Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soratov dom

3 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Oct 24, 2014 9:07 pm

First topic message reminder :

Informácie doplnním neskôr
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down


Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 2:27 pm

"Zatiaľ áno." Predsa len som povedal, že ju unesiem po tom.  Pesnička pomaly ale iste končila, takže som sa od nej zasa odsunul a len si ju prezrel. "To je pravda. Škoda len, že som v tedy nebol po blízku, mohol som niečo urobiť aj keď vlastne som bol na misii." Aj tak by som sa normálne nemohol nechať rozkrájať a čo bolo bolo. "Nebude ti vadiť ak si zatiaľ sedneme na "houpačku" než prejdeme k ďalšiemu programu?" Opýtal som sa jej a ukázal som na to o čom som hovoril.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 2:34 pm

"No samozřejmě." kývnu na souhlas.
"Nemohl si být všude, já jsem díky tomu poznala velmi důležitý fakt, ale vesnice se díky tobě rychle postavila na nohy." došli jsme k houpačce a posadili se na ní.
"Docela mě začínáš děsit, další program? Už začínám mít podezření, že tě kontaktovala Konoha, aby si mě držel co nejdál." dělala jsem si srandu, ale bůh ví...
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 6:21 pm

"Aký fakt máš na mysli?" Opýtal som sa, lebo ma pomerne zaujímalo na čo to vlastne prišla. K tomu ďalšiemu, čo povedala som sa nevyjadroval ale bol som rád, že aspoň niekto povedal, že som dedine pomohol. Pobavene som sa usmial. "To ani nemusela robiť, však v tvojej prítomnosti sa bavím, takže podľa mňa je normálne, že som ti to chcel oplatiť, aby si sa bavila aj ty." To bol aj dôvod prečo som ju pozval k tomu sa mi pomerne páčila, preto som s ňou chcel o niečo prehĺbiť naše kamarátstvo Ako som sedel na lavičke jemne som nás rozhúpal. .
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 6:29 pm

"Vždyť já jsem nic neudělala proto, aby ses bavil i ty." namítla jsem. Na první otázku jsem zatím odpovídat nechtěla.
"Věř mi ale že já se s tebou bavím náramně. Ještě nikdo mě nedonutil tančit a to na veřejnosti." usmála jsem se
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 8:43 pm

"Ále ...." Však ani nemusela nič robil, keď už som sa aj tak s ňou bavil, možno to, že je prirodzená stačilo. "Som rád, že niečo také počujem. Už som sa bál, že sa tu nebudeš baviť. Aj keď to tancovanie ti ide mala by si tancovať častejšie.." Pochválil som ju, predsa len asi to vyzeralo tak, že príliš veľa netancovala. K tomu vidieť ten jej úsmev stačilo k tomu, aby som bol spokojný.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 8:47 pm

"Tak leda v kanceláři s hromadou papírů na židli. Pokud mě k tomu znovu nedonutíš tančit nebudu." řekla jsem rázně a dala najevo že to jednou stačilo, ale tisknout se k němu bylo fajn.
"A proč bych se tu nebavila jsem ve vesnici, která mi dává možnost se jistým způsobem rozvinout. Máte blesky a já jsem vodič." A taky jste nejblíže Otogakure...
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 8:52 pm

"To by bola zábavná predstava ťa vidieť s papiermi v rukách a ešte by si pri tom tancovala." Poznamenal som a na chvíľu som si to dokonca predstavil. "Takže vodič hovoríš? Vážne som rád, za tvoju podporu, hneď sa mi bude ľahšie zmýšľať." Predsa len ja som to zobral tak, žeby vďaka tomu mohla chodiť častejšie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 8:54 pm

"Ou nepřemýšlej o mě jako o zbrani." varovala jsem ho předem.
"Využívám své možnosti jen při obraně ne při útoku nebo tak. Naposledy když jsem je využila mám ten pocit, že někdo skončil s otřesem mozku a to byla jen facka." zamyslela jsem se.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 8:57 pm

"Neboj na niečo také som nikdy nepomyslel. Beriem ťa, ako psychickú oporu." Ujasnil som to, lebo to asi vyznelo trochu inak. Aj keď bola určite silná, nebol som ten typ ktorý by ju len tak vystavil ešte nejakému boju, k tomu to nebolo jej starosťou od toho som tu už bol ja. "Hmm ... zábavná no pri tom nebezpečná, vražedná kombinácia." Chcel som ju tým trocha popichnúť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 8:59 pm

"Určitě máš důvod klepat se strachy." nadhodila jsem pobaveně a podívala se směrem kde odpočívá kapela.
"Kolik si jim zaplatil?" zajímalo mě. Nechápu jak to mohl stihnout. Copak nespal?
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 9:03 pm

"Vieš, že ja ti už ani neviem." Nemal som na pláne prezrádzať sumu, preto som sa s toho radšej vyvliekol tak, že som zabudol. Predstal som nás hompať a vstal som z kolísky. Natiahol som k nej ruku, aby som jej pomohol vstať. "Ideme sa pozrieť ďalej do zahrady?" Opýtal som sa. To, čo som mal pripravené teraz už boli hry, ktorými som chcel vytvoriť zábavu, predsa len ak by sa nudila to by bolo veľmi zlé.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 9:04 pm

"Hm odmítáš odpověď a lákáš mě jinam, velmi taktické." podala jsem mu ruce a postavila se na nohy.
"Tak mi ukaž zahradu." upravila jsem si šaty a svetřík
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 9:09 pm

Po tom, čo mi povedala som na ňu mrkol. Predsa len som to urobil trocha okato, že si to všimla ale to nevadilo. Jej ruku som jemne uchopil a začal ju viesť ďalej. Dúfal som, že jej príliš nebude vadiť, že ju držím za ruku ale to by určite na javo dala.  Pri priechode cestičkou si mohla všimnúť altánok pod ktorým bol gulečník. Dlho som sem nikoho nepozval a už ešte raz tak dlho som to nehral. Trocha nezvyčajné na rande ale treba byť orginálny. "Vieš  to hrať?" Opýtal som sa jej.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 9:13 pm

"No...bude hodně špatné když řeknu že ne?" podívala jsem se na něj nejistě. Nikdy jsem to nehrála, ale vždy mě to lákalo, moje postavení mi moc nedovolovalo chodit do baru a takhle se bavit
"Naučíš mě to?" stiskla jsem mu jemně ruku
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 9:17 pm

"Bez problémov, nieje to ťažké." Natiahol som sa po tágo, ktoré som jej podal a musel som sa natiahnuť pre ďalšie, takže som ju musel pustiť. Gule už boli rozložené, takže sme mohli začať hrať. "Najprv sa rozohráva a ak padnú buď celé alebo polovičné, tak také budeš mať. Musíš ich tam dostať všetky a na koniec čiernu." Možno pravidlá poznala ale chcel som jej ich pre istotu keď tak povedať. Ruku som položil na stôl a k nej tágo a spravil som si preňho niečo, ako stojan, aby som mohol lepšie ťuknúť do bielej. Hneď čo som zamieril som to rozstrelil ale nepadla žiadna. "Skús si to." Ak by jej to nešlo určite by som jej to ešte ukázal, ako na to, preto som sa pre istotu postavil za ňu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 9:19 pm

"Mám zamířit bílou ano?" ujišťovala jsem se a zaujala podobný postoj jako měl on stejně jako držení. ťukla jsem do koule ale jen velmi málo. Bála jsem se abych neprotrhla ubrus.
"Hm asi málo co?" podívala jsem se na něj
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 9:23 pm

"Tak trochu ale nevadí skús to ešte raz." Povedal som jej a podišiel som bližšie. Počkal som kým sa pokúsi zasa zaujať ten postoj a v tedy som priložil svoju pravú a ľavú ruku na tágo cez ňu pri tom som mal svoje ruky na jej, aby som jej keď tak mohol ukázať, akou silou to približne strelí. Potom som nimi pohol a spolu s ňou som ťukol do bielej, ktorá trafila plnú červenú, ktorá padla. "A vyzerá to tak, že máš plné." Povedal som a potom som sa vyrovnal a postavil sa vedľa. "Ak ti padne tvoja tak ideš pokiaľ budú padať." Tomu pochopiť musela určite.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 9:27 pm

"Dobrá." tak jsem se naklonila znovu a snažila se zamířit, ale to se ke mě přiblížil. Jak má potom člověk hrát, když má za sebou někoho tak hezky...udělaného. Jen jsem mrkla očima po něm a následně jsem zčervenala, ale podařilo se nám společnými silami trefit.
"Děkuju." tak jsem hned pokračovala a snažila se tentokrát sama a prodlužovala jsem to, aby neviděl jak se červenám
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 9:33 pm

Aj keď to dobe skrývala aj tak som si toho všimol, predsa len som bol pomerne všímavý človek aj keď niekedy som sa tváril, že to tak nieje. Roztomilá.... Ja som sa na ňu teraz nevedel vinadívať. Čakal som pri tom, než vystrelí, takže mi skôr teraz nahrála do karát. Popravde som mal aj chuť si rýpnuť ale pre tentoraz som to nechal tak, lebo som vedel, že ešte nejaká príležitosť ešte bude. "Stačí keď poriadne zamieriš. Keď tak ju traf o niečo silnejšie."
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 9:36 pm

Jen co to dořekl tak jsem strefila kouli a ta sebou vzala dalších pět do jamek spadli tři dvě jeho a jedna moje.
"Co to znamená?" narovnala jsem se a opírala se jemně o tágo
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 9:40 pm

Nečakal som, že sa jej podarí ich zhodiť toľko aj keď to nieje až tak výhodne je to pomerne zriedkavé. "Keďže si zhodila aj moje tak teraz idem ja." Povedal som a rovno som sa natočil k bielej do ktorej som štuchol. Netrafil som ale guľa bola pred dierou a len čakal na ľahké doťuknutie, takže som si tým nahral. "Neprezradíš mi nejaký zaujímavý príbeh, čo si zažila?" Vyzvedal som o nej trocha.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 9:43 pm

"Hm nic moc, akorát sestra si domů vodila kluky a holky až jsem se divila, kde je bere. Vždycky jsem přišla z nemocnice a u nás doma byl buď muž nebo žena. Docela vtipné, když jsem je vyhazovala, že bych se ráda vyspala." ušklíbla jsem se a sledovala jeho hru
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 10:05 pm

"Hmmm tvoja sestra bola asi pomerne akčná čo? S ňou si sa asi príliš nenudila." Tá jej sestra musela byť asi dosť populárna, no nedivím sa keď teraz pred sebou vidím Crystal, tak potom aj ona musí byť pekná aj keď o ňu som záujem nemal."Ideš." Povedal som jej, lebo teraz bola na rade. "Inak nestavíme sa o niečo? Predsa len ani ja to príliš neviem hrať, takže to bude pomerne vyrovnané." Bola to pravda až taký dobrý som v tom nebol.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Oct 26, 2014 10:08 pm

"A to ti mám věřit? Určitě tady po večerech trénuješ a já se nerada sázím." vždycky totiž prohraju. Našla jsem si bílou kouli a opět se na ní zaměřila tak, abych trefila svoje. Napřáhla jsem se a....trefila jsem mimo.
"Ups, pardon." narovnala jsem se. "Můžu ještě jednou?" andělsky jsem se na něj podívala
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 26, 2014 10:12 pm

"Niečo také by som si nedovolil! Vážne chcem hrať férovo, aby si mala šancu vyhrať a keď tak výhru si môžeme stanovaiť teraz pred súhlasením zo stávkou." Ja už som tak trocha vedel, čo by som chcel za to že vyhrám, preto som sa ju na to snažil nahovoriť. Keď sa netrafila a tak nevinne sa na mňa pozrela len som sa odovzdane usmial. "Ale kľudne."
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Soratov dom - Stránka 2 Empty Re: Soratov dom

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru