Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+16
Kaya
Milli Kamizuru
Toshiko Jakitori
Kangae Mizutsuchi
Misha Haybushi
Shinobi
Hokori Mai
Assasin Senju
Akio
Bijuu
Yuuki Botan
Kaomi
Ex Libris
Junka
Yomi Hikikomori
Ayame Takahashi
20 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Ulice - Stránka 6 Empty Ulice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:21 pm

First topic message reminder :

Mnoho lidí si myslí, že Tsukigakure je pouze tichá vesnice, ale zdání klame. Na ulicích je zde rušno. Lidé nakupují, procházejí se s přáteli, nebo prostě proplouvají davem.
Vedle hlavních ulic jsou zde malé uličky, plné tajemných zákoutí.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Ulice - Stránka 6 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Aug 30, 2015 4:43 pm

Klobouk jsem si zpátky nasadil na hlavu a trochu si ho upravil, aby mi slušel. Zdá se, že jsem Lizzy překvapil. Nečekala, že by mě mohla opět najít na pozici vedoucího vesnice. Je mi devadesát a rozpoutal jsem Sedmou velkou válku shinobi, ve které jsem oficiálně už dvakrát zemřel. Jednou v souboji s Assasinem, kde mě zabil jen díky použití Izangai, a pak v souboji se shinobi z Kirigakure no sato. Nevypadám na nijak silného chlápka, popravdě nim ani nejsem, ale je mě těžší zabít než se zdá. "Odvarem? Raději náhražkou. Hraješ si na tu, kterou si byla, ale oba moc dobře víme, že po tom, co se stalo, si se musela změnit."
Nezdá se mi, že je Lizzy rozhodnutá v tom, co se chystá udělat. Váhá. Já za smrt jejích přátel nenesu největší vinu, takže si smrt zasloužím méně než ona. Přesto řekla, že mě zabije. Nejspíš za to může Kaya. Lizzy si své přátele teď snaží chránit. Hrdinské! "Trhá mi to srdce tě tady takhle vidět. Nemůžu tě ale ignorovat, když teď víš, kdo jsem a Kaya tě motivuje k tomu, abys se mě zbavila." Ach... možná dojde na nejhorší a pobijeme se tady v té uličce. Škoda. Mít Lizzy na své straně nebylo špatné.
"Jelikož jsem ale člověk milostivý, pokorného srdce, nezabiji tě teď. Nepočítej však s tím, že to nechám tak. Jdeš se mnou. Pomůžeš mi někoho najít. Neznamená to ale, že se zapojíš do toho, co proběhne. Můžeš ale pozorně sledovat, kým je člověk, kterého si myslíš, že dokážeš zabít." Jestli to půjde s tím odhalováním mé identity takto dál... za chvíli se můžu přestat nazývat Tsukimarem a veřejně oznámit, že jsem Hokori. Stejně to už všichni budou vědět. Uvidím, co se stane s Lizzy. Je pravda, že její schopnosti, budou v sjednocování tohoto světa velmi užitečné, ale pořád bych rád, aby o mě nevěděl každý druhý člověk na planetě. Po mých slovech jsem se odebral k odchodu. Čekal jsem, že mě Lizzy bude následovat. Jestli ne, nedá mi na vybranou, a zabiji ji teď a tady. Usnadnilo by mi to hodně věcí. Už bych se nemusel trápit s její existencí. V pátrání po Sadaovi mi ale může dost pomoc, takže... vážně bych ji teď nerad zabíjel.

Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 6 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Lizzy Sun Aug 30, 2015 4:53 pm

Na jednu stranu to nevyzeralo tak, že by chcel Kaye ublíźiť. Bola som rada že nevie o mojich deťoch, inak by to bola úplná katastrofa. TO ale neznamenalo že by som Kayu niekomu ako jemu vydala.. a mne po jeho slovách bola jasná jedna vec. Ak bude potreba, použije ju proti mne, niečo na štýl "zabijem ju ak to a to." Aj keď som to nepovažovala v jeho prípade za možné, stále však bol niekým, kto prežil až nepríjemne veľký počet svojich "fociálnych" smrtí a stále je tu. Nevedela som čo očakávať a nebola som tak hlúpa, aby som dvak rát robila tú istú chybu. Vlastne by som mu mohla za jeho starostlivosť v Iwe poďakovať.. naučilo ma to nebyť malým deckom ktoré by sa bezhlavo niekam vrhalo. Istým spôsobom, som si myslela že som silnejšia než pred tým.. minimálne schopnejšia. Aj keť po fyzickej stránke to nebola pravda.
"Pôjdem s tebou.." Prikývla som nakoniec. a následovala som ho. Nevedela som koho hľadá a ani čo od daného jedinca chce. No bol to Hokori, ten by svoj zadok pre niekoho nevýznamného zo svojej stoličky pravdepodobne nezodvihol.
(presun)
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 6 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rōen Gekkou Mon Sep 21, 2015 9:22 pm

Po sledovaní mnohých ľudí, z ktorých ale skoro nikto nebol zaujímavý, som sa konečne zas objavil niekde vo viditeľnej forme. Tentoraz to bola strecha jednej z budov tu v uliciach. Sedel som len na kraji strechy, opieral sa o kus steny a očami som blúdil znova po ľuďoch, ktorý v ruchu nakupovali, rozprávali sa, hádali, hľadali svoje deti, ktoré pred minútou bežali rovnakým smerom,.. a proste všetky tie rôzne, obyčajné starosti! Hold, nemal som čo iné robiť, takže som sa musel zabaviť už len týmto sledovaním. Ísť si po misiu som vážne ešte nechcel, to by zrejme hrozilo už len vtedy, keby ma odtiaľto niekto vyhnal. Alebo.. keby to spravila nuda.. alebo tak.. um, takže to tak mohlo byť každú chvíľu.
A veru sa tak aj stalo. Nič zaujímavé ma tu nestretlo, takže hrozilo už iba jediné..
~Presun~
Rōen Gekkou
Rōen Gekkou
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 22. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 6 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Oct 03, 2015 10:34 pm

Procházel jsem temnými ulicemi. Jako obvykle jsem měl nasazenou svou kápi a masku. Přemýšlel jsem. Nevěděl jsem vlastně ani co si mám myslet. Pilikka byla opravdu naživu ? Kde měla sharingan který byl ohniskem naší rozepře ? Co dělala tady ? Spousta otázek a jen pár odpovědí. Věděl jsem že nedokážu dlouho tajit svou identitu.. před ní. Hned jakmile jsem vstoupil do kanceláře a uviděl ji za stolem, hned potom co se mi přehrály všechny vzpomínky, jsem věděl že ona bude první která bude znát pravdu. Chtěl jsem se však usmířit ? Chtěl jsem se nastěhovat vedle ní a dožít spokojený život jako Ichiro Nagasaki, nový člen vesnice ? Ne. Rozhodně ne. Jediný důvod proč jsem se chystal říct jí pravdu byl ten, že nechci aby se jí stalo to co mně.. ten pocit byt přesvědčen několik let o smrti přítele a pak zjistit že žije a vám to nedal vedět. I když tady jeden rozdíl byl. Ona už pro mě neznamenala nic jiného než minulost která zemřela spolu s Kisukem Uchihou v údolí konce. Našel jsem si tedy takový stinný roh kde jsem poskládal jednoduchou kombinaci pečetí a přivolal orla. Orel hned jakmile obdržel rozkazy vzlétl nad vesnici. Já se pak vrátil ke svému bloudění ulicemi a pozorování nočního života v Tsukigakure.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 6 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shiro Sun Oct 11, 2015 8:37 pm

S kapucí na hlavě jsem šel ulicemi až ke stánku s rámenem, kde jsem si objednal tři velké misky. Ty jsem si během chvilky převzal a kapuci si sdělal. Bylo neslušené za něco děkovat v takové vangalské podobě. "Moc děkuji. Během několika hodin jsem zase zpátky, máte dokonce lepší rámen než v Konoze." Usmál jsem se na staříka, přebral tři porce rámenu s sebou a pomalu šel zase zpět do vesnice. Nespěchal jsem, docela mě krátká procházka dokázala rychle zregenerovat. Noční Tsuki byla vždycky překrásná. Přestal jsem při pohledu na nebe a světla v ulicích vnímat občasné pohledy lidí okolo mě. Nevadilo mě to, co si o mě kdo myslí, potřeboval jsem si jen trošku pročistit hlavu.
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 6 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru