Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soratov dom

3 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 24, 2014 9:07 pm

First topic message reminder :

Informácie doplnním neskôr
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down


Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 11:41 am

Zarazila jsem se při slově silný spojenec. Ty plány byly hlubší než jsem čekala.
"Jakého spojence máš?" zeptala jsem se tentokrát zamračená já. Přestávalo se mi to líbit a popravdě jsem začínala mít i strach
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 11:59 am

Vyzeralo to tak, že toto skôr rozčúlilo ju, preto, ako rodený diplomat som vedel, že ak budem rozprávať o tom viac neskončí to dobre. Predsa len zvyčajne aj keď máte pravdu a vznikne hádka zo ženou, nemáte šancu vyhrať. "Je to jedna z dedín. Je pre mňa verohodná, lebo oni pomôžu mne a ja im. Pomerne jednoduchá dohoda." Odpovedal som jej na otázku aj keď nie presne priamo.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 12:03 pm

O to víc se mi to přestávalo líbit, sebrala jsem se a šla uklidit nádobí při čemž jsem nemohla pustit myšlenku, kterou mi vnuknul. Není to moje vesnice a všechno mi má být jedno. Opakovala jsem si při mytí nádobí.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 12:07 pm

Hmm ... toto nieje dobré ale mohla by mi veriť, však viem, čo robím. Po chvíli vstanem aj ja a zamierim k nej. Zo zadu ju objímem okolo pása. Asi sa jej takto nebude dobre umývať ale to nevadí. "Neboj sa, viem čo robím a jediné, čo chcem je tvoja podpora. Predsa len, bez teba to bude len všetko ťažšie." Prehovorím k nej.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 12:11 pm

Když mě objal přestala jsem mýt nádobí jen jsem se opírala rukama o dřez a na chvíli zavřela oči. Chovám se nemožně. Otočila jsem se na něj a položila mu ruce kolem krku.
"Promiň síla zvyku, chybí mi moje vesnice." pokusila jsem se o úsměv, už kvůli němu bych se měla chovat jak se patří, nechci o něj přijít, když nikoho jiného teď nemám.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 12:21 pm

Pozrel som jej do očí a usmial som sa, keď sa o mňa tak oprela. "To nič, ja sa ti ani nedivím. Však ak bude táto dedina rozkvetať, môžeš ju brať čiastočne aj za svoju no nie?" Opýtam sa jej povzbudivo a venujem jej malý no sladký bozk na pery. Niečo také som povedal aj preto, že mi pomerne na začiatku veľmi pomohla.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 12:28 pm

"Bylo by to od mě sobecké, stačí když budu moci poučovat jejího Raikageho." usmála jsem se a nechala se políbit, po dlouhé době, jsme zase byli my dva spolu, i když jsem čekala, že se každou minutou může tahle úžasná chvíle pokazit a někdo by mohl přijít, proto jsem si ji hodlala vychutnat co nejvíc to šlo a vše hodila za hlavu a víc si ho přitáhla k sobě.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 12:57 pm

Pobavene som sa zasmial. "Myslím si, že toto znie, ako dobrá dohoda." Dúfal som aj ja, že sa teraz nič zlé nestane a budeme môcť byť spolu, preto ma napadla jedna dobrá myšlienka. "Hmm, čo hovoríš na to, žeby sme šli leňošiť? Predsa len než niekto bude niečo chcieť, tak to snáď potrvá a klon to určite v kancli zvládne." Opýtam sa jej a čakám, čo ona na môj návrh.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 1:07 pm

"To beru, jenom, když si něco podobného řekl naposledy, objevil se útok nebo tvůj ANBU." utřela jsem si ruce do utěrky a podívala jsem se na něj.
"Vůdce je vždy potřeba, bez něj nemůže společnost fungovat, to si pamatuj." pohladila jsem ho po tváři a pak ho vzala za ruku.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 1:16 pm

"Nó, to je pravda. Ale keď to bolo tak predtým, teraz to tak snáď nebude ne?" Aj keď som si nemohol byť svojimi slovami istý ale neostane mi aj tak nič len dúfať. "Hej, vodca je potrebný, len ak je nenávidený, tak to má pekne ťažké." Povedal som a po tom, čo ma zobrala za ruku som sa s ňou vybral smerom do obývačky. Ostal som stáť medzi dverami od spálne a obývačkou pri čom som povedal. "Kde sa nám bude lepšie lenošiť?" Bolo by predsa asi čudné, ak by som ju zobral do spálne sám od seba, kto vie, čo by si pomyslela.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 1:24 pm

"Vzhledem k tomu, že na tvém gauči jsem prožila už dnešní noc a nebyla zrovna příjemná, nechám to na tobě." i když bylo úplně očividné, že na gauč mě znova nedostane, ještě jsem z něj byla trochu polámaná
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 1:28 pm

"Hmm, to beriem, ako dobrú odpoveď." Povedal som a zamieril som spolu s ňou do spláne. Hneď keď sme prišli k posteli som sa do nej hodil a schúlil sa pod perinu. Potom som ju odokryl, aby sa ku mne pridala. "Tak šup, poď ku mne." Poviem s menším úškrnom na tvári.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 1:31 pm

Usmála jsem se a hned si vlezla k němu a přitulila se co nejvíc to šlo. Tenhle relax jsem potřebovala. A jestli teď kdokoli někdo přijde, použiju i svoji sílu, abych ho odsud dostala.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 1:58 pm

Keď sa pridala ku mne a pritúlila sa, preplietol som svoje nohy s jej a objal som ju. Naozaj bolo príjemné sa takto túliť, vidím to tak, že odtiaľto ani neodídem. "Dom je zamknutý, takže príjsť by nemal nikto. " Prstami som ju začal hladiť vo vlasoch. "Teraz tu už ostávaš natrvalo ne?" Zažartoval som, lebo som vedel, že to nieje možné. Ale je lepšie si z toho robiť žarty, ako to brať nejak pochmúrne.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 2:06 pm

"Zůstanu tu na tak dlouho, dokud mě nepustíš ze svých spárů." usmála jsem se na něj a políbila ho a ještě dodala:
"A ten minulý shinobi přišel oknem." zažertovala jsem ijá
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 2:16 pm

"To potom asi neodídeš už vôbec." Povedal som presvedčene a bozk som jej opätoval. "Ak príde oknom, tak mu dám príkaz, aby zaistil niekoho, kto spraví nepreniknuteľné okná." Poviem zo smiechom. "Skôr, aby si teraz neprišiel niekto pre teba, však mňa "nájdu" v kancelárii." Však nemohli vedieť, že to je klon a ak by to bolo vážne, tak by mi aj on dal vedieť. Problížil som sa teraz svojím nosom k tomu jej a dal som jej eximácku pusu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 2:32 pm

Jeho reakce mě pobavila. "Tak já bych se o soukromí postarala vládnu železnou pěstí přeci." napodobila jsem jeho pohyb a musela jsem se smát jak to bylo vtipné a příjemné. "Chyběl si mi." položila jsem mu hlavu na hruď a poslouchala jeho tlukot srdce
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 2:40 pm

"To, aby som dal na dvere ceduľku, že ak budú rušiť, tak im naložíš. Podľa mňa by ich to odradilo." Trochu som si ju doberal ale určite to nebolo nič strašné. "Aj ty si mi chýbala. Na to, akú chvíľu tu si sa mi akosi stále snažíš motať hlavu čo?" Uškrniem sa zo smiechu. Nechcel som priznať, že mi ju už pomotala, preto som povedal, že mi ju stále motá a vlastne bola to aj pravda.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 2:45 pm

"No chtěla jsem na to jít takticky, ale ve finále jsem se nechala unést tvým osobním kouzlem, takže jsem se snažila napodobit tvé záměry také. Motání hlavy mám teď v popisu práce." usmála jsem se a podívala se na svou pěst.
"A ne já jsem mírumilovný člověk, naštvat mě se ještě snad nikomu nepodařilo." přemýšlela jsem o tom nahlas.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 2:54 pm

"Ó to som naozaj nečakal, vidím, že na seba máme teda podobný vplyv." Skonštatujem naozaj spokojne a aj na mojom hlase to bola taktiež poznať. "Vážne? Ale ten pohľad ktorý si na mňa nahodila pred chvíľou nahnevane vyzeral. Môžem ale povedať, že si v tedy vyzerala naozaj sexy." Zalichotím jej pravdivo a žmurkol som na ňu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 2:58 pm

Otočila jsem se na něj tak, abych mu viděla do tváře, tkaže jsem částečně na něm ležela.
"Tam si mě jen trochu vykolejil." řekla jsem vše na pravou míru. "Jsem nerada neinformovaná, víš?" dala jsem mu pusu na bradu.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 9:23 pm

"Ah, ták. No ono je niekedy ťažké ťa informovať o všetko, predsa len ti nebudem pridávať starosti no nie?" Bola to taká čiastočná pravda, lebo nie zo všetkého by mala radosť a keďže som jej nechcel nechať čas na to, aby to nejako rozobierala som ju ľahúčko posunul o niečo vyššie a spojil tak svoje pery s jej. Možno nechcela povedať ani nič ale mohla a toto bol dobrý spôsob, ako jej v tom zabrániť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Feb 10, 2015 9:56 pm

Chtěla jsem mu na to něco říct, jistě přece mu nenechám poslední slovo, ale přerušil mě. Tak jsem tedy na chvíli zmlkla a nechala se unášet jeho kouzlem osobnosti. Stejně poslední slovo budu mít zase já.
"To neznamená ale že se tohle téma uzavírá." usměju se apolíbím ho znovu
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Feb 11, 2015 7:41 am

Ženy, stvorenia, ktoré chcú mať vždy pravdu alebo posledné slovo. Nakoniec sa mi aj tak nepodarilo mať posledné slovo a aj keď som ho chcel mať tak teraz ma umlčala ona. Pri bozku som sa teraz pousmial, lebo mi to prišlo vtipné ale neprerušoval som ho teraz. Začal som sa hrať s jej spodnou perou tými svojimi a tentoraz som nezabudol použiť aj jazyk. Rukami som tentoraz začal blúdiť po jej tele. Od jej bokov na ten jej sexy pevný zadok. Ani nevie ale už dlho som si chcel "šáhnout".
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Feb 11, 2015 8:43 am

Já si tu jeho snahu náležitě užívala, dokud to šlo i přes ten špatný pocit, že se zase něco děje. Zatím jsem tomu nedávala velkou váhu a věnovala se pouze a jen jemu a jeho velmi příjemné technice líbání. Zasunula jsem mu ruce do vlasů a pohrávala si s nimi.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 5 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru