 27, 2014 9:20 pm

Zdá se že čas byl celkem subjektivní. Poté co jsem pozdravil Yoko a Muona, stál jsem jako solný sloup a jakoby mě každej ignoroval. Jen jsem stál u zdi a sledoval jsem lidi o kolo sebe co přichází a odchází tam a zpět. Na tváři se mi usadil tupý výraz a čuměl jsem na otevírající a zavírající se dveře. Po delší době jsem se otočil na Hirin a všiml jsem si jejího výrazu. Nejspíš byla podrážděná. Já asi taky, ale uměl jsem se prostě tvářit jen tupě i když se i něco nelíbilo.
Kancelář Mizukage - Stránka 6 Tumblr_mlvianWe1b1r048zgo1_500
"Etooo,.. Hirin-san" začal jsem nesměle. V té dlouhé chvíli jsem začal mít trapný pocit i já a tak jsem začal konverzovat. "zapomněl jsem se představit. Moje jméno je Kenji, Uesugi Kenji" lehce jsem se uklonil. Všiml jsem si jak přišel nějaký další člověk. Lehce jsem si ho prohlédl a přezkoumal jsem si jestli si mě všimne. Přeci jen jsem začínal pracovat na teorii že jsem z jiného světa a jsem du-du-du-důůch.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Sep 28, 2014 6:49 am

Faito

Akuma podal hlášení.
"Máš zajímavé a revoluční nápady, které by prospěly vesnici. Ale ne téhle..." odvětil jsem.
"Když opomenu fakt, že Suna leží přes celý kontinent a je tak zcela odřízlá od našich zdrojů v případě války, není zde nic na zužitkování a musela by se celá zrekonstruovat, pak ti ještě připomenu, že my nejsme Konoha. Ano, ta má v područí již několik vesnic a stále se díky tomu rozpíná. Vem si, kolik území má Hokage ve správě a všechna musí kontrolovat. Všechna chtějí nějaké bohatství, chtějí sílit, chtějí mít respekt a slovo v rozhodování. A nakonec se budou chtít opět všechny odtrhnout. A to všechno jde z peněz Konohy.
Kirigakure tu je pouze pro Zem Vody. Veškeré úsilí dáváme proto, aby se našinci měli dobře. Upřímně, nějaká Suna mě absolutně nezajímá, ať si ji nukenini rozmetají na prach, hlavně, když se vyhnou naší domovině..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru