Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+27
Sajin Yatoshi
Hoozuki Meizu
Nukenin
Hebi
Higure
Shinobi
Rei Casius
Sora no Sen
Ayumi Mayu
Takeshi Kenpachi
Jenova Tatsumaki
Yuu
Takao Hanare
Kyuchi Uchiha
Ken Uchiha
Rokuro
Kashike
Faito Dansaku
Kaiji
Erigor
Hine Kureta
Hyuuga Amaru
Hikaru Hyuuga
Akira Hitsumi
Sabaku no Aiko
Crystal Takaishi
Akasuna no Sasori
31 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:13 pm

First topic message reminder :

Jediný vchod do vesnice tvoří právě písečná brána, která je střežena dnem i nocí jednotkou v podobě jonina a chunina, kteří jsou připraveni okamžitě podat zprávu Kazekage o pohybu někoho nežádoucího.
Požadavkem na každého vstupujícího je se prokázat a odevzdat všechny zbraně.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 07, 2014 6:32 pm

Ajaj.. nevypadalo to vůbec dobře. Proč jsem se pouštěl do tohoto souboje? Aha už vím. Pomsta za Sunagakure."Já vím, co jsem viděl netvore!" mířily na mě nějaké vzdušné střely. Namířil jsem oběma rukama a vytvořil jsem štít ze zlatého písku.
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Bijuu Sat Jun 07, 2014 6:38 pm

" A to je tvůj problém. Věříš jen všemu co vidíš. Ale kdyby ses neflákal jinde věděl by si jak tvůj druh skončil. I když pár z nich zamířilo z tohoto místa pryč. Ale proč já se s tebou namáhám když máš místo mozku z piva kostku " Shukaku trochu zavtipkoval ke konci, ale i tak to myslel smrtelně vážně. Kdyby si ten chlapec nejdřív vše prošetřil tak by došel k lepšímu řešení než bojovat se mnou. Takové jednání ho bude stát akorát život jestli nepřestane.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 07, 2014 6:50 pm

Začal ve mě hlodat červík pochybností. Co když mluví pravdu? I kdyby pravdu mluvil, patří přece k Suně, proč by nepomohl nepřítele zahnat? Ale co s ním, zabít se mi ho nepodaří, ani nic jiného. Musím ho zapečetit. Musím se spojit s nepřítelem, abych byl silnější. Nikdo nebude poslouchat slabého tokubetsu jounina. Zvedl jsem ruce do vzduchu a postavil se rovně. Soustředil jsem zbytky čakry, které jsem měl a z mé tykve na zádech se vyvalily poslední zbytky zlatého písku. Navíc, všude kolem bylo spousta zbytků z předešlých technik.
"Sakin Soutaisou!" nevěděl jsem co dělat, tak jsem jednal naprosto instinktivně.
Brána  - Stránka 6 Desert+Layered+Imperial+Funeral-animeipics
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Bijuu Sat Jun 07, 2014 7:10 pm

Tuto techniku jsem moc dobře znal, ale tentokrát jsem se chytit nenechal. Viděl jsem jak mě obkopuje ze stran jeho písek. Jenže než mě stihl lapit jsem použil část své síly a vytvořil pískovou náhradu, která byla lapená místo mě a já se momentálně nacházel ve vzduchu už s připravenou bijuudamou za letu, kterou jsem pak vypálil přímo na něj. Zapečetit jsem se nenechal.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 07, 2014 7:22 pm

Pane bože..Já asi umřu.. uvědomil jsem si, co se právě stalo. Mávl jsem rukou a složili ruku v pečeť. Vytvořil jsem z písku šikmou plošinu, která měla za úkol odklonit dráhu. Moc se nepodařilo a tak jsem byl zasažen tlakem, který způsobila bijuu dama. Ležel jsem zkrvavený v písku a vážně nevěděl, co dělat. Takhle to nemohlo skončit! Zřejmě jsem poslední ze suny, co budu dělat? Prosím Sensei! Naposlední chvíli jsem poskládal několik pečetí.
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Bijuu Sat Jun 07, 2014 7:37 pm

" Tvoje chyba hochu, způsobil sis to sám. Brzy se uvidíš se svými přáteli. Bude to jen okamžik " Shukaku tedy dopřál chlapci bezbolestnou smrt. Jen Bijuudama je tak silná aby jeho tělo v mžiku rozložila. Proto Shukaku načerpal větší část své síly a vypálil bijuudamu přímo na něj. Sledoval už jen výbuch.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jun 07, 2014 7:53 pm

Když se Shuukaku připravoval k dalšímu útoku, objevil jsem se zde já. Toto byl právě ten důvod, kvůli kterému jsem byl odvolán z Hokageho kanceláře. Pátrací hlídka anbu z Konohagakure no Sato, která zde pátrala po dalších přeživích, hlásila výskyt jednoocasého démona. Tohle se zdálo být docela velkým problémem. Konohagakure no Sato si nemůže dovolit nechat jen tak pobíhat po světě jednoho z devíti démonů, a to v zájmu celého lidstva. Shuukaku by ve špatných rukou, mohl znamenat vážný problém. Dopadl jsem shinobi stylem před Sajina v mém běžném anbu oblečení (stejné jako mám avatar), to že jsem neměl žádnou masku nevadilo. Cestou se vyskytly jisté komplikace, a tak jsem zde dorazil jako anbu bez masky, což byla docela zvláštnost. Pro někoho možná ne. "Jsem Konohagakure no Anbu a přicházím Ti zde pomoc. Drž se... společně to zvládnem,." Promluvil jsem ke Sajinovi. Musel jesm mu dát vědět, že nepřícházím jako nepřítel, ale jako někdo, kdo si je vědom závažnosti svobodného bijuu. Byl jsem zde z Konohagakure no Anbu sám, další byli na cestě. Byl jsem jediný volný, a tak jsem se mohl vydat do Suny okamžitě. Bijuu dama nebyl zrovna příjemné sousto, ale měli jsme štěstí, že jsem stihl perfektně načasovat obranu.
Brána  - Stránka 6 Tumblr_m9cfshASVU1r5nr9zo1_250
Aktivoval jsem susano, které zářilo jasně zelenou barvou a chránilo jak mě tak i Sajina. Pochopitelně se nejednalo o základní susano, ale Susano již ve třetím stupni vývinu. Jednalo se o velmi podobnou dokonalou formu Susana Uchihy Shisuieho. Jakmile se Susano s bijuudamou střetli, pocítil jsem ohrmnou bolest. Nebylo to však z důvodu, že by se mi něco fyzicky stalo, ale každý Uchiha, který neměl Enternal Mangekyou SHaringan, pociťoval stejnou bolest jako jeho Susano, což byla jedna z nevýhod této techniky.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Bijuu Sat Jun 07, 2014 7:59 pm

Shukaku byl zásahem docela rozzuřený a tak vystartoval dost rychle po nově příchozím. Za běhu začal formovat další bijuudamu. Po benjirovi doslova skočil aby ho chytil pařátama a vypustil do něj bijuudamu z blízkosti. To by mohlo dost narušit Susano, nebo ho dokonce i zničit z takové blízkosti. Shukaku věděl, že ho nepřišel jen zachránit, ale i ho zapečetit.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 07, 2014 8:02 pm

Už jsem se připravoval na nejhorší, viděl jsem tváře svých rodičů a snad se těšil, že je konečně uvidím, místo toho jsem uviděl zeleného ducha. "Konohagakure no Anbu? Vážně..děkuji," pousmál jsem se a utvořil si na svém těle brnění ze zlatého písku. Má zranění byla na chvíli stabilizována.
"Snažím se ho zapečetit, ale potřebuji se dostat blíž," řekl jsem a pomalu vstal. Cítil jsem novou sílu. Jak se to jen mohlo stát? Jednoduše, uvědomil jsem si, že mi osud dal další šanci.
"Osud mi dal další šanci na žití, možná proto, abych si splnil sen." to už se na nás řítil Shukaku. Mávl jsem rukama a zlatá vlna písku se spojila se Susanoo, obklopila jej a vytvořila další a pevný štít.
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jun 07, 2014 8:17 pm

"Dobrá tedy... zaměstnám ho... jakmile budeš hotov zapečeť ho bez ohledu na to, že tam budu s ním. Zdržím ho do poslední chvíle." Sdělil jsem mu mé další počínání a pustil se do něj. Sajin se o mě strachovat nemusel, mohlo mu dojít, že vím co dělám, podle toho jak jsem mluvil. Mluvil jsem rázně a hlavně jistě. Bez žádných obav a starpstí, jako by se jednalo o běžný trénink. Tohle obnášelo být Konohagakure no Anbu. Mé Susano po střetu s bijuudamou zrušilo své brnění, ale neodvolalo se. Před očima se mi objevila mlha. Moc dobře jsem věděl, co to znamená, ale neměl jsem na výbranou. Příště své oči nemůžu tolik namáhat.

Brána  - Stránka 6 Susanoo-o
Brnění na Susanu se opět obnovilo, a Já začal jednat. Skočil jsem přímou čárou k Shuukaku, který totéž udělal směrem ke mě, což mělo za následek ohromný střet. Když jsme byli u sebe, chytil jsem Susanem Shuukaka a držel, toto byla Sajinova šance.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Bijuu Sat Jun 07, 2014 8:28 pm

" Znovu se už zavřít nenechám. " Dořekl Shukaku a svým ocasem tvrdě praštil o zem aby ho to nadzvedlo zpětným rázem do vzduchu. Udělal takový přemet přes Benjira, přičemž ze svého těla vytvořil další ruce, které uchopily jeho Susano a přes přemet ho odhodil do dálky vší silou.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jun 07, 2014 8:36 pm

Shuukaku se sice přeze mě dostal, ale udělal svou hlavní chybu, když se mě pokusil chytit, a odhodit bokem. Kdyby se mě nedotkl letěl bych dál, a On by mohl zaútočit na Sajina, což by nebylo zrovna nejlepší. Nyní však když mě chytil, mé Susano se opět přetvořilo, a to do podoby se čtyřma rukama. "Jen jednou, a pak už nebude dlouho potřeba." Pomyslel jsem si, když jsem rukama Susana v povětří pevně uchopil Shuukakovy ruce, aby mě nemohl odhodit, čím jsem ho zbrzdil a na určitou dobu znehybnil. Byl jsem si vědom toho, že pokud to zvládnem na porpvé, nebudu muset své oči opět namáhat, a proto jsem se snažil, čím jak tím nejvíc. Když ho zapečetíme okamžitě, budu moct změnit opět mlj zrak. Mangekyou mi opravdu kvůli jeho nadměrnému užívání v minulosti neprospíval. Viděl jsem, čím dál tím hůř.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 07, 2014 8:42 pm

Teď nastala chvíle, kdy bych měl dokončit to, co jsem se rozhodl dokončit. Namířil jsem ruce na Shukakua a ze země vyvstaly písečné ruce, které jej pevně uchytili.
"Bijuu no fuuinjutsu!" uchytil jsem ho pevně za hlavu a začal táhnout. Naše čakry se propojily. Asi nějak tak.
Brána  - Stránka 6 Naruto-vs-kyuubi
Táhnul jsem a táhnul jsem, doufal jsem že to dokončím hned na poprvé. Na mém čele se leskl pot a krev stékala zpod brnění. Věřil jsem si, svou mysl jsem zaměřil na jedinou myšlenku. Zapečetit Bijuu-
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Bijuu Sat Jun 07, 2014 8:53 pm

" Kdo si hraje s ohněm, ten se spálí " Uchytil jsem ruce které na mě napojil a začal se s ním přetahovat. Má vůle byla silná, nic nebylo větší než věčná touha po svobodě. Nechtěl jsem zase být zavřený, hodlal jsem jeho chakru místo toho stáhnout do sebe Kontroloval jsem i Benjira kdyby se o něco pokusil.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jun 07, 2014 9:01 pm

Ruce mého Susana Shuukaka drželi pevně, aby mu zabránili v čím jak tím největší svobodě pohybu. Bylo to nezbytné pro jeho efektivní zapečetění. Když jsem ucítil jak Shuukaku vzdoruje, podíval jsem se na Sajina. Zcela jsem věděl, že nyní to je již pouze na něm. Ačkoli Shuukakova vůle být opět svobodný byla ohromná, Sajinova mohla být větší. Byl z Sunagakure no Sato... zabili mu všechny jeho blízké, zničili mu vesnici. pokud nechá jen tak jít toho to démona, riskuje tím, že se tohle stane další vesnici. Proto měl Sajin lepší předpoklady k tomu, aby v této přetahované vyhrál. "Nemůžeme Tě Shuukaku nechat jít. Jednou to pochopíš." Jeho zapečetění bylo prioritou mnoha vesnic. Teoreticky všech, ale momentálně o něm věděli pouze dvě. Bylo v zájmu všech, aby taková síla, nebyla lehce k dosažení a využítí. Každý bijuu si byl vědom toho, že je pouze využíván jako nástroj k dosažení jistých cílu, ale málo který bijuu si byl vědom toho, že někteří jeho zapečetěním zabrání jiným jej využít.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 07, 2014 9:11 pm

Nic se nedělo, pořád jsme na tom byli vyrovnaně. "Sakra! Shukaku, omlouvám se ti, za to, že jsem na tebe zaútočil. Mrzí mě to, doufám, že začneme znovu, ale společně. Shukaku, jsi ze Suny, vždy jsi byl s ní spjta, buď se mnou a společně budeme nést její odkaz. Společně potrestáme viníka a spravedlnosti učiníme za dost. Shukaku prosím," uchopil jsem jej pevně oběma rukama a pořádně táhl. Myslím, že se konečně podařilo a trochu se to potáhlo ke mě. Měl jsem v úmyslu pokračovat. "Shukaku jsi nebezpečný, nejen svému okolí, ale i sám sobě. Ve mě najdeš klid, budu se snažit, abych udělal cokoliv..Omlouvám se Shukaku!"
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Bijuu Sat Jun 07, 2014 9:26 pm

" Na to kašlu, jen budu využíván jako těch osm dalších. Klid že u tebe najdu? Leda vězení. Díky tomu útoku na sunu jsem se dostal ven z jedné a nehodlám jít do někoho dalšího. Omouvej se jak chceš, žadoň jak chceš. Mě nezlomíš, a i kdyby se ti mě podařilo zapečetit, věř že ti nedám ani na minutu pokoj a jakmile usneš ovládnu tě. Radím ti hned přestat dokud můžeš. " Shukaku zněl dost rozzuřeně, nebyl to zrovna bijuu kterému se líbilo v kleci. I samotnému Gaarovi způsoboval dost problémů, jenže on byl v Gaarovi od jeho narození, tenhle chlapec nevěděl čeho je Shukaku opravdu schopen. Když ucítil jak mu ubírá sil, vzal veškerou vůli a přetáhl víc na svou stranu.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jun 07, 2014 9:40 pm

"Sám si zpečetil svůj osud." Promluvil jsem vážně. Shuukaku mohl tušit, že tato možnost nastane. Možnost kdy se mu opět stane to, co mu znepříjemňovalo celou jeho existenci. Souboj s ním jsem nebral na 100%, protože jsem neviděl za nutné mu odpírat jeho svobodu až do této míry, ale když se jednoznačně vyjádřil Sajinovi, že se nehodlá nechat zapečeťit, ukázal jsem mu sílu sharinganu. Mohlo to skončit jinak. Shuukaku si mohl dobrovolně vybrat. Nemuselo to dopadnout tak, jak můj klan vždy jednal s tímto stvořením. Mnoho lidí z mého klanu bylo přesvědčeno, že bijuu existují proto, aby sloužili Uchíhům, a tomu věřil i Madara. Já jsem se Shuukakovi ale snažil do jisté míry zachovat svobodu, i když to tak nevypadalo, a však svůj původ nezapřu. Pokud to nešlo po dobrým, muselo to jít po zlém. "Jednou si uvědomíš, že všichni shinobi nejsou stejní." Promluvil jsem k němu polohlasně, a pak zrušil Susano. Bylo to ale proto, abych tento souboj mohl ukončit. V očích se mi objevil opět můj klasický sharingan na třetí úrovni. Mohlo se zdát, že se nic zvláštního neděje, ale po chvíli se sharingan objevil i v očích Shuukaka, který nyní posloužil přístupu krocení bijuu mými předky. "Uklidni se, nehýbej se a nevzdoruj." Tyto slova pro Shuukaka nyní byla naprosto vším. Jak ponižující bylo, že Shuukaku se tomuto neuměl bránit a "dobrovolně" se podvolil. Nejednalo se o zapojení Kotoamatsukami, ale o běžný postup, který využil Obito při ovládnutí Kyuubiho tak i Madara. Díky mé úrovni sharinganu v oblasti genjutsu, jsem toho byl schopen i Já.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 07, 2014 9:44 pm

Shukaku se vyslovil. Byl jsem trochu zděšený, ale musel jsem to podstoupit. Nechtěl jsem to takto, ale zřejmě se nedalo nic dělat. Tento Anbu mi byl čím dál víc sympatický a já jsem se tedy opřel a vtáhl do sebe Shukaku. Jeho čakra byla mocná a tak těžká. Těžko se mi dýchalo a cítil jsem mrákoty. Spadl jsem na zadek a těžce dýchal. "Jeho čakra, je tak těžká." zasýpal jsem. "Děkuji Vám Příteli z Konohagakure,"
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Bijuu Sat Jun 07, 2014 9:55 pm

Ještě před posednutím sharinganem jsem řekla svá poslední slova " Zatracený Uchiho, tvůj zpropadený klan námi jednou bude smeten a pak už nás nic nezastaví. " To byla Shukakova poslední slova, přičemž se pak musel podvolit účinkům Sharinganu. Žádný bijuu neměl rád sharingan, jelikož se proti tomu neuměl sám bránit.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jun 07, 2014 10:10 pm

Shukakova slova byla běžná rutina, která vždy proběhla při střetutí Uchihy s Bijuu. Jejich nenávist vůču Uchíhům je ale zaslepila na tolik, že nerozeznávali Uchihy mezi sebou, ale všechny je házeli do jednoho pytle. Kéž by se na Shuukakova slova šlo spolehnout. Měl jsem pocit, že činy klanu Uchiha v tomto světě ještě nedoběhly konce, a tak tento klan může ještě cokoli dokázat. Možná se i napravit a odčinit jeho minulé činy, ale mohl dokázati pravý opak. Kdo ví? V dnešní době na světě nebylo přílš Uchihů, ale i přes to se pořád pro společnost zdají být hrozbou. Když proces byl ukončen, Sajin uctyhodně poděkoval. Nebyla to však moje zásluha, ale zásluha mé vesnice, protože mě zde stihla poslat v čas. "Děkuj Konohagakure no Sato, a to za to že tuhle misi přidělili právě mě. Já jsem pouze prostředník." Sajin se zdál být pokořen pečetěním. Nebylo se čemu divit. Samotnému zapečetit nějakého bijuu se podařilo málo komu. Byl zázrak, že Sajin ještě nezkolaboval. Měl silnou vůli, a to nejen k přežití, ale i pro šíření spravedlnosti. S Shuukakem si začal právě proto, protože si myslel, že to On zničil jeho vesnici. "Shuukaku nezničil Tvou vesnici." Někdo by si řekl, že jsem Sajinovi toto říkat v momentální chvíli neměl, aby se tím nezačal trápit. Bylo to však potřeba. Pokud si měli s Shuukakem vytvořit jisté pouto, nemohl ho obviňovat za zničení své vesnice.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 07, 2014 10:15 pm

Seděl jsem a vnímal všechno hrozně pomalu. Najednou se můj tep zrychlil a chtěl se postavit, ale nešlo to. "Cože, kdo teda zničil mou vesnici? Řekni mi to prosím," pohlédl jsem na ještě větší trosky. Bylo to tak hrozné, strašně mě to trápilo a bylo mi z toho úzko. Všechno bylo pryč. Historie, znalosti Suny, odkaz Suny..Slavné postavy a její shinobi. Proč? Kdo to mohl dopustit?
Brána  - Stránka 6 Naruto-Uzumaki-zekrom676-31193461-721-479 Teď jsem byl však Jinchuuriki, to znamená, že se musím držet na uzdě.
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jun 07, 2014 10:28 pm

"Jistá organizace, která si říká Shuuketsu." Byl jsem mu v této odpovědi naprosto upřímný. Vědět jsem tuto informaci věděl. Pokud má být anbu na misích nejefektivnější, musí být o všem informován. Těžko se bojuje proti něčemu neznámému. Sajinovi jsem to sdělil z jednoho prostého důvodu, který jsem již zmínil v předešlém postu. Toto by vytvořilo mezi nim a Shuukakem jistou bariéru, kterou si jako nový jinchuuriki nemohl dovolit. Když jsem to dořekl, objevili se zde další jednotky Anbu, které byly vyslány jako podpora. Pátrací tým, který mě zde poslal, viděl Sajina nojujicího se Shukakem, což předal i dál na velitelství v konohagakure no Sato, takže právě přibylí anbu Sajina nepovažovali za nepřítele. Konoha se snažila ze Sunou udržet vždy ten neutrální vztah, a když to tak nebylo... tvořili jsme pouze čím dál tím lepší vztahy mezi našima vesnicema. Pravděpodobně zde hrála příliš velkou roli minulost. Naruto a Gaara, kteří jako jediní byli schopni chápat, jak se cíti ten druhý. Minulosti tohle mít za zlé, ale nebylo možné. Ušetřilo se takto mnoha lidských životů a zlepšilo jméno Konohagakure no Sato. Anbu si všimli Sajinova aktuálního stavu a zbytek si jedoduše domysleli. Nebylo zde příliš možností, když nikde poblíž neviděli Shuukaka. Sajin nyní potřeboval zázemí, které se těžko shání, a jako jinchuurikimu by se mu shánělo o to hůř. "Budeme se muset opět vrátit do Konohagakure no Sato a podat hlášení na velitelství. Pokud chceš... můžeš jít s námi." Mohlo by to být pro Sajina třeba jen trvalé. To již bylo pouze na něm, ale takto zde zůstat nemohl, a toho si byl vědom lépe než kdokoli jiný.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 07, 2014 10:38 pm

Objevili se další ANBU a pomáhali. Sunagakure no Sato a Konohagakure no sato, dvě sesterské vesnice, které spojili kagové, Gaara a Naruto. Od té doby se naše vesnice podporovali jak jen to šlo. Po té, co jsem se dozvěděl o pravém nepříteli jsem si utřel slzy.
Musel jsem využít nově nabytou sílu a nést odkaz Suny dál.
"Vím, že jsi ANBU, ale ani nenosíš masku, řekni mi své jméno a prosím, rád s Vámi půjdu, nemám kde bydlet.." nikdy jsem nezažil takový pocit prázdnoty. Navíc ve mě byl Shukaku, který nebyl zrovna moc přátelský. Potřeboval jsem pomoc, ohromnou pomoc, ale od koho? Byl jsem na tomto světě sám. "Konohagakure je má jediná naděje."
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jun 07, 2014 10:59 pm

Vyslechl jsem si ho, a pak se podíval na jednu dvojci anbu. Akutální příkaz nezahrnoval pomoc přeživším, ale dávnější příkazy zahrnovaly zabezpečení životní úrovně spolu s dalšími, s tímhle souvisejicími, podmínkami přeživším, takže zde z přítomných anbu nemohl nikdo nesouhlasit s mým počínánim. Chystal jsem se Sajinovi pomoc postavit na vlastní nohy, ale v tu chvíli se mi zamlžilo před očima. Nevýhody používání MS byly nesmírné, ale stálo to za to, když se jednalo v souladu s tolerancí k jiným názorům. Shukaka jsme ale nemohli nechat jít, a tak musela jít tolerance k jeho názoru, že si zaslouží svobodu stranou. Dvě anbu, na které jsem se před tím díval, když spatřily, že nejsem schopen Sajinovi pomoc, pomohli mu samotné. Já jsem mezitím byl nucen si chvíli mnout obě oči, a když jsem opět mohl zahlédnout alespoň obrysy postav, odpověděl jsem Sajinovi na jeho otázku. "Uchiha Benjiro, ale je to pouhé jméno. Shinobiho reprezentují jeho činy." Jméno někomu říct jen tak prakticy na potkání pro mě nebylo zvláštní. Mou činnost v jednotce anbu to nijak neohrozilo. Když někdo řekne jméno, nejčastěji si v případě Uchíhů každý vybaví sharingan, ale když někdo řekne významný čin, málo kdo si ho spojí s Uchíhou. Když jsme všichni byli hotovi, vyrazili jsme. Anbu se však obávali o Sajina, který nemusel celou cestu důsledky pečetění zvládat bravůrně.

Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru