Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 12 z 28 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 12 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Jul 17, 2014 9:31 am

Vzhlédnu od stolu a můj pohled padne na Reinu. Vstanu a beze slova přejdu ke dveřím, které otevřu a překontroluji chodbu. Jelikož tam nikdo není, zavřu a zamknu dveře. Tak povídej... vyzvu jí a nechám jí na pochybách, o čem všem ve skutečnosti vím.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jul 17, 2014 12:39 pm

"Útok na Iwu,  složka generála Hakuena, který byl odstraněn." podala jsem mu ji.
"Byla jsem se tam podívat. Výzvědná mise. Pro dobro Otogakure." doplnila jsem.
"Oficiální pozvánka do útoku nám přišla v podobě Tetsuyi. Je to mizera, ale sakra dobrý shinobi, momentálně teď na straně Konohy, ale jak ho znám nedělá to zadarmo. Když tu byl, Vy jste byl pryč. Jednala jsem." řekla jsem mu vše ve zkratkách.
"A chci povolení zbít Marea Renjira. Ukradl mou podobu." dodala jsem naštvaně
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Jul 17, 2014 8:35 pm

Zdvořile jsem se uklonila na znamení rozloučení a opustila za Killunií kancelář. Pak jsem si vyslechla, co říká. Netušila jsem, proč bych měla měnit názor.
"Samozřejmě, že mé pozvání platí," věnovala jsem jí úsměv a její následující výraz mi potvrdil, že ke mě nejde jen ze zdvořilosti nebo proto, že by se jí před misí nechtělo až na druhý konec vesnice.
S tím jsem sestoupila ze schodů a vedla jsem ji k sobě domů. Vlastně to měla být má úplně první návštěva!

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Thu Jul 17, 2014 8:51 pm

//jsem líná tady cokoli dalšího rozepisovat, takže:


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Jul 18, 2014 5:54 am

V pořádku... odtuším chladně a převezmu si složku. Tetsuya mě nezajímá, dokud se nám neplete do cesty. Jakmile se ale začne motat kolem nás, zlikviduj ho. Povolení na zabití Marea se neuděluje, buď ráda že máme koho nastrčit do cesty lidem, kteří by tě mohli chtít zabít... jako třeba tvůj starý známý, Hachidaime Mizukage.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 18, 2014 8:02 am

Zarazila jsem a podívala se překvapeně na něj.
"Kdo je Hachidaime Mizukage?" zeptala jsem se, Hitomi zemřela to jsem věděla,kdo ale nastoupil místo ní už ne.
"Chtěla jsem mu dát jen přes pusu." šeptla jsem. Také nějaká autorská práva.
"A k klidem co se mě zřejmě pokoušejí zabít si připočítejte i Kisukeho Uchihu. Vážně mám v životě na váš klan smůlu. Kam se hnu všude je Uchiha, měla bych se obávat?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Jul 18, 2014 4:59 pm

Na chvilku se zarazím. Tak tohle bude mazec... uchechtnu se v mysli a nasadím vševědoucí úsměv. Nějaký Faito. Myslím, že se spolu znáte ne? 
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Jul 19, 2014 7:24 am

"Faito?!" Faito Dansaku.....ten prevít ještě žije? zatnula jsem ruce v pěst. Jak hodně by stoupla moje pověst, kdybych zabila Mizukageho? zauvažovala jsem. Jistě je teď v té válce bude oslabený, snadná kořist. Otočila jsem se na podpatku a zamířila zpátky ke dveřím. Ale byly zamčené
"Klíč!" natáhla jsem k němu ruku, touha ho zabít byla fakt velká.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 19, 2014 8:08 am

Její reakce byla k popukání. Jediné důstojnost mého postavení a stáří mi udržela dost sebekontroly, abych se nesmál jako malé dítě. Když začala vyžadovat klíč, usměju se. Ne. Nemůžeš ho zabít. Momentálně je to náš největší spojenec... a z toho co o něm vím, dostala bys přes hubu.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Jul 19, 2014 8:14 am

"Spojenec?" otočila jsem se k němu. "Spojenec? Ten chlap mě zabil!!!" ukázala jsem kamsi, kde jsem si myslela, že je Kiri.
"Můj spojenec není. Při první příležitosti půjdu po něm." pronesla jsem. Nemůže mě tu držet věčně.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 19, 2014 8:25 am

A já ti říkám, že nepůjdeš proti mému rozkazu. Můj rozkaz zní, nechat Hachidaimeho Mizukageho být. Jasné? Můj humor byl pryč. Buď splní můj rozkaz, nebo už pro ní nemám využití. Nepotřebuji silné vojáky, na které se nemůžu spolehnout.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Jul 19, 2014 8:33 am

Zamračila jsem se. Samozřejmě, že jsem ho musela poslechnout jinak bych se prozradila. Narovnala jsem a dívala jsem se upřeně na něj. Zdálo se, že se vážně nikam nechystám podle jeho rozkazu. Myslím že požádám někoho jiného a už jsem přesně věděla koho. Ale až budu sama.
"Jak si přejete." natočila jsem se na falešný profil a čekala co bude dál.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 19, 2014 7:24 pm

Jsem rád že si rozumíme. Jistě, osobní zájmy dokáži pochopit, ale jakmile něčí osobní zájmy přesáhnou zájmy vesnice, půjde stranou... doufám že jsi to pochopila. Ještě něco jsi se mnou chtěla probrat?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 23, 2014 8:08 am

"už nic." pronesla jsem naštvaně. Musím se spojit s Tetsuyou. Věděla jsem, že kdybych Mizukageho zabila já, on se to dozví.
"A co útok na Iwagakure? Ráda bych se tam šla alespoň podívat." zeptala jsem se ještě.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 26, 2014 1:14 pm

Skvěle, jsem rád že si rozumíme. Co se Iwy týče, ještě nenadešel náš čas. Chci nejdřív nechat velké rváče jako Konohu nebo Kumo, aby si vylámali zuby a pak tam přitančit po jejich mrtvolách. Je zbytečné plýtvat vlastními silami.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Jul 26, 2014 1:37 pm

"Jste krutý." usmála jsem se. Přijít tam jako poslední a vše vzít. Nádhera.
"Dobře pokud mě tedy už nepotřebujete...."
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Sun Jul 27, 2014 9:39 pm

S papíry v ruce jsem se prodírala ulicemi Otogakure no Sato. Na všechny působily prázdně, já však měla v sedmi z nich vykreslené místnosti, které jsem objevila při své misi. Nikdo je nemohl spatřit, bílé obdélníčky jsem totiž držela až příliš blízko svému tělu. Kdo si jakž takž vybavoval mou podobu, mohl si všimnout ještě jedné zvláštnosti - měla jsem na sobě zbroj, hrudní plát. Docela připomínal i ten, jaký kdysi nosíval Madara, avšak tento byl menší a vyrobený pro ženu mých rozměrů. Zakrývala můj trup, hruď a břicho a záda. Boky zůstaly trochu nechráněné, brnění spojuje své pláty asi na půl cesty mezi koncem hrudníku a začátkem pasu. Následně pokračuje až k bokům, kde je hrudní plát zakončen koženým páskem. Ale ani tam není konec - ještě pokračuje kovovou suknicí, která je rozdělená do čtyř částí. Sahala zhruba do půli mých stehen.
Míjela jsem lidi, jen jsem kolem nich proběhla. Nikdo si mě nevšiml. Pro všechny jsem byla pouhým duchem. A vyhovovalo mi to. Rozhodně více, než kdyby se na mě otáčeli a ukazovali by na mne: "To je to monstrum. Ta dračí nestvůra." Lidé se mě jinak totiž vždy báli, snad kvůli té auře, kterou jsem vydávala.
Vstoupila jsem do budovy Otokageho a vyšlapala jsem všechny schody. Prošla jsem chodbou a zastavila se u dveří. Pak jsem na ně zaklepala. Následně jsem ustoupila, sedla jsem si na zem se zády opřenými o zeď a čekala jsem na vyzvání dál.


Naposledy upravil Killunia dne Mon Jul 28, 2014 7:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Jul 27, 2014 10:02 pm

Byl jsem na cestě sem když jsem dostal zvláštní náladu zahrát něco jinačího než ty veselé písně, které měl každý tak rád. Bylo to zcela rozdílné, a proto jsem popadl šmičec a housle, které jsem si opřel o rameno a při vstupu do budovy jsem začal hrát. Možná tím Madaru tentokrát naštvu, ale své chutě nezastavím. Když ucítím, že mám hrát tak hraji. Když jsem procházel po schodech nahoru, uslyšel jsem jakési zvuky, které byly poblíž kanceláře. Nevěděl jsem zdali tam opravdu někdo je, ale bylo třeba to zjistit. To však neznamenalo, že jsem přestal hrát. Bylo mě celkem slyšet už jak jsem vešel, jen jsem doufal, že mě nebudou odsuzovat za můj životní styl. Procházel jsem dlouho chodbou v posledním patře naproti dívce, která byla přede dveřmi.

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Sun Jul 27, 2014 10:27 pm

Jak jsem čekala na vyzvání, které trvalo velice dlouho, tak jsem se pustila do myšlenek. Bude Madara spokojen s výsledkem mého úkolu? Uzná snad alespoň trochu mou snahu pomáhat vesnici? Dá mi další misi, když si o ni požádám? Nebo ho to už nebaví a jen tak mě odežene?
Vyrušilo mě však něco, co jsem myslela, že neuslyším. Zvuk houslí.
Vždycky jsem milovala hudbu, hlavně tu dobrou. Tu, která se mi vryla do duše, která dokázala perfektně vyjádřit mé myšlenky, stejně, jako to uměly obrazy. Zavřela jsem oči a vychutnávala jsem si tu melodii každým kouskem, každou notou. Skoro jsem se i uvolnila, kdybych si ještě pořád neuvědomovala, co držím přitisknuté k hrudi. Lehce jsem zaklonila hlavu a nechala jsem se unášet hudbou... dokud neskončila.
Tehdy jsem otevřela své zelené oči, mé úzké, kočku připomínající zornice se zúžily a přivykly si na světlo. Pohled jsem nechala namířený na protější stěnu. Nechtěla jsem znát zdroj té nádherné muziky. Upřímně řečeno, nezajímala jsem se o to. Nechtěla jsem se o to zajímat.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Jul 27, 2014 10:35 pm

Dohrál jsem svou píseň a vypadalo to, že slečna neměla ráda moc společnost když se ke mě otočila zády což byla celkem škoda. Schoval jsem své housla, protože jsem už neměl zde důvod na ně hrát. Pocit hraní zmizel a nezbývalo mi už co dělat. Když už jsem tady tak půjdu pozdravit Madaru. Musel jsem však počkat, než ta dívka předemnou vyřídí své věci jako první. Nechtěl jsem být neurvalý a předbíhat ji. Každopádně jsem nechtěl abychom tu umřeli nudou. " Zdravím, jak dlouho už tu čekáte? " Bylo první co mě napadlo, vzhledem k tomu, že tu byla první a já nevěděl zdali má cenu vůbec čekat.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Sun Jul 27, 2014 10:47 pm

Promluvil. Byl to hlas muže. Stále jsem si dívala na protější stěnu, i když jsem periferním viděním zachytila nějakou rozmazanou siluetu. Stále jsem se však neodvažovala otočit směrem k ní. Byla jsem otočená bokem, takže mě každý nyní mohl vidět z profilu. A kdo se postavil blíže, tak i z tříčtvrtečního pohledu.
"Mohu tu čekat pár minut, víc ne. I když je fakt, že čas je poněkud irelevantní, alespoň pro mě..." Mohla bych tady sedět třeba sto let. Nic by to se mnou neudělalo. "Proč se ptáte?" zeptala jsem se. Můj pohled byl prázdný, bez emocí. Nic neříkal. A i má bledá, skoro až mrtvolně bílá kůže jako by patřila nějaké nemrtvé stvůře. Mnoho lidí s takovou barvou pleti po světě nechodilo. Byla jsem snad nemocná? Nebo dokonce ta zmíněná nemrtvá? Proč by byl jinak čas irelevantní pro mou osobu?
Prosím, ať není moc zvědavý... a otravný... a upovídaný... Sama jsem se k takovým typům neřadila, neměla jsem je ráda. Ty lidi, kteří byli tak ukecaní, chtěli vědět všechno, na co se zeptali, a nedali s tím pokoj, dokud danou osobu nezdeptali. Neměla jsem hovornou náladu, to vlastně asi nikdy. U Kirin jsem si ji vyplýtvala na dobrých padesát let dopředu, teď už budu zase ta tichá myška... A pokud ne tichá myška, tak ta, která se chová tak drze a chladně, že všechny od sebe odradí. Taková teď chci být...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Jul 27, 2014 11:07 pm

" Já jen tak, jestli má smysl čekat " Dál jsem nic neříkal, nechtěl jsem ji moc otravovat. Vypadala, že toho má dost za sebou. Nerad jsem se lidem vnucoval, a proto jsem neřekl ani slovo dokud se mě sama na něco nezeptá. Jen tak jsem tam uprostřed chodby postával a vyčkával zdali se něco ozve zpoza dveří. Madara by konečně mohl zvednout svůj línej zadek a podívat se kdo to klepal. Neměl jsem moc rád čekání, ale nebylo to na mě znát.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon Jul 28, 2014 10:28 pm

Já tě potřebuju vždycky... mrknu na ní a otevřu jí dveře aby mohla projít. Venku už je opět procesí lidí a my se spolu zjevně trošku zapovídali. Tak další... povzdechnu si unaveně.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Mon Jul 28, 2014 10:54 pm

Konečně se otevřou dveře. Ven vyšla osoba, z níž sršela tak silná aura, že jsem neměla pochyb o tom, že se stále jedná o Reinu. Co jsem odcházela před misí, tak jsem ji sem pouštěla.
Jak dlouho tu spolu mluvili...? podivila jsem se v mysli. Na malý moment jsem zdvihla obočí, ale vydrželo mi to sotva vteřinu. Pak jsem se vrátila ke svému chladnému výrazu, tomu bez emocí. Pak jsem vešla do kanceláře, když Otokage vyzval dalšího. Doufala jsem, že mi ten muzikant nevkročí do cesty. S tímto přístupem jsem se totiž již několikrát setkala.
"Dobrý den, Madaro-sama," pozdravila jsem a uklonila jsem se. "Přicházím zpět ze své mise," oznámila jsem ledovým hlasem. Jak ironické, když mám v sobě stvoření Ohně. Jakmile jsem se přiblížila k Otokageho stolu, položila jsem na něj sedm papírů. "Vypadá to, že se civilisté báli jít hlouběji, v čemž se jim ale vůbec nedivím. Netuším, za jakým účelem byly tyto prostory vybudovány, nicméně se jedná o zajímavé věci. Dvě místnosti jsou plné zbrojí, další dvě obsahují stojany s různými zbraněmi. Musím dodat, že jsou všechny ve velice dobrém stavu. Dále pak jsem našla místnost s kamennými stoly a místnost s velkým množstvím polic. A nakonec obrovskou halu, která však nevypadá jako dokončená, jelikož není obložena kameny jako zbytek chodeb. Všechny chodby i místnosti jsou dobře provzdušněny. A taktéž jsem se zbavila veškerého nebezpečí, které by se mohlo v podzemí vyskytnout." Nezmínila jsem se o tom, že jsem potkala jednoho z mýtických tvorů - nemusel to vědět. Ani to, že jsem behemotův popel měla u sebe v brašně. "Myslím, že se dají tyto prostory velice dobře využít. Jak, to už je jen na Vás, Madaro-sama."
Uvidíme, jak dlouho vydrží poslouchat své jméno místo titulu... Správně by to nějaký tak slabý ninja, jako jsem já, ani neměl vědět... Nebrala jsem to však jako provokaci. To ani náhodou. Jména jsou pro mě ale důležitější než tituly.
"A pokud bych se směla zeptat... Nebyla by další mise?" Tohle už znělo trochu drze. Jak se odvažuji jej neustále obtěžovat s nějakými hloupými misemi? Mohla bych si přece někam odejít, zmizet, neobtěžovat jej svou přítomností. Přesto jsem tu a žádám od něj další práci. Zase. A tak se to bude opakovat, dokud mě nepovýší. Nebo to bude pokračovat, dokud se nestanu jouninem - kdo ví?
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon Jul 28, 2014 11:23 pm

Usadím se ke stolu a vyslechnu si hlášení. Skvěle. Ihned tam pošlu tým na zajištění. Jestli chceš další misi, něco se tu pro tebe najde. Chvilku se hrabu v papírech a v duchu se raduji ze změny jejího přístupu. Když najdu co hledám, podám jí papír. Troufneš si na B rank misi?

(Cíl mise: Skupina vojáků a jeden tým ninjů z Iwagakure přepadá karavany na hranicích. Úkol je najít a eliminovat protivníky. K dispozici je veliteli malá jednotka 5ti geninů + jeden chunnin jako dozor... doufám že si dobře počtu Wink )
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 12 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 28 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru