Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+8
Hikaru Hyuuga
Reina Kana
Sasuke Sarutobi
Hana Ichiro
Rei Casius
Shinobi
Fili RyoGui
Hanzō Salamandr
12 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Ulice

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 11:35 am

First topic message reminder :

V ulicích Ame se skrývá mnoho nebezpečí jelikož kvůli neustálým dešťům a vysokým budovám k nim doléhá málo světla, což využívají zejména lupiči a násilníci. Jsou zde vchody a východy všech částí Amegakure.

Ulice - Stránka 4 B3n1qs
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Wed May 07, 2014 3:49 pm

"Proč to rovnou nepovíš sám." Trochu byl zmátený protože chce, jít sním, povzdechl si a zase pokračoval. "Tak dobře." A čekal a když mu odpověděl vydal se do Kumo.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed May 07, 2014 3:50 pm

Dobrá jdeme /přesun
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat May 17, 2014 7:29 pm

Na ceste do dediny som sa Sasukemu snažila vysvetliť, aký vlastne bojový štýl ten môj nevydarený bratranček má. Že nepoužíva origami, ale kirigami a zameriava sa na pečatiace techniky.
Do dediny sme vstúpili len my dvaja, zvyšok armády ju začal obkľučovať, ako to bolo v našom pláne. Odrezať Amekagemu všetky možné únikové cesty. To bolo hlavné. Tak, ide sa na to. Šepla som, keď sme sa objavili v rušných uliciach, kde panovala napätá situácia. Ľudia si začali všímať, čo sa deje a mojou úlohou bolo vysvetliť im to, nahnať ich na našu stranu. Na chrbte mi z papiera narástli krídla. Vzniesla som sa niekoľko metrov do vzduchu, aby na mňa ľudia zreteľne videli. Drahí obyvatelia Ame! Zvolala som tak hlasne, aby ma počuli všetci a aby som upútala ich pozornosť. Každý z vás vie, čo sa počas uplynulých dní stalo. Amekagem sa stal môj bratranec, človek, ktorý nehľadí na nič iné, než na seba a na svoje záujmy. Nikdy sa nebude starať o vás, nebude sa zaujímať o vaše problémy ani o vašu ochranu. Možno si to ani sám neuvedomuje, že jedného dňa...By sa stal záhubou dediny. Prehovorila som, pričom som sa občanom snažila odhaliť jeho povahu. Možno sa pýtate, prečo by ste mi mali veriť. To ON povraždil Hanzových verných ANBU a nemal v sebe ani toľko ľudskosti, aby im zabezpečil pohreb, a to mu ja, ako Hanzova pravá ruka, nemôžem odpustiť! V tvárach občanov som videla pohoršenie, hnev, zlosť, smútok...Všetko možné. Nedivila som sa. Ja sama som na tvári mala nahnevaný výraz, pretože onen človek ma nesmierne štval. Kto vie, akých zverstiev by sa bol schopný ešte dopustiť. Preto som tu ja a Konožská armáda. Neprišli sem zničiť dedinu, ale pomôcť mi zvrhnúť "z trónu" tohto otrasného človeka raz a navždy! Hlavou som kývla smerom k Sasukemu. Ak sa nám to podarí, rada by som sa stala hlavou dediny ja a viedla vás, presne tak ako legendárna Konan! Sľubujem vám, na jej pamiatku, že Ame opäť svitne na dobré časy v spojenectve s Konohou, s ktorou si budeme vzájomne pomáhať. Sľubujem vám, že sa o vás postarám a urobím pre vás čokoľvek, čo budem môcť, len aby ste sa mohli opäť usmievať a viesť šťastný život. Nežiadam vás o nič iné, len o štipku dôvery. Viete veľmi dobre, aká Konan bola dobrá vodkyňa dediny. Presne taká chcem byť aj ja! Na perách sa mi objavil široký úsmev. Myslím, že toto pre začiatok zatiaľ stačilo a snáď to aj tých občanov presvedčilo, súdiac podľa tých ich výrazov tváre to vyzeralo celkom nádejne. Teraz vás však musím požiadať, aby ste sa od tohto miesta vzdialili, nech sa náhodou nestane nejaké nešťastie. Schovajte sa do podzemných miestností a pivníc, tam budete určite v bezpečí! Zvolala som trochu hlasnejšie. Hneď ako som to dopovedala, ľudia začali odtiaľ postupne miznúť a ja som medzitým pristála na zemi. Tak teda, to by sme mali. Spokojne som sa usmiala. Chcela som toho povedať omnoho viac, ale nemohla som. Súril nás čas.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Mon May 19, 2014 6:33 pm



Situácia v uliciach sa zdala byť po výstupe Hany i napriek zdanlivej invázii zo strany Konohagakure pomerne pokojná. Predsa len sa však našli mnohí, ktorí okamžite podnikli nejaké tie protiopatrenia. Medzi nimi bol, nanešťastie pre Hanu, aj jej mladší brat, Nao Ichiro.
Čo to vyvádzaš, Hana-chan? Aj keby si hovoria pravdu, náš klan je malý, mali by sme držať pokope. Prepáč, ale stavať sa proti jeho súčasnému vodcovi... na to nemám gule ani ja, pomyslel si v tejto ťažkej situácii, kedy bez ohľadu na to, na akú stranu sa postaví, musel bojovať proti vlastnej krvi. A hoci sa ešte sám nerozhodol, či bude do konca verný Amekagemu, alebo predsa len prejde k Hane, jedna vec sa mu rozhodne nepáčila - že sa Konoha mieša do ich záležitostí. Aj so svojim večným optimizmom a úsmevom na tvári preto neváhal a ako jeden z nedávno zvolených jouninov zastúpil velenie skupiny shinobi, ktorí potlačovali armádu listovej. A veru že z vyššie postavených ninjov nebol jediný.

"Hana-sensei. Som presvedčená o tom, že pre dedinu chcete iba to najlepšie... ale tak, ako si nedovoľujem ani náznakom spochybniť vaše slová, nemôžem dôverovať konožanom, ktorí si bez akéhokoľvek diplomatického jednania napochodujú s armádou do dediny. Obávam sa, že nebudem mať na výber," objasnila novo príchodiaca Kagane Sayaka dôvod svojho konania a okamžite s Naom sformovala ich odvekú formáciu.

Zatiaľ čo jej Hanin mladší brat poskytoval papier, Sayaka využívala svoj vejár na to, aby nad ním prevzala prostredníctvom fuutonu kontrolu a mala tak prakticky neobmedzený rozsah. Následne už jej stačilo iba párkrát pohnúť rukou a celou oblasťou behom chvíľky poletovali konfety ostrejšie ako shurikeny, ktoré rázom odzbrojili mnohých členov konožskej armády a paralyzovali ich. Zvyšní shinobi pripravili pečate na použitie ich spoločnej techniky, Uramiame, ktorá mala odčerpať chakru každého cudzinca bez špeciálneho ochranného pršiplášťa.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue May 20, 2014 6:15 pm

Chystala som sa vykročiť. Bolo na čase môjho nepodareného bratranca zvrhnúť, zbaviť ho vlády nad touto dedinou. Ale do cesty sa mi nečakane postavilo niekoľko shinobi a medzi nimi...Môj milovaný braček a kunoichi, ktorú som kedysi učila. Vyvalila som oči. Vyzeralo to, ako keby som totálne zmrzla. Bola som tak trochu v šoku. Postavili sa proti mne osoby, od ktorých by som čakala skôr podporu. Myslela som si, že Nao bude stáť za mnou nech sa deje čokoľvek. A Sayaka to isté. Panovali medzi nami dobré vzťahy. To ich Konoha dokázala tak odradiť? Uvedomili si vôbec, čo by sa bolo stalo, nebyť ich príchodu? Čo by sa stalo s dedinou, v ktorej sme rástli a je našim domovom?
Nao...Sayaka...Takmer mi vytriskli slzy. Bola to pre mňa ako zrada. Nechcela som s nimi bojovať. Ale nemôžem už ustúpiť. Sľúbila som konožanom pomoc. Tak to aj dodržím.

Ulice - Stránka 4 Tumblr_lrlbj4eN7X1r12d1bo1_r1_500

V tomto okamihu šli city bokom. Začala som sa rozpadávať na papier, ktorý v zápätí letel proti konfetám. Vybudovala som z nich taký štít, stenu, ktoré mali našich pred Sayakinim útokom chrániť. Snáď to pomôže. Bolo mi jasné, že už zase niekto pripravuje techniku Uramiame. Aspoň že som mala plášť, ako som si ale všimla, u mnohých ostatných to tak nebolo. Musela som konať. Inak by sme prišli o množstvo našich shinobi.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Tue May 20, 2014 7:04 pm


Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že jediná osoba, ktorú vo vnútri zmietali emócie, bola Hana. Pravda však bola niekde úplne inde. Nie nadarmo sa Nao nezapájal nijak inak, než len produkciou papiera. Predstava, že by sa o dedinu starala jeho staršia sestra, preňho bola nepochybne priaznivá, ale na druhú stranu mal obavy z toho, že by sa mal postaviť proti vlastnému klanu. Sayaka však narozdiel od neho doslova prekypovala rozhodnosťou.

"Hana-sensei... uvedomujete si, čo práve robíte? Pred očami všetkých dedinčanov podporujete nenásytnosť väčších mocností a ospravedlňujete vniknutie nepriateľských vojsk na naše územie nepodloženými tvrdeniami. Ako môžete veriť tomu, že táto armáda bola mienená pre jedinú osobu? Odkiaľ beriete tú istotu, že nám Konohagakure nevrazí nôž do chrbta? Čo vás utvrdzuje v tom, že ich úmysly sú čisté? Toto nie je ich prvý pokus o inváziu, niečomu podobnému predsa v minulosti čelil i samotný Hanzo-sama a nebyť toho, že sa jedná o legendárneho shinobiho s obrovským vplyvom, s najvyššou pravdepodobnosťou by sa im to aj podarilo. Vládny systém potrebuje zmenu, ale musíme ju dosiahnuť sami... teraz možno máme vás, ale čo o takých 100 rokov? Naozaj veríte tomu, že nám bude dovolené osamostatniť sa? Nemôžeme si dovoliť stať sa na niekom závislí!" predhodila Sayaka Hane svoje argumenty.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Wed May 21, 2014 3:21 pm

Stál jsem opodál a čekal na správnou chvíli k útoku. Hana nás ochránila svou technikou, takže papíry neutralizovaly papíry. Bylo to vskutku zvláštní situace. Co dělat? Cítil jsem jak ninjové propojují svou čakru, zřejmě se snaží o korabo ninpou.
Poskládal jsem ruční pečetě a připravoval se na vlastní útok. Rozhodl jsem se je vyrušit dřív, než dokončí techniku.
"Doton: Doryuu taiga!" Ulice - Stránka 4 Doton-doryuu-taiga-o
Zatímco by měli být zatím smeteni bahnem, tak jsem zuřivě skládal další pečeť.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed May 21, 2014 5:59 pm

Necítila som sa dobre. Vôbec. Nechcela som bojovať, nie proti nim. Ale nemohla som si dovoliť ustúpiť, pretože pri predstave, ako môj nepodarený bratranček rujnuje túto dedinu, som sa cítila ešte horšie. Cítila som, že to musím urobiť. Konan by to tak určite chcela.
Sayaka...Povzdychla som si a privrela oči. Dám ti otázku. Myslíš si, že ak by sme nechali môjho nepodareného bratranca nažive...Venovala som krátky pohľad Naovi, ten tiež veľmi dobre vedel, čo to je za monštrum...Myslíš, že by to bolo lepšie? Nepríde ti podozrivé, že tesne predtým, než sa stal hlavou dediny, záhadným spôsobom umreli Hanzovi poskoci, ktorí sa proti tomu jeho kroku určite postavili? Poznám ho veľmi dobre, Sayaka. Ak ho nezničíme teraz, spôsobí skazu dediny. S jeho spôsobom vlády...Čo nevidieť zmizne Ame z povrchu zemského! Pohľad som opäť stočila k nej. Robím len to, čo uznám za vhodné. Dôverujem Konožanom, mala som tú česť spoznať ich. Možno sa v minulosti dopustili niekoľkých chýb, ale...Tých sme sa dopustili všetci, nemôžeš povedať, že Ame tiež bola vo všetkom nevinne. Navyše im dôverujem a pevne verím, že moju dôveru nesklamú. Prižmúrila som oči na Sasukeho, ktorý medzitým na oných nepriateľských shinobi vypustil nejaké bahno či čo to bolo. Vznikla medzi nami dohoda. Po zvrhnutí Akeshiho, si naša dedina zachová svoju samostatnosť a práva, ale bude spolupracovať s Konohou. Nikdy by som nedovolila, aby sa z nás stali otroci, drahá...Mávnutím ruky som nechala stenu rozpadnúť, papier sa zhromaždil okolo mňa a chránil ma pred prípadnými útokmi. Nemusíme spolu bojovať, Sayaka-chan, Nao-kun. Nežiadam vás o nič iné, len o trochu dôvery...Prosím...Skľúčene som sa na nich dívala.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Wed May 21, 2014 7:02 pm


Sarutobiho technika skutočne pomohla zdržať a oslabiť proces vytvorenia Uramiame, no nanešťastie preňho ju úplne nezastavil. Shinobi, ktorí totiž k technike prispievali, bolo priveľa na to, aby to postačilo na vyrušenie každého jedného z nich. Nejakú chvíľu preto už ono nebezpečné ninjutsu bolo aktivované a konožanom teda neostávalo nič iné, než sa buď prebiť celou Amegakurskou jednotkou včas, alebo nejakým spôsobom schovať a obmedziť pohyb natoľko, aby sa k ním kvapky dažďa za sprievodu silného vetra nedostali...

Medzičasom Sayaka a Nao vypočuli Hanine slová, ktoré minimálne jedného z nich pomerne dosť ovplyvnili. Nerozhodný Ichiro totiž prestal produkovať ďalší papier a zjavne odmietal pokračovať. Zdalo sa, že sa i napriek tomu, že si nebol úplne istý tým, či je správne zamiešať do toho Konohu, nedokázal postaviť vlastnej sestre. A je pravda, že ani on sám nemal súčasného vodcu ich klanu, Amekageho Akeshiho, práve v láske. Po nejakej tej chvíli napokon konečne zaujal nejaké stanovisko.
"Tak teda dobre. Ak to hovoríš ty, budem ti veriť," prehovoril so širokým úsmevom na tvári, za čo ho Sayaka takmer prebodla pohľadom. Bolo to prvýkrát v živote, čo ju, večne usmievavú a príjemnú dievčinu, videl v takomto emocionálnom rozpoložení. To ním otriaslo natoľko, že sa nevzchopil na ďalšie skutky a slová. Zostal teda zatiaľ neutrálny a nijak sa nezúčastnil boja.


KAGANE SAYAKA

"Nao-kun?" vyslovila som rozpačito, ale okamžite potom som si uvedomila, že sa naňho nemôžem spoliehať. Chápala som jeho rozhodnutie a tak som sa ho nechystala presviedčať, aby tasil zbrane proti vlastnej sestre a podporil ma.
"Hana-sensei... ako som už povedala, nemusíte mi to vysvetľovať. Je mi jasné, že vaše úmysly sú čisté a sama som uznala, že súčasný vládny systém potrebuje zmenu. Zvážila som dokonca aj možnosť, že by bol súčasný Amekage zodpovedný za Salamandrovu smrť... ale ani to Konohu neoprávňuje bez akéhokoľvek varovania priniesť armádu a pod tlakom ich vojenskej sily vyžadovať "spoluprácu"! Ak by aj všetko, čo hovoríte, bola pravda, naozaj veríte tomu, že jediným správnym riešením je urobiť presne to isté, čo podľa vás Akeshi vyviedol Hanzovi?! Žiadna forma násilia nikdy nemôže poviesť k ničomu dobrému... s takýmto prístupom nebude nikdy žiadny víťaz, iba porazení a porazenejší!" vykričala som v slzách Hane všetko, čo som mala na srdci.

Pravdou bolo, že dôvod, prečo sa inokedy tiché a mierumilovné dievča ako ja všemožnými silami bránilo invázii, bol z veľkej časti osobný. Stačil jediný pohľad do mojich očí a bolo to zrejmé - bez ohľadu na okolnosti neustúpim. I napriek tomu, že mi Nao prestal vytvárať ďalší papier, som ho už tak či tak mala viac než dosť na to, aby som zahájila najväčší súboj v mojom živote. Poprvýkrát som bola pripravená ísť do toho naplno. Pevne som sa chopila vejára a povolala všetky konfety k sebe, vytvoriac tak nebezpečnú bariéru, ktorá rozseká každého, kto sa ku mne pokúsi priblížiť. To však nebol môj jediný zámer - ich veľkú časť som totiž vyslala do okolia a pod vplyvom fuutonu roztrhala dokonca aj Haninu techniku, ktorá predo mnou ešte donedávna chránila shinobi z Konohy.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu May 22, 2014 4:11 pm

Ulice - Stránka 4 Tumblr_m9trzsyn8C1qeqhx5o1_500_large_zps778832dd

Najprv mi bolo Sayaky ľúto. Vedela som, akej je povahy, zaujímalo ma teda, prečo sa tak bráni tomu, aby Konoha vstúpila na pôdu Ame. Že by mi zatajila nejakú dôležitú skutočnosť?
Každopádne, nech sa mi už akokoľvek s ňou nechcelo bojovať, musela som. Ak ju nejako neporazíme, celá táto akcia skončí fiaskom. A to som nesmela dopustiť. Nezaujímalo ma to, že by som pravdepodobne skončila mŕtva niekde v priekope, ale to, čo by bolo s dedinou ďalej. Všimla som si, že hoc Nao prestal produkovať papier, na čo som si zľahka vydýchla, nezúčastnil sa boja a zostal neutrálny. Nechcela som ho k ničomu nútiť, pokiaľ usúdil, že to tak bude lepšie, tak nech to tak aj ostane. Rýchlo som vytvorila klon, ktorý udržiaval moju papierovú bariéru, ktorá sa opäť vytvorila na tom istom mieste, keď vyslala Sayaka onú techniku. Jeho úlohou bolo zničený papier neustále nahradzovať, čiže nech sa Sayaka akokoľvek snažila, bariéru nebola schopná ani pri takomto útoku zneškodniť.

Ulice - Stránka 4 Revol_getimg

Ja sama som sa zatiaľ nebadane vytratila v podobe papiera, schválne som musela obísť budovu, ktorá ma chránila pred jej vetrom a konfetami, a tak sa objaviť za ňou. Neváhala som a prudko proti nej vyslala ďalšieho klona, pričom som sama skryla a zhmotnila sa len čiastočne, musela som ju zastaviť, skôr než bude neskoro. Najprv som ale musela zistiť, či vážne použila tú bariéru, ktorá roztrhá každého v jej okolí. Každopádne som jej ale nijako ublížiť nemienila. Nie som monštrum, ktoré by bolo schopné zabiť vlastného žiaka.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Thu May 22, 2014 8:45 pm


KAGANE SAYAKA

Spôsob, akým Hana zabránila mojim konfetám znieškodniť jej papier, bolo možné označiť za účinný. Naše techniky mali totiž i napriek ich výraznej odlišnosti mnoho spoločného. Tým najvýraznejším rozdielom sa však zdala byť práve metóda, prostredníctvom ktorej sme do papiera dostali dostatok chakry na to, aby sme ním boli schopné manipulovať na postačujúcej úrovni. Zatiaľ čo klan Ichiro na to využíval ich špeciálne hijutsu, vďaka ktorému o jeho vlastnostiach, tvare a pohybe rozhodovali zvnútra, v mojom prípade to bolo o čosi zložitejšie. Prostredníctvom svojho špeciálneho fuutonu som bola totiž nútená na jednotlivé konfety pôsobiť naopak zvonku, V prípade, že sa teda naše techniky a snaha o ovládnutie tých istých kúskov stretli, nie je ani nutné dodávať, že ich vzniknutý nápor ihneď roztrhal. Po vzájomnom premiešaní mojich konfiet s Haniným papierom preto došlo na vzájomné vyrušenie nášho ninjutsu. V konečnom dôsledku to však bola práve táto skutočnosť, ktorú som sa rozhodla i napriek môjmu zdanlivému znevýhodneniu využiť vo svoj prospech.

Ako náhle sa Hanin klon čo i len priblížil k mojej bariére, výsledok mohol v očiach nejedného svedka pôsobiť veľmi brutálne. Bez ohľadu na to, v koľkých kúskoch sa mu podarilo preniknúť až dnu, vzájomný kontakt našich techník spôsobil jeho okamžité roztrhanie. Niet najmenších pochýb o tom, že si to odniesli aj mnohé z mojich miniatúrnych konfiet, ale bola to práve Hana, ktorá v takomto boji riskovala viac. Jej schopnosť deliť sa a zabrániť prakticky akémukoľvek fyzickému zraneniu jej bola totiž za daných okolností zbytočná, keďže by ju v jej papierovej podobe akýkoľvek zásah mojou technikou mohol vyjsť rovnako draho, ako jej klon. Tomu sme sa však chceli vyhnúť obe.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Reina Kana Fri May 23, 2014 7:52 am

Dost silně jsem se podivila, že vesnici nikdo nehlídal. Ten déšť sice mluví k Amekagemu, ale stejně jestli mě do pár minut někdo nezaregistruje budu vážně nucena změnit názor o morálce této vesnice. Vzadu byl slyšet hluk tak jsem se líně vydala tím směrem. Někdo tam bojoval. Zastavila jsem se u jednoho z domu a opřela se o zeď a sledovala boj


po delším čase

Bavilo mě sledovat jak se všichni pobíjejí navzájem, co horšího ale bylo když jsem si všimla že u věže Amekageho se objevila divná chakra a co hůř jeslti mě můj rak neklamal, byl to krystal? To mě trochu rozzuřilo. Sebrala jsem se a šla se podívat co se tam děje
(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed May 28, 2014 3:37 pm

Moje domnienky sa potvrdili. Vážne použila techniku, vďaka ktorej sa k nej nebude schopný priblížiť nikto. Ani ja v papierovej podobe, pretože by ma roztrhala na franforce. Rovnako ako môj klon. Myslím, že keby sme takto pokračovali, oťukávali by sme sa tak navzájom dovtedy, kým by jednej z nás nedošla chakra skôr. A to by ubehlo veľa času, čo som nemohla dopustiť, najmä ak budem chakru ešte určite potrebovať. Vrátila som sa teda po tej istej trase čo aj predtým späť k Sasukemu a môjmu klonu, ktorý naďalej udržiaval bariéru pred možným útokom a nechala ho rozpadnúť. Bola som tu ja, tak teda bol už nepotrebný. Sasuke-sama, budem od vás potrebovať pomoc. Sayaku nebudem schopná poraziť dovtedy, kým bude mať pri sebe konfety. S výbušnými lístkami toho zrejme veľa nedocielim, ale myslím, že keď ste teda Sarutobi, ovládate ohnivú podstatu. Potrebovala by som teda od vás, aby ste tie konfety spálili. Predpokladám ale, že má Sayaku nejakú obrannú techniku, rozhodne si to musíte správne načasovať, kým ja pritiahnem jej pozornosť na seba a poskytnem vám onú príležitosť. Zabrblala som, pozorujúc okolie.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Thu May 29, 2014 8:57 pm

Cože?! V duchu jsem udělal pořádný facepalm. Tihle shinobi z Ame byli houževnatí jako déšť..Dokončil jsem své pečetě a z bahna vyrašil bahenní drak a vyplivl na ně několik střel, poté jsem dokončil další pečeť a zapálil bahenní střely.
"Doton: Doryuudan! Katon: Karyuudan!" Ulice - Stránka 4 Katon_karyuu_endan_no_jutsu
Ve vesnici mi říkali, že jsem jako Sandaime, stejně nadaný a všestranný. Něco na tom pravdy bylo, jinak bych nedokázal přivolat ani Enmu a ani bych nedokázal takto kombinovat své techniky.
Po skončení techniky přišla Hana.
"Hai, karyuu endan bude stačit?" přikývl jsem. Bylo to velmi rozumné. Ach, je tak sexy v tom dešti..
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Thu May 29, 2014 10:19 pm


Bolo to neuveriteľné, ale prítomnosť Hany mala na mnohých shinobi z Amegakure naozaj vplyv. S postupom času sa teda situácia na bojisku začínala upokojovať. Obe strany už boli unavené zo zbytočného krviprelievania. Ani len technika Uramiame už vďaka útokom zo strany Sasukeho nebola ani zďaleka tak silná a keďže sa všetci začínali vzdávať, čím ďalej tým viac slabla. Všetci boli unavení, zdalo sa, že sa konečne blížil koniec. Nie však pre Sayaku...

KAGANE SAYAKA

Bola to už nejaká doba, čo sme sa s Hanou navzájom oťukávali a pripravovali o papier. Moja vôľa bojovať však ani trochu neslabla. Spomínaný osobný dôvod, ktorý ma totiž poháňal vpred, bola skutočnosť, že pri poslednej snahe o infiltráciu konožanov do Ame, ešte za prítomnosti Hanza, prišiel o život môj starší brat. Vždy som bola veľmi milým a mierumilovným dievčaťom, ale od tej udalosti som sa zaprisahala, že už nikdy viac nedovolím, aby sa problémy riešili násilnou cestou, ani keby som sama mala tasiť zbrane. Myšlienka, že by som dedinu predala do rúk dedine, ktorej vinou padol jeden z mne najbližších, otriasala mojim srdcom natoľko, že som sa  skrátka nevedela ovládnuť.

"Hana-sensei...  vždycky som bola vašou veľkou obdivovateľkou. Ani pri najmenšom nepochybujem o tom, že pod vašimi krídlami večne zatiahnuté nebesá Amegakure po dlhom čase vystrieda dúha ... Ale musíte pochopiť, že som ochotná urobiť všetko preto, aby tie mračná nespretrhalo násilie! Ak je súčasný Amekage naozaj tým, za koho ho máte, rozhodne neustúpi, ani keby mal vyhlásiť otvorenú vojnu! Nedopustím, aby potiekla ďalšia nevinná krv!"  vydala som zo seba so slzami v očiach a zhromaždila úplne všetky konfety okolo seba, len aby som ich následne neuveriteľnou silou vyslala rovno na Sarutobiho. Jeho katon by ma mohol ohroziť, preto som sa rozhodla znieškodniť najväčšiu hrozbu skôr, než sa stačí spamätať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri May 30, 2014 4:42 pm

Bolo mi Sayaky ľúto, keď som ju videla v takom citovom rozpoložení. Bola som si stopercentne istá, že sa jej stalo niečo, čo malo čosi spoločné s Konohou. Určite to ju hnalo k tomu, aby tak zaryto chránila Ame a vlastne aj Amekageho. Stočila som pohľad k Sasukemu a kývla hlavou. Určite. Prudko som trhla hlavou, keď som začula taký šušťavý zvuk, už zase útočila, a tentoraz použila obrovské množstvo konfiet, ktoré mierili rovno naňho. Nemohla som pripustiť to, aby mu nejako ublížila, určite si bola vedomá toho, že by ju mohol ľahko poraziť s elementom, ktorý je silnejší než Futon a papier. Prudko som zdvihla ruky, na čo sa pred nami vztýčila hrubá papierová stena, ktorá ale pri takomto type útoku dlho nevydrží. Vedela som to. Ale na nejakú chvíľu to stačilo. Až poviem teraz, použijete tú techniku, dobre? Venovala som krátky pohľad Sasukemu, potom som opäť svoju pozornosť plne venovala stene, aby som ju udržala čo najdlhšie. Privrela som oči a sústredila sa, aby som vystihla tú najlepšiu situáciu.
Teraz! Zvolala som, pričom som nechala stenu od stredu sa rozpadávať, a zvyšné konfety, ktoré nenarazili na stenu, mierili rovno k nám. Toto by už Sasuke mal spáliť, dúfam, že áno. Nechala som tu klon, keby sa to náhodou zvrtlo inak, než som očakávala, a sama zmizla. Chvíľu na to som sa objavila pár metrov za Sayakou, a približovala sa k nej. Bez žiadnej zbrane. Nemala by okolo seba mať už žiadne konfety, všetky vyslala proti Sasukemu.  Nebála som sa jej, neverila som, že mi ublíži potom, čo všetko sme si spolu prežili. A ani ja som nedokázala ublížiť zase jej. Sayaka-chan. Tichým hláskom som vyslovila jej meno, aby som upútala jej pozornosť. Viem, že to, čo si tu vymenovala, nie je skutočnou príčinou, prečo tak zaryto chrániš Ame a Amekageho. Čo spôsobilo to, že tak Konožanov nemáš v láske? Opýtala som sa jej jemne.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri May 30, 2014 6:59 pm

Nevypadalo to nejlíp, ale její čakra zřejmě začala slábnout. Vrhla na mě svůj útok, zřejmě si myslela, že mě dostane.
"Nepodceňuj klan Sarutobi!" vykřikl jsem a poskládal pečetě.
"Katon: Karyuu endan!!!" Ulice - Stránka 4 Katon_Karyu_endan můj katon namířil na všechny ty konfety mířící na mě a měl by dosáhnout až k ní.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Fri May 30, 2014 9:53 pm


KAGANE SAYAKA

Vzhľadom na to, že som do svojho posledného útoku dala naozaj všetko, ani len ohnivá technika jeho kalibru zdanlivo nemohla stačiť. V konečnom dôsledku ale v kombinácii s Haninou stenou, ktorá už sama o sebe mnohé zničila, splnili svoj účel. Moje konfety boli poháňané fuutonom, ktorý bol slabší ako katon. Práve táto skutočnosť rozhodla o konci nášho súboja. Sotva som stačila uhnúť, aby som nedostala zásah i ja. Ďalší papier som však už sama vytvoriť nedokázala, a tak som prišla o svoju najmocnejšiu zbraň. Vo svojom citovom rozpoložení teda nebolo hanbou, že som to už viac neuniesla a klesla k zemi.

"Prečo...? Prečo sa všetky problémy musia riešiť násilím? Nie sú shinobi ochrancovia slabých? Prečo potom používame naše ninjutsu na branie životov ostatných?! Nebyť toho... nebyť konožskej túžby po moci, Date nii-san by ešte žil...," tak znela odpoveď, ktorej sa Hana dočkala. Netreba to však chápať tak, že by som konala z pomsty, práve naopak. Skutočne mi šlo iba o ochranu a presadzovania nenásilnej cesty, pretože tak, ako som povedala predtým, vždy, keď sú nejaké straty, nemožno hovoriť o výhre.

Hana nebola jediná, ktorá ma tentokrát prišla upokojiť. Na počudovanie sa konečne zapojil aj sám Nao, ktorý medzičasom kontroloval okolie.
"Už sa viac nemusíš premáhať. Na žiadne krviprelievanie nedôjde," prehovoril s úsmevom na tvári, položiac ruku na moje rameno.
"Amekageho chakra je fuč. Existujú iba dve možné vysvetlenia - buď to vzdal a ušiel, alebo v horšom prípade prišiel o život. Tak či onak, žiadna vojna sa nechystá. Napokon sa zdá, že sa všetko vyrieši mierovou cestou. Je koniec," vysvetlil nielen mne, ale aj ostatným prítomným, upokojac tak srdcia nejedného shinobiho.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri May 30, 2014 10:03 pm

Moje technika ji nic neudělala, ani nebylo proč. Přišel jsem blíž. Bylo mi líto, když jsem viděl svého nepřítele v takovém rozpoložení. Bylo to velmi naivní, Shinobi byli vojáci v rukách mocných. Nic víc, než jen zbraně bez emocí a citu. Nejsme Jediové, ochránci míru, ale zbraně. Amegakurčané byli vážně podivní. Tak pacifičtí, ale přitom sami bojovali. Mluvila o míru o řešení problémů nenásilnou cestou, ale sama bojovala a chtěla nás zabít. Nedávalo to smysl.
Přišel jsem blíž a ten modrovlasý měl pravdu. Zkontroloval jsem jeho tvrzení. "Ten modrovlasák má pravdu. Je pryč, můžeme jít.."
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri May 30, 2014 10:39 pm

Se sakurou a ostatnimi jsem dosel do ulice kde se zrovna prestavalo bojovat. porozhledl jsem se kolem a jen rekl."Si ze me delate srandu to jsme zase prisli pozde?" Hold jsme zase dosli z krizkem po funusu. A cekal na vyjadreni ostatich.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri May 30, 2014 10:49 pm

Nakonec jsem se i já dostala do ulic kde se právě dobojovalo, zdálo se, že jsme strávili s Amekagem až moc času a i zde se bitva dobojovala. Bylo dobře že už konečně bylo povšem. " Vypadá to, že tady už maj také hotovo. Co budeme dělat teď? " Zeptala jsem se Sakury vyčkávající další pokyny.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri May 30, 2014 11:01 pm

Taky jsem se dostal do ulic. Byl konec, to byla ta nejlepší zpráva dne.
Konečně si můžu dát ramen a dál trénovat. "Takže válka skončila? Super!" teď když bylo po všem mohl jsem upřít svou pozornost na přednosti Shiranui. To bylo něco!
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat May 31, 2014 3:23 pm

Kľakla som si k Sayake a objala ju. Bolo mi ľúto, čo sa jej stalo. Viem, ako sa cítila, kedysi som totiž prišla o otca, ktorý zomrel pomerne potupnou smrťou a to okamžitým popravením. Neboj sa, už to bude v poriadku. Žiadne ďalšie zbytočné krviprelievanie, o to sa postarám. Šepla som jej do ucha a pohladila po vlasoch. Potom som ju pustila a povzbudzujúco sa na ňu usmiala. Uvidíš. Dodala som ešte, na čo som sa postavila a otočila sa ku Konožanom, ktorí mali za úlohu vyslobodiť Shiranui, čo sa im aj našťastie podarilo. Bola som vážne rada, že sa vrátili všetci a celí. Odkašľala som si, aby som upútala ich pozornosť. V mene celej Ame vám týmto chcem poďakovať, drahí Konožania, že ste nám pomohli zbaviť sa shinobiho, ktorý nemal čo robiť na poste Amekageho a priviedol by dedinu do záhuby. Prehovorila som so širokým úsmevom na perách. Nebolo to u mňa prirodzené, málokedy som sa usmievala. Ame je vám týmto pevne zaviazaná. Dúfam, že náš dlh splatíme spojenectvom medzi našimi dedinami a pevne verím, že obom svitne na lepšie časy. Venovala som krátky pohľad najprv Sayake, potom Naovi a nakoniec som sa svoju pozornosť upriamila späť na Konožanov. Určite sú mnohí z vás unavení, takže pokiaľ chcete, môžete tu ešte na nejakú chvíľu ostať a nabrať novú energiu. Navrhla som im.
Inak, Sasuke-sama...Povzdychla som si. Bolo vidno, že sa tak trochu obávam. Čo ak tá vaša rada nebude súhlasiť s našimi podmienkami? Môžem sa na vás spoľahnúť s tým, že ich presvedčíte? Ich rada bola nevyspytateľná, čo ak by v našich podmienkach, s ktorými ak by súhlasili, by sme boli ochotní pristúpiť k podpísaniu zmluvy o spojenectve? Navyše som do Konohy teraz nemohla ísť. Musela som sa postarať o dedinu.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Sat May 31, 2014 7:13 pm

Bylo to tady. Závěrečná řeč, na kterou jsem se těšil. Spojil jsem ruce a uklonil se. "Hana-sama, děkujeme, ale my se už vrátíme. Jsme od domova dlouho. Jsem si jistý, že se brzy opět uvidíme."poté jsem se k ní naklonil s potutelným úsměvem. "Když ji nepřesvědčím já, jsem si jistý, že ON to dokáže," mrkl jsem. "Tak vážení...jde se domů.." kývl jsem na ostatní a čekal, až budou ready.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat May 31, 2014 8:34 pm

Prisel jsem k Hane i Saskemu a poklekl na jedno koleno. a pak rekl. "Jsem si jisty ze Ame bude ve vasich rukou v bezpeci. A verim ze se ti stari paprdove zase uklidni a Ame bude podle vas fungovat bez jejich omezovani. Jen je mi lito ze nam ten zmetek utekl." Stale jsem byl v pokleku a ma htvar mirila smerem k zemi. a nakonec se pripravoval odchod.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru