Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+29
Kaori
Reina Kana
Misha Haybushi
Himiko Hoozuki
Hine Kureta
Hodnostári
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Shizuka Yoru
Tobias Ohara
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Faito Dansaku
Yuki Katsuragi
Kangae Mizutsuchi
Hisa Kaguya
Hyuuga Mikomi
Muon Kansoku
Goku
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Kenji Uesugi
Kashike
Keigo Nakagami
Ghepard Haybushi
Gats Terumi
Akuma Saito
Gunji
Hirin
33 posters

Strana 12 z 18 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 02, 2014 10:21 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Mist-adminbldg
Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.

Kancelář Mizukage - Stránka 12 14imuf8

Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její sekretář/ka.

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
BTW: Neberte to doslova, Mizukage je taky jen člověk Very Happy
BTW: Autorská práva na tenhle post patří Lady Hitomi Yamada, Hachidaime Mizukage. xD


Naposledy upravil Hirin dne Thu Jul 23, 2015 11:00 pm, celkově upraveno 2 krát
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Apr 25, 2015 10:27 pm

Faito

"Hirin, vem ji za šermíři. A zkuste najít cestou Kashikeho, půjde s vámi. Toujou sice říkal, že bude na cvičišti, ale myslím, že byste si mohli vybudovat základnu v tom starém komplexu pod vnitřním dojo." řekl jsem a dál jsem těm dvěma nevěnoval pozornost.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Apr 26, 2015 8:00 am

Aj keď boli v Kirigakure dlhé nepokoje nezapájal som sa do toho boja, ako keby to nebola ani moja starosť. Nebolo to tým, že som sa toho chcel vyhnúť ale bolo tu ešte niečo, čo ma k tomu donútilo a ak si Mizukage všimol toho, že som nebol na bojisku, možno s toho budem mať problémy. Ale počítal som aj s tým, že nebudú, však som len genin, ktorého si tu v dedine takmer nikto nevšimne, preto som sem prišiel, ako by nič, aby som bol poslaný zasa na nejakú misiu. Zvláštne, že mi práve prišla na um myšlienka toho Tetsuyi. Podľa mňa to je hlúposť, lebo som sám chcel takú misiu a nemyslím si, že sa ma snažia zbaviť ale človek nikdy nevie. To, či mám veriť alebo nemám veriť ľudom okolo seba bolo vždy otázne a ja som sa radšej držal toho, že nie. Bolo tu pomerne rušno, tak som len zaklopaním dal vedieť v nútri, že tu vonku ešte niekto čaká.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Apr 26, 2015 1:23 pm

Poflakovala som sa po dedine. Premýšľala som. Už zase. Trápili ma mnohé veci, ako napríklad to, ako moje vzťahy s druhými ochladli. Kataro so mnou nerozprával, Gats zase kamsi zmizol, rodičia mali povinností cez hlavu. Však aj boli vodcami klanu. S inými som sa nebavila. Teda, až na pár výnimiek, ako napríklad Kairi prednedávnom.
Kedy to ale bolo naposledy, keď som s niekým normálne rozprávala? Dlho. Veľmi dlho. Chodievala som často do knižnice študovať informácie o Jinchuuriki. Dozvedela som sa veľa zaujímavých vecí, ale nemala som akosi čas ich skúšať. A vlastne ani s kým. Kataro bol s deťmi, nemohol sa mi venovať, a Hirin tiež určite mala veľa svojich starostí.
Bola som teda odkázaná sama na seba. Vyhovovalo mi to. Naučila som sa žiť nezávisle od druhých. Zamierila som do kancelárie Mizukageho. Jednak som sa chcela uistiť, že je vážne v poriadku, a jednak som chcela ísť na misiu. Nie na žiadnu povaľačskú, že budem mačky naháňať alebo tak niečo. Potrebovala som misiu bojovú. Otestovať svoje sily proti normálnemu protivníkovi. Bolo mi jedno, či by som šla sama alebo s niekým, a či to bude nebezpečné.
Uprela som zrak na mladého chlapca. Pozdravila som ho kývnutím ruky a sadla si na lavičku, pričom som pozorovala svoje dlane.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 26, 2015 6:14 pm

Faito

Předchozí návštěvu jsem považoval za vyřízenou. Jestli zůstala v kanceláři, mi bylo upřímně jedno, v nejhorším ji vyrazím za dveře. Když se ozvalo klepání, pozval jsem dál toho, kdo byl na řadě.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Apr 26, 2015 6:39 pm

Ako som čakal prišlo sem akési dievča. Zdvihol som svoj zrak smerom k nej, aby som si všimol, kto sem vlastne prišiel. Pozdravila ma, takže som ju pozdravil. Ak by som vám o nej mal niečo povedať, asi by som vás musel sklamať. Nikto s kancelárie nevyšiel ale hlas Mizukage naznačoval, aby som prišiel, preto som vstúpil dnu. Zatvoril som za sebou dvere a bez rozhliadanie sa po miestnosti som sa postavil pred stôl a prehovoril som. "Dobrý deň, Mizukage sama. Prišiel som si po nejakú misiu. Ak by sa dalo rád by som, aby bola zasa ťažšia. " Predtým som nemusel ani s niekým ísť, aby mi takú misiu dal, takže som dúfal, že ani teraz to nebude problém mi prideliť ťažšiu misiu hoci som bol genin. Ak sa aj pozrie na môj zoznam splnených misií sám musel vidieť, že tie ranky tam boli už tak neprimerané a vedel som, že aj tak ešte asi potrebujem nejaké navyše, aby som zosílil. Hlavnou prioritou bola hlavne tá obtiažnosť, inak mi to bolo pomerne jedno.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Sun Apr 26, 2015 7:50 pm

Mírně jsem se uklonila a podívala se na Hirin, která relaxovala na gauči. Na Mizukageho slova nereagovala. Asi ji zmohla únava, a ona usnula. Když někdo zaklepal, uvědomila jsem si, že teď už v kanceláři nemám co dělat. Jen tady zdržuji. I když se Hirin nezvedla z gauče, rozhodla jsem se odejít z kanceáře. Nejsem Mizukageho sekretářka, abych mu asistovala v kanceláři při jeho každodenních povinnostech. "Sayonara Mizukage-sama." Naposledy jsem se uklonila, a pak zmizla za dveřmi kanceláře. Samozřéjmě jsem za sebou nezapomněla zavřít dveře. Jelikož jsem nevěděla, kudy mám jít, musela jsem venku počkat na Hirin. Mizukageho instrukce jako, že se bude trénovat v tom starém komplexu, mi totiž nic neříkaly.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 26, 2015 7:56 pm

https://www.youtube.com/watch?v=2UeA9Nus9Eg

Faito

Do místnosti vešel mladý Kiseki. Bez úklony, bez svědomí. Pronesl svou žádost a čekal na mou odpověď. Vstal jsem a přešel jsem k oknu.
"Misi...nějakou těžší..." zopakoval jsem po něm a zahleděl se na doutnající budovy, na rozbořené hradby, na krev, kterou déšť nestíhal splachovat do kanalizace.
"Když zemřela bývalá Mizukage, přišel za mnou Kataro Terumi. Hned po útoku Sora no Sena. A žádal prakticky to samé. Měl jsem sto chutí setnout mu hlavu..."
Otočil jsem se na Kisekiho. Z mého pohledu šlo vidět, že jho požadavek je ten nejlepší způsob, jak si mě znepřátelit.
"Copak pro tebe nebyla teď těžká doba? Jak vůbec snášíš vidinu masakru, který byl u brány? Byl jsi již za svou rodinou, za svými přáteli? Přežili útok?"
S přibývajícími slovy jsem zvyšoval i hlas.
"Existují lidé, kteří se vrhají do nebezpečných misí a plní je na jedničku. Kteří nikdy neodpočívají, zlepšují svůj výkon a dokazují světu svou sílu. A pak..."
Ukázal jsem z okna ven.
"...Pak existují ti zodpovědní. Ti, kteří tahají z trosek těla, kopou masové hroby pro ty, které nešlo identifikovat, kteří poskytují přístřeší a jídlo rodinám bez domova."
Povzdechl jsem si.
"Chceš těžší misi? Chceš být ten nejlepší? Najdi mi pozůstatky klanu Kurama. Sesbírej co nejvíc informací a ty mi přines. Podle toho, co přineseš, bude tvá mise ohodnocena. Teď vypadni..."
Z mého výrazu bylo navýsost patrné, že jestli otevře pusu, skončí špatně.
"A jestli stojí venku ještě někdo s podobnou prosbou, vem ho rovnou s sebou, nebo se s ním něco stane."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Apr 26, 2015 8:06 pm

To, že som sa zabudol ukloniť bolo naozaj neslušné a nemal som na niečo také zabudnúť ani keď som pozdravil ale nebudem sa kvôli niečomu takému vyhovárať. Už pri tom, čo som vyslovil svoju požiadavku som vedel, že sa mu nepáčila, že v ňom vrie krv. Po jeho slovách o tom nebolo pochýb. Tie ďalšie slová už ale u mňa nemali príliš veľkú váhu. Rodinu, ktorú som potreboval som mal v sebe. Otec bol alkoholik u ktorého som aj tak nežil mama mŕtva a priateľov žiadnych. Som nesmrteľný a nemôžem sa viazať nad utrpením, ktoré teraz v dedine prežili, lebo ho ešte uvidím veľa. Ja som to nerobil preto, že som chcel ukázať svoju silu ja som ju chcel získať, aby som časom mohol zabezpečiť vo svete rovnováhu a to bolo mojim poslaním. Preto nebola empatia zrovna mojou najsilnejšou stránkou. "Rozumiem mizukage sama." Bez ďalších slov som sa otočil a vykráčal s kancelárie s tým, že som ešte prehovoril a zatvoril za sebou."Dovidenia." Ja aj tak nebudem nikdy tým zodpovedným, ktorý kopú tie hroby. Pomyslím si pre seba a zamierim rovno pred to dievča, ktoré ma na chodbe pozdravilo. Bola to Yoko, ktorú som práve oslovil. "Akú požiadavku máš na Mizukageho? Ak je to misia asi si ma budeš musieť vypočuť." Prehovoril som na ňu a čakal na jej odpoveď.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Apr 26, 2015 8:18 pm

Nepotrebovala som načúvať, aby som započula nejaké ústrižky Mizukageho reči a predovšetkým ten jedovatý tón. Až mnou zatriaslo a srdce sa mi rozbúšilo. Opäť sa prejavil ten strach. Nemám kamarátov, Mizukage-sama, a rodina na mňa nemá čas. Odpovedela som v duchu na jeho otázku.
Sklopila som hlavu a premýšľala nad tým, či nebude lepšie zdrhnúť a tváriť sa, že som sem vôbec neprišla. Zdalo sa mi to ako dobrý nápad. Preto som sa postavila a už..už odtiaľ chcela odísť, keď v tom ma oslovil ten chlapec. Pozrela som sa naňho s doširoka otvorenými očami, úplne vyklepaná, prestrašená. Prečo asi, že? Ja...ja...Ak by som mu povedala, že som si sem prišla na misiu, musela by som teda ísť s ním a po jej splnení prísť do kancelárie podať hlásenie. Ak by so mnou Mizukage rozprával takým tónom, ako s ním, najskôr by som to nezniesla a zdrhla. Ale zase. Tým, že budem utekať pred niečím takýmto len preto, že mám strach z Faita, nič nedosiahnem. Prišla som sem po misiu. Oboznámila som s dôvodom svojho príchodu tichším hláskom.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Apr 26, 2015 8:29 pm

Až po tom, čo na mňa prehovorila som si všimol, že to dievča na ktoré som prehovoril nebolo asi v najlepšom psychickom stave. Lenže ja som nebol práve ten, ktorý by bral ohľad na jej psychický stav. "Neviem či si začula niečo o čom hovoril alebo nie ale nedoporučujem ti tam ísť. Nepáčilo sa mu už to, že som si pýtal misiu po tom, čo sa tu dialo. Takže povedal to, že ak bude chcieť ísť na misiu tiež má ísť so mnou." Začal som vysvetľovať kľudným hlasom pri čom som pokračoval. "Cieľom misie je nájsť pozostatky klanu Kurama a čo najviac informácií o ňom. Mala by to byť pomerne kľudná misia, takže tú by si v tomto stave zvládnuť mohla." Aspoň z pozorovania som tak usúdil. Možno sa na tej misii odreaguje a trocha sa vzchopí.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Apr 26, 2015 8:45 pm

Počula som. Radšej by som si odhryzla ruku, než by som tam mala vojsť. Myslím, že by som skončila ešte horšie. Povzdychla som si. Bolo potrebné sa odtiaľto dostať. No...Akosi mi toto miesto dobre nerobilo. Čoskoro z neho budem mať ešte väčší strach, než z čakárne pred zubnou ambulanciou. Akonáhle nepriamo naznačil, že som v zlom stave, hodila som naňho vražedný pohľad. No, túto poznámku si teda vyprosím, hej?! Oborila som sa naňho. Čo to do mňa vošlo? Prečo som odrazu bola tak agresívna? Dlho sa niečo takéto nestalo, väčšinou som sa na druhých len usmievala. Nie som na tom tak zle, aby som nebola schopná splniť pokojne i nejakú bojovú misiu. Dodala som trochu miernejším tónom, predsa len som si uvedomila, že to bola asi trochu prehnanejšia reakcia. Gomen, nemala som na teba tak vyletieť. Ospravedlnila som sa napokon.
Potrebovala som odtiaľ rýchlo vypadnúť. Toto miesto ma deprimovalo, a predstava, že by si zo mňa Mizukage-sama urobil fašírku, ešte viac.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Apr 26, 2015 9:01 pm

"Ty ho asi naozaj nemáš príliš v láske čo?" Určite vedela, že myslím mizukageho. Podľa mňa bol spravodlivý a jeho chovanie bolo opodstatnené. Nebál som sa ho preto, lebo som vedel, že je férový aj keď mohol pôsobiť hrozivo, ako aj je. V tom na mňa nahnevane vyhŕkla, čo mi len potvrdilo to o čom som hovoril. Už už som mal na jazyku pomerne ironickú poznámku na to, že na tom tak zle nieje, keď sa ale ospravedlnila nepovedal som nič. Radšej som teda neriešil a prehovoril som zasa. "Takže, ako by sme podľa teba mali začať? Inak volám sa Kiseki." Natiahol som k nej ruku, keďže som jej prezradil svoje meno aby vedela, ako ma prípadne neskôr volať. Ja som práve že k ľudom sa nesnažil byť zlý ale ja som nedokázal klamať a to o mne nevedel takmer nikto.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Apr 26, 2015 9:10 pm

Nie. Tak by som to nepovedala. Mám z neho len strach, to je rozdiel. Opravila som jeho tvrdenie. Nášho Mizukageho som mala rada, v mojich očiach pôsobil ako hrdina, predovšetkým keď som videla, čo pre nás robil, napriek tomu, som voči nemu prechovávala obrovský rešpekt a kedykoľvek na mňa pozrel čo i len trochu krivším pohľadom, okamžite ma pohltila triaška.
No, ufff. Pokiaľ si dobre pamätám, klan Kurama sídli v Konohe. Aleeee, ja som tam v živote nebola, nuž aaaa...eh, možno nám postačí len nejaká literatúra alebo neviem. Pokrčila som ramenami.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Apr 26, 2015 9:17 pm

Zvláštne, Mizukage bol odo mňa na tak vysokej úrovni, že strach som už ani nepociťoval. Ak by ma niekedy chcel zabiť už by som tu dávno nebol. Aj tak je moje zmýšľanie o tomto trocha iné. Po mojom predstavení som ruku zvesil dole, keďže mi ona svoju nepodala a dokonca sa ani nepredstavila. "Problém je, že ani ja som tam nebol. Ale nemyslím si, že len literatúra bude stačiť. Máme získať pozostatky a čo najviac informácií a že podľa toho budeme ohodnotený. V knižnici môžme začať ale aj tak sa asi budeme musieť pozrieť do konohy, takže vyrážeme? " Asi to bola skôr rečnícka otázka, lebo po týchto slovách som sa vybral smerom z kancelárie von.
(presun knižnica)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Fri May 01, 2015 7:57 am

Shinobi, kteří navštívili Mizukageho, už opustili budovu. Mizukage je vyřídil dost rychle. Asi neměli žádnou náročnou prosbu. Hirin se po těch pár hodinách, co tady čekám, pořád neukázala. Možná opravdu na tom gauči v Mizukageho kanceláři usnula a Mizukage ji ze zdvořilosti odmítá vzbudit. Přeji Hirin, aby se vyspala, ale nerada bych tady zestárla. Proto jsem se rozhodla odejít. Snad budu mít štěstí a najdu alespoň toho Kashikeho. Ten možná bude vědět něco o dalších šermířích a o tom starém komplexu pod vnitřním dojo, o kterém Mizukage hovořil. (Přesun)
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Mon May 04, 2015 2:40 pm

Akuma Saito


Z nemocnice si to zamířím do pracovny Mizukageho. Měl jsem ještě pár restů, které jsem musel s Mizukagem vyřešit, počínajíc bitvou s Takaaem a končíc setkáním s Kangaem a informacemi, které mi podal. Cestou jsem si četl knihu o bylinkách a dalších složitostech, které jsem zatím nechápal. Co mě však zaujalo, byla kapitola o jedovatých bylinách a jejich toxikačních účincích, nedočetl jsem tuto kapitolu dokonce, ale v hlavě se mi rýsoval nápad, to bude geniální!
Když jsem se dostal až ke dveřím, zaťukal jsem, opřel se o zeď vedle dveří a čekal s otevřenou knihou, čtouc si každý další řádek, než se na mě dostane řada. Měl jsem u Mizukageho ještě jednu službičku, kterou jsem nyní hodlal využít...
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Gats Terumi Mon May 04, 2015 9:12 pm

Náhlym krokom som smeroval priamo ku kancelárii Mizukageho. Potreboval som pár vecí, ktoré boli veľmi súrne, a na um mi neprichádzal nikto iný, kto by mi mohol pomôcť. Vošiel som teda do budovy a nebol som vôbec prekvapený, že nie som jediný, kto tu čaká.

"Mizukage-sama je asi veľmi žiadaná osoba. Dostali ste sa už dnu?"

Spýtal som sa okolo stojaceho. podľa výzoru pravdepodobne člena ANBU jendotiek. Stále som bol pomerne mladý, a aj keď som bol jounin, vždy som ostatným vykal a bral ich ako nadriadených. A tento shinobi vyzeral, že má za sebou už veľa času na bojisku, omnoho viac ako ja.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue May 05, 2015 5:59 pm

Faito

Kiseki mě skutečně vytočil. Proto, když odešel, došel jsem k baru a nalil si víno. Stále žádná chuť.
Přešel jsem ke dveřím a otevřel je.
"Další..." řekl jsem trpce a počkal, jak se dohodnou.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Gats Terumi Tue May 05, 2015 8:55 pm

"Zdravím, Mizukage-sama. Som rád, že vás opäť vidím."

Po pozdrave som odstúpil, na znak, že dám prednosť tomu, kto tu bol prvý. Vo Faitových očiach, ktoré boli ako vždy výrazne červené, som zbadal jeho obvyklú iskru. Bol to zvláštny pocit, ak som zobral do úvahy, že je mŕtvy. Každopádne mi odľahlo, pri ochrane Kirigakure no sato, som si chvíľku naozaj myslel, že sme ho stratili. Bolo to odo mňa hlúpe. Bol to predsa Mizukage, ten nás nikdy neopustí, a vždy tu bude preto, aby nás ochránil. Alebo snáď nie? Časy bez Faita som si predstavovať naozaj nechcel. Veľmi nerád mám ťažké a zložité situácie, ak to nieje vyložene nutné. A situácia, kde by nebol Faito Dansaku, sa dala rozhodne nazvať...ťažkou...
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Wed May 06, 2015 5:00 pm

Akuma Saito


Mluvil ke mě nějaká osoba, ale nepodíval jsem se, kdo to je. Vlastně jsem ani neodpověděl. Byl jsem až moc ponořen ve svých myšlenkách o tom, jak Mizukagemu zformuluji vše, co mám na srdci. Snad si to nevezme osobně, už jsem byl prostě takový.
 Když se tedy otevřeli dveře, souhlasně s tím jsem zaklapl knihu a až teď jsem se na tu osobu podíval. Nevypadal moc na Jounina, ale já na tom nebyl jinak. Sice jsem byl ANBU jednotkou, ale vypadal jsem spíše na Genina, je mi 13 let. Jediné, co mě odlišuje je moje ANBU výstroj.
Vejdu do dveří, kde se už na prahu ukloním před Mizukagem a vejdu dovnitř. Nevěděl jsem, jestli Mizukage plánuje ty dveře také zavřít a nebo ne. Pokud ne, zavřel jsem je sám. Ať tak či onak, došel jsem až ke stolu Mizukageho, počkal jsem, až bude Mizukage věnovat veškerou pozornost jen mě. Cestou ke stolu jsem zavřel "svoji" knihu a strčil si ji za pás. Místo toho jsem vytáhl jakýsi notýsek, který jsem položil na stůl. Byly to poznatky o mých cestách do Konohy a Kumogakure. Poznatky obsahovali také informace z ptačí perspektivy díky mému Kuchyiose. Shrnul jsem zde infrastrukturu vesnice, počet hlídek na hrabách i u brány a osobní dojmy z lidí, které jsem zde potkal včetně informací, které mi dali. Většina z nich se asi stejně nedala použít, byli ostražití, ale aspoň jsem měl čistý stůl. Nezapomněl jsem ani na Shuuketsu, o kterých jsem mluvil s Hokage, ale i tak jsem z ní nic kloubného nedostal. Možná mi mise nebudou uznány, ale aspoň jsem dokončil, co jsem započal. Kvůli bojům to trvalo déle.
Dobrý den Mizukage-sama. Přišel jsem Vám podat informace, které se stali na bojišti a také o těch, které se stali během bitvy u brány ve vesnici. Jde o Kangaeho... Řeknu s co největší úctou a čekám na Kageho svolení, abych mohl pokračovat dále.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed May 06, 2015 8:21 pm

Faito

Když vešl Akuma, bylo mi hned jasné, že nelenil. A byla by škoda ho přerušovat. Sedl jsem si, pokynul mu, aby si té sedl, a jen jsem řekl:

"Pokračuj..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Wed May 06, 2015 10:47 pm

Akuma Saito


Na pokyn Mizukageho jsem se tedy usadil na židli a prohlédl jsem si ho. Vypadal pořád stejně, to je dobré znamení. Nic se mu asi nezdálo, alespoň jsem si to myslel. O tom, co se stalo před bránou jsem ještě informace nedostal. Porozhlédl jsem se ještě okolo a formuloval jsem ještě poslední věty do mého proslovu.
Začal bych u boje u brány. Zrovna jsem se vracel z mise, když jsem byl přinucen postavit se S-Rankovému Shinobimu. Chtěl jsem ho zadržet, dokud nepřijde. No nevyšlo to úplně podle mých představ. Mám pocit, že v Genjutsu jsem dobrý, jistě jsem byl lepší než on, ale i tak se dokázal z mého Genjutsu uvolnit. Nepodařilo se mi však zjistit, co to bylo. Možná pečeť, možná nějaký předmět, určitě to neudělal jen tak sám. Připojil se ke mě Meizu Hoozuki a ještě jeden Genin. Hoozuki zemřel. Byl vychytralý, ale jednu věc nedomyslel... Podobně jako u mých špionáží jsem zapojil své Kuchyiose. Dokázal ze sebe vystřelovat jakási monstra. Co je však zajímavější, Hoozuki ho zabil, i tak se však zvedl a zabil ho. S takovou technikou jsem se ještě nesetkal. Chtěl jsem se ho pokusit zadržet, ale můj stav mi nedovoloval se ani pořádně pohnout...
Stydím se za sebe. Dořeknu, načež chvíli odmlčím a pohlédnu na své ruce. Často jsem uvažoval nad tím, co bych změnil, kdybych vskutku mohl. Ztratil jsem v tom souboji čest... a chtěl jsem ji zpět. Takhle jsem se přeci jen nemohl podívat rodičům do tváře. Byl jsem trochu přešlý, ale alespoň Yin byl ticho, ho jsem nyní fakt nepotřeboval. Otevřel jsem ústa a promluvil opět.
Kromě toho tu byl i Kangae, který se připletl k výslechu. Přišlo mi dobré z něj získat nějaké informace a tak trošku si proklepnout jeho loajalitu. Z jeho výpovědi jsem usoudil dvě věci, kdyby Tsukigakure zaútočila, hráli by na kvalitu, ne na kvantitu. Podle něj jsou v Tsukigakure silnější Shinobi než v Kirigakure. Můj názor je, že trochu přehání. Ale řeknu Vám to radši tak, jak mi to řekl. A ta druhá věc se týkala Tsukikageho. Měl podezření na to, že Tsukikage má jedno tajemství, dost velké... A poslední kloudná věc, co mi řekl: "Něco mi říká, že se blíží něco velkého." Tak mi to řekl.
Podle mého názoru je jeho loajalita ke Kirigakure stále silná. To co mě však zaráželo byl fakt, že se vžíval až moc do své mise, považoval sám sebe za Nukenina. Ano, řekl mi o své tajné misi. Už asi nebude tak tajná.. Řeknu Mizukagemu. To bylo asi vše, co jsem chtěl říct. Bylo toho dost, možná jsem něco nedůležitého vyškrtl, možná na něco zapomněl. Ať tak či onak, podstatné věci jsem řekl. 
Byl jsem zraněn, ale myslím, že jsem připraven se vrátit do služby. Vím, že je tady toho teď spoustu na udělání. I tak se Vás však zeptám, jestli pro mě máte nějakou misi. Je mi jedno co to bude. Chci pomoct vesnici. Nerad bych však odcházel z vesnice. Mám pocit, že zrovna teď potřebuje vesnice schopné zde. Dodal jsem naposledy. Pravdou je, že jsem žádnou těžkou misi vzít ani nemohl. Potřeboval jsem misi uvnitř vesnice, abych byl co nejblíže lékařů. A k tomu jsem stále nemohl dělat těžší fyzické práce.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu May 07, 2015 5:43 pm

Faito

Vyslechl jsem si hlášení a ještě chvíli jsme mlčel a přemýšlel.
"O Hoozukim vím. Vzhledem k tomu, že byl vysoce postaveným v klanu Hoozuki, řekli mi to hned po útoku.
A Kangae... ten zmetek ať mi raději neleze na oči, dokud nebude v ruce držet Tsukikageho hlavu."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Fri May 08, 2015 9:05 am

Akuma Saito


Přikývnu na Faitova slova, jakože rozumím. Mezitím si levou rukou promnu pravé zápěstí. Celou dobu mám přitom zavřené oči a vypadá to, jakobych váhal něco říct. Pravda je však taková, že jsem čekal na to než mi Mizukage zadá nějakou tu misi, bylo mi vskutku jedno jakou. Vždy bylo co dělat. I tak jsem však nakonec promluvil.
Mizukage-sama. Jednou na vaší záchranné misi jste nám slíbil, že nám splníte jedno přání. Přemýšlel jsem nad tím, co bych si tak mohl přát a něco napadlo. Přál bych si skrytou čepel z chakrovodivého kovu. Velikost čepele asi jako délka tanta. Myslíte, že by jste mi mohl vyhovět?
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 09, 2015 12:45 pm

Faito

Akuma mi sdělil požadavek. Skutečně jsem si vzpomněl na misi, bez které bych zde již nebyl.
"Mohu ti ji zaplatit. Ovšem takové čepele dělají pouze kováři v Takigakure. A já skutečně nevím, jak na tom teď jsou.
Můžeš se tam jít podívat, vybrat si, co chceš, a já naleznu prostředky na zaplacení."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 18 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru