Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Ame

+6
Mizuki Netsu
Reina Kana
Hakuei
Rei Casius
Assasin Senju
Hanzō Salamandr
10 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Okolí Ame

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 30, 2013 10:54 am

First topic message reminder :

Velká rozlehlá krajina kterou tvoří zejména jezera a pusté pozemky
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Tue Oct 14, 2014 5:38 am

Už to bylo déle jak pět minut.Nesouhlasně jsem mlaskla a vydala se cestou kam Rei šel, abych ho dotáhla zpátky na trénink.
"REIII!" zvolala jsem o poznání naštvaněji, aby věděl, že pro něj jdu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Mai Tue Oct 14, 2014 3:54 pm

"Ráda vás poznávám Rei-san." Řekla jsem, přemýšlejíc, jak mu sdělit vše potřebné tak, aby to chápal, že se jedná hlavně o jeho nejlepší. Dlouho mé přemýšlení netrvalo. Došla jsem k závěru, že mu bude lepší říct pravdu, a to přímo na rovinu. "Víte... možná mi ani nebudete věřit, ale poslal mě někdo pro vás. Nemusíte se bát neublížím vám. Pouze vám učiním nabídku." Kdybych zmínila to, že jej dovedu do Tsuki za každou cenu, jak zněl rozkaz, pouze bych upozornila na to, že mám nejspíš nějaké nekalé plány, což pravda nebyla. Měla jsem Reie pouze přivést do Tsuki. Žádné zneužívání v něčem a podobné věci tam obsaženo nebylo.

"Poslal mě Tsukikage-sama, abych vás přivedla do naší vesnice. Vypadá to podle všeho tak, že by vám rád nabídl práci, neboť se dověděl o vašem jedinečném talentu na skládaní pečetí. Jste opravdu zajímavý shinobi, a pokud by jste tedy přistoupil na podniknutí tohoto malého výletu, jsem si jistá, že nebudete litovat." Bylo zřejmé, že když tak otec naléhá, aby jsem ho přivedla do Tsuki, má v plánu mu pomoct zesílit, ba dokonce ještě víc. Tohle je pro Reie jedinečná příležitost. O jeho osobních vztazích v Ame jsem nic nevěděla, ale vypadal spíše na takový ten samotářský typ člověka, na kterém si vzhledem k jeho pravé ruce okolní svět vybíjí svou špatnou náladu a podobně. Kdyby tomu tak opravdu bylo, rozhodně by neměl, co ztratit. Po chvíli jsem uslyšela nějakého burana, který křičel na celé okolí. Pokud to byl někdo z Ame a hledal Reie, nedivila bych se mu, ale kdyby se jednalo o nějakého nukenína, který s nim má nevyřízené účty, takto na sebe pouze upozorní Amegakure no shinobi. Přeci jen jsme se nacházeli již poměrně blízko vesnici.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Tue Oct 14, 2014 4:48 pm

Očekával všechny možný situace ale tohle opravdu ne. Když už se dozvěděl co Mai mu chce tak se zklidnil a byl mnohem víc k Maie nakloněný. Chvilku mlčel, musel zvážit nabídku kterou mu Mai nabídla. Taky si uvědomil co mu Mai řekla jedinečný a zasmál se. Slovo jedinečný ho pobavilo, to neslýchal moc často a taky to nejspíš ani nebyla pravda. "Promiňte…. opravdu nejsem jedinečný. Jsem jen pouhý genin." Tady v Ame ho nic nedrží a Fírnen se taky koukal tak že nejradši by mu prokousnul hrdlo. "Nuže dobrá…. Jestli Vás poslal Tsukikage-sama nesmíme ho nechat dlouho čekat. Tady v Ame mě nic nedrží." Nechtěl nic zdržovat a taky byl zvědaví co mu Tsukikage-sama bude chtít. Tohle se mu stalo poprvé že kage poslal přímo pro něho. Poté uslyšel Reinu jak na něho volá.A pomyslel si. "Ou tohle bude zlý. Proč je tak naštvána?" Teda alespoň to tak znělo. Kouknul se na Mai a promluvil. "Nemůžeme už jít? Nerad bych tu byl, až sem dojde." Byl trochu vyděšený z toho, jak na něho volá Reina a radši by byl pryč když, jí nechal čekat. Nerad by byl stáhnutý z kůže.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Mai Tue Oct 14, 2014 6:02 pm

Podle Reiovy reakce, osoba, která přes les volala hlasitě jeho jméno, nebyla zrovna nejpříjemnější. Něco takového jsem ale usoudila ihned, když jsem zaslechla její křik. Znělo to jako někdo z pořadu Zoufalé manželky. Že by tedy Rei už byl ženatý? Zajímalo mě to, ale nechtěla jsem mu dělat naschvál, ještě by náhodou změnil názor ohledně našeho výletu do Tsuki. "Nic nenamítám. Vyrážíme." Promluvila jsem pokojně, jako by mi ani na rozdíl od Reie přítomnost jeho ex a možná i ještě současné ani nevadila.

Pokud to byla jeho ne exmanželka, tímto se rázem stála ex. Doufám, že mi to nebude zazlívat. Neměla by. Nechci přeci Reie pro sebe, ačkoli vypadal pohledně. Otec si ale Reie určitě také nenechá pouze pro sebe. Když jsem tak nad tím uvažovala, došlo mi, že by jsme se o něj mohli podělit. Nebyla to ale jakási trofej, byla to lidská bytost, a proto si zaslouží patřičné zacházení, které jsem mu neodpírala.

=PŘESUN=
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Rei Casius Tue Oct 14, 2014 6:11 pm

Trochu si oddychl. Ale ještě se s Reinou potkají, není to na posled a šel za Mai.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Wed Oct 15, 2014 6:42 am

Došla jsem na místo a viděla ho odcházet s nějakou ženou. Přimhouřila jsem oči. Znak Tsuki? Zůstala jsem chvíli ještě zakrytá, než jsem je ztratila z dohledu. Založila jsem si ruce na prsou. Tohle mám za svou dobrotu. Začínám být důvěřivá, to není dobré. Tohle Reivoi neodpustím, už vidím jak Fírnen vyvádí. Zadala jsem pečeť pro kuchyiose. Přede mnou se objevil malý zelený drak.
"Sleduj Reie a pak mi podej hlášení, princezno." řekla jsem mrzutě a vracela se zpět na původní místo a opět zaujala pozici čekání na své shinobi.

Princezna-přesun
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Sun Oct 26, 2014 4:09 pm

Potom co se princezna vyplašeně vrátila jsem jí dala chvíli na oddych.
Je v Tsukigakure, mluvil s Tsukikagem, neví kdo to byl, ale vypadalo to, jako by se s ním domlouval nebo mu něco nabízel. Pak mě viděli musela jsem odletět. Kývla jsem na její zprávu a ona se podívala na Fírnena a já taky.
"No můžeš to jít vyřídit své paní, zdá se, že nás zradil oba." pronesla jsem smířlivě. Tohle bude ještě zajímavé, tak nový Tsukikage?
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Mon Oct 27, 2014 8:35 pm

Lvice Sui se objevila v okolí Ame, sice v této krajině prší a pach lidí se tu těžce pozná, ale Lvi nejsou králové zvířat jen tak pro nic za nic. Sui ucítila Reinu a blížila se pomalým krokem k ní.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Mon Oct 27, 2014 8:40 pm

Z mé nudy mě vytrhl pohyb od lesa.
Lev? Už mám asi halucinace. Sledovala jsem ho jak jde ke mě blíže, mračila jsem se nevěděla jsem s kým si ho mám spojovat
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Mon Oct 27, 2014 8:42 pm

Lvíce se přiblížila na dostatečnou vzdálenost, lehce se uklonila a protivnějším hlasem řekla "Vy asi budete Reina-Sama. Můj pán Ruki-sama si žádá vaší přítomnost prý v nějakém sídle, asi budete vědět kde. "
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Mon Oct 27, 2014 8:44 pm

"Ach cože? Ruki?" vyjekla jsem překvapeně a zároveň otráveně. Je v mém sídle. To bude asi hodně naléhavé nebo mě chce jen vidět. Taky ho chci vidět. Stýská se mi po něm.
"Dobrá veď mě." souhlasila jsem. Vytvořila klona a odešla se lvicí

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Nov 02, 2014 4:19 pm

Tak a byl jsem tu na smluveném místě, kde jsem taktéž nalezl Reinu. Byla to doba no, trochu jsem se před ní styděl ukázat, když jsme nakonec nic nezjistili. Přesto jsem tu ale už byl, tak ať už to tedy mám za sebou. " Zdravím, Reina-san. Omlouvám se, že to tak trvalo, ale než jsme se dostali přes tu bandu přisluhovačů tak uběhla spousta času. " Omluvil jsem se Reině i když myslím, že to nestačilo.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Sun Nov 02, 2014 4:35 pm

Klon se na něj vražedně podíval a zrovna jsem vycházela na cestě i já.
"No konečně, kde máš kolegyni?" zeptala jsem se ho a zrušila klona.
"Měl sis koncert jen dohodnout, ne ho rovnou udělat, ta hudba byla slyšet až sem." zkřížila jsem ruce na prsou.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Nov 02, 2014 4:48 pm

" Omlouvám se, když už jsme tam byli tak jsem si nemohl pomoc. Mizuki je ještě ve vesnici, přidá se k nám později, informace pak zdělí ona. " Sklopil jsem omluvně hlavu, jelikož mi to bylo líto. A to jsem měl ještě před chvílí super náladu z fajnového koncertu. No hold moje smůla, že jsem se nechal unést.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Sun Nov 02, 2014 4:52 pm

"Stejně na ni musíme počkat, bez ní se vrátit nemůžu." vzpomněla jsem si na poslední Madarovo kázání.
"No hlavně že sis to užil." pronesla jsem a opět se posadila na pařez a vyčkávala dál .
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Nov 02, 2014 5:03 pm

" Ono, když jsem viděl jak tam žijou ti lidi tak jsem to nemohl odložit, ale jinak byli jsme tam celkem dlouho. Hlídalo nás celkem dost ANBU, nešlo si jich nevšimnout. Po několika hodinách se hlídkující stráže mění a jejich prohození trvá zhruba pět minut. Nejspíš než projdou vesnicí. Díky koncertu mám i tak zhruba přehled kolik obyvatel Ame má, na koncert snad přišla celá vesnice " Nebylo toho moc, ale alespoň něco ode mě.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Sun Nov 02, 2014 5:25 pm

"Tak aspoň že tak." řekla jsem. Madara nebude mít moc radost, dlouho jsme byly pryč a přijdem jen s pár informacema o vesnici? To se mu nebude líbit. Ale třeba mě příště na nic tak stupidního už nepošle.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Mon Nov 03, 2014 11:25 am

" Ještě bych chtěl dodat, že Amekage momentálně není ve vesnici. Zanechala tam jen svého klona, zatímco ona je pryč. Obrana vesnice je tím pádem výrazně oslabena. " Dodal jsem ještě jednu informaci, ta by se nakonec mohla hodit. Mohlo by to Madarovi třeba stačit, ale kdo ví, já do něj nevidím. Každopádně jsme stále čekali na Mizuki než dorazí k nám.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Mon Nov 03, 2014 11:36 am

"To je dobrá zpráva, děkuji." řekla jsem prostě. Crystal měla docela slušnou nabídku, a já o ní stále přemýšlela.
"Nizashi? Proč vlastně stále setrváváš v Otogakure, když můžeš jít se svým talentem kamkoli?" zajímala mě jeho odpověď
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Mon Nov 03, 2014 11:46 am

Docela mě překvapila otázka položená Reinou. Proč by se mě zrovna na tohle ptala? Prošlo mi hlavou a začal jsem o tom přemýšlet abych ji dal upřímnou odpověď ke které jsem došel. " Ve vesnici jsem z povinnosti a tradice. Můj klan už žije v Otogakure od jejího založení, a proto jako můj klan, i já složil věrnost Otokagemu, který bude vesnici vést. Ale abych řekl pravdu, já spíš toužil poznávat svět, proto jsem si vymyslel i vlastní styl boje, který můžu použít i pro jiné účely. " To bylo ve zkratce řečeno co jsem si o tom myslel.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Mon Nov 03, 2014 11:48 am

"A jak by se ti líbilo pracovat tajně pro alianci?" pokračovala jsem se záludnými otázkami. Nikdy jsem nechtěla zkoušet převrat, ale Faito měl dobré úmysly a hodlala jsem jeho vzoru teď využít.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Mon Nov 03, 2014 11:59 am

" Tajně dělat pro alianci? " Udivil jsem se. Bylo to celkem překvápko, slyšet to zrovna od ní. Musel jsem však něco podotknout. " Nebude to až moc riskantní to skrývat před Madarou? Jestli se to náhodou dozví, je po mě " Vysvětlil jsem Reině své obavy z tohoto návrhu. Mělo to své pro i proti. Ještě jsem nebyl tak úplně rozhodnut, to záleží na její odpovědi, zdali mě přesvědčí. " Co se pod tím i představuje? "
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Mon Nov 03, 2014 12:03 pm

"Nemusí vědět, že v tom seš i ty. Nabídka byla podaná mě. Tobě ji jen nabízím. Utajila jsem před Madarou už dost věcí a dost plánů. Tohle by byla maličkost.
Měl by si politickou imunutu a dělal ochranku Daimiyo. Popravdě o tom uvažuji už dost dlouho."
sledovala jsem ho s vážným výrazem. Crystal jsem hodně dlužila a tohle, dělat jí ochranku, je pro mě maličkost.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Mon Nov 03, 2014 3:34 pm

" Tak politická imunita a cenný post. To nezní špatně, pokud se věci obrátí k lepšímu. Tu nabídku beru, můžete se mnou počítat. " Odsouhlasil jsem její nabídku, opravdu zněla celkem dobře, pokud to opravdu dokáže zařídit proč ne, ale pořád tu bylo to riziko, že se to nějakou náhodou doví, co by s námi bylo? Mojim klanem a přáteli? Nejspíš by je nechal popravit. Měl bych ale myslet pozitivně. Podíval jsem se vážným výrazem na Reinu " A jaké kroky učiníme nyní? "
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Reina Kana Mon Nov 03, 2014 5:07 pm

"Počkáme na Mizuki a vrátíme se do vesnice a dokončíme misi. Pak budeme vyčkávat, já kontaktuji Daimiyo a uvidí se. Nikomu o tom neříkej." varovala jsem ho
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Ame - Stránka 5 Empty Re: Okolí Ame

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru