Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 2 z 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 2 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Jul 25, 2013 8:22 pm

Seděl jsem se sundanou maskou v centru na lavičce a koukal kolem sebe na vše zajímavé..no moc tu toho nebylo až na pár hezkých slečen. Byl jsem celkem unavený z toho věčnýho chození všude možně tak jsem byl rád že konečně sedím. Čekal jsem. Čekal jsem ani nevím na co, prostě až něco příjde
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri Jul 26, 2013 11:30 am

Kolem procházeli na můj vkus až příliš obyčejní lidé, alespoň většina. A pak si naproti mě sedl na další lavičku nějaký černovlasý muž. Vypadal unaveně. Buď měl za sebou těžkou misi nebo se třeba pohádal s nějakou pěknou dívkou/chlapcem. To bylo první, co mě napadlo. Tak či tak ale vypadal, že je rád za každou vteřinu klidu.
Znovu jsem obrátila pohled k oknu budovy, ve které mohl být někdo, koho znám.
Ach...
Co bych dala za to, kdybych já zrovna odpočívat nemusela.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jul 26, 2013 7:57 pm

Když jsem tak projížděl všechny kolem sebe všiml jsem si dívky, byla přímo naproti mě takže bylo dost podivuhodné že jsem si jí všiml až teď. Byla od pohledu hezká, no ale co já s tím ? Nestál jsem teď o nějakou otravnou nánu..jestli někoho tak hlavně shinobi a někoho kdo by se nebál následovat mě na mé temné cestě. Když jsem ještě tak chvilku seděl a koukal na ní, z ničeho nic jsem si vzal masku a nasadil si ji. Bylo na čase zajít si pro další úkol.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Mon Jul 29, 2013 3:29 pm

Pozvedla jsem obočí. Ten člověk naproti vypadal jako slušný magor. Docela jsem se ho bála. Když si nasadil masku, zničehonic, tak to znamenalo, že buď našel k něčemu odvahu nebo že je to terorista a rozhodl se spáchat svůj útok. Těkala jsem pohledem mezi ním a budovou, ve které měl být Otokage. Jestli se o něco pokusí, určitě zakročím. Seděla jsem najednou nějak strnule, jako kdybych z něj byla nervózní a vyhodnotila ho jako potenciální nebezpečí pro mé drahé.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Jul 29, 2013 7:30 pm

(přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Aug 01, 2013 11:07 am

A byl fuč. To mě potěšilo. Ačkoli jsem se cítila mírně paranoidní, vzhledem k tomu, že jsem opravdu netušila, že si jen tak odejde, když ho člověk podezíral ze všeho zla světa.
Skoro.
Zálibně jsem znovu přetočila pohled k místu, které jsem doteď sledovala. Ale dlouho už nebudu, jelikož jsem začínala mít hlad. Právě kvůli tomu jsem se rozhodla odtud odejít.

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 06, 2013 5:27 pm

Leiko - dráček

Leiko vyhledala Otokageho a spravila ho o návštěvě z Amegakure nezapomněla také vyžvanit, jak jí nechtěla její paní pustit dovnitř. Uvelebila se na jeho stole a čekala na příchozí
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 06, 2013 8:25 pm

S neprítomným výrazom som oného drobného dráčika následovala. Snažila som sa čo najmenej pútať pozornosť, divne som sa krčila a tvárila sa čo najnenápadnejšie.
Netrvalo dlho, než som sa objavila pred samotným Otokagem. Uklonila som sa mu, aby si nedajbože nepomyslel, že Ame je plná nevýchovaných spratkov. Natiahla som pred seba ruku, v ktorej som zvierala obálku. Tá sa vzniesla do vzduchu a pristála priamo pred Otokagem. Amekage vám posiela tento list...Prehovorila som svojim typickým chladným hlasom.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Aug 06, 2013 10:16 pm

OTOKAGE

Vzhľadom na to, že v najvyššej veži bola bariéra, by za normálnych okolností bolo prakticky nemožné ňou preniknúť. Našťastie som ju však čiastočne uvoľnil a v pravý čas vyšiel na niečo, čo je možné nazývať "balkónom". Tam som si už osobne počkal na príchod dráčika a následne za ním aj kunoichi Hana Ichiro, ktorá ma prišla navštíviť s očividným úmyslom odovzdať mi list od samotného vodcu Amegakure, legendárneho Hanza Salamandra. Samozrejme som si bol vedomý toho, že na to skôr či neskôr dôjde, a teda som nejavil známky prekvapenia.
"Vítam vás v Otogakure. Samozrejme, rád si ho prevezmem," prehovoril som a okamžite si ho aj prečítal. Hanzova odpoveď bola nepochybne zaujímavá, rozhodne však ani pre jedného z nás nie zlá.
"Hm, v poriadku. Odprevaďte prosím tuto môjho ANBU do Amegakure za vašim vodcom," prehovoril som a poslal za Hanou jedného zo svojich ninjov.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Aug 07, 2013 9:09 pm

Odmerane som na Otokageho kývla, zase som dostala úlohu zaviesť nejakého fagana do Ame. Bože, za čo ma tresceš? Zatvárila som sa dosť divne, ako keby som každú chvíľu chcela na Otokageho skočiť a uškrtiť ho vlastnými rukami.
Uklonila som sa, zvrtla sa na päte a s vražedným výrazom v tvári vyšla von.
Ani som na toho ANBUa nečakala, rýchlym krokom som vykročila k bráne, cez ktorú som prešla a zamierila do Ame. Štvalo ma, že som nemohla použiť svoj typický "dopravný" prostriedok - papierové krídla. Áno, mohla som vytvoriť napríklad i papierového vtáka, ktorý by nás uniesol oboch, ale pri tej predstave ma až striaslo...To radšej pôjdem peši. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 09, 2014 4:14 pm

Byla jsem vážně mírně rozladěná. Řekla jsem si, že chvíli v kanceláři Otokageho pobudu, když se víc jak tři měsíce ani neukázal. Mí pravidelné hlášení zřejmě zpravovala nějaká sekretářka. Na chvíli se ve svém starém křesle uklidním a pak půjdu zase pracovat na Golemech. U brány to zvládají skvěle. Došla jsem na náměstí a z něj zamířila přímo do hlavní budovy. Byla prázdná. To bylo divné. Zamířila jsem přímo ke dveřím. Otevřela jsem a zastavila se ve dveřích. Kdybych to věděla, že tam bude, klepala bych. Přimrazeně jsem se na něj dívala a byla jsem vážně zvědavá jestli si se mnou konečně promluví o mém oživení.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Feb 09, 2014 4:18 pm

Z poklidného rozjímání a přemýšlení mě vytrhlo vrznutí dveří. Vzhlédnu a ke své nelibosti spatřím Kanu, jak si to bezstarostně nakráčí do mé kanceláře. Dále... syknu hlasem plným ironie. Jsem rád, že se tu zabydluješ s takovouhle samozřejmostí.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 09, 2014 4:24 pm

"Vy máte co říkat, na tomto místě jsem před Vámi seděla já." přišla jsem k němu a možná s větší silou jsem mu na stůl položila hlášení z tohoto týdne.
"Tři měsíce jste se tu ani neukázal, a senzibil nejsem, abych cítila Vaši chakru, jinak bych klepala." vážně jestli mi ještě někdo řekne, že vypadám tak strašně zabiju ho. Prolétlo mi hlavou, protože se přímo myšlenky odráželi na jednání s Otokagem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Feb 09, 2014 4:28 pm

Myslím, že si musíme ujasnit několik věcí. Předně, já mám co říkat a budu si říkat co uznám za vhodné. Když já hovořím, ty mlčíš a posloucháš, abys pak mohla plnit mé rozkazy. Pochopila? optám se jí nakonec. Fakt, že si na mě ve svém postavení ještě otevírá svou nevymáchanou hubu mě dost vytáčí.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 09, 2014 4:33 pm

"Z nás dvou jsem tu zatím já, kdo je tu nesmrtelný. To, že Vás musím poslouchat a chránit může Hokage, to že neuznávám jinší autoritu než tu svou je Vaše chyba, že jste si neřekl o zrušení mé svobodné vůle." odstoupila jsem zase od stolu. Pravda vlastně za to jak vypadám může i on.
"Už mi konečně řeknete, proč jste si vyžádal zrovna mě?" zkřížila jsem si ruce na prsou a sledovala jsem ho skrz dvě škvíry v masce. Svým způsobem se mi začínalo ulevovat.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Feb 09, 2014 4:38 pm

Ptá se snad lžíce na důvod své existence? Nebo kladivo v kovárně? Rolníkův pluh? Ne. Neptají se, proč tu jsou. Co mi nejde do hlavy je, proč se tedy ptáš ty. Teatrálně zakroutím hlavou v nechápavém gestu a povýšeně se na ní podívám. Vyžádal jsem si tebe, proto co jsi. Jsi silná, zkušená... a hlavně, tvého jména se děsí skoro stejně jaké mého, i když nechápu proč. Je tohle odpověď na tvou otázku?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 09, 2014 4:42 pm

"Ano, ale lžička nebo vidlička nepovstali ze světa mrtvých. A jaké je Vaše ctěné jméno? Jediné co se ve světě neví je, kdo je Otokage. A nevím to ani já pro koho pracuju." stála jsem pořád ve své pozici a prohlížela si ho stejně. Měl klobouk do obličeje a nebylo poznat kdo je to. Intuice mi ale říkala, že to nebude jen tak nějaký starý kage.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Feb 09, 2014 4:51 pm

A k čemu bys to potřebovala vědět? Nemusím si zajišťovat tvou loajalitu tím, že budeš vědět komu sloužíš. K čemu mi tedy bude dobré, abys věděla kdo ti velí? Nadělá to jen potíže, jestliže se někde prořekneš... prohodím zamyšleně a čekám co z ní ještě vypadne.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 09, 2014 4:55 pm

"Někde? Jako bych měla možnost někam chodit bez Vašeho ctěného souhlasu. Ona je u té brány docela nuda, když se sem každý bojí přijít." pronesu naoko znuděně. Když teda nezmíním moje občasné vylévání nálady na nevinných ANBU.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Feb 09, 2014 4:58 pm

To je správné... mají totiž velmi dobrý důvod se obávat vstupu do mé vesnice... pronesu šeptem a sundám si klobouk. Upřu na Reinu své pronikavé oči, které už na tento svět shlíží po několik generací.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 09, 2014 5:05 pm

Chtěla jsem na to ještě něco drzého odseknout, ale sklaplo mi ve chvíli, kdy sundal klobouk. Ruce jsem svěsila překvapeně podél těla a ještě že mi on neviděl do tváře. Ta otevřená pusa by nebyla zrovna profesionální. A teď který to je? Zase nějaká levná replika? Už jsem pracovala i s takovými. Ale jestli je to ten, který myslím že ano. Ještě že jsem mu neřekla o svých toulkách mimo vesnici, když byl pryč a setkání s Itachim. Můj jeden rinnegan se vpíjel do jeho dvou.
"Takže samotný Uchiha? Madara Uchiha?" zeptala jsem se opatrně.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Feb 09, 2014 5:16 pm

Pomalu vstanu od stolu a přejdu k ní. Nechám jí se bát, co bude následovat. Musí si být vědoma, že v téhle situaci je její nesmrtelnost asi stejně podstatná jako moucha za oknem. Jsem překvapen že jsi mě poznala. Učili jste se o mě ve škole z obrázkové knížky? syknu a usměju se tak, jak to umí leda jedovatý had.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 09, 2014 5:21 pm

"Řekl mi o Vás Kagami Uchiha. Říkal, že jste živý, nevěřila jsem mu." nehnula jsem se z místa. Začínala jsem litovat těch slov, co jsem použila před tím. Ale začínala jsem to všechno chápat. Tak proto mi dal rinnegan, myslel si, že bych se mohla aspoň trochu ubránit, kdybych na něj narazila. Rozmítala jsem zda-li by nebylo lepší být radši mrtvá, ale je lepší pracovat pro něj než proti němu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Feb 09, 2014 5:25 pm

Přistoupím až úplně k ní. Doslova cítím, jak je mimo. Sejmu jí masku z tváře a pořádně si jí prohlédnu. Je to snad strach, co vidím na tváři Anděla ze Sněžné? Touhle hrou se královsky bavím. Tak, jak se jen může bavit mocný muž s nůžkami a sklenicí plnou much.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 09, 2014 5:29 pm

Před ním nemělo cenu nic zakrývat, tady mi hrdinství nepomůže. I když se ve mě začali vařit nervy, kvůli ztracené masce, zůstávala jsem na povrchu zatím normální. Jen se mi nelíbilo, že se dívá na mou zohavenou tvář.
"Možná." pronesla jsem a mírně odvrátila tvář od něj. Pořád před ním vyhrává moje hrdost.
"Každý má svou noční můru." pronesla jsem tiše.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru