Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soratov dom

3 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 24, 2014 9:07 pm

First topic message reminder :

Informácie doplnním neskôr
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down


Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 10:14 pm

"Co by to mělo být za sázku?" zkusila jsem druhý pokus a ten už byl úspěšnější. Jedna moje koule byla dole. NAšla jsem další a zase se na ní přes tu bílou zaměřila a pak střelila
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 10:17 pm

"Nó ak by som vyhral, tak by si so mnou zasa išla na nejaké ďalšie rande." Predsa len možno by príšte chcela odmietnuť, tak som sa chcel týmto tak troška poistiť, aby si so mnou keď tak zasa vyšla. Nevedel som, čo by chcela ona to by si musela navrhnúť sama. Tentoraz som pozoroval kam zamierí guľa, ktorú trafila.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 10:20 pm

Já se ani nestarala o to kam ta koule spadla či nespadla. Při slově rande jsem se narovnala a podívala se na něho.
"Další rande? Považujeme dnešní zábavný večer jako rande?" pousmála jsem se opět nejistě. Ale nutno říct že se snažil. Večeře, tanec, hudba, houpačka, hry. Trochu jsem znejistěla. Na to jsem zvyklá tedy nebyla.
"No, já nevím .... nechápej to špatně, ale jak by si to vyložili ostatní?" vzhlédnu k němu v očích obavy. "Ne že by mi s tebou nebylo hezky to je a moc."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 10:28 pm

"Popravde aj hej." Priznal som sa aj keď ja som popravde niečo také aj tak netajil, predsa len som sa to snažil naznačiť už na začiatku. Vyzeralo to ale tak, že som ju trocha vykoľajil. "Neviem, ako si to vyložia ostatný ale podľa mňa na tom nieje nič zlé... " Zastavil som sa na chvíľu, predsa len som sa cítil trošku trápne, keď som hovoril o niečom takom. "K tomu  myslieť si môžu čo chcú nie? Ak si každý budeme robiť to svoje nemajú na čo namietať. Nemôžem za to, že sa mi páčiš." Naozaj tomu tak bolo, k tomu bola milá a kamarátska, čo sa počíta.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 10:31 pm

Líbím se mu. Opět jsem zčervenala a silněji držela tágo.
"Nevím co na to říct." šeptla jsem nervózně. Pak jsem se ale v duchu okřikla, jednáš s lidmi stejného postavení jako on a tohle tě vykolejí?
"Dobře řekněme, že souhlasím." usmála jsem se.
"Jsi na řadě." nevěděla jsem jaká koule spadla a jestli nějaká, ale bylo to jedno hrála jsem já tak teď zase on
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 10:36 pm

Tentoraz, keď som videl, že sa zasa červená už sa nedalo a musel som si trocha rýpnuť. "K tomu takto červená vyzeráš ešte roztomilo." Bolo to také automatické, že som nemohol za to, čo som povedal. Bol som ale rád, že súhlasila, takže teraz som sa už musel poriadne snažiť. "Som rád, že súhlasíš. Inak ak vyhráš ty čo bude potom?" Opýtal som sa, lebo na to neodpovedala a to ma popravde tiež zaujímalo. Išiel som teraz ja a po tom, čo som trafil bielu som zhodil tú, čo som si predtým nachystal a potom ďalšiu, lebo sa dobre zastavila. Lenže tretiu sa mi nepodarilo dať už dole, preto išla ona.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 10:40 pm

"o není ale záměr." dodala jsem na svou obhajobu červenání.
"Hm co třeba plnohodnotnou masáž?"
ušklíbla jsem se v odpovědi na jeho otázku. "A skleničku šampaňského v onsenu." dodala jsem a šla se tentokrát s koulemi poprat já. Zamířila jsem ale ujela mi ruka a já sice bílou trefila ale jinak než jsem chtěla a omylem poslala jeho kouli dolů
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 10:44 pm

"Dobre, to by išlo, takže sádzky by boli." Povedal som spokojne, lebo ani to jej mi vôbec nevadilo. Ďalšia príležitosť byť s ňou a k tomu by som si mohol precvičiť masírovanie. Po tom, čo som videl, čo urobila som pobavene prehovoril. "Vyzerá to ale tak, že mi ešte pomáhaš, žeby za tým niečo bolo?" Popichol som ju zase, akosi ma to začalo baviť, len to nesmiem prehnať, aby som ju náhodou nenahneval.  Predsa len dievčatá su nevyspytateľné. Ja som teraz bol na ťahu a tentoraz som netrafil ani ja, len som posunul guľu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 10:47 pm

"Nic za tím není." šťouchla jsem do něj. "Tak hraj dál." nenapadlo mě až tak podvádět, ale zajímalo mě co by si na další rande vymyslel, když teď přišel s tímhle.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 10:52 pm

Hral som teda ďalej a neviem ani akým šťastím ale podarilo sa mi dať dole ďalšie dve. Už mi ich neostávalo veľa stačilo ešte tri mojej farby a čiernu, ktorú som nesmel trafiť skôr, ako nezhodím tie ostatné. Teraz už bola na rade ona. "Toto je inak už posledná časť toho, čo som vymyslel. Pre dnes toho viac už nemám, takže dúfam, že som ťa unavil dostatočne." Predsa len týmto som chcel vedieť, či mám ešte niečo vymyslieť alebo ako sa to teda ešte vyvinie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 10:54 pm

"Dokonale už ta večeře by mi stačila." mrknu na něj a opět se jdu prát s kulečníkem. Trefila jsem jednu svou a jednu jeho. Narovnala jsem se a podívala se na něj.
"Já to vážně nedělám schválně." namítla jsem kdyby chtěl něco říct
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 11:00 pm

Aj keď som si myslel, že prichystať to bude ťažké nakoniec som to teda asi zvládol. Nebol som na niečo také zvyknutý ani sám ale improvizoval som. "Hmm no neviem neviem." Povedal som na oko nedôverčivo a potom som išiel ja. Teraz som mal guľu blízko čiernej a tá bola u diery, takže to bol riskatný šťuch ale mal som na pláne ho vyskúšať. Namieril som na bielu a vystrelil som. Po chvíľke napätia sa ale nakoniec čierna aj tak dostala kam nemala a ja som prehral. "Oh, tak predsa len som to nemal skúšať." A to som si už myslel, že to mám vyhraté.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 11:02 pm

"Jste gentleman Raikage jen co je pravda." zatleskala jsem mu a vysekla pukrle.
"Ale je s Vámi zábava." odložila jsem tágo na stůl.
"Zase jsem se naučila něco nového a dostanu i masáž, už se na ní těším." ušklíbla jsem se provokativně
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 11:06 pm

"V živote sa stále niečo nové učíme, ako ja to budem mať zasa príležitosť sa v tom zlepšiť. Kedy si tak tú masáž predstavuješ?" Opýtal som sa jej, aby som vedel na kedy sa pripraviť.  Ďalší víle-tík do onsenu nebol od veci. Na to prvé som ale nereagoval aj keď si asi myslela, že som ju vyhrať nechal.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 11:09 pm

"Jak budeš mít ty čas, ty jsi tu pracující člověk." opřela jsem se o stůl.
Už se stmívalo. Ochranka musela být nedůtklivá.
"Měla bych už jít, je pozdě. Ale děkuju ti za krásné odpoledne a večer, moc jsem si to užila." vděčně jsem se na něj usmála
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Oct 27, 2014 7:10 am

"Však keď tak sa stav a príď si po mňa. Sama vieš, kde si ma nájdeš." Povedal som jej a zamieril som ju vyprevadiť smerom odtiaľto. "Ja som si to tiež užil, takže dúfam, že to budeme môcť čoskoro zopakovať, zatiaľ sa maj pekne." Bol som ju vyprevadiť až na koniec ulice, odkiaľ to už nemala príliš ďaleko a ja som sa pobral domov k spánku. Ráno po triviálnych veciach som sa pobral rovno do kancelárie.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Oct 27, 2014 8:10 am

Jen co se otočil k odchodu už u mě stála moje ochranka, aby mě bezpečně doprovodila do ubytovny.

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Oct 27, 2014 8:22 am

Jen co mě doprovodili dovnitř, převlékla jsem se a s čistou hlavou jsem lehla a okamžitě spala. Byl to příjemný večer, bavila jsem se a ukázala své emoce, snad to později nebude použito proti mě.

Následujícího rána, někdo prudce zaklepal na dveře. Byla jsem ještě v posteli a šla jsem se zeptat kdo je.
"Madam přišla zpráva od stopaře." řekla jeden. Tak brzy? Řekla jsem jim, aby počkali a já se rychle převlékla a umyla a pak je pustila dovnitř. Vzkaz byl jednoduchý.
Našel jsem ho, je v zemi Čaje. Ideální místo pro úkryt před ostatními.
"Uvědomte Raikageho, za hodinu odcházíme." zavelela jsem a šla se připravit. Napsala jsem vzkaz, pro Yotsukiho a pak se vydala k bráně.

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Jan 12, 2015 7:59 pm

Cez ulice krátkou cestou sme sa dostali k môjmu domu. Odomkol som a vstúpil dnu spolu s Crystal. Mohla si všimnúť, že tu bolo popratané a vyzeralo to pomerne lepšie, ako predtým, ako keby som čakal, že príde. Ja som to tak urobil preventívne, lebo som vedel, že sa raz určite dostaví. "Ja som si už normálne myslel, že sa ti za mnou nechce, ako si bola dlho preč." Poviem po tom, čo sa vyzujem a kuknem na ňu. Snažil som sa témy teraz držať mimo toho, čo sme sa bavili v kancelárii.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Jan 12, 2015 9:40 pm

"Těšila jsem se na tebe hned potom co jsem odešla od tebe. Bylo to dlouhé oba máme povinnosti a ten sraz..." zastoupila jsem mu cestu a výhružně se na něj podívala.
"Ještě jednou takhle zmizíš a nedáš o sobě ani zprávu tak si mě nepřej." varovala jsem ho předem s vážně naštvaným hlasem. Změna mého chování ho mohla trochu překvapit, ale mě ten útok překvapil víc.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Jan 13, 2015 11:43 am

"Niečo mi hovor, naozaj to bola dlhá doba, tiež som sa na teba tešil." Dodal som k tomu, čo povedala a potom na mňa nahodila naštvaný výraz. Ja som prekvapene zamrkal a vypočul som si jej slová. Potom som sa ale usmial a jemne som do nej šťuchol rukou. "Vieš, že keď sa hneváš vyzeráš roztomilo?" Nedalo mi to nepovedať to, možno sa na mňa za to hnevala ale ten jej výraz bol k nezaplateniu. Potom som ale radšej pre istotu dodal. "Prište sa to už nestane, sľubujem. Určite ti dám vedieť." Uistil som ju. Nenapadlo ma v tedy, žeby som sa jej mal ozvať aj keď som asi mal, no teraz som to už vedel.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Jan 13, 2015 1:37 pm

Když do mě drknul otočila jsem k němu zády založila si ruce na prsou vytáhla jsem bradu a hrála uraženou. Opravdu jsem se bála. Pak mi slíbil že už to neudělá tak jsem se uklidnila, ale stejně dále hrála naštvanou, jen ať si sní co nadrobil. A nutno říct že jsem si to užívala
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Jan 13, 2015 7:27 pm

Popravde tým, ako hrala urazenú, tak ma dostala, lebo som jej to uveril. Zaklipkal som očami a akosi teraz nevedel čo urobiť a ako si to vyžehliť. Čo teraz?? To som tomu teraz dal .... Pokarhám sa v mysli a viem, že tu nemôžem len tak stáť, preto k nej podídem a zo zadu ju objímem. "Ale no ták, to mi neveríš? Ak chceš ja to rád nejako napravím, len mi povedz ako." Poviem takým omluvným hlasom, naozaj si musela všimnúť, že som jej naletel.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Jan 13, 2015 7:57 pm

Na to jsem přesně čekala. Otočila jsem se na něj. "Co máš v plánu s Reinou?" usmála jsem se na něj ďábelsky. Jestli mi na tohle odpoví, tak dostane pro změnu on mě. I když jsem v to nedoufala.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Jan 13, 2015 8:54 pm

Mohla si priať, nech jej zaspievam, dám jej masáž alebo nech jej donesiem modré z neba ale nie toto. Trochu ma to zarazilo  a problém bol, že som jej to povedať nemohol a skôr som ani nechcel. "Ah, Crystal ...." Povzdychol som si a trochu utrápene som sa na ňu pozrel. "A načo ti to vlastne je? Poviem ti len, že dedina, ja a všetko spoločné s Kumogakure je v bezpečí a nebudú do toho zapletené." Poviem jej a dúfam, že nebude vyzvedať viac ale to sa asi nestane.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 3 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru