Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soratov dom

3 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 24, 2014 9:07 pm

First topic message reminder :

Informácie doplnním neskôr
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down


Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Jan 13, 2015 10:08 pm

Čekala jsem podobnou odpověď. Byla jsem trochu zklamaná, měla bych se naučit víc využívat ženské kouzlo. Rozhodila jsem ruce.
"Fajn, co teď?" zeptala jsem se ho a snažila se od toho odejít i když to bylo těžké.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Jan 14, 2015 3:06 pm

Boli veci ktoré radšej nemusela vedieť, bolo to aj tak len pre jej dobro. Našťastie to teda nechala tak a opýtala sa, že čo ďalej. "Hmm, mohla by si ísť teraz so mnou do sprchy." Zažartoval som s lišiackým úsmevom na tvári. Predsa len ja som si chcel ísť vážne dať sprchu a preto ma napadlo niečo také, aj keď nejaký ten program som pripravený mal, inak by som ju nevolal ku mne, aby sa nudila aj keď len tak si ležať a odpočívať niekedy tiež nieje od veci.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Jan 14, 2015 6:51 pm

"A co můj návrh, ty si dáš sprchu a já připravím večeři?" nabídla jsem mu svou možnost, kterou sjem okamžitě odsouhlasila a už hledala kuchyni.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Jan 14, 2015 8:08 pm

Jej návrh nebol tak zábavný, ako môj ale bol prijateľný. "Dobre, tak za chvíľu prídem, aby som sa pozrel, čo si vymyslela z toho, čo tam mám." Poviem a namierim si to do sprchy. Zatvorím za sebou a vyzlečiem zo seba všetky veci a šupnem sa pod sprchu. Pustím na seba pomerne studenú vodu, takže som mal chuť odtiaľ hneď vyskočil ale po čase som si na ňu zvykol a pokračoval som tak v príjemnej sprche, ktorá sa mi po celom tom dni hodila. K tomu ma bude čakať ešte aj večera, no nieje nad to.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Jan 14, 2015 10:28 pm

Celkem jsem se hrozila z toho co tam bude Raikage mít k jídlu. Nepřekvapilo mě, když skoro nic. Vytáhla jsem zeleninu a rozhodla se ji orestovat na másle. V mrazáku měl nějaké maso tak jsem ho hodila pod teplou vodu upravila na nudličky a pak také osmažila. Chudé ale bude to dobré. Naservírovala jsem jídlo s opečeným chlebem a jak jinak než šla šmírovat do koupelny, chvíli jsem se zdráhala ale pak vešla tiše jako myška dovnitř vzala ručník a nechala ho houpat na prstu a čekala až se do koupe. To bude překvápko, pokud mě ovšem neslyšel.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Jan 15, 2015 5:35 pm

Ja som bol zažraný do sprchy a do svojich myšlienok. Rozmýšľal som, že čo také podnikneme, keďže sa blíži noc. Jedna hra by bola ale to je tak na hodinku a potom som nevedel, že čo ale ono sa niečo nájde a potom sa to poddá. Celý mokrý a hlavne nahý som vyšiel zo sprchy, ako normálne, no v tom ma hneď pri prvom pohľade prekvapí to, že tam, kde mal byť uterák nebol len uterák ale stála tam Crystal. Popravde ma to prekvapilo, lebo som to nečakal, že sa sem objaví a aj keď niekedy som sa hanbil tak za svoje telo nikdy, preto som sa pobavene usmial a prehovoril som. "To si mohla ísť rovno so mnou do sprchy, však to by sme sa tam dali." Poviem s úsmevom na perách a zamierim k nej, keďže má uterák. Videla ma nahého, to nieje pekné, však ja som ju nevidel ale to sa časom určite napraví, ale kto vie, možno aj skôr. Predsa len môj výraz naznačoval aj to, že v tejto situácii ma napadli aj nekalé myšlienky.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Jan 16, 2015 8:02 pm

"No nemusím být všude." usmála jsem se a podala jsem mu ručník. Byla to komická situace a já se skutečně bavila a usmívala se.
"Večeře je na stole?" pohladím ho po tváři a rozhodla se mu dát chvilku o samotě v koupelně
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Jan 17, 2015 4:25 pm

"Mohol som ti ale umyť chrbát." Poviem a žmurknem na ňu, taktiež si zoberiem uterák. Potom mi oznámila, že večera je hotová a odyšla asi do kuchyne. Ja som sa poutieral a hodil na seba domáce oblečenie a vybral som sa dole. Už po ceste mi to rozvoniavalo, takže keď som prišiel dole namieril som si to najprv za ňou a venoval jej dlhý ďakovný bozk. "Nieje nad to mať teba doma." Poviem a pozriem k stolu. "Ideme večerať?" Opýtam sa jej a čakám, kým pristúpi k stolu prvá ona.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Jan 19, 2015 6:41 am

Překvapeně jsem zamrkala, když mě políbil ale pak se usmála.
"Ano dělala jsem se s tím pro tebe, to je vše co si doma měl. Ty moc doma nebýváš co?" sedla jsem si jako první a čekala až si sedne on, abych se mohla pustit do jídla.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Nao Okumura Sat Jan 24, 2015 1:53 pm

Áno, bol som majster v nasieraní ľudí, a taktiež v neočakávaných príchodoch a moja najhlavnejšia zbraň bola totálna neúcta voči nadriadeným. Potácajúc sa v zime, som z baru zamieril až sem, priamo k domu kde býval samotný Raikáge. Už z diaľky som videl ako je celý dom osvetlený a zdá sa že Raikáge mal návštevu, ale vôbec ma to nezaujímalo a moje kroky proste prešli k oknu, cez ktoré som zahliadol dlhú chodbu. Klopať na dvere? A slušne vôjsť? To nebol môj prípad, a tak som proste poodklopil okienko za pomoci mojej špeciálnej techniky a vďaka magnetizmu som proste otvoril západky a vstúpil do vnútra. Jemu som tu radšej nič rozbíjať nemienil, a tak som pomalým a tichým krokom ako mačka vstúpil do vnútra a plížiac som sa blížil k cieľu. Na malý okamih sa mohlo skôr zdať že sa snažím Raikágeho zabiť, avšak len čo som ho dočiahol, musel si uvedomiť moju prítomnosť, vystúpil som z tmy, ignorujúc fakt že asi chceli o chvíľu tr*kať ako králiky a proste som prehovoril.
"Reina.." Boli moje jediné slová, pričom svetlo sviečky zo stalu padlo na moju postavu. Stál som vzpriamene, nie ako doteraz zničene, bol som ako konečne vyspatý človek, v plnej zbroji a batohom na chrbte. Bolo nadmieru jasné čo chcem.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Jan 24, 2015 2:38 pm

"Nemám čas byť poriadne doma, poslednú dobu som bol stále v kancelárii dokonca som tam aj pár krát zaspal a ostal tam. Čo som sem chodil bolo skôr kvôli sprche a oblečeniu." Vysvetlím jej a sadnem si tiež. Poprajem jej dobrú chuť a pustím sa do jedla. Musel som uznať bolo to dobré a ešte k tomu, keď zoberiem do úvahy, že s toho vykúzlila toto. Niekto vošiel dnu ja som si to všimnúť sám nemohol, lebo som nebol senzibil ale Crystal bola a vďaka jej výrazu som si mohol domyslieť, čo sa deje. Preto keď prehovoril tak trocha som už aj očakával kto to bude preto som vstal a prehovoril ku Crystal. "Hneď sa vrátim." Poviem a odídem od stola smerom do obývačky pri čom dám pokyn nezdvorilému shinobimu, aby šiel za mnou. Zastavil som tam otočil sa naňho a nie príliš prívetivým pohľadom som k nemu prehovoril. "A čo s ňou?" Povedal som, ako keby som nevedel, o čo ide. Nechce byť slušný? Tak ja nebudem priami a nebudem mu umožnovať všetko, čo si zaumieni.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Nao Okumura Sat Jan 24, 2015 3:43 pm

Bolo mi to ukradnuté. Nemal som potrebu to nejako riešiť, to že sa ku mne správal rovnako ako ja k nemu. Nebol som ten typ ktorý by to riešil, preto som sa ani nemienil ospravedlniť za vniknutie do domu. Potreboval som len jedno.
"Informácie, keďže vedenie našej dediny si sedí na očiach a ušiach, idem splatiť dlhy tých ktorý prišli o niekoho vo vojne s ňou.." Bola to jasná a stručná odpoveď. Pravdou bolo že v Kumo kolovala nenávisť voči Oto. Každý chcel pomstu a odplatu zato čo robili, a fakt ktorý sa rozniesol do sveta o tom, že Reina je uznaná alianciou ako Otokáge s tým že žiadna vojna nebude, roznietil mnoho ľudí v Kumo. A mnoho sa otočilo aj proti Raikágemu. Avšak ja som stál na jeho strane, nevedel to možno, aj to mi bolo jedno. Veril som mu, preto som prišiel za ním.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Jan 24, 2015 6:37 pm

Aj keď si možno moji obyvatelia a shinobi mysleli, že som proti tomu nič neurobil boli na úplnom omyle. Predsa len je to ale tajná informácia, preto sa nemôžem riadiť tým, že sa proti mne otočia kvôli tomu, že nič nepodniknem. Predsa len o Reinu sa už pomaly iste postará. Mal jediné šťastie a to, že je to veľmi schopný shinobi inak by už sedel za svoju drzosť v žalári a odpykával by si tam svoju samotku. "Zájdi do Tsukigakure no satto a povedz, že ťa tam posielam ja. Ak sa ich opýtaš o čo ide a že sa chceš pridať k ich úlohe oni ti všetko vysvetlia." Určite mu týmto muselo dojsť, že som sa spojil s touto dedinou a s ňou mám na pláne zničiť Reinu. Aj keď je pravda, že sme sa dohodli, že to oni urobia za mňa ale mne bolo jedno, kto to urobí. Hovoril som pomerne potichu, aby to nebolo čuť ďalej alebo ak by nás niekto odpočúval.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jan 24, 2015 10:43 pm

Ano nezvaného hosta jsem si stihla všimnout dřív než Yotsuki, ale nechtěla jsem a ani nemohla mu zakázat jednání se shinobi. V klidu jsem dojídala večeři a přemýšlela o tom, co chce s Reinou dělat a jestli bych ji neměla třeba varovat. Zadumaně jsem čekala, až se Yotsuki vrátí.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Nao Okumura Sun Jan 25, 2015 10:36 am

Zasalutoval som. Moj prvý, a možno aj posledný prejav úcty voči Raikágemu. Dával najavo veľa vecí, ale hlavná bola, že možno sa už nevrátim. Dúfal som že skôr áno. Šiel som sa pomstiť, nie len v mojom mene, ale mene rodín ktorý o niekoho prišli. O tých ktorý prežili a stratili rodiny, domovy, všetko. Zabíjala a beztrestne. A keďže sa do toho vložili už väčšie dediny, bolo jasné, že dni Reiny Kany skončili. A ja som chcel byť dôvod, prečo skončia. Celé tie mesiace, roky, desaťročie, som trénoval len kvôli nej. Kvôli tomu aby moje schopnosti prevýšili jej schopnosti, a konečne príde k poslednému žúčtovaniu. K takému, aký už nesplatí.
„Mám to tiež chápať tak, že po odchode, už nebude tak ľahkej cesty späť, čo?“ Spýtal som sa, stále arogantne a povýšene, ale vedel čo hovorím. Kvôli utajeniu, kvôli bezpečnosti, ma musel vyhlásiť za Nukenina. Ešte nie, dá mi čas utiecť, ale určite by som mu to aj sám poradil, len kým Reina dýcha. AK prežijem, vrátim sa. Ale nečakal som že prežijem. Nešiel som do boja s tým že prežijem ako hrdina. Chcel som ju zabiť. A odísť z toho sveta. To bolo jediné moje žitie, bol som tak na dne, nemal som zmysel žiť, stratil som ho už dávno vďaka nej. Ale sama si neuvedomila, že tým vytvorila môj jediný zmysel života. Jej smrť. Poklonil som sa a z čiernej masky som si vytrhol pierko. Čierne pero havrana. Pousmial som sa, pod maskou, a pierko podal Raikágemu. Nevedel prečo, ale dúfal som že si ho nechá. Ak by som mal zomrieť, rád predám istú schopnosť ďalej. Na chrbte mi svietilo 7 mečov. Otočil som sa na päte a hrdo a vzpriamene som vyrazil preč. Pomalými krokmi som opúšťal jeho sídlo, než sa moje kroky vytratili v tichu rannej hmly, ktorá zaviala nad Kumogakure, až som nezmizol v jej hustote, a moje kroky opustili toto miesto, a možno, sa už nevrátia.

~Presun~
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Jan 28, 2015 7:16 am

Počkal som kým Nao odíde  a až potom som sa pobral smerom ku Crystal. Dúfal som, že nič zlé neurobí a že sa vráti. Aj keď to nebol zrovna najposlušnejší shinobi jeho kvality boli značné napriek jeho správaniu. "Prepáč za to vyrušenie ale hovorím v dedine sú samí exoti." Ja už som bol vlastne najedený ale aj tak som si sadol, aby som počkal na Crystal. V tom sa ale u mňa objavil Anbu, ktorý mi povedal, že sa niekde niečo stalo a bol to výbuch, ktorý som ja sem počuť nemohol, lebo som bol od neho ďaleko. "Prepáč ale musím ísť, niečo sa deje." Poviem jej a vyrazím preč.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Jan 29, 2015 9:13 pm

Chtěla jsem něco namítnou, jako že to je v pořádku, vesnice má přednost, ale když už se tam objevil další člověk, začínala ve mě bublat zlost, než jsem se stačila zeptat, co se děje, už byl na odchodu. Nechala jsem nádobí nádobím a šla za ním

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Feb 04, 2015 10:03 pm

Vrátila jsem se zpět do jeho domu. Bylo tu celkem ticho a pusto. Uklidila jsem nádobí po večeři, kterou jsme pomalu ani nedojedli. Pořád nás někdo obtěžoval a pak ten útok. V hlavě se mi pořád mihotala jedna myšlenka, kterou jsem měla potřebu Soratovi říct. Poklidila jsem ještě celou kuchyň a udělala si čaj s mlékem. Pak jsem si sedla s nějakou knížkou, kterou měl Sorata v knihovničce na gauč a začetla se do ní, její řádky mě později ukolébaly k spánku.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Feb 06, 2015 6:50 am

Dorazil som domov pomerne včasne ráno a zamieril som si to po dome, že tu niekde nájdem Crystal, lebo som tak trocha tušil, že tu bude. Chvíľku mi trvalo než som ju našiel, lebo som nečakal, že zaspí na gauči. Keď som ju tam našiel zobral som deku po blízku a prikryl som ju. Hneď na to som jej opatrne zobral knihu a vybral sa do kuchyne pre ňu niečo pripraviť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Feb 06, 2015 8:00 am

Měla jsem lehký spánek, ale i přesto že jsem cítila teplo, jsem nebyla nějak schopná otevřít oči a ještě chvíli podřimovala. Hluk z kuchyně mi, ale dal impuls, že Sorata má hlad. Tak jsem líně vstala a došourala se do kuchyně,
"Dobré ráno, chceš připravit něco ke snídani?" opřela jsem se o futra a pozorovala ho a snažila se zaostřit zrak.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Feb 06, 2015 10:34 am

Ja som už začal pripravovať niečo jednoduché na ranajky. Vedel som, že tu teraz bude Crystal tak som poveril jedného z mojich príslušníkov, aby mi trocha nakúpil. Však, čo ja som čas nemal. Preto som doma mal vianočku, ktorá bola dvojfarebná s trochou čokolády ale bez hrozienok. "Nemusíš, už to je nachystané. Ako sa spalo?" Opýtam sa jej a otočím sa na ňu pri čom odnášam dva tanierky k stolu s vianočkou. Ak by chcela mlieko alebo dokonca kakao tak by som ho ešte doniesol. Vždy mi robila jedlo ona tak som niečo jednoduché mohol nachystať aj ja.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Feb 07, 2015 8:02 am

"Děkuju, no spalo se, zkrouceně, čekala jsem na tebe. Je vše už v pořádku? Co se vlastně stalo?" následovala jsem ho za jídlem, protože mi v celku už vyhládlo, navíc jsem chtěla vědět co to znamenalo. Jako by ostatní ani nechtěli, aby byl na chvíli se mnou.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Feb 07, 2015 12:46 pm

"Zaútočil na nás ten chlapík, ktorého si mohla vidieť na tom tržisku. Volá sa Oga a povedal, že ho najal chlapík menom Takaa a že je z  Hakuei. Počul som už o nich ale nečakal som,   žeby zaútočili aj na nás ale ak je to tak bude lepšie ak nebudem posielať členom z dediny, ak by sa náhodou rozhodli zaútočiť." Oboznámil som ju zo situáciou a až potom som poprial dobrú chuť a pustil sa do jedla. Pár krát som si odhryzol a potom som zasa prehovoril. "Neviem prečo ale zdá sa mi, že keď som bol ešte členom Anbu, nebolo to tu tak akčné, ako predtým. Teraz budem musieť ale s radou rozhodnúť o jeho treste. Priznal sa bez problémov ale asi dám z konohy zavolať nejakého ich člena na vypočúvanie, aby mu preverili myšlienky." Povedal som a zasa sa na chvíľu odmlčal kvôli jedle. Po menšej prestávke som zasa pokračoval. "Nie, žeby som Yune neveril ale akosi sa mi zdá divné, že sa len tak ku všetkému prizná. Ak budem vedieť o všetko, čo robil a prečo to urobil ľahšie a férovejšie mu bude vymeraný trest." Po tom, čo som to dohovoril som už len dojedol svoje ranajky.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Feb 09, 2015 4:28 pm

vyslechla jsem si vše, co mi řekl. Měla jsem takové to svrbění na jazyku.
"Víš, Sorato, já to nerada říkám hlavně tobě, ale možná bys měl přestat pořádat hon na Reinu a spíš ji požádat o tu pomoc, kterou ti na sraze kage nabízela. Ona se přeci pořád pohybuje mezi těmito lidmi, co útočí na vesnici, třeba něco ví, třeba by ti pomohla. Kor když ti to dluží a ví to." říkala jsem to hodně opatrně nevěděla jsem, jak na to bude reagovat. Myslela jsem si, že je stále jetšě podrážděný z útoku na vesnici, tak jsem ho nechtěla provokovat více, tak jsem byla okamžitě připravená se stáhnout do ústraní. Pravdou je, že je Kumogakure ještě stále zranitelná.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Feb 10, 2015 11:37 am

Všimol som si, že mi chce niečo povedať, preto som si ju pozorne vypočul. Trocha som sa zamračil ale nijak nahnevane. "Vieš, ja viem že mi to dlží ale za tú potupu, čo mi tam urobila a už za to, ako ma opovrhují shinobi z tejto dediny tak to je asi jediné, čo pre nich môžem urobiť, aby som to napravil. Ak by sa aj niekto niečo pokúsil zasa urobiť Kumogakure budem ju brániť svojim životom. K tomu máme silného spojenca, preto toto rozhodnutie nechcem zmeniť a skôr už nemôžem." Lov už bol v plnom prúde a zastaviť ho teraz by podkopalo moju autoritu ešte raz tak, ako bola na tom sumite. Dúfal som, že to pochopí.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 4 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru