Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+27
Sajin Yatoshi
Hoozuki Meizu
Nukenin
Hebi
Higure
Shinobi
Rei Casius
Sora no Sen
Ayumi Mayu
Takeshi Kenpachi
Jenova Tatsumaki
Yuu
Takao Hanare
Kyuchi Uchiha
Ken Uchiha
Rokuro
Kashike
Faito Dansaku
Kaiji
Erigor
Hine Kureta
Hyuuga Amaru
Hikaru Hyuuga
Akira Hitsumi
Sabaku no Aiko
Crystal Takaishi
Akasuna no Sasori
31 posters

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:13 pm

First topic message reminder :

Jediný vchod do vesnice tvoří právě písečná brána, která je střežena dnem i nocí jednotkou v podobě jonina a chunina, kteří jsou připraveni okamžitě podat zprávu Kazekage o pohybu někoho nežádoucího.
Požadavkem na každého vstupujícího je se prokázat a odevzdat všechny zbraně.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Sat Apr 19, 2014 12:41 pm

"Mali by sme to tu preskúmať či niekto neprežil a pokúsiť sa zistiť čo sa stalo."
Odpovedal som, bez nejakého prejavu svojich citov. Predsa len, ANBu som bol do nedávna, pokiaľ mi nepovedal Hokage, aby som ním už nebol a nepridelil mi tých dvoch uchihov...
"Tak nejaké nápady kde začať?"
Opýtal som sa a sledoval tie mŕtvoly, čo tu boli. Nič pekného, z tiel sa toho moc nedalo vyčítať... ako zomreli a podobne...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Apr 19, 2014 9:30 pm

Nevahal jsem a behem chvile jsem udelal jednoduchou pecet. a aktivoval Byakugan
Brána  - Stránka 4 Tumblr_luu5l5ppl71r12d1bo1_500 Moc jsem toho delat nemohl. To co jsem videl me temer zdesilo tolik mrtvych a stav jejich tel me zdesil ani Yuu ani Rokuyro nevideli to co ja. Tohle je co budu vidat? Probehlo mi hlavou.
nakonec jsem prekrizil jsem ruce s jednoduchou peceti a pouzil Kagebushin no jutsu Brána  - Stránka 4 Kage-bunshin-no-jutsu-o
Kolem me se objevili 2 klony.
"Bezte se porozhlednout po okoli a kdyby neco zruste se okamzite a predejte mi informace." Klony se rozutekly do dvou stran a ja musel cekat co zjisti nebo co navrhne Yuu s Rokurem  prece jen oni tady velely. a ne ja. Pak jsem se podival na oba dva a jen rekl.
"Nejake navrhy co dal? Jelikoz ja jsem momentalne udelal co jsem mohl. Navic vy dva jste vissi hodnosti takze rozgodnuti je na vas."
Navic jsem vedel ze pokud me klony budou prilis dlouho  prozkoumavat okoli tak  muj Byakugan dlouho nevydrzi nemluve o tom ze jsem se zcela nezotavil z predchoziho Boje. Ale to byla posledni vec co me trapila.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Nukenin Sun Apr 20, 2014 7:26 pm

NATSUMI 

Opodál ohledávala mrtvoly malá zlodějka. Oblečená byla v bílém a zlatém, zřejmě byla zvyklá žít v poušti a skvěle s ní splývala. Díky troskám se dokázala skrýt o to lépe. Zatímco se hrabala v kapsách muži s rozdrcenou vrchní polovinou těla, natáhla si přes obličej roušku, aby necítila zápach. V tu chvíli jí ale zalarmoval jiný smysl. Sluch. Někdo se tu procházel a nedával si příliš pozor, aby nebyl vidět. Přikradla se k Hikaruově klonu zezadu, tichá jako myška... a podřízla mu hrdlo. Byakugan mu nepomohl, protože celou dobu šikovně skrývala svou chakru. V kombinaci s tichým pohybem o ní nemohl vědět. 

Zhluboka se nadechla, zavřela oči a utvořila jednoduchou pečeť. Byli tu tři lidé kousek od brány a ještě jeden, s menším množstvím chakry (snad klon) na opačné straně vesnice. Druhý klon přítomného Hyuugy. Postupovala stejně jako dosud. Zamířila na druhou stranu vesnice za nejsnazším cílem - ten, kdo je sám, je vždy nejvíc na ráně. Brzy podřízla druhé hrdlo druhému klonu. Ani ji v té době nespatřil, nemohl cítit její chakru... Kromě toho, že jsou jeho klony "mrtvé," nemohl tušit, co se jim mohlo stát. 

Natsumi se zatím znovu schovala v troskách. Tohle bylo místo, kde směla lovit kořist jen ona. Její teritorium. A ona byla dostatečně zkušená, aby si věřila, že od něj několik hloupých shinobi udrží dál. Demonstrativní popravou klonů jednoho z nich jim to snad dala dostatečně najevo.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Yuu Mon Apr 21, 2014 10:24 am

Najlepšie bude pozreť sa na to z výšky. Vytiahol som z vačku jeden zvitok. Kuchiyose no jutsu! Okolo sa objavili železné piliny. Jednoduchov pečaťov sa začali piliny formovať do oblaku a všetci traja sme vzlietli do vzduchu. Hladajte niekoho živého , ak teda niekto živý ostal. Obhliadal som sa po okolí ale môj skutočný cieľ bol Kazekage , musel som ho nájsť čo keď ostal niekde pod troskami a je živý. Musím ho nájsť !

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Mon Apr 21, 2014 3:23 pm

"Ja tu tomu moc nerozkazujem, som skôr taký ochrankár než človek čo sa špecializuje na prehľadávanie sutín, myslím Hikaru, že presne preto sme ťa tu potrebovali... "
Povedal som, Yuu mal taktiež dobrý nápad, ale jedine čo som mohol bolo sledovať okolie, bol som zameraný skôr na boj než na takéto misie, asi aj preto ma tu poslal s nimi Hokage, spoliehal sa na mňa, že ak by sme narazili na niekoho silného, aspoň by som im dal príležitosť odísť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Apr 21, 2014 8:01 pm

Dorazil som k miestu. Sunagakure, kedysi jedna z obávaných dedín teraz len v podobe trosiek, na ktoré som sa ostal dívať z menšej diaľky. Stál som na vetve stromu a odtiaľ sa rozhliadal, zároveň čo som vyciťoval chakru v okolí. Netušil som, koho tu nájdem, ale nejaké chakry som už zaregistroval. Zatiaľ som však zostával opodiaľ, len sledujúc okolie trosiek dediny a čakajúc snáď na tú správnu chvíľu sa pohnúť bližšie. Ešte som však nepotreboval prezradiť sa niekomu inému.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Apr 21, 2014 8:55 pm

Klony sice byly zniceny ale to me akorat upozornilo na nepritele. Nevedel jsem sice nic o nem krom jedine veci a to ze umi potlacit cakru. Tim ze znicil me klony se mi cas cakry vratila i kdyz ne s informacemi ale alespon neco.
"Tak panove zacina to byt zajimavejsi. Mame spolecnost me klony zmizely a to znamena jedine ze umi dobre potlacit cakru. Ale podcenovat Byakugan se nevyplaci. Takze hledani prezivsich musime odlozit." Zavrel jsem na chvili oci a behom chvile jsem je opet otevrel ale rozdil byl v tom ze tentokrat jsem hledal na infrared spectrum (infracervene videni.) Poust byla sice horka ale nikdo nedokazal zmenit teplotu sveho tela todis tentokrat to bylo obracene hledal jsem chladnejsi mista nebo prostory. Nasel jsem jich hned nekolilk hnijici tela mi to neulehcovala. Vytahl jsem 4 kunaie s vybusnymy listky. Tri smerovaly do mist kdy byly mrtvoly ale ten posledni letel na misto Kdy byl onen zaskodnik.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Nukenin Tue Apr 22, 2014 3:04 pm

NATSUMI
K mému překvapení se zde objevil ještě jeden shinobi.
Člověk dva podřízne a další se objeví!
Otráveně jsem povzdechla. A pak jsem zaregistrovala, že se chakra čtyř kolem první skupinky pohybuje. Pátý k nim zřejmě nepatřil, jinak by svou techniku aplikovali i na něho. Byla jsem si tím jistá.
Ucítila jsem nebezpečí odhalení a tak jsem použila další techniku - ukryla jsem nejen svou chakru, ale i své tělo. Důmyslná technika rozčísla okolí a skryla mě před jejich případnými pohledy. V dalších chvíli jsem je ze svého postavení konečně zahlédla. Vznesli se na čemsi podivném kousek nad bránu. Mě ale ve středu trosek vidět nemohli.
A jen ať si zkusí jít dál!

//Hikaruův post odmítám brát v úvahu z důvodu nelogických faktorů v něm obsažených, tj. infračervené vidění Byakuganu, jehož využití bylo v tuto chvíli nesmyslným krokem a svou reakcí na něj bych mohla pouze ztrapnit autora příspěvku před jeho kolegy.

Pokles tělesné teploty lidského těla po smrti pokračuje až do vyrovnání s teplotou prostředí, ve kterém se mrtvola nachází. Musíme si navíc uvědomit, že jsme minimálně 24 hodin po pádu Suny (ve které by v tomto období mohlo vládnout dejme tomu 30 - 60 stupňů nad nulou - dle letních teplot Sahary). A co to znamená? Van't Hoffovo pravidlo říká, že s každým nárůstem teploty o 10° C vzroste rychlost rozkladu dva a vícekrát. Znamená to tedy, že tu máme rychle se rozkládající mrtvoly s tělesnou teplotou vyšší, než měli zaživa, které se navíc rychle vysouší a může u nich postupem času dojít i k mumifikaci. Jakákoli možnost, že by Hikaru viděl chladná těla je vyloučena, pokud mi nechce nějak vysvětlit, jak by bylo možné.

Čím si nejsem jistá je, zda by Hikarua po použití infračerveného vidění v místě, kde okolo něho doslova žhnou tuny písku, vůbec cokoli viděl. ^^
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Yuu Wed Apr 23, 2014 3:12 pm

Z oblaku sme mohli vidieť pohybujúce sa telá čiže tých čo prežili avšak nikto sa nehýbal a výhľad neuľahčoval ani piesok , ktorý sem nafúkalo cez rozbitú bránu. Tss, čo teraz ? Ak tu teda niekto je mali by sme ho nájsť. Jediné čo by som tak mohol urobiť je použiť techniku väčšieho rozsahu a zistiť kde je ale tak pravdepodobne by ho zabila. Nejaké nápady ?
//bod pre Nukenina xD

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Wed Apr 23, 2014 4:10 pm

Pôsobil som ako by sa nič nedialo.
"Asi to bude menší problém, ak sa vie ukrývať a veľmi dobre to tu pozná, tak ho len tak ľahko nedostaneme. "
Kukol som na Yuu-a a povedal.
"Daj ma dole, skúsim sa tam porozhliadnuť a vy ma budete jednoducho kryť zhora. Viem je to riskantné, ale možno to nie je nepriateľ, ale jeden z tých preživších a možno si to len zle vyložil ... Tak či tak nič lepšie nemáme."
Hneď ako ma dal dole, som pomaly vyrazil medzi tie sutiny, hľadal som buď toho škodcu alebo niekoho živého, veril som, že ma budú zhora kryť ...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Apr 23, 2014 6:56 pm

Prepocital jsem se tohle moc nepomohlo ty udajsne chladnejsi mista byly jen optyclke iluze tvorene teplam. Nakonec sem toho moc. co jasem mohl videt muj Byakugan se vratil zpet do puvodni formy zraku a ja sledoval Rokura jak kraci. Byl jsem pripraven zasahnout pokud to bude nutne ale veril jsem Rokurovy jelikoz tohle nebyla situace kterou by nezvladl nebo jsem si to myslel.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Apr 23, 2014 7:18 pm

Priblížil som sa viac k užívateľom chakry, ktorých som tu cítil a napokon sa rozhodol, že to vyriešim po svojom. Všimol som si, že jedna chakra sa pohla a dostala bližšie a zároveň ďalej od ostatných. Jedinečná šanca. Pravú ruku som priložil na rukoväť Samehady a druhou som zložil pečať. V tom momente som sa vďaka Shunshinu, ktorý som použil párkrát za sebou, dostal iba za zlomok chvíle k Rokurovi. Samozrejme zozadu. Ostal som čupieť na jednej zo sutín, ktorá ležala za ním a vystrel Samehadu priamo na neho, iba zľahka sa dotknúc špičkou meča jeho ramena. Nehodlal som útočiť, kým som si nebol istý, že je to nepriateľ a preto som aj ostal v pokoji na mieste. Samehada síce už začala so vstrebávaním chakry, ale to bolo to najmenšie zlo, ktoré som voči Rokurovi v tejto chvíli zvolil. Okrem toho, nevadilo mi, že by som sa prezradil. Možno o mne už dávno vedeli a tiež som sa neobával priameho boja. Tak či tak by som sa musel ukázať a rovnako tak som sa vedel aj znova stratiť, ak by to bolo potrebné. Lenže teraz...
"Koho to tu máme?" Spýtal som sa ešte počas toho, ako som sa akurát dotkol Samehadou Rokurovho pleca a nadvihol som obočie. Bol som v strehu, rátal som aj s možným útokom zozadu, ale neútočil som, takže som dúfal, že to tak ani nik nevezme a že predo mnou stojí spojenec. I tak tu bolo isto plno ďalších nepriateľov aj bez toho, aby som musel rátať týchto tu.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Nukenin Wed Apr 23, 2014 8:03 pm

NATSUMI
Vypadalo to, že se mi počet nepřátel zmenšil. Jeden z nich se totiž odpojil a vydal se blíž mým směrem. Už jsem se pomalu připravovala k útoku, když jsem zaregistrovala mnohem mohutnější chakru. Meč. Nepoznala jsem ho. Ale patřil k shinobimu, který se doteď držel dál. Pousmála jsem se. Třeba se zabijí navzájem a já budu mít klid. To znamenalo i to, že se zaměřím na dva zbývající, kteří stále zůstávali nad bránou. Problém jsem ale měla se stopami. V písku byly vidět. Musela jsem proto lézt jen po sutinách, přeskakovat od jedné na druhou. To byla moje největší a zatím jediná nevýhoda. Jediná, kterou jsem si sama uvědomovala. Písek změnit neumím.

Když jsem se přiblížila dostatečně ke svým dvěma obětem, zkontrolovala jsem si lanka. Stejně jako má další chakra ani ta nebyla vidět ani cítit, pro senzibili ani pro jiné Hyuugy. A přesto byla pevně připevněná k mým schovaným loutkám. Čím blíž jim budu, tím spíše mě neuvidí, ne v tomhle slunci. Budou si myslet, že je loutkař za svými loutkami jako to je vždy. Ale já stojím vepředu. Tam, kam už nemíří žádné útoky, malý kousek před branou a mé loutky budou útočit na dálku. Budu si dávat ale pozor na to, abych se přemístila dozadu, pokud oni půjdou dopředu. Díky téhle neobvyklé taktice už jsem vyhrála spoustu soubojů. Teď jsem je ale potřebovala dostat tiše, aby si toho dva osamocení vůbec nevšimli. Mohla jsem ovládat jen dvě loutky naráz. Trhla jsem tedy rukama a zpod sněhu se pomalu začala vyhrabávat dvě těla. Každá měla dlouhý plášť a kápi do čela. Zatím nemohli vidět, že jde o loutky a já proto doufala, že se k nim přiblíží, abych měla šanci vést první útok jako smrtelný.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Thu Apr 24, 2014 4:25 pm

Vďaka tomu, že použil niekoľkokrát shunshin, som si ho všimol, presnejšie začul. Stihol som zareagovať vlastným shunshinom. Môj shunshin vytvoril aj menší obláčik dymu. Stál som oproti Meizu-ovi a pozrel som naň.
"Podľa toho, kto sa na to pýta..."
Odpovedal som na jeho otázku, predsa len som nemienil prezradiť hneď všetko. Mohol to byť nepriateľ a mohli to byť preňho dôležité informácie. Taktiež to mohol byť aj spojenec a to by túto situáciu uľahčilo. Záležalo na jeho odpovedi.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Apr 24, 2014 5:03 pm

Podvihol som Samehadu a oprel som si ju o rameno, pričom som sa trochu uškrnul. Ostal som chvíľku ticho, prezerajúc si Rokura. Pripomínal mi typického Uchihu, ale takých už po svete dnes behalo veľa, aj bez toho, aby boli z tohto klanu. Preto som nešiel robiť rýchly uzáver.
"To nie je dôležité." Poznamenal som a trošku naklonil hlavu.
"Ale chakru máš celkom chutnú, čo je podstatnejšie." Usúdil som a nahodil nebezpečný úsmev, k čomu Samehada pridala tichšie zavrčanie. Hádam že kvôli tomu, pretože bol Rokuro moc ďaleko...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Thu Apr 24, 2014 5:38 pm

Ten meč, vypadal skôr ako by bol živý, malý pokles chakry som tiež ucítil a tá jeho poznámka o chuti chakry. Všetko toto ma naviedlo k tomu, aby som premýšľal o legendárnej Samehade, nikdy som ju nevidel, len počul pár legiend o šermiaroch z Kiri, ale kto vie čo bol toto zač. Vychádzal som z toho čo som počul, preto používať ninjutsu bolo maximálne zbytočné. Vytiahol som katanu.
"Ak máš taký veľký meč, určite to vieš veľmi dobre v kenjutsu."
Povedal som a v pravej ruke som držal katanu pripravený bojovať s ním.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Apr 24, 2014 6:35 pm

Stiahol som pohľad na jeho katanu, ktorú vytiahol a vypočul som si jeho slová. Zrejme som už ani nemusel pochybovať o tom, že si chce svoju poznámku aj vyskúšať v boji.
"Rád ti to predvediem." Povedal som potichu a pomaly sa vystrel. Stále som stál na tej sutine a neútočil. Ešte predtým som si akoby nič vytiahol spoza opasku fľašku vody a jej obsah o niečo stiahol. Keď som už iba spokojne vydýchol, vrátil som ju nazad a zadíval sa na Rokura. Samehadu som pevne zovrel v ruke, trochu ju naklonil za seba a následne som sa odrazil od sutiny, priamo mieriac k Rokurovi. Už keď som bol za ten moment natoľko blízko, aby som naň dočiahol mečom, spravil som len zopár výpadov, na takú skúšku. Nič zložité, no na to, aký veľký bol meč Samehada, to boli vcelku rýchle útoky hneď za sebou.

Brána  - Stránka 4 Asuma-vs-kisame-o
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Thu Apr 24, 2014 6:58 pm

Do ľavej ruky som vzial Kunai, pre istotu. Uhýbal som sa jeho útokom a prípadne som nejaký zablokoval katanou, na tak veľký meč to boli rýchle útoky. Zatiaľ som svoj sharingan nepoužil, celkom zbytočné na takéto obyčajné útoky, určite to však od neho nebolo všetko.
Svojou katanou som hlavne blokoval útoky a nenechal sa ani len škrabnúť. Snažil som sa vystihnúť príležitosť na útok. V sekunde, keď som sa vyhol jeho ďalšiemu výpadu som zautočil svojou katanou. Protiútok dostatočne rýchly na to aby som zasiahol slabšieho jounina v kenjutsu a taijutsu, ale on bol určite schopný to vykryť pokiaľ chcel.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Apr 24, 2014 7:26 pm

Tušil som, že sa nebude celú dobu len brániť a cúvať pred mojimi útokmi, no netušil som, kedy spraví výpad. Napokon som sa však dočkal a keďže som to tak už očakával, nebol pre mňa žiadnym prekvapením. V tej chvíli som preniesol váhu na jednu nohu a vybočil trupom pred jeho čepeľou katany. Zároveň som však mohol využiť rýchlosti a tiež toho, že svoju katanu mal teraz viac od seba a tým pádom sa mu bude horšie odrážať rýchly protiútok. Z toho dôvodu som sa aj širokou stranou Samehady, čiže akoby bokom, na neho priamo vrhol a to s úmyslom sa od neho, prostredníctvom meča, rovno odraziť o pár metrov za neho. Tým stretom by som ho však opäť mal šancu obrať o kus chakry, čo bol aj dôvod, prečo som podnikol takýto pokus o stret. Napokon, pochyboval som, že bezproblémovo zvládne odraziť celú moju váhu. No mohlo sa stať aj tak, to už ale nebolo na mne.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Thu Apr 24, 2014 7:42 pm

Bol naozaj dobrý, podarilo sa mu vytvoriť veľmi dobrú príležitosť, ja som však v rovnakú sekundu jeho protiútoku vrhol kunai v mojej druhej ruke priamo naňho. Kunai bol napustený raitonom. Katanu som stiahol naspäť k telu a snažil sa vyblokovať Samehadu, pokiaľ na mňa zaútočil. Mal dve možnosti, schytať ten kunai niekam do tela, mieril som na hruď alebo mohol ten kunai zablokovať tou Samehadou, ale to by sa nedostal do stretu so mnou a nezobral by si ani kvapku mojej chakry...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Apr 24, 2014 8:34 pm

Situácia sa vyvíjala zaujímavo. Čakal som, že nebude mať ani čas ešte hodiť ten kunai, navyše napustený Raitonom, no on to zvládol a musel som sa teraz rozhodnúť. Z dvoch možností som však prišiel na tretiu, pre neho neznámu. Mohol som využiť blízkosť Samehady a smeru kunaiu, zároveň čo ponechať útok tak, ako som ho začal... Inak povedané, Samehadu som si priblížil trošku k telu, približne do tej časti, do ktorej mi letel kunai, teda do hrude. S tým som však stále nemenil to, že som Samehadu hodlal zatlačiť na Rokura a použiť ho ako nejaký mostík na odrazenie. Akonáhle totiž kunai preletel okolo Samehady, už takmer priamo do mňa, chakra bola z neho vysatá mečom a tak cezo mňa preletel iba obyčajný kunai, keďže som si mohol dovoliť použiť klanovú techniku. A teda som aj mohol dokončiť už plánovaný stret, pri ktorom som ho zbavil ďalšieho kúsku jeho chakry a spolu s tým som sa stačil odraziť od neho preč, čiže som dopadol na nohy pár metrov za neho, presne podľa môjho narýchlo vymysleného plánu, po ktorom som ostal stáť na mieste a sledovať Rokura. Medzitým som však aj cítil, ako sa Samehada nejako hmýri a časťami už trošku trhá obväz, no ešte to nebolo také hrozné, aby sa ukázala v celej svojej kráse.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Fri Apr 25, 2014 4:32 pm

Za cenu mojej chakry som zistil dve nove podstatné veci, ktoré som nevedel. Samehada nemusí prísť do styku s predmetom, aby dokázala odsať chakru, stačí aby bola v tesnej blízkosti. A druhá podstatná informácia, bol to Hoozuki. Plán bojovať na blízko bol vylúčený, vylúčil som aj ninjutsu, čo teraz? Ak by som bojoval naďalej v kenjutsu, musel by som mu nejako zobrať ten meč, ale to sa predpokladám ani len nedalo s jeho schopnosťami v kenjutsu. Ostala posledná možnosť...
Nahodil som menší úsmev obrátil som sa naňho. Znova som uchopil katanu, prišiel som o nejakú časť chakry... Vôbec som nevedel, čo presne ho dokáže zabiť, už len z dôvodu, že na kenjutsu a taijutsu je imunný a Samehada dokáže všetkú tu chakru odsávať. Asi som narazil na jedného z tých nebezpečnejších shinobi.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Apr 25, 2014 5:50 pm

Naklonil som hlavu a oprel si Samehadu o plece, čepeľou k oblohe. Ostal som ho mlčky sledovať, ako sa obrátil a ako aj nahodil menší úsmev. Ja sám som si mohol dovoliť ho ohroziť aj teraz, dokonca tak, že by to nemusel zvládnuť, nech už bol v Kenjutsu akýkoľvek dobrý. Ale stále som v podstate netušil, kto to je. Síce mi bolo povedané, že podozrivých mám zabiť, ale nepripadal mi ako niekto, kto ma bude silou mocou chcieť zastaviť pred návštevou zvyškov Suny.
"Tak prezradíš o sebe niečo? Na oplátku ušetrím tých dvoch hore." Kývol som slabo hlavou k asi jeho dvom spoločníkom a sebaisto som sa usmial. Mal som dôvod, veď po takej dlhej dobe som bol opäť v akcii a zistil som, že som zďaleka nevyšiel z cviku. A to som si ešte nevyskúšal techniky...
"Napokon, možno nás sem doviedli rovnaké zámery." Dodal som a naklonil hlavu na druhú stranu. Hoc sa to z môjho postoja zdať nemuselo, stále som bol v strehu. Keby mi odvetil záporne, pravdepodobne by som vyštartoval znova, či už po ňom alebo po dvojici za ním. Zďaleka som neprevetral všetky svoje schopnosti a kvôli tomu som predsa aj vzal misiu. Akurát bolo otázne, či to bude na tejto trojici alebo, po možnom spojení; keďže som ani netušil čo sú zač, na niekom inom.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Apr 25, 2014 6:03 pm

Po tom co se zacala jakasi tela vyhrabavat pred nami mi moc nedavalo smysl. Ne po tom co utocily celou dobu zakerne ze zadu a ze stinu.
"Yuu, Postarej se o ty 2 ve prdu neco se mi na tom nezda ja ti budu hlidat zada."
Nakonec jsem vytahl ctyri kourove bomby a ty vyhodil za nas a do stran. Mel jsem teorii o utoku ze zadu a vsak jisty jsem si nebyl. Ne po tom co se tady delo bych ocekaval utok ze zadu a navic nevedel jsem kolik skodne tu je. Kour v bonbach byl husty ale mel i velky rozptyl. Nebyl to nejlepsi napad jelikoz vitr kour rychle rozptyloval. Driv nez se kour za namy rozptylyl jsem mel pocit jako bych zahledl obrys postavy.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rokuro Fri Apr 25, 2014 6:10 pm

Odo mňa to zďaleko nebolo všetko, ale musel som bojovať skôr takticky, než sa vrhať bezhlavo do boja. Navyše mal som nehoráznu výhodu, Hoozuki používali vodu a tu sme boli na púšti, bol bez vody...
"Si dosť sebaistý.."
Odpovedal som mu, v celku pokojne a s menším úsmevom. Pripomínal mi mňa tiež som taký arogantný a sebaistý... V poslednom období mi to však prinieslo zbytočné oslabenie v boji.
"Som z Konohagakure no Sato."
Odpovedal som na jeho otázku, čelenku som na sebe nemal, zlozvyk od jednotiek Anbu, väčšinou som ju pri sebe nemal, ale dnes som ju mal v kapse, na dôkaz som ju vytiahol. Katanu som si napokon dal naspäť do puzdra. Pozrel som sa na oblohu, boli sme o niečo ďalej než Hikaru a Yuu, tam sa najskôr niečo dialo.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru