Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+8
Hikaru Hyuuga
Reina Kana
Sasuke Sarutobi
Hana Ichiro
Rei Casius
Shinobi
Fili RyoGui
Hanzō Salamandr
12 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Ulice

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 11:35 am

First topic message reminder :

V ulicích Ame se skrývá mnoho nebezpečí jelikož kvůli neustálým dešťům a vysokým budovám k nim doléhá málo světla, což využívají zejména lupiči a násilníci. Jsou zde vchody a východy všech částí Amegakure.

Ulice - Stránka 3 B3n1qs
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 5:46 pm

Asi chtěl zaútočit na něho ale on už je zvyklí tak se moc neuhnul přeci jen mu většinou něco, chtěli udělat.  Kouknul se na  Filiho jak sedí na lavičce a pozoroval a ještě oslovil Kagane. "Kagane-sama omlouvám se Vám za problémy. A děkuji za pomoc." Slušně poděkoval a čekal na Filiho až zase promluví.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sat May 03, 2014 5:53 pm

KAGANE SAYAKA

Zdalo sa, že som sa napokon zmýlila. V konečnom dôsledku ma potešilo, že sa Fili rozhodol prehodnotiť svoj názor a predsa len nepokúšať šťastie. Zo srdca som si vydýchla, no než som sa stačila nazdať, úplne nepripravenú ma dostala ďalšia vec.
"K-Kagane-sama?" zostala som prekvapená, keďže som sa natoľko formálnej a úctyhodnej prezývky za celý svoj život ešte nedočkala. Nijak zvlášť som to však už nerozoberala.
"To je v poriadku. Ďakujem za váš čas," dodala som na záver, mierne sa na znak pozdravu uklonila a vydala sa preč...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 5:55 pm

Sledoval jsem pouze okolí. Poté mě něco napadlo. Zamával jsem na Reie, aby přišel ke mně. Informace přece sehnat umí, zkusím ho využít. pomyslím si a čekám.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 6:01 pm

Když zamával tak k němu přistopil. "Co potřebuješ?" S úsměvem a přatelským toném se filiho zeptal. A čekal na jeho odpověď.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 6:04 pm

''Řekl jsi, že umíš sehnat informace. Zjisti mi vše o novém Amekage. Potřebuji vědět kdy odchází z kanceláře a podobně. Pokud mi to seženeš, tak skutečně nebudeš vůbec k zahození.'' Domluvím a čekám na jeho reakci.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 6:18 pm

"To jsem sice řekl, ale tyhle informace se rovnají vlasti zradě. Když mě chytí tak mě nejspíš zabijou.A není to zrovna nejlehčí požadavek." Povzdechl si a na chvilku se zamyslel. "No tak dobře taky bych rád věděl kdo to je." "Tak tohle bude o hubu. No vždycky jsem byl jen postradatelný pěšák. Takže s chutí do toho". "Nic jiného nechceš?"  A čekal ještě na jeho odpověď než vyrazí.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 6:22 pm

'' Dojdi mi pro lékárny pro něco na uklidnění. To bude asi vše.'' řeknu. ''Pokud to, ale nechceš dělat nemusíš. Ale kdyby tě našli hoď to na mě.'' dodám měl jsem to už promyšlené, takže i kdyby se prozradil tak by to hodil na mě a tak jako tak bych se setkal s Amekagem.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 6:33 pm

Skočil jsem do lékárny pro ty Filiho prášky. Chvilku to trvalo, ale nakonec jsem dorazil zpět. „Tady jsou“ A dal mu ty prášky na uklidnění. "Jestli je to všechno, vydám se pro ty informace, který jsi chtěl. A navíc bude to zábava. Třeba zase se něčemu naučím teda, pokud nebudu mrtví." Zasmál se a pomalu vyšel bůh ví kam. A začal přemýšlet jak se tam dostat. Protože tohle nebude jednoduché.

/přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 9:26 pm

Vstal jsem a šel si pro meče poté jsem šel přímo ke kanceláři.
Bylo mi jedno, jestli mě někdo zastaví nebo ne. Prostě jsem si šel za svým.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon May 05, 2014 7:26 pm

Niekde za nejakou vysokou budovou sa otvoril portál. Portál, z ktorého som vyšla ja. Vo svojom milovanom Akatsuki plášti. Konečne som sa vrátila zo sveta drakov, s podpísanou zmluvou. Bola som nadmieru spokojná. Okamžite som zamierila do nemocnice, kde som si nechala vyšetriť narazené rebrá. Tie s pomocou dnešných lekárskych praktík a techník dali raz dva do poriadku, čiže po nejakej tej chvíli som bola úplne v poriadku.
Keď som vyšla von, rozhliadla som sa. Všade panoval istý rozruch. Od nejakých ľudí som začula, že vraj je Amekage mŕtvy. Nemohla som tomu uveriť, bola som jeho pravou rukou, hoc kedysi ohrozil Konan a jej tím. Cítila som sa previnilo, že som tu nebola, keď ma potreboval. Čo sa bude diať ďalej? Bol zvolený nový Amekage? Tieto otázky mi vŕtali hlavou. Ladnými krokmi a s chladným výrazom v tvári som sa vybrala do ulíc dediny. Chladný dážď mi nevadil. Bola som zvyknutá. Nakoniec som vyskočila na istú strechu jednej budovy a odtiaľ som pozorovala svoju rodnú dedinu, premýšľajúc nad tým, čo sa ešte mohlo počas mojej neprítomnosti stať.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue May 06, 2014 12:52 pm

Šel jsem stále dál ke kanceláři, ale chvilkama jsem přemýšlel jestli tohle by opravdu Hanzo chtěl. Musel jsem si sednout na lavičku. Když jsem došel k lavičce vytáhl jsem meče a díval se přímo do nich. Stále jsem měl na sobě masku, takže nikdo nevěděl jak vypadám.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Wed May 07, 2014 8:58 am

Vrátil se k Filimu a promluvil. "Omlouvám se, ale nedalo se tam dostat." Začal kopat do země a začal potichu nadávat. Bylo to pro něj flustrující.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed May 07, 2014 1:39 pm

Podíval se na Reie. ''Pokud se tam nedá dostat tak mě napadá jediné řešení'' Pomyslel jsem si a vytáhnu meče. Myslím, že by to Reiovi mělo dojít co se chystám provést.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Wed May 07, 2014 2:21 pm

Během chvilky si tam už vykopal malinkou díru. Pak si všimnul Fili jak vyndavá meče z pochvy. "Huh? Počkej snad tam, nechceš na férovku naběhnout a všechny posekat." Zasmál se a čekal, jestli to opravdu chce udělat.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed May 07, 2014 2:23 pm

Okamžitě jsem se obrátil a dal meče okolo jeho krku, takže kdyby se pohnul tak bude mít docela pořezanej krk. '' Je ti to k smíchu?!'' zeptám se zlověstně.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Wed May 07, 2014 2:32 pm

"Ppppočkej….. to byl jen žert. Ale docela zajímavé řešení. Jestli to chceš udělat tak v tom ti moc nepomůžu." Usmál se a čekal, co odpoví a taky jestli sundá z jeho krku meče.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed May 07, 2014 2:37 pm

''Vypadám jako člověk, který má rád žerty?! '' zeptám se a sundám meče z krku. '' Nemohl by jsi zařídit setkání s Amekagem? '' zeptám se opět docela naštvaně.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Wed May 07, 2014 2:50 pm

"Ne promiň, už se to nestane." Omluvil se a zase pokračoval. "Tak to je asi nemožný. Jsem jen genin možná to ani taky ne. Víc se blížím k otrokovi."  A přemýšlel, jak by mohl zařídit setkání.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed May 07, 2014 2:53 pm

''Tak mě napadá ještě jedna věc, šel by ses podívat do Kumogakure no sato. A šel by jsi za Rin....Raikage.Řekl by jsi ji, že Amekage zemřel.'' domluvím a čekám jeho reakci
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Wed May 07, 2014 3:03 pm

"Pppočkat za Raikage? To je asi hodně blbý nápad mě tam posílat. Nerad bych vyvolal mezinárodní skandál."  V tomhle byl trochu ostýchaví. Poslední návštěva Kage taky nedopadla moc dobře. A čekal a snad si to ještě rozmyslí.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed May 07, 2014 3:05 pm

'' Řekni, že tě posílá Fili Ryogui. Nebo počkej ty jsi s Raikage měl nějaký konflikt?!'' začal jsem sahat opět po mečích. Kdyby nám nějak Raikage pomohla mohli by jsme se cítit bezpečněji. pomyslím si.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Wed May 07, 2014 3:15 pm

"Konflikt ne jen že když jsem ve společnosti tak mě většinou chtějí zabít nebo mučit. Nebo si proti sobě někoho poštvu. Není to úmyslný ale vždycky to tak dopadne." Povzdechl si a čekal na Filiho odpověď.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed May 07, 2014 3:20 pm

Povzdechl jsem si. '' Tak nevím co dál'' pomyslím si a sleduji ho. ''Myslím, že Raikage by ti nic z toho neudělala.'' dodám
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Wed May 07, 2014 3:35 pm

Povzdechl si a řekl. "Tobě to asi nerozmluvím." Na chvilku, odmlčel a pak zas pokračoval. "A co bych Raikage měl vyřídit." Trochu se zasnil a zase promluvil. "Při nejhorším mě zabijou." Zasmál se a čekal na Filiho odpověď.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed May 07, 2014 3:38 pm

'' Nezabijou tě když půjdu s tebou.'' řekl jsem, abych ho uklidnil. '' Já budu za dveřmi, ale vyřídíš ji, že Amkage zemřel. Myslím, že kumogakure by nám díky tomu mohla pomoct. I když možná půjdu s tebou dovnitř, ale budu mít tuhle masku, aby mě nepoznala'' domluvil jsem.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru