Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+29
Kaori
Reina Kana
Misha Haybushi
Himiko Hoozuki
Hine Kureta
Hodnostári
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Shizuka Yoru
Tobias Ohara
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Faito Dansaku
Yuki Katsuragi
Kangae Mizutsuchi
Hisa Kaguya
Hyuuga Mikomi
Muon Kansoku
Goku
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Kenji Uesugi
Kashike
Keigo Nakagami
Ghepard Haybushi
Gats Terumi
Akuma Saito
Gunji
Hirin
33 posters

Strana 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 02, 2014 10:21 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Mist-adminbldg
Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.

Kancelář Mizukage - Stránka 18 14imuf8

Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její sekretář/ka.

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
BTW: Neberte to doslova, Mizukage je taky jen člověk Very Happy
BTW: Autorská práva na tenhle post patří Lady Hitomi Yamada, Hachidaime Mizukage. xD


Naposledy upravil Hirin dne Thu Jul 23, 2015 11:00 pm, celkově upraveno 2 krát
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sarada Sun Aug 16, 2015 3:14 pm

Tu dobu, kterou jsem tu byla, jsem se pořád usmívala. Až na malý okamžik. Najednou jsem ztuhla a ucítila menší bolest v hrudníku. Pevně jsem zavřela oči a hlasitě vydechl. Oči jsem poté otevřela a pootevřela dokonce i pusu.
"Sen-kun. Moc se omlouvám, ale budu muset odejít. Vrátím se do Kiri až opět nastane čas." Opravdu mi nebylo moc dobře, měla jsem zvláštní pocit, musela jsem vrátit do vesnice. Rychle jsem vyběhla ze dveří a zaregistrovala i ty dva před kanceláří, ale spěchala jsem, proto jsem nestačila ani nic říct. Před budovou jsem složila pár pečetí a přivolala si Sanagy. Bylo to moje Kuchiyose no Jutsu. Sarada byla velký Irbis. Jen jsem na ní na sedla, pousmála jsem se a pohled mi následně, kdy jsme vyrazily, opět zvážněl.

Přesun
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Wed Aug 19, 2015 5:55 pm

Drak nás všechny vysadí přímo před budovou Mizukageho a já z něj rovnou seskočím. Prakticky okamžitě je u nás šestice ANBU, které přilákal velký létající tvor a já jim předám vězně. Pak promluvím ke zbytku: Všem vám moc děkuji za pomoc. Jsem rád, že situace se vyvinula jen takhle a nikdo z nás nemusel prokazovat svou odvahu přímo. Náleží vám odměna za misi ranku S, která vám bude vyplacena do týden. Zastavte se pro ní pak v mé kanceláři. To je vše. Rozchod. 


Po zavelení k rozchodu se otočím a vydám se rovnou do kanceláře. Na chodbě se málem srazím s nějakou holčinou ale moc tomu nevěnuji pozornost. Až před kanceláří uvidím dva své shinobi. Tak povídejte, copak vás ke mě nese? optám se jich, zatímco odmykám svojí kancelář a pouštím je dovnitř.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Aug 19, 2015 8:05 pm

Raizou mi teda veľmi nepomohol svojimi rečičkami. Dosiahol akurát to, že keby som sa postavila k nejakej bielej stene, nebyť mojich modrých vlasov, by som s ňou úplne splynula. Presne tak, moja pleť stratila všetkú farbu pri predstave, že by som čistila podlahu lízaním.
"Ďakujem za podporu, veľmi si ju cením. Dúfam, že ti to Odin oplatí." Pery sa mi roztiahli do príjemného, milého úsmevu, bolo však nad slnko jasnejšie, že to bolo len hrané a v skutočnosti som mu priala len to najhoršie! Keď v tom sa tu objavil...Kashike. Akosi som to nečakala, očakávala som tu Faita a ten jeho nepríjemný výraz, kvôli ktorému sa mi postavili snáď všetky vlasy na hlave od strachu.
"Eeeeeh..." Akosi som nechápala, čo sa to tu deje. Kashike si tu proste odomýkal kanceláriu, ako keby snáď patrila jemu a pozval ma dnu.
Menil sa Mizukage? Asi sa to tu počas mojej neprítomnosti stalo veľa. Čo však bolo s Faitom? Kam sa vytratil? Prečo ustúpil? Boli to otázky, ktoré mi vrtali v hlave, ale ako si som nemala dostatočnú odvahu na to, aby som sa to spýtala Kashikeho, zrejme nášho nového Mizukageho. Vyskočila som teda na nohy a vstúpila do kancelárie, pričom som sa Kashikemu hlboko uklonila, ako som to robievala stále.
"Prajem dobrý deň. No. Neviem, či tu bol Kiseki, povedala som mu, nech tu nechodí, tak asi nie, tak som vás prišla oboznámiť s priebehom našej misie, ktorá nedopadla tak úplne...podľa našich predstáv." Kashikemu to doplo asi hneď, keď zbadal niektoré časti môjho tela obviazaných obväzom.
"Počas získavania informácií o klane Kurama sme boli prepadnutí kunoichi z klanu Aberame s prepracovanou taktikou. Neboli sme schopní ju poraziť, jej schopnosti boli nad naše sily." Na chvíľu som sa odmlčala. Za tento fakt som sa tak trochu hanbila, nerada som si priznávala, že som jednoducho...prehrala.
"Za pomoci sedmičky sa nám podarilo zdrhnúť, avšak...cestou som kvôli nemu prišla k nepríjemným zraneniam." O čo šlo, mu určite doplo. Každý bijuu túži po voľnosti a Chomei nebol výnimkou.
"Našťastie to dopadlo dobre. To by teda bolo všetko." Nedívala som sa mu do očí, miesto toho som pozorovala svoje topánky. Nevedela som, akú reakciu mám od neho čakať, predsa len, nepoznala som ho dobre. U Faita by som pokojne očakávala ako trest za nesplnenú misiu lízanie podlahy, kým sa nebude lesknúť čistotou.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Aug 20, 2015 8:21 am

Akuma Saito


Jakmile drak přiletěl do Kirigakure a přistál, vyslechl jsem si Kashikeho pokyny, kývl jsem hlavou na souhlas, sjel jsem po křídle draka dolů a sledoval jsem, jak ANBU jednotky odvádějí toho nindžu. Nevěděl jsem, kdo to je a co provedl, ale jistě byl pro nás důležitý. Možná to budu právě já, koho povolají k jeho výslechu, kdo jiný tady taky uměl ovládat iluzorní techniky, jako já. Možná jich tu pár bylo no, ale já jsem z nich byl určitě nejlepší!
Sebral jsem se a pomalu odešel, neznámo kam.


//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Aug 20, 2015 5:55 pm

Seskočil jsem z draka, sklonil jsem luk, vrátil jsem šíp do toulce a kývnutím hlavy jsem pozdravil pohotové kolegy, které vyprovokoval drak.
"Děkuji mnohokrát, Mizukage-sama." Řekl jsem a uctivě se poklonil.
Kashike měl na spěch, očividně na něj čekalo spoustu práce, ale já jsem měl přeci jen ještě jednu věc na srdci, takže jsem šel za ním.
Počkal jsem, až Yoko domluví a až jí Kashike odpoví, abych mu neskákal do řeči. "Mizukage-sama, rád bych vás požádal o povolení opustit vesnici. Chci zahájit své přípravy na misi, o které jsem vám říkal po slavnostech. Potřebuji vypátrat TOHO člověka, aby mi pomohl s tréningem a připravil mě na... můj úkol... Taky bych tento čas rád využil ke sběru informací o mém cíli. Moje první kroky povedou nejspíše do Konohy."
Bylo těžké mluvit tak, abych si před modrovláskou nepustil moc pusu na špacír. Protokol byl ale protokol a volit správná slova patřilo k mé práci také.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Thu Aug 20, 2015 8:56 pm

Poslouchám zároveň Yoko i Keiga, na kterého pak jen souhlasně kývnu. Nebylo třeba nic víc dodávat. Je to můj nejlepší ANBU a ví moc dobře, co je třeba dělat. Jen doufám, že se z toho vrátí v jednom kuse. Když Kegio odejde, přenesu pozornost zpět na Yoko.
Jsem rád, že jste se vrátili ve zdraví. Tím spíš, jestli to bylo skutečně tak vážné jak mi to popisuješ. Písemné hlášení o misi mi dodej během tohoto týdne, bude ti za něj vyplacená odměna a přidělena další mise. Do té doby máš volno a čas na rekonvalescenci. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Aug 20, 2015 9:11 pm

Srazím paty a hluboce se ukloním. Nebylo třeba nic říkat. Kashike věděl, že si ho velice vážím a že jeho důvěra je pro mě největším uznáním.
Ve spěchu jsem odešel. Bylo třeba ještě něco zařídit. S mojí výplatou za misi a zbytkem toho, co jsem měl ušetřeno jsem nyní mohl konečně dát do kupy sirotčinec, který jsem slíbil zbudovat. S těmi penězi by měli těch pár dnů co budu pryč vydržet a pak... se uvidí. Všechno lepší než ulice.

//přesun
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Aug 22, 2015 10:53 am

Keiga som nerozpoznávala, hoc som sa s ním kedysi bavila. Aj keď, jeho hlas, keď rozprával mi prišiel povedomý. Samozrejme, nevedela som, že patrí k Oininom a tak som si nad ním hlavu nelámala. Mizukageho reakcia ma najskôr prekvapila. Čakala som trebárs nejaké slová o tom, akí sme neschopní alebo...alebo niečo také. Práve preto som sa naňho dívala s vyvalenými očami, čo mu mohlo prísť dosť...ehm...divné. Možno trochu neslušné, ale tak, niet sa čomu diviť.
"Takže...eeee...Žiadne zlízanie podlahy do čista ani drhnutie záchodov zubnou kefkou?" Opýtala som sa ešte pre istotu, normálne sa mi nechcelo veriť, že odtiaľ odídem len tak, ako keby sa nič nestalo.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Namashi Hozuki Sat Aug 22, 2015 12:00 pm

Projdu dveřmi do budovy kterou hlídají ANBU. Poslední mise kterou jsem měl, mi dával sám lord Faito. Měl by tu být nový Mizukageho a ještě jsem s ním neměl čest mluvit,  Krom toho všeho mám celkem zvláštní prosbu, kterou mi muže splnit pouze Mizukage. Budu mu asi muset ale ukázat že na to mám zkušenosti a schopnosti abych to mohl vlastnit. Kdysi můj nevlastní děda vlastnil tento meč a chci jít v jeho stopách a jednou dosáhnout toho co on. Nemyslím si ale že něco takového dostanu ihned, budu muset pro to něco udělat. Můj sen se stát šermířem Kirigakure jako můj děda nikdy nezmizí. Vyběhnu schody do parta kde má kancelář Mizukage. U dveří potkám odcházejícího člena ANBU jednotek podle masky kterou měl na sobě. Zaklepu na dveře a čekám až budu pozván dovnitř kanceláře.
Namashi Hozuki
Namashi Hozuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 34
Registrován : 19. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Aug 22, 2015 11:07 pm

Než cokoliv odpovím té dívce, v klidu si odepnu meč od pasu a položím ho na svůj stůl, za který hned vzápětí usednu. Na roh křesla pověsím klobouk, který je neskutečným způsobem na obtíž a pak teprve začnu znovu věnovat pozornost Yoko. Mrzí mě, že jsem tě zklamal. Podlaha by tu sice potřebovala vytřít, jen co je pravda, ale na to máme školené lidi s mopem. Totéž platí o toaletách. Sám jsem se nestal shinobim včera a vím, že ne každá mise vyjde podle plánu. Hlavní a nejpodstatnější je, že jste se vrátili ve zdraví domů. Nemá smysl zbytečně plýtvat životy dobrých lidí... pokud nemáš nic dalšího na srdci, můžeš jít a poslat dál toho datla, co nám tu klepe na dveře. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 23, 2015 11:43 am

Nejako mi nešlo do hlavy, že sa náš nový Mizukage vážne tak zachoval. Nebolo to zlé, to určite nie, len to bolo pre mňa niečo nové, pretože ešte za čias Faita, kedykoľvek som sa sem dotrepala, triasla som sa od strachu ako ratlík s rôznymi scenármi, čo by sa mi mohlo stať.
"Och, tak potom...ďakujem, Mizukage-sama." Pousmiala som sa a opäť sa mu uklonila. "Dovidenia a prajem pekný zvyšok dňa." S týmito slovami som sa otočila a zmizla na chodbe.
"Môžeš vojsť." Oznámila som chlapcovi, ktorý tu stál a on bol ten "ďateľ". Sotva chlapec vošiel do kanclu, chodbou sa ozval nadšený výkrik.
"Yeeees, ja som to prežilaaaa!" Raizou možno čakal, že odtiaľ odídem zdeptaná a psychicky na dne, ale šeredne sa mýlil, pretože som bola vysmiata ako mesiačik na hnoji.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Namashi Hozuki Sun Aug 23, 2015 7:49 pm

Byla to chvilka co vyšla dívka která už od pohledu byla šťastná. Dala mi povolení kde vstupu, i kdybych to radši slyšel od Kashika osobně. Moje domněnka se potvrdila když hlasitě vykřikla něco o přežíti. Pouze se pousměji, jak málo stačí k radosti této dívky. Pokud má Kashike pevnou ruku nad vesnicí, jak to zatím vypadá. Tak se mi asi celkem zalíbí. Vejdu dovnitř a stoupnu si rovnou před stul. Pozdravím a rovnou se představím, vidím nového Mizukageho poprvé. Zdravím, moje jméno je Namashi. Hozuki Namashi a jsem chunninem této vesnice. Měl bych takovou prosbu, kterou mi mužeme splnit pouze vy jako vůdce této vesnice. Ukloním se, přeci mám nějaké vychovaní. Při žádaní něčeho takového je lepší prokázat určitou úctu.
Namashi Hozuki
Namashi Hozuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 34
Registrován : 19. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 23, 2015 7:56 pm

Než vstoupí další osoba, v klidu si v onom časovém okénku najdu záznamy o misi Yoko a přichystám si je na stůl k lepšímu prostudování. Počítám s tím, že ještě nějakou chvíli potrvá, než dojedou všechny mise, které rozdal Faito a já budu mít konečně plnou kontrolu a přehled nad všemi mými lidmi. 
Jen co tuhle úvahu tak nějak uzavřu, mladý Hozuki spustí a já na něj upřu své pronikavé oči. Tak tedy prosbu... dobrá, tak spusť chlapče, vzbudil jsi mojí zvědavost. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Namashi Hozuki Sun Aug 23, 2015 8:09 pm

Myslím že budu muset něco pro to udělat, nebo bude okamžitě zamítnuta. Ale přišel jsem se zeptat a taky to udělám. Můj klan Hozuki měl kdysi dávno legendárního šermíře. V jeho stínu jsem trénoval Kenjutsu a Ninjutsu a doufal že jednou se dostanu na jeho úroveň. Nechci jít rovnou k věci aby to nevyznělo blbě. Chci říct své přednosti a doufat že dostanu šanci pokračovat tam kde můj předek skončil.  Mangetsu Hozuki byl můj děda a také legendárním šermířem Kirigakure. Proto jsem se přišel zeptat, jesli bych dostal šanci jít v jeho stopách Předpoklad je takový, že žádám o všechno co šermíři kdysi měli.  Existovala by nějaká šance pane, abych se dostal k nějakému legendárnímu meči
Namashi Hozuki
Namashi Hozuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 34
Registrován : 19. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 23, 2015 8:17 pm

Když ho tak poslouchám, neubráním se mírnému, spíše otcovskému, úsměvu. Ten chlapec nebyl hloupý a věděl alespoň trochu, jak jednat s lidmi. Když domluví, neodpovím hned. Chci aby věděl, že nad jeho prosbou uvažuji. 
Taky ty jsi potomkem šermíře... to je dobré. Máš k tomu úkolu a zaměření vztah. Záruka pro mě, že případným postem nebudeš pohrdat a nedopustíš jeho zneuctění. Prozraď mi chlapče, jakou zbraní vládl tvůj předek a kdo byl či je tvým mistrem v boji se zbraní? 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Namashi Hozuki Sun Aug 23, 2015 8:30 pm

Když jsem mluvil tak se usmíval, nebyl to ale úsměv který by se mi vysmíval. Byl to úsměv který jsem v minulosti vídal celkem často. Vyslechl jsem si vše co mi řekl a na jeho otázku jsem znal odpověď. Můj předek vládl mečem který nese jméno Hiramekarei. Jeho bratr byl nositelem meče Kubikiri, ale jako šermíř nikdy nebyl officialně přijat. Zmínka o jeho bratrovi byla zbytečná ale chtěl jsem ukázat že historii mám celkem naučenou. Mým mistrem byla moje matka ještě donedávna. Učila mě ninjutsu ale kenjutsu nikoliv. Kenjutsu jsem se učil sám, bez jakékoliv pomoci od kohokoliv. Mám meče a kenjutsu prostě v krvi. Mírně jsem se usmál s hrdostí na klan.
Namashi Hozuki
Namashi Hozuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 34
Registrován : 19. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 23, 2015 9:30 pm

Když domluví, přejedu ho pohledem od hlavy až k patě. Na to, že máš kenjutsu a meče prostě v krvi mi připadá, že u tvého boku něco chybí... řeknu vlídně a ve výmluvném gestu položím ruku na pochvu svého meče, který leží na stole. Budu mu muset konečně po těch letech dát jméno... zaslouží si jej víc než dost... bleskne mi hlavou. Ale nad tím budu dumat později. Abych řekl pravdu, zaujal jsi mě, chlapče. Máš jistě dobré zázemí a já se chci podívat, jestli máš i potenciál. Vstávej, půjdeme ven a ty mi ukážeš co v tobě je. 
Na ta slova se zvednu od stolu a vezmu meč, který si jediným nacvičeným pohybem připnu k pasu.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Namashi Hozuki Sun Aug 23, 2015 9:47 pm

První větou mě zarazil protože měl pravdu. Opravdu jsem u sebe teď neměl žádný meč. Měl jsem ale ninja deštník s kterým jsem se také uměl dobře bránit a útočit. Bude to ještě větší výzva než kdybych meč u sebe měl. Bylo to zvláštní že sám Mizukage bude bojovat. Nikdy jsem nebojoval proti nikomu na takové úrovni. Musím mu ukázat vše co ve mně je. Bude mi ctí, bojovat s někým jako jste vy. Byl jsem natěšen že si můžu změřit sílu s Mizukagem. Určitě byl o tolik silnější než já, ale já se nevzdávám. Deštník si opřu o rameno Tak jdeme! Mám namířeno přímo ke dveřím. Jediná divná věc byla taková, že mi řekl ať vstanu ale já stál celou dobu.
Namashi Hozuki
Namashi Hozuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 34
Registrován : 19. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 23, 2015 9:56 pm

Projdu kanceláří a vyprovodím toho chlapce ven z kanceláře, kterou za námi zavřu. Vezmem to na cvičiště č. 1. 


//přesun Cvičiště. 1
// sry za to "Vstávání" Very Happy vůbec jsem si to neuvědomil...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Namashi Hozuki Sun Aug 23, 2015 9:58 pm

V mladí jsme používali v klanu deštníky místo meču běžně. Bylo to mnohem bezpečnější. Jenom kývnu hlavou a následuji ho. //přesun
Namashi Hozuki
Namashi Hozuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 34
Registrován : 19. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Tategami Raizou Tue Aug 25, 2015 5:54 pm

Koukal jsem se na Yoko jak zašla dovnitř do kanceláře a pak jen zavřel oči dal si ruce za hlavu a začal relaxovat.
Dovnitř se mi vážně nechtělo. Měl jsem přeci jen trochu vroubek u něj i když malej. Kdykoliv jsem se mohl vymluvit na to že jsem byl zraněn a narozdíl od minulých případů tak teď jsem měl záznamy v nemocnici které stály na mé straně. Lucky me. pomyslel jsem si a relaxoval.
Po chvíli jsem zaregistroval nějaký pohyb a otevřel jedno oko. Neměl jsem páru o koho jde takže jsem oko opět zavřel do té doby dokud nevyšla Yoko.
Zívl jsem, protáhl se a vstal. Podíval se na Yoko která se chovala jakoby právě vyhrála ve sportce.
"Pogratuloval bych ti kdyby bylo k čemu. Takže nějaký plány?" zeptal jsem se. Bylo mi jedno jestli, pokud, chce něco dělat. Hlavně jsem chtěl odsud pryč.
Tategami Raizou
Tategami Raizou
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Aug 28, 2015 7:00 pm

"Náhodou, je to veľká výhra. Kashike asi nie je tak prísny ako Faito, i keď premýšľam nad tým, prečo sa Kage menil?" Určite nie kvôli tomu, že by nevedel viesť dedinu. Možno ho niekto zabil...nie, to určite nie. Tak čo sa potom vlastne stalo? Podľa jeho posledných slov, ktoré som počula, by som nepovedala, že by chcel z kresla Mizukage len tak odísť.
"No nič, mala by som už ísť trénovať Potrebujem sa zlepšovať. Ak chceš, môžeš ísť so mnou ak nie, vidíme sa inokedy." Zaškerila som sa naňho. Mienila som najprv zájsť domov po zvitok s technikou a následne niekam vyraziť. Na nejaké pokojné miesto, kde by som ho mohla preštudovať. Bolo mi jedno, či mám chakru alebo nie, či som úplne vyliečená. Ak niečo so sebou neurobím, tak skysnem. Vykročila som rýchlym krokom po chodbe, zbehla som schody dole a vyšla von, následne som sa niekam vytratila.

-PRESUN-
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Tategami Raizou Fri Aug 28, 2015 7:12 pm

"Hm..." řekl jsem prostě a pokrčil rameny na výraz nezájmu. Já byl na misi takže stejně jako kolegyně jsem neměl sebemenšího tucha co se dělo. A bylo mi to jedno. Nějak jsem se s předchozím kagem neznal a stejně tak neznám ani tohohle. Takže od ničeho k ničemu jak se tak říká. Když řekla že se jde trénovat usmál jsem se od ucha k uchu.
"Víš jak to se mnou je." řekl jsem a otevřel okno a rozhlédl se kolem abych našel místo na odpočinek. Přeci jen jsem byl "vážně zraněn" a potřebuju trochu času na zotavení. Jo to je ono! Dělám to vlastně pro vesnici! Ah... jak já jsem miloval svoji hlavu abych si dokázal najít důvod pro flákání.
"Kdyby něco víš kde mě najít.... Jo a užij si trénink. Vážně ho potřebuješ..." řekl jsem a s těmi slovy vyskočil z okna a sešel po zdi jakoby se nechumelilo. Na ty schody jsem se mohl zvysoka vy...vykašlat.


-Přesun-
Tategami Raizou
Tategami Raizou
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 18 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru