Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+8
Hikaru Hyuuga
Reina Kana
Sasuke Sarutobi
Hana Ichiro
Rei Casius
Shinobi
Fili RyoGui
Hanzō Salamandr
12 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Ulice

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 11:35 am

First topic message reminder :

V ulicích Ame se skrývá mnoho nebezpečí jelikož kvůli neustálým dešťům a vysokým budovám k nim doléhá málo světla, což využívají zejména lupiči a násilníci. Jsou zde vchody a východy všech částí Amegakure.

Ulice - Stránka 2 B3n1qs
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 1:41 pm

'' Takže nehoda v Suně? Dobře a teď tu o sněhurce.'' podíval jsem se na něj. '' Ptám se kvůli tomu, že tě asi mučili, nebo něco podobného, což znamená, že pro někoho už pracuješ. Protože nikdo tě nenechá jen tak žít s useklými prsty. Takže mi přesně řekni jak se ti to stalo. Jinak ti useknu i ostatní.'' začal jsem vyhrožovat a opravdu jsem toho byl schopen.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 1:58 pm

Kouknul se na Filiho a promluvil. "Ah… Samozřejmě že mě mučili a řekněte mi, kdo by si to taky přiznal. Člověk co se ochomítá okolo vesnic taky nedopadne dobře. Hlavně když sbíra informace. Většinou to hold nevyjde." Povzdechl si a čekal na odpověď Filiho.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 2:01 pm

Spíš to nevýjde vždy. pomyslím si a sleduji ho. ''Ještě jsem tě tu neviděl. Byl jsi na výpravách?'' zeptám se a nandám si zpět masku. '' A ne nejsem ANBU. A ještě jak, že se jmenuješ?'' dodám.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 2:14 pm

"Ano byl jsem na výpravách. Že trochu získám zkušnosti a seženu nějaký informace pro Ame a koukněte, jak jsem dopadl. S uřezanýma prstama." Zasmál se. "Celkem slušná ironie." U jména se trochu zarazil přeci jen se bál. Podíval se na Filiho a chvilku přemýšlel, ale nakonec mu to řekl.  "Moje jméno je Rei."
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 2:16 pm

'' Rei? Hm dobrá'' sám jsem se nepředstavil přeci jen jsem mu stále úplně nedůveřoval. '' Kde všude jsi byl? ''
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 2:33 pm

"Hmm…. kde jsem byl? Byl jsem v Suně a Oto. V Oto to bylo trochu drsný. Tam moc nejsou přátelský.  Nedoporučuji tam chodit." Zasmál se a pokračoval. "A to je asi všechno kde jsem byl." Pokud by Fili nebyl z Ame by mu to ani neříkal.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 2:36 pm

'' Moc toho prozradíš někomu koho ani neznáš. Jak víš, že nejsem nepřítel? '' zeptám se ho. Nikdy si nikým nemůže být jistý zda je to přítel nebo nepřítel. A hlavně jak může vědět, že jsem skutečně odtud a, že jsem mu nelhal? pomyslím si.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 2:54 pm

"Hm… docela zajímavá otázka ale pamatujete si řekl jste cituji. "(„ Já to nevím, snažím se najít toho šmejda, který to udělal.“) A taky jste podražděný a pokud by, jste nebyl od tud nestíháte toho, co zabil Amekage-sama. Ostatním vesnicím je to u velkého zadku nejspíš." "No tak jsem si risknul. Nikdy není nic jistý občas člověk, musí riskovat. Aby dosáhl toho, co chce. Tak co trefil jsem se?" Usmál se a čekal na jeho odpověď.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 3:33 pm

'' No tak trochu. Teď kdybych byl tvůj nepřítel bych z tebe mohl dostat tolik informací, že by ses divil a to tvoje riskování by bylo víš kde.'' domluvím.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sat May 03, 2014 3:53 pm

Je pravdou, že od Filiho poslednej návštevy sa toho v Amegakure na prvý pohľad veľa nezmenilo. Hoci ale pochmúrna nálada prostých občanov prevládala i naďalej, samotné dianie bolo neporovnateľne odlišné. Zatiaľ čo predtým dedinou chodili shinobi, ktorí kontrolovali každého príchodiaceho návštevníka a riešili akýkoľvek potenciálny konflikt, v súčasnosti bolo prakticky nemožné na ulici natrafiť na väčšiu skupinu ninjov. Väčšina z nich bola sústredná v oblasti okolo bývalej kancelárie Hanza, kde slúžili ako ochrana nového samozvaného Amekageho, ktorý si svojou bezpečnosťou vzhľadom na prevrat ešte nebol úplne istý.

"Fili-san!" ozval sa z ničoho nič známy hlas. Jednalo sa o rovnaké dievča, ktoré ako prvé preverovalo jeho identitu.
"Prepáčte za vyrušenie, ale nemôžem inak," vyslovilo ihneď potom ako sa k nemu priblížila na dostatočnú vzdialenosť, aby ju počul bez zbytočného zvyšovania hlasu.
"Ospravedlňte, prosím, moje neprofesionálne správanie pri našom poslednom stretnutí," ozrejmila Filimu jednou vetou dôvod, prečo ho zastavila, a následne už len poslušne čakala na to, kedy sa zoznámi aj s osobou kráčajúcou vedľa neho.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 3:59 pm

"Jo to je taky možný. Hold se chybama člověk učí. I když někdy za to zaplatí velkou cenu. A teť když dovolíte, musím dořešit nějaké problémy." Usmál se, jelikož se to týkalo jeho usekané ruky. A snad se trochu naučí s levou rukou. A přemýšlel nad tím. A pak tam přistoupila postava devčete  a jeho plány na odchod byly zmařeny tak pozoroval ty dva.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 4:10 pm

Podíval jsem se na to děvče. '' V pořádku za to se neomlouvej.'' řeknu. '' Tohle je Rei'' ukážu na Reie když jsem si všiml jak Rei někam chce odejít tak jsem se na něj podíva, tak, že jsem s ním ještě neskončil. Šel ze mě docela i strach.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 4:17 pm

Podíval se na Fili a sice šel z něho strach, ale už na to byl zvyklý, pobit v Oto se alespoň trochu vyplatil. "Dobrý den."Pozdravil děvče a radši dál mlčel. Jelikož se umí snadno dostat do problému.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sat May 03, 2014 4:21 pm


Potom, ako si dievča pohľadom prešlo Reia a vypočula Filiho, jej konečne prišla na um istá nepopierateľná skutočnosť.
"Ach, takmer by som zabudla. Ešte som sa vám nepredstavila," ozvala sa skoro až rozpačito a po odkašľaní akoby na navnadenie atmosféry už sebavedomejšie prehovorila.
"Som Kagane Sayaka, tokubetsu jouninka z Amegakure poverená správou zložiek a informácií o všetkých občanoch dediny. Rada vás oboch poznávam," pousmiala sa, čo bolo patrné i napriek tomu, že si tvár väčšinu času zakrývala vejárom.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 4:25 pm

'' Rád tě poznávám. Potřebuješ od nás něco?'' zeptám se a sleduji ji. Hm tady mi trochu něco nesedí. pomyslím si od doby co zemřel Hanzo jsem byl trochu podezíravější proto jsem měl pro jistotu ruku u meče, ale nenápadně.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sat May 03, 2014 4:33 pm

KAGANE SAYAKA

Na jeho slová som len pokývala hlavou do strán.
"Prišla som sa vám iba ospravedlniť a zistiť identitu vášho kolegu," objasnila som mu dôvod svojho konania a už som sa aj s miernym úklonom chystala ísť zasa po svojom.
"Pravda, než zasa pôjdem... rada by som vás upozornila na to, že bol zvolený nový Amekage, ale než sa vo svojej funkcii zabýva, trvá na tom, aby ho nikto nevyrušoval. Pevne verím a dúfam, že sa s jeho nástupom naša dedina konečne zasa vzchopí," prehovorila som optimisticky, hoci som o ňom do značnej miery dokonca aj ja sama pochybovala.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 4:38 pm

'' Nový Amekage?! '' zeptám se hodně překvapeně ta zlost ve mě začala opět hodně růst a bylo to na mě opět vidět. '' Kdo je to?! '' zeptám se naštvaně. Nikdo nebude tak dobrý jako Hanzō Salamandr pomyslím si a čekám na odpověď
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sat May 03, 2014 4:53 pm

KAGANE SAYAKA

Filiho reakcia ma nijak zvlášť neprekvapovala. Predsa len to všetko prišlo až príliš rýchlo. Za normálnych okolností by bol zvolený Hanzov nástupca, no vzhľadom na to, že sa o ďalšom nasledovníkovi nikdy verejne nezmieňoval, by bolo prijateľnejšie vytvoriť dočasné vedenie, ktoré s odstupom času zvolí nového vodcu dediny. Nič také sa však nekonalo, čo vzbudzovalo mnohé otázky.
"Právoplatný dedič techniky manipulácie s papierom, bývalý jounin "Kamigami" (紙神) Akeshi," odpovedala som na jeho otázku, no viac som sa k nemu už nevyjadrovala. Sama som o ňom i napriek svojej pozícii nemala dostatok informácií na to, aby som mohla posúdiť, či je kompetentný viesť našu dedinu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 4:57 pm

'' Co? Kde je teď?''
zeptal jsem se. Můj ton zněl tak jakobych měl každou chvíli odpadnout. Tohle už bylo na mě moc.
'' Musím si s ním promluvit.'' dodám a čekám na reakci.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 5:07 pm

"Klid…..  vždit Amegake-sama řekl, že nechce být rušen jak už i ona řekla. Přece nechceš rušit Amekageho-sama. Nechceš přece zneuctít vesnici." Chytnul za rameno Filiho a přatelským hlasem se ho snažil uklidnit. Ale moc emocím nerozuměl tak nevěděl co na to říct.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sat May 03, 2014 5:09 pm

KAGANE SAYAKA

Opäť raz ma svojou odpoveďou vôbec nezaskočil, no nanešťastie preňho nebolo v mojej moci, aby som ho za ním dostala.
"Momentálne sa snaží zabývať v Hanzovej kancelárii. Určite by ste to neminuli, v okolí sa pohybuje väčšina shinobi, ale...," na malý moment som sa odmlčala a zamyslela.
"...je mi ľúto, ale nikoho k sebe nepúšťa. Dostane sa k nemu iba zopár vybraných ANBU a jouninov, bežné návštevy zatiaľ neprijíma," vysvetlila som mu okolnosti a čakala na odpoveď s nádejou, že ho Rei presvedčí, aby sa o nič nepokúšal.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 5:16 pm

''Kso!'' řekl jsem naštvaně potom jsem se otočil na Reie. Jo tak já bych zneuctil vesnici? pomyslel jsem si. Poté jsem se podíval na Kagane. ''Mě tam bude muset pustit musím si s ním promluvit.'' dodal jsem a šel pomalu směr Amekageho kancelář.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Rei Casius Sat May 03, 2014 5:25 pm

"Ah… tak jsem ho přeci jen nezastavil." Počkej, co by na to řekl, kdyby ještě žil, Hanzo Salamander kdyby nechtěl být rušen a ty bys mu tam vlezl navzdory tomu, že nechce být rušen? Opravdu to chceš udělat? "Pořád se ho snažil uklidnit.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sat May 03, 2014 5:27 pm

KAGANE SAYAKA

Ako náhle sa otočil a chystal sa navštíviť Hanzovu kanceláriu, okamžite som sa za ním zahnala rukou a zavolala jeho meno.
"Fili-san, počkajte! Neoplatí sa to. Žiadnu výnimku zatiaľ neurobil! Už som sa tam pokúšala dostať aj ja," vysvetlila som mu a čakala, či sa náhodou nevráti. Bola som si však vedomá toho, že je to zjavne ten typ človeka, ktorý ak si niečo zaumieni, obyčajné slová ho s najvyššou pravdepodobnosťou nezastavia. Opäť mi neostávalo nič iné, než sa len spoľahnúť na to, že sa Reiovi podarí presvedčiť ho, no veľké šance som tomu nedávala.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 5:32 pm

To co řekl Rei mě zastavilo. Vytáhl jsem meče, vypadalo to jakobych chtěl na Reie zaútočit, ale přitom jsem ty meče ani neudržel v rukách. Opravdu z toho všeho jsem byl nadně. Meče jsem nechal ležet na zemi a já bez nich jsem si šel sednout na lavičku. Měl jsem masku takže vůbec nebylo vidět, že jsem úplně v háji.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru