Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soratov dom

3 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 24, 2014 9:07 pm

First topic message reminder :

Informácie doplnním neskôr
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down


Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Feb 11, 2015 9:34 am

Našťastie ja som žil v sladkej nevedomosti a nevedel som, čo sa deje, preto som si mohol na plno užívať jej blízkosť. Bozky boli vášnivejšie, ako predtým akosi sa mi od nej teraz nechcelo už vôbec. Ruky jej začali blúdiť po jej tele a teraz od spodu smerom vyššie až po kým nezašli pod tričko, pri čom som jej začal jemne prechádzať prstami po chrbáte. Tak trochu som aj skúmal, čo si vlastne môžem dovoliť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Feb 11, 2015 9:50 am

Nechávala jsem ho, protože i já to tak chtěla. Líbilo se mi jak zkoušel a jak si nebyl mou reakcí jistý, vlastně ani já jsem nebyla, ale nevadilo mi to naopak jsem se ještě víc zapojila, dlouho jsem se takhle necítila. Hladila jsem se ho ve vlasech na krku, tím že jsem byla nahoře mi to nějak dávalo možnost zkoušet, tak jsem odpojila své rty od jeho a pomalu se s nimi přesouvala na jeho krk.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Feb 11, 2015 9:57 am

Vyzeralo to tak, že jej to nevadí, čo ma trochu podporilo v pokračovaní. Lenže jej bozky prešli na môj krk a ja som pocítil jemné zamrazenie. Zvláštne a príjemné zároveň. Naozaj mi dávala zabrať a vo mne to začínalo vrieť. Možno to bolo teraz trocha riskantné ale začal som jej pomaly vyťahovať jej vršok vyššie a vyššie, keďže som jej ho chcel dať dole. Robil som to ale pomaly, lebo ak by chcela mohla by ma zastaviť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Feb 11, 2015 10:18 am

neustále jsem se usmívala, nutilo mě to. Nepřestávala jsem v plánu motat mu hlavu ještě víc a postupně jsem zapomínala na to, co se děje. Rty jsem si našla pomalu cestičku až k jeho klíčním kostem, které jsem taky zasypala polibky a pak jsem šla opět hore a napojila se na jeho rty. Bylo to vlastně takhle poprvé, co jsme byli spolu a bylo na obou vidět jak se to v nás hromadilo
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Feb 11, 2015 11:17 am

Ak sa o to snažila, tak sa jej to aj veľmi dobre darilo. Podľa mňa by sa ani nemusela snažiť a išlo by jej to, však mne už tú hlavu pomotala, ako sa len dalo. Na to, že nás stále niekto rušil, tak nám určite chýbala takáto chvíľka pre seba. Nakoniec som jej tričko dole nedal ale aj tak som skúmal jej jemnú pokožku, popravde ma to aj bavilo. Na chvíľu som sa ale odsunul od jej pier a pozrel sa jej túžobne do očí. "Ty vieš človeka rozpáliť."
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Feb 11, 2015 11:32 am

"Snažím se o to." usmála jsem se a chtěla ho políbit, ale zarazila jsem se. Tohle nebylo dobrý už, pomalu jsem se narovnala. Použil techniku. Začínala jsem panikařit, jestli mu to mám říct, či ne, zkazit tuhle chvíli a zachránit tak možná situaci nebo mu to neříct a doufat, že se nic moc nestane. Dívala jsem se mu do očí a bojovala s tím pocitem. Pohladila jsem ho po tváři a políbila na čelo a usmála se na něj. Ještě chvíli počkám.
"Jsem s tebou opravdu ráda."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Feb 11, 2015 12:10 pm

Neviem prečo ale zdalo sa, že sa kvôli niečomu zarazila. Preto som sa na ňu skúmavo pozrel. Vyzerala trochu vykoľajene, no potom to vyzeralo, ako keby ju to prešlo. "Aj ja s tebou ..." Poviem a tiež sa na ňu usmejem. V tom ani sa nenazdala a presunul som sa spod nej ponad ňu. Rukou som sa ale opieral o posteľ, preto ma nad sebou nemohla ani pocítiť, však som bol, ako pierko. "Neviem, na čo také myslíš ale zlé myšlienky musíš pekne krásne zahodiť."  Poviem a zasa sa začnem venovať jej perám, však takáto terapia je najlepšia a takto ľahko stratí pojem o okolí a tých zlých myšlienkach.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Feb 12, 2015 7:42 am

"Promiň já jsem jenom....to je v pohodě." usmála jsem se na něj a políbila ho a vlastně ho nechala, aby mě těch nepříjemných pocitů zbavil a rukama jsem ho začala výskat ve vlasech a zavřela jsem oči a vychutnávala si jeho doteky
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Mar 15, 2015 10:17 am

Možno aj ja som cítil, že sa v tedy niečo dialo ale bol to len pocit a radšej som si ho nevšímal. Teraz ma ale prešiel a bolo už všetko v poriadku a preto som sa mohol uvoľniť a užívať si prítomnosť tuto krásnej Crystal, ktorej som sa práve venoval. V bozkoch som stále pokračoval a pri nich som jej začal pomaly sťahovať dole jej vrchnú časť oblečenia. Priťahovala ma veľmi a ja som ju chcel pri čom som dúfal, že aj ona to cíti podobne, ako ja.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Mar 15, 2015 2:58 pm

Pomohla jsem mu se svlečením ....

---

Musela jsem asi usnout, protože když jsem se probudila ležela jsem na Soratovi. Vybavila se mi vzpomínka včerejší noci a pousmála jsem se a zase zavřela oči. Poprvé co nás nikdo nevyrušil. pomyslela jsem si.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Mar 15, 2015 5:22 pm

Po niečom takom energickom sa nedivím, že nás to oboch uložilo k spánku ale po niečom takom sa hneď lepšie spí. Zobudil som sa no ešte pomerne rozospatý som objal okolo chrbáta Crystal a pohladil ju. "Ako sa spalo?" Opýtam sa pozerajúc maximálne len jedným okom.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Mar 15, 2015 6:06 pm

"Skvěle." zamručela jsem a trochu se zavrtěla, ale jinak jsem zůstala na něm ležet a okrádat ho o jeho teplo.
"Měli jsme vlastně štěstí."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Mar 15, 2015 6:18 pm

"Vyzerá to tak, asi im stačí, keď je v kancelárii klon a nechajú ma na pokoji. Aspoň sa ti ale môžem venovať. Predsa len takúto šancu nemôžem nechať len tak nie?" Dám jej menšiu pusu do vlasov a lepšie nás prikryjem. Ešte sa mi vstávať nechcelo aj keď sme sem prišli za úmyslom leňošenia, takýmto štýlom sa asi odtiaľto nedostanem.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Mar 16, 2015 3:19 pm

Objala jsem ho volnou rukou a víc se k němu přitiskla. Nemohla jsem odolat tomu pokušení ukázat mu jaký to je být v ocelovém objetí a nechala si na sebe dát svou obranu a ještě víc ho objala vší silou, kterou jsem měla.
"Ne to nemůžeš musíš si mě užít se vším všudy." usmála jsem se a čekala jeho reakci
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Mar 19, 2015 12:42 pm

Ja som mal teraz také šťastie, že som bol taký široký a odolný, preto som len cítil, ako ma majestnátne objala a musel som sa uškrnúť. Dokonca aj jej teplota trocha poklesla, preto som hneď vedel, čo urobila a ja som jej priložil prsty na jej rebrá, kde som ju prstami začal jemne štekliť. Normálne by ju to nešteklilo ale teraz som vysielal jemné elektrické iskri, ktoré by ju mali teraz štekliť o to viac. Nemalo jej to ako ublížiť ale štekliť ju to mohlo určite. "To potom, aby si si aj ty užila mňa." Poviem pobavene a teraz skôr ja skúmam jej reakciu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Apr 26, 2015 9:45 am

Nejdříve jsem nic necítila, později menčí vibrace, a pak už to spíše šimralo. Tak jsem povolila stisk a zarazila jsem ho.
"To je podlé i na tebe." ušklíbla jsem se. Ale líbilo se mi jak dokázal vymyslet jak z této situace ven.
"Už se moc flákáme neměl bys jít skutečně pracovat?" usmála jsem se a cvrnkla ho do brady.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Apr 26, 2015 9:48 am

"To nieje podlé ale len prefíkané." Opravil som ju trošku a po tom, čo ma cvrnkla do brady som sa len odovzdane pousmial. "Máš pravdu, mal by som. Predsa len klon za mňa nemôže riešiť všetko. Pôjdeš so mnou do kancelárie aj ty?" Opýtal som sa jej a ešte som sa príliš nehol aj keď už to ale vyzeralo tak, že ma čaká práca. Aj keď popravde za mňa všetku prácu teraz robil môj klon a moja sekretárka, takže by som to asi mal napraviť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Apr 26, 2015 9:55 am

"Chceš abych šla do kanceláře a rozptylovala tě tam?" usmála jsem se. Spíše jsem potřebovala zařídit jiné věci a taky se věnovat svému úřadu.
"Jak myslíš na chvíli bych klidně mohla." a začala jsem se zvedat z postele, aby mohl i on .
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Apr 26, 2015 10:04 am

"Ak sa ti nechce nemusíš,  teda keď máš niečo iné na pláne. Určite musíš pracovať ty, ako aj ja." Videl som jej to na očiach, preto som sa k tomu vyjadril takto. Keď sa postavila vyliezol som s postele a šiel som sa pomaly obliecť. "Som zvedavý, čo všetko ma tam bude čakať." Myslel som v kancelárii, však klon toho musel určite stihnúť veľa.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Apr 26, 2015 10:09 am

"Půjdu chvíli s tebou a pak ti zmizím." usmála jsem se a hodila jsem po něm kalhoty, které byly na mé straně u postele. Oblékla jsem se i já a upravila tak, abych vypadala jako člověk.
"Já jsem připravená."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Apr 26, 2015 10:14 am

Chytil som svoje nohavice, ktoré mi hodila a hodil som ich na seba. Upravil som sa aj ja a popravil si plášť, však musím vyzerať k svetu. "Ja som tiež, pripravený, tak môžme vyraziť." Povedal som jej a pomaly som sa pobral von zo svojho domu pri čom som čakal na ňu. Než by sme sa dostali pred kanceláriu ja som deaktitoval svojho klona.
(presun ja a Crystal)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 6 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru