Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Utsushi

+8
Shin
Ayame Takahashi
Goku
Assasin Senju
Daisuke Utsushi
Kairi Utsushi
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
12 posters

Strana 7 z 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:10 pm

First topic message reminder :





Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 I1dt


V sídle žije kromě členů klanu, mezi něž patří Daisuke Utsushi a Naoki Utsushi, také Mizukage Hitomi Yamada s dcerou Kairi Utsushi,
Jelikož byly na Hitomi podniknuty útoky před válkou, je sídlo hlídáno tříčlenným týmem ANBU, který se vždy vystřídá s jiným týmem.

Chodba s pokojemi, koupelnou a WC:
Obývák:
Ložnice:
Dětský pokoj:
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Sep 04, 2013 2:58 pm

Jak jsem si sedla, tak jsem si zase lehla, když se po mně vrhl. Jeho doteky zasypávaly moje tělo, hrál si mi s vlasy, a mně bylo přijemně. Hladila jsem ho na zádech a vše mu láskyplně opětovala. Nad jeho poznámkou jsem se jen pousmála a vyhledala svým jazykem ten jeho, abych si s ním hrála. Nakonec jsem se musela dotáhnout, protože mi docházel dech. Než jsem to ale udělala, olízla jsem mu rty.
,,Takového jsem tě dlouho neviděla.." šeptla jsem a přivřela oči. Už to bylo opravu dlouho. Nebyl na to čas. Konečně ho máme, tak jsem ho hodlala využít.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Sep 04, 2013 3:11 pm

Když se odtáhla, aby se mohla nadechnout, zadíval jsem se do jejích krásných očí plných mnoha emocí, které nade vše přesahovala jedna z emocí a tou byla momentálně radost, spokojenost.. "To je tím, že jsem si konečně plně uvědomil to, co je mi v životě nejdražší a co musí dostat přednost před vším na světě ..." dořekl jsem a natáhl se pro šátek, který byl na poličce, kterým jsem jí převázal oči. Následně jsem si na chvíli opět uvázal osušku kolem pasu. Potom jsem došel ke svému zamčenému šuplíku a vytáhl z něj malou krabičku. Přisedl jsem si zpátky k Himi a rozvázal jí šátek. "Princezno moje .. vezmeš si mě?" zeptal jsem se jí s pohledem upřeným do jejích očí, držíc pootevřenou krabičku se zásnubním prstýnkem.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Sep 04, 2013 3:53 pm

Usmála jsem se. ,,Těší mě to. Nikdy tě nechci ztratit...Ani tebe, ani Kairi..." políbila jsem ho. Jenomže v tu chvíli mi zavázal oči. Byla jsem hodně překvapená. Tušila jsem cosi ero, zvláště, když jsem slyšela chrastit šuplík. A když mi pak sundal šátek z očí a já zahlédla krabičku s prstýnkem, pootevřela jsem ústa. Zatajil se mi dech. Podívala jsem se mu do očí a pak zase na krabičku.
,,Tak už sakra něco řekni!" ořikl mě Nanabi. Tím ale zapříčinil, že se mi spustily slzy z očí. Slzy štěstí.
,,Hai.." přikývla jsem s úsměve a uřvaná. Vrhla jsem se mu kolem krku a znovu spojila naše rty.
,,Miluju tě.." šeptala jsem mezi polibky.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Sep 04, 2013 4:06 pm

Napjatě jsem čekal na její odpověď a doufal, že ji tím nevystraším. Snad jsem to moc neuspěchal.. nechtěl bych ji ztratit jen kvůli tomu, že jsem něco moc uspěchal.. Daisuke! T_T ... Když jsem uslyšel Hai a zahlédl její slzy, bylo mi jasné, že mé pochyby byly zbytečné a v duchu jsem si oddechl. Nato už jsem byl objat a políben. "Taky tě miluju Himí.." odpověděl jsem na její reakci a nepřestával ji líbat.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Sep 04, 2013 4:15 pm

,,Už jsem v to za ta léta ani moc nevěřila, ale přála jsem si to..." vzlykla jsem jsem mezi polibky. Silně jsem ho objímala a hrála si s jeho rty. Sála je, olizovala, laskala. Vše jsem dělala s největší něhou. Byla jsem šťastná, hrozně moc šťastná. Na chvíli jsem se odtáhla. Utřela jsem si tváře mokré od slz. Položila jsem dlaň na jeho tvář a usmála se. Druhou ruku jsem měla položenou okolo jeho krku a hladila ho na šíji.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Sep 04, 2013 4:23 pm

Opatrně jsem ji vzal za ruku a nasadil ji prsten na prstík. Krabičku jsem odložil stranou. "Já.. promiň.. čekal jsem na nějaký vhodný okamžik. Jelikož jsme na sebe neměli moc času, přišel mi tenhle okamžik jako ten pravý.." pousmál jsem se, přičemž jsem si lehl a stáhl jí opět k sobě tak, že na mě ležela. P. Přikryl jsem nás peřinou a Himi přitiskl na sebe v objetí. "Doufám, že ti nevadí, že budem ještě trochu lenošit a mazlinkovat se.." své ruce jsem jí položil na boky a vyžádal si další polibek.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Sep 04, 2013 4:54 pm

Když mi nasadil prstýnek, prohlédla jsem si ho. Byl krásný, a hlavně byl z lásky. Strhl mě na sebe, což jsem nečekala, tak jsem trochu vyjekla. Zakroutila jsem lavou.
,,To nevadí. Neměla jsem ti to za zlé. Povedlo se ti mě překvapit." usmála jsem se a pokračovala. ,,Mazlinkovat se budu ráda. Prodloužím si tak chvíle s tebou." naklonila jsem se k jeho obličeji a lehce se otřela o jeho rty, ochutnala jsem je, olízla a teprve potom se ponořila do polibku.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Sep 04, 2013 5:02 pm

Přejel jsem jí rukama po bocích až na stehna a pak zase zpátky. Několikrát jsem to zopakoval a nakonec jsem se dostal zase na její zadeček, kde jsem ruce nechal a jemně jí zadeček tiskl v dlaních. "Víš, že takhle nahé ti to sluší úplně nejvíc?" usmál jsem se na ni záludně a provokoval ji dalšími polibky, které byli tak plné lásky, jako na začátku našeho vztahu, možná i intenzivnější.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Sep 04, 2013 5:40 pm

Jeho dotyky elektrizovaly. Měla jsem husí kůži po celém těle. Zavřela jsem oči a vnímala jeho doteky, hlas, dech. Poslouchala jsem jeho tlukot srdce. Chvílemi bilo rychle, chvílemi pomalu..
,,Vážně? Nahá ale nemůžu chodit ven." zasmála jsem se a malinko zrůžověla. Byla jsem tak ráda, že se mu líbím, že ho přitahuji. Přijala jsem jeho polibek a s chutí ho opětovala. Mezitím jsem ho bříškama prstů hladila jemně po tváři, na uchu i na krku.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Sep 04, 2013 6:02 pm

"No ještě aby tě tak někdo viděl! Vždyť jsi jenom moje." zasmál jsem se a vyplázl na ní jazyk. "Na veřejnosti si zůstaň hezky zahalená, jenom já můžu vědět, co se skrývá pod těmi věcmi." spokojeně jsem se usmíval a nezbylo mi nic jiného než ty její sladké rty opět okusit, protože jsem na ně měl chuť. Ještě aby ne, když jsem pořádně nic nejedl, ale to mi v tuto chvíli vůbec nebylo na obtíž.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Sep 04, 2013 6:37 pm

,,Hai hai, jsem jen tvá. Dělám si tak legraci." oplatila jsem mu vyplazení jazyku. Chvíli jsem mu ještě polibky oplácela, pak jsem mu jemňounce skousla spodní ret.
,,Měli bychom se nasnídat, lásko." usmála jsem se a jen nerada jsem se z něj zvedla. Posadila jsem se vedle a podala nám tácek, na kterém byla pozdní snídaně od Daisukeho. S chutí jsem se zakousla do obložené housky se zeleninou. Jednu jsem podala i Daisukemu.
,,Nom." pochválila jsem jídlo.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Sep 04, 2013 6:50 pm

S radostí doprovázenou zakručením mého hladového žaludku jsem byl šťastný, když se mi v rukou octla houska. S chutí jsem se do ní zakousl a reakce Hitomi mě potěšila. "Jsem rád, že ti chutná, škoda jen, že už nejsou nejčerstvější, měli by jsme vstávat dřív, aby jsme to stíhali."
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Sep 04, 2013 8:28 pm

Zasmála jsem se. ,,No jo, ale to bys mě pokaždé nesměl povalit do postýlky, když se posadím." vyplázla jsem na něj jazyk a zase si urafla z housky.
,,I tak je dobrá." pokývala jsem hlavou. Po celou dobu, co jsem jedla, jsem si prohlížela prstýnek. Byla jsem fakt šťastná. Navíc jsem se cítila, jako bych se do něj znovu zamilovala. Dojedla jsem poslední sousto a lehla jsem si tak, že jsem si hlavu položila do jeho klína a objala ho, čímž jsem se k němu přitulila.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sun Sep 08, 2013 9:30 am

Když jsem se jednoho krásného rána opět probudil, vstal jsem, zašel nakoupit a následně připravil snídani pro celou domácnost. Sám jsem se nasnídal a vyrazil se projít ven, abych se nadýchal čerstvého vzduchu a protáhnul tělové svalstvo. (-přesun-)
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Sep 08, 2013 10:55 am

Chvíli na to, co Daisuke odešel, jsem se probudila i já. Usoudila jsem tak z toho, že čaj byl ještě horký. Rovnou jsem se nasnídala a šla se podívat na Kairi. Potvůrka ještě spala. Nemilosrdně jsem ji probudila a poslala nasnídat. Kdy tak udělala, oblékla se a aby nemusela nikam, jednoduše se odebrala k babičce. Povzdychla jsem si, oblékla se, poklidila a také šla pryč. Nějak mě nebavilo sedět doma sama.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Sep 12, 2013 7:44 pm

Došli jsme domů. Chvíli nám to trvalo, šli jsme pomalu. Daisuke odvedl Naokiho domů a zřejmě se zakecal s jeho rodiči. Já se mezitím šla podívat na Kairi. Sladce spinkala. Usmála jsem se a přišla až k ní.
,,Už brzy půjdeme na výlet, princezno." zašeptala jsem, naklonila se k ní políbila ji na čelo. Pak jsem opustila její pokoj. Nešla jsem se osprchovat, pouze jsem si umyla obličej a namazala si prokousnutý ret, aby neotekl. Znaveně, ponejvíc psychicky, jsem si šla lehnout do postele. Daisuke přišel brzy po tom, co jsem si lehla. Vnímala jsem to už jen z půlky, skoro jsem spala. Cítila jsem ale, že mě objal a políbil do vlasů, takže jsem mola spokojeně usnout.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Shin Thu Sep 19, 2013 6:39 pm

Potloukal jsem se spolu s Akemi po obytne ctvrti okolo sidela a nevim kde. Nez jsem dobrouzdal k sidlu kde zila Mizukage. Nakonec jsem se podival na Akemi a pak jen jsem zaklepal na dvere ktere byly predemnou. No vicemene jsem chtel rict Sbohem a Taky sem chtel aby neco viridila i Yuuki. No nakonec jsem se oprel o stenu a cekal na neci odpoved.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Sep 20, 2013 8:14 am

Seděla jsem v obýváku oděna do županu a upíjela horkou kávu. Hleděla jsem před sebe a přemýšlela. Byla jsem si jistá, že byl dobrý nápad nechat úřad ve Faitových ruku již teď. Mohla jsem se soustředit. Nebyla jsem ponořena do myšlenek natolik, abych neslyšela klepání. Nejprve jsem se zvedla, abych šla tevřít, načež jsem si uvědomila, že jsem jen v županu. Lehce jsem se kousla do rtu a vběhla narychlo do koupelny, abych se převlékla do normálního blečení, tudíž do domácího kimona a na krk si uvázala čelenku Kiri. Nakonec jsem šla otevřít.
,,Omlouvám se za čekání." pousmála jsem se, překvapilo mě ale, že za dveřmi stojí Shin.
,,Děje se něco?" zeptala jsem se rovnou.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Shin Fri Sep 20, 2013 9:36 am

Mirne jsem se uklonil a po te spustil.
"No jak se to vezme. Prisel jsem se rozloucit, nebo spise rici sbohem. Chystam se opustit vesnici. Za normalnich okolnosti bych vam dal celenku ale jelikoz jsem byl zbaven hodnosti. Takze je to asi jedina vec kterou uz nemusim."
Bylo mi divne nejak se me smysleni o Kiri zmenilo byl jsem tu dost dlouho na to ale vedel jsem ze zacinam byt nebezpecny.
"A taky by jsem byl rad kdyby jste viridila Yuuki ze ji dekuji."
Nakonec jsem si rekl ze sem se do toho moc zamotal.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Sep 24, 2013 3:24 pm

Obytnú časť som ale neopustil, zatúlal som sa totiž k inému domu, kde som čakal na 100% istý Hitomi. Ak ju zastupoval Faito, určite bola doma s rodinou. A nájsť ju podľa chakry nebolo až také ťažké. Dostavil som sa k dverám, lenže to som sa zarazil. Bol tu už niekto iný. Len som prižmúril oči a dokráčal som až k domu, bez slova sa zastaviac meter až dva od dverí, upnúc oči na Hitomi. Rečnila tu s nejakým chalanom, aktuálne som dúfal, že tu nebude treba čakať jak v kancelárii. Hoc moja požiadavka asi tiež nieje moc jednoduchá či obyčajná, eh...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Sep 24, 2013 8:15 pm

Byla jsem docela v šoku, když mi Shin odpověděl.
,,Proč chceš opustit vesnici?" naklonila jsem hlavu na stranu. Nějak se mi to nezdálo. Tohle jsem nesnášela. Kirigakure má svou zásadu, jen tak z vesnice někoho nepustí. A pokud, tak s tím, že se stane nukeninem. Pak mě ale zaujalo něco jiného.
,,Počkat, jak jako zbaven hodnosti?!" nakrčila jsem bočí, čímž jsem si všimla Meiza, jak na mě upírá pohled. Pořád ještě v mírném překvapení jsem se na něj podívala malinko se pousmála.
,,Ahoj. Hádám, že něco potřebuješ, když jsi přišel až ke mně domů." naklonila jsem znovu hlavu na stranu, tentokrát na druhou stranu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Sep 24, 2013 8:37 pm

"Um, áno, potrebujem." Ospravedlňujúco som sa na ňu usmial, pričom som zložil batoh na zem a rovnako aj Samehadu.
"Prepáč na chvíľu, hneď ti ju vrátim." Uškrnul som sa na toho chalana, načo som Hitomi vtiahol dnu do domu... síce to bol jej dom, ale to bolo fuk, chcel som súkromie. Potiahol som ju náhodne niekde na chodbu, keďže som to tu ani vlastne nepoznal, ale chodba sa našla ľahko. Tu som Hitomi pustil a zadíval som sa jej do tváre s dosť... tak trochu hanblivým a previnilým výrazom.
"Eh, vieš... ide o ten odchod na ostrov." Zamrmlal som a iba tak poľahky som sklonil hlavu.
"Um, spoznal som niekoho á... ten niekto nieje z Kiri. A tak mi napadlo, že by som... mohol ísť na taký vlastný výlet s tým niekým." Nevravel som to priamo. Niežeby som nedokázal povedať niečo na celé ústa, práve ja, ale na ňu som len tak nechcel vybafnúť, že som našiel babu a hneď chcem s ňou na nejaký čas zmiznúť. Hoc si to mohla veľmi ľahko domyslieť.
"A vlastne by to narušilo ten môj odchod na ostrov... tak som chcel vedieť, či by bolo možné... um, povoliť mi taký výlet." Zakončil som to touto vetou, načo som na ňu začal zas zvedavo kukať a iba mierne sa usmievať. Bolo jednoduché zistiť, čo sa také udialo, no asi som chcel nechať pracovať jej fantáziu, keď som to vravel tak bokom a nepriamo...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Sep 25, 2013 2:04 pm

,,He?" trochu jsem se lekla, když mě zatáhl dvnitř a rovnou do chodby. Zamrkala jsem, opřela se záy o zeď a naklonila hlavu na stranu. Choval se zvláštně. Než jsem se ale na něco zeptala, vše jsem si poslechla.
,,Chmm poznal jsi někoho, kdo není z Kiri?" pousmála jsem se. ,,Že by to byla ta drzá holka z Tsukigakure?" zasmála jsem se.
,,Želví ostrov není povinný. Je pravdou, že bys tam byl užitečný, nedala jsem ti to povinně." usmála jsem se na něj. ,,Navrhla jsem ti to z vícero důvodů, to jsem ti tehdy vysvětlila. Nebudu ti to nutit." pokrčila jsem rameny. Vzala jsem ho za ruku a dovedla do kuchyně. Tam jsem si našla papír a tužku, abych mu sepsala povolení. Ze šuplíku jsem vytáhla provizorní razítko s pečetí.
,,Popravdě to ale dělám nerada. Nerada někoho takto pouštím. Vždy se něco stane." povzdychla jsem si.
,,Výlet máš povolen na jeden měsíc počínaje dneškem, pak se musíš vrátit. Mohla bych to ptom vzít jako zradu vesnice. Co se bude dít potom, to se uvidí. Zatím se musíš spokojit s tímhle." usmála jsem se mile a podala mu povolení.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Sep 25, 2013 2:48 pm

Zažmúril som a naoko som sa urazil za Junku.
"Tá drzosť mala svoj dôvod." Zamrmlal som, pričom som vystrčil nos hore a odfrkol som si. Následne som sa uškrnul a zas som sa začal tváriť normálne, teda na moje pomery. Tým som sa vlastne aj prezradil, že áno, šlo o onú babu z Tsuki. A čo no... bol by som možno rovnako drzý, keby ma tak podozrieva Tsukikage. A vlastne som tomu mohol mať čoskoro veľmi dobrú príležitosť vyskúšať si to! Aj keď, neželal som si, aby ma hneď aj z dediny vyrazili. To by nebolo moc príjemné. Ale toho som nechal, nad tým som mohol rozmýšľať až v danej situácii, teraz ešte bolo skoro. Zobudilo ma to, ako ma zatiahla do kuchyne, kde už vytiahla papier aby mi to povolenie napísala. Spokojne som sa začal usmievať, tušil som, že sa na ňu bude dať spoľahnúť i v tomto prípade!
"Neboj, dopadne to dobre. A možno viac ako dobre!" Významne som povytiahol obočie a tichšie som sa zasmial, načo som si prevzal to povolenie a oblízol som si pery. Po jej posledných slovách som iba prikývol, načo som ju veselo objal. Šlo len o rozlúčku, veď ju neuvidím, podľa predpokladov, minimálne mesiac! A niet jej, mohol som zmýšľať o ďaleko iných veciach. Nakoniec som ju pustil a veselo som sa zaškeril.
"Ták, ďakujem za povolenie." Tleskol som rukami a ono povolenie som schoval do vrecka, načo som sa ponaťahoval a kukol som smerom k východu. Otočil som sa jej chrbtom a ostal som ešte kratšie stáť.
"Dúfam, že ti všetko vyjde a nezažiješ nejaké problémy. To by si ma naštvala, takže by som ťa nedajbože pri najhoršom oživil, aby som ti mohol vynadať." Uškrnul som sa, mysliac to samozrejme zo srandy, ale ktovie... raz ma to možno napadne, keby náhodou... všetko je možné!
"Um, dávaj na seba pozor, Himí... a pozdrav aj rodinku." Ešte som sa usmial normálne, milo, načo som na ňu otočil hlavu trochu bokom a žmurkol som na ňu jedným okom. Následne som už iba kývol rukou a vykročil som pomaličky k dverám, cez ktoré som vyšiel zas von a bez ďalších iných vecí som už vyrazil k bráne.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Shin Wed Sep 25, 2013 3:12 pm

Stal jsem tam jak tvrde Y. No co se dalo delat ja nemel moc na vyber. Nakonec jsem si se oprel o stenu a cekal az se Mizukage opet ukaze.

Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 7 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru