Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Utsushi

+8
Shin
Ayame Takahashi
Goku
Assasin Senju
Daisuke Utsushi
Kairi Utsushi
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
12 posters

Strana 11 z 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:10 pm

First topic message reminder :





Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 I1dt


V sídle žije kromě členů klanu, mezi něž patří Daisuke Utsushi a Naoki Utsushi, také Mizukage Hitomi Yamada s dcerou Kairi Utsushi,
Jelikož byly na Hitomi podniknuty útoky před válkou, je sídlo hlídáno tříčlenným týmem ANBU, který se vždy vystřídá s jiným týmem.

Chodba s pokojemi, koupelnou a WC:
Obývák:
Ložnice:
Dětský pokoj:
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 11, 2013 5:06 pm

Z myšlení mě zase probudil Kairinin křik. Lekla jsem se, co se stalo. Když mi ale ukázala kývající se zoubek, pousmála jsem se. Setřela jsem jí slzy.
,,To nic není. Postupně ti takto vypadají všechny zoubky. Říká se jim mléčné. Místo nich ti narostou druhé zoubky a ty už budou silnější." vysvětlila jsem jí.
,,Můžeme zoubek vytrhnout hned a nebo počkáš, až ti vypadne sám. Chceš ho vytrhnout hned?" zeptala jsem se jí.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Nov 11, 2013 5:10 pm

"To vím, pak příjde víla! Jo! Pak příjde víla že jo!" Rozzářili se mi oči a při optání na to, jestli ho chci vytrhnout jsem ztuhla jak poleno a rozmýšlela. Strašně moc jsem chtěla vidět vílu...ale! Ale prostě to bolí, když ti někdo vytrhne zub.
"N-ne..n-nene...nenene." Zakryla jsem si nekompromisně pusu, i když touha po víle byla asi na stejné úrovni.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 11, 2013 5:22 pm

Přesně jsem očekávala její reakci a její radost, alei strach. Já jsem byla stejná v jejích letech. Musela jsem se smát.
,,Správně, pak přijde zoubková víla. Zoubek si dáš pod polštář a v noci ti víla přinese něco dobrého za odměnu." roztáhla jsem rty do úsměvu. Kairi si ale zakryla pusu.
,,Čím dřív si zoubek vytrhneš, tím dřív poznáš zoubkovou vílu. A taky tě to přestane bolet." lákala jsem ji, ale rozhodně jsem ji do ničeho nechtěla nutit.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Nov 11, 2013 5:32 pm

Podívala jsem se na mámu a rozmýšlela, jestli ano nebo ne. Vidět zoubkovou vílu...to by bylo legendární! Prokoulila jsem očima a ruku si dala z pusy. Ze strachu se mi znovu nahromadili slzy a já na mámu otevřela pusu. Doufala jsem, že to nebude bolest tak jak jsem si myslela.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 11, 2013 5:46 pm

Když se rozhodla, že si zoubek nechá vytrhnout, pousmála jsem se. Odešla jsem do kuchyně a přinesla dvě skleničky. Jednu plnou vody a druhou prázdnou. Položila jsem je na stůl a Kairi si posadila na klín, tak, abych na ni viděla.
,,Teď nech otevřenou pusinku, ano? Chvíli si s tím budu hrát, aby tě to nebolelo." hladila jsem ji po vlasech, aby se tolik nebála. Hrála jsem si se zoubkem, kývala s ním, aby se rozkýval co nejvíc. Pak jsem s ním trochu kroutila.
,,Neboj se, když ho rozkýváme, bude tě to bolet tím méně." uklidňovala jsem ji. Zub se opravdu kýval čím dál více. Když už jsem viděla, že drží jen na maličkém kousku dásně, přestala a zub chytla.
,,Teď s ním trhnu. Zavři oči, chytni se mě kolem krku a neboj se." volnou rukou jsem jí setřela slzy a za zoube zatáhla. Možná ji to malinko zabolelo, ale zub byl venku.
,,A je to." usmála jsem se. Zoubek jsem položila na připravený kapesník a podala jsem jí skleničky. Nejdřív tu s vodou.
,,Vypláchni si pusu a vyplivni to potom do té prázné skleničky, chviličku ti bude téct krev." hladila jsem ji po zádech.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Nov 11, 2013 5:57 pm

Seděla jsem na mámě, srdce mi bilo o sto šest, i přes to, že jsem byla u ní. Celou dobu jsem se jí dívala do obličeje a kývání zoubkem nebylo zrovna dvakrát příjemné, ale vydržela jsem to, snažila jsem se. Kývla jsem na mámu jako na souhlas, nebo na to, že jí důvěřuji.
Když přestala, znovu se mi rozbušilo srdce, chytla jsem jí kolem krku a když škubla, trošku jsem sebou cukla a z očí mi začaly proudit slzy. Bylo to spíš ale z toho, že jsem měla strach, než aby mě to tak moc bolelo.
Vypláchla jsem si pusu a vyplivla to do té druhé skleničky pohled na krev jsem raději ani nevnímala znovu si jí vypláchla. Pořád jsem se držela mámy a koukla na zub co měla v ruce.
"A to je celé?" Řekla jsem tázavě s tím, že další bolest nebude.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 11, 2013 9:05 pm

Kairi byla statečná, ohromně statečná, za to já teda vždycky vyváděla. Usmívala jsem se.
,,To je celé. Jsi šikulka." pochválila jsem ji. Posadila jsem ji na gauč a znovu jsem odběhla do kuchyně. Hledala jsem malinkou krabičku. Nakonec jsem vysypala nějaké bonbonky. Zoubek jsem otřela do kapesníku a vložila do krabičky.
,,Dáš si ji pod polštář. A uvidíš, zda a co ti zoubková víla přinese." podala jsem Kairi krabičku.
,,A tatínkovi se potom můžeš pochlubit, že ti vypadl tvůj první zoubek." usmála jsem se.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Nov 11, 2013 9:16 pm

Úsměvem jsem se podívala na mámu a pak jsem si jazykem šmátrala po tom místě, ze kterého zoubek vypadl. Bylo to docela nechutné, takové slizké.
Vzala jsem si od mámi krabičku a pak pootevřela pusu.
"Takže mi přinese něco sladkého? No ale mami, já tu vílu chtěla vidět." Posmutněla jsem, doufala jsem že jí uvidím, tu noc nesmím usnout, prostě nesmím!
"Jo, to mu ukážu. Bude čučet." Zazubila jsem se s mezerou mezi zubama, takže to mohlo být pro někoho i docela vtipné. Opřela jsem se do sedačky, nohy si přitiskla k sobě a podívala se před sebe na televizi.
"Om, můžu se ještě chvilku koukat?" Udělala jsem na maminku psí oči.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 11, 2013 9:36 pm

Zakroutila jsem hlavou pobaveně. ,,Čučet...Kde ty výrazy bereš?" povzdychla jsem si. Odnesla jsem skleničky a pořádně je vypláchla.
,,Zoubková víla ale k tobě nepřijde, pokud budeš spát. Ona pozná, jestli spinkáš nebo ne." přinesla jsem jí na noc ještě trochu napít.
,,Dneska už ne. Už je opravdu pozdě. Zítra se spolu na něco podíváme." slíbila jsem jí. ,,Teď běž ještě na záchod, ať nepotřebuješ v noci, a alou do postele." vyháněla jsem ji s úsměvem. Já si taky potřebovala trochu oddechnout. Takže jsem počkala, než všechno udělá a odnesla jsem ji do pokoje. Krabičku jsme daly pod polštář.
,,Koukej spát, ať sem může zoubková víla přijít." dala jsem jí pusu na čelo a popřála dobrou noc, načež jsem opustila její pokoj...
Nakonec jsem přece jenom pár hodin počkala, než Kairi usne. Bylo mi jasné, že se pokusí neusnout. ale únava ji nakonec přemohla. Opatrně jsem se vplížila do jejího pokoje a pod polštář jí za odměnu dala to, co má ona opravdu ráda. Zasloužila si to.
Všude jsem pozhasínala, hlavní dveře zamkla a v ložnici ze sebe shodila župan. Vlezla jsem si do postele a přikryla se až po bradu. Sice mi nějakou dobu trvalo, než jsem usnula, ale podařilo se.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Nov 12, 2013 4:01 pm

I když jsem se snažila neusnout, nepodařilo se. Ráno jsem se probudila, sedla si na postel a prošudlala si oči, byla jsem pořád tak trošku mimo. Až po chvilce mě trklo, jestli je můj zoubek vyměněn, okamžitě jsem odhrnula polštář a rozzářily se mi oči. Rychle jsem vzala ten obrovský pytel lízátek, gumových medvídků a kapsličký s nutellou a běžela jsem směr ložnice!
Otevřela jsem, obešla jsem postel a vlezla na ni ze strany kde spával táta.
"Mami mami mami mami mami mami!!! Podíveeeej...co mi přinesla víla!" Udýchaně jsem k ní dohopsala a snažila se jí nevzbudit, i když jsem to vlastně moc chtěla, co se dá dělat, občas prostě nevím co chci, ale toto musela vidět!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Nov 12, 2013 4:51 pm

Jak se mi nechtělo usnout, tak se mi ale ráno nechtělo vstávat z postele. Probouzela jsem se, ale odmítla jsem vylézt, takže jsem zase vždycky usnula. A spala bych pořád, kdyby mi do ložnice nevběhlo malé zvířáto a neskákalo po posteli. Jen nechtě jsem otevřela oči a podívala se na rozzářenou Kairi.
,,Copak, princezno? Co se děje?" zeptala jsem se jí, ještě stále ospale, a pořáádně se protáhla.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Nov 12, 2013 4:57 pm

Očividně byla máma pořád taková rozespalá, za to mě můj dárek pod polštářem maximálně probudil.
Klekla jsem si na postel a ukázala jí ten oooobr pytlík se sladkým včetně gumídků, nutelly, lízátek atp...
"Podívej, byla tu ta víla a nechala mi toto. Nesním to ani do Vánoc. A je tu i nutella a lízátka a gumídci a kyselé pásky, je tu všechno!" Znovu se mi zalesklo v očích a hned jsem to vše ukazovala přes pytlík máme, i když jsem počítala s tím, že je rozespalá, takže to prolítne očima. Jenže...Já měla v plánu se podělit! Samozřejmě jen o něco...doufejme! (xD)

Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Nov 12, 2013 5:28 pm

Posadila jsem se a přikrývku si držela na hrudi. Dívala jsem se n a různě barevné sáčky, než mi došlo, co to vlastně je. No jasně, byla tu zoubková víla.
,,To si piš, že to nesníš ani do Vánoc. To by se ti jinak zkazily všechny zuby, a nejen že by se víla ulítala, ale ještě bys byla bezzubá." zasmála jsem se.
,,Nejdřív se nasnídáš a pak si jednu sladkost můžeš vybrat. Ale jen jednu, tak si to dobře promysli, kterou si spapáš." usmála jsem se.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Nov 12, 2013 5:32 pm

"Já vím, já vím, ale i tak je to super, tolik sladkého pohromadě jsem neviděla dlouho." Prohlížela jsem si balíček a když zmínila jen jedno, udělala jsem extrémně psí očka.
"Mamíí, jedno? Aspoň dvě, prosím." Uculilala jsem se pak přemýšlela, co asi bude na snídani.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Nov 12, 2013 5:38 pm

Když na mě zkoušela ten svůj štěněcí pohled, povzdychla jsem si. Byla po mně, na Daisukeho tohle taky zabíralo. Jak ode mě, tak od Kairi.
,,Fajn, jednu a kousek, jinak tě bude bolet bříško." povolila jsem nakonec a zapadla jsem znovu do polštářů, alespoň na chvilku.
,,Půjdeme na procházku, Kairi." oznámila jsem jí a zavřela jsem oči.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Nov 12, 2013 5:52 pm

Když se mi povedlo jí přemluvit, šťastně jsem gestikulovala a když mámu znovu spadl do peřin a k tomu řekla že se jde na procházku, začala jsem se smát a lehla jí na záda, prostě jsem se po ní začala válet.
"A můžu si vzít bruslééé?" Řekla jsem během toho jen tak naoko.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Nov 12, 2013 6:07 pm

,,Uff." vydechla jsem, když se po mně začala válet. Moje ubohý zádíčka!! Pak vyřkla prosbu...
,,N-..." zarazila jsem se. Když pojede na bruslích, budu mít co dělat, abych ji uhlídala. Na druhou stranu se tím hezky unaví a večer bude krásně spinkat.
,,No dobře, můžeš si je vzít." svolila jsem nakonec i k tomu, předem jsem ale vědě, že toho budu litovat. Určitě.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Nov 12, 2013 6:12 pm

Ležela jsem na máme a celkem si to užívala, byla neobyčejně pohodlná, což jsem věděla, ale že by až tak?
"Supééér, tak pojedem na bruslích." Uculila jsem se a koukala se na pytlík bonbonů a změnila polohu, že jsem si na ní lehla zádama a hlava mi vysela dolů z postele. Začala jsem se smát, byla to fakt zábava!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Nov 12, 2013 7:28 pm

,,Dobře, dobře, pojedeš na bruslích." zopakovala jsem znovu a docela z těžka, když na mě Kairi ležela. Sotva jsem se nadechla, ale...Bylo mi fajn, měla jsem u sebe alespoň ji.
,,Tak...teď ze mě slez, nebo se nikam dneska nedostaneme, princezno. A ještě maminku trochu přidusíš." hekla jsem a odevzdaně si lehla a počala si, než ze mě to zvíře sleze.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Nov 12, 2013 8:02 pm

Svalila jsem se z mámy a zasmála se.
"Jááááá? Já nepřidušuju mami." Hodila jsem naoko uraženej výraz a rozběhla se už s úsměvem na rtech do pokoje, kde jsem se převlékla do normálního oblečení. Objevila jsem se v kuchyni a na linku jsem položila své bonbonky. Vyšplhala jsem na linku, na kterou jsem si sedla do tureckého sedu a čekala na mámu.
"Rolničky, prdlačky, Santa je pako. Po hlavě spadl do hnoje a smrdí mu sako, hej." Začala jsem si potichu zpívat tuto písničku, kterou jsem slyšela v kresleném seriálu v televizi. Milovaní Simsponovi.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Nov 13, 2013 2:13 pm

Jen co ze mě Kairi slezla, zvedla jsem se z postele. Byla jsem probuzená natolik, že se mi spát nechtělo. Oblékla jsem se do svého klasického kimona a pročesala si vlasy. Ustlala jsem manželskou postel a došla do kuchyně. Tam Kairi seděla a lince a broukala si divnou písničku. Zamračila jsem se.
,,Ale vážně, kde tyhle věci bereš..." poznamenala jsem trošku pohoršeně a zakroutila hlavou. Nechala jsem ji však být, nenadávala jsem jí. Je to zatím jen dítě. Původně jsem jí k snídani chtěla udělat něco sladkého, ale jelikož sladké dostala od zoubkové víly, dostala krajíc chleba s pomazánkovým máslem a k tomu nakrájené jedno rajčátko a čtyři kolečka okurky.
,,Dobrou chuť. A chci vidět, že od každé zeleniny sníš minimálně dva kousky." zašklebila jsem se na ni. Moc dobře jsem věděla, jak nemá ráda zeleninu, jenže jak je známo, pro tělo je důležitá a výživná. Tak alespoň trochu z ní může sníst. Já si udělala stejnou snídani, jenom té zeleniny jsem si dala víc než Kairi.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Nov 13, 2013 2:22 pm

Zakryla jsem si pusu, když přišla máma a písničku si raději už nezpívala. Koukala jsem na to, jak připravuje snídani. Chleba, pousmála jsem se, pomazánkové máslo, bylo mi jasné, že toto určitě sním, do doby co mi tam nedala rajčátka a okurky na kolečka. Zašklebila jsem se a povzdechla si.
"Dobře, dobře, nadechnout a myslet na nutellu." Pokývala jsem si a rajčátka z chlebu oddělala na talířek vedle okurek. Chlebík jsem spapala po několika minutách. Vzala jsem si do ruky dvě rajčátka a schroustala je, ne že by byly hnusné, ale ani mi nějak extra nechutnaly. Pak jsem si vzala dve okurky, jednu do ruky a tu druhou jsem začala rychle zchroustala, jenže okurka mi celkem chutnala, proto jsem je snědla všechny a slezla ze židličky rovnou k pytlíku bonbónků.
"Už si můžu vzít? Já potom ještě musím najít blusle, nevíš kde jsou?" Zeptala jsem se znovu trošku šišlavě maminky, občas mi to R vypadlo.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Nov 13, 2013 2:39 pm

S úsměvem jsem ji pozorovala, jak jí. Rajčata jí moc nešly, zato mě překvapila s těmi okurkami. Potěšilo mě to. Takže když se mě zeptala, jestli si může vzít bonbon, neměla jsem problém jí to povolit.
,,Vím." přikývla jsem a dojedla jsem poslední okurku. ,,V krabici pod tvou postelí. Koukej si pospíšit. A brusle si obuješ až na verandě, ano?" usmála jsem se.
,,Jo, Kairi?" zastavila jsem ji, než odťapala pro brusle. ,,Dávej si pozor na to R..." pohladila jsem ji po vlasech. Bylo jí sice málo, ale občas jsem ji opravila. Opakování matka moudrosti. Já mezitím šla šla na chodbu, kde jsem na Kairi čekala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Nov 13, 2013 2:44 pm

Už jsem se chystala vyběhnout schody do pokoje, ale maminka mě ještě zastavila. Zčervenala jsem lehce pod očima a tak nevině se usmála.
"Dobře, občas mi to vypadne, promiň." Zazubila jsem se, cestou nahoru jsem si otevírala pytlíček s gumídkama, které jsem si dala do kapsy, jeden do pusy, zbytek byl na procházku. Vzala jsem brusle a doutíkala až ven. Sedla jsem si na verandu a snažila se do bruslí nasoukat, šlo to ztěžka, jako vždy.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Nov 13, 2013 6:38 pm

Usmála jsem se na ni a počkala na ni teda na chodbě. Během chviličky kolem mě prolítla, jako vichr. Zakroutila jsem pobaveně hlavou a vyšla jem na verandu, kde si Kairi marně pokoušela nazout si brusle. Zamkla jsem hlavní dveře od baráku a šla Kairi pomoct. Pořádně jsem brusli rozvázala a roztáhla, aby jí do ní noha lehčeji vklouzla. Potom jsem brušli zavázala a zapla. To samé jsem udělala s tou druhou.
,,Tak..Hlavně opatrně, Kairi...A budeš na mě čekat, ne jako vždy, ano?" pousmála jsem se. Kairi byla šikovná, věřila jsem, že kunoichi z ní jednou bude. I když neumí ještě pořádně mluvit a vynechává R, tak na bruslích se drží dobře. Drží rovnováhu a balanc, to je důležité.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 11 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru