Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+27
Sajin Yatoshi
Hoozuki Meizu
Nukenin
Hebi
Higure
Shinobi
Rei Casius
Sora no Sen
Ayumi Mayu
Takeshi Kenpachi
Jenova Tatsumaki
Yuu
Takao Hanare
Kyuchi Uchiha
Ken Uchiha
Rokuro
Kashike
Faito Dansaku
Kaiji
Erigor
Hine Kureta
Hyuuga Amaru
Hikaru Hyuuga
Akira Hitsumi
Sabaku no Aiko
Crystal Takaishi
Akasuna no Sasori
31 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:13 pm

First topic message reminder :

Jediný vchod do vesnice tvoří právě písečná brána, která je střežena dnem i nocí jednotkou v podobě jonina a chunina, kteří jsou připraveni okamžitě podat zprávu Kazekage o pohybu někoho nežádoucího.
Požadavkem na každého vstupujícího je se prokázat a odevzdat všechny zbraně.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Aug 31, 2013 8:58 pm

Shinoby zo Sunagakure no Sato
"Tak fajn Yuu, ale nabudúce sa pokus priniesť živého. " Povedal jeden z Jouninov, ktorý k nemu priskočil. Nefrit nechali prejsť, nevypadala nebezpečne. Jounin si ho pozrel. O chvíľku pribehli jednotky Anbu a stáli pri mŕtvole. Potom ten Jounin zobral od toho tigra z Konohy ten jed a poslal ho do labáku. Tiger o chvíľku na to zmizol bez slov. "Môžeš ísť Yuu."
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Yuu Sun Sep 01, 2013 12:14 pm

Robil veľké problémy , ale hádam nabudúce bude živý. Zasmial som sa. Tak sa tu maj. Kývol som rukov , schmatol mŕtvolu a išiel preč.
(PRESUN)

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Sep 11, 2013 4:00 pm

Cestou od kageho jsem došel pro věci požadované na misi a výbavu na cesty, u brány jsem ukázal dekret a vyrazil jsem směrem k Iwě.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu Tue Oct 01, 2013 4:53 pm

Když jsem došla k bráně a byla jsem připravena vyjít, tak jsem uslyšela jak na mě někdo volá, otočila jsem se a hle (xD) najednou přede mnou stal Sora No Sen (afro  ) . "Zdravím Sora No Sene, kde jste se u vzal? a jak se vám daří ?^^bombardovala jsem ho různymi otázkami. "(xD) ale pak jsem si uvědomila, že bych ho asi něměla bombadovat různyma otázkama "Ou promňte mi, že jsem vám dávala tolik otázek, zrovna jdu na misi takže jsem trochu rozrušená" povzdechla jsem si.
Ayumi Mayu
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sora no Sen Tue Oct 01, 2013 7:46 pm

K Ayumi jsem nepromluvil, a však již svou přítomností u brány jsem dal na jevo, že s Ní nejspíš chci něco probrat, a tak to, že Ayumi na mne promluvila, jsem nevnímal jako obtěžování... právě naopak. Jako obvykle měla toho ke konzultaci se mnou hodně, a však já na ní neměl mnoho času, protože jsem se chystal započít akci VEVERKA V POPELNÍKU v Sunagakure no Sato. "V pořádku... nic se nestalo. Potřebovala bys něco?" Bylo to jediné co ze mě vypadlo. Reagoval jsem velmi stručně, protože jak jsem psal již výše chystal jsem se dát do pohybu určitou akci v Sunagakure no Sato, a tak jsem reagoval pouze odpovědí a větou tázací, která byla nutná z důvodu, protože mi Ayumi připadala do jisté míry rozrušená. bylo to snad její misí o které říkala? To snad řekne sama. Čekajíc na Ayumininu reakci, jsem postával zahalen černým pláštěm a kápi pár metrů před ní, což mohlo mít pozitivní jak i negativní vliv... 
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu Tue Oct 01, 2013 8:03 pm

Nejdříve jsem chvíli stála na  místě jako socha a pak jsem se usmála ^^ "Um, ja se zrovna chystám do Iwy na misi........takže se už nemužu dočkat.....nevím jestli to zvládnu sama a proto jsem se vás chtěla zeptat jetli byste mi s tou misi nepomohl....což?" pak jsem bloudila v myšlenách.... 
 
Ayumi Mayu
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sora no Sen Tue Oct 01, 2013 8:46 pm

Jak se zdálo můj odhad byl správný. Ayumi si nebyla jistá úspěšným ukončením mise v Iwagakure no Sato. Kdo by se ji nedivil? I když byla Jounin pořád byla jen shinobi, a tak její schopnosti nebyli neomezené a v určitých místech měli pár nedostatků. Navíc Iwagakure no Sato v současné situaci měla vojenskou převahu nad každou vesnici, a však ne nad součtem Shinobi ze všech "kladných" vesnic. Obrana Iwagakure no Sato taky nebyla na tom nejhůř... věděl jsem to, protože jsem tam již pár krát byl. Již jednou jsem se v Iwagakure no Sato s Jurem Hokori střetl, a však ne na veřejnosti, a tak o tom víme jen my dva. Tedy jsem si tam nechal určitou pojistku, kdyby jsem se pokoušel znova Tsuchikageho odstranit, abych neměl tak obtížné se do Iwy dostat. "Ne Ayumi... já mám práci zde, a však nenechám Tě bez své pomoci. Jakmile hodiny odbijí dvanáct hodin večer u brány se střídají stráže. Jeden z shinobi je ovlivněn mou technikou Sennō Sōsa no Jutsu... takže ti pomůže se do Iwagakure no Sato dostat. Poznáš ho tak, že jako jediný chodí pravidelně zkontrolovat stabilitu mostu před bránou. O víc se nestarej." Jakmile jsem dořekl, dal jsem se do pohybu. Pomalým, ale přesto nešnečím krokem jsem se vydal směrem do Sunagakure no Sato. Žádné další slova Ayumi nebyly potřeba říct... nyní to již bylo na ní. Jen at přinese utrpení přes své počínání ke generálům a vůdcum Iwagakure no Sato. To že zjistí obrannou stránku jejich vesnice a plus to, že rozšíří špatné informace mezi obyvatelstvo Iwagakure no sato je jen dobré a určitě to k něčemu bude. Ted jen, aby na sebe dala pozor a neblbla. Přece jen Iwagakure no Sato je zdisciplinovaná země ve které sebemenší chyba při infiltraci může způsobit smrt etc.

Přesun
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu Tue Oct 01, 2013 8:54 pm

Jakmile Sora No Sen odešel tak jsem se vydala na cestu také.

(přesun)
Ayumi Mayu
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu Fri Oct 18, 2013 5:16 pm

Blížila jsem k bráně..byla jsem unavená takže jsem se těšila jak odevzdám nějaké ty plány z mise a pujdu si odpočinout. Jakmile jsem prošla bránou rychle jsem spěchala do kanceláře. 

(přesun)
Ayumi Mayu
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu Tue Oct 29, 2013 7:06 pm

Pomalu jsem přešla přes bránu a vydala se po cestě do Konohy....potřebovala jsem si něco vyřídit....měla jsem před sebou dlouhou cestu takže jsem přemýšlela o několika věcech.

(přesun)
Ayumi Mayu
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Feb 14, 2014 12:53 pm

Dorazil jsem i se svým novým spolucestujícím k bráně.
"Takeshi Kenpachi se hlásí zpět ve vesnici. Byl jsem v Kirigakure za osobními cíli. Tento mladík je zde se mnou, chtěl bych o něm mluvit s Kazekagem." řekl jsem jednoduše a počkal, až nás stráže prohledají.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rei Casius Tue Feb 25, 2014 10:46 am

Dorazil s Takeshim k bráně Sunagakure.  "Dobrý den." S úsměvem vyslovil slovo a čekal, co stráže budou chtít od něj.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Shinobi Tue Feb 25, 2014 8:02 pm

Když se Takeshi ohlásil, jeden ze stráží provedl běžnou kontrolu, a pak následovala prohlídka dokumentace shinobi žijících v Sunagakure no Sato, kde stráže hledali jméno Takeshi Kenpachi. Jakmile byli hotovi s těmito formalitami a zjistili, že ohledně Takeshiho je vše v pořádku, usmáli se na něj se slovy: "Dobrá Takeshi-san, ale za to, že ten prcek nic neprovede ručíte Vy." Promluvil jeden z nich, a následně Takeshimu s Reiem stráže ustoupili, čím jim umožnili volný průchod do vesnice. Měli za to, že se od Reie nemusí ničeho obávat, protože si u brány podle jeho chakry o něm dokázali udělat menší obrázek... mohl však i přes to být něčí špeh, a proto stráže tuhle zodpovědnost svěřili do rukou Takeshimu. Bylo to totiž fér... když ho přivedl, taky ho odvede...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Tue Feb 25, 2014 9:11 pm

Takeshi

"Hai!" řekl jsem s úklonou a klidně vstoupil do vesnice. Vyšel jsem rázným krokem až k budově Kazekageho, ale kontroloval jsem si, že jde Rei za mnou.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Rei Casius Tue Feb 25, 2014 9:29 pm

Uklonil se též.  A šel za Takeshim. Při tom začal přemýšlet a usmívat se. „Je mi 20 a měřím 185 cm. A řekl mi prcek? To jsem se za to dobu zmenčil? To je divný, ale na druhou stranu je to zajímavé.  Jsem prcek!!!“  A furt se usmýval.  

//Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Higure Thu Feb 27, 2014 9:18 am

Dva páry očí, skryté v písku tak aby je nebylo vidět, už několik hodin pozorují bránu a přilehlé hradby. Když padne soumrak, vytratí se a pospíchají zpátky do pouště, kde armáda Iwy rozbila svůj tábor. Zvědové nelenili a vpadli rovnou ke generálovi do stanu. Podali hlášení o standartní aktivitě kolem brány a generál je propustil. O 20 minut později z ležení vyjíždí karavana obchodníků, kteří byli pro tuto akci najati už v Iwě.

Vůdce karavany

Dovedu svou karavanu k bráně Suny. Už několikrát jsem tu byl a tak mě strážný pravděpodobně pozná. Ani noční příchod není nic neobvyklého, v poušti je dobré cestovat v noci, když je chladněji. Zdravím vás, vzácní páni. Vezeme nějaké zboží pro vaše tržiště. Karavana veze nějaké potraviny a dva vozy jsou plné alkoholu. Má pouze klasickou ostrahu žoldáků.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Mar 10, 2014 6:02 pm

Stráže I.
Očkem jsem po něm mrknul, a pak k němu přistoupil blíž. Znát jsem ho znal, a však vždy byly nutné taková ta běžná opatření. "Zdravím... jako obvykle?" Zeptal jsem se ho trochu pobaveně. To že přijížděl v noci dělal pořád, a tak se nemusel vůbec za co omlouvat. Nějak jsem si prostě zvykl. Co však ale hůř, když ho uvidí Shinji zase bude mít nějaké ty jeho blbé kecy, a tak jsem si chtěl dát záležet aby prohlídka jeho karavanu nebyla zdlouhavá...

Stráže II.
"Kazamo!!!" Zakřičel jsem na svého partáka u brány. To si dělal legraci? Pokud chtěl vpustit toho odbchodníka, který vždy přijíždí k večeru, ba dokonce v noci, dopadne s nim to špatně. Když jsem přišel blíž, mé očekávání se vplnily. "Nepletl jsem se... zase ty, ale tentokrát budeš muset počkat do rána!!!" Zkřikl jsem ho, probodávajíc jej pohledem. Už minule jsem ho varoval, aby si dal pozor na to, kdy přijíždí, ale on si pořád dělá co se mu zlíbí. "Tento krát ne... rozumíš!!! Hezky si počkáš do rána!!! Brána je v noci zamčena z důvodů banditů atd.!!!" Pořád jsem řval. Nejspíš jsem se nechal unést, ale tento můj hněv nebylo tak lehké vztřebat bez jakýchkoli následku. Toto jedoduše vážně přehnal...

Stráže I.
"Ale no tak... vždyt to je jen pouhý převozník a kupec." Zastal jsem se ho. Přece jen nebyl důvod zde nějak hysterčit. Navíc u prověřeného obchodníka. Prohlídku karavany jsem z důvodů Shinjiho hezkého vyjadřování ani nezačal, a jen tak postával vedle jedné z karavan. Nejspíš bylo na čase, aby i kupec něco řekl. Nechtěl jsem se ze Shinjim znova pohádat. Známe se
již nějakou tu dobu, a tak jsem to ani za potřebí neměl...
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Higure Tue Mar 11, 2014 10:10 am

Vůdce karavany


Trpělivě snáším řev toho strážného s pobaveným úsměvem. V pořádku, mohu tu počkat do rána. Omlouvám se za problémy. S tím odvedu karavanu stranou brány a rozbijeme tábor. Neměl jsem důvod být nervozní, generál i s touhle variantou počítal. Když je tábor hotový, odeberu se s vůdcem ochranky zpátky k bráně. Můj doprovod drží pod paží soudek s pivem. Dárek pro odvážné strážce klidného spánku žen a dětí Sunagakure. Soudek jim tam nechám a vrátím se do tábora.
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Tue Mar 11, 2014 6:21 pm

Stráže I.
A tak se stalo, že se tento problém naštěstí vyřešil, a co lépe Shinji se začal uklidnovat. Vypadalo to na to, že by tato noc mohla být opět jednou z těch poklidných... V čem mě ujištovala dobrá nálada všech stráží okolo.

Stráže II.
Najednou se zdálo, že ten kupec dostal rozum a rozhodl se počkat do dalšího dne, a tak když jsem dosáhl svého, pohodlně jsem se uvelebil, opříc se o bránu. Trochu se mi chtělo sice spát, ale nic čemu bych podlehl, a tak jsem v mé pozornosti nepolevoval. Právě naopak z mého aktuálního místa jsem měl spíše větší přehled o dění v okolí, takže mi nemohl uniknout ani ten soudek piva, který kupec přinesl. Po chvíli váhání jsem se rozhodl, že by jeden soudek uškodit nemohl...

Stráže I.
Shinji jak se zdálo ten soudek ochotně přijal, a tak jsem taky nic nenamítal. "Hele!!!... Ne že se nepodělíš!!!" Zkřikl jsem ho, a už jsem byl u něj připraven se pustit do práce. Sice trochu netradiční, ale přece jen práce. Nevím jak to bylo možné, ale ani ne po dvaceti minutách Nás u toho soudku bylo pět, pak šest, poté sedm... až nakonec pivo v soudku došlo...
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Yuu Sat Apr 12, 2014 6:08 pm

Stál som pred bránou. Rozmýšľal som. Ak je jediná možnosť ako žiť ďalej , opustiť dedinu tak som rozhodnutý. Naposledy som sa poobzeral okolo. Ach ten pohlad mi bude chýbať asi zo všetkého najviac. Hoci by som tu chcel ostať nemôžem. Okrem dediny ma tu už nič nedrží , ani len puto zo samotným Kazekagem. Je koniec. Poznamenal som a hlavu som skonil. Vo vačku stále stískal priepustku von z mesta na misiu. Vytiahol som ju von a postupne sa blížil k bráne. Usmial som sa , hoc to bol falošný úsmev a podal som strážcovi priepustku. Problém s ňou nebol , predsa len bola od Kazekageho. Nebránili mi a tak som vyšiel zo Suny a namieril si to kam ma nohy zavedú.
(PRESUN)


(Hovorte si čo chcete do Suny sa vrátim keď tu bude aspoň Kazekage... alebo život nie som vyberavý)

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hebi Sat Apr 12, 2014 6:34 pm

K Suně se blížila podivná skupina 6 lidí zahalených v plášti. Temnota a zloba z nich sršela. Já Hebi jsem se zastavil několik set metrů před branou a rozložil si mapku před sebe, ukryl jsem se v hluboké jámě a skryl svou přítomnost. Teď se konečně odreaguju! Šestice tajemných se přiblížila k bráně Suny.
"Nyní Suna zažije svou poslední noc!" prohovořila prostřední postava, zvedla hlavu a objevil se stíň, oči hrozné; světlo šedé a rudé. "Rozchod!" zavelela a všechny postavy se rozprchly do všech stran. Velitel prosvištěl přes bránu až ke strážím. Vystřelil proti nim s bleskovou dlaní a padly na zem mrtvý.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Apr 12, 2014 7:59 pm

Anbu/Stráže
Jakmile se ke bráně Sunagakure no Sato přiblížila jedna z záhadných šesti postav, stráže zaujaly bojovou pozici. Netušili však co mají čekat. Takže to že se postavě podařilo úspěšně zabít pár shinobi Sunagakure no Sato u brány bylo dosti předvídatelné. Nejhorší však na tom bylo to, že shinobi ze Suny pořád netušili, co mají od svého nepřítele čekat. Ale i přes to nepanikařili. Rozhodli se vyslat posla ke Kazekagemu s hlášením o pokusu o invazi. Mezitím senzibilové u brány spostřehli, že tato postava zde není jediná. Situace se zdála být zlá, ale i přes to se shinobi Sunagakure no sato odhodlaně rozhodli zjistit nepřítelovy slabiny... Následoval útok jednoho shinobi za duhým. Ať už kunaiem, či výbušným lístkem, ba dokonce nějakou C rankovou technikou XD... odhodlání zde bylo... byla zde jejich silná vůle!!! A to leda co zmohlo...
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hebi Sat Apr 12, 2014 8:05 pm

Všech šest postav se zastavil uprostřed brány. Objevil se uvítací výbor a provedl svůj pošetilý útok. Nevěděli s čím si zahrávají, věru ne.
Tendou zvedl ruku a kápě mu spadla. Mohli vidět tvář slavného bojovníka.
"Shinra Tensei!"
Ostatní pět využili zmatku a kouře, pokusili se nepozorovaně vniknout do vesnice.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Apr 12, 2014 8:22 pm

Anbu/Stráže
Shinra Tensei byla nepochybně legendarní technika, která v minulosti napáchala mnoho škod, a tak bylo zřejmé, že shinobi u brány nemají šanci. Ovšem pokud se zde najde nějaký schopný mladík... mohl by neznamému ukázat, že s Sunagakure no Sato si není radno zahrávat. Naštěstí se zde někdo takový našel... bude ale schopen se ubránit i tak mocné technice? I když k tomu neměl dostečně silné techniky... měl své odhodlání... odhodlání ochránit Sunagakure no Sato za každou cenu. 

Přeživší
Jakmile jsem se probral a otevřel oči. Viděl jsem pouhy kouř. Všude byl kouř. Kéž bych tak byl senzibil. Pak bych byl schopen zjistit, co se zde stalo... mohl bych něco zmoct. Ukázal bych zde všem přítomným můj talent. Naštěstí se však zdálo, že se viditelnost zlepšuje. Když se však zlepšila... nebyl důvod k radosti. Všichni... opravdu všichni byli mrtví... jak pak dokázal pouze jednou technikou zneškodit všechny shinobi u brány s výjimkou mě, a dál celou bránu Sunagakure no Sato? Nebyl zde žáden senzibil a Já senzibil nebyl, a tak jsem se nemohl spolehnout na to, co vidí mé oči... Neviděl jsem nikoho... žáden nepřítel... nic víc než ruiny slavné brány Sunagakure no Sato s hromadou mrtvých těl...
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Yuu Sat Apr 19, 2014 9:40 am

Blížili sme sa k Sune. Už z dialky bolo vidieť , že sa niečo stalo. Prišli sme až k bráne. Trosky , všetko bolo zničené. Na zemy ešte ležali telá mŕtvych ludí. Ach. Čo mohlo byť tak silné aby zničilo celú Sunagakure a porazilo Kazekageho ?!? Pozrel som na nich dvoch. Tak čo teraz ?


Naposledy upravil Yuu dne Sat Apr 19, 2014 1:29 pm, celkově upraveno 1 krát

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru