Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+16
Kaya
Milli Kamizuru
Toshiko Jakitori
Kangae Mizutsuchi
Misha Haybushi
Shinobi
Hokori Mai
Assasin Senju
Akio
Bijuu
Yuuki Botan
Kaomi
Ex Libris
Junka
Yomi Hikikomori
Ayame Takahashi
20 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Ulice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:21 pm

First topic message reminder :

Mnoho lidí si myslí, že Tsukigakure je pouze tichá vesnice, ale zdání klame. Na ulicích je zde rušno. Lidé nakupují, procházejí se s přáteli, nebo prostě proplouvají davem.
Vedle hlavních ulic jsou zde malé uličky, plné tajemných zákoutí.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 10:24 pm

"Toto ani moc nie. "
Povedal som, tie ozdôbky na mne som si dal urobiť, keď som mal 18, prehovorila ma na to Mao, moja priateľka.
Na to obdobie som nerád spomínal, no bolo za mnou a bol som v prítomnosti.
"Junka, Junka... čo vlastne to meno znamená? Je také zvláštne."
Povedal som so zaujatým výrazom. Na mojej tvári však stále nebol vidieť úsmev. Moc som sa teda neusmieval, to bola pravda.Ukradol som si samozrejme ďalšiu jahodu a začal som ju jesť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 10:31 pm

"Hmm myslím že čisté díte."
Slupla jsem jahodu a pak se ušklíbla.
"Ale to je dost nepřesné protože já čistá zůstávám jen zřídka. Vždycky se na misi někde zaprasím nebo si sednu na natřenou lavičku."
Zasmála jsem se a mávla rukou.
Nebo je to myšlené jinak? Heh ale já nejsem čistá v žádném případě.
Snědla jsem další jahodu a na chvíli pohledem zabloudila k jeho ruce.
Ojojoj Junko...zapomeň na to.
Radši jsem si vzala další jahodu a přestala sledovat jeho ruku.
"Kouříš cigarety?"
Přimhouřila jsem oči a čekala na jeho odpověď než jsem se zakousla zase do jahody.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 10:39 pm

"No na natrenú lavičku sa mi nikdy nepodarilo sadnúť. Ty máš teda šťastíčko"
Trošičku som sa usmial, ani som nevedel prečo sakra? proste možno to bolo trošku vtipné.
"Ani ne, vlastne len pri dvoch príležitostiach. Po "tom" a pri nejakej oslave alebo príležitosti. A ty fajčíš cigarety? "
Uškrnul som sa. Vlastne som už ani nepredpokladal, že sa s ňou niekedy stretnem, preto som sa s ňou ako by začal normálne rozprávať. Ale nebolo to zas tak zlé sa s ňou len tak zhovárať. Možno sa mi to také dobré zdalo, že som dlho bol len sám a s nikým som sa nezhováral.
Začal som si ju len tak premeriavať a sledovať hlavne jej oči tými mojimi modrými.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 10:50 pm

"Hóóó!!"
Ukázala jsem na něj jako na div světa.
"úsměv."
Zahlásila jsem i když to byl maličký úsměv pořád to úsměv byl!
Pak jsem zase stáhla ruku a rozpačitě se podrbala ve vlasech.
"No jo, to se většinou povede mě. Takové věci jsou u mě na denním pořádku, třeba i zranění. V nemocnici trávím od mala většinu svého času."
Zakřenila jsem se nad tím, někoho by to možná štvalo ale já si tam aspoň se sestřičkami vždy popovídala a naučila se bolest víceméně snášet.
"Po..."tom"?" Zopakovala jsem po něm nechápavě a naklonila hlavu na stranu.
"Fuu já vůbec..smrdí mi to, jakmile mi to někdo foukne do obličeje je na mém seznamu a čeká ho pomsta."
Uculila jsem se a vzala si další jahodu. Ale jelikož jsem neměla ráda, když jsem něco nechápala vrátila jsem se zase k tomu předtím.
"Takže při oslavách a po...éto..čem?"
Naklonila jsem hlavu na stranu a zvědavě se mu koukala do očí.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 10:58 pm

"No tak som sa usmial no. Inak ja som v nemocnici tiež dosť často býval, ale to bolo zraneniami z tréningu alebo misiami a bitkami. "
Povedal som a pozrel som sa na ňu vražedným pohľadom, ktorý som potom schoval a tentokrát som bol taký no normálny. A to u mňa nebolo vidno len tak! Vždy som bol namyslený a arogantný.
Zaskočila mam jej otázka, po "tom" nevedela čo myslím, trošku som očervenal, ale rozhodol som sa, že jej to poviem na rovinu.
"No veď po čom asi? Po sexe..."
Povzdychol som si, že to nevedela. Nechcelo sa mi to naťahovať nejako bolo by to zbytočné.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 11:04 pm

"Měl by jsi to dělat častěji."
Natáhla jsem se pro další jahodu a při jeho vražedném pohledu mi přejel mráz po zádech.
Co jsem udělala?!
Jenže zase zmizel, zmateně a nedůvěřivě jsem si vzala tu jahodu a čekala, že na mě každou chvíli vytáhne třeba učebnici matematiky a zabije mě s ní.
Hůůů hrozná smrt.
Oklepala jsem se a snědla další jahodu.
"Oh.."
Vypadlo ze mě když mi řekl po čem a sklonila jsem hlavu s červenými tvářemi.
"Aha.."
Zamumlala jsem, v tomhle jsem vlastně čistá byla.
Trapas..
Chvíli jsem mlčela a když jsem si byla jistá, že jsem myšlenkami na šurty v potoce vyhnala červeň z tváře jsem se na něj zase koukla.
"Em.. pereš se často?"
Zeptala jsem se na to první co mě napadlo a pousmála se.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 11:12 pm

"Teraz ani nie, ale keď som bol mladší, tak to šlo samo. Aspoň som sa naučil biť."
Uškrnul som sa a potom som sa na ňu usmial, aby som zahnal ten menší trapas predtým. Po chvíľke som ten úsmev schoval a už som sa nemienil usmievať, jedine ak by to stálo za to.
"A ty si na tom ako? Koľkokrát si nejakú nánu zmlátila?"
Uškrnul som sa a vlastne som tušil, že sa vôbec vlastne ani nebila, ale kto vie či ma vie prekvapiť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 11:14 pm

Nafoukla jsem trochu tváře a zamyslela se.
"Já jsem slušná osoba, neperu se."
Chvíli jsem se tvářila vážně a pak si povzdechla.
"Holku jsem zmlátila jen jednu. Kluků...ehm už bylo víc, je to s nimi zábavnější a nemají ve zvyku tahat při bitce za vlasy jako nějaký holky."
Protočila jsem očima a když jsem si na to vzpomněla projela jsem si rukou vlasy.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 11:20 pm

"Asi sa ťa začnem báť."
Povedal som podozrivo, možno ma chcela len zbiť. Už som sa neusmieval, dnes toho bolo až až.
"Už som ti dal dostatočne veľa odpovedí?"
Opýtal som sa jej či jej moje odpovede stačili. No nikam som ani nehodlal ísť, keď že som nemal kam ísť. Možno tak smerom do sídla klanu, ale bolo poobede a tam by som nemal čo robiť. Preto som tu ešte mienil zostať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Mon Jul 22, 2013 11:32 pm

"Nemusíš když si nezačneš."
Zakřenila jsem se a koukla se do košíku kde bylo pár jahod.
"Většinou si začali oni."
Stoupla jsem si a udělala pár kroků dozadu.
"Zatím jo, na jeden den to ušlo."
Zastavila jsem se na kraji střechy a zvedla palec nahoru.
"Zítra...měj se."
Usmála jsme se a skočila dolů, dopadla jsem na nohy vedle staršího pána který mě přetáhl z leknutí holí.Ty jahody jsem mu tam nechala.
Aj...auvajs
Omluvně jsem se na něj zakřenila a rozeběhla se pryč.
~přesun~
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 22, 2013 11:38 pm

"Ja si určite nezačnem. Sa ťa bojím."
Povedal som ešte predtým než odišla.
"Maj sa."
Odpovedal som jej a kývol som jej potom som sa pozviechal z tej strechy a zošiel som do ulíc..
Zamyslel som sa, čo malo znamenať to zítra. Nechcel som si s ňou nič začať. Moc som ľudí nemusel a ani city mi neboli blízke. Vlastne to čo sa jej podarilo za jeden deň to bol úspech.
Prechádzal som do ulíc, až sa zotmelo. Rozhodol som sa niekam ísť.

Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Ex Libris Thu Aug 01, 2013 7:40 pm

Když jsme vyšli na ulici, ihned jsem zamířil k jednomu obchůdku, kam jsem chodil nakupovat potraviny, když jsem zrovna nebyl zalezlý v knihovně a neměl jsem chuť na teplé jídlo. Mé kuchařské schopnosti se rovnaly nule, nejspíš bych připálil i čaj.
Výhodou bylo, že mě tam docela i znaly a vrchní prodavačka si  mně dokonce svým způsobem oblíbila. To bylo asi proto, že jsem tam nechodil zas tak často. Ale stejně to bylo jedno, protože jsem si toho ještě nestačil všimnout.
Vešel jsem, rýmovaně pozdravil a zamířil mezi regály. Po usilovném hledání jsem objevil med, ikdyž bylo daleko pravděpodobnější, že ho dřív objevila moje společnice, zatímco já jsem se tam někde motal. Byl to malinký obchůdek a vymoženost v podobě cedulí nad regály k nim ještě nedorazila.
Pokud se tak náhodou nestalo, stejně jsem bělovlásce vrazil sklenici medu do rukou hned, jak jsem se k ní dostal.
"Ty jsi ta co ho chce mít,
měla bys to zaplatit,"
pronesl jsem zcela vážně.
O té drobnosti, týkající se mé momentální finanční situace jsem se nezmiňoval. Být na štíru s penězi byl vpodstatě můj přirozený stav bytí.
Ex Libris
Ex Libris

Počet příspěvků : 16
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaomi Thu Aug 01, 2013 8:14 pm

Následovala jsem ho až do toho malého obchůdku. Už když jsme sem vstoupili mi došlo že chce med, takže jsem ho šla hledat. I když jsem si myslela že budu první, on ho našel dřív.
Vzala jsem si ho do ruky a u pokladny se zastavila. "Čhe...Je mi sedm, taky nejsem nějak moc bohatá aby jsi věděl." Nafoukla jsme tváře a s odporem vytáhla z kabátku bílou malou peněženku v podobě pandy. Zaplatila jsem med a podívala se na něj. "Mohli jsme toho medvěda navnadit i na bobulky a bylo by to zadarmo." Došlo mi to ale až po tom co jsem to zaplatila a vyšla ven z obchůdku, čekajíc na to až on vyrazí.
Kaomi
Kaomi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 77
Registrován : 17. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Ex Libris Thu Aug 01, 2013 8:25 pm

Dívenka si sice stěžovala, ale stejně z kapsy vytáhla peněženku a zaplatila, což bylo hlavní. Když jsme ale vyšli z obchodu ozvala se s jinou připomínkou.
"Bobulky si sežene,
med je lepší, ne, že ne!"
mrknul jsem na ní.
Samozřejmě, že jsem to neměl ze svojí hlavy. Tedy, měl, ale jak se to vzalo. Byla tam nějaká knížka, která obsahovala spousta chytrých věcí na toto téma. Mimo jiné i to, že vzácnost potravy zvyšuje procentuální úspěšnost.
Holčička se na mě dívala a mě došlo, že bysme měli vyrazit. Naprosto jsem ale netušil, kde ten její medvěd měl být.
"Nevím kterou z cest,
teď mě musíš vést,"
vysvětlil jsem jí situaci a čekal, jestli vyrazí. Pokud neměla žádný problém, vydal jsem se za ní.
(přesun)
Ex Libris
Ex Libris

Počet příspěvků : 16
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaomi Thu Aug 01, 2013 8:28 pm

Z toho jeho rýmování už mi začalo krapátko hrabat, ale snažila jsem se to ignorovat. Pak jsem si uvědomila, že vlastně to já teď musím navigovat, takže jsem si schovala zase peněženku do kabátku a med držela v ruce. "Fajn, tak jdem." Usmála jsem se a šla směrem, odkud jsem před nějakou dobou i přišla.

//Přesun
Kaomi
Kaomi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 77
Registrován : 17. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Junka Sat Aug 03, 2013 4:19 pm

Vyskočila jsem na menší budovu a sedla si na kraj střechy.
Spokojeně jsem si do klína položila nádobku jahod a začala se cpát.
Ommm jahody, prostě to nejlepší co tu vůbec je.
Přivřela jsem oči a užívala si paprsky sluníčka.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 11, 2013 4:14 pm

Už dlho som nebol taký veselší... ako som vlastne bol teraz.
Asi som si uvedomoval, že nevybral som sa správnou cestou. Radšej by som mal byť priateľský, predsa len pravidlá klanu nie sú povinné a udávajú tam aj druhú cestu, ktorú si môže člen klanu vybrať.
Keď sme dorazili na hlavnú ulicu. Yuuki mohla vidieť niektoré staršie budovy a nejaké sochy.
"Takto nejak vypadá hlavná ulica. Etoo.. je tu hromada vedľajších uličiek a potom ešte takých temných. Kto vie prečo. "
Zarozmýšľal som sa nahlas. No nechal som to tak. Naozaj tu bolo dosť vedľajších uličiek. Potom som pokračoval v "prednáške".
"Je tu zopár zaujímavých sôch a budov. V podstate tu nie sú odpadky a všetci dávajú pozor na to, aby tu bola čistota. Nie je to tu také zlé, čo povieš?"
Opýtal som sa na záver.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Yuuki Botan Sun Aug 11, 2013 4:24 pm

Asi som mu musela pripadať ako veverička ktorá objavila kofein. Všade som sa obzerala a vďaka svojej rýchlosti som bežala zo strany na stranu bez toho aby to vôbec voľným okom mohol niekto vnímať. Ho, temné uličky? Waaa~~ Kukala som sa okolo seba a všetko čo bolo farebné zrazu malo moju úplnú pozornosť.
Je to tu... úžasné! Všade všetko vonia a sú tu všade kvety a farby a všetko! Vyhlásila som a možno som si získala aj pár divných pohľadov od ľudí naokolo. Milovala som návštevy iných dedín. Kirigakure voňala za snehom a pokojom, v Konohe bol zasa vo vzduchu rámen a korenie a Tsukigakure voňala všade inak! Všetky vône sa vpíjali do jednej ktorá bola tak strašne jemná a pritom ju každý hneď zacítil. Voňala ako jahody a pomaranče.
Usmievala som sa a spýtala som sa. Čo ešte mi ukážeš?
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 11, 2013 4:33 pm

"Pff poďme sa najesť. Celkom mám hlad."
Povedal som a pomaly som šiel do reštaurácie, kde by sme sa mohli najesť. Yuu-chan bola kus hyperaktívna.
"Nemáme tu moc toho významného. Skôr je to len taká krajšia dedina."
Dodal som a smeroval som do tej reštaurácie.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Yuuki Botan Sun Aug 11, 2013 4:39 pm

Hmm! Okay! Vyhlásila som a skackavým krokom som kráčala za ním. Ešte som sa aj tak viac-menej obzerala dookola. Cestovanie mi asi vážne chýbalo.

(Presun)
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Bijuu Wed Aug 14, 2013 9:33 pm

Konečně jsem se dostal k ulici. Napřáhl jsem se a začal nabíjet bijuudamu. Chvíli mi to trvalo a mrštil jsem jí na druhou stranu vesnice.
"Jooo, chcípněte, hovada! Takhle rozzuřit Son Gokua se nevyplácí!!!"
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 14, 2013 9:50 pm

Cez deň som sa stále potuloval po dedine. Večer som bol na pokojnej prechádzke. Keď v tom som začul rev bijuu. Bol to lávový démon.. Aspoň tak ho nazývali v klane. Bol to Yonbi.
"Sakra."
Povedal som si sám pre seba a sledoval som, čo ten Yonbi robí. Vlastne som vyčkával útočiť na Bijuu nebolo práve najlepšie proti nemu by som takmer nič nezmohol. Bol mi otočený chrbtom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Bijuu Wed Aug 14, 2013 10:01 pm

Začal jsem pohybovat ocasama a ničit vše, co jim stálo v cestě. Máchl jsem jedním a zničil jeden dům poblíž Reie. Pak jsem vychrstl proud lávy mezi domy.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu Aug 15, 2013 8:02 pm

Dorazila jsem do ulic, Kaomi a její medvědi mně s největší pravděpodobností následovali. Shi se od nás odpojila v půlce cesty. Zrovna ke mně doběhli dva Shinobi. Než stihli něco říct, začala jsem rozdávat rozkazy.
„Genini začnou evakuovat obyvatelstvo. Chuunini ať se drží vzadu. A uvědomte Zlatíčko.“ Přikývli, jeden z nich zmizel a druhý mi předal rychlou zprávu škod, než se odebral za tím původním. „Kaomi, víš, co máš na práci,“ řekla jsem genince.
Sama jsem potom vyskočila na jednu ze střech. O kousek dál jsem viděla Reie.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 15, 2013 8:08 pm

Vyhol som sa domu, ktorý sa rúcal smerom na mne, vyhol som sa chvostom a postavil som sa kúsok od Tsukikage. Yonbi začal chŕliť lávu a ja som mohol začať niečo robiť, ale zatiaľ som proti tomu nijak nezakročil. Čakal som, kým mi dá rozkaz Tsukikage na útok. Navyše ta jeho láva sa môže hodiť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru