Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Utsushi

+8
Shin
Ayame Takahashi
Goku
Assasin Senju
Daisuke Utsushi
Kairi Utsushi
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
12 posters

Strana 6 z 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:10 pm

First topic message reminder :





Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 I1dt


V sídle žije kromě členů klanu, mezi něž patří Daisuke Utsushi a Naoki Utsushi, také Mizukage Hitomi Yamada s dcerou Kairi Utsushi,
Jelikož byly na Hitomi podniknuty útoky před válkou, je sídlo hlídáno tříčlenným týmem ANBU, který se vždy vystřídá s jiným týmem.

Chodba s pokojemi, koupelnou a WC:
Obývák:
Ložnice:
Dětský pokoj:
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sun Sep 01, 2013 8:30 pm

Pootevřel jsem jedno oko a podíval se na ní, přičemž mi nechtíc vykoukl zoubek, jak jsem se naklonil k ní. "Mám jedno přání, ale to by asi nesplnila ani zlatá rybka." usmál jsem se a přimhouřil oči. "Buďte přirozeně maidkovský ecchi a následně ero, tak, aby jste uspokojila svého Goshujin-sama." opět jsem se uculil a zavřel oči. Jsem zvědav jak je ta moje Himi-maidka naladěná..
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Sep 01, 2013 8:50 pm

Slabě jsem polkla. ,,Hai. Jak si přejete." zašeptala jsem. Natiskla jsem se na něj a jednu nohu jsem si dala přes jeho. Prstem jsem mu začala jezdit po obažené a svalnaté hrudi. Postupně jsem červenala víc a víc, ale líbilo se mi to. Natáhla jsem se, abych mu olízla ouško, do kterého jsem ho potom slabě kousla. Pak jsem sjela na krk, který jsem olizovala pouze špičkou jazyka. Stejně jsem to nevydržela a hladově se na jeho kůži přisála. Kousla jsem ho, sála jeho kůži. Na krku se mu hned objevil červený flíček lásky. Znovu jsem mu postižené místo olízla. Doufala jsem, že podobné chování měl na mysli. Chtěla jsem počkat na jeho reakce, jestli také něco udělá nebo ne..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sun Sep 01, 2013 8:54 pm

Nejprve jsem lehce usykl, když mě hryzla do ucha, ale následně se mi přímo zakousla do krku jak upírka a tak jsem usykl ještě víc. "Koukám, že jste pěkně dravá šelma slečno maidko-sama." otevřel jsem oči a rukama přejel po jejích zádech až na zadeček, kde jsem je nechal. "Vidím, že jste také velmi eroticky naladěná a nemůžete odolat muži jako jsem já." usmál jsem se na ni. "V tom mi ovšem velmi lichotíte." dodal jsem následovně.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Sep 01, 2013 9:03 pm

Hrozně se mi líbilo, když se mě dotýkal. Kdekoliv. Zvláště na zádech je mi to tak příjemné a na zadečku ero...
,,Ten, kdo by Vám odolal nejspíš nemá vkus." políbila jsem ho na hrudi. ,,Mně proto lichotí, že jste si vybral mě." vyhoupla jsem se na něj. Teď jsem na něm obkročmo seděla. Nahla jsm se nad něj a tvořila si jazykem mokrou cestičku přes celou hruď až k bříšku. Podívala jsem se mu do očí a pousmála se. Hezky jemně a líbezně.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Mon Sep 02, 2013 3:07 pm

"Neměl jsem na výběr." zavtipkoval jsem a následně se zasmál. "Ne, že si mi kvůli tomu urazíte." vyplázl jsem na ní jazyk. Ruce jsem jí položil na boky a jemně ji hladil. Prohlížel jsem si jí, jelikož byla v tom maid cosplayi strašně moc kawaii. A nejen to, byla v něm sexy. Taková sladká roztomilá erokage, jak jí znám od mládí.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Sep 02, 2013 4:47 pm

,,Takže jste neměl na výběr?" naklonila jsem hlavu na stranu a malinko se zamračila. Jezdila jsem mu prstem po hrudi. Kreslila jsem mu tam neviditelné obrázky a slova. Pak jsem to nevydržela. Sundala jsem ze sebe nejprve zástěrku, potom jsem si povolila šněrování v předu. Šaty tak ze mě začaly pomalu sklouzávat dolů. Prozatím jsem si je nesundavala, spadly mi ale do půli těla, takže od pasu výš jsem na sobě nic neměla.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Mon Sep 02, 2013 4:52 pm

"Noo.. kdo ví, já už vlastně ani nevím." Octli jsme se v intimní chvilce, kterou jsme si kvůli Kairi už dlouho nedopřáli. Byl jsem z toho trochu nervózní, ale zároveň šťastný, jelikož mi to chybělo. Když jí sjelo oblečení do půly těla, byl jsem z toho okamžitě vzrušený více než doposud. Také jsem se začervenal, což u mě nebylo tak obvyklé. Rukama jsem jí přejížděl po bocích a na bříško a hladil ji.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Sep 02, 2013 5:00 pm

Jeho dotyky na nahé kůži byly tak strašně příjemné. Při každém jsem přivírala oči. Dál jsem mu kreslila po hrudi obrázky. Během chvíle jsem cítila, jak je vzrušený, to mě těšilo. A moc! Slezla jsem z něj a položila se vedle. Takto se mi lépe sundaly celé šaty. Během chviličky jsem před ním zůstala pouze v kalhotkách a maid čelence.
,,Můžeš se mnou dělat cokoliv." přivřela jsem oči. Začala jsem mu zase tykat. Hra na sladkou maidku skončila, na to jsem byla až příliš hladová po něm.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Mon Sep 02, 2013 5:11 pm

"Ale, ale.. já myslel, že dnes jsi tu organizátorka ty.." usmál jsem se a naklonil se nad ní. "A co myslíš konkrétně tím cokoliv? Třeba tohle?" Snížil jsem vzdálenost mezi námi, tak, že byla hrudníkem napláclá na tom mém. Následně jsem se jemně zavrtěl a políbil ji. Polibek následovalo jemné kousnutí do rtu. Jednou rukou jsem jí hladil po stehně a druhou jí zajel do vlasů.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Sep 02, 2013 5:53 pm

,,Moje organizace skončila ve chvíli, když mě hladil na nahé kůži." vzdychla jsem. Pak už jsem se jen vpila do jeho polibku a jakmile mě kousl do rtu, sykla jsem. Ne bolestí, ale vzrušením. Zavřela jsem oči a nechala jsem hladit jak na stehně, tak ve vlasech. Obojí bylo úžasný. Od malička jsem milovala, když se mi někdo probíral vlasy a hladil mě. Zvedla jsem trochu hlavu, abych dosáhla na jeho rty a znovu je spojila v polibek. Okamžitě jsem do hry zapojila jazyky, pohrávala jsem si krásně s jeho. Ruce jsem umístila na jeho záda a bříškama prstů jsem mu po zádech jezdila.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Mon Sep 02, 2013 6:25 pm

"Tak to je škoda, protože jsi výtečný organizátor. Já organizuji moc stereotypně." vyplázl jsem na ní jazyk. "Ale když už teda musím, tak to nějak zespecializujem." Vstal jsem a Himinku si vysadil do náruče a rukama jí chytil za zadeček, tak, jak ji nosím obvykle - s jejíma nohama obmotanýma kolem mého pasu. Vyšel jsem z pokoje na chodbu a následně zamířil na konec chodby. Přitom jsem ji stále líbal. Byla na mě přitisklá, což bylo hrozně ero. Když jsem došel ke koupelně, otevřel jsem dveře a vstoupil. Himi jsem chytil jednou rukou a zbavil se zbytku oblečení. Následně jsem s ní došel pod sprchu, kde jsem jí zády opřel o stěnu, která byla vyhřátá. Stále jsem ji však držel ve vzduchu. Líbilo se mi jak byla přitisklá na mě a zároveň nemohla dozadu. "Líbí se ti moje organizace?" zašeptal jsem jí do ouška a jemně jsme se otřeli intimními partiemi. Nedal jsem jí moc prostoru k reakci, jelikož jsem ji hned na to opět políbil, přičemž jsem na nás pustil vodu.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Sep 02, 2013 6:47 pm

Za stálého líbání si mě odnesl pryč. Navíc jsem docela brzy neměla na sobě už vůbec nic. Odnesl si mě do sprchového koutu a putil na nás sprchu. Třel se o mě a nepouštěl moje rty. Když se mě zeptal na organizaci, dostala jsem na chviličku možnost nadechnout. Jenomže to trvalo pár sekund a zase se na mě hladově přisál. Provokativně jsem ho kousla do rtu. Jen slabě, abych mu neublížila. Stačilo to ale na to, abychom se od sebe odtrhli. Vymanila jsem se mu ze sevření, abych se postavila na vlastní nohy. Zaklonila jsem mírně hlavu, abych se mu podívala do očí.
,,Hai." odpověděla jsem nakonec. Jednou rukou jsem ho hladilana hrudi, svým dekoltem jsem se na něj přitiskla a rukou jsem zajela...umm do rozkroku. I přes tu páru a vodu jsem byla totálně celá červená..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Mon Sep 02, 2013 7:05 pm

"Tady mi někdo zasahuje do organizace.. ale proč ne.." pousmál jsem se a opět ji zavalil salvou polibků a něžných doteků. Když její ruce zašmejdili na oná místa, neubránil jsem se vzdychnutí. "Začíná se z tebe stávat malina." prohodil jsem poznámku k jejím červenajícím se tvářičkám. Byla tak sladká, úplně k nakousnutí. Jen těžko jsem odolával tomu, abych si 'ukousl' to největší sousto...
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Sep 02, 2013 7:53 pm

Pomocí prstů jsem si hbitě hrála a doufala, že mu to bude dělat dobře.
,,Za to můžeš ty..." zašeptala jsem roztouženě. Schovala jsem si hlavu "do" jeho hrudě. Ačkoliv jsem se dotýkala já jeho, těžce jsem dýchala. Byla jsem vzrušená....Věděla jsem, že i on se dost překonává, aby počkal. Rozhodla jsem se to urychlit. Chtěla jsem to. Odtrhla jsem se od něj, otočila se k němu zády a nastavila se.....Daisuke pochopil hned, co mu tím naznačuji.....CENZURA xD.........
Nakonec jsem si přidřepla a rukama se opírala o vanu. Zaklonila jsem hlavu a podívala s úsměvem na Daisukeho, čímž jsem mu naznačila, že mu děkuji.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Mon Sep 02, 2013 8:05 pm

Posadil jsem se, abych byl stále blízko k ní. Pohladil jsem jí jemně po tváři a políbil ji na chvějící se sladké rty. "Moje sladká princezna Hitomi.. tak moc mi to chybělo." usmál jsem se na ní. Jelikož byla sprcha stále zaplá, tak mi zmokly vlasy. Dal jsem si je tedy pryč z tváře, tedy spíše jen z očí. Podíval jsem se na Hitomi a moje touha dotýkat se jí neustávala. Přišoupnul jsem se k ní .. nebo spíše pod ní a posadil ji na sebe. Opět jsem ji k sobě přitiskl a mírně zvedl hlavu, abych ji mohl políbit.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Sep 02, 2013 8:14 pm

Usmála jsem se na něj. Nechala jsem se na něj posadil a opětovala mu polibek, zatímco jsem si hrála s jeho vláskama. Když nám téměř došel dech odtrhla jsem se od něj. Zadívala jsem se mu do féniových očí.
,,Hrozně tě miluji..." olízla jsem mu rty a trochu se na něm zavrtěla. Jak jsem byla ráda, že tu je on a ne Dai...a nebo někdo jiný. Tohle, vlastně už ten včerejší den mi ukázal, že mu na mně záleží a má mě pořád stejně rád, přestože se mo nevidíme. A to jsem hodlala změnit!
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Mon Sep 02, 2013 8:26 pm

Opětoval jsem jí úsměv a na její zavrtění jsem odpověděl jemným povzdychem do jejího ouška, které jsem následně olízl. "Taky tě moc miluju.. moje Himí.." zašeptal jsem jí. "Moje malá sladká erokage.." Prsty jsem jí hladil po zádech, což jsem střídal s občasným škrábáním. "Noci jako je tahle by se mohly opakovat každý den.. jako tenkrát.." zavřel jsem oči a vžil se do dalšího dlouhého polibku.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Sep 02, 2013 8:33 pm

Znovu jsme se políbili. Byl to dlouhý polibek, ale tak něžný a plný lásky.
,,Pokusím se, aby se večery pro nás dva nebo rodinné večery spolu s Kairi opakovaly co nejčastěji." slíbila jsem mu a chtěla jsem to dodržet. Předevím jsem se o to chtěla alespoň pokusit. Škrábání na zádech, hlazení na zádech, moje ouško....To všechno byly slabiny, které vlastně náhodou našel. Když se mě pokoušel přebrat Daiovi, hledal...a našel. Hlavně věděl, co potřebuji - něhu, podporu, že nejsem sama..a lásku. To všechno dohromady mi nikdo nebyl schopen dát. Jenom on..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Mon Sep 02, 2013 8:42 pm

"To já taky.. domluvím se, abych měl méně hlídek." usmál jsem se na ni. "Ale teď.. teď si tě odnesu do postýlky." Zastavil jsem vodu. Vstal jsem a od pasu dolů jsem se zabalil osuškou. Himince jsem udělal z osušky minišaty. Vzal jsem ji do náruče. Tentokrát jinak, než obvykle. Odnesl jsem jí z koupelny do ložnice a uložil ji do postele. Nemohl jsem odolat a opět si klekl nad ní. Přisál jsem se na její rty a rukou jí přejel po v osušce zabaleném boku.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Sep 02, 2013 8:53 pm

Daisuke nás zabalil do ručníku a potom mě jako princeznu, která si omotala nohy okolo jeho beder, odnesl do ložnice a jemně mě položil do postele. A zase mě políbil, okupoval mé rty a já mu vycházela vstříc. Zatímco on mě hladil po bocích, já jeho hladila na obnažených zádech. Pak jsem seod něj odtrhla, i když nerada.
,,Gomenne, ale usnula bych ti u toho a to bych nerada. Vyčerpal jsi mě." usmála jsem se omluvně a stáhla ho za ruku k sobě do postele. Přikryla jsem nás, akočliv jsme byli jen v ručnících a zhasla lampičku na nočním stolku. Schoulila jsem se mu do náručí tak, že jsem měla vou hlavu přes jeho ruku a jednu nohu přes jeho.
,Dobrou noc...Miluji.." nedořekla jsem. Jakmile se moje tělo ocitlo ve mně, přestla jsem vnímat a během chviličky usnula jako miminko.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Sep 04, 2013 2:02 pm

Vstal jsem dost pozdě odpoledne. Byl jsem nějaký vyčerpaný, tak jsem si přispal. Otočil jsem se na Himi a ta kupodivu taky ještě spinkala.. tak sladce, jako spokojené koťátko. Pohladil jsem jí jemně po boku, abych ji nevzbudil a políbil ji na její sladké rty, které měla lehce otevřené. Potichu a opatrně jsem se dostal z postele a šel připravit snídani, kterou jsem jí následně přinesl k posteli. Položil jsem tác na stůl a přilehl si opět k Himi. Tentokrát jsem jí položil ruku na bříško a dlouze ji políbil.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Sep 04, 2013 2:09 pm

Ucítila jsem dotyk, který jsem ale vnímala dost vzdáleně. Sice jsem se zachvěla, ale nic to se mnou neudělalo. Když jsem ho cítila podruhé, zase jsem se zachvěla a tentokrát mi to vlezlo i do snu. Nakonec jsem cítila tlak na rtech, což už do snu nepatřilo, tak mě to donutilo otevřít oči. Na svých rtech jsem měla přitisklé Daisukeho. Polibek jsem mu oplatila a odtáhla se, abych se rozkoukala kolem.
,,Umm..." zamumlala jsem místo pozdravu a zívla si. Zůstala jsem ale ležet. Přitulila jsem se k Daisukemu a položila si hlavu někam k jeho hrudi a zase zavřela oči.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Sep 04, 2013 2:22 pm

Objal jsem jí a rukou jí hladil na boku a na stehně. "Ohayou lásko.. nebo spíš dobré odpoledne. Trochu jsme si pospali." usmál jsem se na ní a opět ji políbil, jelikož jsem byl hladový po jejích sladkých rtících. "Takhle mlsat hned po ránu. Měl bych s tím přestat.. jenomže já jsem takový mlsný.." opět jsem se usmál a pokračoval dalším polibkem, načež jsem jí olízl ret, když jsem se odtáhnul, abych řekl další větu. "Připravil jsem ti pozdní snídani lásko.. tak jak ji máš od Daisukeho ráda." Položil jsem si ruce na její zadeček a mírně jej stiskl a přidal další nenasytný polibek.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Sep 04, 2013 2:29 pm

Všechny polibky jsem mu s chutí oplácela. Nakonec jsem se na něj usmála.
,,Takto odpoledne si začít hrát?" protáhla jsem se jako kočka. Posadila jsem se a podívala se na snídani.
,,Vypadá to vážně dobře." olízla jsem si suché rty. Jelikož mi přes noc ručník z těla spadl, neměla jsem na sobě nic. Přikryla jsem se tedy alespoň dekou a natáhla se k němu ještě pro jeden polibek.
,,Dobré rá...odpoledne." usmála jsem se znovu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Sep 04, 2013 2:42 pm

Jelikož jsi olízla rty, dostal jsem na ni ještě větší chuť. Nemohl jsem jí odolat. Ještě ke všemu, když jsem věděl, že je pod dekou nahá. Ani jsem ji nenechal vzít si snídani a už jsem ji opět povalil na postel a spojil naše rty. Rukou jsem jí opět sáhl na bříško a jemně rukou začal kroužit po bříšku a malovat po něm svými prsty. Druhou ruku jsem měl pod její hlavou a hrál si s jejími vlásky. "Sladce neodolatelná erokage.." řekl jsem tiše, načež schytala další dravý polibek.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Utsushi - Stránka 6 Empty Re: Sídlo klanu Utsushi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru