Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+29
Kaori
Reina Kana
Misha Haybushi
Himiko Hoozuki
Hine Kureta
Hodnostári
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Shizuka Yoru
Tobias Ohara
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Faito Dansaku
Yuki Katsuragi
Kangae Mizutsuchi
Hisa Kaguya
Hyuuga Mikomi
Muon Kansoku
Goku
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Kenji Uesugi
Kashike
Keigo Nakagami
Ghepard Haybushi
Gats Terumi
Akuma Saito
Gunji
Hirin
33 posters

Strana 11 z 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 02, 2014 10:21 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Mist-adminbldg
Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.

Kancelář Mizukage - Stránka 11 14imuf8

Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její sekretář/ka.

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
BTW: Neberte to doslova, Mizukage je taky jen člověk Very Happy
BTW: Autorská práva na tenhle post patří Lady Hitomi Yamada, Hachidaime Mizukage. xD


Naposledy upravil Hirin dne Thu Jul 23, 2015 11:00 pm, celkově upraveno 2 krát
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 19, 2015 6:01 pm

Faito

Poslechl jsem si požadavek Hirin a posadil jsem se.
"Na učení..." dumal jsem.
"Myslím, že bys určitě měla sehnat ostatní šermíře a měli byste začít trénovat jako jednotka. Pokud ale chceš někoho na učení, pak ti dávám za úkol najít dalšího potencionálního šermíře..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sun Apr 19, 2015 6:46 pm

Spolu s Kaori sme dorazili až do kancelárie Mizukageho. Teda presnejšie povedané k nej. Nevšimol som si, že by niekto čakal v rade a tak som len podišiel k dverám a na chvíľku som sa započúval. Aj keď som nevedel, o čom sa tam niekto s niekym rozpráva, to že sú tam ľudia som zistil. Preto som si len sadol  na stoličku a katanu som si spoza opaska vytiahol a oprel som ju vedľa seba o stenu. Trocha som sa predklonil, pohľadom zamieril ku Kaori a slabo som sa pousmial.
"Nemusíš sa báť.. nestiahne ťa z kože." Prehodil som k nej. Teda.. nie že by som si bol týmto výrokom úplne istý ale.. uvidíme.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Sun Apr 19, 2015 7:01 pm

Dorazila jsem s Tanakim ke kanceláři. Soudě podle hlasů z kanceláře, nás někdo předběhl, takže musíme počkat. Trochu jsem se bála. Tanakiho slova mi moc nepomohla. U předchozí Mizukage bych se nebála. Současný Mizukage nahání hrůzu komukoli, i když se proti němu a vesnici nijak neproviní. Neznám ho příliš dobře. Setkala jsem se s nim asi jen jednou. Možná jsem ho špatně odhadla. Uvidím.
"Snad." Povzdychla jsem si a podívala se na svou ruku, která se mi strachem celá třásla. Neustále jsem si opakovala, že to nemůže dopadnout špatně. Jelikož Mizukageho ale nijak dobře neznám, je to pro mě cizí osoba, od které nevím co čekat. Toto je možná právě ten důvod, proč jsem se tak bála.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sun Apr 19, 2015 7:21 pm

Musel som sa pousmiať. Vyzeralo to tak, že sa ho naozaj bála. Minimálne z neho mala nepríjemný pocit. Trocha som si povzdychol a rozmýšľal som, ako ju upokojiť.
"Zober si fakty.. Kirigakure pravdepodobne nikdy nemala tak málo bojaschopných shinobi. Dva útoky na Iwagakure, a následne dva obranné záťahy na našom území. To si vyžiada svoje obete." Hovoril som o tom s ľahkosťou. Bola síce tragédia že toľko ľudí zomrelo no.. momentálne som ich bral ako štatistiku.
"Myslím že poznám Mizukage-ho dostatočne na to, aby som ti vedel slúbiť, že ak plánuješ bojovať za Kirigakure, tak sa nemáš čoho báť." Nie že by som ho poznal nejak.. dobre. No v podstate som sa stal geninom za jeho vlády.. a za tento rok som to dopracoval na hodnosť Anbu.. ešte teraz som si pamätal, ako som práve v tejto miestnosti Mizukagemu ukazoval moju schopnosť manipulácie s dažďom. Bola to celkom nostalgia.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Sun Apr 19, 2015 7:34 pm

"Jak myslíš." Po těchto slovech jsem zaťala ruce v pěst, a pak je uvolila. Přestaly se mi třást. Nemůžu zaručit, že se mi neroztřesou, když vejdu do kanceláře, ale prozatím jsem to zvládla. "Co říkáš na tu skupinu Hakuei?" Zeptala jsem se Tanakiho zvědavě. Bojoval s nimi, takže určitě má fůru věcí, které by mohl vyprávět.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sun Apr 19, 2015 7:45 pm

"Viem.. alebo aspoň tuším." Žmurkol som na ňu. Jej otázka ma celkom pobavila. Nebol som zas taký veterán a konkrétne Hakuei.. bojoval som s nimi len raz a to teraz pri bráne. Nechcel som ju však nejak sklamať alebo tak. "Ťažko povedať. Povedal by som, že tu utrpeli dosť veľké straty. že sú no.. mrtvým mäsom? Nemyslím si že o nich budeme tak skoro počuť." Na chvíľku som sa zamyslel. "Bojoval som len proti jednému shinobimu a jednému monštru. To monštrum nasávalo telá mŕtvych shinobi a posilňovalo sa tým.. netuším kto pri zmysloch alebo s aspoň trochou sebavedomia.. by niečo také spravil? Boli to naozaj fanatici.. nezaslúžia si nič viac než smrť." Trocha som sa rozkecal, čo u mňa nebolo moc zvykom. Nevedel som, či to o nich hovorím právom predsa len, sám som bol v podobných veciach trocha mimo. Túto moju "inú" stránku Kaori zatiaľ nevidela a ja som si chcel dávať pozor, aby ju ani nevidela, ak by to nebolo nutné. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Sun Apr 19, 2015 8:06 pm

"Monstrum, které pohlcovalo mrtvá těla a stávalo se tím silnější?" Je to neuvěřitelné. V životě jsem o něčem podobném neslyšela. Možná že ti Hakuei jsou padlí na hlavu, ale jejich schopnosti jsou úplně na jiné úrovni než ty mé. Stát proti nim, nemám moc velké šance na vítězství. Mám velké nedostatky. Pokud chci vesnici chránit i proti takovému nepříteli, musím do svého tréninku dát vše, o tom není pochyb. "Myslíš, že je možné kenjutsu přemoci ninjutsu?" Nemyslela jsem střet ve stylu shunshin no jutsu a nějaká kenjutsu technika. Měla jsem na mysli něco jako kenjutsu a Gōka Mekkyaku.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sun Apr 19, 2015 8:08 pm

"Hm,někoho najít." řekla jsem si v duchu a zamyslela jsem se."Tuž dobrá, zkusím sehnat šermíře a nějak sjednotit šermíře, kteří už jsou." pověděla jsem a vzpomněla jsem si na Kenjiho, že jsem ho od toho incidentu v lese neviděla. Ještě bych poprosila o techniku zvanou http://naruto.wikia.com/wiki/Water_Prison_Shark_Dance_Technique a pokud by vám to nevadilo sedla bych si tu a pozorovala, jestli by se tu někdo nenašel.dodala jsem.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 19, 2015 8:11 pm

Faito

Zapsal jsem si techniku k sobě a pak dal Hirin propustku do archivu.
"No jak je ctěná libost. Ale když už tu budeš, dohlédni taky na bezdomovce v přízemí. Skutečně nemáme místo na spaní, tak jim aspoň dones nějaký guláš..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sun Apr 19, 2015 8:22 pm

Přikývla jsem na úkol s bezdomovci, ještě, že jsem nemusela vařit, protože bych ještě musela hasit svůj domeček. Vzala jsem jsem si propustku a šla si sednou na gauč. Samehadu jsem si položila vedle gauče, tak abych ho měla na dosah. Uvelebila jsem se a poskládal jsem pečetě. Přede mnou se objevilo 6 vodních klonu, kteří jeden po druhém vyšli z kanceláře jako kdyby to byli vojáci. Poslední klon ukázal, že může jít další.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sun Apr 19, 2015 8:31 pm

Prikývol som. " Popravde sa dalo poškodiť.. odsekol som strom a hodil som to po ňom a vyzeralo to tak.. že som to tým vykoľajil aj keď.. dosť zúfalá taktika." Zasmial som sa. Bolo to trocha trápne. Vtedy sa mi zlomil meč a tak som sa musel stiahnuť, aj teda kvôli zraneniam. Následne som sa vrátil a o chvíľku som sa znova stiahol kvôli inej úlohe.. bol to chaos o ktorom jej určite poviem. V tom sa ma spýtala istú otázku, na ktorú som sa musel pousmiať. Zároveň sa však dvere otvorili a ja som v nich spoznal Hirin. Bol to asi len jeden z jej klonov, keďže sa rozišli a ten jeden poukázal, že môžme ísť do vnútra.
Postavil som sa a ešte raz som sa naklonil ku Kaori. "A prečo by si Ninjutsu užívateľa.. nechala poskladať pečate ?" Podvihol som obočie s tajuplným úsmevom. O tom som jej mienil povedať po tom. Na teraz so mstúpil dovnútra a všimol som si, že sa tu nachádza Hirin.. pravdepodobne originál. Sedela na gauči .. netušil som čo tu robila no bolo mi to celkom jedno. Postavil som sa pred Mizukageho a poklonil som sa. "Mizukage-sama." Pohľadom som kukol po Kaori,.. následovalo vystrćenie jednej mojej ruky, schytenie jej hlavy a "pomoc" ku podobnej poklone, akú som vystrúhal ja. Nebolo to nič prehnané, klasické gesto prejavu úcty ku autorite.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Sun Apr 19, 2015 8:45 pm

Zamyslela jsem se. Je pravda, že kenjutsu mají výhodu v tom, že nevyžadují žádné pečetě. Z kanceláře vyšla armáda identických žen, která sešla následně po schodišti dolů. Asi nějaká charitativní činnost. Tanaki vešel do kanceláře, a já za ním. Zavřela jsem dveře a porozhlídla se kolem. Byla tu jedna žena, identická těm, co odsud vyšly, a Mizukage. "Mizukage-sama." Zopakovala jsem to, co řekl Tanaki. Plánovala jsem říct zdravím, dobrý den, nebo něco podobného, ale jednala jsem bez přemýšlení. Primitivně jsem napodobila Tanakiho, dokonce i s tím úklonem. Na žádné další slovo jsem se nezmohla, a tak jsem stála potichu, čekaje zvědavě, co bude následovat.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Apr 20, 2015 4:35 pm

Faito

Banda klonů vyšla z kanceláře a přišla dvojice imitátorů. Lehce se mi nadzvedly koutky, když se oba zcela identicky uklonili i pozdravili.
"Vidím, že tvá zranění už jsou v pořádku, Tanaki..." řekl jsem pak a pokynul jim, že mohou mluvit.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Mon Apr 20, 2015 4:47 pm

Chvíľku som očami naznačoval Kaori, že nemusí robiť všetko tak, ako ja.. aj keď bola mojou momentálnou neoficiálnou študentkou. Síce bola pravda, že k tomu úklonu som ju viac menej dokopal ja. Predstúpil som trocha dopredu ako prvý a na jeho slová som bohužiaľ nemohol prikývnuť, len som sa slabo pousmial.
"Lepší sa to Mizukage-sama." Neprišiel som sem však riešiť moje zranenia, ktoré som ani len neutrpel pri obrane Kiri, ale ešte pred ňou.
"Nie som si istý, ako by som mal začať Mizukage-sama." Na chvíľku som sa odmlčal a znova som pohľadom prebehol ku Kaori. Možno by bolo lepšie, keby že začne ona no.. načo?
"Ak smiem byť taký trúfalý, mám hneď niekoľko prosieb. Najprv by som chcel poprosiť o vyradenie z Anbu zložiek. Tuto s Kaori máme neoficiálny vzťah typu sensei-študent a ja by som sa rád môjmu študentovi venoval a zaroveň to mal zahrnuté v popise práce. To je vlastne moja druhá požiadavka. Ak by vám to nevadilo, a nemali by ste problém s jej znovuprijatím do služieb Kirigakure no sato. Rád by som sa stal jej oficiálnym senseiom." Mal som ešte jedno požiadavku. Nebol som ten typ ktorý niečo predlžuje, skôr som po všetkom išiel priamo a tak som nemienil zdržovať ani teraz.
"Ak by ste ma vyradili z Anbu jednotiek, verím že by som moje schopnosti najlepšie využil okrem učenia mojej študentky aj na bojovom poli.. ako jeden zo šermiarov." Vedel som, že tu môže moja požiadavka tak trocha presahovať cez pomyselný strop Mizukageho príčetnosti. Každopádne som veril, že nikomu nedá nič zadarmo. Nie ak sa jednalo o legendárnych šermiarov. Vo svoje schopnosti som však veril a vedel som mu ich kedykoľvek preukázať. Viac som sa obával odstupu z Anbu jednotiek.. Ja sa obávam? No shit.. Pomyslel som si s pomyselným úškrnom na tvári, ktorý som samozrejme svetu neukázal.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Mon Apr 20, 2015 5:38 pm

Tanaki začal. Myslela jsem si, že bude povídat jen o sobě, ale musel vzpomenout i mě, a to tím nejhorším možným způsobem. Copak musel říct na rovinu znovu přijetí? Neřekla bych, že jsem odešla ze služby. Byla to spíše pauza odůvodněná tím, že jsem se musela starat o děti. Ve skutečnosti se o děti staral Kataro, a já byla mimo vesnici. No, nejsem zrovna vzorná matka. Chtěla jsem k Tanakimu něco dodat ohledně mě, ale nemohla jsem. Dříve mi skákání do řeči nedělalo problém, a to i v blízkosti důležité osoby. Jenže teď... za tu dobu co jsem byla mimo vesnici jsem se změnila, a ta změna mě děsí pořád čím dál, tím víc. Byla jsem zticha. Nevím na co jsem čekala, ale neodvážila jsem se promluvit.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Mon Apr 20, 2015 6:58 pm

Seděla jsem a dívala se na ty imitátory. Říkala jsem si, jestli náhodou nejsou dvojčata ale nebyli. Nijak mě to nezajímalo, že chce odejít, atd. Pohodlně jsem si seděla na gauči a čekala na klona, který mi donese svitek. Když ale došlo na téma šermíři zpozorněla jsem. Dřív než cokoliv Mizukage stihl říct, tak jsem promluvila.
"Propustit Tě z ANBU jednotek by nebyl problém, kdyby ses osvědčil jako šermíř. Vid té, Mizukage-sama?" otočila jsem se na Mizukageho s otázkou a usmála jsem se. Bylo to celkem troufale ale šermíři prozatím spadali pode mně. Otočila jsem se zpět ke dvojici.
"Ovšem co by tu mohl být problém je slečna. Sám jste řekl, že není na podobné úrovni jako vy. Ale možná se pletu. Chci jen říct, že pokud budete patřit mezi šermíře, nemůžete mít žádné studenty a budete trénovat s ostatními jako jednotka." tohle, co jsem řekla byla vlastně pravda. Sama jsem o tom byla informovaná před nějakou minutou.
"Ovšem slečna by mohla trénovat společně s námi. Tedy pokud s tím bude souhlasit, Mizukage-sama." dopověděla jsem. Ani ne za minutu přišel jeden z klonu. Nevšímal si ostatních, přišel ke mně, předal mi svitek a něco pošeptal. Potom jsem se podívala na samehadu. Šlo vidět, že můj úsměv trošku poklesl.Klon potom odešel a venku se roztekl.
Ostatní klony bůh ví, kde pobíhali a snažili se něco sehnat k jídlu. Přivezli takový pojízdný vozík jako pro zmrzlináře ale ve vnitř byla polívka. "Takže lidičky, pěkné do fronty, kdo bude předbíhat dostane vařečkou po hlavě" řekl klona a ukázal vedla na dvojníka s vařečkou. Klon s vařečkou bral vařečku jako obušek než vařečku. Bezdomovci se skládali do jaké si fronty na kterou dohlížel právě klon s vařečkou. Klony chtěli tu mít řád. Zbytek klonu obsluhovali, jeden nabíral polévku, druhý zase podával misky bezdomovců a podával krajíce chleba. Šlo to jak na běžícím pasu. Polívky ubývalo a nakrmených bezdomovců přibývalo. Jakmile byli všichni nakrmení, klony všechno uklidili, vrátili vše na původní místo a s dobrým pocitem, že pomohli někomu méně šťastným pomohli, se rozpustili.
   
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Apr 20, 2015 8:25 pm

Faito

"Propustit od ANBu?" zopakoval jsem po Tanakim otázku.
"Škoda, doufal jsem, že z tebe budu mít Oinina. Jednoho z nejlepších, vzhledem k tvým schopnostem..."
Povzdechl jsem si a zadíval jsem se kamsi do prázdna. Byla pravda, že elitní jednotka nám stále chybí. Když ale promluvila Hirin, přivřel jsem oči.
"Jak tě napadlo, že jsi velitelem šermířů?"
Na odpověď jsem ani nečekala znovu jsem se zadíval na ty dva.
"A slečna Terumi hodlá upustit od svého Kekkei Genkai? Láva je jeden z mála destruktivních elementů, kterými naše vesnice disponuje. Byla by škoda se jí vzdát jen pro máchání mečem..."
Odmlčel jsem se a čekal jsem na vyjádření obou dvou.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Mon Apr 20, 2015 8:41 pm

Chvíľu som sledoval Hirin. Nie že by som k nej nechoval patričnú úctu, bola predsa len jedným z legendárnyh šermiarov, nositeľka Samehady ktorá sa jej aj teraz slnila na chrbte. Na druhú stranu to bolo to jediné, čo som o nej počul. Bola nositeľkou samehady... niekým, koho preslávil meč.. pri čom jej schopnosti som považoval za diskutabilné. Nevšimol som si ju ani pri obrane dediny, taktiež nevyzerala vyčerpane či tak, že by trpela nejakým zranením. Preto som jej slová zľahka ignoroval a otočil sa k Mizukagemu, ktorý na mňa tiež prehovoril. 
Yop, budem s ňou vychádzať... prebehlo mi hlavou smerom k Hirin no už som sa sústredil na Faita. Ten našťastie nič o nejakých spoločných tréningoch nespomenul, na druhú stranu jeho slová o Oininoch. Bola pravda, že som si na tú pozíciu brúsil zuby a pripravoval som sa na ňu najlepšie, ako som vedel. Moje umenie niekoho zabiť bez toho, aby to daný jedinec čo i len postrehol, by sa čisto teoreticky dalo vyvážiť zlatom.. množstvom zlata. Aspoň som si to o sebe myslel, možno som len bol trocha prehnane sebavedomí no.. kto vie. Práve to však bol jeden z dôvodov..
"Môžem byť tiež jedným z najlepších šermiarov. Stále budem pod vašim velením Mizukage-sama.. o moje schopnosti neprídete a nijak výrazne sa nezmenia. Stále budem špičkovým vrahom a stále budem k službám práve vám. navyše... " Na chvíľku som sa odmlčal.
"Nuibari... prečo myslíte že sa zatiaľ nenašlo moc uchádzačov o tento meč? V skratke to je prerastený senbon.. ihla, ktorá je zhodou okolností najsilnejšou zbraňou Oininskych jednotiek. Nikto iný než uchádzač na post Oinina by ten meč nemal držať vo svojich rukách.. lebo by sa s ním jednoducho nemal ako naučiť narábať, nemal by potrebný výcvik a len by si s ním pravdepodobne ublížil." Za týmto som si stál, bol to fakt. Nuibari predsa len nemal ostrú čepeľ. Nedalo sa s ním sekať, len bodať či hádzať. Taktiež nemal záštitu, na ktorú sa veľmi veľa šermiarov spolieha. Stačil by jeden zlý krok a daný šermiar by prišiel o prsty. To u niekoho s mojim výcvikom pravdepodobne nehrozilo. Rozhodnutie však bolo na ňom.
K jeho poznámke s Kaori som sa musel trocha pousmiať. Aj keď vedela rozprávať za seba, prečo jej trocha nepomôcť? Vedel som že je nervózna.
"Kaori nie je z klanu Terumi pane.." Pripomenul som mu. Navyše by to pre Kaori taktiež nemusela byť práve najšťastnejšia téma.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Tue Apr 21, 2015 1:34 am

To že si mě Mizukage-sama spletl s členy klanu Terumi mě nepřekvapilo. V záznamech jsem skutečně vedena jako jedna z nich. "Heh." Usmála jsem se a podrbala se na hlavě. Toto se nám jaksi komplikuje. Tanaki musí být skutečně silný shinobi, že si ho Mizukage-sama tolik v anbu řadách cení.
Kancelář Mizukage - Stránka 11 Tumblr_inline_mh9w313bRg1qd8ldw
"V době, kdy jsem se omluvila, že se musím starat o děti, a odstoupila z aktivní služby, jsem byla poprvé zapsána jako členka tohoto klanu. Ty děti jsou z klanu Terumi." Nejraději bych minulost nechala minulostí, ale tento problém se musel vyřešit. "Nevím, jestli to je chyba ve spisech. Jsem ale úplně obyčejná kunoichi. Mé schopnosti nejsou ani zdaleka na takové úrovni, co klanu Terumi, Mizukage-sama." Pořád jsem byla nervozní. Teď ještě dokonce o něco víc než předtím. Na můj život s Katarem se snažím zapomenout. Nejedná se zrovna o nejšťastnější kapitolu mého života. Nic víc jsem se neodvážila říct. Rozhodně nechci, aby za mě někdo mluvil, ale s vyjadřováním asi budu mít problémy, takže jsem Tanakimu tak trochu i vděčná za to, že odpovídá za mě.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Apr 21, 2015 4:42 pm

Faito

Podíval jsem se do spisů.
"Aha...to jseš ty..." řekl jsem namručeně, když jsem zjistil, s kým z klanu Terumi je spojena. Rozhodl jsem se ale vrátit k Tanakimu, ten byl pro mě teď stěžejní. Vstal jsem a začal jsem přecházet po místnosti. Nakonec jsem se zastavil opět před stolem a zadíval jsem se na ty dva.
"Projednou udělám výjimku. Ale jen proto, že jsi pro vesnici velikým přínosem. Odteď budeš vlastníkem Nuibari a pokud ji zvládneš, staneš se legendárním šermířem. Dokud ale nesplníš misi ranku S, může tě velitel šermířů kdykoli vyhodit. Vstup do ANBu centrály ti je zapovězen a byl bych ti vděčný, kdybys zapomněl, kde vlastně je..."
Natáhl jsem ruku před sebe.
"Masku..."
Když mi ji podal, hodil jsem ji na zem a na znamení obřadu jsem ji rozdupl.
Vyndal jsem ze sejfu svitek a podal ho Toujouovi.
"Taktéž se staneš senseiem zde přítomné Kaori. Budeš ji ale cvičit pouze v osobním volnu nebo pokud to nebude vadit ostatním šermířům..."
Podíval jsem se mu zpříma do očí.
"Je ti všechno jasné?" zeptal jsem se ledovým tónem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Tue Apr 21, 2015 4:52 pm

Stál som na mieste a čakal som, ako sa Mizukage rozhodne. Rozhodol sa kladne, aj keď s Anbu maskou sa mi bude lúčiť len ťažko. Prikývol som a odopol som Anbu masku z opaska (keďže som ju momentálne nemal na sebe), po čom som mu ju vložil do rúk. Popri tom podaní mi hlavou prebehli spomienky.. Spomínal som na moju cestu ešte keď som bol vo výcviku, misiu v Otagakure no sato na doručenie zvitku. Vďaka Anbu jednotkám som ešte ako genin bol schopný stretnúť celkom legendárnych shinobi.. taktiež spomienky na Kumogakure no sato, úspešnú špionáž a želví ostrov, ktorého krivka pohybu je Kirigakure známa taktiež v podstate vďaka mne.. v neposlednom rade aj na hlavné mesto a misiu, ktorá ma naučila že mám očakávať neočakávateľné a musím vždy počítať s tou najhoršou možnou situáciou, pretože presne také vtedy nastali. Boli to spomienky, ktoré mi táto maska prinášala. Keď som sledoval ako sa roztriešti, pociťoval som istú hrdosť. Jediné, čo mi teraz bude môj pobyt v Anbu pripomínať, budú moje jazvy, ktoré mi ostanú pravdepodobne do konca môjho života. Hlasno som vydýchol. Možno to mohlo znieť až detinsky, no pre mňa dlhú dobu Anbu predstavoval jediný životý cieľ a.. teraz bol preč. 
Začala však ďalšia etapa môjho života. Už sa nikdy za masku ukrývať nebudem. Nebudem Kirigakure no Anbu, ale Toujou Tanaki z Kirigakure, jeden z legendárnych šermiarov ktorý bude robiť meno nie len svojej dedine, ale aj sebe samému. Prebral som od Mizukageho zvitok a ešte posledný krát som pred ním poklakol, ako to mali vo zvyku robievať Anbu. Nakonic som sa však len postavil. Prikývol som a pozrel som sa Mizukagemu do očí.
"Všetko jasné Mizukage-sama. Nesklamem vás." Sám som bol prekvapený, ako ťažko sa mi slová dostávali z úst.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Tue Apr 21, 2015 5:52 pm

Mizukage Tanakimu vyhověl. Stane se z něj nepochybně dobrý šermíř. Ke mě se naštěstí Mizukage vyjádřil krátce, což jsem ocenila. Tón s kterým se mnou Mizukage mluvil nebyl příjemný. Jako by mu něco vadilo. Netušila jsem, oč by se mohlo jednat. Jediné, co mě napadlo, bylo to, že asi jsem řekla něco špatně. Proto jsem se posunula ke dveřím. Chtěla jsem být pokud možno neviditelná. Když Tanaki domluvil, najednou mě něco napadlo. Bylo to ale tak troufalé, že jsem si nebyla jista s tím, jestli nebude lepší, když budu mlčet. Vyšla jsem kousek dopředu, abych byla celá vidět. "Mizukage-sama, ráda bych posloužila více vesnici, a proto si troufám vás požádat o kabutowari." Na dlouhý proslov jako Tanaki jsem se nezmohla. Ne že bych neměla, co říct, ale byla jsem tak nervózní... žádat o něco takového s mou hodností a mými zkušenostmi. Myslím si ale, že toto mi jen prospěje. Po tom, čím jsem si prošla, se musím opět na něco zaměřit, s něčím se ztotožnit, splynout. Nerada bych, aby se jednalo o člověka. Neříká se pro nic za nic, že meče mají duše, takže si myslím, že toto je pro mě to správné.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Apr 21, 2015 6:28 pm

Faito

Kaori promluvila a má pozornost byla tedy upoutána na ni.
"Budu o tom uvažovat. Ale musím mi dokázat, že na to máš. Budeš tedy trénovat se šermíři, a pokud tě doporučí, dám ti Kabutowari..." řekl jsem nekompromisně.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Tue Apr 21, 2015 6:43 pm

Otočil som sa na päte a jedne pohľad som uprel na Hirin. Neprehovoril som však ani slovo. Len som si v ruke pohodil zvitok. Dokonca aj môj pohľad bol čisto neutrálny, možno len trocha vyzývavý, kto vie. Kaorinine slová ma prekvapili, no bolo to na nej. 
"Pôjdem si vybaviť ešte nejaké veci domov, stretneme sa na cvičisku." Šepol som k nej a nakoniec som pomaly vyrazil von z budovy.
"Teším sa na spoluprácu Hirin-san." Dodal som pri odchode, po čom som však za sebou už zatvoril dvere a vytratil som sa z budovy. 
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kaori Wed Apr 22, 2015 4:46 pm

"Arigato Mizukage-sama." Poděkovala jsem Mizukagemu za to, že mi dal šanci kabutowari získat, a mírně se uklonila. "Ráda bych jen věděla, kde bych je asi našla." Tanaki se vypařil neznámo kam. Žádného dalšího šermíře jsem neznala. Nechtěla jsem zdržovat, ale nemyslím si, že bych měla štěstí a narazila bych čistě náhodou na všechny šermíře na ulici. Hirininé samehady jsem si nevšimla, jelikož jsem se neustále dívala na Mizukageho. Kdybych tak nedělala, ještě by si mohl pomyslet, že mu nevěnuji pozornost, když se mnou hovoří. Takový omyl si  někdo mého postavení nemůže dovolit.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 11 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru